St. Nicolaas- geschenken 'n Verstandige St. Nicolaas COENEN kom toen ems Onze sodemq owiheft alles Oproep waterfitter GERITZ Meubelen fa. ïcmóéen A bankwerkers en leerling-bankwerkers fa. u.d. ÏJïunckhof heeft ze Waarschuwing Voor St. Nicolaas Peter Hendrix Bazar maakt zijn keuze uit de geweldige sortering luxe-artikelen, lederwaren, huish. artikelen, serviezen, Gero Zilmeta cassettes, artikelen uit het St. Nicolaasboekje BLITTA N V. Tevens fijnbankwerkers binnenleidingen De M.V. Waterleiding-Maatschappij voor Midden- en Noord-Limburg ongeregelde (dus nog geheel nieuwe) meubelen Abnormaal lage prijzen Ie klas gebruikte meubelen vraagt voor direct De N.V. Waterleidingmaatschappij voor Midden- en Noord-Limburg Speelgoed Luxe-artikelen Serviezen Keukenuitzetten Sola-cassettes Lederwaren Byouterieën met meer dan 300 speciale aanbiedingen van verzoekt degenen, die in aanmerking wensen te komen voor erkenning als hun naam en adres op te geven aan het Hoofdkantoor Prins Bisschopsingel 5 Maastricht Wederom ontvangen een grote partij waaronder bankstellen, armstellen, dressoirs, complete huiskamers, clubjes, stalen ledikanten, keukenstoelen en tafels, kloostertafels, kleerkasten, losse banken, televisietafels, tapijten en slaapkamers desgewenst gemakkelijke betalingsvoorwaarden Tevens een enorme voorraad alsdressoirs, buffetten, arm- en clubstellen, schuiftafels, bankstellen, ledikanten, opklapbedden, clubs, boekenkasten, haarden, kachels, schuiftafels, couchen, divans, kleerkasten, hangklokken, kantoor- en opbergkasten, cylinderbureau, kapstokken, schilderstukken, tafel- en divankleden, kinderbedje, commode, kinderbox, witte kookkachel, enz. Komt U eens kijken en neemt uw voordeel bij Langstraat 12 VENRAY Telefoon 1015 N.B. Alle goederen worden gratis thuisbezorgd. fabrieken van metalen ramen en deuren BLITTERSWIJCK VENRAY voor de afdeling staalbouw te Venray en Blitterswijk. voor de nieuw op te richten alluminiumafd. Blitterswijk. Geboden wordtuurloon op basis C.A.O. meerver- dienste gemiddeld 20 pet. op uurloon. Opname in bedrijfspensioenfonds annex weduwen- en wezenpensioen. Inlichtingen van 57 uur op maandag, dinsdag en vrijdag Kolkweg 12, Venray voor Blitterswijk maandag, dinsdag, woensdag, donder dag en vrijdag van 57 uur J. Vissers B 34 Blitterswijck. maakt bekend: dat welke alsnog in haar voorzieningsgebied wor den gemaakt, uitsluitend worden aangesloten, indien deze le. door een erkend installateur zijn gemaakt 2e. voldoen aan de algemene voor schriften voor drinkwaterinstal laties. geheel nieuwe sortering aan lage prijien Grotestraat 13 Moederen I HOFSTRAAT 5 TEL. 1270-04780

Peel en Maas | 1960 | | pagina 2