Wij gaan nog steeds door v.h. C00PMANS 10 en 20% korting Voetverzorging Juiste mode voor elke leeftijd! rookt «Eminent' J. WOLTERING op alle heren- en jongens-overjassen, regenjassen, costuums, pantalons, werkkleding Bedden en stalen ledikanten extra verlaagde prijzen. ga eerst kijken bil Nieuwe fhVjong-jeugdig mode is mode voor elke leeftijd. Vóór twintigers een eigen stijl, modem! Voor „grote maten" een passende stijl, öök modern! Steeds meer moderne vrouwen horen het van elkaar: Gebrs. Voss en fris-jong-jeugdig mode horen bij elkaar. Deze week is de nieuwe herfst» collectie vcelzijdiger en completer dan ooit! Wintermantel voor .de kleine vrouw. Origineel „Paris-design", Visgraat-tweed met bontkraag van Toscaans lam. Maten 36-42. In groen/bruin, bruin/groen of bruin/cognac. 145,-. Karenina, jeugdige muts met bont-effect 16,75. „Grote maten" japonnen eisen een extra fris- jong-jeugdig accent. Kamgaren multi-colour in beheerste kleuren. Ook in uw maat! 59,75. De moderne hoed heeft 'n cloche-model met hoge bol. Favoriet materiaal: Haarmelusine-beaver 29.75. uitsluitend gevestigd te Nijmegen Korte Molenstr. - Hoek Ziekerstr. en's Hertogenbosch Markt 103 Sigarenrokers, van Jan van Lent van 31 voor 22 ct. v. Gasselt, Veulen Thijssen, Leunen Verhoeven, Venray van Dijck, Venray Valckx, Oostrum Rongen, Oirlo Linskens, Oirlo Bos, Ysselsteyn Rutten, Heide elke 4e donderdag van de maand donderdag 27 oktober van 1.30 tot 6.30 uur in Rest. De Burggraaf, Stationstraat 1. voor pedicure en voetbehande ling, steunzolen, elast. kousen, enz. Pijnloze behandeling. Medisch gediplomeerd voetspecialist Opgegeven privé adressen voor aan huis worden na zittings- tijd in volgorde afgewerkt. Telef. Venray 1244. met Huwelijksuitzetten Huishoudtextiel Wollen en Stukgoed Hallwollen baby-uitzetten Flanellen lakens Gestikte dekens LANGSTRAAT 49 TELEFOON 1281

Peel en Maas | 1960 | | pagina 3