Uampo bevrijd G. Custers Fanfare Leunen bestaat 40 jaar Gevonden: SPORT Burgerlijke Stand Feest H.Rochus Afwezig L.J.A. Coenen M.G.C. FRMSSEN PLANTEN woonhuis met winkel Voor inzaai toiletartikelen Slagerij COEIERS DODELIJK VERKEERSONGEVAL In de nacht van maandag op dins dag heeft zich op de Overloonseweg een verkeersongeval voorgedaan, dat het leven heeft gekost aan de 26-jarige A. uit Meerlo. Deze was een bromfietsberijder aan de kant van de weg behulpzaam met een kleine reparatie van zijn brommer, toen hij door een personenwagen, die passeerde, werd opgeschept en meegesleurd. De jongeman moet practisch op slag dood geweest zijn. De personenwagen reed door, maar later in de nacht heeft de be stuurder vd. B. zich gemeld bij de Rijkspolitie. Het stoffelijk overschot van de verongelukte werd overgebracht naar het ziekenhuis alhier, alwaar sectie is verricht. Onder grote be langstelling had de begrafenis vrij dag te Meerlo plaats. NOZEMPJES AAN HET WERK De duitse nozems, die zaterdag avond in een café hier ter plaatse enkele traangaspatronen afschoten en daarmede nogal wat consternatie veroorzaakten, kwamen zondag te rug om op hun manier kermis te vieren. Ze raakten echter hun pisto len kwijt, werden op de bon geslin gerd en konden onverrichter zaken huiswaarts keren. Maandagavond kregen enkele no zems ruzie in de Schoolstraat, die eindigde toen de een de ander met een Engelse sleutel op zijn kop tikte. Met de ziekenwagen ging het naar het ziekenhuis. LOTERIJ VOOR DE JEUGD Bij de loting voor de jeugd is no. 104 het rijwiel. OPENSTELLING P en T KANTOOR VENRAY Op maandag 15 aug. 1960 (Maria- Hemelvaart) is het kantoor voor de postdienst geopend van 8.30 tot 10 u. Telegraafopenstelling normaal. Op deze dag zal er slechts een briefpostbestelling worden uitge voerd. Gelegenheid tot post afhalen van 15.00 tot 17.00 uur. Verzending en ontvangst van de post als op normale weikdagen. GESLAAGD Te Amsterdam slaagde voor het examen vakbekwaamheid smeden- bedrijf L.J. Hermus alhier. Voor het diploma kinderver zorgster slaagde aan het Kleuter tehuis te Krabbebossen, mej. Els Verhoeven uit Venray. K.V.W. Alle kinderen ,dus jongens en meisjes, worden a.s. maandag 15 aug. om 10.30 verwacht op de speel plaats van de nieuwe ambachts school a.d. Overloonseweg, Boterhammen en beker meebren gen. Het Comité. NAAR KEVELAER Op zondag 28 aug. gaat de KABO naar Kevelaer, met de jeugd van 14 tot 18 jaar. Gelieve zich op te geven voor 14 aug. bij de penningmeester of bij de secretaris. BISSCHOPSFEEST IN KEVELAER Volgende week zal een groot ge deelte van Veghels bevolking naar Kevelaer ter processie trekken. Op zich niets bijzonders, maar dit jaar verwacht men een heel wat grotere deelname, omdat aan deze processie een bijzonderheid verbonden is. In de Kevelaerse basiliek zal op die dag nl. Mgr. Th. F. vd. Tillaart S.V.D., Apostolisch Vicaris van Atambua op het eiland Timor een pontificale H. Mis opdragen, temid den van zijn oude dorpsgenoten, die t\ij echter in Holland niet mag ko men opzoeken. Mgr. van Tillaart heeft nl. bij de souvereiniteitsoverdracht de Indo- nesiche nationaliteit aangenomen. In zijn Indonesische pas staat ech ter uitdrukelijk, dat deze niet geldt voor Nederland. Zou hij toch naar Nederland reizen, dan is een terug keer voor hem naar Indonesië on mogelijk geworden. Mgr. v. Tillaart, die maandag 51 jaren wordt is in 1959 tot apostolisch vicaris benoemd en tot bisschop ge wijd. Hij bracht een bezoek aan het Eucharistisch congres en is van daaruit vertrokken naar een van zijn zusters, die in Goch woont. Veghel heeft haar bisschop echter toch in haar midden willen hebben en o.a. willen huldigen met zijn zil veren priesterfeest op 18 aug. a.s. Nu heeft men dus deze methode ge vonden. Zoals bekend heeft Mgr. v.Tillaart ook in Venray een broer en verdere familie wonen. BONDSCONCOURS TE GEIJSTEREN Morgen zondag zal in Geijsteren de paardensport te genieten zijn. Want dan organiseert de landelijke rijvereniging St. Joris het bondscon- cours van de Limburgse Landelijke Ruiterbond. En hierdoor zullen af gevaardigden van de 110 kringen en 45 afdelingen, welke deze bond telt, in Geijsteren van start gaan. Men verwacht ongeveer 350 ruiters. De rijvereniging St. Joris, waar van de leden uit Wanssum en Geijs teren komen, heeft de laatste jaren een goede naam gekregen in de Limburgse bond. Zo is ze b.v. kam pioen geworden in de nummers dressuur en springen achttallen licht en dit heeft er mede toe bijge dragen, dat deze club het bondscon- cours werd opgedragen. Men heeft daarvoor achter de ruïne van het oude kasteel een prachtig concours-terrein ingericht, waarop 's morgens dan de wedstrij den beginnen. Dan krijgen we eerst de dressuur- nummers van de achttallen in de klassen zwaar, middel, en licht, dan de dressuur van viertallen in de klasse middel, waarna de indivi duele dressuur van zwaar, middel en Vandaag is er feest in Leunen. Feest om de 40-jarige fanfare St. Catharina. We hebben in Venray- kom pas aan den lijve ondervon den welk 'n grote plaats een mu ziekgezelschap inneemt in een ge meenschap. En dat geldt zeker voor een kerkdorp, waar de mo gelijkheden kleiner zijn, maar de moeilijkheden soms groter. Zo heeft ook de Leunense fanfare het hare gedaan voor Leunen. Na de eerste wereldoorlog werd er aan de bittertafel in Leunen gesproken over de oprichting van een muziekcorps. Er werd echter ook de daad bij het woord gevoegd en men ging „schooien" langs de deuren om het eerste kapitaal bij el kaar te krijgen. Dat een en ander aangeslagen was, werd wel bewezen door het feit, dat op 1 aug. 1920 de Leunense Fanfare St. Catharina met een daverende mars haar officiële oprichting vierde. Dat was het re sultaat van goede samenwerking en offerzin. Voorzitter werd M. Derks, terwijl P. Schols directeur werd. Deze laatste legde zo bleek later de grondslag voor een bloeiend mu ziekleven in Leunen. Zowel zijn opvelger H. Janssen, als de instructeur Constant Dietz uit Tienray, konden daarop verder uitbouwen. Mocht dan het eerste concours in Linne slechts een tweede prijs op leveren in de 4e afdeling het jaar daarna, in 1925, speelde men in Te- gelen al in de 3e afdeling. Maar dat dat was feitelijk bijzaak, want haar eerste taak: het opluisteren van we reldlijke en kerkelijke feesten gaf de fanfare werk in overvloed. Werk, dat graag gedaan werd, ondanks de financiële ofers en de vrije tijd, die men er aan besteden moest. Pastoor Nabben kon tevreden zijn over dit initiatief, dat hij met de volle inzet van zijn persoon had ge steund. In 1931 verloor de fanfare haar instructeur Constant Dietz, die werd opgevolgd door zijn zoon. Onder zijn leiding werd in 1935 op het concours te Venray de le prijs in de 3e af deling behaald. In 1936 werd men in Heythuizen le in de 2e afdeling, in 1937 te Heel le, in de le afdeling en in 1939 le in de afdeling Uitmuntendheid te Thorn. GEBROKEN Het is allemaal even gauw neer geschreven, maar de muziekkenners weten, dat het zo heel eenvoudig niet is. Beslist niet. Maar er zat „gal" in dit corps, dat in 1941 haar instru menten opbergde, toen ze voor de keus gesteld werden: aansluiten bij de Kultuurkamer of onderduiken. Men koos het laatste en 4 jaren lang zweeg Leunens Fanfare, met de ge dachte aan 'n glorieuze opstanding. Maar men kwam bedrogen uit. De bevrijding bevrijdde de Leunense fanfare van practisch al haar instru menten en even leek het of daar mede 't einde gekomen was aan dit corps. Want men had met de bevrij ding heus wel wat anders te doen dan aan insti'umenten te denken. Bü alle beslommeringen liet men echter de fanfare niet in desteek. Trouwens, daar zorgde de vice- voorzitter Weys wel voor, die wel een der ijverigste propagandisten geweest is voor Leunens fanfare en meer dan ieder ander gezorgd heeft voor de financiën. Grad de Mulder en later E. Dietz, waren de instructeurs, die het her opgerichte en vernieuwde corps zijn oude roem weer terug moesten bren gen. Weer is er een indrukwekkende lijst van concours-prijzen als een graadmeter van de kwaliteit van het corps. 1948 Geldrop 2e prijs le af deling; 1951 Berg a.d. Maas le prijs 3e afd.; 1952 Montfort le pr. 3e afd.; 1953 Echt, le prijs 2e afd.; 1954 Steyn le prijs 2e afd. met recht van promotie; 1955 Linne, le prijs le afd. Allemaal gajiw gezegd, maar toch niet zo heel eenvoudig. Er moesten instrumenten zijn, er moesten muzi kanten komen en voor een betrek kelijk' kleine gemeenschap vraagt dat grote offers. Ze worden gebracht. licht van start gaan. Vervolgens komt het springen aan de beurt, ook weer' in drie klassen. Dat is dan het morgenprogramma, dat om half 11 begint. Om half 3 is er dan het middagprogramma, dat geopend wordt met een welkomst woord door de voorzitter van de Limburgse Bond, de heer Horrichs en waarbij dan de bondskampioen 1960 zal worden aangewezen. Het défilé van alle ruiters zal een machtig gezicht zijn, maar ook de finale van het springen in de mid delklasse belooft een harde strijd. Middags komen ook de Brabant se deelnemers aan bod, die met een twaalftal tuigpaarden op concours komen. De kampioen I960 van de individuele dressuur zwaar zal dan nog een demonstratie geven, terwijl dan ook het kampioenschap sprin gen aan bod komt. Diverse finales zullen het talrijke publiek ontegenzeggelijk een zeer genoegelijke middag bezorgen, als mede de een- en twee-spannen- concoursen. Bovendien is er nog een demonstratie met vierspannen die door de Ned. Driving Club wordt verzorgd, terwijl tevens een mal- coach wordt voorgereden bespannen met 4 hakneys. Voor de liefhebbers om van te watertanden. Dat is ook het nummer: Mara- thonrit, waarbij 4 Gelderse (bonte) paarden gespannen worden vooreen Engelse jachtwagen een tocht van 10 km door Geijsteren en omgeving gaan houden. Start en finish zijn op het concours-terrein. De paarden- en de sportliefheb bers komen bij deze dag wel aan hun trekken en als het weer mee werkt, zal het er ongetwijfeld bar druk worden. Als in 1957 tot oprichting van de drumband wordt besloten, komt ze er en in het jaar daarop heeft ze al de eerste prijs in de 3e afd. Als in 1959 over uniformen ge praat wordt, komen ze er en als de nieuwe voorzitter van Dommelen nog niet tevreden ook dames bij zijn tamboercorps wil hebben, welnu in 1960 zijn ze er. En tussen dat al les door kan er in Leunen niets bij zonders gebeuren of de Leunense fanfare staat gereed. En wie Weys heeft horen speechen, die weet, dat de fanfare de meest welklinkende representant is van de Leunense ge meenschap. DAAROM IS ER FEEST Daarom is er feest in Leunen bij dit 40-jarig bestaan, dat vanavond om 6 uur geopend wordt met een muzikale rondgang van de jubilaris Een jubilaris, die meteen haar nieuwe drumband, versterkt met vrouwelijk schoon en handvaardig heid, officieel „ten doop" zal houden. Om 7 uur is er dan receptie in zaal Martens, waarbij de ondervoor zitter van de Limburgse bond de heer L. Laurensse aan de heren P. Weys. H. Voermans. G. Jennislcens, M. Michels, H. Reintjes, G. Koonings J. Reintjes en L. Weys, het bonds- insigne uit zal reiken voor hun 40- jarig lidmaatschap. Voor hun 25-jarig lid-zijn krijgen een insigne de heren E. Dietz (die dan tevens 15 jaren dirigent is) L. Kleuskens, J. Kusters, J. Pijpers en H. Bom. Intussen wordt in het patronaat een grote fancy-fair geopend, ver zorgd door de specialist van Lier in Tegelen, die het hai'e moet bijdra gen om de steeds maar begerige kas van de fanfare te spekken. Deze fancy-fair blijft geopend tot maan dagavond 12 uur, dus iedereen krijgt ruimschoots de kans, om wat aar dige prijzen te winnen. Tenslotte is er dan hedenavond om 8 uur nog een concert, dat ver zorgd wordt door de Fanfare van Tienray en de Peelklanken uit Ys- selsteyn, terwijl de zangverenigin gen van Heide en Castenray voor een vocale afwisseling zorgen. Morgen zondag brengt Harmonie Euterpe een bezoek aan Leunen, waar ze om 4 uur een muzikale rondgang zal houden en later een concert zal verzorgen in de tent, dat weer wordt aangevuld door de mu ziekverenigingen van Merselo, Oirlo en Helden-Grashoek. En maandag is dan het woord aan de jeugd, die in een ballonwedstrijd kan meedoen en daarmede aardige prijzen kan winnen. De ouderen kunnen dan gezellig dansen. OIRLO. Een oud-dorpsgenoot van een hier bekende familie viert 17 augustus met zijn vrouw, afkomstig uit Siebengewald, het vijftigjarig huwelijksfeest in Nieuw Dijk ge meente Didam, waar de jubilaris van 1916 tot 1950 hoofd der school was en nadien is gepensioneerd. Het is het echtpaar Th. H. de Ponti- C. J. de Ponti-Rutten. Beiden ge nieten nog een goede gezondheid. De gouden bruid verricht nog altijd alleen alle huishoudelijk werk. De gouden bruidegom is voor zijn veel sociaal werk buiten de schooluren begiftigd met de pauselijke onder scheiding Pro Ecclesia et Pontifice en met de gouden medaille als ere burger van Didam. INGEBRUIKNEMING CARILLON OP DUITS KERKHOF Op 4 september a.s. zal door de consul der Duitse Bondsrepubliek, dr. Buddeberg, uit Maastricht, op plechtige wijze het door de fa. Eijs- bouts te Asten, vervaardigde, uit 25 klokken bestaande carillon in ge bruik worden gesteld op de Duitse oorlogsbegraafplaats in Ysselsteyn. Op dit kerkhof waar 31.200 in Ne derland gesneuvelde Duitsers een laatste rustplaats vonden, is dit ca rillon tot stand gekomen, dank zij het onvermoeide werken van mevr. Von Zitzewitz uit Berlijn, die in een jaar tijds de benodigde gelden bij een wist te brengen. Schenkingen voor dit doel zijn binnengekomen uit alle delen van Duitsland. Het consulaat in Maastricht gaf een vorstelijke gift waardoor eerder dan verwacht werd, de plaatsing kan geschieden. Bij de plechtigheid zal het koor van het missiehuis dei- Paters van Steijl voor de muzikale omlijsting zorgen. Zowel een katho lieke als een protestantse geestelijke zullen het woord richten tot de dui zenden nabestaanden, die verwacht worden. Deputaties van de Afrikakorpsen van generaal Rommel en Mont gomery, die 15 jaar geleden in Afri ka elkaar bestreden, zullen ook nu weer aanwezig zijn. Het carillon kan zowel met de hand als elektrisch worden bespeeld. Het is de bedoeling, dat alle uren Duitse liederen ten gehore zullen worden gebracht. Men verwacht, dat ook de Duitse televisie opnamen zullen komen maken van deze plech tigheid. kinderbeursje, bruine portemon- naie, rood beursje,, kinderschop, huissleutel, glacé herenhandschoe nen, kinderjas, kinderbeursje, rode damesportemonnaie, Politiebureau; manchesterjas, J. v.d. Berg K 84 Leunen; box fototoestel, A. Spee Oude Oostrumseweg 18; bruine por- temonnaie, Manders Ooster Thien- weg 8 Oostrum; bruin lederen porte feuille, Snoeks Patersstraat 3; beige portemonnaie, H. Peeters Peelkant C 223 Overloon; kinderbril (donker montuur), Achten Leunseweg 10; bankbiljet, M. van Mill Overloon; wit kinderschoentje, Bongerts Hoen derstraat 100; oude herenportmon- naie, Kerkpad n.w. 1) zonnebril, Poels Kruisstraat 28; bankbiljet, Gielen Pr. Bernhardstraat 60; da mesregenmantel, Strijbos Putteweg 15 Ysselsteyn. ONGELUKKEN Mevr. B. botste op de hoek Molen- pad-Langeweg met haar fiets tegen een auto en kwam zodanig te vallen, dat zij met een gebroken been in het ziekenhuis moest worden opge nomen. In Castenray botsten twee melk wagens op elkaar en veroorzaakten nogal wat materiële schade. De chauffeurs kwamen met enkele schaafwonden en de schrik vrij. Een Duitse brommer botste even eens te Castenray op een luxe wa gen die naar Oirlo wilde. Ook hier bleef de schade beperkt tot wat deuken. Op het kasteel te Well zullen op zondag 21 aug. a.s. de Noord-Lim burgse afdelingen van de JBTB en BJB een landdag houden. In Grubbenvorst heeft de raad zich accoord verklaard met een subsidie van f 200 voor schoolverzorging. Een reizend tandarts zal in de plaatsen Sevenum, Grubbenvorst, Horst en Broekhuizen, de schooljeugd op mo gelijk tand-defecten onderzoeken. UITSLAGEN SCHAAKWEEK VENRAY Volgens belofte zouden wij nog terugkomen op de uitslagen van de verschillende schaakwedstrijden, die tijdens de schaakweek te Venray zijn behaald. Het open schaakkampioenschap voor Nederland werd behaald door L. Jongsma Rotterdam, die daar mede de opvolger wordt van de Pool Branicki. Hij behaalde 6V2 punt uit 7 partijen. Kuypers Breda, Goris Berchem en Verholst uit Utrecht deelden de tweede plaats met ieder 4Vs punt. Quakkerlaar werd 3e, met 4 pnt, Dr. Mulder, ir. vd. Donk en Speyer Nij megen 5e met 3Vs pnt., de West- Duitser Diemen 5e met 3 pnt., de Belg Coninghs, Medderler uit Heer- lerheide en Janssen uit Water landskerkje, gedrieën op de 6e plaats met ieder lVa pnt. De grote verrassing van dit tour- nooi is wel dat Mevr. v. Heemskerk, die 21 maal kampioen van Neder land is geweest in Venray onttroond is door Mevr. Timmer uit Den Haag en Mevr. Vreeken uit Vlaardingen, die beiden 6 pnt uit 7 partijen be haalden. Een tweekamp tussenbeide dames zal nu uit moeten maken wie er kampioen wordt. In het damestournooi waren de uitslagen: 1. Mevr. Timmer en Mevr. Vreeken, 6 pnt.; 2. Mevr. Heems kerk 5 pnt.; 3. Mej. Broerse 4Va pnt; 4. Mevr. v. Aalst en Mevr. vd. Veen met ieder 3 pnt; 5. Mej. Bruinenberg met 1 pnt en 6 Mevr. Beelaerts van Blokland 1/s pnt. De einduitslag in de klasse A 1: R. Westra, Leiden 5l/z pnt; komt volgend jaar uit in open kamp; P. Vreeken, Vlaardingen 5; R. Arons, Naarden 5; A. Hoppe, Nijmegen 3V2. In A 2: P. Hoogendoorn, Dordrecht 5 pnt; komt het volgend jaar even eens uit in open kamp; J. Boom- gaardt, Amsterdam 5; J. H. Keizers, Hengeio 3; H v.d. Camp, Nijmegen 2; pater Krekelberg 1. In de achtkamp behaalde in groep B: H. Leenders met 4Vspnt de over winning; in groep C: Piket, Leiden met pnt; in groep D: Verspoor, Middelburg 5Va; in groep E: M. van Gils, Breda 5Vs; in groep F: C. v.d. Bosch, Leiden 5; in groep G: R. van Dorenmalen, Den Bosch 5V2 en in groep H: F. Caljé, Bilthoven 5. In de 2e kamp: in groep J: Parel, Hardinkxveld 3V2; in groep K: A. v. d. Hamer Sluiskil 4Vz; in groep L: J. Dubbeldam Sluiskil 4 en in groep M: Th. Jeuken Venray 4. In de vierkamp: groep 1: J. Ver- haegh Venray 2; in groep 2: H. van Speijk Venlo 2V2; in de groep 3: P. van Eeden Venlo en de Jong Venlo beiden 2; in groep 4: W. Jeucken, Venray; in groep 5: R. Jennislcens Venray 3. GROENTETEELT AAN DE MID DELBARE LANDBOUWSCHOOL TE HORST Door de ontwikkeling van de tuin bouw in Noord-Limburg werd al lang de behoefte gevoeld het tuin- bouwonderwijs, speciaal het groente teelt-onderwijs, aan de Middelbare Landbouwschool te Horst verder uit te bouwen. De Vereniging voor Landbouw onderwijs en de Rijksoverheid heb ben er nu in toegestemd, dat voor geïnteresseerden zoveel groente teelt-onderwijs wordt gegeven, dat degenen die dit onderwijs met suc ces volgen een teelterkenning kan worden verleend. Het eerste leerjaar is voor de „landbouw" en „tuinbouw" leerlin gen gelijk. In de zomerperiode tus sen eerste en tweede leerjaar krij gen de tuinbouwleerlingen één dag per week les. De overige tijd moe ten zij werkzaam zijn in de tuin- bouwpraktijk. In het tweede winterhalfjaar wordt aan degenen die de groente- teelt-richting volgen zoveel theore tisch en praktisch onderwijs gege ven, dat zij bij het beëindigen der studie voor een teelterkenning in aanmerking komen. Verdere prak- tijkeisen worden hierbij dan niet gesteld. Wij menen, dat de school door deze wijziging nog beter kan be antwoorden aan de eisen die het ge mengde landbouwbedrijf in Noord- Limburg stelt. neus, keel,borst van vastzittend slijm van 5 t/m 11 aug. 1960 GEBOREN: Siebers Anna, Merseloseweg 107 Kiesbrink Antoinetta, Venlo Vergeldt Johannes, Timmermannsweg 1 v.d. Weegh Francis, Henseniusstr. 28 de Jong Sjoerd, Oostsingel 18 Claassens Hendrika, Arkstraat 7 Jenneskens Maria, Deurneseweg 15 OVERLEDEN: Kasijem Adriana, 57 jaar, Bergen Janssen Peter, 26 jaar, Meerlo ONDERTROUWD: Janssen Wilhelmus, 24 jr, bank werker, Peelweg 1 en Maesen Wil- helmina, 22 jr, Kerkweg 3 Barten Henricus, 27 jr, chemicus, Son en Billekens Gerarda, 25 jr, Zuidsingel 55 GETROUWD: Pirlo Hendrikus, 37 jr, chauffeur, en Balfissen Maria, 23 jr, beiden te Venray van den Bossche Jan, 24 jr, me- .taaldraaier, Waalwijk en Scholtz Cornelia, 22 jr, Venray Michels Theodorus, 21 jr, militair, Den Helder en Min Josephine, 20 jr, Venray Baltussen Henricus, 35 jr, che misch analist, Wanroij en Philipsen Wilhelmina, 27 jr, Venray Janssen Johannes, 27 jr kantoor bediende, Vierlingsbeek en Peeters Anneliese, 24 jr, Venray Hoex Leonardus, 25 jr, timmerman en Clephas Johanna, 24 jr, beiden te Venray Verhaegh Antonius, 27 jr, brood bakker, Sevenum en Tacken Petro- nella, 24 jr, Venray Camps Gerardus, 26 jr, pluimvee fokker en Peeters Anna, 25 jr, bei den te Venray van Rens Hendrik, 28 jr, cham pignonkweker, Horst en Nijssen Do rothea, 24 jr, Venray Kateman Willy, 27 jr, bakker en Gommans Huberta, 26 jr, beiden te Venray Clephas Peter, 23 jr, militair, Eindhoven en Soulier Antonia, 2f jr, Venray Michiels Christianus, 25 jr, tuin der, Bergen en Vos, Jacoba, 26 jr, Venray Komt vrij per 1 sept. gestoffeerde kamer op eerste stand. Bevragen Bureau dezer. Wegens vacantie gesloten van 15 t.m. 17 aug. PETERS Lichtdrukkerij Prins Bernhardstraat iOTRMMffll Z'olie \)crzeK«rin$«n j J AKM tmiiau C Y JULIANASINGEL41 •tekf. 1061 (K4780) ADVERTENTIES ONDERTROUWD Loes B.G.Th. Thomassen Peter J.A.M. Wijffels arts De huwelijksinzegening zal plaats hebben zaterdag 20 aug. te 10.30 uur in de parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray. Venray, Grotestraat 27 Brunssum, Akerstraat 17a Receptie 13—14.30 uur Restaurant Verheugen Op zaterdag 20 augustus ho pen onze ouders Piet Janssen Wilhelmina Roosen hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Op die dag zal om 9.30 uur een plechtige H. Mis tot hun intentie worden opgedragen in de kerk van St. Petrus Banden Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen. Receptie 12.30 tot 14 uur in „De Burggraaf". Venray, Stationsweg 1. Voor de talrijke blijken van deelneming en belangstelling bij het overlijden en de begrafenis van mijn lieve man, onze zorg zame vader en grootvader Alfons Sijbers zeggen wij hartelijk dank. In het bijzonder dank aan de H.E. Heer Deken, Pastoor Gee- rits. Bestuur en leden Harmonie Euterpe, de buurt en Begr.verz. „Dela". E. Sijbers-Heijnen kinderen en kleinkind Venray, Hoenderstraat 57 in de kapel fe Velium Bijzondere patroon tegen besmettelijke ziekten. Dinsdag 16 augustus om 7 u. H. Mis en om 9 uur Hoogmis met preek. Na de H. Missen verering der H. Relikwie. van dinsdagmiddag 16 aug. iot 4 sept. arts, Venray Spoedgevallen plaatsel. collegae. keel- neus- oorarts AFWEZIG van 13 t.m. 31 aug. spruitkool- en boerenkoolplanten savoyekoolplanten Verheijen's Zaadhandel LERAAR vraagt gemeub. of ongem. kamer te Venray per 5 sept. Br. aan P. Starren, Molen straat 5, Heugem. GEVRAAGD 3-4000 gld. als 2e hypotheek op pand met voldoende overwaarde en borg. Evt. maandelijkse afbetaling. Brieven onder r.r. 108 bureau van dit blad. TE KOOP suikerperen 10 ct. p.kg. zelf plukken. ■P. Loenen, Leunen K 33 (kruidenierswaren-drogisterij) op goede stand in toeristencentrum in Noord-Brabant. Te aanvaarden half sept. Brieven onder nr. 138 bureau van dit blad. In de Psychiatrische Inrichting Huize Sancta Maria te Noord- wijkerhout hoopt op 20 augus tus onze lieve zuster en tante Sr. Huberiine (Tila Verbeek) haar zilveren professiefeest te vieren. FAMILIE VERBEEK P. v.d. Goor Mariet Arts danken, mede namens wederzijdse familie, voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Venray, Hoenderstraat 21 i het stoppelland kunnen wij uit voorraad leveren serradelzaad, knolzaad, lupinen, spurriezaad, klaverzaden, wikken, bladkool, verder alle soorten gras- en klaverzaden voor kunstwei en blijv. weiland. Zaadhandel Oirlo Tel. 04787-282 Alle Het Warenhuis Hofstraat 10 Tel. 1566 Wegens familieomstandigheden donderdag 18 aug. gesloten Bakkerij W. KATEMAN Langstraat Onze reclame Droog worst 100 g. 45. 250 g. 110 Preskop 100 g. 30. 250 g. 60 Leverworst 500 g. 65 Vrijdag en zaterdag braadworst 500 g. J.40 Dinsdag gehakt 500 g. 1.40 Woensd. speklappen 500 g. 1.25 Donderd. braadworst 500 g. 1.40 TE K< lA drukke Brievei 1 van dit 1

Peel en Maas | 1960 | | pagina 2