SPORT Tandarts Janssen Slagerij MDËftS Burgerlijke Stand P0UWELS Dansen ie Oirlo in Zaal H. Rongen gewassen zand en ballast GRINDERIJ GEIJSTEREN schoorsteen electrisch vegen BYOUX Efteling naar (linke jongen LEERLING Vacanlie name nog al wat misverstand heerst. Nogmaals, alle kinderen van dé le t/m de 4e klasse der lagere scholen kunnen deelnemen. Ons kindeva kantiewerk is dus niet opgezet voor de Kom van Venray alléén. Ook de kinderen uit de kerkdor pen zijn welkom maar dan moeten de leiders wel zorgen en er zeker van zijn, dat hun kinderen stipt op tijd in de H. Mis aanwezig zijn. Of dit kan is dus ter beoordeling van de ouders zelf. De jongens komen aan de beurt op maandag 15 aug. a.s. dus na de kermisweek. Zij worden verwacht in de Paterskerk óók in de H. Mis van 9 uur. Laten we hopen, dat het weer meewerkt dan zal ook dit jaar ons werk wel slagen. R.K. HANDELSAVONDSCHOOL Voor het Godsdienstdiploma van de R.K. Handelsavondschool alhier, slaagden de dames: Elly Barents, Ria v. Duuren, Riet Janssen, Elly Linders, Anny Martens, TruusVoer- mans, Willy vd. Voren en Nelly de Keleyn; en de heren: J. Ariaens, Jan Bonants en Jos. Jans. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat zij in verband met de jaar lijkse kermis in Venray-kom heb ben besloten: I. voor het tijdvak van 4 t/m 12 augustus I960, of zoveel korter of langer als de omstandigheden vereisen: A. gesloten te verklaren voor het verkeer met alle voertui gen, rij- en trekdieren en vee: 1. de Schoolstraat, voor wat betreft het gedeelte tussen de Jan Hensenstraat en het Henseniusplein; en 2. het Henseniusplein; B. vast te stellen een verbod wachten voor beide zijden van de Merseloseweg ,voor wat betreft het gedeelte tussen de Kempweg en de Jan Hen senstraat. II. voor het tijdvak van 7 t/m 10 augustus '60, dagelijks van 16 tot 24 uur, of zoveel korter of lan ger als de omstandigheden ver eisen, gesloten te verklaren voor het verkeer met alle voertuigen, rij- en trekdieren en vee: 1. de Hofstraat; 2. de Poststraat; 3. de Patersstraat; 4. de Henseniusstraat; 5. de Langstraat, voor wat be treft het gedeelte tussen de Paterslaan en de Hensenius straat. Venray, 20 juli I960. Burgemeester en wethouders vnd, A.H.M. JANSSEN, burgemeester H.R.L. VORST, secretaris GESLAAGD Te Venlo slaagde voor het di ploma H.T.S. de heer J. Thielen. Voor M.O. Duits slaagde de heer Hans Poels. Te Venlo slaagde voor het mid denstanddiploma, de heer Pierre Gommans. Op het te Voorhout gehouden examen slaagde voor brood - banket bakker, de heer M. v. Meijel Hof straat. Bij de door de centrale melk machinecommissie van het Land bouwschap gehouden examens te Eindhoven slaagde voor het rijks diploma instructeur machinaal mei- ken de heer A.B. van Dommelen te Leunen. GEVONDEN elastieke band, J. vd. Winkel Smakt; jonge boxerhond aangelopen, Jan sen Langstraat 25; rode jongensfiets, Schwahofer Merseloseweg 65; zon nebril, Jacobs Broekweg 9; grijze damesportemonnaie met inh., IJzen- doorn Kalutweg 1; zwarte vulpen met vergulde dop, Schuurmans Oranjestraat 11; blauw kinderjasje, Politiebureau; 10 ijzereen manden, v. Arsen Oirloseweg 6. JAARVERGADERING PIëLHAAS Op woensdag j.l. hield de vasten- aovendvereniging de Piëlhaas in ho tel de Zwaan, haar jaarvergadering, waarin een overzicht geboden werd over het afgelopen jaar en plannen voor 1961 ten doop werden gehou den. Er' was een grote belangstelling voor de verslagen van de verschil lende commissies, maar het meest viel op, dat voor het eerst sinds ja ren de penningmeester ook eens een wat optimistischer geluid heeft doen horen, omdat er nu een klein overschot in de kas is, zodat reser vering mogelijk gaat worden. Men staat wel versteld van de geweldige kosten van deze organisatie, die de 10.000 overschrijden. Nieuwe commissies voor het ko mende jaar zijn ingesteld, terwijl als opvolger van wijlen de heerWintels, de heer Ruyten in het bestuur werd gekozen. De heer Tillemans werd als voorzitter herkozen. BOUWOPDRACHTEN Aannemersbedrijf Gebr. Janssen n.v. was met 509.000 de laagste in schrijver bij de aanbesteding van de kerk van de H. Gregorius de Grote in Brunssum. Voor deze kerken bouw is door het kerkbestuur onder voorzitterschap van Deken Beel een prijsvraag uitgeschreven, die is ge wonnen door de Duitse architect Böhn uit Keulen, die een beton- kerk ontworpen heeft. Aan 't Aannemingsbedrijf Nelissen werd opgedragen de bouw van een tweetal, noodkerken in Amsterdam, de bouw van een bedrijfsschool met tentoonstellingsruimte bij de N.V. Lips te Drunen, terwijl de Medische Missiezusters haar hulp gevraagd heeft voor de bouw van een nieuw ziekenhuis in Nyassaland Zuid- Af rika. AGENDA CENTRALE K.A.B. VENRAY Woensdag 3 augustus, jaarlijkse fiets- en wandeltocht voor het ge hele kader van KAB, KAV en vak bonden. Bijeenkomst om 7 uur Grote Markt met fiets. Bij regenweer gaan we naar zaal Manders Maashese- weg. OPENING CAMPING Zondagmiddag werd de camping bij de kinderspeeltuin officieel ge opend. Burgemeester Janssen hees de vlag nadat hij 't bestuur van de speeltuin gefeliciteerd had met dit initiatief. Het heeft wel heel veel moeite gekost, voordat alles in kannen en kruiken was, maar nu kon dan nog op het laatste ogenblik de vlag wor den gehezen. Hij wenste de initia tiefnemers veel succes en de kam peerders een goed kamp toe in deze grote gezinscamping. Pastoor Geerits zorgde met een overvloed van wijwater voor de zegen van boven, waarna de drum- en fluitband uit Hoensbroek een muzikaal tintje aan deze korte plechtigheid gaf. ACTIE VREDEKERK Het tuinfeest voor de nieuwe vre- deskerk zit er dan op. Zaterdag, maar vooral zondag is het druk ge weest in de speeltuin. Zondag niet het minst door de drumband uit Hoensbroek die na een muzikale wandeling door het centrum, een goede demonstratie weergaven op het Henseniusplein, 'n show, die naderhand nog eens her haald werd in het Vlakwater. Deze amateurs bleken inderdaad hun vak te verstaan en mede door hun uni formen was het een kleurig schouw spel, dat menig applausje verwekte. Hoe groot de revenuen zijn is nog onbekend, want derekeningen moe ten nog worden opgemaakt maar de kas van de nieuwe kérk zal toch een behoorlijk bodemtje krijgen. Wel is intussen bekend geworden hoeveel de goud- en zilveractie op gebracht heeft. Zoals bekend, heeft men in een huis-aan-huis-folder de mensen gevraagd oud goud en zilver beschikbaar te stellen voor de ere dienst in deze Vredeskerk. Een mooier doel voor deze oude voor werpen, waaraan soms dierbare herinneringen kleven, maar die toch niet meer gedragen of productief ge maakt worden, is nauwelijks denk baar. Men heeft aan Pastoor Geerits in verband met deze actie kunnen overhandigen 0,6 kg goud en 4,4 kg zilver een en ander voor een han delswaarde van 1.160. Bovendien kreeg deze pastoor nog 12 gouden tientjes en 2 zilveren ampullen met bijbehorende zilveren schaal. Daarenboven hebben verschillen de mensen nog een toezegging ge daan en is bekend, dat er ook nog anderen wel plannen in deze rich ting hebben gehad, maar tot heden nog niet hebben uitgevoerd. Onno dig te zeggen, dat al deze giften wel kom blijven. Hierna vindt U weer een over zicht van de parochiële en V I-aktie ten bate van de te bouwen kerk. De opbrengst van de parociële aktie in juni bedï'oeg: 469. De V I-aktie waaronder giften van: N.N. 10 N.N. 12 N.N. (Staatsloterij) 300 N.N. 2,50 N.N. 20 Bruiloft 25 Donjacourt 25 N.N. 10 N.N. 5 Kinderpoppenspel 1,05 N.N. 2,50 Kindercircus 3 In totaal 656,75 1.125.75 12.653, Vorig saldo Totaal 13.779, Gironummer 4690 t.n.v. kerkbe stuur Christus Koning. Hebben wij ook Uw gift al mogen noteren? SCHOOLONDERZOEK MERSELO Bij het onderzoek van schoolkin deren door de schoolartsendienst is ontdekt, dat op de school te Mer- selo verschillende kinderen besmet zijn met t.b. Een uitgebreider en diepgaander onderzoek door specia listen is gaande, waarbij ook gezocht wordt naar de besmettingshaard. PRIESTERWIJDING In de feestelijk versierde Peel- kathedraal heeft Z.H. Exc. Mgr. P. Moors woensdagmorgen de sub diakenwijding toegediend aan frater Cornelius Leunissen uit Puth, de diakenwijding aan frater Gabriël Tillmanns uit Geleen en de pries terwijding aan de fraters Ignatius Wishaupt uit Maastricht -en Gerion Dohmen uit Geleen. De wijdelingen werden in een plechtige processie, waarin o.m. alle Carmelieten van het klooster uit de Smakt in hun wijdé witte mantels meetrokken, omringd door bruidjes, van het klooster Jerusalem naar de Petrus Banden geleid, waar om half negen de plechtigheden in aanvang namen. Mg. Moors werd bij de wijdingen geassisteerd door de H.E. Heer De ken Loonen en de H.E. Pater Pro vinciaal der Ongeschoeide Carme lieten Pater Berthold Heinen. De wisselende gezangen werden verzorgd door de Schola Cantorum van het klooster St. Pascalis uit Oos trum. Voor deze plechtigheden be stond grote belangstelling. Aller eerst van de kant der familie der wijdelingen, maar ook van de kant van het Venrays publiek. Na afloop recipieerden d,e'wijde lingen in het klooster Jerusalem, terwijl in de namiddag in het kloos ter van de Smakt nog een afzon derlijke receptie werd gehouden voor de bewoners van dit kerkdorp, 's Avonds bracht de fanfare een mu zikale ihulde. MERSELO Door de kerkelijke fanfare St. Oda werd deelgenomen aan het federatief Muziek-bondscon- cours te Volkel, in de 2e afdeling en behaalde 'n le prijs met 306 punten, plus promotie naar de le afdeling. Zij behaalde daarmee tevens het hoogsteaantal punten in die afde ling als enigste Limburgse deelne mer, waarin totaal 10 fanfare gezel schappen optraden. Dit grote succes werd natuurlijk op 'n Limburge manier gevierd zo wel in Volkel als in Merselo, waar 't gezelschap op uitbundige wijze werd ingehaald. BENOEMINGEN IN HET BISDOM Kapelaan A. Theunissen te Horst, die tot heden werkzaam was in. de Sint-Lambertusparochie, heeft van de Bisschop opdracht ontvangen'tot het stichten van een nieuwe pa rochie in het noordelijk deel van Horst. Tot aalmoezenier van sociale wer ken voor de dekenaten Gennep en Venray met standplaats Bergen is benoemd kapelaan J.A. Heijmans te Afferden. HANDBOOGSPORT Het op 17 juli vastgestelde dis trictsconcours werd wegens regen uitgesteld tot 24 juli. De uitslag was als volgt: Ere klasse, le pr. Ons Genoegen I Ysselsteyn 474 pnt; 2e pr. St. Oda I 457 p.;3e pr. St. Hubertus I 450 p.; 4e pr. St. Anna I 440 p.; 5e pr. Ons Genoegen I America 436 p.; 6e pr. Diana I 435 p.; 7e pr. St. Sebastiaan I 428 p.; 8e pr. De Batavieren I 421 p.; 9e St. Antonius I 406 p. Klasse A. le De Batavieren II 412 p.; 2e Ons Genoegen II Ysselsteyn 407 p.:3e Rare Schutters I 387 p.; 4e St. Oda II 379 p.; 5e Willem Tell I 366 p.; 6e St. Hubertus II 349 p.; 7e St. Joris I 341 p.; 8e Diana II 336 p.", 9e De Eendracht I 333 p. Klasse B. le St. Anna II 396 p.; 2e Batavieren III 372 p.; 3e Willem Teil II 350 p.; 4e Diana III 335 p.; 5e Ons Genoegen III Ysselsteyn 334 p.; 6e Rare Schutters II 333 p.; 7e Ons Genoegen II America 317 p.; 8e St. Agatha I 281 p.; 9e St. Antonius II 236 p. Klasse C. le St. Sebastiaan II 342 p.; 2eSt. Jozef I 296 p.; 4e Diana IV 267 p.; 5e St. Hubetrus III 262 p.; 6e De Eendracht II 165 p.; 7e St. Joris II 162 p. Klasse D. le Batavieren IV 281 p.; 2e Willem Tell III 281 p.; 3e Bata vieren V 237 p.; 4e St. Oda III 235 5e Ons Genoegen IV Ysselsteyn 233 p.; 6e Rare Schutters III 220 p.; 7e St. Jozef II 117 p.; 8e Willem Tell IV 110 P. Personele prijzen, le A. Loonen St. Oda 48 p.; 2e J. Wijnhoven St. Anna 3 x 10; 3e A. v. Ool St. Oda 4 x 9; 4e L. Zegers St. Hubertus 5 x 8; 5e Th. Bonants St. Anna 5x7; 6e A. v. Glabbeek Rare Schutters 4 x 6; 7e J. Verdijk Rare Schutters 4 x 5; 8e A. Vervoort Ons Genoegen America 3 x 4; 9e M. Rongen Ons Genoegen Ysselsteyn 2 x 3; 10 H. Ja cobs Rare Schutters 2 x 2; lie W. Custers Diana 2x1. Drietallen, le St. Oda 137 p.; 2e Ons Genoegen Ysselsteyn 126 p.; 3e St. Hubertus 111 p. Het 3e districtsconcours wordt ge houden op 21 augustus bij St. Anna Tevens zal op 4 sept, op het ten toonstellingsterrein aan de Maas- heseweg nog een handboog wedstrijd worden gehouden onder de vereni gingen van District XI. PAARDENSPORT Op zondag 14 aug. a.s. zal te Geijs- teren het Bondsconcours van de LLRB worden gehouden, waarop de kampioenschappen van de Limburg se bond zullen worden verreden. De afd. Wanssum van de LLRB onder leiding van Baron Weichs de Wenne Jr, heeft voor dit jaar de or ganisatie van deze kampioenschap pen op zich genomen. Voor de liefhebbers en belangstel lenden in de paardensport zal 14 aug. een dag zijn waarop men volop van deze mooie sport kan genieten. De wedstrijden zullen worden ge houden op de terreinen van Baron Weichs de Wenne, die deze terrei nen hiervoor beschikbaar heeft ge steld en die hier in de kring Venray zeer veel doet voor de landelijke Ruitersport. Op 28 aug. a.s. zal te Sittard het N.K.B.-concours worden gehouden. Op dit concours, dat in elk der vier gewesten van de N.K.B., om beurten wordt gehouden, zullen de Neder landse kampioenschappen worden verreden. Dit concours brengt dus de topruiters tesamen van de LLRB, N.C.B, LTB en de ABTB, zowel op gebied van dressuur als van sprin gen is er die dag veel te zien. SINT CHRISTOFFELNIEUWS Op de 1.1. gehouden bestuursver gadering van de R.K. Gymnastiek vereniging St. Christoffel, werden verschillende activiteiten voor het komende seizoen besproken. In verband met het binnenkort gereedkomen van de tweede gym nastiekzaal kan misschien een lang gekoesterde wens in vervulling gaan, om te komen tot een afdeling ve teranen van St. Christoffel. Hier naast wil men proberen om te ko- men tot een afdeling van gehuwde dames. Indien hiervoor interesse is bij de heren en gehuwde dames verzoeken wij hen zich op te geven bij de voor zitter Langeweg 40 of bij de secre taris Gasstraat 26 (liefst schriftelijk opgeven). Op kefmis-zondag worden alle leden en asp. leden verzocht in uni form deel te nemen aan de proces sie, bijeenkomst St. Petrus Banden- school om. 10.30 uur. HENGELSPORT Door de H.S.-kring „de Vriend schap" werd zondag j.l. 't 2e kryig- concours gehouden, hetwelk georga niseerd werd door de H.S.V. f„de Roerdomp" uit Venray, dit werd gehouden te Maashees op den Berg en was zeer goed geslaagd, ook al door 't mooie weer. De voornaamste uitslag was: korpsprijzen, le Arcen; 2e Blitt^rs- wijck; 3e Well; 4e Wellerlooi; 5e Bergen. De eerst 10 personele prijzen wa ren voor: le Emonts Wellerlooi; 2e j Baerts Bergen; 3e J. Rongen Blit- terswijck; 4e W. Comelissen, Arcen; 5e R.Knillesen, Arcen; 6e H. Corne- lissen, Arcen; 7e J. Knillesen. Ar cen; 8e W. Rutten, Well; 9e Jos. Knillesen, Arcen; 10e P. Willems, Venray. Er waren 123 hengelaars. SCHUTTERS SUCCESSEN Onder leiding van schutterij Sint Theobaldus te Overloon, heeft zon dag jl. het schietconcours van de kleine kring plaats gehad. Bij deze kring zijn o.a. aangeslo ten: Hol thees, St. Anna en Zand- akker uit Venray, Geijsteren en Overloon. Geijsteren heeft om de een of an dere reden verstek moeten laten gaan. Op beide wisselbekers, geschon ken door de heer H. Vollenberg uit Venray en de plaatselijke afdeling, werd beslag gelegd door Holthees. Deze vereniging eiste ook de prijzen: extra aanbieding korps voor zich op. De personele prijzen vaste paal werden gewonnen door: le pr. H. Janssen Overloon; 2e pr. M. Barends St. Anna; 3e pr. J. van Dijk Holthees; 4e pr. C. Beckers Overloon; 5e pr. J. Coopmans Over loon; 6e pr. J. Janssen St. Anna; 7e pr. P. Deenen Holthees. Personeel vrije hand ging naar: le pr. M. Barends St. Anna; 2e pr. P. Vollenberg Zandakker; 3e pr. Fr. Janssen Overloon; 4e pr. H. Janssen Overloon. van 22 t/m 28 juli 1960 GEBOREN: Ingenpas Franciscus, Burg. vd. Loostr. 1 Smets Theodorus, Leunen K 63 van Geffen Wilhelmus, Oranjestr. 21 van Geffen, Martinus, idem van Geffen Marius, idem Broeren Jozephina, Spurkterdijk Thielen Wilhelmus, Castenray G37b Reintjes Gerardus, Castenraysew. 20 v. Schaaik Paulina, Margrietstr. 10 OVERLEDEN: Cox Geertruida, echtgen. van van Heesch Johannes, 44 jr, Venray Janssen Regina, echtgen. van Hen driks Jacobus, 78 jr, Venray Hendricks Regina, echtgen. van Vreden Johannes, 58 jr, Bergen van Geffen Marius, 7 uur, en van Geffen Martinus, 1 dag, Venray^ Asselberghs Christina, echtg.'van Gerrits Arnoldus 47 jr, Smakt Deriet Martinus, wedn. van Jans Johanna, 72 jr, Overloon ONDERTROUWD: Philipsen Leonardus, 31 jr, tuinier, KI. Oirlo 23 en Zanders Elisabeth, 26 jr, Zandhoek 14 Wilmsen -Christiaan, 26 jr, maga zijnbediende, V'lingsbeek C 180 en Vex-steegen Helena, 24 jr, Haag 16 BEKENDMAKING Het hoofd van het gemeentebe stuur van Venray brengt ter open bare kennis, zulks in verband met het bepaalde in artikel 37, 2e lid van de woningwet, dat een ontwerp van het plan van uitbreiding in onder delen „West I" in een uitvoerige kaart uitgewerkt, ingaande 1 augus tus 1960, gedurende 4 weken, voor eenieder ter secretarie, afdeling I, ter inzage ligt. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden bij de gemeente raad bezwaren indienen. Venray, 28 juli 1960. Het hoofd van het gemeente bestuur voornoemd, A.H.M. JANSSEN Maak het U met de kermis gezellig met een van onze slaande- ol wand- schemerlampen Geweldige sortering. Speciale kermisprijzen. WARENHUIS Hofstraat 10-Julianasingel tel. 1566 zondag 31 juli van 611 uur MuziekJo van Els T.b.v. Gemengde Zangvereniging „Machutus" Oirlo Voor beter werk Eventueel franco werk. Tel. 382 Geijsteren door K. VAN ELSEN Oliehandel Gasstraat 20 Prins Hendrikstraat 18 Tel. 1834 TE KOOP 5 bijna voldragen varkens Hesen, Oirlo, Hoofdstraat 16 Toom zware biggen te koop G. Poels, Volen L 57 TE KOOP nieuw huis met tuin Langstraat 47b, Venray. (Herplaatst wegens misstelling) GETROUWD Ton van Vugt en Door Martens Venray, 26 juli 1960. De heer en mevrouw v. Vugt- Martens betuigen, mede namens wederzijdse familie, hun hartelijke dank voor de belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Tilburg, Burg. van Meursstr. 23 Op zaterdag 6 augustus hopen onze lieve ouders Alphons Smits en Joh. Lijssen hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Uit dankbaarheid zal om 8.30 uur een H. Mis worden op gedragen in de Rectoraatskerk van O.L. Vrouw van 7 Smarten. Hun dankbare kinderen Dagadres Zaal Schellen. Venray, Groenewoltsepad 2 Diep getroffen door de tal rijke blijken van belangstelling bij het smartelijk verlies en de begrafenis van onze onvergete lijke zoon JAN, betuigen wij al len onze oprechte dank. Speciaal dank aan de familie Rutten, Heren Geestelijken, Dr. van Thiel, Uloschool en de bu ren verder dank aan de Be grafenisonderneming DELA voor de keurige verzorging. fam. Odenhoven- v.d. Kerkhof Venray, Gasstraat 5a afwezig van 1 i.m. 8 aug. Spoedgevallen spreekuur Tandarts Ruyten Wegens vacanlie gesloten van 8 t.m. 11 aug. Kapsalon W. VAN ZWAMEN Deken Thielenstraat 3 Wegens vacantie gesloten van 7 t.m. 15 aug. Rijwielhandel A. G00REN Merseloseweg. De Rijvereniging „St. Isidorus" te Venray heeft voor het N.K.B. concours te Sittard op 28 aug een bus gecharterd. Buiten de leden zijn nog enkele plaatsen vrij voor belangstellen den tegen betaling van f5.— Opgave hiervoor bij de secr. Hoebertweg 24 tot uiterlijk 7 aug. Uit voorraad Incarnaatklaver, serradella- spurrie- alle soorten gras- en klaverzaden Zaadhandel M.HENDRIKS, Oosirum Tel. 1378 Het nieuwste in o.a. kralen, broches, oorbellen Peter Hendrix Bazar Grotestraat 13 TE KOOP 6 biggen L. Cox, Hoofdstraat 13, Oirlo TE KOOP partij zware biggen Wed. G. Baten, Boddebroeker- loop 6, Oirlo. Steeds verkrijgbaar spruitkool- en boeren- koolplanten, bloemkool (sept.) flora blanka, savoyekoolplanten Verheijen's Zaadhandel Leunen Tel. 1550 Onze reclame Puntham 250 gr. 1. Gekookt spek 250 g. 80 Leverworst 500 gr. 65 .Vrijdag en zaterdag braadworst 500 gr. 1.40 Dinsdag gehakt 500 gr. 1.40 Woensd. speklappen 500 gr. 1.25 Donderd. braadworst 500 g. 1.40 Bestel voor de Kermis uw vlees op tijd, dan behoeft U niet te wachten. In de maand augustus rijdt iedere dinsdag een bus kinderen f 3.-, groten f 4.- Spoedige opgave gewenst bij Autobusonderneming G. VAN HAM, Tel. 1725 Julianasingel 39 Kath. Bouwvak arbeidersbond. Heden Zaterdag tussen 4 en 5 uur nog gelegenheid vacantie- geld af te halen Beek weg 16. Wit-gele Belg. Herder ontlopen. Luistert naar de naam Herta. Toebehorend aan Joh. Lemmens, Haag 15, Merselo. Aangeboden 2 zil- slaapkamers met stromend water. Brieven onder nr. 287 bureau van dit blad. GEVRAAGD een boerenknecht tractor en melkmachine aanwezig. A. v.d. Munckhof, Merselose weg 95. GEVRAAGD voor vast werk in de boom kwekerij. Jan Janssen, boomkwekerij, Vierlingsbeekseweg, Maashees. GEVRAAGD meisje voor d. of d. enn. zelfst. k. werken, niet ben. 18 j. Slagerij Leenders-Gommans Net dienstmeisje gevraagd voor dag en nacht. Goed loon. Per 1 sept. Adres bureau van dit blad BIEDT ZICH AAN R.K. meisje 20 jaar als hulp in de huishouding. Adres bureau dezer. BIEDT ZICH AAN meisje voor hulp i.d.huish. met ingang van 1 sept. Adres bureau van dit blad. Bij Drukkerij Messemaeckers is plaats voor een ter opleiding in de drukkerij. Persoonlijk te melden Grote straat 17. TE KOOP 6 biggen Th. Jacobs, Steegsbroek I 18. TE KOOP rode kool J. Rongen, Brukske 4. TE KOOP partij zware biggen H. vd Munckhof, Laagh.wegl4 TE KOOP partij biggen Th. Peters, Heide L 63a TE KOOP toom biggen Wed. Geurts, Veltum 2 TE KOOP 3 tomen biggen A. Janssen, Wieënweg 4 TE KOOP toom biggen A. Lensen-Hesen, Veltum TE KOOP 3 keeshondjes J. Mommen, Veltum 12 TE KOOP partij biggen J. Janssen, Veltum 18. TE KOOP princessebonen P. Jacobs, Merselo, Handrik 1 TE KOOP 2 tomen biggen P. Guppen, Oostrum. TE KOOP 60 are haver en gerst J. vd Broek, Vlakwaterweg 15 TE KOOP dragende varkens F. Claessens-Poels, Ysselsteyn, Puttenweg 20. TE KOOP 35 scheutelingen P. v. Meijel, Deurneseweg 19 Ligstoelen Tuinstoelen Klaptafeltjes Klapstoeltjes Parasols, luchtbedden Peter^ Hendrix Bazar Grotestraat 13

Peel en Maas | 1960 | | pagina 2