Kampeertenten-show Th. Ariaens-Kosman Zn. THOMASSEN APPELS J Speciale aanbiedingen „Maxis" hedenmiddag en morgen de gehele dag en avond op hei terrein achter Café De Engel Poststraat. Vrij entree Plastic zakjes Het Warenhuis Baby-Dolls „Koala" damespyama's Adverteren doet verkopen I 3 3 CD 3 g: o geschenken Badpakken Zwembroeken Opekta Opektavlies 23.50 1.95 78 1.25 3.60 1.98 1.45 4.95 Telkens opniemw A-sIAMET Na de show worden de getoonde artikelen van de fa. Ariaens-Kosman met 10 pet. korting afgeleverd. Uw beste reisgenoot tijdens de vacantie is een portabele radio van MOOREN Reeds vanaf 145.- Div. modellen op de tentenshow aanwezig Er worden getoond 2-4-6persoons tenten in luxe- alsmede in eenvoudige uitvoering v.h. betere merk Janet Veldbedden, luchtbedden, ligstoelen, slaapzakken, kooktoesfellen gas petr. benz., primus tentverlichting, klapstoeltjes, tafels, rubberboot en speelvijvers. GROTESTRAAT 6 10 u. hoogmis t.b.i. vd. fam. van J Veghel-Peters; 2.30 lof met rozen-1 hoedje. Maandag: 7.30 H. Mis t.b.i. v. fam. I Poels-Peters Dinsdag: 7.30 H. Mis v. genezing van een zieke (besteld door een moeder). Woensdag: feest vd. Apostelen Fe- trus en Paulus, de H. Diensten als op zondag; 7 u. H. Mis t.b.i. v. fam. Muysers-Vullings; 10 uur hoogmis t.b.i.; 2.30 lof met rozenhoedje. Donderdag: 7.30 H Mis t.b.i. Vrijdag: 7.30 H. Mis t.b.i.; gez. H. Mis vanwege le vrijdag. Zaterdag: feestdag van O.L.Vrouw Visitatie, tevens priester-zaterdag; 7.30 H. Mis t.b.i. v. fam. Hertsig- Braks; 's avonds 8 uur lof t.e.v O.L.Vrouw. Biechthoren: donderdag om 9 uur voor de schoolkinderen; vrijdagmor gen voor de H. Mis (vanwege de le vrijdag) dus vanaf zeven uur; za terdag van 3-4 uur en verder voor en na het lof. Filiaal MARKT 7 AUTOMONTEUR beroep met goede toekomst Tal van ouders zien zich in deze tijd nu het einde van het school jaar weer in zichj komt, voor de vraag geplaatst, wat er nu verder aan de opleiding van hun zoons moet worden gedaan. In sommige gevallen levert dit punt geen pro blemen op en staat reeds vast op welke wijze de schoolkennis zal worden aangevuld, maar er zijn toch ook heel wat jongens die eigenlijk geen idee hebben van het beroep dat hun gedurende hun la tere leven ee!h goed belegde boter ham moet kunnen opleveren. „Het automobielvak" om dit zeer omvangrijke en rijk gescha keerde terrein maar met een ver zamelnaam aan te duiden biedt hier mogelijkheden voor een goede toekomst en het aantal jongelui dat jaarlijks tot dit vak toetreedt is zeer groot. Een deel daarvan kiest na korte tijd een ander beroep, maar het is een opmerkelijk verschijnsel dat zij, die eenmaal door de aantrekke lijkheden van het autovak worden gegrepen, vaak tot uitstekende prestaties komen. Onder de vele adspirant-mon- teurs die jaarlijks door onze repara- tie-werkplaatsen worden opgenomen zijn er velen, die eigenlijk geen flauw begrip hebben van het beroep dat ze gekozen hebben. Monteur zijn betekent niet de hele dag in auto's rondrijden, maar hard werken. Overdag in de werkplaats en 's avonds thuis op de theorie, die nu eenmaal onmisbaar is om in dit be roep een stap vooruit te komen. Wie het monteursberoep kiest, kan zeker zijn van een goed bestaan. mits hij het er voor over heeft se rieus te studeren en er eens een voetbalwedstrijd of bioscoop voor te laten schieten. DE BASIS De beste plaats voor een tech nische opleiding voor het werk- plaatspersoneel in de garagebedrij ven, vormt de technische school vroeger bekend als ambachtsschool waar de leerlingen een onmisbare basiskennis op praktisch en theore tisch gebied wordt bijgebracht. Hebben ze het diploma van deze school eenmaal in hun zak, dan be staat de mogelijkheid om via de stichting V.A.M. als leerling in een bedrijf te worden geplaatst, waar aandacht aan zijn verdere opleiding wordt besteed en waar mogelijk heden zijn zich te bekwamen voor de officieel erkende examens voor respectievelijk tweede en eerste monteur, chefmonteur of patroon. De vraag naar geschoold personeel is de afgelopen jaren enorm toege nomen en zal ook in de komende jaren steeds groter worden. In 1959 waren er in ons land ca Zeven maal zoveelauto's in bedrijf als in 1939 en dat betekent dat ook de sterkste van het werkplaatsper- soneel verveelvoudigd is. 1800 PER JAAR! Een ruwe schatting leert, dat op De zon tegemoet met deze japon van bouclette In frisse, vrolijke en zomerse kleurstellingen. Een coquet model met moderne hals. J9 75 P.B.8 alle grootten plastic zakjes broodtrommeltjes broodzakjes kroesjes drinktuitjes thermosflessen boterhampapier grote drinkkannen met deksel bekertjes fa. Th. Pouwels Zn. Hofstr. 10 Julianasingel 2 corsetten —WjTrl - step-ins de beste in haar prijsklasse. llTK in kinder- en damesmaten Komt kijken bij Textielhandel Hofstraat 2 naast Raadhuis Palthe agentuur met en zonder mouw ook baby-dolls sportief, kleurecht, sterk EBBERINK het moment ca 32.000 monteurs in de Nederlandse autoreparatiebedrij ven werkzaam zijn, terwijl er over 10 jaar behoefte zal zijn aan 50.000 van deze werkkrachten. Dat houdt dus in, dat gedurende de eerstko mende tien jaren 18.000 monteurs zullen moeten worden opgeleid, zo dat er jaarlijks 1800 een vak-exa men zullen moeten afleggen. Wie dus het beroep kiest van mon teur behoeft zich geen zorgen te maken over de toekomst. Het ver eist evenwel een harde en moeilijke studie, maar het vak is zeer inte ressant. Het automobielbedrijf heeft krachten nodig die bereid zijn ste vig aan te pakken. O) Prachtsortering voor bruiloften en feesten Alles wordt bezorgd. Hei Warenhuis Hofstraat 10 Tel. 1566 in Latex, Halanca, wol, katoen EBBERINK Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Hofstraat 10 Tel. 1566 Gpers. eetservies 22dl. goudlijn 6 Koffiekoppen 6 drinkglazen compoteschaaltjes 6 kop m. schotel diverse kleuren 6 diepe of platte borden Prima flitsspuit 5dl. nest schalen 5 kleuren gesort. verrast U door Uw aparte kleding. „Het is een stille hulde aan Uw goede smaak". Wees Uw eigen couturier. Doe Uw keus uit onze collecties. Men zal U heimelijk bewonderen. DE GROOTSTE KEUS IN MODEHUIS

Peel en Maas | 1960 | | pagina 3