H Vaderdag IN ALFA personeel \v/.v«y,v7 Yredeslein APPELS L. J. fmL noflf Huidgenezing PUROL goede arbeidskrachten Paraplu's LOVABLE vanaf 2.95 SI M PLEX-S9 Adverteren doet verkopen VENRAY vraagt voor alle afdelingen. Aanmelden dagelijks aan de fabriek voor zomerschoenen PAROCHIE OOSTRUM Drievuldigheidszondag: 7 u. pa- rochiemis; 8.30 hoogmis v. Hendri- kus Rutten; 10 u. zek. int.; 3 u. pro- cessie naar Trans Cedron Maandag: 7 u. gez. H. Mis voor de vruchten der aarde, gest. jrd. Ger- trudis Derks. Dinsdag: 7.30 Karei Goumans. Woensdag: 7.30 gez. maanddienst voor Bertha Hendriks. Donderdag: Sacramentsdag; 7 u. H. Communie; 7.30 Gerard Arts, na mens de bejaardenvereniging; 9.30 hoogmis. Vrijdag: Missie-vrijdag; 7.30 Jo hannes Gooren. Zaterdag: 7.30 Gerard Tacken; biechten van 3-4 u. voor de kinde ren, 6.30-7.30 voor de groten; 7.30 Marialof. A.s. zondag collecte voor het werk van de Kath. Film-Actie. RECTORAAT HEIDE Drievuldigheidszondag. Zondag: 7.30 H. Mis v. overl. fam. Arts-Thijssen-v. Doom; 10 u. H. Mis v. overl. fam. Janssen-Doumen. 3 u. lof. Maandag: 7.30 H. Mis v. overl. ouders Takken-Bouten; 8.15 H. Mis v. overledene. Dinsdag: 7.30 H. Mis v. overl. fam. Elbers-Manders. Woensdag: 7.30 H. Mis v. Anna Ger'tr. Poels-Voesten. Donderdag: H. Sacramentsdag; 7.30 H. Mis t.b.i.; 10 u. hoogmis uit dankbaarheid. Vrijdag: 7.30 H. Mis v. Martinus Ewals en overl. kinderen. Zaterdag: 7.30 H. Mis voor overl. fam. Derikx-Voesten; biechtgele genheid: 7 u.; lof te 7.30 u. Zondag a.s. 19 juni is de 2e collec te voor het werk van de Katholieke Film Actie en de Katholieke Film Centrale. RECTORAAT VEULEN Zondag: feest vd. H. Drievuldig heid; 7 u. gelegenheid tot commu niceren; 7.30 lm tot zek. int.; 10 uur hgm als jgt. voor vr. Hendriks-van Dijk; 2.30 lof. Maandag: feestdag van H. Anto- nius van Padua, patroon van onze kerk; 7 u. lm t.e.v. H. Antonius tot dankzegging; 8 u. hgm t.e.v. H. An tonius tot int.; 's avonds 8 u. lof t.e.v. de H. Antonius; na de diensten is verering der relikwie; de offerschaal die voortaan bij gelegenheid vd. ver ering der relikwie zal worden klaar gezet, zal dienen om samen te spa ren voor 'n beeld van onze kerkpa- troon. Dinsdag: 8 u. lm t.e.v. St. Anto nius en O.L.Vrouw van Alt. Bijstand. Woensdag: 8 u. lm v. vr. Janssen- Philipsen. Donderdag: H. Sacramentsdag; 7 u. gelegenheid tot communiceren; 7.30 lm voor 't welslagen van 'n examen; 10 u. hoogmis t.e.v. de H. Geest tot int.; 's avonds 8 u. lof. Vrijdag: 8 u. lm v overl. fam. Zaterdag: 8 u. lm v. Frans Lin- ders, echtgenote en overl. fam.; 's av. 8 u. Marialof. Accolieten voor Drievuldigheids zondag: Harry Reintjes en Jeu Tim mermans; voor a.s. zondag: Hub. v. Kempen en Gerrit Reintjes. Kerkpoetsen: Jet Burgers, Nelly Spreeuwenberg en Mien v. Rijs wij ck. A.s. zondag: processie-zondag. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 7 u. H. Mis voor Henri Bloemen en Herman Eibers; 10 uur hoogmis voor Carolina Ewals-Ram- bags; 2.30 lof met rozenhoedje. Maandag: 7.30 H. Mis t.b.i. v. fam. v. Keysteren-Geurts. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor Gerret Jansen. Woensdag: H. Mis t.b.i. v. fam. Lenkes-Vloet. Donderdag: H. Mis t.b.i. v. fam. Comelissen-J acobs Vrijdag: H. Mis t.b.i. v. fam. van Veghel-Peters. Zaterdag: H. Mis t.b.i. v. fam, Poels-Peters; 's avonds 8 u. lof t.e.v. O.L.Vrouw; biechthoren van 3-4 u. en verder voor en na het lof. Donderdag is het de feestdag van het H. Sacrament. Deze feestdag zal gevierd worden volgende week zon dag. De gelovigen worden verzocht de kerkweg te komen versieren en een rustaltaar te bouwen bij de vredekei. Alle kindertjes die een bruidjes kleed hebben zorgen er voor dat ze voor zondag bloemenstrooisel mee brengen. Ook kunnen zij bloemrui kers meebrengen, die zullen zij dra gen onder de processie, aangezien we nog geen processiespullen heb ben. Ook andere kinderen die geen bruidjeskleedje hebben kunnen bloemruikers meebrengen. Gilien voor de kerkbouw in de Yredepeel N.N. uit O 400,— N.N. uit O2,50 N.N. uit O25,— N.N. uit O5, N.N. uit O10,— N.N. uit B25,— N.N. uit Bf 10, N.N. uit O35,— N.N. uit O25,— N.N. uit M5,50 N.N. uit H10, N.N. uit O0,50 N.N. uit Of 10, N.N. uit Of 1, N.N. uit Of 1, Totaal f 565.50 I Huidzuiverheid - Huidgezondheid Houdt di winter uiLhanden en voeten. d&AjuhJcjjzi-.jrU Ck Komt U eens kijken naar onze jnieuwe collectie, U zult zeker slagen! toonaangevend in textiel De N.Y. Nederlandsche-Amerikaansche Auiobandenlabriek te Enschede zoekt voor haar diverse productie-afdelingen in de leeliijd van 23-40 jaar Indiensttreding kan zowel direkt als op een later tijdstip plaats vinden. Het vervoer geschiedt wekelijks voor rekening van het bedrijf. Gehuwden ontvangen een vol ledige kostgeldvergoeding ongehuwden tot en met 29 jaar 50 °/o- Voor een beperkt aantal gehuwde arbeids krachten, die daarvoor in aanmerking komen, bestaat de mogelijkheid te zijner tijd een mo derne woning te betrekken. Voor bepaalde funkties volgt een opleiding in de bedrijfsschool, terwijl thans ook de moge lijkheid bestaat tot het behalen van een vak diploma. Aan hen die geïnteresseerd zijn in een goed loon en een goede sociale regeling, wordt de gelegenheid geboden hierover nadere inlich tingen te verkrijgen op donderdag 16 juni a.s. des avonds 19.30 uur in café „In den Engel", Grotestraat 31 te Venray. wandelstokken grote keuze in Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Zn. Hoftraat 10 Julianasingel 2 de Amerikaanse sensafie! In A en B cup. slechts 5.05 LOVABLE „Cotton Dandy": fraai vormende contour-bra (voorgevormde- met kant overtrokken cups en steun- gevende beugel). Elegant „zes-in-één" model, zeer modieus, LOVABLE- flatteus... It costs so little to look Verkrijgbaar bij Textielhandel naast Raadhuis i Palthe agentuur Hofstraat 2 Tel. 1473 Scooter-comfort en bromfiets-zuinigheid: osensatie van het jaar U kunt er in uw beste pak op rijden, dank zij de royale afge ronde beenschilden, die een vofmaakte bescherming tegen sfcraatvuil bieden! Komt u zélf eens zien, hoe mooi en comfortabel deze bij zondere brommer is! Geheel compleet 735.- Een reuze keuze Vaderdag-cadeautjes sigarenaanstekers tafelaanstekers sigarenkokers autovaasjes autowasborstels gazonsproeiers tuinstoelen tuintafeltjes camping gastoestellen alle campingartikelen kristallen asbakken draai-asbakken sigarettenbekers zakmessen Verder een enorme sortering practische cadeau-artikelen Weet waar U koopi.... koopt bij En natuurlijk gekocht bij: N.V. AUTOMOBIELBEDRIJF v.h. Grotestraat 2 - VENRAY - Tel. 1021 ié I ft Dit nieuwste mode-nieuwtje (grote noppen op wit fond) is toegepast in deze sprankelen de Ligne-Chique japon! Karakteristieke hals- en zakgarnering. Modern klein mouwtje! Maten: 11/38-17/44 29 75 Voor iets aparts MODEHUIS „Tropical" heet deze Bata- strandsandaal, die Nederland veroverde. Gemaakt van heerlijk soepel en toch slijtvast rubber. £0 Model 87. Hïx» is eezx Bata-filiaal vlalcbij

Peel en Maas | 1960 | | pagina 3