Gebr. Michiels APPELS Tuinslang Week-agenda Burgerlijke Stand Herenmodes Goeigeöeel- Schoonmaak C0ENEN U. A. Termote Stenografie Paardenverzekeiy Veeverzekering PLANTEN Veeverzekering Bekendmaking 25 et. p. meter Gasfornuizen COENEN Cu J. Woltering Slagerij CQMDERSe* Gummi- H. HENDRIX- Spijkerbroeken fc geschenken flet Warenhuis EBBERINK Balatum Het Warenhuis „SPEELTUIN VLAKWATER" De „Stichting Speeltuin Vlakwa ter", deelt mede, dat het bij de ope ning van het seizoen nog in aan bouw zijnde restaurant, thans ge reed is en zondag a.s. op enigszins feestelijke wijze geopend zal wor den. Dat de stichting hier een feestelijk karakter aan geeft, kunnen wij ons volkomen indenken, gezien de vele kopzorgen die ze heeft gehad om deze nieuwe attractie in de speel tuin tot stand te brengen. Kopzorgen die zeker niet in de laatste plaats op finantieel terrein lagen en liggen. Maar het is er ge komen, dank zij het doorzettingsver mogen van het bestuur en de steun die men van velen mocht ontvangen. Dit wil echter niet zeggen, dat de stichting nu, bij de opening van het restaurant, van alle zorgen ontheven is. Integendeel, vele plannen staan nog op stapel en enkele hiervan hebben reeds min of meer vaste vorm gekregen. Zo zullen er in de loop van dit seizoen nog diverse speelwerktuigen geplaatst worden, terwijl de outillage ook op hy giënisch gebied verbeteringen zul len ondergaan. De plannen om aan deze speeltuin een kampeerterrein te verbinden, nemen steeds verdere vorm aan en de hoop is gewettgd, dat deze plannen inderdaad tot ver wezenlijking komen. Bovendien heeft de stichting thans een plan in studie, dat voor onze kinderen een bijzonder attractie zal zijn, wat dit is verklappen wij U nog niet. Wij hopen van harte, dat de verrassing niet al te lang op zich zal laten wachten. Wie had een jaar geleden kunnen denken, dat Venray nu reeds een speeltuin zou bezitten die de toets der vergelijking met andere plaat sen, glansrijk kan doorstaan. Hoe is dit nu mogelijk geworden? Het antwoord hierop is dóódsim pel. Dit is kunnen gebeuren omdat enkele mensen deze zaak als hun taak in onze Venrayse gemeenschap hebben gezien en omdat de gehele Venrayse bevolking direct en spontaan deze taak hebben verlicht en omdat onze plaatselijke overheid zo buitengewoon sympathiek tegen over dit idee stond en dit uitdrukte in grote medewerking op welk ter rein dan ook. Nu reeds is 't al zo, dat de Venrayse mensen gaan spre ken van „onze speeltuin". En wanneer men spreekt van „onze speeltuin" dan zal men voor dit eigen bezit ook iets over moeten hebben, ook financieel. Dat kun U a.s. zondag doen door allen aanwe zig te zijn bij de openning van het restaurant. U vindt daar een gezel lige sfeer, een goed zitje en prettige muziek, terwijl er voor deze avond gelegenheid is om te dansen. Ook hier ziet U weer de mede werking van wereldlijke en geeste lijke overheid. Maarwanneer U allen a.s. zondag Uw speeltuin zou bezoeken, dan nog zou de stichting niet uit zijn financiële zorgen zijn. Daarom zult U 't kunnen billijken dat men noodgedwongen de entree prijzen heeft moeten verhogen, ech ter alleen voor de groteren. Voor een normaal bezoek aan de speeltuin zal in de toekomst van allen boven de leerplichtige leeftijd, 25 cent per persoon gevraagd wor den. De toegangsprijs voor onze schoolgaande jeugd blijft dus onge wijzigd. Inwoners van Venray, de stichting „Speeltuin Vlakwater" blijft reke nen op Uw steun en sympatie, komt dus zondag in zo groot mogelijk aantal naar Uw speeltuin. Maak er eens een echt gezellige avond van, dit kan óók zonder dat iemand daar aanstoot aanneemt. Voor de kin- der enis óók zondag de speeltuin na tuurlijk in de gewone tijd gesloten. OPENBARE BEKENDMAKING Het hoofd van het gemeentebe stuur van Venray brengt ter open bare kennis, dat de Raad deze ge meente in zijn vergadering van heden heeft besloten te bepalen, dat een herziening van het uitbreidings plan in onderdelen Zuid II (sport parkplan) in voorbereiding is. Venray, 13 mei 1960. Het hoofd van het gemeente bestuur voornoemd, .A.H.M. JANSSEN KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING Donderdag heeft Burgemeester Janssen, mej T. v. Opbergen te Leu nen, namens H.M. de Koningin de zilveren eremedaille mogen uitrei ken van de Orde van Oranje Nas sau bij haar gouden jubileum als huishoudster bij de fam Asselberghs. Een en ander gebeurde voor de receptie in zaal Martens, terwijl be halve de familie Asselberghs, Mevr. Janssen, wethouder van Dijk, oud deken Berden en de pastooor van Leunen, aanwezig waren. Burgemeester Janssen wees op de uitzonderlijke prestatie, die juf frouw Truike heeft geleverd en dat wel een sprekend voorbeeld is van trouw en plichtsbetrachting. Een voorbeeld ook voor de hedendaagse jeugd. Reeds eerder is de jubilaresse on derscheiden, nl. bij haar 40-jarig ju bileum, toen de LLTB haar ver diensten erkende. De Burgemeester wenste niet al leen de gouden jubilaresse geluk met deze koninklijke onderscheiding maar ook de familie Asselberghs, die in haar zulk een trouwe huishoud ster heeft gevonden. Aan deze plechtigheid was een H. Mis van dankzegging voorafgegaan, terwijl na de uitreiking der onder scheiding een zeer druk bezochte re- AGENDA CENTRALE-K.A.B. Maandag 23 mei 's avonds 8 uur jaarvergadering Centrale-KAB Ven ray, in zaal Manders Maasheseweg. ceptle aantoonde hoe men allerwege - en niet alleen in Leunen - deze gouden jubilaresse kent en waar deert. Dat het een plezierig feest gewor den is, behoeven we niet te vertel len, en dat zaal Martens een bloe mentuin was kunt U wel raden. Truike is nog lang niet van plan met werken op te houden. Men zegt al, dat ze met alle geweld het dia manten feest halen wil. Fit en bij de pinken is ze er in ieder geval ge noeg voor MATER AMABILISSCHOOL VENRAY Het clubhuis van de Mater Ama- bilisschool is tijdens de zomer maanden geopend op maandag, dinsdag en donderdagavond van 7 tot 10 uur. Wij verwachten dat de 1.1 en oud-1.1. hiervan thans even veel gebruik zullen maken als tij dens de wintermaanden. In de week van 23-27 mei is het kantoor en het clubhuis wegens afwezigheid van de beide leidsters gesloten. De zomerclubs, als'mede de jon gerencursus op dinsdagmiddag, gaan evenwel gewoon door. Het jaarlijkse schoolreisje is ge pland op maandag 4 juli. Nadere berichten hierover zullen nog volgen. „GEZAMELIJKE MILITAIRE FONDSEN" De op 6 mei j.l. gehouden collecte voor dit doel bracht op 1.471,55. Van diverse inrichtingen en in dustriële bedrijven werd een niet onaanzienlijk bedrag ontvangen. ATTENTIE! In verband met 's Heren Hemel vaart, donderdag a.s., moeten wjj onze correspondenten verzoeken hun kopü een dag vroeger in te zenden. Ook advertenties moeten dinsdag reeds worden ingeleverd. ROODE KRUIS-ACTIE Deze week is er weer de jaarlijkse enveloppen-actie van het Roode Kruis. Men krijgt een enveloppe thuis en het is de bedoeling, dat U daarin Uw gift van dankbaarheid doet. Dankbaarheid voor het vele goede wat het Roode Kruis voor de lijdende mens doet. Helpt ook U mede opdat het Roode Kruis kan blijven helpen. VOLSCONCERT Morgen zondag om 8 uur, zal door de fanfare St. Catharina uit Leunen, een volksconcert worden gegeven op het Henseniusplein. (vervolg GEVONDEN): een sleutelring met 2 contactsleu tels, Kleuskens Schoor. GESLAAGD: Te Nijmegen slaagde voor 2de candidaats-examen geneeskunde, de heer M. Willems Hzn. 40-JARIG DIENSTJUBILEUM Onder overgrote belangstelling heeft dinsdag jl., de heer P. Op 't Veld te Oostrum, zijn 40-jarig dienstjubileum gevierd bij de Ne derlandse Spoorwegen. Tijdens de receptie heeft de heer Buckus, Inspecteur N.S., uit Nijme gen, de jubilaris op de hartelijkste wijze toegesproken. Stations-chef v. Vught deed dit namens het perso neel van station-Venray en Meerlo en namens St. Raphael. Verschillende cadeau's werden aangeboden en de Ned. Spoorwegen boden een enveloppe aan met in houd. Tevens ontving hij op deze dag 'n persoonlijk schrijven van de chef van Dienst uit Utrecht. De heer Buckus bood Op 't Veld een Oor konde aan. De feestdag werd ingezet met een plechtige hoogmis van dankbaar heid in de parochiekerk van Oos trum. Vele telegrafische en persoonlijke gelukwensen mocht hij ontvangen en het woonhuis was geheel versierd met bloemen. BE JA A RDENUITST AP JE In samenwerking met de Ven rayse Middenstand, het bestuur van de bejaardensociteit en het sociaal- caritatief centrum woi'dt voor de Venrayse bejaarden een uitstapje georganiseerd op dinsdagmiddag 21 juni a.s. De reis gaat naar Roermond „Ka pel in t Zand" en Asselt. Degenen, die wensen mee te gaan, kunnen zich opgeven op het bureau van het sociaal-caritatief centrum, iedere dag van 10-12 uur, behalve De bijdrage per deelnemend per soon is dit jaar gesteld op 2. De Venrayse Middenstanders stel len ook dit jaar weer hun auto's beschikbaar en ze rekenen er der halve op, dat U hiervan zult profi teren. BOUWOPDRACHTEN Aan het Aannemingsbedrijf J.P.A. Nelissen n.v. is opgedragen de bouw van een noodpaviljoen bij het Al gemeen Ziekenhuis te Woerden voor de somma van 132.000 Voor de somma van 700.000 is aan dit zelfde bouwbedrijf gegund het bouwen van een nieuw klooster voor de Broeders van de Onbevlekte Ontvangenis te Helmond. Aan het Bouwbedrijf Gebr. Jans sen n.v. is onderhands gegund de bouw van een nieuwe vleugel aan een zustersklooster te Tegelen. ONGELUKKKEN Donderdag knalde een Volkswa gen uit Eindhoven tegen een Ford uit Venray, op de hoek Paterslaan- Patersstraat. Een vrouwlijke pasa- giere moest met hersenschudding naar het ziekenhuis worden overge bracht. Oorzaak: het niet verlenen van voorrang. De beide auto's kre gen behoorlijke materiële schade. Enkele uren later probeerde een Mercedes uit Venlo een bus van de Zuid-Ooster aan de kant te duwen op de hoek Patersstraat-Poststraat. De Mercedes moest deze poging bekopen met een verfomfaaid spat bord en aanverwante schade, terwijl de bus van steviger constructie was. Tegen de avond was het weer raak. Nu op de hoek Paterslaan- Henseniusstraat. Een buitenlandse wagen kwam de Henseniusstraat uit rijden (wat niet mag) en werd op de hoek gegrepen door een andere auto. Geen persoonlijke ongelukken maar wel veel schade aan de auto's. Bij het viaduct in Grubbenvorst, slipte de volkswagen van S. uit Ven ray en kwam tegen een boom te recht. De wagen werd vernield. De be stuurder kwam met de schrik vrij, maar zijn echtgenote werd zo ern stig gewond, dat overbrenging naar het ziekenhuis alhier nodig werd. WANDELTOCHT MOLENPLEIN De wandeltocht, welke de nog nog jonge wandelclub van de buurt vereniging het Molenplein zondag heeft georganiseerd is een groot succes geworden. Tegen 2 uur vertrok een bonte stoet wandelaars bijna 700 vanaf de Schoolstraat om resp. 25, 15 en 10 km te wandelen over rou tes, waarbij aan Venrays natuur schoon was gedacht. De organisatie was in goede handen. De prijzen la gen als volgt: Kasse A. (25 km): 1. Vrolijk Uit, Blerick 2. DWS, Afferden 3. BJB, Leunen 4. Olympia, Boxmeer 5. ODI, Blerick 6. JBTB, Merselo 7. Nazareth, Horst 8. Servio, Servaas 9. Ambulance, Venray 10. Inalfa, Venray Klasse B. (15 km): 1. Desselke, Venray 2. BJB, Merselo 3. St. Christoffel, Venray 4. Juvenaat, Stevensbeek 5. EMS, Blerick 6. Venrays Glorie, Venray 7. Vooruit, America 8. Vrolijk Uit, Blerick 9. ODI Blerick 10. Olympia, Boxmeer 11. Globetrotters, Venray Klasse C. (10 km): 1. Vrolijk Uit, Blerick 2. Desselke, Venray 3-4. Leonardus I-II, Helmond LUISTERGELD Per 1 juli wordt de nieuwe rege ling voor de heffing en inning van het luistergeld van kracht. In hoofd lijnen houdt de gewijzigde PTT- regeling in: 1. Vervanging van de maande lijkse betaling door een jaarlijkse vooruitbetaling van het luistergeld (12 gulden) met afschaffing van de radiozegel. Voor de draadomroep abonnees blijft de bestaande rege ling gehandhaafd. 2. In een gezin met meer dan een radiotoestel hoeft maar een radio- kaart aanwezig te zijn. Meerderja rige kinderen en alleenstaanden in het gezin met een eigen toestel moe ten echter wel luistergeld betalen. Een draad omroepkwitantie geldt als een radiokaart. 3. Voor een tweede of volgend toestel in een gezin, dat buiten de woning wordt gebruikt, moet een bijkaart van een gulden worden ge kocht op vertoon van de geldige radiokaart. 4. Autoradio's blijven belast. 5. Behoeftigen van 65 jaar en ouder kunnen voor langere tijd worden vrijgesteld. Aanvragen daarvoor moeten worden ingediend per for mulier, dat op het postkantoor ver krijgbaar is. GROENTE DOORGEDRAAID Woensdag zijn op de yeilingen te Venlo 200.000 kroppen sla doox'ge- draaid, omdat zij de minimumprijs van vier cent per kg niet konden halen. Ook 15.000 kg spinazie kon de vastgestelde minimumprijs van 7.5 cent per kilo niet opbrengen. Deze doorgedraaide groente wordt nu tot veevoeder bestemd, indien daar al thans belangstelling voor is, of an ders als bemesting over 't land ver spreid. De export van deze groente ondergaat op het ogenblik de terug slag van de grote aanvoeren van eigen bodem in Duitsland en andere exportlanden. We zijn benieuwd of er op de maandagse groentemarkt te Venray wat van te merken is? WORDEN DE EIERPRIJZEN HOGER? De Nederlandse pluimvee houderij verwacht, dat binnenkort de prijzen van eieren zullen stijgen. De belang rijkste oorzaak is, dat de pluimvee stapel in vele Westeuropese landen is ingekrompen. Dit zal over enige maanden zijn weex-slag hebben op de prijzen. Een andere oorzaak is, dat West-Duitsland de invoer uit Polen gaat afremmen. Hoe gx'oot de prijsstijging zal zijn is nog met geen mogelijkheid te zeggen. De Nederlandse pluimveehouders zijn in tegenstelling tot de consu menten om deze nieuwe ontwikke ling bepaald niet rouwig. Ze zijn van meixing, dat ze langer dan twee jaar genoegen hebben moeten ne men met betrekkelijk lage prijzen. De huisvrouwen in Nederland en in nagenoeg geheel West-Europa, zijn volgens de eierhandel, twee jaar lang „vex-wend" en hebben hiervan een dankbaar gebruik gemaakt door aanmerkelijk meer eiex-en te kopen dan een paar jaar geleden. In de eerste maanden van dit jaar waren de eierprijzen al bijzonder laag. De Nederlandse pluimveehou- dex-s mochten al blij zijn, wanneer ze 10 cent per ei kregen bij een door het Landbouw Economisch Instituut berekende kostprijs van 12V2 cent per ei. In de loop van april zijn de eierprijzen geleidelijk gestegen eerst tot 10, later tot 11 cent en 12 cent en thans zelfs enigszins daarboven. Intussen is de Deense uitvoer naar Duitsland ingekrompen en tegelij kertijd is Engeland meer onge veer twee maal zoveel eieren gaan importeren dan begin 1959. van 13 t/m 19 mei 1960 GEBOREN: Claessens, Simon, Oirlosew. 16 Kuiters Henricus, Heide L 38c Janssen Anna, Veltum 3> Jenniskens Antonia, Leunen K 70 Cox Theodorus, St. Jorispark 25 Baten Gerardus, Kruitweg 2b Claassens Petronella, Hoofdstraat 5 OVERLEDEN: van Boven Josephus Hub., echtg. v. van Beers Elisabeth, 63 jx-, wethouder Soc. Zaken Venray ONDERTROUWD: Michels Martinus, 30 jr, mo lenaar, Straat 1 en Klaassen Petronella, 24 jr, St. Serva- tiusweg 9 Verbeek Petrus, 26 jr, ambt. ter secretarie, Gasstraat 26a en van Mil Gertruda, 23 jr, St. Annalaan 5 GETROUWD: Jacobs Gerardus, 28 jr, land bouwer, Vierlingsbeek enPee- ters Petronella, 28 jr, Venray van Vonderen Lambertus, 24 jr landbouwer, Bakel en Mil- heeze en Peeters Johanna, 22 jr, Venray Bruijsten Victor, 24 jr, ver- pleger, Roermond en Jeuken Anna, 22 jr, Venray Duijnstee Eduard, 31 jr, che_ micus, Geleen en Kortman Louise 22 jr, Venray Schaeffex-s Theodorus, 28 jr, dakdekker en Gommans Ma rie, 22 jr, beiden te Venray Claessens Wilhelmus, 28 jr, Ids arb., en van Rens Catha rina, 30 jr, beiden te Venray ADVERTENTIES overhemden dassen weekenders heren shorts sokken V zakdoeken manchetknopen pyama's zwembroeken hoeden en petten alpino's maatkleding en confectie Patersstraat 22 voor weinig geld! VAKKUNDIGE BEHANDELING SPECIALE PRIJZEN KORTE LEVERTIJD GRATIS HALEN EN BEZORGEN Agentuur TEXTIELHANDEL □aast Raadhuis Hofstraat 2 Telef. 1473 {Hebt U iets nodig voor de schoonmaak, kijkt dan eerst bij «Hofstraat 5 Tel. 1270 TE KOOP 2 houten balken 7 x 20 x 278 Adres Schoolstraat 35 Internist afwezig van 24 mei t.m. 14 juni Waarnemer Dr. KOP houdt spreekuur op Donderdag 10 uur Ziekenhuis Venray. Ned., Eng., Duits, Frans Laag cursusgeld. Inlichtingen en aanmeldingen Mevr. de la Roy- v.d. Akker Gasstraat 8 Venray tel. 1316 Antoinette Gommans Theo Schaeffers geven kennis van hun voorge nomen huwelijk, waarvan de plechtige inzegening zal plaats hebben op dinsdag 24 mei a.s. om 10.15 uur in de parochie kerk St. Petrus Banden te Ven ray. Dagadres Restaurant Verheugen Gelegenheid tot gelukwensen van 1.30—2.30 uur. Voor de vele blijken van deel neming bij het overlijden en de begrafenis van onze lieve moe der, zeggen wij hartelijk dank. Kinderen Kroon Maasheseweg 3 Op zaterdag 28 mei hopen onze lieve ouders H. Willems M. Strijbosch de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaren in het huwelijk traden. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen De H. Mis is om 10 uur in de parochiekerk van St. Petrus Banden. Dankbetuiging Voor de ondervonden belang stelling bij de herdenking van mijn 40jarig jubileum als melk rijder van de Zuivelfabriek „Ven ray" en de viering van ons zil veren huwelijksfeest, betuigen wij, ook namens onze kinderen, aan het bestuur van de Zuivelfabriek, aan de veehouders van Laagrie- broek, alsmede aan de buurtbe woners, familie, vrienden en be kenden hartelijk dank. J. Reijnders G. Reijnders- Goumans Leunen, mei 1960 Hartelijk dank ook namens onze kinderen en kleinkinderen, voor de geluk wensen en cadeaus, welke wij bij gelegenheid van ons 40jarig hu welijk in ontvangst mochten ne men. P. Jaussen A. Janssen-Dins Willemstraat 5 Dankbetuiging Langs deze weg betuig ik, ook namens mijn echtgenote, dank aan allen die op enigerlei wijze hebben bijgedragen om de dag van mijn 40jarig jubileum toteen onvergetelijke te maken. Mijn hartelijke dank in het bij zonder aan de gemeenschap van Veltum voor het prachtige ca deau mij aangeboden. Chr. Vollenberg Veltum 7 Dankbetuiging. Voor de talrijke blijken van belangstelling, ondervonden bij ons 50jarig huwelijksfeest, zeg gen wij, mede namens onze kin deren en kleinkinderen, hartelijk dank. Vooral dank aan de Z.E. Heer Pastoor Thomassen, de E.A. Heer Burgemeester, de buurt en ver der aan allen die aan de voor bereiding van dit feest hebben meegewerkt. M. Thoone-Lamers Oostrum, Stationstraat 136. Dankbetuiging Met deze betuigen wij onze oprechte dank voor het mede leven tijdens de ziekte en bij het overlijden en de begrafenis van onze dochter en zuster Anna Bongaerts. Speciaal dank aan heren gees telijken, heren doktoren, zusters van het Ziekenhuis en van het Groene Kruis, buren, vrienden en bekenden. Ook dank aan de Begrafenisverzekering „Dela" te Eindhoven, bijzonder de heer J. Noijen, voor de goede en keurige verzorging. Familie Bongaerts Maasheseweg 37 TE KOOP partij biggen J. Willems, Leunseweg 23 Onderlinge VENRAY Premiebetaling op zondag 22 mei van 11 12 uur vm. te Oostrum in café Wed. G. Camps. Premie bedraagt 1 pet. Ysselsteyn Premie betalen zondag na de Hoogmis, in de zaal van Asten. De premie bedraag 1 °/o voor koeien en 0 25 voor pinken. Vanaf heden verkrijgbaar bloemkool- witte- rode- savoye- boerenkool- spits kool- en koolrabiplanten alles zelf geteeld. Verheijen's Zaadhandel Leunen Tel. 1550 Leunen Premiebetaling zondag 22 mei na de Hoogmis, bij E. Nellen, Heide. Premie bedraagt 0.50 pet. pinken de helft. Het Bestuur Kuikenmesters, er is gelegenheid tot coniracimesien van mestkuikens tegen de prijs van 1.90 per kg. Nadere gegevens bij Fa. Koonings,Leunen Ondergetekende houdt zich aanbevolen voor het maaien van gras en persen van hooi P. WEIJS Veulen H 21a Tel. 1884 Daar de woonruimte Leunen K 13 onbewoonbaar is verklaard, woon ik thans Eikenlaan 52. Mijn bedrijfsruimte is echter niet afgekeurd en blijfi Leunen K 13 Alle reparaties aan i ij wielen en motoren worden aangenomen Eikenlaan 52 en in Leunen uit gevoerd. Bestellingen van petroleum, rookartikelen en turf worden be zorgd aan huis. J. H. SEIJKENS Leunen IC 13 TE KOOP ledikant met matras, wastafel m. marmerblad, keukenkast m.opzet, divan, stoelen, tafels, spiegels, electr. straalkachel, kleerkast, kinderwagen, wieg, autoped, wielen voor trekwagentjes, bloemtafeltjes, schilderijen, vogelkooi, kleermand, koffers, kleine kapstokken, losse motoren, scooter, tweedehands rijwielen, kinderledikanten. J. H. Seijkens, Leunen K 13 sproeiers grasmaaimachines grasharken, enz. Hei Warenhuis keuze uit de bekendste merken, zowel voor leiding als voor flessengas. Kent U onze credietservice al TE KOOP 10 biggen Cox, Hoofdstraat 13, Oirlo. elke 4e donderdag v.d. maand wegens Hemelvaartsdag thans niet op donderdag J doch op maahdag 23 mei 0 van 1.30—6.30 uur in Rest, Janssen Stationstraat lVen- d< ray voor pedicure en voet e i behandeling,steunzolen, elast, kousen, enz. »eid Pijnloze behandeling. 7 v soo Medisch gediplomeerd* voetspecialist 'me Opgegeven privé adressen^, voor aan huis worden r.a zlttingstijd in volgorde afge werkt. Tel. 124iona -;vr Blauwe werkbroeken ook in kahki EBBERINK US Onze reclame Ham 100 gr. 50, 250 gr. 120"" Preskop 100 gr. 30, 250 gr. 65ÏVI Leverworst 500 gr. 65 Vlies 500 gr. 50 Vrijdag en zaterdag 1£| Coteletten 500 gr. 2.K Dinsdag gehakt 500 gr. l.dfT. Woensd. speklappen 500 gr. 1.2$. Donderd. braadworst 500 gr. SVP handschoenen vingers aspergemessen aspergeweegschalen enz. HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 1566 ED mi *rn res ai c MUTSAERTS GAR DA Patersstraat 9 Tel. 13811: .o in lang en kort Jai K 00 EBBERINIU De grootste sortering e voor alle feesten fa. Th. Pouwels Zn. Hofstr. 10 Julianasingel 2 Telefoon 1566 Kom naar ons voor uw WETTIG g^GED. ffl fel korset |o Wij adviseren U deskundig. Marktstraat 5 Tel. 1294] viltpapier karpetten cocoslopers trap- en ganglopers matten boorband tafelzeil plastic alle soorten enz. fa. Th. Pouwels Zn. Hofstr. 10 Julianasingel 2

Peel en Maas | 1960 | | pagina 2