Week-agenda Gevonden: Oorlogs-museum Overloon Burgerlijke Stand net meisje Dry Cleaning Ebberink J.GOUMANSl Mej. M.F. de Gier K.A.V. Tomatenplanten bekwaam chauffeur partij pullen tomatenplanten TELEGRAMMEN Zonder hoofdelijke stemming aan vaardde de raad in de vergadering van donderdag, het voorstel om een telegram van gelukwens, trouw en aanhankelijkheid te zenden aan H.M. de Koningin. Eveneens werd het telegram goedgekeurd, dat werd gezonden naar H.K.H. Prinses Wil helmina, waarin naast gelukwensen ook dank werd gebracht voor het vele, dat H.K.H. heeft bijgedragen tot de bevrijding van ons land. Dan werd deze plechtige openbare raadszitting besloten en was er ge legenheid het gemeentebestuur ge lukwensen aan te bieden en de feli- citatie-registers te tekenen. Hiervan werd door zeer velen gebruik ge maakt. BEZOEK BISSCHOP VAN ROTTERDAM Mgr. Janssen, bisschop van Rot terdam, verbleef deze week enkele dagen in Venray. Mgr. Janssen is er op familiebezoek bij zijn broer aan de Beatrixstraat. RELIcF AANGEBRACHT Boven de ingang van het gymna sium I.C. aan de Paterslaan is een prachtig reliëf aangebracht, dat ver vaardigd werd door pater Renald Rats o.f.m. uit Maastricht. Depries ter-kunstenaar heeft in dit reliëf 't „Zonnelied" van St. Franciscus uit gebeeld. BENOEMING Tot lid van de studie-commissie zuivelproblemen is door het bestuur van het Landbouwschap benoemd de heer J. Loonen uit Oostrum. GOUDEN BRUILOFT Woensdag a.s. zal er feest zijn in de Grotestraat, als het echtpaar v.d. Munckhof-Goumans het gouden ju bileum van hun echtvereniging herdenkt. Het is dan 50 jaren geleden, dat Jean van den Munckhof en Petro- nella Goumans in het huwelijk tra den en in Horst zich vestigden. Niet lang echter want een oom uit Venray vroeg om hulp in zijn café-boerderij-stalhouderij en zo trok na enkele Horster jaren het echtpaar naar Venray, waar ze na verloop van tijd „den Engel" over namen, deze bekende/ café in het hartje van Venray. De thans 75-jarige bruidegom is evenals zijn echtgenote nog fit en beiden doen nog iedere dag hun werk. Ze kunnen terugzien op een welbesteed leven, waarin hun ook 't leed niet bespaard is gebleven. Een droevig ongeluk maakte een einde aan het leven van hun oudste zoon en de oorlog bracht een totale verwoesting mee van hun bedrijf. Jarenlang heeft men zich moeten behelpen met een kleine noodwo ning en het heeft veel overleg en moeite gekost, voordat uiteindelijk „den Engel" mooier en schoner als vroeger is verrezen. Maar de boerderij en stalhouderij is verdwenen en daarmede een stuk oud-Venray, want. bij „den Engel" heeft zich veel afgespeeld, dat van groot belang is voor onze landbou wers, die niet alleen in de café graag kwamen, maar ook hier een centraal punt vonden voor velerlei activiteiten. Dat is nu verdwenen evenals de boerderij, die nu buiten Venray ligt, maar het is voor beiden niet gemak- kelij geweest om van dit alles af scheid te moeten nemen. Maar dat is allemaal al vergeten en al doet men het nu wat kalmer aan, de ouderen zijn Sjang en Nelle- ke uit „den Engel" nog niet vergeten en de jongeren weten, zoals wel blijkt, ook het oude adres te waar deren. Woensdag zullen op het gouden feest de 8 kinderen met op hun beurt weer 40 kleinkinderen, waar schijnlijk nog wel eens de oude her inneringen ophalen en het zal het gouden bruidspaar buiten dat zeker niet aan belangstelling ontbreken Fietsen een gezonde in- doch meer nog ontspanning. POELS Rijwielhandel JAARVERGADERING MANNENKOOR Woensdag hield Venrays Mannen koor in café den Engel, haar jaar vergadering. Zowel de voorzitter als de secre taris en de penningmeester konden optimistische geluiden doen horen. Voorzitter Tillemans kon mede delen dat het koor nu 82 werkende leden telt en dat het jubileumjaar, ondanks de geweldige kosten, waar schijnlijk geen nadelig saldo zal op leveren. Er bestaan plannen voor een con cert voor de radio terwijl ook bin nen afzienbare tijd de concerten in verschillende inrichtingen in Venray zullen worden gegeven. Er zal in- plaats van de donateurs-actie een nieuwe actie op touw worden gezet om vrienden te werven voor het koor, dat voor de toekomst nog ver schillende grote plannen in petto heeft. Plannen, die echter alleen kunnen vervuld worden indien de kas behoorlijk is gespekt. AGENDA CENTRALE KAB Maandag 9 mei 8 uur in café J. Sanders Eindstraat vergadering fa brieksarbeiders. Woensdag 11 mei 8 u. in de Burg graaf vergadering KAV. Donderdag 12 mei 8 uur in café J. Sanders bestuursvergadering. Daarvoor moeten dan de vrienden van het koor zorgen en men bleek wat dit betreft nog al optimistisch te zijn. De jaarlijkse bliksemloterij zal zoals de traditie voorschrijft weer vlak voor Venrayse kermis ge houden worden. Bij de gehouden bestuursverkie zing werden H. Vollebergh, H. Ou denhoven als zodanig herkozen. De beschermheer Dr. vd. Hom- bergh sprak nog een kort woord ter aanmoediging en wees op de grote culturele taak welke een koor heeft op de eerste plaats t.o.v. haar eigen leden, op de tweede plaats t.o.v. de gemeenschap. De dirigent de heer Timp vroeg ook om voortdurende activiteit, waardoor een nog betere uitbouw van het koor mogelijk is. groen etui met 3 ballpoints, Rooyak- kers Eindstraat 16; schaar van een ploeg, J. Relouw Veltum 28; zwarte dames handschoenen, Coenen-Hout- akkers Hofstraat; heren-portemon- naie met inhoud (gevonden op ker mis Horst) M. Buijsse Langstraat 32; regenbroek (bromfiets) Politiebu reau; kinderbril, Goumans Kerk- pad 3. GESLAAGD: M. Peeters Oirlo en W. Reynders Blitterswijck, werkzaam op de Ned. Credietbank N.V. alhier, slaagden te Utrecht voor het examen van de stichting tot bevordering van de studie van 't bank- en effectebe- drijf te Den Haag. WANDELTOCHT TE VENRAY De sportvereniging „Het Molen plein" zal op zondag 15 rr\ei a.s. een gro.e wandeltocht organiseren in en rond Venray. De tocht gaat langs de mooiste wegen van Venray met zijn bosrijke omgeving. Reeds zijn ver schillende inschrijvingen binnen ge komen van bekende wandelclubs. Inschrijvingen staan nog open tot het startsein gegeven zal worden. ONGELUK Op de hoek Bongertstraat-Tuin- straat, botste de luxe-wagen, be stuurd door C. tegen een scooter, waarop de heer H. met twee kin deren was gezeten. Hun toestand was zodanig, dat zij naar het Ziekenhuis moesten wor den overgebracht. H. had een ge broken neusbeen, de kinderen een lichte hersenschudding. POLITIE-MAATREGELEN Op bevrijdingsdag heeft de Ven rayse politie een einde willen ma ken aan het feit, dat vele jongeren onder de 18 jaar geregeld de dans gelegenheden bezoeken. In zaal Wilhelmina werd o.a. de zaak ontruimd met het gevolg, dat ongeveer een 200 jongelui plotseling op straat stonden. Ze namen het nogal gemoedelijk op en zongen als afscheidslied de politie toe: „Och was ik mar beej mooder toes gebleve. BOERENLEENBANK LEUNEN De Boerenleenbank te Leunen bleek een gunstig jaar te hebben ge had. De totale omzet steeg van 28 tot 37 miljoen gulden. De omzet op 'de lopende rekening bedroeg 17 miljoen verdeeld over meer dan 36.000 posten. Er werden in 1959 226.000 gulden meer ingelegd op de spaarboekjes dan terugbetaald. Aan voorschotten werd ruim 233.000 gulden meer uitgeleend dan afgelost. Momenteel zijn er 1493 spaarders met een spaartegoed van 2.633.000. De winst van het afgelopen boek jaar bedroeg 5.400,99. 50 JAREN HUISHOUDSTER Op 19 mei zal mej. Gertruda van Opbergen de dag herdenken, datzij voor 50 jaren in dienst trad bij de familie Asselberghs te Leunen. Dit gouden jubileum zal in huiselijke kring gevierd worden. GOUDEN KERKMEESTER Op donderdag 12 mei a.s. zal de heer G. Friezen de dag herdenken, dat hij voor 50 jaar terug benoemd werd tot kerkmeester van de pa rochie Oirlo. Op deze dag zal in in tieme kring dit gouden feest gevierd worden. TUINBOUWVERENIGING OIRLO Op de goed bezochte jaarvergade ring van de Tuinbouwvereniging afd. Oirlo, kon voorzitter J. Philip- sen mededelen, dat, ondanks de droogte op een goed jaar in de tuin bouw kon worden terug gezien. Een mijlpaal in deze vereniging noemde hij de pas geopende nieuwe tuin- bouwloods. Volgens het jaarverslag van secre taris Janssen, bleek de TBV afd. Oirlo een omzet van f 234.800 te hebben gehad, in totaal 156.000 kg met een middelprijs van 1,50. De omzet van aardbeien was 73.119, aantal kg 75.000 met als middelprijs voor de Senga's 0.95 en voor de Joda's 0,65. De omzet van de augurken was 54.800, aantal kg 113.000, middel prijs 0,48. In 1948 was de kg opbrengst van de augurken 60.000 kg hoger. Omzet van hard fruit was 112.000 gulden. De totale omzet over 1959 bedroeg 513.000. De voorzitter moest constateren, dat er in eigen dorp zeer weinig as pergessorteerders te krijgen waren. Oorzagk hiervan is de kermis die in het aspergesseizoen valt. Er gingen dan ook stemmen op om te trachten de kermis te laten verplaatsen naar medio juli. DIEFSTAL OP HET VEULEN Bakker van Gassel kwam donder dag morgen tot de onaangename ontdekking, dat ongewenste bezoe kers 's nachts in zijn huis waren binnen gedrongen door een niet ge sloten raam. De la van de cassa was geforceerd en het daarin aanwezige geld verdwenen. Ook het bureau was doorsnuffeld, waarbij enkele zakken met wisselgeld spoorloos zijn verdwenen. De politie kon geen sporen vinden en is nog zoekende PRINSES BEATRIX DOOR WANSSUM Gistermorgen kwam Prinses Bea trix, die een werkbezoek aan Lim burg brengt, o.a. door Wanssum en de Maasdorpen. H.K.H. was verge zeld door de Commissaris der Ko ningin. Zij is vandaag o.a. in Zuid- Limburg op bezoek. TWEE VARENSMANNEN VERDRONKEN Woensdagmorgen is bij Lobith de pakkettenboot van „Tolkamers Han delsbelang" te Lobith-Tolkamer door het uit Duitsland komende Franse motorschip „Delacroix" over varen en onmiddellijk gezonken. Van de drie bemanningsleden ver dronken er twee, namelijk Hein Hendriks en Jacob Peters, beiden afkomstig uit Lobith-Tolkamer. De derde man, de heer Vreeman uit Aerdt bij Lobith, werd gered. De heer Hendriks laat een vrouw met acht kinderen en de heer Peters een vrouw en vier kinderen achter. Het gezonken scheepje werd ge bruikt om belastingvrije levensmid delenpakketten aan boord van sche pen te brengen die naar Duitsland varen. DE SIGARET! Doordat een jongen en een meisje achteloos met een brandende sigaret omsprongen zijn bij Beegden in Limburg, meer dan vier hectaren bos door brand verwoest. Het paar tje probeerde eerst nog het snel voortkruipende grondvuur te blus sen, maar dit lukte niet. De politie heeft tegen beiden proces-verbaal opgemaakt. BEROVERS VAN TAXI-CHAUFFEUR GEGREPEN Twee Maastrichtse rovers, die in de nacht van dinsdag op woensdag de 60-jarige taxi-chauffeur K. En- sinck, eveneens uit Maastricht, nabij Klein-Ternaaien hebben overvallen, werden in België nabij de Franse grens gearresteerd. Het zijn de 23-jarige opperman G. M.M.P. en de eveneens 23-jarige chauffeur A.M.J.W., die er met een Ford Sedan en 270 gulden in Neder lands en Belgisch geld vandoor wa ren gegaan. Zes uur lang heeft chauffeur En- sinck dinsdagnacht even voorbij Klein-Ternaaien buiten bewustzijn langs de weg gelegen, voordat een landbouwer hem in de morgen vond. Zijn gezicht vertoonde sporen van zware mishandeling en uit de scheu ren in zijn kleren bleek, dat zijn overvallers hem in het prikkeldraad hadden gewerkt. MINDER BESPARINGEN IN APRIL Bij de Rijkspostspaarbank werd in april ingelegd 64.4 miljoen en terugbetaald 60.6 miljoen, hetgeen een positief spaarverschil oplevert van 3.8 miljoen. In maart was het verschil 8.8 milj. en in april 1959 f 4.1 milj. De daling ten opzichte van maart treedt elk jaar op en wordt in belangrijke mate veroor zaakt door de voorjaarsaankopen. In vergelijking met maart kan het resultaat over april als bevredigend worden beschouwd. Ook dit jaar was het opgenomen bedrag in de week voor Pasen relatief groot. IN DUITSLAND OMGEKOMEN De 43-jarige Venlonaar N.K., in dienst van een groente vervoerbe drijf, is dinsdagmorgen nabij Muhl- heim bij een auto-ongeval om het leven gekomen. Het slachoffer was gehuwd en vader van drie kinderen. MINDER WERKLOZEN IN APRIL Blijkens het overzicht van de stand van de werkloosheid, dat Sociale Zaken en Volksgezondheid maandelijks door het ministerie van gepubliceerd wordt, bedroeg 't aan tal werkloze mannen per eind april 37.440, tegen 42.638 aan het eind van de maand ervoor. WERKTUIGENDAG TE LIEMPDE Tuinbouwmodel van de spitmachine komt De werktuigendag-koorts .heeft het gemoedelijke Brabantse 'dorpje Liempde al aardig te pakken. Het staat vast dat de deelname dit jaar groter is dan het vorige. Ook wordt een nog groter aantal bezoekers verwacht. Voor treinreizigers is er vanaf het station Boxtel een pendel busdienst naar „Velder". Alles wordt in het werk gesteld om zowel voor de te demonstreren machines als voor de toeschouwers voldoende ruimte te reserveren. Elke bezoeker dient de demonstraties van dichtbij te kunnen volgen, zonder daarbij kans op letsel te riskeren. Voor bepaalde zeer aantrekkelijke objecten is een speciale voorziening getroffen. Zo zal het terrein waar de radiografisch bestuurde trekker wordt gedemonstreerd van een zware afrastering worden voorzien omdat de besturing op afstand ge schiedt. Ook het Pluviade-terrein wordt afgesloten en op de „spitsuren" zal men daar de bezoekers slechts in kleine groepen tegelijk toelatfen. Bijzonder interessant beloven de „koppelwledstrij den" te wordén, die in het kader van de Pluviade wor den georganiseerd. Deze hebben niets met de wielersport te maken, het zijn wedstrijden in het uitleggen van een leiding van snelkoppelbui- zen, over een afstand van ca. 80 m. Wie het eerst zijn buisleiding heeft aangekoppeld kan 'n afsluiter open draaien en een sproeier in werking stellen. Voor de winnaars zijn fraaie prijzen beschikbaar. Groot nieuws voor de tuinbou wers, zal het tuinbouwmodel van de spitmachine vormen, dat in Liempde voor het eerst zal werken. Het heeft een werkbreedte van 60 cm, dat achter een tweewielige trekker wordt gedemonstreerd. Zeer actueel ook weer de demon straties zijn met de „kanteltrekker", die door medewerkers van de Ar beidsinspectie worden verzorgd. Het achteroverslaan (steigeren) van trekkers heeft al heel wat mensen levens gekost en het is beslist nood zakelijk, dat iedere gebruiker weet hoe deze fatale zwaai te voorko men is. De Nationale Werktuigendag te Liempde biedt zoveel nieuws en zo veel wetenswaardigs, dat een bezoek dringend aanbevolen kan worden aan iedereen die iets met de mecha nisatie van land- en tuinbouw te maken heeft. Men kan er „op één dag een groot weekgeld verdienen", zoals wij 'n bezoeker hoorden zeg gen. TRACTOR EN PAARD Men hoort wel eens zeggen, dat de mechanisering in onze landbouw niet zo snel gaat als in de ons om ringende landen. Wat het gebruik van motortrekkers betreft, is dit zeer beslist niet waar, want hun aantal steeg als volgt: 1950 24.500 motortrekkers (256.000) 1953 33.000 (249.000) 1955 45.000 (222.000) 1957 60.500 (201.000) 1958 66.500 (195.000) Dit betekent dus dat het aantal tussen 1953 en 1958 verdubbeld is. Tussen haakjes staat 't aantal land- bouwpaarden, dat intussen al met één kwart is gedaald, maar men moet daarbij in het oog houden, dat het vervangen van paarden door trekkers vooral plaats heeft op de groter akkerbouwbedrijven. Het oorlogsmuseum, dat sedert mei 1946 in Overloon wordt ge ëxploiteerd en een nog steeds stij gende belangstelling geniet, onder gaat momenteel een reorganisatie en uitbreiding, resulterende in een algehele vernieuwing. Het nieuwe museum zal in deze maand oficieel geopend worden. Reorganisatie en uitbreiding heb ben plaats onder auspiciën van en in volle harmonie en samenwerking met de Nationaal Federatieve Raad Voormalig Verzet Nederland, de Ne derlandse Ex-politieke Gevangenen uit de bezettingstijd en de Bond van Nedei'landse Militaire Oorlogs slachtoffers. Daarnaast verlenen het Rijksinstituut voor Oorlogsdocu mentatie en de Sectie Krijgsgeschie denis van de Generale Staf belange loos hun deskundige medewerking. Een uit deze organisaties en in stellingen gevormde Werkgroep Oorlogsmuseum Overloon heeft zich belast met de verwezenlijking van deze reorganisatie. De artistieke verzorging is opge dragen aan de heer Henri Pieck te Den Haag. Men streeft er naar dit museum niet alleen voor Nederland maar zelfs voor geheel West Europa tot een unieke verzameling te ma ken. van 29 april tot 5 mei 1960 GEBOREN: van Loon Johannes, Burg. vd. Loostraat 10 Colman Hubertus, Molenpad 21 van Mil Carolina, Akkerweg 27 Bruinsma Michael, Marijkestraat 6 Voermans Eleonora, Leunen K 39 Hendrix Lambertus, Paardekopw. 30 Wilmsen Regina, Merseloseweg 29 Deenen Petrus, Vierlingsbeek Voermans Wilhelmus, Leunen K 46 ONDERTROUWD: Schepers Wilhelmus, 43 jr, land bouwer, Westerbeek C 209 en Claes sens Maria, 36 jr, Leunen K 67 Claessens Wilhelmus, 28 jr, los-ar- beider, Schoolstraat nw 5 en van Rens Catharina, 30 jr, Stationsw. 77 Michels Johannes, 37 jr, landbou wer, Haag 4 en Michels Gertruda, 24 jr, Daland 4 Seroo Theodorus,, 27 jr, textiel- fabr.arbeider, Horst Doolgaardstr. 22a en Rutten Maria, 25 jr, Oude Odstrumseweg 58 GETROUWD: Wijffels Paulus, 30 jr, arts te Brunssum en Thomassen Henrica, 22 jr, te Venray Verheijen Johannes, 26 jr, bank werker en Martens Helena, 24 jr, beiden te Venray Versteegen Runoldus, 24 jr kern maker te Horst en Wijnhoven Leo nora, 24 jr, te Venray Poels Peter, 27 jr, landbouwer en Kersten Elisabeth, 23 jr, beiden te Venray Willemse Petrus, 24 jr, landbou wer en Claessens Wilhelmina, 22 jr, beiden te Venray Schouten Jacobus, 30 jr, landbou wer te Deurne en v. Rijswijck Wil helmina, 30 jr, beiden te Venray van Dijck Petrus, 26 jr, landbou wer en van Kempen Paula, 26 jr, beiden te Venray Claessens Johannes, 29 jr, land bouwer en Voermans Wilhelmina, 29 jr, beiden te Venray Verstegen Hubertus, 26 jr, huis schilder, Horst en Schwachöfer Ge- rarda, 22 jr, te Venray Op woensdag 11 mei hopen onze lieve ouders en groot ouders Henricus Nabben Wilhelmina Cox de dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaren in het huwelijk zijn Op die dag wordt tot hun in tentie om half 10 een plechtige H. Mis opgedragen in de pa rochiekerk te Oirlo. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dier bare kinderen en kleinkinderen. Dagadres zaal Rongen, Oirlo. Op zaterdag 14 mei hopen onze lieve ouders L. Kersten M. Kersten-Keltjens de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaren ïn de echt werden verbonden. Om 8.15 uur wordt tot hun intentie een H. Mis opgedragen in de keik van St.Petrus Banden Hun dankbare kinderen Venray. Stationsweg 109. Op zaterdag 14 mei hopen onze lieve ouders M. W. Michels en J. H. M. Michels-Nabuurs hun zilveren huweli|ksfeest te vieren. Tot hun intentie zal om 10 uur in de parochiekerk te Leunen een plechtige H. Mis worden opgedragen. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens» van hun dankbare kinderen Dagadres café Martens Leunen Gelegenheid tot feliciteren van 13—14 uur. Op zaterdag 14 mei hopen onze lieve ouders Antoon Creemers Christina Theunissen hun 25jarige echtvereniging te herdenken. Tot hun intentie zal om 9 uur een H. Mis worden opgedragen. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen Tevens verloven zich die dag: Mia Creemers Marien Swinkels Venray, Langeweg 60. Op woensdag 18 mei hopen onze lieve ouders W. Volleberg A. Volleberg-Litjens hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Op die dag zal om 9.30 uur een H. Mis tot hun intentie worden opgedragen in de pa rochiekerk te Oostrum. Dagadres parochiehuis Oostrum Receptie 1—2 uur. Hun dankbare kinderen Oostrum, Mgr. Hansenstraat 26 GEVRAAGD zelfstandig kunnende werken. Goed loon. HOTEL DE ZWAAN TE KOOP 400 pullen WxR 7 wk. H. Peeters, Timmermannsweg 36 Ysselsteyn. TE KOOP partij biggen H. Philipsen, Laagheidseweg 19 TE KOOP twee houten balken 7x20x287 cm spijkervrij a f 7.50 178 dakpannen verb, o.h., als nieuw 12 ct. te bevragen Schoolstraat 35 Laat uw kleding tijdig reinigen beter dan stomen. Vóór dinsdag 1 uur gebracht, vrijdag terug IBegrafenisondern. I Schoolstraat 5 Tel. 1592 I Dinsdag 10 mei geen spreekuur Oogarts, Venray A.s. maandag 9 mei bonnen inleveren met opdruk 1959-'60 's avonds van 8—10 uur. Contributieboekjes meebrengen F. Swinkels Maasheseweg 7a Woensdag 11 mei 's avonds 8 uur ledenvergadering in „De Burggraaf". Spr. Mej. Stollman. Tevens verloting. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur met perskluit, de beste voor de volle grond. Doos of kistje meebrengen. Verheijens Zaadhandel Leunen GEVRAAGD Depot „Drie Hoefijzers" Eindstraat, Venray GEVRAAGD voor direct winkelmeisje voor levens- middelenbedrijf te Venlo Vergoeding van reiskosten. Inlichtingen Merseloseweg 8. BIEDT ZICH AAN net persoon als biertapper op feesten en ker missen. Ook genegen in cantine of kiosk te helpen. Brieven onder nr. 45 bureau van dit blad. GEVRAAGD net meisje voor hele of halve dagen. Mevr. Smits. Schoolstraat 26 Flinke agent(es) voor verkooo koffie en thee rechtstreeks aan particulieren tegen hoge bijverdienste. Ook zeer geschikt voor weduwe of invalide. Brieven no. 4666 Bur Nw. Prov. Gron. Crt, Postbus 37, Groningen. GEVRAAGD net meisje ca. 17 jaar in gezin met 7 kinderen. A. van Enckevort, Oostrum. GEVRAAGD per 16 mei in gezin met 3 k. net zelfstandig meisje R.K., voor d. of d. en n. Aanmelden na 12 mei'savonds 7 uur Mevr. Marlet-vd Loo, St. Annalaan 4, Venray. GEVRAAGD net meisje voor dag of dag en nacht, gene gen in winkel behulpzaam te zijn Hoedemaekers Bakkerij, Langstraat BIEDT ZICH AAN net meisje voor enkele voorm. per week. Hoenderstraat 49. Gevraagd per 1 juni nette dienstbode T. Neeteson. Grotestraat VERMIST rood kinderrijwiel Vulkaan Peeters, Oude Oostr.weg 55 Net pension aangeboden in jong gezin zonder kinderen. Aures bureau van du blad. BIEDT ZICH AAN werknemer voor 3 dagen per week- A. Pelzer, Kuiutweg 2, Veltum 8 weken H. Janssen, Heide. TE KOOP stevige afgeharde H. Peeters-Verhaegh, Puttenweg 17a, Ysselsteyn

Peel en Maas | 1960 | | pagina 2