Brand bij Inalfa... Brand bij Inalfa... Brand bij Inalfa... Brand bij Inalfa... Toch blijft het branden bij INALFA. In de honderden Nobel oliehaarden, die dagelijks van de band lopen. In de duizenden carbu rateurs, die naar alle landen der wereld worden verzonden. Het brandt op de labo ratoria, waar steeds nieuwe vindingen wor den beproefd en waar ook de nieuwe kolenhaard sinds maanden serieus wordt onderzocht. Een kolenhaard, die al met hon derden verkocht was, voordat hij in de productie kwam. Help mee die brand blussen. Kom werken bij INALFA. Onze personeelsafdeling, waar U overdag altijd terecht kunt, vertelt U graag alles wat U weten wilt over loon, so ciale voorzieningen, studiemogelijkheden e.a. Ja inderdaad... Maandag heeft het gebrand bij INALFA. Een fikse brand midden in de spuiterij, die, ondanks de belangrijke materiele schade, gelukkig zonder persoonlijke ongelukken is afgelopen. Dank zij het prachtige werk van Venrays brandweer, die met inzet van al haar krachten het vuur wist te bedwingen en erger wist te voorkomen. En we zijn al weer volop bezig de geleden schade te her stellen en met vereende krachten het achterop geraakte productie-programma weer op peil te brengen Het brandt bij INALFA. Op de planning-afd., waar men met de handen in 't haar zit, omdat de steeds grotere vraag naar INALFA-producten de planning in de war dreigt te sturen, als er niet meer werknemers komen. In alle afd. waar plaatsen open staan voor flinke kerels, die mee wil len helpen om de vele INALFA-fabrikaten klaar te maken.

Peel en Maas | 1960 | | pagina 3