SPORT dansen Dansen te Oirl< Dansen te Veule Ingezonden A. GUBBELS Prijsschieten „Wilhelmina" Entree 25 ct. Slagerij MDERS grove rode wortelen H. Wismans-v.d. H. KESSI Boerenleenbank Yenra Wegens inventarisatie maandagmiddag 28 dec. dinsdag 29 december GESLOTEN Voor huurauto's en Volkswagenbusjes MATH. HENDRI Profiteert van onze reclar Slagerij G. Leenders-Gomir Ons Nieuwjaars nummer verschijnt op zaterdag 2 Ja nuari. Inzenders en adverteerders worden verzocht hun copie EEN dag vroeger dan ge woonlijk in te zenden. Nieuwjaarswensen en kleine advertentiën worden tot uiter lijk donderdagmorgen 10 u. aangenomen. Ophaaldienst huisvuil In afwijking van de geplaatste publicatie van afgelopen week wordt de aandacht van belanghebbenden erop gevestigd, dat de ophaaldienst voor huisvuil e.d. in de week van 27 december 1959 t/m 2 januari 1960, wordt verzorgd zoals gebruikelijk, doch dat in plaats van vrijdag 1 ja nuari 1960, wordt opgehaald opdon derdag 31 december 1959. PATRONAAT Tweede Kerstdag om 5 uur ont spanningsavond voor alle jeugdle den in 't patronaat. Tweede Kerst dag zal 's morgens om half negen voor alle leden een H. Mis zijn Veltum. Daarna gezamenlijk ontbijt in het patronaat. Alle leden worden bij deze kerstviering verwacht MATER AMABILISSCHOOL Maandag 28 dec. vieren wij met onze school het Kerstfeest. Om half acht zal in Huize San Damiano het Kerstspel „Waar de Sterre bleef stille gtaan" opgevoerd worden. Wij zouden het Bestuur, de do centen en alle leerlingen van harte willen uitnodigen op deze avond aanwezig te zijn. Een FIETS is niet duur Geniet van de natuur. De waarheid vertelt De FIETS van POELS spaart U geld. VERGADERING GEMEENTERAAD Dinsdag a.s. zal de Venrayse ge meenteraad voor de laatste maal in 1959 vergaderen. Op de agenda zijn o.m. vermeld de volgende voorstel len van B. en W.: a. grondruil achter het ziekenhuis met dr. Baal, om daar te komen tot een betere verkaveling voor bugalow-bouw; b. aankoop van het pand Jan Hen- senstraat 6a voor 13.400 van de Stichting J.M. Vennekens te Oostrum; c. grondaankopen t.b.v. de verbete ring van de Veulense grindweg; d. grondverkoop aan H.J. Tillemans uit Mill, aan de Pr. Hendrikstr. en wel 656 m2 a 4.70 per m2; e. verpachting van 'n stuk gemeen tegrond op Kempkensberg aan H. de Mulder, Merseloseweg 101, vroeger in pacht bij M. de Mul der te Merselo; f. verhuur van het belastingkantoor voor de komende 6 jaren aan de Staat der Nederlanden; g. een garantiebedrag van ten hoog ste 4000.- ter beschikking te stellen aan het proefstation voor champignonteelt te Horst; h. het verstrekken van 500.- sub sidie aan degenen, die meer dan 2000.- aansluitingskosten bij de waterleiding moeten betalen. Dit i.v.m. een uitbreiding van het net langs de Peelweg, waar ieder der aangeslotenen hiaar liefst 2100.- aansluitingskos ten moet betalen; i verandering van de winkelslui tingswet in die zin, dat de win kels die normaal dinsdagsmid dags gesloten zijn, wel geopend mogen zijn, op de dinsdagen in de opruimingsweken, op de dinsdag voorafgaande aan 6 dec. op de dinsdag vallende op 14 aug., 31 oct, tussen 20 en 24 de cember en 31 december, j wijziging van de winkelsluitings wet, waardoor automaten, waarin spijzen te koop \yorden aangeboden, ook na sluitingstijd der winkels, nog bijgevuld mo gen worden, k. de kindertoelage van het over heidspersoneel met 2 cent per dag en per kiqd te verhogen vanaf 1 oct. 1959 in verband met afschaffing van de subsidie van de melk. 1. toestemming te geven aan de schoolbesturen leermiddelen aan te schaffen voor de Petrus Bandenschool, Hensenius- enDr Poelsschool en de Mulo, voor verkeersonderwijs en de Fran- ciscusschool in te richten in plan Zuid. m. ƒ48.299,50 terug te betalen aan rente en voorschotten van de bossen, die door het vliegveld, 't Duitse kerkhof en het mobilisa tie-complex in beslag zijn ge nomen en indertijd met rente loze voorschotten van het rijk zijn aangeplant. Het rijk betaalt dat bedrag dan weer terug via het ministerie van oorlog en de gemeente speelt quitte maar waarschijnlijk hebben enkele ambtenaren weer werk gehad, n. officiële installatie van de indus trie-commissie. PASTOOR VORSTERMANS GAAT HEEN Zondag jl. heeft de 69-jarige Pas toor Vorstermans z'nLeunense pa rochianen er van op de hoogte ge steld dat hij met ingang van 1 jan. a.s. aan Mgr. Moors zijn ontslag heeft gevraagd, waarmee dus een einde komt aan zijn Pastorale loop baan. In het zustershuis te Heyt- huisen zal pastoor Vorstermans het wat kalmer aan gaan doen. Bijna 20 jaren was hij de gees telijke leider van Leunen. Wie zijn opvolger zal worden is nog niet be kend, maar men verwacht hierover eerstdaags bericht. Leunen, dat in 1940 pastoor Vor- (stermans als opvolger kreeg van pastoor Nabben, wist dat men in hem een ijverig en goed priester kreeg. Deze roep was hem vooraf gegaan vanuit Ysselsteyn en vanuit Gennep, waar hij resp. van 1935- 1940 als pastoor en van 1917 tot 1935 als kapelaan werkzaam was ge weest. En dat pastoor Vorstermans het „goed gedaan heeft" in Leunen is wel overduidelijk gebleken bij de viering van zijn 40-jarig priester schap in april 1957, toen de hele pa rochie hem hartelijk huldigde voor zijn grote kwaliteiten als geestelijk leider. Daarvan heeft, naast de in dividuele parochiaan, het vereni gingsleven geprofiteerd, waarvan hij een kundig en geestig adviseur was, daarvan heeft natuurlijk ook zijn kerk geprofiteerd, die hij door de beste kunstenaars uit de lande heeft laten verfraaien, maar.tenslotte heeft ook het Veulen daarvan ge profiteerd, die nl. door zijn toedoen sneller dan gedacht werd in staat gesteld werd een eigen parochie te vbrmen. Ondanks het feit, dat pastoor Vorstermans reeds langer van zijn voorgenomen ontslag had kennis ge geven, kwam het definitieve bericht nog vrij onverwachts. De Leunense kerkgangers hadden zondag dan ook langer werk om thuis te komen dan anders. Het grote nieuws moest im mers terdege bepraat worden, en waarbij men niet vergat te memo reren dat het de pastoor - op het scheiden van de markt - nog gelukt »was de urgentifeverklaring los ,te peuteren voor een 2-klassige kleu terschool. HOCKEY-NIEUWS dames: Venray-HOD Zondag speelden de dames van MHCV een thuiswedstrijd tegen HOD uit Valkenswaard. De eerste helft was het spel aan beide kan ten uitermate slecht, dit resulteerde dan ook in 00 stand bij de rust. In de tweede helft begon Venray een beetje meer spel te vertonen, maar het was toch nog lang niet wat het moest zijn. Men slaagde er evenwel in 4 doelpunten te maken. Hiermee zijn de dames, na de inzin king v. vorige week, hopenlijk weer opnieuw begonnen aan een reeks overwinningen. Houdt vol! Ook al wegen de laatste loodjes zwaar, heren: Tegelen I-Venray De heren speelden uit tegen Tege len. Hier werd een goede en snelle wedstrijd gespeeld, tussen twee vol komen aan elkaar gewaagde tegen standers. Bij de rust was het nog 00. Dit zou waarschijnlijk ook de eindstand geweest zijn, wanneer er door de scheidsrechter niet twee strafbully's waren toegekend aan Tegelen, die Venray twee kostbare en daarbij beslist onverdiende pun tjes kostten. Deze beslissingen wa ren, op zijn zachtst gezegd, aan vechtbaar. Hiermee had Venray deze wedstrijd verloren, ofschoon Tegelen niet eens een normale goal had gemaakt. A.s. zondag spelen de dames een thuiswedstrijd tegen Heerlen, de eerste en hopenlijk de laatste ploeg, die er in slaagde Venray een nederlaag toe te brengen. Nu kun nen de dames laten zien wat zij waard zijn! Het is overbodig te zeggen, dat ze juist bij deze wedstrijd de steun van talrijke supporters hard nodig hebben! De heren gaan het nog eens in Tegelen proberen, nu tegen Tege len II. Hopenlijk hebben ze dit keer meer succes, en als Tegelen zou winnen, moge het dan in ieder ge val aan die elf Tegelse spelers ge legen hebben. Aanvang wedstrijden: aan de Leunseweg om 14 uur en in Tege len om 14.30 uur. P.D.V. DE ZWALUW Op 26 december wordt de kam pioenendag gehouden; inzetten der duiven voor 10 uur, afhalen na 1 u. Dit is verplicht voor alle kampioe nen op boete van 5. De hoktentoonstelling wordt ge houden op 27 dec., 1 en 10 jan. Wie hier aan mee wil doen moet zich opgeven op de kampioenendag. De onderlinge tentoonstelling wordt gehouden op zaterdag 2 jan. en de leden die hier aan wensen deel te nemen, moeten hun inschrijf formulieren inleveren tot 27 dec. De tentoonstelling is verdeeld in 13 klassen dus oud, jarig en jong, de bont apart bij de late jonge, alles bij elkaar. Men kan de duiven inzetten za terdags 's morgens van 7.30 tot 8.30. NACHTVLUCHT De Postduivenvereniging De Zwa luw is van plan om op 23 januari a.s. een nachtvlucht te organiseren voor alle sportieve mensen uit de gemeente Venray. Reeds jaren organiseert deze ver eniging deze nachtvlucht voor haar feigen leden, en met steeds meer succes. Nu echter wil men deze „vlucht" ook openstellen voor een ieder die meent in Venray de weg te kennen en natuurlijk behoorlijk kan lopen. De bedoeling is dat men 'savonds laat in gesloten wagens of bussen ergens heen gebracht wordt, zonder dat men weet waar. Als de deelne mers dan eindelijk „gelost" worden, is het zaak om zo snel mogelijk weer op het verzamelpunt terug te zijn. Voor de snelsten zijn enkele aardige prijzen beschikbaar gesteld. Wij komen op dit sportief evene ment nog nader terug. IntCfssen kan men zich nu reeds voor deelname opgeven bij P. Schellen, Henseni- usstraat, of bij een der bestuurs leden. IJSBAAN IN VENRAY-KOM De sloop van de oude ambachts school en de noodwoningen aan de Schoolstraat behoort al wêer tot het verleden. Niemand die over deze op ruiming spijt zal hebben. Integen deel, wat er stond was weinig fraais meer. Maar wat nu? Een grote kale ruimte is er over gebleven. Voor dat daar met de bouw van een cultureelcentrum begonnen wordt, zal er nog wel veel water door de Maas stromen, m.a.w.: nog heel wat bureaucratie beoefend worden! Intussen blijft dat terrein daar open en bloot liggen, met de meeste kans dat er vandaag of morgen 'n vulnisemmer op geledigd wordt waarmee dan de eerste schrede ge zet is voor een openbare puinplaats in de kom. Wanneer het weer wat gunstiger was, zou de jeugd er gauw genoeg een prachtige speelplaats van ma ken, men kan rustig aannemen dat het in de komende lente en zomer er bar druk zal worden. Zou het echter niet mogelijk zijn dat deze winter de jeugd 'n pracht van vermaakcentrum er bij krijgt? Wanneer de gemeente nu eens zo actief was om dit terrein te egalise ren, dan behoefde men bij 'n vorst periode de zaak slechts onder water te zetten en men heeft een pracht van een ijsbaan. Ook de kleinere zouden er naar hartlust kunnen „slibberen" zonder op de straten of trottoirs een gevaar te vormen voor het verkeer. Ook de ouderen onder ons zouden er van profteren, door 's avonds een baantje te maken De aanwezige straatverlichting ver leent daarbij uitstekende diensten. Het egaliseren en t.z.t. onder water zetten zal heus geen hoge kosten met zich brengen daarbij komt dat de jeugd weer eens merkt dat er voor hen ook iets gedaan wordt eij. geen lange weg behoeft afgelegd te worden naar vloeiveld of de Rouw- koelen. Aan het terrein op zich zal de gemeente toch wat moeten doen of niet soms? M.S. FILM IN VENRAY Geachte redactie, Het was voor mij een bijzonder geenoegen, dat in Uw artikel van 19 december j.l. betreffende „aparte filmavonden in Venray", met lof ge sproken werd over de programma's die wij gedurende de laatste jaren in Luxor gebracht hebben. U hebt in Uw artikel getracht öïn enigszins de ontwikkeling in bios coop-programma's gedurende de laatste jaren onder woorden te brengen. Naar aanleiding hiervan heb ik toch wel een enkele kleine opmerking. Op de eerste plaats hebt U de toestand wel tamelijk somber weer gegeven, want er is in de filmkeuze van het publiek, zij 't langzaam, een behoorlijke vooruitgang te bespeu ren. De goede films worden thans beter, de minder goede films min der bezocht. De smaak van het Ven rayse publiek komt thans wel on geveer overeen met de grote norm. die men in de bioscoopwereld kent. Wel zijn wij somber gestemd waar het de Culturele voorstellingen be treft, zowel de Cyclusvoorstellingen als de Culturele kindervoorstellin gen. Hierop komen we direct nog uitvoeriger terug. Op de tweed plaats wordt in Uw artikel gezegd: „aan de verleiding om films van minder gehalte te brengen, wil de de heer Cattoir nog niet bezwijken". Dit had dan betrekking op de hoge filmhuren en hoge vermake lijkheidsbelasting. Ter Uwer gerust stelling kan ik hieraan wel toevoe gen, dat wij NOOIT zullen bezwij ken. Wij kunnen het werk van drie jaar me de daaraan verbonden kos ten niet „zomaar" opofferen.- Toch moet het ons van het hart, dat de hoge vermakelijkheidsbelas ting normale exploitatie zeer moei lijk maakt. Wij blijven dan ook ho pen, dat de gemeente Venry even als vele andere gemeenten tot ver laging van deze druk zal over gaan. Nu komen wij dan terug op het kardinale puntDe Culturele Voorstellingen. Bij de kindervoorstellingen daar weinig van te zeggen, omdat 't begrijpelijk is, dat kinderen liever de dikke en de dunne zien, dan iets anders. Toch is het jammer, dat niet meer ouders hun kinderen naar de goede Culturele voorstellingen zen den, want deze films hebben een bijzonder gunstige uitwerking op 't kind en zijn tevens zeer leerzaam. Bij de Cyclus voorstellingen ligt het heel anders. Hier wordt uit drukkelijk om gevraagdmaar daar blijft het dan ook bij. De cyclusfilms waar U in Uw ar tikel op doelde, waren - inderdaad ZEER GOED, waren ZEER CULTU REEL, maar werden ZEER SLECHT BEZOCHT. Deze voorstellingen hebben ons handen vol geld gekost en het enige sukses, dat wij oogstten was veel lof van mensen die niet ge weest waren. Niettemin komen wij nogmaals tegemoet aan de wensen van enkele ingezetenen die het beslist goed me nen en die ons dus verzochten deze programma's toch nog eens te her vatten. Wij beginnen dus weer met enkele Cyclus voorstellingen, die ons nu niet direct winst behoeven op te leveren. De bioscoop heeft ook hogere doeleinden. Zij is op cultu reel gebied onbetwist nummer één, en dat zullen wij in Venray nodig dienen te bewijzen. Door scholen en instellingen te interesseren, hopen wij nog braak liggend terrein te ontginnen en pro beren wij in de komende maanden enkele kunstwerken te brengen, die cultureel van grote waarde zijn. Wij hopen nu maar, dat al die mensen die steeds over cultuur pra ten of erom verlegen zitten nu ook inderdaad komen, zodat zij bewij zen, dat het ook in Venray mogelijk is Culturele manifestaties te bren gen, zonder dat een exploitant de stroppen moet incasseren. De Cyclus voorstellingen zullen weer midden in de week gebracht worden en wij hopen, dat de overi gens niet te versmaden kaartavond- jes, televisie-uitzendingen etc., geen beletsel mogen zijn, om de cultu rele gevoelens tijdelijk ongunstig te beïnvloeden. Vol vertrouwen beginnen wij me dio januari met onze eerste Cyclus film „de vrijheren van het woud". Een film die meteen duidelijk de uitzonderlijke kwaliteiten van onze programma's zal demonstreren. Mag ik er tenslotte nog aan toe voegen, dat er voor deze eerste cy clusfilm een levendige belangstel ling 'bestaat van de zijde van scho len en instellingen, en dat wij dit als een voorbode beschouwen die tot optimisme stemt. R. CATTOIR Luxor - Venray Zondagsdienst huisartsen Nieuwjaarsdag Dr. W.J.A. BLOEMEN Stationsweg 15 Telefoon 1465 PAROCHIE MERSELO Zondag: onder het octaaf van Kerstmis, feest vd. H. Apostel Jo hannes; 6.30 Communie uitreiken; 7 u. vroegmis vd. parochie; 8.15 lm uit dankbaarheid(Arts-Janssen); 10 uur hoogmis v. bijz. int. t.e.v. O.L.Vr. (Stiphout); 2.30 lof met rozenhoedje. Maandag: feest vd. H. Onnozele kinderen; 7 u. sol. gest. jgt v. Ger. v. Helden, Joanna Rongen en Wilh. Claessen; 8 u. lm v. overl. fam. Kes- sels-Claes. Dinsdag: 7 u. sol. gest. jgt. voor Willem Nellen en echtgen.; 8 u. lm voor Johannes Janssen. Woensdag 7 u. jgt. v. Caroline v. Dijck; 8 u. lm v. Car. Ewals-Ram- bags. Donderdag: Oude jaarsdag; 7 uur gez. H. Mis om God te bedanken v. de weldaden in het afgelopen jaar van God ontvangen; 8 u. lm v. Peter Ewals en Pet. Ger. v. Enckevort. Vrijdag: Nieuwjaarsdag; tevens le vrijdag vd. maand; 6.30 Comm.- uitreiken; 7 u. lm v. Maria Arts- Emonts; 8.15 lm v. Pet. Joh. Poels en overl. fam.; 9.30 gez. H. Mis t.e.v, 't H. Hart ti. van hen die daarvoor bijdragen; na de 2 eerste H Missen gen. absolutie voor de 3e Orde; 2."" lof met rozenhoedje. Zaterdag: le zaterdag der maand; toegewijd a.h. Onb. Hart v. Maria; tevens priesterzaterdag; 7 u. gez. H, Mis om v. God vele priesterroepin gen te verkrijgen; 8 u. lm v. Wilhel- mina Hendrix-Engelen; 56.30 uur biechtgelegenheid; 7.30 Maralof. Maandagavond om 7.30 gods dienstcursus voor 18-jarigen. A.s. zondag speciale maandelijkse collecte voor de noden van onze kerk. AANVULLING KERKELIJKE DIENSTEN LEUNEN Dinsdag om 10 uur plechtige hu welijksmis v. bruidspaar Martens- Claessens PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: feest vd. H. Apostel Jo hannes; 6.30 maandd. v. Johanna v. Schijndel-Buets; 8.10 lm v. Maria Geurts-Schreven, best. door de boerinnenbond; 9.15 kindermis; 10.15 hoogmis best. jaarg. v. Wilhelmina Michels; 2 u. lof. Maandag: feest vd. onnozele kin deren; 7.30 weekdienst v. Antonetta Smeets-V ergeldt. Dinsdag: 7.30 maandd. v. Maria Geurts-Schreven. Woensdag: 7.30 weekd. Joh. van Schijndel-Buets; z.a. maanddienst v. Antonetta Smeets-Vergeldt. Donderdag: 7.30 lm v. Willem Pe ters en Anna Kous; z.a. weekdienst v. Maria Geurts-Schreven. Vrijdag: Nieuwjaarsdag; 6.30 lm v. Henricus Maessen; Maria Maes- sen-Mans en Jaques Maessen; 8.10 maandd. v. Renier Swinkels; 9.15 kindermis; 10.15 hoogmis v. zek. int. Zaterdag: 7.30 lm vd. overl. fam. v.d. Ven-Verheyen; 6 u. lof tot 7.30 gelegenheid om te biechten. Burgerlijke Stand van 18 t/m 22 dec. 1959. GEBOREN: Pondman Corine, Pr Bernhardstr. 76 Muijzers Franciscus, Grootdorp 25 Jakobs Anna, Veulen H 32 OVERLEDEN: Thuijls Hubertus, echtgen. van Hendrix Jacoba, 76 jr, Venray Eijkhout Anatonia, wed. van Wid- dershoven Johannes, 68 jr, Venray GETROUWD: Siebers Peter, 32 jr metselaar en Theunissen Josephina, 30 jr, beiden te Venray Corsten Leonardus, 32 jr, melkbe zorger, Heijthuizen en Smits Mar- garetha, 26 jr, Venray van Leipsig, Franciscus, 26 jr, werktuigbouwkundige, Eindhoven en Schaeffers Cornelia, 23 jr, Venray R.K. INSTUIF JONG VENRAY Instuivers, we gaan weer dansen. Zatex-dag 26 dec. in zaal Prinsenhof. Ongetwijfeld zullen jullie in grote getale opkomen, na de rustperiode die we in de Advent gehou den hebben. Om 7 uur precies beginnen we in een stemmig versierde zaal. De muziek zal zoals al tijd niets te wensen overlaten. Ditmaal heeft men een orkest uit Wychen weten te engage- reen. Het bestaat uit 7 perso en we mogen er dus wel wat van verwachten. Even nog iets over de kaar ten. Het bestuur gelooft, dat al degene die tot nog toe niet in het bezit waren van pas foto's, ondertussen hiervoor wel tijd gevonden hebben. We gaan nu één lijn trekken voor alle instuivers. Iedere kaart moet in orde zijn en de voor lopige bewijzen zijn nog voor één keer geldig. We hopen dus, dat dit zaterdag helemaal in orde is. Tot tweede Kerstdag dus en alvast een zalig Kerstfeest. APVERTENTIEH VERLOOFD Ria van Elswijk Jan v.d. Heuvel Venray, Kruisstraat 18 Beukenlaan 18 2e Kerstdag 1959 Eersie Kerstdag café gesloten JAC. CAMPS, Oostrum Het Bestuur van de Kath Metaalbewerkers- bond St. Eloy afd. Venray wenst alle leden een Zalig Kerst feest en een Gelukkig Niewjaar Wij wensen U een Zalig Kerstfeest en een gezegend Nieuwjaar Meubileringinrichting Julianasingel 5 met de windbuks t.b.v. Postduivenver. De Zwaluw op zondag 27 dec., Nieuwjaar en zondag 3 januari van 11 uur vm. tot 2 uur nm. en 's avonds van 6—10.30 uur, in de cafés Schellen, Klomp en In den Engel Yenray Zondag 27 december Onze reclame Gekookte ham 100 gr. 55, 250 gr. 1.30 Boterhamworst 100 gr. 30, 250 gr. 65 Zure zult 500 gram 40 Donderdag Runderlappen 500 gr. 2.90 Vers gehakt 500 gr. 1.40 Dinsdag vers gehakt 500 gr. 1.40 Woensd. speklappen 500 gr. 1.40 Donderd. braadworst 500 gr. 1.40 TE KOOP 2 tomen biggen G. Poels, Volen. TE KOOP partij biggen P. Janssen, Heide L 50 TE KOOP GEVRAAGD Worden aan huis afgehaald, fa. Frans Janssen, Tienray Tel. 04789-232 Heden overleed na een kort stondige ziekte, vrij plotseling, •doch niet onvoorbereid, onze inniggeliefde echtgenoot, va der, behuwdvader, broer en oom Hubertus Thuijls echtgenoot van Jacoba H. Hendrix in de ouderdom van 76 jaren Hij was lid van de 3e Orde en van de H. Familie. Wij bevelen zijne ziel in Uw gebeden aanr Venray J. H. Thuijls-Hendrix P. H. Thuijls Tegelen A.M.H. Meuvissen-Thuijls J.H.F. Meuvissen en kind Roggel H.J.G. Thuijls A. Thuijls-Janssen en kind Venray P.J.M. Jansbeken-Thuijls A.A. Jansbeken en kinderen Oostrum G.H. Thuijls H. Thuijls-Hanen en kind Blerick P.J.A. Thuijls J. Thuijls-Jenniskens en kind Well: W.M. Klabbers-Thuijls J.Th. Klabbers Venray H.E.A. Thuijls en verloofde Th.A.P. Thuijls en verloofde Venray, 22 dec. 1959 Stationsweg 125 De plechtige lijkdienst, ge volgd door de begrafenis, heeft plaats heden donderdag 24 dec. om 10 uur, in de kerk van St. Petrus Banden. Bijeen komst Stationsweg 125 half 10 Zalig Kerstfeest] Zalig Ni euwjaar JACQ. v.cl. MUNC KEI St. Helena-Goud Eerste Mijn via He Oranje-Vrijstaat FR. v.cl. MUNCF VAN 32 Mulder avei Strubenvale Springs Vanuit New-Zealand wij familie, vrienden e den Zalig Kerstfeest Nieuwjaar. Wij wensen familie, en kennissen Zalig Ker: Gelukkig Nieuwjaar. PIET WILBE13 MIA WILBERS- MARYAN JAN SIJBERS 197 Bloorstreei Oshawa On JACQ. MARTEI CARLA MARTI 58 Campbell H Chesterhill Sydney NSW Aan onze cliënte Zalig Kerstfees Voorspoedig Nieu\ Landb. mach. Si Overloon C 1 Ons kantoor is op 31 december de gehele dag GESLOTEN zondag 27 dec. in zaal H. Ron t.b.v. Handboogschutterij Willem Orkest THE PIPO'S zondag 27 dec. in zaal van Ga Muziek JO VAN ELS is onze zaak MAGAZIJN DE ZON GR00TE5TR.3 VENRAY Langstraat 33 Telefoon fj71 t.m. 31 december GEKOOKTE HAM 100 gram 55. 250 gr BOTERHAMWORST 100 gram 30. 250 gr Donderdag 24 december HALSCARBONADE of fricandeau 500 gra SOEPVLEES zonder been 500 gram 2.60 Dinsdag 29 dec.GEHAKT 500 gra Woensdag 30 dec. SPEKLAPPEN 500 gra Donderdag 31 dec. VARKENSBRAADWOF 500 gra Stationsweg 45 TeleXo'

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2