O »L. üiiliii! t fiKAf/A N.V. METAALWARENFABRIIEK JNALFA! mUm 'Cri V 7T\^ lliülüllüjlll!; 24.12.1959 VENRAY- HOLLAND DIRECTIE V/B. Aan alle inwoners van Venray. Op de vooravond van Kerstmis 1959 is het ons een voorrecht U allen een Zalig Kerstfeest toe te wensen. Moge deze Kerstmis voor U een bly feest zyn. By deze kerstwens willen wy ook onze dank uitspreken voor de medewerking, die wy in de afgelopen jaren hebben mogen ónder vinden. Zoals het niet meevalt voor een enkeling om te gaan verhuizen, zo valt het zeker niet mee voor een hele fabriek. Toen wy indertyd besloten om de Keulse Kade in Utrecht te verlaten om een nieuwe fabriek te stiohten in deze gemeente, hadden wy natuurlyk - als ieder zakenman - vele mogelykheden en moeiiykheden ingecalculeerd. Maar dat daarnaast nog dui zend-en-een problemen onze aandacht zouden eisen en om oplos sing vroegen, is nu achteraf bezien natuurlyk vanzelfspre kend, maar toen alleen maar zeer en zeer moeiiyk. Dank zy de hulp van velen, - waaronder ook vele onbekenden - is deze verhuizing wonderiyk gelukt en zyn we in 1956 in Venray ge start En dat deze start inderdaad het begin is geweest van een grote vlucht, dat bewyzen de uitbreidingen, die reeds klaar zyn en nog gepland worden. N.V. Inalfa is een begrip geworden voor oud en jong in deze streken, in Nederland, in Europa, in het Midden-Oosten, ja, in de hele wereld. Dit was ons nooit gelukt, indien we niet hadden kunnen ver trouwen op de honderden Venrayse werknemers, die te zamen met de meegekomen „Utrechtenaren" een goed team hebben gevormd. Men spreekt wel eens over een industriële evolutie van deze gemeente en we menen in alle bescheidenheid hiervan wel een voorbeeld te zyn. Dit alles stemt ons oprecht dankbaar en van deze dankbaarheid willen wy hier gaarne getuigen. We zyn onze werknemers dank baar voor hun prestaties en hun yver en wy vertrouwen dat ze met ons zullen blyven werken voor een grotere bloei van ons aller INALFA. Doch tevens willen we uitdrukking geven aan onze zorg. De steeds maar doorgaande groei van onze fabriek eist meer werk nemers. De steeds groter wordende orderportefeuilles vragen om meer arbeidskrachten. Mogen wy er by deze nog op wyzen, dat er voor iedere flinke kerel nog werk in overvloed is op alle afdelingen van onze fabriek. U helpt daarmede niet al leen U zelf en onze fabriek, maar de gehele industrialisatie van deze gemeente. Kom maar eens rustig praten. Prettige feestdagen, een goed uiteinde en een voorspoedig be gin wenst U van harte, N.V. Metaalwarenfabriek INALFA TimVenray P.A.M. Burgman, dir. E.J. Knoet, techn. dir. j;

Peel en Maas | 1959 | | pagina 4