diverse geschenken Belangrijke veiling GERITZ Meubelen POELS „e De nieuwe Dames - uiiriteimóde Voor f 59.75 Dansen te Deurne „Een huisvol gekken" Concert en Toneeluitvoering „Je moet er niet mee spelen" winkelruimte in Horst prima verkoopster eersie klas gebruikte meubelen rijwielen, autopeds, driewielertjes, rolschaatsen, alle soorten wielen regenkleding, regenbroeken windschermen v. bromfiets en rijwiel, zakhulzen en schijnwerpers batterijen, poppenwagens, wandelwagentjes en sleden. amps Pijls LUXOR-THEATER VENRAY De verpleegster en de deserteur Salvo der dapperen Die Lindenwiriin vom Donaustrand Toneeluitvoering te Ysselsteyn Thijssen, Leunen vindt U als vanouds bij Thomassen in al onze afdelingen verrassend nieuwe keuze. Wilt U een exclusieve mantel een nieuw costuum Komt U dan eens kijken. realiseert uw dromen, vervult uw wensen en de prijzen vallen U beslist mee. vindt U bij ons reeds een mooie mantel met bont 9 Toneelvereniging „Erica" en Zangvereniging ,/t Heidebloempje" geven op 14 en 16 november een t.b.v. de Toneelvereniging. U geniet en lacht mee met de klucht door Hans Nesna. Aanvang 7 uur in zaal Rongen, Heide. Entree f 1.25. Geen plaatsbespreken. Maandag voor donateurs en ereleden met 1 fa milielid. van machines, motoren en gereed schappen, enz. te VENRAY De Deurwaarder G. Th. M. Schreurs te VENLO, zal op maandag 16 november des namiddags van 2—5 uur en van 7—9 uur, in opdracht van de Fa. W. J. B. Kok, veilinghouder te Apeldoorn, in de zaal „Wilhelmina" aan de Schoolstraat te Venray, tegen contante betaling PUBLIEK VERKOPEN Krachtmotoren van 1 tm 10 P.K., div. soorten lichtnetmotoren, bankschroeven, kléine en grote cirkelzaagassen, waterpomp met aangebouwde motor, gummiwaterslang, hogedrukslang, hand trek- en cirkelzagen, lijnklemmen van 20 tm 200 cm. spanwijdte, handtegelsnijmachines, Kolomboormachine, compressor met motor, partij slotschroeven en machinebouten, boor- en slijpmachines, dozen dop- steek- en ringsleutels, lichtsnoer, gronden marinekabel, drijfriemen, boor omslagen, sets hout- en ijzerboren, partij verf kwasten, wikkeldraad, wikkelpapier, slijpstenen, div. soorten tangen, bacosleutels, gereedschap- kisten, geldkistjes, waterpassen, schaven, vergas sers, kogellagers, koperen en aluminium klink nagels, rollen nieuwe loden pijpen, fabriekkachels electr. materialen: stormlantaarns, kracht-en licht meters, telefoons, electr aanjagers, voorhamers, bijlen, vijlen, sets schroevendraaiers, stilson- tangen, enz. enz. teveel om te beschrijven. Bezichtigen 1 uur vóór de verkoop. Grote Chem. Wasserij en Ververij vraagt voor vestiging van filiaal. Brieven te richten onder nr. 1011 bureau van dit blad. Voor spoedige indiensttreding gevraagd bij voorkeur met ervaring. Goed loon en interessante werkkring. EDAH Levensmiddelenbedrijf Henseniusplein 4, Venray in zaal van Moorsel zondag 15 november aanvang 4 uur Orkest THE BLU STARS o.l.v. Johny de Ruyter Ook U kunt geld verdienen.... want wederom kunt U keuze maken uit een zeer grote partij tegen ongekend lage prijzen, zoals complete huiskamers, bankstellen, dressoirs, buffetten, arm- en clubstellen, haarden, kachels, gashaard, tapijten, dekens, 1- en 2persoons stalen en houten ledikanten, bedstukken, 1- en 2persoons opklapbedden, kroonlampen, divans, kleerkasten, boekenkasten, emaille bad kuipen, hangklokken, losse clubjes, kloostertafels gasfornuis, cocosmatten, waskasten, schuiftafels, keukentafels en stoelen, bureau's, tafelkleden, kantoorkasten, trapnaaimachine in salonkast, aparte bank, schilderstukken, electr. wasmachine en diverse andere artikelen. Komt U ook eens binnen lopen, U zult zeker slagen bij Langstraat 12 VENRAY Telefoon 1 Cl 5 N.B. Alle goederen worden gratis thuisbezorgd Ruime sortering in wat de rijwielbranche betreft: voor bolderwagens, karretjes, enz. RIJWIELHANDEL Al 115 jaar is Buren Grand Prix een fabrieksmerk uit Zwitserland, waar over horlogers louter^ vol bewondering^ spreken. Het Sinterklaascadeau voor haar of hem Horlogerie ff Gaine van V Het dubbele voorpand geeft extra correctie en bewegings vrijheid. 15.90 sha A-B-C cup/7.95 speciaalzaak Zaterdag 9 uur ZoDdag 9 uur Dinsdag 8 uur Woensdag 8 uur 20th Century Fox presenteert met gerechtvaardigde trots haar magistrale SUPER-PRODUCTIE in Cinemascope-Technicolor (A Farewell to Arms) De populaire versie van Ernest Hemingway's beroemde meesterwerk met Rock Hudson, Jenifer Jones, Victorio de Sica en een verdere bezetting van 80.0C0 medespelenden. Een der grootste verhalen uit de oorlog van '14—18 in beeld gebracht door Amerika's machtigste producer David o'Selznick, de man die o.a. Gejaagd door de wind. Quo Vadis en Duel in de zon maakte. Met A Farewell to Arms schoot hij opnieuw midden in de roos. Deze uitzonderlijke film kregen wij als vergoeding voorde Anne Frank film, die elders doorgespeeld wordt. Mede daarom hebben wij toestemming voor deze film de prijzen NIET te verhogen. 18 jaar. Zaterdag 6.45 uur Zondag 4.30 uur Maandag 8 uur Richard Wildmark, Anthony Quin e.v.a. in een Cinemascope Techni color cowboyfiilm genadelozer sterker en ruiger dan alle soortgenoten Er is nog nimmer zulk- een keiharde western geweest. 14 jaar. Vanwege de lengte der film (ruim 2 uur) gewijzigde aanvangstijden. Zondag 6.45 uur de vrolijke Duitse kleurenfilm vol romantiek en muziek Een film uit de reeks van Heimweh, Heimatlos en Fischerin vom Bodensee. Dus amusement van de bovenste plank. Zondagmiddag 2.15 uur kindervoorstelling. in bet Gemeenschapshuis te geven door Toneelver. Ysselsteyn ten bate van de Voetbalvereniging op zondag 15 en maandag 16 november, aanvang 6.30 uur. Opgevoerd wordt het blijspel van A. v.d. Lucht Entree f 1.25. Donateurs op vertoon van kaart vrij entree. Op woensdag 18 november is wegens familieomstandigheden onze zaak de gehele dag GESLOTEN THOMASSEN Ruim 75 jaren voeren wij de bekende merken in dames- heren- en kinder kleding en ook nu

Peel en Maas | 1959 | | pagina 4