APPELS Papier Lompen Oud ijzer INGEZONDEN Centrale M.R.IJ.-fokveedag ook Venrayse suksessen te Neer Burgerlijke Stand Vernay Familie Linders prijsschieten kaartmiddag Gewaarborgde zekerheid laagste prijzen Fancy-Fair Ysselsteyn Corsetten bij Ebberink Slagerij (MMRS Alexander net meisje net persoon net R.K. meisje volledig kosthuis Vulpennen WOONHUIS enkele bakfietsen karpetten Het Warenhuis J V. A. FAESE praktijkruiml Zondagsdienst Groene Kruis: dit in afwijking van hetgeen wij op de voorpagina foutief vermeldden Zr. JANSSEN Leunen K 3 Tel. 1361 GROENE KRUIS Geen Consultatiebureau voor de kerkdorpen. Dus NIET zoals op de voorpagina staat vermeld. Ten behoeve van de nieuwe parochie zal HEDEN middag gevraagd worden om papier, lompen en oud ijzer. Helpt mee aan de opbouw van deze parochie GEVONDEN: groene zwemgordel, Vermeulen St. Jozefweg nw 13; duitse herders hond, Janssen Overloonseweg 19; bal en rode zakdoek, Politiebureau; riempje met sleutels en mesje, Len- sen Merseloseweg 28; kinderrijwiel. Siebers Pr. Bernhardstraat 7; por- temonnaie met inh., Janssen Hoen derstraat 13; capuchon lichte regen jas, Bertijn Kolk weg 23. K.R.O.-REVUE IN VENRAY Op donderdag 6 oktober 's avonds 8 uur zal in zaal Wilhelmina opge voerd worden de K.R.O.-Revue ,,'t Zit in de lucht". MATER AMABILISSCHOOL De feestavond van de oud-leerlin gen op 26 sept. begint niet zoals ver leden week in Peel en Maas vermeld werd ,om 7 uur, maar om half 8. Het dansen zal zijn van 911 uur. PATRONAAT Nieuwe leden Dit weekend bestaat gelegenheid om zich op te geven als lid van het patronaat. Leeftijd in 1947 geboren zijn of ouder. Men kan terecht zater dagavond, zondagmorgen of zondag middag in de Wilhelminastraat. DRUMBAND Onze nieuwe gi-oëp, de drum band is gestart. Voortaan zal er iedere week geoefend worden om zo mogelijk in het voorjaar reeds op te treden. WANDELCLUB Zondag gaat de wandelclub naar Horst. Wij vertrekken om 11.30 .aan ons clubgebouw. Wij wensen hen succes. SINT CECILIAKOOR UIT PONT, ZONG Voor een tot in de uiterste zij beuken gevulde krk bracht zondag morgen het St. Ceciliakoor uit Pont, de 4 stemmige Missa „Stella Maris", van de priester-componist Peter Graesbacher, ten gehore. Men moet werkelijk respect heb ben voor deze geestelijke schrijver van Kerkmuziek welke méér dan veertig missen, motetten en cantaten op zijn naam heeft staan, maar ook bewondering is ongetwijfeld op zijn plaats en hoogachting voor 't hand jevol meisjes en mannen (28 in to taal) die het aandurfden zulk een soms zeer zwaar en moeilijk te zin gen werk in die voor totaal vreemde wijde en hoge kerkgebouw uit te voeren. Men vergete niet, dat geenerlei ge legenheid toestond zich vóór het be gin van de dienst nog even in te zingen en ook mag wel even erbij vermeld worden, dat bijna allen, af komstig uit de landbouwstand en kele uren tevoren nog op stal en wei hun werkzaamheden moesten ver vullen. In aanmerking genomen al deze feiten, brachten zij op verdienste lijke wijze Stella Maris, stipt vol gens Griesbacher bedoeling tot de aandachtig luisterende toehoorders Aan 't einde der Hoogmis bracht dit koortje a capollo. Dit is de dag, dien de Heer heeft gemaakt. Aan de plechtige stilte, die in de kerk heerste kon men op maken, dat dit lied bij allen in de smaak viel. KONIJNENSPORT Zaterdag j.l. is er in café Schellen een keuring gehouden van de ko nijnenvereniging. Liefst 85 jonge die ren kwamen in handen van de jury, die 15 van hen als de beste kon clas sificeren, 26 als zeer goed, 32 als ruim voldoende en 10 als goed. Een goed succes voor deze nog jonge club. 't Beste dier der keuring was van de fokker H. Coenders. De Peelhaas zal op 28 en 29 nov. a.s. in samenwerkng met de Deurne- se club, een grote konijnententoon stelling houden in café Schellen, waarop dan 180 konijnen ten toon zullen worden gesteld. GROTE BB-OEFENING Heden zaterdagmiddag zal een grote BB-oefening worden gehou den in onze gemeente, waaraan 8 blokploegen, 5 brandweren, 2 red dingsploegen, het gemotoriseerde geneeskundige team en de reserve- politie zullen deelnemen. Op een gegeven ogenblik zal tus sen 3 en 5 uur op een thans nog on gekende plaats een „ramp" gebeu ren en de verschillende ploegen kunnen dan in de praktijk tonen wat ze waard zijn. VEULEN. De plaatselijke to neelvereniging is voornemens op 8_9 november a.s. haar eerste to neeluitvoeringen te geven. Opge voerd zal worden het toneelspel in drie bedrijven: Mensen in nood. Aan de Landbouwhogeschool te Wageningen, slaagde voor het candi- daatsexamen de heer Th.J. Geurts, uit Vel turn. AFSCHEID PASTOOR ASSELBERGHS De Zeereerw. Heer Asselberghs, zal zondag de laatste maal als pas toor fungeren in Oostrum. Hij heeft op zijn verzoek van Mgr. Moors eer vol ontslag gekregen en zal binnen kort naar Grubbenvorst vertrekken. Zondag a.s. zal dan de parochie Oostrum officieel afscheid nemen van deze parochieherder, die zo lange jaren dit kerkdorp heeft gediend. Tot dat doel wordt hem na de hoogmis een receptie aangeboden in het gemeenschapshuis, waarbij hem ook 't afscheidscadeau der parochie een televisietoestel, zal worden aan geboden. Tot een uur krijgt dan wie wil ge legenheid, ook persoonlijk afscheid te nemen. CONGREGATIE PAR. ST. PETRUS BANDEN Om het de leden van de congrega tie van 16 jaar en ouder gemakke lijker in de gelegenheid te stellen de bijeenkomsten bij te wonen, heeft 't bestuur gemeend een verandering aan te brengen. Voortaan zal de congregatie bij eenkomst gehouden worden op de vierde zondag om kwart voor tien in Jerusalem. De congregatie zal dan bestaan uit een H. Mis, preek en congregatie gebeden. Door deze H. Mis kan men dan tevens aan de zondags plicht voldoen. Nu kan 't toch voorniemand meer een bezwaar zijn om lid te worden. Wij verwachten dus alle oude le den zonder uitzondering en alle an deren zijn van harte welkom. Zij kunnen zich voor of na de bijeen komst bij een lid van het bestuur opgeven. Tevens sporen wij de ouders nog eens aan om hun grotere meisjes naar de congregatie te laten gaan. De congregatie kan nog gemakke lijk in onze tijd ingepast worden, maar er ontbreekt vaak de goede wil of de offerzin om er iets voor over te hebben. Nogmaals: wij hopen op een mas sale opkomst. HET BESTUUR. CASTENRAYSE KRABBELS In uw nummer van 5 en 12 sept. j.l. las ik zo 't een en ander over de brandweer van Venray. In een van deze berichten meldde U dat ze niet vaak behoefde uit te rukken ondanks de grootte van het brandgevaar bij deze droogte. Dit is inderdaad waar. Dit pleit wel voor de inwoners van de gemeente, dat zij de waarschu wingen e.d. goed ter harte heeft ge nomen. Het gebeurde echter op zaterdag voor Castenrayse kermis dus op 29 augustus j.l., dat er bij de heer P. Philipsen in dit dorp brand uitbrak bij een varkenshok. Het moet ge zegd zijn de brandweer was zeer spoedig terplaatse en kon op die ma nier de dieren alsmede het hok red den. Doch de tweede wagen van de brandweer die direct na de tankwa gen was uitgerukt om met zijn reeds voorop vertrokken collega deze brand te bestrijden, bleef op het Schoor liggen. Nota Bene zonder benzine. Nu was de brand niet van dien aard dat de tweede wagen moest in grijpen; was dit wel het geval ge weest dan had men ondanks de ac tiviteit van de brandweerlieden machteloos moeten toezien, vooral omdat Castenray geen benzinepomp station bezit. Het was in de week van 1319 sept. j.l. dat er in ons kerkdorp een geluidswagen rondging om de in woners van kom en kerkdorpen te waarschuwen voor overtollig water gebruik bij deze grote droogte. Dit was zeer op zijn plaats. Waarschijn lijk was de omroeper van die wagen onkundig met de plaatselijke toe standen. Het was hem evenals vele Venraynaren niet bekend, dat Cas tenray geen waterleiding heeft. Er is die dag in ons dorp dan ook vrij veel over gepraat, dat die wagen in Cas tenray kwam roepen om zuinig met water te zijn. Over commentaar was niet te kla gen, maar 't kwam hierop neer o.a. dat in Cassels Broek meer water staat en dat dit ook dieper is dan in 't Venrayse kinderbad. Maar weten de hoe de Castenrayers zijn en hen kennende moet men dat alles met 'n korreltje zout nemen en niet au serieux. Maar desondanks is 't niet pret tig om er op die manier aan herin nerd te worden, dat men geen wa terleiding heeft, hetgeen heden ten dage toch geen overbodige luxe meer is. Bovendien zit men hier te tobben met allerlei gebreken aan de water voorziening in de huizen. Op de ene plaats loopt de pomp steeds af, op de andere plaats is de gootsteen ka pot of 't aanrecht versleten; spoe lingen op de W.C. of douches kent men niet (uitgezonderd degenen die 't wachten moe waren en zelf aange legd hebben). Op al deze plaatsen, waar !t door gebrek aan dat -alles de hygiëne veel te wensen over laat wacht men op de waterleiding die hopenlijk binnenkort komt Men kan dit zien door welke bril men wil maar men moet de Custen- rayers gelijk geven wanneer zij kla gen over deze toestand. Want laar- bij is op vele plaatsen 't water min der goed en vooral in deze di'oge periode kan men 't niet altijd be reiken. De Castenrayers kennende mag ik wel zeggen, dat deze mensen niet kleingeestig zijn evenmin alsdat zij 't onmogelijke wensen, doch over 't water klagen zij. Zij hebben heus wel begrip voor de moelijkheden e.d. de er bij die aanleg naar voren komen, wat zij ook wel getoond hebben door hun lange wachten, al is 't dan ook niet altijd zonder com mentaar. Truusje 3 (Venray) en Netje (Sev.) kampioenen In het sportpark te Neer, is dins dag de elfde centrale M.R.IJ.-fok- veedag voor Limburg gehouden. De belangstelling voor deze show was groter dan voorgaande jaren. Er werden tal van deskundigen uit Duitsland, Luxemburg en België naast binnenlandse prominenten uit de veeteeltwereld opgemerkt. Ook op deze fokdag vertoonden zich dezelfde verschijnselen, die de deskundigen onlangs op de keurin gen in Den Bosch hebben geconsta teerd, n.l., dat tengevolge van de droogte de conditie van het aange voerde vee te lijden heeft gehad. De hardheid en gespierdheid van lijn waren niet voldoende aanwezig en ook werd er een tekort aan diep te en volume vastgesteld. Dit de monstreerde zich vooral bij de oude re dieren. Het jonge vee toonde daarentegen meer volume. Bij dit alles werd wel de uniformiteit ge continueerd. Deskundigen spraken de hoop uit, dat de kwaliteit van het roodbonte vee de opgaande lijn van de laatste jaren spoedig moge hervinden. Er is geen reden tot pessimisme, doch een en ander houdt een waarschuwing aan de fokkers in. Kampioenen Kampioene melkgevende koeien (plaquette aangeboden door het Pro vinciaal Bestuur van Limburg) Truus 3 van Joh. van Osch, Merselo. Reserve-kampioene Mientje van P.J. Hendricks, Koningsbosch. Koeien geb. voor 1 dec. 1953, ge kalfd voor 1 jan. '59: lc Jeanne, J.C. Croymans Venray. Koeien geb. voor 1 sept. 1950, ge kalfd in '59: lc Truus 2, Wed. E. Martens Oirlo. Koeien geb. tussen 1 sept. 1950 en 1 maart 1952: lb Nelly, H. Linders Oirlo; ld Nora 7, H. Rutten Wans- sum. Koeien geb. na 1 maart 1952, ge kalfd in 1959: la Bertha, Wed. E. Martens Oirlo; ld Fientje 3, Jos. van Well Venray; le Corry 2, W. Gielen Wanssum. Koeien geb. voor 10 jan. 1951, ge kalfd in '59: le Roosje 9, H.B Rutten Wanssum. Koeien geb. tussen 10 jan. 1951 en 31 jan. '52, gekalfd in '59: lb Cuna, Jac. Goumans Venray. Koeien geb. tussen 31 jan. '52 en 1 okt. '52: lc Ria, L. van Asten Yssel- steyn; If Jo 1, J. Slangen Veulen. Koeien geb. tussen 1 okt. '52 en 1 mei '53: lb Guusje 5, Jan vd. Winkel Smakt; lc Nella 4, Jos Claessens Venray. Koeien geb. tussen 1 mei '53 en 10 okt. '53: la Mietje 17, J. Goumans Venray; ld Clara 1, J. van Osch Merselo. Koeien geb. tussen 10 okt. en 31 dec, '53: la Martha 1, G. Rutten Wanssum; ld Paulna 5, J. Slangen Veulen. Koeien geb. tussen 1 juli en 31 jan. 1954: la Maria 6, L. v. Osch Merselo. Koeien geb. tussen 31 dec. '53 en 25 april 1954: la Rientje 1, J. Geerets Castenray; lb Grada 1, G. Wilms Venray; ld Bertha 13, P. Teunissen Venray. Koeien geb. tussen 1 febr. en 1 mei 1954, gekalfd voor '59: lb Rika 2, Wed. E. Martens Oirlo. Koeien geb. tussen 25 april en 1 RECTOR M.H.A.M. POELS OVERLEDEN In het klooster van de Medische Missiezusters te Simpelveld, alwaar hij rector was, is donderdagavond overleden de Zeereerw. Heer M.H. A.M. Poels, oud-deken van Wijk. De overledene werd te Venray ge boren op 16 oct. 1899 en in 1925 tot priester gewijd. Na 10 jaren als kapelaan in Schaes- berg werkzaam te zijn geweest, werd hij in 1935 bouwpastoor vva de nieu we mijnwerkersparochie de Kakert. In 1937 werd hij aalmoezenier van sociale werken in Heerlen, waar hij nauw samenwerkte met zijn oom Mgr. Dr. Poels en pastoor van Voe- rendaal. In 1948 werd hij deken van Wijk- Maastricht, welke taak hij enkele jaren geleden om gezondheidsrede nen moest neerleggen. Hij is toen benoemd tot rector van genoemd klooster, waar ook Mgr. Poels, zijn laatste levensdagen heeft doorge bracht. SCHAAKNIEUWS Zondagavond 17 sept. hield de schaakclub S.C.V., haar jaarverga dering. Deze werd door bijna alle leden bezocht. De voorzitter J. Peters en de be stuursleden T. Baldwin secretaris, en G. Spee commissaris van mate riaal, werden bij enkele candidaat- stelling herkozen. Besloten werd dit jaar de onderlinge competitie als volgt te spelen. Ht eerste tiental speelt een dubble competitie, de winnaar wordt club kampioen. De overige 18 leden spe len en halve competitie. De 2 hoogst uitkomende spelen met de no. 910 van 't eerste tiental om 2 plaatsen in dat tiental. De wedstrijdleider reikte aan de clubkampioen J. Peters en aan de kampioen van afd. B, F. Broens een prachtige medaille uit. van 18 t/m 24 septembr 1959 GEBOREN: Sijbers Wilhelmus, Willemstraat 4 Janssen Antonus, Smakterweg 14 Bouten Carolus, Paardekopweg 34 Janssen Martinus, Lull C 50 Derkckx Johannes, Buitenweg 6 Weijers Wilhelmus, Hoebertweg 18 Lemmens Gertruda, Twistweg 20 okt. 1954, gekalfd in '59: lb Truus 3, J. van Osch Merselo; lb Johanna 12, W. Gielen Wanssum; ld Collie 8, Gebr. Hendrikx Venray. Koeien geb. tussen 1 mei en 20 dec. '54, gekalfd voor 1959: lb An nie 2, J. vd. Winkel Smakt; ld Dri- ka 3, J. Slangen Veulen. Koeien geb. tussen 1 okt. '54 en 15 jan. '55, gekalfd in 1959: la Truus 2, G. Wilms Venray; lc Clara 3, P. Croymans Venray. Koeien geb. tussen 15 jan. en 15 maart 1955, gekalfd in 1959: ld Thea 5, Wed. J. van Meyel Venray. Koeien geb. tussen 20 dec. '54 en 20 maart '55, gekalfd in 1959: lb Tha 4, Wed. J. van Meyel Venray; ld Cuna 11, Jac. Goumans Venray. Koeien geb. tussen 15 maart en 15 sept. '55, gekalfd in '59: la Bertha 7, M. Geurts Venray;le Pauli enl, G. Rutten Wanssum; lf Anneke 4, J. Gielen Wanssum. Koeien geb. tussen 20 maart en 30 sept. '55, gekalfd voor '59: la Netje 4, S. Willemsen Castenray; lc Rika, G. Peters Oirlo; ld Jo 7, L. van Osch Venray; le Hlda 11, Jos. Claes sens Venray. Koeien geb. tussen 15 sept. "55 en 20 jan. '56, gekalfd in 1959: la Mia 2, H. Wismans Venray; lb Marie 20, P. Hendrix Geijsteren; lc Johanna 15, J Gielen Wanssum; le Betty 6, H. v. Asch Ysselsteyn. Koieen geb. tussen 9 maart en 10 mei '56, gekalfd voor 1959: la Dedi, M. Ruhl Wanssum; lc Jaantje 3, J. Geerets Castenray. Koeien geb. tussen 20 jan. en 1 juni '56, gekalfd in '59: lc Stientje, H. Linders Oirlo. Koeien geb. na 10 mei '56, gekalfd voor '59: la Rientje 2, J. Geerets Castenray; lc Anny, Fr. Geurts Geijsteren; Bertha 14, P. Teunissen Venray. Melkvaarzen geb. tussen 1 juni en 8 dec. '56, gekalfd in '59: lb Maria 10 L. van Osch Venray. Melkvaarzen geb. tussen 8 dec. '56 en 15 febr. '57, gekalfd in '59: la El- ly 14, G. Kunen Geijsteren; lb Lenna 35, Jac. Goumans Venray; ld Nella 8 Jos. Claessens Venray. Melkvaarzen geb. na 15 febr. 1957, gekalfd in '59: la Mia 3, J.G. Muy- sers Merselo; ld Marie 25, P.J. Hen drix Geijsteren. Vaarzen geb. voor 15 jan. 1957: la Jennie3 enlb Sientje 2, P. Croymans Venray. Vaarzen geb. in maart '57: la Do- ra 7, L. van Osch Venray; lb Helma M. Dinghs Castenray. Vaarzen geb. tussen 1 april en 15 mei 1957: la Bertha 13, P. Litjens Geijsteren; le Drika 7, Kind. Jen- niskens Venray. Vaarzen geb. in aug. en sept. '57: la Brigitta 2, J. Slangen Veulen; lb Toosje 2, Geb. Friesen Castenray; lc DóVa 6, H. Steeghs Oirlo; ld Bea, Gebr. Nijskens Melick. Vharzen geb. van 1 okt. tot 15 nov. '57: lb Ida, G. Peters Oirlo; lc Brgitta 4, Gebr. Friesen Casenray. Groepen eigen gefokte volbloeden, 3 stuks van een stier: lc Jos. Claes sens Oostrum; ld J. Geerets Casten ray. B. lb G. Rutten Wanssum. Groepen eigengefokte volbloeden, 4 stuks van een fokker la W. Gielen Wanssum; lc Jac. Goumans Venray. Groepen eigengefokte volbloeden, 5 stuks van een fokker: lc L. van Osch Venray. Voor de hartelijke bewijzen i van deelneming en vele hulp. ons! betoond bij de langdurige ziekte, het overlijden en de begrafenis van onze dierbare Moeder, be tuigen wij U onze oprechte dank. Veulen, sept. 1959 Onze hartelijke dank voor de grote belangstelling die wij mochten ondervinden bij de opening van onze nieuwe zaak. fam. Claessens Poststraat 8 Tel. 1429 Rij'school en Autoverhuur. A.s. dinsdag 29 sept. is onze zaak wegens familiefeest GESLOTEN fa. MANDERS Marktstraat 3 Dagadres San Damiano. Vermeulen Gertruda, Merseloseweg nw. 63 Manders Mara, Leunen K 51 Michiels Maria, Patersstraat 22 OVERLEDEN: Linders Michiel, wedun. v. Dijk- mans J., 78 jr, Venray Spee Leonardus, weduwn. v. Arts L., 82 jr, Venray Verstegen Gerardus, weduwn. van Katelaan J., echtg. v. Hubeny, 85 jr, Venray LAATSTE VOLKSCONCERT Zaterdagavond zal 't laatste open lucht concert gegeven worden, door Harmonie Euterpe, die ditmaal ruim baan geeft aan haar drumband, wel ke verschillende show-nummers zal tonen. AANBESTEDING SLOOPWERK Vrijdagmorgen had ten gemeente huize alhier de aanbesteding plaats voor het slopen van de oude am bachtsschool aan de Merseloseweg. De volgende prijzen kwamen uit de bus: vraagprijs biedprijs W. v. Gend 2950.— Gebr. Janssen nv. 2800. G. Janssen 2625. P. Volleberg Zn 2500.— M. Jacobs 700. L. Volleberg 245. L. Klomp Helmond 675. Omtrent het slopen van de witte noodwoningen aan de Schoolsraat, zijn nog geen gegevens bekend. Hoe wel; men ook hiervoor eerstdaags een aanbesteding kan verwachten. Deze woningen zijn destijds gebouwd voor de tijd van 5 jaar. Volgende week echter is het 14 jaar geleden dat de eerste bewoner er in trok. Thans moeten ze echter plaats maken voor het te bouwen Cultureel Centrum. OUDERSCOMITE LYCEUM I.C. De oprichting van ouderscomité's voor het R.K. Lyceum voor jongens alhier is, mede door de activiteit van het onlangs opgerichte voorlopige comité, in een vergevorderd stadium. Vast staat, dat in okt. a.s. een defi nitief comité tot stand zal komen. Op 1 okt. wordt een voorlichtings avond gehouden voor ouders van de „eerste-jaars" studenten, waarbij dan tevens de eerste vertegenwoor digers worden gekozen. Openlijk dank aan O.L. Vrouw voor verkregen gunst door het bidden van de krachtdadige noveen der 3 Wg. Zondag 27 september met de windbuks in de café's De Burggraaf en Klomp, Langstraat. Aanv. 11 u. T.b. van de Handboogschutt. St. Oda. A.s. maandag 28 sept. ouden van dagen bij Wed. Thielen, Langeweg. Trouwe opkomst gewenst. Het Bestuur hebt U, bij de behandeling van uw kleding, zowel het eenvoudige als het luxe, met het minste risico door Bovendien altijd en geregeld tegen de Chemisch reinigen Verven Stoppages Plooien Plisseren Echt suède jasjes als nieuw door apart Palthe- procedë slechfs 12.50 Agentuur Venray Textielhandel naast Raadhuis Hofstraat Tel. 1473 Voetbalvereniging „Victoria" Uitslag Loterij le 1537, 2e 0622, 3e 1409. 4e 1594. 5e 1001, 6e 1980, 7e 1438, 8e 0916, 9e 1996, 10e 1969. 11e 0939. 12e 0998. 13e 1879. De fles snoep bevatte 888 st., geraden door W. Teunesen. De naam van de pop: Martilda, werd niet geraden. Schieten windbuks le L. van Soest, 2e A. Fleurkens, 3e G. Linders, allen Ysselsteyn, 4e P. Duijkers, Castenray. Ringgooien le J. van Gassel. 2e A.Thielen, Ysselsteyn, 3e Seij- kens, Leunen, 4e M. Keijsers, Ysselsteyn, 5e L. Maessen, Yss., 6e J. Bos, Ysselsteyn. Prijzen afhalen vóór 5 oct. bij A. Winnen, Jan Poelsweg 4. Niet afgehaalde prijzen verval len na die datum aan de vereni ging. Marktstraat 5 Onze reclame Droogwoist 100gr. 45, 250 gr. 110 Tongworst 100 gr. 24, 250 gr. 60 Bloedworst' 500 gr. 50 Vrijdag en zaterdag Halscarbo- nade z. been 500 gr. 225 Dinsdag gehakt 5C0 gr. 140 Woensdag speklapp. 500 gr. 140 Donderd. "braadworst 500 gr. 140 vleessnijmachines roerzeeften kolenkitten kolenschoppen kachelhaakjes lampekatoen lampeglazen branders lantaarns alle huish.artikelen Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 56f Julianasingel 2 GEVRAAGD voor de morgenuren. Laurensse, Past. Rutten str.6 achter cartonnagefabriek. GEVRAAGD voor pluimvee- en kleinfruitbe- drijf. Wed. Smulders, Veld Oosten rijk 21a Horst. Tel. 767. GEVRAAGD flink dagmeisje Mevr. Golsen, Langstraat 27 GEVRAAGD voor direct bromfiets-monteur Voor zelfstandig werker pret tige werkkring. Rijwielhandel H. Hendrix, Patersstraat tiEVHAAQu voor dag en nacht of voor de dag, wegens huwelijk van de tegenwoordige. Mevr. Pijls. Stationsweg 12 Nette jongeman vraagt omgeving Venray, liefst in klein gezin. Adres bureau van dit blad. Biedt zich aan net dagmeisje Adres bureau van dit blad. vulpotloden, balpoints, kleurpotloden, schoolétuis, schriften, schrijfblocs, notitieboekjes, kladblocs, enveloppen, enz. H. van Dljck-Hendriks Merselo te Venray Mr. M.A.A.M. Recereur notaris te Venray, zal op dinsdag 6 oktober 1959, nam. 5 uur, in café In den Engel aan de Grotestraat no. 31 Venray, ten verzoeke van zijn principale, het openbaar verkopen het woonhuis met overbouwde zijgang, bergplaats en erf aan de Langstraat no. la. kad. gemeente Venray sectie C no. 7509, groot 1.48 are. Het gunstig gelegen pand, dat van electr., gas- en waterleiding voorzien is, bevat gelijkvloers gang, W.C., 2 kamers ens., ka mer-keuken en bijkeuken op de verdiep. overloop en 4 kamers voorts 2 afzonderl. kelders en 2 afzonderl. zolders. Vrij van huur te aanvaarden zodra de kooppenningen c.a. zijn voldaan. Betaling uiterlijk 13 nov. 1959. Te bezichtigen op donderdag 1 en zaterdag 3 oktober a.s. tel kens van 2—4 uur, waartoe zich te vervoegen aan adres: Min. Ch. Ruysstraat 14 te Venray. TE KOOP toom biggen J. Meijers, Overbroek H TE KOOP bok en wring volière Merseloseweg 67 TE KOOP herensportrijwiel z.& en 2 pinchertjes Kruisstraat 6. TE KOOP Zuivelfabriek „Venray" 1000 jonge kippa Jan Rongen, Vierlingsl; C 61, Overloon. TE KOOP toom zware bigge' H. van Osch, Merselo TE KOOP 2 zware biggen J. Willems, Leunseweg 2! TE KOOP toom biggen en stierkalf L. Weijs, D 52 Oostrua TE KOOP partij biggen B. Broeren, C 51 Oostrm TE KOOP Etna kookkachtf Stationsweg 155. TE KOOP toom biggen J. Buijssen, Leunen K 6' TE KOOP partij zware bigge G. Derks, Volen L 55 TE KOOP toom biggen L. Thielen. F 35a, KI. Oi TE KOOP partij biggen H. Verstegen, Servatiusvn TE KOOP 2 dragende varker H. Stiphout, Straat 6 Mer TE KOOP toom biggen J. Stiphout, Merselo 8. TE KOOP een kachel Prins Bernhardstraat 68 TE KOOP vet schot en te koop of te ruil lichte slagkar op luchtbanden, tegen zwaai op luchtbanden. W. van Osch. Hoebertw toom zware biggs G. Winnen, Overl.weg 21 TE KOOP partij biggen G. Wilms, H 27 Veulen. Grote sortering cocoslopers trap- en ganglopers matten tafelzeil kachelzeiltjes tafellinoleum plastic boorband traproeden enz. enz. Hofstraat 10 Tel. 156t Julianasingel 2 Horlogebandjes prachtsortering in alle prijzen H. van Dijck-Hendriks Merselo TE KOOP partij zware bigge V. Maassen, Merselosewe; Te koop wit fornuis Maasheseweg 47. TE KOOP partij biggen J. Jacobs, H 32 Castenray TE KOOP toom biggen van Tilburg, Overbroek TE KOOP partij biggen G. van Ass, Veltum 21. TE KOOP 5 zware biggen A. Janssen, Wieënweg 4. GE GE B/ Pa Vi A A Heilgymnastiek en Man zoekt in Venray-Kom Woonhuis Piinsts Ireneslrait j Venray el. net dagmeisje 19 tig Adres bureau van dit bid—

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2