Huismoeders van Venray Handels avondschool Dameszolen Herenzolen 1.95 2.95 school- Plastic Wist U.... tafelzeil Burgerlijke Stand Venray R.K. Middelbare Hieuwe leerlingen voor alle klassen Depot Henseniuspl. 16 Venray A. H. de Haen Hieuwe schooljaar „Eeuwige Lente" Schooltassen Linoleum kop eo schotel RS tentoonstelling ALLES HET WARENHUIS magazijn bediende net meisje Het Warenhnis Slagerij COENDERS aardbeiplanten aardbeiplanten 1 VOLKSCONCERT Morgen zondagavond zal de fan fare „St. Catharina" uit Leunen een concert geven op de Grote Markt.'Aanvang 8 uur. KERKBESTUUR Tot leden van het kerkbestuur te Leunen zijn benoemd de heren M. Loonen en J. Martens, in de vacature ontstaan door het ontslag nemen wegens hoge leeftijd van de heer P. J. van Rens, Steeg en het vertrek van de heer M. Geurts, Schelde. VEILIG VERKEER Adjudant Janssen gaf donderdag avond te Olrlo een duidelijke uit eenzetting over de in de kom in werking getreden nieuwe verkeers regeling. ST. ROCHUSBROEDERSCHAP Men verzoekt ons te melden, dat komende week de jaarlijkse rond gang wordt gehouden voor het lid maatschap van de St Rochusbroe- derschap. St Rochus de patroon van de Vel- tumse kapel wordt vooral aangeroe pen tegen besmettelijke ziekten van mens en vee. De broederschap is reeds zeer oud en heeft in onze ge meente altijd veel leden gehad. Moge ook thans de oude leden hun lidmaatschap verlengen, terwijl nieuwe leden natuurlijk van harte welkom zijn. BRAND Dondei-dag werd brandalarm ge geven in Merselo, waar een schoor steenbrandje ontdekt werd bij de fam. H. Met vereende krachten was dit begin van brand spoedig in de kiem gesmoord. ONGELUKKEN Op de provinciale weg tussen Leunen en Castenray is donderdag middag 't 5-jarig zoontje van de fa milie V. door een volkswagen uit Rotterdam overreden, toen het van achter een boom de weg overstak. Donderdagavond botste op de hoek Akkerweg-Landweertweg 'n vracht wagen uit Oostrum op een personen wagen uit Venray. De laatste wagen liep aanzienlijke schade op. Donderdagmiddag omstreeks half vijf werd langs de provinciale weg tusen Horst en Castenray, vlak voor de kom van Castenray, het 5-jarig dochtertje van de familie C. bewus teloos aangetroffen. Het kind is ver moedelijk met haar fietsje tegen een boom gereden en gevallen. Met een lichte hersenschudding werd het naar het ziekenhuis gebracht. T.B.C.-BESTRIJDING OP GROTE SCHAAL De zeshonderduizend leerlingen van alle middelbare scholen, muio's en nijverheidsscholen in heel Neder land zullen met ingang van 't nieu we schooljaar door middel van een prik jaarlijks gecontroleerd worden op tbc. Op de komende begroting van So ciale Zaken en Volksgezondheid zal voor deze maatregel een bedrag van zeshonderduizend gulden worden uitgetrokken, aldus vernemen wij. De jaarlijkse controle zal het Rijk dus een gulden per leerling kosten. De zeshonderduizend gulden, die de ze belangrijke maatregel gaat ver gen, zijn slechts een tiende deel van het bedrag, dat dit jaar op de rijks begroting stond voor de tbc-bestrij- ding. Mgr. BEKKERS IN MONTREAL De bisschop-coadjutor van Den Bosch, Mgr. W. Bekkers heeft in Montreal zijn indrukken weergege ven over de Nederlandse emigratie naar Canada. De bisschop verklaarde, dat hij el ke Nederlander, die vakkundig is en durft te denken, gerust kan advise ren naar Canada te gaan. „Zelfs al zouden vele Nederlanders in eigen land een behoorlijke toekomst vin den, zo zei de bisschop, dan nog is voor velen een grotere en betere in Canada weggelegd. Daarom zijn wij tegenover dit land zeer dankbaar dat het zijn grenzen voor onze emi granten zo wijd geopend heeft." DOOR VRACHTAUTO DOODGEREDEN Te Eindehoven is donderdagmid dag de 39-jarige H. Bust op zijn bromiiets door een vrachtauto ge grepen. Hij werd zwaar gewond naar 't Binnenziekenhuis gebracht, waar hij spoedig is overleden. De heer Bust was gehuwd en had een kind. DERTIENJARIGE STAL 11.000 Een dertienjarige scholier uit Wad- dinxveen, wordt er van verdacht ge durende het afgelopen jaar in totaal elfduizend gulden bij elkaar gestolen te hebben. De jongen pleegde grote en kleine inbraken bij winkeliers. Hij werd gesnapt, toen hij op een zondagmorgen bij 'n m'elkhandelaar naar binnen sloop, die niet, zoals ge woonlijk, naar de kerk was. De rijkspolitie te Waddinxveen heeft ook de ouders gearresteerd. Men vermoedt, dat zij de jongen tot het plegen van de inbraken hebben aangezet. De ouders, die behalve de jongen nog negen kinderen hebben, ontkennen tot dösver iets van de in braken af te hebben geweten. DE SITUATIE ROND DE HUURBLOKKERING Minister van Aartsen heeft de si tuatie rond de huurblokkering als volgt samen gevat: a. De stortingsplicht, alsmede de overige verplichtingen ingevolge de "Wet grootboek woningverbetering blijven bestaan, zolang daarin geen wijziging is gebracht. b. In afwachting van het tot stand komen van een wet tot opheffing van de huurblokkering, wordt van het instellen van invorderingsmaat regelen afgezien. De regering is niet alleen van me ning, dat zij tot het achterwege laten van invorderingsmaatregelen be voegd is, maar zij acht dit bovendien uit een oogpunt van doelmatigheid gewenst, aldus de minister in ant woord op vragen van het Tweede- Kamerlid Van Rijckevorsel (K.V.P.). ONS LAND MET DE MELKPRO DUCTIE AAN DE SPITS Belangrijke stijging van de export van stamboekvee Het Nederlandsche Rundveestam boek, waarin onlangs de 500.000ste koe werd ingeschreven, bestaat 85 jaar. Gelijk viert het Friesch Rund vee-Stamboek, waarin de levens bijzonderheden van ongeveer 45 pet van alle runderen in deze provincie staan opgetekend, zijn 80ste verjaar dag. Deze jubilea worden gevierd met grote fokvee-tentoonstellingen, respectievelijk op 3 en 4 september in de veemarkthallen te 'sHertogen- bosch en op 8, 9 en 10 september op het nieuwe veemarktterrein te Leeuwarden. Beide instellingen mogen er trots op zijn, omdat het aan hun stimu lerende arbeid te danken is, dat de gemiddelde melkproductie per koe in Nederland de hoogste is van alle landen der aarde. Bedroeg deze in 1953, toen ook reeds van 'n wereld record sprake was, 3880 kg, in 1957 was zij gestegen tot 3985 kg. Brengt men ook het vetgehalte in rekening, dan ligt, wat het aantal kg. betreft, Denemarken iets hoger. De Stamboeken letten bij de fok kerij niet alleen op de geschiktheid voor de melkproductie, maar zijn ook steeds meer aandacht gaan schenken aan een goede vleespro ductie, die in de afgelopen vijf jaar in betekenis is toegenomen. De to tale runds- en kalfsconsumptie steeg van 167.000 ton in 1953 tot 199.000 ton in 1958. De vraag van het pu bliek is zich steeds meer gaan rich ten op mals en mager vlees, waar aan de eigen Nederlandse veestapel kan voldoen. Ook in Engeland wordt het oor spronkelijk uit Nederland geïmpor teerde zwarlhonte vee, daar ge naamd British ïfciesians, voor de vleesconsumptie steeds meer ge waardeerd. Er is de laatste vijf jaren een be langrijke stijging waar te nemen van de export van stamboekvee, ter wijl die van het fok- en gebruiksvee terugloopt. In 1954 bedroeg de uit voer van stamboekvee 13.230 stuks, van fok- en gebruiksvee 12.518 ter wijl deze cijfers in 1958 respectieve lijk bedroegen 18.442 en 9.395. De laatste jaren wordt bij de melkcontrole niet alleen het vetge halte bepaald, doch ook het eiwitge halte Vooral Friesland heeft op dat gebied baanbrekend werk verricht. Door een hogere uitbetaling wordt dit belangrijk bevorderd. TEGEN MOTOR-LAWAAI IN KERKRADE Centrum „verboden gebied" in de vooravond. Om paal en perk te stellen aan de luidruchtige vooravond-invaties van zowel Duitse „halbstarken" als Nederlandse nozems in het centrum van Kerkrade, hebben B. en W. besloten, de Markt en om liggende straten voortaan „verbo den gebied" te verklaren voor het gemotoriseerde verkeer. Dit verbod geldt van 7 tot 10 uur in de avond. Er is reeds aan enkele jongeren, die zich aan het rijverbod niet stoorden, proces verbaal opgemaakt. Een voorbeeld dat navolging ver diend, indien „halbstarken" nu niet na 10 uur begonnen, zoals reeds is voorgekomen. „UILSKUIKEN" Nadat hij enkele uren lang in de Maas gevist had, was de heer N. te Lottum ontmoedigd naar huis gegaan. Geen enkele vis had er belangstelling getoond voor de lekkere vette worm, welke hij aan de haak bevestigd had. Thuis gekomen zet hij de hengel in het schuurtje weg, zonder er de worm af te halen. Deze nalatigheid leverde hem 's nachts een zonder linge beet op, want toen hij de volgende morgen voorbij de schuur kwam, hoorde hij daarbinnen een wild geraas. De verwekker daarvan bleek een jonge uil te zijn, diezin in de worm had gehad en zichzelf daarbij aan de haak had geslagen. De heer N. heeft het uilskuiken bevrijd, dat zich daarna snel in veiligheid bracht. LOONRONDE? IN BELGIë De verwachte Belgische loonronde van 2,5 percent is een feit geworden. Met ingang van 1 september gaan de lonen omhoog in de voornaamste in dustrieën, onder andere in de mij nen, de metaalbedrijven en de che mische industrie. In oktober volgen de salarissen van het overheidsper soneel en de meeste resterende in dustrieën. De kinderbijslagen stijgen met 5 percent. „Ik ken geen verkeersregels" zei ze Voor de politierechter verscheen een juffrouw, die hier zomaar op de stoep had gefietst En dat mag natuurlijk niet, maar de juffrouw zei, dat de straat opgebroken was en ze zag andere mensen over het trottoir rijden, zodat zij dat ook maar gedaan had. „Als ze allemaal inbreken, doet U dat dan ook vroeg de politie» rechter. En toen lachte de verdachte, die daarna in alle oprechtheid ver klaarde geen verkeersregels te kennen, want ze kwam van een dorp en bij haar in het dorp had men geen stoepen. De politierechter vroeg een boete van f 5.of één dag. Na de verdachte erop gewezen te hebben, dat ze toch maar eens de verkeersregels moest gaan leren, werd de juffrouw veroordeeld con form de eis. VELE ZORGEN OM DE JONGE KERK IN AFRIKA In Afrika leven 218 miljoen men sen. 21 miljoen d.i. 10 procent van hen zijn katholiek. Het is niet veel, maar de Kerk breidt zich toch in Afrika, vooral in de laatste tiental len jaren, gestadig uit. Daarvan getuigt de sterke ver meerdering van de kerkelijke rechts gebieden, de enorme toeneming van het aantal katholieken en vooral de kerkelijke hiërarchie, die op vele plaatsen werd ingesteld en waarbij tevens vele- Afrikaanse priesters tot de bisschoppelijke waardigheid wer den verheven. De kerkelijke hiërarchie is opge richt aan de Goudkust (Ghana en Nigeria) (1950), in de Z.A.-Unie(1951) in Brits-Oost-Afrika n.l. Uganda, Kenya en Tanganyika (1953), in Rho- desië en in Frans-West-Afrika(1955). Dit betekent, dat deze gebieden de volle kerkelijke bisdommelijke op bouw hebben. Dit houdt echter niet in, dat zij niet nog voor ontzetend grote geestelijke en stofelijke noden zouden staan. Twintig jaar geleden telde Afrika nog geen enkele in heemse bisschop, nu zijn er meer dan twintig. Dit zijn de resultaten, die de zeer vele missionarissen, priesters, man nelijke en vrouwelijke religieuzen, catechisten en lekenapostelen ten koste van zeer vele inspanningen in de loop der jaren geboekt hebben. DE KROEDWIS Het oude gebruik van de kruiden wijding op Maria Hemelvaart heeft de aandacht van de folkloristen en. de plantenkundigen. Over de plant kundige samenstelling van de "kroedwis" is wel eens wat gepubli ceerd, maar toch niet zo veel. In het Dagblad van Noord-Lim burg vroeg ik inlichtingen over de planten, diet in de kroedwis voor komen. Het bemoedigend resultaat hiervan is voor mij aanleiding, om deze kleine enquete uit te breiden. Daarom vraag ik ook aan de lezers van Peel en Maas, mij te willen me dedelen, welke planten (liefst met de algemene naam en de dialectische) bij hen ter plaatse in de kroedwis MOETEN voorkomen, m.a.w. welke er van ouds in BEHOREN, en wel ke er daarnaast in MOGEN voor komen. Hoe wordt er verder de kroedwis gebruikt? Ook mededelingen, dat ter plaatse de kroedwis geen gebruik is en nooit is geweest, zijn van belang, vooral uit Brabant, omdat ze enig idee ge ven van de begrenzing van het ge bied, waar de kroedwis gebruikelijk is. Aan allen, die door een brief aan dit onderzoek mee willen werken, bij voorbaat mijn beste dank. A.J. PIJPERS, leeraar biologie van Schelbergenstraat 35 Venlo. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat ter gemeente-secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijla gen van de directie der N.V. Steen kolen-handelsvereniging Rijnkade 1 Utrecht om vergunning tot het op richten, in werking brengen en in werking houden van een benzine installatie met 1 electro-motor van 1 half P.K., kadastraal bekend ge meente Venray sectie C nr. 6986 en van de directie der N.V. Caltex Petroleum-maatschappij, Conrad- kade 178 te 's Gravenhage, om vergunning tot het uitbreiden en wijzigen van de benzine-autogas- olie- en lichtpetroleum-pompinstal- latie, kadastraal bekend gemeente Venray, sectie D nr. 3619. Gedurende tien dagen na de dag tekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegen heid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunningen in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op woensdag 9 september a.s. des namiddags om 15 uur in het gemeentehuis te Venray een openbare zitting worden gehouden, waarin mondeling be zwaren tegen de Inwilliging van dit verzoek kunnen worden inge bracht. Een ieder kan ter secretarie der gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. Venray, 26 aug. 1959. van 21 t.m. 27 juli 1959 GEBOREN: Janssen René, Veulen H 13f Voss Louisa, Esdoornstraat 17 Boom Maria, Kerkpad Nw 1 van Meijel Johannes, Haag 8 v. Houdt Gerardus, Mersel.weg 77 van Kessel Theodora, Burg. v.d. Loostraat 2 Geerets Gertruda, Castenray G 20 Broeren Gertruda, Stationsweg 119 Maas Lodewijk, Heidse Peelweg 28 de Mulder Theodora, Oirlo E 68 Djababu Sarlota, Woon. Vlakwater OVERLEDEN van Opbergen, Anna wed. v. Lin- ders F., 82 jr, te Venray Plümacher, Anna echtgen. van Schaefers, J., 65 jr, Venray Hartman, Jakob, echtgen. van van Putten, IJ, 74 jr. Rotterdam Poels, Anna, wed. van Bus, M., 79 jr., Venray ONDERTROUWD van Osch, Jacobus, 27 jr, tuinier, te Posterholt Hoofdstr. 53 en Keij- sers Gertruda, 25 jr, Boschhuizen C 59 GETROUWD Smedts Willem 25 jr textielhan delaar te Horst en Swinkels Anna, 23 jr, te Venray Siebers Hendrikus, 29 jr, timmer man en Linders Catharina, 24 jr, beiden te Venray Poels Franciscus, 29 jr, slager te Eindhoven en Janssen Martha, 24 jr, te Venray Vissers Engelbert, 25 jr, landbou wer te Meerlo en Wismans Petro- nella, 25 jr, te Venray Verstraelen Martinus, wedn. van van Meijel Johanna, 58 jr, caféhou der, en Klaver Johanna, wed. van Winthorst Th., sn van Schmidt W., ^55 jr, beiden te Venray mei 3-jarige cursus te VENRAY kunnen worden ingeschreven vóór 2 sept. a.s. i Het nieuwe schooljaar begint op donder dag 3 sept. a.s. Aanvang der lessen om kwart over zes in de Muloschool. Toelatingsexamen voor de le klas donder dag 3 sept. om 6.15 uur. Aanmelding kan geschieden bij onderst, adressen: J. VAN HEIJSTER. Eindseraat 3 P. JANSSEN. Oostsingel 2 P. JANSSEN, Patersstraat Eerste Amerikaanse Snel-Schoen- reparatiebedrijf „Volksbelang" Stratumseind 55 Eindhoven leer of rubber leer of rubber Degenen, die nog iets te vor deren hebben van of verschuldigd zijn aan wijlen overleden te Horst op 25 juni 1959, worden verzocht binnen een maand na heden hiervan op gave respectievelijk betaling te doen bij Acc.kant. G.H. Hanssen, Wilhelminastraat 8, Venray. Openbare verkoping van Huisraad te Venray Mr. M.A.A.M. RECEVEUR notaris te Venray, zal op maandag 31 augustus a.s. des nam. 3 uur, ten huize Leun- Seweg 21 te Venray, ten verz. v.d. Kinderen Janssen-Poels al daar, in het openbaar, bij opbod en tegen contante betaling ver kopen huiskamer- en slaapkamer ameublement, keukentafel en stoelen, buffet, dressoir, ledikant met matras, divan, trapnaaimach. haard, fornuis, wasmachine, da mesrijwiel, klok, pendule, lopers matten, glas- en aardewerk, pot ten en pannen, tuinbank, bascule met gewichten en al wat verder te koop zal worden aangeboden, zomede een houten kippenhok '6 x 4 m. Te bezichtigen een uur vóór de verkoop. Alle naaistersartikelen 't Knopenhuis A. Scheepers Schoolstraat 22 Tel. 1375 Ervaren faciuriste biedt zich aan Genegen andere administratieve werkzaamheden te verrichten. I.b.v. diploma's steno en typen. Brieven onder nr. 288 bureau van dit blad. Uitslag loterij Heifeest le 1888, 2e 2147, 3e 1221, 4e 2190, 5e 4526, 6e 1343, 7e 1900, 8e 1945, 9e 1365, 10e 1675 Prijzen afhalen bij J. Janssen, .smederij Heide, vóór 6 sept. a.s. Schiettent Heifeest Uitslag zondag 23 aug. le prijs Peeters, Castenray 2e prijs J. Pirlo, Merselo 3e prijs van Mil. Venray Uitslag maandag 24 aug. 1 le prijs J. Willems, Heide i 2e prijs J. Pirlo, Merselo 3e prijs H. Hezen, Heide dat wij onze cliënten ongekende service bieden, dat wij iedere dag verse snij bloemen ontvangen, dat wij iedere opdracht met de grootste zorg uitvoeren, dat wij een grote sortering heb ben in overbloempotten en bloemvazen, bloemschalen, bloemhangers, enz. dat wij alles altijd en overal gratis bezorgen, dat wij uitsluitend prima kwaliteit leveren tegen scherpe prijzen. J. KEIJZERS Schoolstraat 2 Tel. 1450 Dankbetuiging Voor de vele blijken van deel neming ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden en de begrafenis van onze geliefde vader, behuwd- grootvader,broer en oom Henri Dommeck weduwn. van Huberta Hendriks, zeggen wij hartelijk dank. Speciaal dank aan heren gees telijken, heren doktoren, zusters Groene Kruis, de H. Familie en de buurtverder dank aan de Begrafenisonderneming J. Gou- mans voor de goede verzorging. fam. Dommeck fam. Hendriks Voor benodigdheden PETER HENDRIX Bazar Grotestraat 13 koffers boekentassen actentassen schoolétuis alle school behoeften Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2, Tel. 1566 SASSEN in effen en moderne kleuren voor boeken, schriften, tafels, lampekappen en andere doeleinden. Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 1566 Julianasingel 2 Het nieuwste sterk in alle moderne kleuren HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 1566 Julianasingel 2 Geheel nieuwe sortering Prachtsortering DIENBLADEN Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 566 Julianasingel 2 Vrijdag 4 september autobus naar de in den Bosch. Vertrek te Venray Garage van Ham 6.30 u., te Ysselsteyn bus halte 6.40 u. Spoedige opgave verwacht bij Garage van Ham, Julianasingel, voor de school naaischool huishoudschool enz. Hofstraat 10 Julianasingel 2, Tel. 1566 GEVRAAGD halfwas of leerling schilder J. Theuws, Jan Hensenstraat 16 GEVRAAGD Diploma Mulo- of Ambachts school vereist. Garage van Haren, Grotestraat 2 GEVRAAGD een werkster voor een halve dag in de week P. Bexkens, Pr. Bernhardstr. 42 GEVRAAGD in klein gezin, voor hele of halve dagen. Mevr. Thijssen, Maas- heseweg 65. Dienstbode gevraagd voor winkel en huishouding, per 1 oct. a.s,, liefst 15 of 16 j. Br. onder nr. 298 bur. dezer Biedt zich aan bekwaam chauffeur in het bezit van alle rijbewijzen. Adres bureau van dit blad. DE NIEUWSTE halssnoeren halskettingen kralen sierspelden broches oorbellen ringen, enz. fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 1566 Julianasingel 2 Onze reclame Droog worst 100 gr. 45, 250 gr 110 Boterhamworst 100 gr. 30. 250 gr. 65 Zure zult 500 gram 40 Vrijdag en zaterdag Runderlappen 500 gr. 3.— Dinsdag gehakt 5C0 gr. 1.40 Woensd. speklappen 500 gr. 1.40 Donderd. braadworst 500 gr. 1.40 TE KOOP 12 beste biggen- Th. Hendriks, Brienshoek K 38 TE KOOP eetaardappelen 15 c.p.k. L. van Dijck, Stationsweg 86 TE KOOP zeug m. 10 biggen 14 d. B. van Meijel, Haag 8 Merselo TE KOOP handperen M. Jenniskens, Steeg K 70 Tel. 1917 TE KOOP toom biggen A. Stiphout, Bosweg 44 TE KOOP 9 beste biggen J. Jacobs, Servatiusweg 11 TE KOOP 6 biggen M. Verschuuren, Overbroek H 9 TE KOOP partij biggen A. Verheijen, Deurneseweg 36 TE KOOP inmaakperen r t P.J. Versleijen, D 25a Oostru^1 TE KOOP Goudreinetten 1.50 p. k Ellisons Oranje 2.25 p. Qf Doré eetaardappelen Camps Heide. tel. 1790 TE KOOP scooter Sparta 100 cc, 1954 Prins Bernhardstraat 7 TE KOOP S koe 13 sept. a.t,^ tb- en ab-vrije stal, i volbloed vaarskalf^ en 5 zware biggen Hellegers, Jan Poelsweg 1, Y sselste Te koop electr. wasmachine^ Kempweg 30. TE KOOP 2 kinderledikantjes wastafeltje en kinderschommel Hoenderstraat 14a. TE KOOP pruimen en valappelen S.H. Moorrees, Lull C 51a TE KOOP Jocunda cn Talisman f Aardbelvermeerderingsbedt P. Willems, Erdbrug G 22, Seven» TE KOOP 7 zware biggen P. Linskens, Overloonseweg' TE KOOP 6 biggen A. Lensen-Heesen, Veltum TE KOOP 2 tomen biggen J. van Wylick, Veulen. TE KOOP 14.50 are grond gelegen Landweert. Adres bureau van dit blad. partij biggen P. Baltussen, Boshuizen C 6: 'sy TE KOOP ,g beste volbloed vaars tb- en ab-vrij bedr., 8 sept void L. Weijs, D 52 Oostrum. TE KOOP dwergpinchers J. Claessens, Leunen K 14 TE KOOP partij biggen A. van Dijck, Laagheidseweg I a d TE KOOP partij biggen H. Verhoeven, Paardekopwe 4, Veulen. TE KOOP partij zware biggen n.) G. Pouwels, Wanssumsewd D 18a, Oostrum. TE KOOP scooter Lambretta 1 bromfiets Kapt. Mob. Langeweg 55 TE KOOP perziken M. Michels, Leunen K 15a 3 TE KOOP NSU bromfiets i.g.st Wilhelminastraat 11 's avoK. a 6 uur. Te huur en werkplaats Leunseweg 14 TE KOOP oc D. Evern, Talisman, Jocui* 1 alles A gekeurd. L. Nelissen, Oirlo E 48b, Tel. 3fcK TE KOOP prima handperen Triumph en Lexipont Wilhelminastraat 35 TE KOOP ro toom biggen en dragende zeugN1 Bastiaans, Gasstraat 22. bR TE KOOP daS eetaardappelen v.d. M Th. Hendriks. Brienshoek K Leunen. W TE KOOP z.g.a.n. kinderwagens^ hoog model 40n Pr. Bernhardstraat 23

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2