Onze Opruiming duurt tot en met I aug. v.h. GOOPMANS Langstraat 49 4jd UQnim Hoeden- Ebberink Coenen-Hontackers Zn Onze Opruiming keukenuitzetten 10% korting Profiteer nog van de vele spotgoedkope aanbiedingen RESTANTEN Dames- en Kinder-Zomerjaponnen Zomermantelcostuums halve prijzen! opruiming Profiteert dus deze week nog van de koopjes en de korting Speciale aanbieding in compleet 69.75 gaat ook deze week nog door I Nog vele koopjes Nieuwe oogst I Bessenjenever Ze Voor de zomerdagen een grote fles appelsap Ke aK' lijterij „De Druiventros" W. Leenen SEIZOEN OPRl/IMINtt, 1 Onze grote Seizoen-Opruiming duurt tm zaterd. 1 aug. in alle afdelingen opnieuw afgeprijsd. nu aan spotprijzen. Sterke grote zinken badkuipen wasketels zink en emaille zinken teilen alle grootten baby teiltjes emaille en plastic emmers in emaille, zink en plastic steriliseerketels alle huishoudelijke artikelen fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2 We hebben een grote partij herenhoeden voor ongelooflijk lage prijzen, reeds vanaf 6.50 4.75 3.75 150 Profiteert hiervan, slecht 1 week Prachtige keukenuilzet zonder fouten, zwaarste kwaliteit Haast U, de voorraad is beperkt Verder steeds voorradig Super Kat Edy Isolo B. K. Domino Kom eens kijken en U slaagt zeker bij en EBBERMK zijn er weer, heerlijk fris, geurig modernste Zwitserse machines. Niet „ingeblikt'' dus alle vitaminen, mineralen en calorieën blijven behouden Probeert U ook eens zo'n grote voordelige fles - prijs f 0.85 BIESLING (einer Qualitat, heerlijke wijn voor de zomerdagen slechts 2.30 spbeL'ek!>rtinS Henseniusstraai 1 Telefoon 1801 (Ook voor levering aan winkeliers)

Peel en Maas | 1959 | | pagina 3