Torenfonds Jaarvergadering S.U. R.K. Instuif Jong Venray Duits kerkkoor Manoeuvres BRAXDWEER-AGE.\DA Theodoras Peters Aatonias H. de Haea Kinderen Keijsers J. GOUMANS café Volleberg MAIS0\ »ELLEi\« Kermissen Het Warenhuis iOI Slagerij COEftDERSf Zomerwijn- B. KRUYSEN Week-aanbieding GESLAAGD Te Arnhem slaagde voor diploma staalbouwkundig tekenaar-con structeur de heer J. Ars, O.-Oostr. weg alhier. Te Emmeloord N.O.-pold. slaagde voor aardappelpootgoed-selecteur v.d. N.A.K., de heer Fr. Voermans uit Leunen. Te Amsterdam slaagde voor het vakdiploma hoedenmodiste.mej. G. Hawinkels alhier. GROENE KRUIS Het consultatiebureau van Dr. van Maarseveen vervalt van 25 juni tot en met 3 juli. VOLKS-CONCERT Heden zaterdagavond om 8 uur zal de Harmonie „Sub Matris Tu- tela" uit Oostrum een volksconcert geven op het Henseniusplein. AUTO-ZEGENING Onder auspiciën van de R.K. Handelsreizigers-vereniging St. Christoffel zal één auto-zegening plaats hebben te Venray op zondag 28 juni om 11.30 op de Markt. Deze zegening is bedoeld voor luxe- en vrachtauto's, landbouw- auto's, motorrijwielen, scooters en bromfietsen. RODE KRUIS afd. VENRAY Op de kringwedstrijden van het Ned. Rode Kruis te Venlo gehou den behaalde de afd. Venray de navolgende successen: Helpsters: 3e met 179 van de 210 te behalen punten. Commandante Mej. Raaijmakers 2e met 190 punten. Helpers: 3e met 430 punten. Commandant Bloemen 2e met 93 punten. Terug in het vaderland Na 46 jaren in de Missie van Afrika te hebben gewerkt is Zuster Marie Terisita, in de -wereld Wil- helmina Jacobs uit Castenray, naar Nederland teruggekeerd. Misdienaars Grote Kerk Morgen 28 juni zal U aan onze kerkdeuren de misdienaars in toog en rochette zien staan. Zij vragen U allen om een kleine bijdrage. Wij hopen dat alle parochianen er iets voor over hebben om onze misdie naars, die het hele jaar door onze diensten verzorgen, een mooie uit gangsdag te kunnen geven. Kapelaan Heijmans PATRONAAT In verband met de Hernieuwing der Doopbeloften zal er zondag morgen geen groep zijn. Bij goed weer gaan we 's middags zwemmen en vertrekken om 1.30 uur voor alle liefhebbers van het Patronaat. Vertrek aan het Patronaat. Om 5 uur normaal groep. Als het te warm is meld je dan in ieder geval af. Er zijn er enkele die contributie en sparen achter zijn. Pas op! Pastoor Jos. Poels bediend. De rustend-pastoor Jos. Poels, die in Venray geboren, thans te Venlo woonachtig is, is zeer ernstig ziek en voorzien van de laatste H.H. Sacramenten. Overplaatsing Opperwachtmeester Krijger, de commandant van de in Venray ge legerde Kon. Maréchaussee is over geplaatst naar Eindhoven. Hij wordt nu, na een verblijf van 9 jaren in onze plaats, opgevolgd door opper wachtmeester Direcks te Tegelen. DIEFSTAL. Uit een weide van Huize St. Anna aan de Overloonseweg zijn van zaterdag op zondag een 2tal melkkoeien verdwenen. Tot heden toe zijn ze nog spoorloos. In dé buurt wonenden hebben verklaard 's nachts een vrachtauto te hebben zien staan, maar of deze inderdaad de koeien heeft opgela den, is tot heden niet te achter halen. De landbouwer L. uit Merselo, die een briefje van f 100 miste, nadat hij bezoek gekregen had, ontving dat briefje retour, toen de politie het bezoek eens wat nader aan de tand voelde. De „dame" in kwestie zal zich voor de rechter te verantwoorden hebben. BOTSINGEN In de Vredepeel botste dinsdag een autobus tegen een luxewagen. Behalve materiële schade bekwam de heer V. uit Venray een hersen schudding. Op 't kruispunt Grotestraat botste een luxewagen tegen een bestelwagen. Ook hier was de ma teriële schade groot. Een motorrijder werd aangereden door een militaire jeep op de hoek Hoenderstraat-Langeweg. Hier was de schade beperkt en de motorrij der kwam er gelukkig af. Mej. N. A. werd te Oostrum door een fietser aangereden. Zij moest zich met hersenschudding onder doktersbehandeling stellen. De on bekende fietser is doorgereden. Koningschieten Schutterij Het Zandakber Zondag jJ. had het jaarlijkse koningschieten plaats door schutte rij Het Zandakker op de schietbo- men aan het Vlakwater. Na het 44ste schot wist P. Lenssen Sr. de koningstitel te verwerven. Na afloop werd een rondgang door Venrays straten gehouden. Aanbesteding Te Oirlo werd onderhands aan besteed het bouwen van een Tuin- bouwloods aldaar. De uitslag was: G. Rutten, Oirlo f 23 227 J. Thijssen, Oirlo f22.939 Muijsers, Broekhuizenvorst f 22 580 J. Houwen, Oirlo f 22.520 J. Clabbers, Horst f 22 361 fa. P. Volleberg&Zn Venray f 22.200 Begroting f 23.532. Saldo per 13 juni f 39.089.83 N. N. 10,— W. te V. 100.— L. te V. 10.— C. te V. 97.— G. te V. 100.— K. te V. 150.— T. te V. 200.— W. te V. 100.— L. te N. 50.— K. te V. 25.— V. te V. 100.— R. te V. 25.— M. te V. 25.— K. te V. 100 O. te T. 2.50 B, te Y. 100.— S. te V. 25.— G. te V. 1.— V. te V. 1000.— P. te V. 100.— L. te V. 100.— P. te V. 100 B. te W. 250.— otaal per 20 juni 41.860.33 Giften kunnen worden gedaan via Nederlandse Credietbank Ven ray, Boerenleenbank Venray en Girorekening 136144 ten name van Kerkbestuur St. Petrus Banden. Op de jaarvergadering van de Venrayse voetbalclub, bleek niet alles goud te zijn wat er blinkt. De club gaat onder zware finan ciële lasten gebukt, niet het minst door het groot aantal elftallen, dat men in het veld brengt. Reiskosten, vermakelijkheidsbe lasting, training e.d. leggen grote lasten op de club, die ternauwer nood de inkomsten worden gedekt. Dat van de poolgelegenheid goed gebruik wordt gemaakt bleek wel uit de bijna f 2.000, die van de we kelijkse poolbriefjes in de clubkas zijn gevloeid. Voor het komende seizoen heeft men een andere regeling gemaakt voor de opstelling der elftallen. Voor het eerste elftal heeft nu de trainer de beslissende stem, daarbij geadviseerd door twee nog te be noemen leden. De lagere elftallen worden samengesteld door de leider der elftallen met assistentie van een bestuurslid. Dit punt had na tuurlijk een drukke bespreking. Bij de bestuursverkiezing kwa men de heren Geurts en Laurensse terug, terwijl Oudenhoven en Jen- niskens werden opgevolgd door Roosen en Lichteveld. Fancy-fair te Oostrnm De voetbalclub O.V.V.-„Oostrum" is van plan om op 15 en 16 augus tus a.s., een groots fancy-fair te houden in het parochiehuis. Nadere bijzonderheden hierover zullen t.z.t. via een adverteniie nog worden bekend gemaakt. Heden zaterdag 27 juni wordt in Prinsenhof een groot openluchtbal georganiseerd door de R.K. Instuif. Deze avond begint als normaal om zeven uur eindigt om elf uur. Op deze avond zal voor U op treden het dans- en show-orkest van René Verstappen, dat uit zeven personen bestaat. Vanwege de zeer hoge kosten, die aan deze avond verbonden zijn, is de toegangsprijs voor elk lid f 1,— Weersomstandigheden zullen geen invloed hebben op het doorgaan van deze avond. Al regent hetpijpe- stelen, dat kan niets verhinderen. Tevens is deze avond bedoeld als een soort voorproefje van het vol gend jaar en om alle Instuivers aan te moedigen het komende jaar weer lid te worden van onze ver eniging. Tot zaterdag in Prinsenhof. Mater Amabilisschool Venray Maandag 21 juni hebben verschil lende leerlingen van de Limburgse Mater Amabilisscholen, hun krach ten gemeten op de jaarlijks sport dag. Op het terrein van de kweek school in Reuver ontmoette de.ver schillende scholen elkaar en waren er voor de supporters enkele spor tieve en spannende wedstrijden te zien. Het enthousiasme van de Ven rayse speelsters, was, ondanks het warme weer, zo groot, dat zij di verse wedstrijden wonnen, en een medaille in de wacht sleepten. Met dit sporttoernooi is de trai ning voor onze volleyclub niet af gelopen want donderdag 23 juli zuilen zij uitkomen tegen de Mater Amabilisscholen van Nrd.-Limburg in 't z.g. Manoli toernooi. Het bezoek van het Duitse kerk koor in Venray afgelopen week-end, is een groot succes geworden. Zaterdagavond werden de gasten uit BarmenLictenplatz ontvangen door de leden van het Venrayse kerkkoor en was er meteen al de goede geest van verbroedering, Zondagmorgen verzorgde dit koor de geestelijke gezangen onder de hoogmis van de parochie St Petrus- Banden en velen hebben genoten van de inderdaad schone zang van dit Duitse koor. Vooral het slot koor „Jauchet dem Herrnalle Welt' maakte een diepe indruk op de tal rijke misgangers. 's Middags werd een krans gelegd op het Duitse kerkhof, waarna het koor in de kapel van Huize Ser- vatius wederom onder grote belang stelling de lof-gezangen verzorgde. Ook hier toonde het koor zijn grote kwaliteiten. De nog zieke voorzitter Th. Ver meulen kreeg ook het bestuur op bezoek, die hem hun beste wensen voor zijn genezing overbrachten. Dat in de avonduren de stemming in Prinsenhof, waar de leden met hun dames bijeen kwamen, best was, behoeft feitelijk al niet meer vermeld te worden. Maandag vertrok het 50 man grote koor voor een bezoek naar Amsterdam, natuurlijk niet zonder Venray nog eens uitgenodigd te hebben spoedig weer eens naar Duitsland te komen. Venray heeft deze week wel in het teken gestaan van de grote manoeuvres, die in deze streken zijn gehouden. Op verschillende boerderijen werden militairen inge kwartierd, die met hun wapens aan deze oefeningen deelnamen. O.m. werd geoefend met afweergeschut en met dit warme weer hebben onze militairen er geen senicure aan gehad. Verschillende kleine ongelukken deden zich natuurlijk voor. Zo raakte een militair in het zieken huis, die geraakt was door een „losse flodder" terwijl enkele ande ren er in terecht kwamen, die be trokken waren bij verkeersongeval len. Zo reed b.v. een militaire wagen de tuin in bij de fam. M. op de Stationsweg en in Merselo sloeg een jeep over de kop, waarbij een militair een schouder-fractuur opliep, Op de Deurneseweg werd een boom gekraakt en in Oirlo een luxe wagen aangereden. Woensdag was er „dicke Luft" en werd ieder weggetje en paadje afgezet door witgehelmde M.P.'s. Het bleek dat generaal Speidel van de NATO-staf uit Parijs een bezoek kwam brengen aan de manoeuvres. In een grote Mercedes voorafgegaan door militaire politie op motors en gevolgd door jeeps maakte hij een tocht door het Venrayse land, waarbij hij verschil lende onderdelen inspecteerde. Ook de militaire attaché's ver bonden aan de verschillende am bassades brachten op die dag een bezoek aan de manoeuvres en daar mede aan Venray. Dat de bus met deze hoge officieren de weg niet kon vinden en ruim een half uur door Venray heeft gedwaald voor dat men wist waar naar toe, zal wel aan de chauffeur gelegen heb ben in plaats van aan de beweg wijzering. Als dank voor het aangenaam verpozen, bood onverwacht de Johan Wilhelm Friso-kapel woens dagavond een militaire taptoe aan, die door duizenden werd gevolgd. Dat onze militairen er ook wel wat van kunnen werd duidelijk bewezen ten overstaan van kolonel Schoenmaker, chef-staf van de IVe divisie, die met enkele andere hoge offieren en geestelijke en wereld lijke autoriteiten deze taptoe op de trappen van het gemeentehuis volgde. Op weg naar het ziekenhuis is woensdagavond de dienstplichtige soldaat Bunshoek overleden, die bij het oversteken van de Maas onwel werd en tijdens het vervoer stierf. Hij was afkomstig uit Glanerbrug. Men kan inderdaad voortaan van een agenda gaan praten voor Venrays brandweer, aangezien in de afgelopsn weken de sirene nog al eens is gegaan. Zaterdag was het eerste alarm voor een heide-brand in de Vel- tumse kleffen, die spoedig bedwon gen kon worden. Dan kwam er een oproep voor een gemeentebos aan het Zwart Water, waar een 40-jarig bos in vlammen stond. Dank zij krachtdadig optreden kon de brand beperkt worden tot de humuslaag, zodat ernstiger gevolgen voorkomen konden worden. Het volgende alarm was voor de Beekweg, waar 6 are heide en bunt het offer van het vuur werden. Een daar opgeslagen stapel brandhout van v. D. brandde natuurlijk ook op. Bij pogingen om het belendende hout voor het vuur te sparen werd v. D. onwel en moest zich onder dokters behande ling stellen. Zondag was het groot alarm in Ysselsteyn. Daar brak op de zolder van de sacrestie door onbekende oorzaak brand uit. Geruchten als zou de brand ontstaan zijn door dat een vaas als brandglas fun geerde, worden door deskundigen niet bevestigd. Het vuur verspreidde zich snel, maar dank zij het ingrij pen van de plaatselijke B.B., die hier inderdaad goed werk liet zien, kon Venrays brandweer zich be perken tot nablussen. De schade wordt geraamd op een kleine 1000 gulden. Maandag was het groot alarm bij Huize Servatius, waar een loods achter de boerderij door onbekende oorzaak in brand vloog. De eigen brandweer kon weinig uitrichten door gebrek aan water en Venrays brandweer moest zich hoofdzakelijk beperken tot het nathouden van nabij gelegen woningen en boerderij. Dank zij de militairen die hier krachtig hielpen kon erger voor komen worden, maar kon ook niet verhinderd worden, dat de loods met inhoud geheel uitbrandde. Enkele machines, emballage en oud materiaal ging verloren en de schade wordt geraamd op 20.000 gulden. Dinsdag moest men uitrukken voor de Breehei, waar 1200 kg hooi in een weiland van M. uit het Over- broek verloren ging. Ook hier ver leenden daar gelegerde militairen goede hulp. Woensdag ging in Merselo-Klein- dorp ruim 1 ha gemengd bos in vlammen op. Kinderen hebben in de omgeving met vuur gespeeld en het treurige resultaat is, dat dit boscomplex verloren is gegaan, terwijl van een nabij gelegen akker een deel van de rogge-oogst ver loren ging. Al met al een schade post van een kleine f 1.500. Ook hier verleenden militairen zeer gewaardeerde hulp, wat echter wel een officier de opmerking deed maken, dat men in Venray gekomen was om manoeuvres te houden en niet om brandweer te spelen. Tot onze grote droetheid overleed heden op 67-jarige leeftijd, in volle overgave aan Gods Heilige Wil, na een langdurig, doch geduldig ge dragen lijden, gesterkt door de Heilige Sacramenten der Stervenden, mijn inniggeliefde echtgenoot, onze lieve zorg zame vader, behuwd- en grootvader, broer, zwager en oom Oud-lid van Gedep. Staten van Limburg, Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw, Officier in de Orde van Oranje-Nassau, begiftigd met de Ere-medaille van de prov. Limburg, begiftigd met de Ere-medaille van Belgisch Limburg, echtgenoot van Petra. Huba. Kemmelings Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uw ge beden aan. Oirlo P. H. Peters-Kemmelings Roermond A.G.M. Peters E.A.M. Peters-Vos Oirlo G.Th.J. Peters J. Peters-Rutjes en kind Pey-Echt J.E.M. Peters B.W.M. Peters-Pijpers Horst M.M.M. Hesen-Peters L.M. Hesen en kind Venray Th.W.H. van Opbergen- Peters Fr.Th.P. van Opbergen en kinderen Venray H.L.P. Poels-Peters W.J.L.Fr. Poels en kinderen Oirlo G.G.M. Peters en verloofde Oirlo E.G.B.H. Peters en verloofde Hilvarenbeek M.A.M. Toonen-Peters N.W.P. Toonen en kind Groningen H.Th.G. Peters Oirlo A.M.P.G. Peters Familie Peters Familie Kemmelings Venray-Oirlo E 39, 23 juni '59 De plechtige uitvaartdienst heeft plaats gehad vrijdag 26 juni om 10 uur, in de parochie kerk van St. Gertrudis. God nam tot Zich, in de leeftijd van 77 jaar, na voor zien te zijn van de laatste H. Sacramenten, mijn beminde man, onze lieve vader en grootvader echtgenoot van Wilhelmina Keisten Horst W.M.J.H. de Haen-Kersten Venlo Ir. G P.H. de Haen C.J.H.M. de Haen-Rutten Toon, Mientje, Floris, Liesbeth, Frits Maandag 29 juni om half 11 heeft de plechtige lijkdienst plaats in de dekenale kerk te Horst, waarna de begrafenis aldaar. 25 juni 1959 Geen bezoek Zaterdag 4 juli hopen onze lieve ouders en grootouders M. Bertrams E. Vermeulen de dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaren in het huwelijk traden. Op die dag zal om 9 u. in de rectoraatskerk van O.L.V. van Zeven Smarten een plechtige H. Mis ter hunner intentie wor den opgedragen. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen en kleinkinderen. Dagadres San Damiano. Venray, juni 1959. Op donderdag 2 juli hopen onze ouders Mathijs Pesters en Agnes Heuvens hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Moge God hen nog vele jaren sparen. Dagadres San Damiano, Paterslaan, Venray Venray, juni 1959 Prinses Irenestraat 1 Dankbetuiging Voor de vele blijken van deel neming, ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden en de begrafenis van onze lieve moeder en grootmoeder Maria Cath. Hellegers weduwe van Martin Keijsers, zeggen wij allen hartelijk dank. In het bijzonder danken wij Dr. Termote, Dr. Bloemen, Z.E, Heer Pastoor Geurts, Zusters en verplegend personeel van het St. Elisabethziekenhuis, familie en de buurt. en kleinkinderen Castenray, juni 1959 Begrafenisonderneming Schoolstraat 5 Tel. 1592 Dankbaar en met grote vreugde delen wij mede, dat onze zoon THIJS (frei Heleno Smits o.f.m.) op zondag 19 juli de H. Pries terwijding zal ontvangen. fam. Smits Schoolstraat Postadres van de neomist Gonvento St. António G.P. 16 Divinópolis Minas Brasil. (Enige kennisgeving v. Venray) Moeder Overste en Zus ters der Goddelijke Voor zienigheid (klooster St Jozef) danken het actie-comité, personeel, alle hulp, de Venrayse bevolking en al len die er aan meegewerkt hebben om de fancy-fair te doen slagen, langs deze weg van harte. Netto opbrengst ruim f 8000.-. Dank U 1 TE KOOP dragend varken 14 juli voldragen J. Jacobs, Servatiusweg 11 Op zaterdag 4 juli hopen onze dierbare Ouders Th. Basten E. Bonants hun 25jarig huwelijksfeest te vie ren. Dat God hen nog lang mag sparen, hopen hun dankbare kinderen Venray, juni 1959 GESLOTEN dinsdag 30 juni Henseniusstraat Wegens vacantie GESLOTEN van 5 tot 12 juli P. Dnesen,dameskapper In de Kermisweek is onze zaak geopend. TE KOOP partij biggen F. Muyres.Geijstersewcg Oostrum Plukkers en pluksters gevraagd voor het plukken van zwarte bessen. J. Zanders, E 75 Oirlo. Bij inschrijving te koop Burgerwoonhuis met achterbouw garage en tuin te St. Anthonis, den Hoek 7, groot ongeveer 12 aren. Aanvaarding in eigen gebruik 1 augustus 1959. Betaling bij aanvaarding. Inschrijvirigsbiljetien in te le veren ten kantore van Notaris Qoossens te Boxmeer uiterlijk 15 juli 1959. Het pand is eigendom van mej. van Hoenselaar. TE KOOP flinke partij biggen M. Swinkels, Spurkt 4 TE KOOP zeer mooie oud-Hollandse schommelwieg, kinderaltaar met geh. uitrusting, zijden lampekap. Julianasingel 59. TE KOOP toom zware biggen H. v.d. Pasch, Smakt 26 Te koop gevraagd worstkoeien, zeugen en beren Koos Kremers, Vierlingsbeek Telefoon 04781-292 TE KOOP jonge Alaska konijnen van zg en zzg ouders A. Kuunders, Pannenschop 9 Deurne. Kersen te koop Smakterweg 11. TE KOOP 2 tomen biggen H. Direks, Scheide K 106 TE KOOP partij gem. dr. zeugen G. Willems-vd Munckhof, K 54 Leunen TE KOOP toom biggen G. Hendrickx, Schoor H 1 TE KOOP moderne slaapkamer best. uit 3deurs kast, commode met 3d!, spiegel, nachtkast, stoel, tafel, ledikant met spiraal, zo goed als nieuw. 2 armstoelen, 4 stoelen en uit- schuiftafel, kleerkast, 2 ledikan ten, nachtkast, partij stoelen voor kamer of keuken, 4 losse stoelen plastic bekleed, dressoir, enz. Venrayse Meubelbeurs Eindstraat 12 Wie op vrijdag 19 juni bij Dr. Vercauteren een verkeerd rijwiel heeft meegenomen, gelieve dit daar te ruilen. Wegens verbouwing te koop 5 gestoffeerde zitbanken rechte en gebogen, 8 degelijke houten kroonluchters 61amps met houten pendel, 1 z.g.a.n. centrale verwarmings ketel met oliebrander en de nodige thermostaten, eikenhouten lambrizering. Lunchroom Verheugen TE KOOP fietskarretje i.g.s. Kruitweg 13. TE KOOP 350 Reds 15 w. 3000 WxR 11-13 w. 350 WxL 11 w. J. Janssen, Lorbaan H 38 Veulen TE KOOP 25 are rogge H. Janssen, Merseloseweg 21 partij biggen H. vd Munckhof, Laagh.weg 14 TE KOOP nieuwe eetaardappelen M. Jeuken, Stationsweg C 70 TE KOOP bromfiets Berini M 21 Kolkweg 27 Te koop bruidsjurk m. 40 z g.a.n. Adres bureau van dit blad. TE KOOP 2 tomen biggen G. Winnen, Overloonseweg24 TE KOOP 6 biggen en z.g.a.n. kinderwagen P.H, Janssen-Franssen, Heide L 52 TE KOOP 100 pullen 15 w. J. Bardoel, Haag 7 Merselo. TE KOOP DKW Hobby scooter bouwjaar 1955, nieuwe banden, prima in orde. Rouwkuilenweg 8, Ysselsteyn. TE KOOP wegens verandering van bedrijf cultivator z.g.a.n. A.J. Verstegen, Overl.weg 67 Te koop partij 8- en 11w. pullen P. de^Kleijn, Geijsterseweg D 25, Oostrum Heren-polshorloge verloren op sportterrein Yssel steyn of op de weg Ysselsteyn- Oostrum. T.b.t.t.b. bij A. Verheijen, D 32 Oostrum TE KOOP kinderwagen als nieuw Adres bureau van dit blad. Wie heeft op Leunse Kermis donderdag een verkeerde regenjas meegenomen Hij kan dit melden bij P. Camps D 19a, Oostrum. TE KOOP bijna voldragen zeug en partij biggen G. Wilms, Veulen H 27 TE KOOP partij biggen G. Geelen, Veulen I 20a. glas, poicelein, aardewerk en alle huishoudel. artikelen fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 1566 Julianasingel 2 imee [gen t tc staa plaat !PEE SELÏ Verloren een tas met 2 wollen vesten jove; Smulders, Lorbaan 19 fentu America Tel. 72%ken •ogg< Onze reclame Magere ham 100 gram 50, 250 gram 120' Boterhamworst 100 gram 30, 250 gram 65! Zure zult 500 gram 40' Vrijdag en zaterdag Vers gehakt 500 gram Dinsdag speklappen 500 gr. 140 Woensd. braadworst 500 gr. 140l U Donderd. gehakt 500 gr. 140f Jongens bloesen met korte en lange rnouwl Jongens spijkerbroeken lang en korti EBBERINK hui Speciale tijdelijke aanbieding M0SEL Traminer-Hofstück mild, (Hausmark) RIJNWIJN Liebfraumilch (Spatlese Natur Sonderfullung GE (tig Pei Pe£ ïfé Wijnen Gedistilleerd Markt 15 Tel. 1971 fel TE KOOP 2 tomen biggen H. Zegers, A 50, Vierlingsbeek Jonge heer zoekt een paar kamers Brieven onder nr. 246 bureau van dit blad. GEVRAAGD net dienstmeisje voor zo spoedig mogelijk. G. van Loosbroek, Breestraat 25, St. Anthonis. Verft U zelf Behangt U zelf alle soorten lakken en verven, borstelwerk, behangselpapieren, alle schoonmaak artikelen HET WARESHÜIS la. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 1566 iH Dol Rt :h )o We hebben deze week voor U 'n mooie badhanddoek voor slechts 1.35 j EBBERINK-

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2