GARAGE GOMMANS Als het zomer wordt.... Zieken-triduum 1959 GARAGE GOMMANS, Venray Vaderdag! Maakt uw keus'ot 'n geslaagd ca de rijke sorter op 14, 15, en 16 juli in Sint Anna Landgoed „De Hamert" aan Duitsers verkocht. Derde Orde-oienws Kerkelijke Diensten J. J. Molenaar's Automobielbedrijf N.Y. TANDPASTA IVOROla rookartikelen Het nieuwste HET WARENHUIS Bonentouw overhemd) shirts blousons pantalons j colberts door Pater Simeon Bozestraten O.F.M. Voor de twaalfde maal zal dit jaar In Venray het ziekentrlduum gehouden worden en al onze zieken zien nu al reikhalzend uit naar deze voor hen zo gezegende dagen. Met de meeste nadruk verzoekt daarom het bestuur aan de fa milieleden van de zieken te zorgen, dat alle zieken opgegeven worden aan hun resp. parochies. Met de collecte huis aan huis wordt deze week begonnen en tevens zal er weer een beroep gedaan worden op allerlei personen en instanties om dit triduum tot een waar feest te maken voor de zieke leden van de gemeenschap. Wij weten uit ervaring, dat iedereen graag meewerkt en geeft voor dit mooie doel. Geen enkel mens is immers graag ziek, maar je weet, dat je het heel gauw kunt worden, net zoals ieder ander. Je kunt ziek worden en het ligt eigenlijk voor de hand, dat je het vroeg of laat wordt. Zeker als je het geluk hebt gehad van een lang leven. Is ziekte natuurlijk gezien geen ideaal, èls je eenmaal ziek bent kun je er een hoger ideaal in beleven. Dan eerst besef je ten volle, hoe een mens in alles afhankelijk is van de Heer van levenden en doden, afhankelijk ook van zijn medemensen- Als de nachten het langst duren en de uren voorbij kruipen, als de pijn erger wordt, als de verveling en stilte je overvalt, als je geen uitkomst meer ziet en de angst toeneemt, durf het dan aan U voortdurend te richten tot God en met Hem te spreken op de manier van Charles de Foucauld: Vader, ik geef mij over aan U, doe maar met mij wat U wilt. Wat U ook met mij zult doen, ik dank U ervoor. Ik ben tot alles bereid, ik neem alles aan, als Uw Wil maar vervuld wordt in mij, in al Uw schepselen: ik verlang niets anders, mijn God. Ik leg mijn ziel in Uw handen, ik geef haar aan U, mijn God, met geheel de liefde van mijn hart, Want ik heb U lief en mijn liefde heeft er behoefte aan mij te geven en mij onvoorwaardelijk In Uw handen te leggen. Met een grenzeloos vertrouwen, omdat U mijn Vader bent. Oude gebruiken houden hardnekkig stand Op woensdag 24 juni is het St. Jansfeest. Het feest van de zomer, die komen gaat en reeds onze oud ste voorvaders in hun heidense zonnewendefeest vierden dit toch zo belangrijke moment. Dat men van dit oude heidense feest nog twee sporen terug vindt in het Christelijke St. Jansfeest, blijkt uit het volgende: Gebruiken Talrijk zijn de gebruinen rond deze datum, die vroeger in ere wa ren en waarvan er nog verschil lende gehandhaafd zijn gebleven. Algemeen was 't bijgeloof, dat er op St. Jansdag rotsen zich open den en dan hun verborgen schatten deden schitteren en toonden aan hen, die op een bepaalde tijd en onder bepaalde omstandigheden de bergen beklommen. Zaden van varens, verzameld op deze dag, aldus het volksgeloof, brengen geluk en voorspoed. Ook de geheimzinnige wichelroede, die in de oude tijd een nog veel belang rijker rol speelde dan thans, zou al leen dan bruikbaar zijn en feilloos functioneren, wanneer deze in de St. Jansnacht was gesneden. Evenals in de Kerstnacht, zou water veranderen in wijn, maar wee wie het getransformeerde water wilde drinken! Nauwelijks zou men van de wonderlijke drank geschept hebben of de duivel zou te voor schijn springen met het gezegde: „Dit water is wijn, En gij zijt mijn!" Wie in de St. Jansnacht, klokke twaalf, het bos intrekt, stil, zwij gend, zal tot verbazing de varens zien bloeien, doch slechts een mo ment. De boeren legden in de St. Jansnacht een paar bezems kruis gewijze op de drempel van de stal, zodat heksen en boze geesten het vee geen schade konden berokke nen. Geen beter afweermiddel dan het kruis! Deze nacht is bijzonder als gees tennacht geëindigd. Dan houden ze samenkomsten in de toppen van de bomen, die door de hitte, die de geesten verspreiden, totaal verko len. Deze nacht durfde eenmaal geen visser het Haringvliet uitva ren, uit vrees voor beheksing en- de vangst zou toch nihil zijn! St. Janstros Vooral in Oost-Brabant en dan speciaal In de „Acht Zalighede.." als Hunsel, Eersel, Knegsel Steen- sel enz. in Noord-Limburg en Zuid- Gelderland hangen de bewoners op 24 juni nog altijd de St. Janstros in het bovenlicht van de achter- of voordeur. Soms ook wel terzij de daarvan. Van dat moment af beschermt de dagheilige de woning. Vandaar dat de tros er blijft hangen tot hij geheel verdord en verweerd is. In deze beschermende periode zal on weer noch hagelslag schade toe brengen aan woning, mens of dier. Beschouwen we de tros nauwlet tend, dan valt het aanstonds op, dat hij in elke plaats een andere samenstelling heeft. De Duizelse (Duizel is ook een der Acht Zalig heden) bestaat uit: St. Janskruis, korenbloemen, madeliefjes en ro zen; te Huissen (Gelderland) word hij gevormd door notetakken en rozen. De Astenaren hebben niet lang geleden de tros weer in ere her steld. De legende leert ons hoe men er toe kwam, de St. Janstros als amulet tegen blikseminslag te zien Eens zou de apostel Johannes zijn gehoor een beschrijving geven van 't onweer, waarin Gods al macht zich openbaart. Maar hij deinsde er voor terug, toen hij in een visioen de verschrikkingen zag van het inslaand hemelvuur. Hij smeekte God 'n plant te willen aanwijzen, die de mensheid zou kunnen gebruiken om voor de ramp van blikseminslag te worden gevrijwaard. Die plant was het St. Janskruid. Vandaar dat ze in geen enkele tros ontbreekt, hoe verschil lend van samenstelling deze ook mag zijn. Maar ook tegen allerlei kwalen en ziekten hielp dit kruid. Vooral de zaden bezitten een geneeskrach tig vermogen. In Groningen en Friesland hangt men met het zelf de doel als in da Brabantse dorpen een soort vetplant, de sedum pur- perum, aan de deur van de woon kamer. De plant groeit uit en zijn takken krommen zich opwaarts. Zolang nu de frisgroene kleur der plant behouden blijft, zolang be houdt ze ook haar beschermende eigenschappen. In Duitsiand koopt men op St. Jansdag bij het verlaten van het kerkhof een zgn. „gelukshandje". Het is een stukje wortel van het St. Janskruid, dat men de vorm van een mensenhand heeft gege ven. Zulk een wortelstukje schenkt men zijn vrienden. Het krijgt een plaatsje in de portemonnaie en zorgt er voor dat deze steeds ge vuld blijft. Heel simpel, vindt U niet, en een uitkomst voor velen onzer huismoeders. Godsdienstige ceremonie In sommige gedeelten van ons land en elders leest men, tot bezwe ring van 'n woedend onweer, een gedeelte van het evangelie van Jo hannes. Ook doet men dit, wanneer de boer zijn zaadkoren gereed maakt. Is er een rupsenplaag ge vallen in de veldgewassen, dan loopt de bezweerder de akkers rond, terwijl hij verzen opzegt uit genoemd bijbelboek. Eén gedeelte van het land betreedt hij niet. Daar moeten de schadelijke diertjes ont snappen. De Vlamingen bestrijden op deze manier kikvorsen en mui zen Heel vaak beluisteren ze met gro te aandacht het evangelie van Jo hannes in de kerk, omdat dan geen kwade invloed hen kunnen deren. Of ze schrijven een enkele tekst uit het bewuste bijbelboek over en dragen dit mee op de borst. Ten onzent blijft de Larense pro cessie on St. Jan jaarlijks nog duizenden toeschouwers trekken. De Deutse Bau- und Siedlungs- gesellschaft te Dusseldorp is j.l. woensdag eigenaar geworden van het prachtige landgoed de Hamert, voor de som van 995.000 gulden. Het landgoed is 475 heet. groot en bestaat uit bossen, vennen, heide benevens 4 boerderijen. In dit gebied ligt nog een fusila- deplaats van verzetstrijders. In de verkoopakte is bedongen, dat deze plaats eenmaal per jaar toeganke lijk moet blijven voor bezoek. De pachters krijgen de voorkeur bij de koop van gronden. Het natuurschoon zal gespaard worden en het ligt in de bedoeling om 120 hectare heideveld te ont ginnen. Met 220 tertiarissen zijn we de vorige zondag op bedevaart gegaan naar Kevelaer en hebben daarna een trip gemaakt naar Düsseldorf, het Neander-Thal Neviges. Het is een mooie dag geweest, waarop we veel gebeden, gezongen en ook veel pret gemaakt hebben. Zo'n dag brengt je weer dichter bij elkander en vooral ook dichter bij God. God, die eindeloos goed voor ons is, die je telkens weer op nieuw ontdekt in je medemensen en in zijn wondermooie naiuur. We kwamen een paar uur later thuis als we gedacht hadden, maar dat „leed" was gauw geleden en ons schoolgeld hebben we dan ook prompt teruggehaald. Het is een mooie voorproef ge weest van de reis, die we het vol gend jaar omstreeks Pasen gaan maken naar Rome en Assisië. Reeds pl.m. 50 deelnemers heb ben zich al voor deze reis op gegeven. Binnenkort is er bestuursverga dering, waarbij ook de oude be stuursleden worden uitgenodigd. Willen deze tot zolang hun oude functie blijven vervullen. van 14 tot en met 20 juni PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kapelaan Geerits Vierde zondag na Pinksteren. 6.30 Mart. v.d. Bekerom, 7.30 Chris Jans sen, 8.30 v.d. Parochie en vruchten der aarde, 9 15 bijz. int., 10 30 Maria Hergrüter (buurt), 5 uur H.Familie, 7 uur lof. Maandag, 6.45 Jac. Odenhoven- Hillen, 7.30 Ant. Weiten, 815 M. Tummer-v. Geffen en A.Nefkens lh. Dinsdag, 6.45 best. jrd. Jan Ver meulen, echtg. en overl. kinderen, 7.30 Fam. Janssen-Klaessens en M. en G. Janssen, 8.15 overl. fam. Rongen-v.d. Heuvel, lm. Woensdag, 6.45 Franssen-Beclet, 7.30 G. Ligthart, 7.30 overl. ouders Linders-Poels, 8.15 Ev. Messemae- kers, A. Geenen en kinderen 2kJ, 6.30 avondmis atelier Beeren. Donderdag, 6.45 Sacramentslees- mis, 7.30 best. jrd. H. Houba, 8.15 dr. Bloemen lm., 9.30 pl. huwelijk Sassen-v. Gerven. Vrijdag, 6.45 int, R7 30 P. Cus- ters en echtg. zijalt7.30 best. dienst t.e.v. het H. Hart lh, 8.15 Cath. Arts-Kuijpers lm. Zaterdag. 6.45 O.L. Vr.-hoogmis, 7.30 Maria Hergrüter (buurt), 8.15 E. Beerkens, 9.30 pl. huwelijk v.d. Sterren-v. Veghel. Biechtgelegen heid van 5 307.30, 7 uur lof. Zondag geen Congregatie. Dinsdagavond 7.30 christ. moeders De schoolkinderen leren de 54e en 55e les v.d. Katechismus. Aan de kerkdeuren worden speld jes verkocht ten bate v.d. Meisjes- bescherming. RECTORAAT PATERSKERK Priester van de week: Pater Urbanus Vierde zondag na Pinksteren. H. Missen om 6.30, 7.45 en 10.30. De Hoogmis om 9 uur. Eerste kollekte v.d. kerk, tweede v. bijz. noden, 7 uur lof met overweging. Maandag, Z. Jolenta, wed. Dinsdag, Mis v.d. vierde zondag na Pinksteren. 7.30 lof en gebeden. Woensdag, H. Ivo, belijder. Donderdag, H. Ephrem, belijder en kerkleraar. Vrijdag, H. Juliana, maagd. 7.30 lof en gebeden. Zaterdag, Votiefmis van Maria. Van 3 tot 8 uur gelegenheid om te biechten. MIS-INTENTIES Zondag, 6.30 Jacoba Fleurkens en zoon Piet, 7.45 Jacques Jacobs namens de buurt, 9 uur vd. leden v.d. F.M.B., 10 30 Hendrik Huisman en Maria Pouwels. Maandag, dinsdag, woensdag, don derdag en vrijdag om 6.15 leesmis v. overl. ouders Philipsen-Goosens en zoons Martin en Peter. Maandag, 7 uur Maria Ambrosius en ouders, 7.45 Martinus Hendrik--, echtgenote en overl. kinderen. Dinsdag, 6.15 overl. ouders Jans- sen-Lenssen-Peeters en dochter Anna, 615 Jan Kersjes, 7 uur Jan Jenniskens als lid v.d. Derde Orde, 7 uur bijz. int*. 7.45 Henri Slitsals lid v. d. Derde Orde, 8 30 José Kremer-Vullinghs Woensdag, 615 Petra Pouwels- Friesen, 7 uur Jan v. Meijel, 7.45 J. Rademakers, 8.30 M. Vullings. Donderdag, 615 bijz. int., 7 uur overl. moeder, 7.45 Willem Jennis kens, 7.45 uit dankbaarheid, 8 30 Wed. Willems-Gerards als lid v.d. Derde Orde. Vrijdag, 6.15 Petronella Pouwels- Friesen, 7 uur J. Rademakers, 7.45 Henri Slits als lid v.d. Derde Orde. Zaterdag, 7 uur Tonny Lamber, 7 uur v. bijz. int. t.e.v. O.L. Vrouw v.d. Wond. Med., P. Tielen-Jansen, 7.45 Joannes Hoppe, 8.30 v. zegen v.h. gezin en slagen v.e. examen. Ouderavond Op zondag 21 juni worden de ouders van onze 6de klas-leerlingen verwacht in San Damiano, 's avonds om 8 uur. Men houde dus die avond vrij. Besproken wordt dan de be tekenis van het feest van de Her nieuwing der Doopbeloften en de toekomst van Uw kind. PAROCHIE OIRLO 4e Zondag na Pinksteren, 2e zon dag der maand: 6.30 H. Communie leesmissen om 7 uur en 8.30, 10 u. hoogmis, 3 uur rozenkrans en lof, eerste collecte v.d. kerk, tweede voor 't bisdom. Maandag, 7.30 zieledienst Antoon Arts en Mechelina Smits. Dinsdag, 7.30 zieledienst Anna Louisa Bos. Woensdag, 7.30 maandst, Johanna van de Ven. Donderdag, 7.30 maandst. Petro nella Opheij. Vrijdag. 7.30 best. jrg. Peter Her man Rongen en Hendrina v. Rens. Zaterdag, 7.30 zieledienst overl. fam. Custers-Litjens, 7 uur Maria- lof. Biechtgelegenheid v. 5—7 uur.' PAROCHIE OOSTRUM 4e Zondag na Pinksteren: 7 uur H. Comm., 7.30 de vroegmis voor Hub. Linskens namens de land arbeiders, 9 u. H. Comm., 10 uur hoogmir, 3 uur lof. Maandag: 7.30 best. zra voor vr. Henricus Janssen. Dinsdag: 7.30 H. Mis uit dankb. Woensdag: 7.30 best. zm voor Pierre Maessen. Vrijdag3e vrijdag der maand, dus Missievrijdag voor de jeugd, 7.30 H. Mis tot zek. int. met algm. H. Comm. van de kinderen voor de Missie. Zaterdag: 7.30 H. Mis uit dank baarheid, 7.30 Marialof. PAROCHIE LEUNEN Zondag: 7 uur H. Mis voor Mar tinus Claessens echtgenote en zoon Gerard, 8 uur vd. parochie, 9 uur voor Anna KuenenThijssen, 10 u. hoogmis voor Johanna Weijs als gest. jgt., 3 uur lof. Maandag: 7u. voor wed. Willemse- Geerarts, 7.30 voor overl. familie Artsvan Cuijck. Dinsdag: 7 uur voor Peter Joh. Peeters en t etronella Loonen, 7 30 Christiaan Gooren. Woensdag: 7 u. v. Harrie Pijpers, 7.30 voor Petronella Janssen Martens (buurt). Donderdag: 7 u. voor Petronella Asselberghs, 7.30 voor overl. ouders Arts—Niessen. Vrijdag: 7 uur H. Mis, 7.30 voor Martinus v.d. Pasch Wilhelmina Martens en Gertrudis v.d. Pasch (gesticht). Zaterdag: 7 u. H. Mis, 7 30 voor Albert Loonen, biechten van 45 en 7.308 u., 8 u. Marialof. Kerkpoets: Toos Voermans en Lenie van Leipzig. A.s. zondag feest der H. Kinds heid. Preek en collecte voor de H. Kindsheid. PAROCHIE YSSELSTEYN 4e Zondag na Pinksteren: 6.30 lm uit dankb. v. zekere int., 8.10 hoog mis voor de communicanten en de plechtige H. Communie, 10 u. lm. Maria Claessens, 3 u. lof waaron der hernieuwing der doopbeloffen door de communicanten. In de hoogmis zijn de plaatsen in de zij beuken gereserveerd voor de ou ders en de eerste 8 banken voor de communicanten en bruidjes. Maandag 7.30 lm. overl. familie S pr eeu wenber g - Ver voor t. Dinsdag 7.30 lm. Louis Custers, 9 30 huwel.-mis bruidspaar Caspers tferheijen. Woensdag 7.30 maanddienst Ant. 5 winkels Donderdag 7.30 weekdienst Jan Geurts Vrijdag 7.30 gez. H. Mis Harry en Anna Goumans. Zaterdag 7.30 gez. zieled. overl. fam. Janssen-Philipsen, 7 u Maria lof, tot 8 u. biechtgelegenheid. PAROCHIE CASTENRAY 4e Zondag na Pinksteren: 7.30 vroegmis vd. parochie, 10 u. hoog mis tot dankz. bij 25j. huwelijk H. Willemse-Weijs, daarna congregatie jongens, 3 u. lof en rozenhoedje, waarna H. Familie afd. mannen. Maandag 7.30 gez. mndst Hen ricus Vissers. Dinsdag 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vr. v. A.B. tot dankz., int. J. Winkelmolen-Duijkers. Woensdag 7.50 laatste 6w.-dienst Engelbert Emonts, 10 u. pl. H. Mis tot dankz. bij 40jarig huwelijk v. P. Duijkers-Phiüpsen. Donderdag 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vr. v. A B. tint. fam. Heldens- vd. Sterren. Vrijdag 7.30 4e vd. 6w.-dienst v. Catharina Keijsers-Hellegers. Zaterdag 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vr.v.A B t.int. van hen, die hiervoor offerden, 67 u biechten, 7 u lof en rozenhoedje. Kerkpoets: Elly Tacken en Lies Drabbeis. RECTORAAT VEULEN 4e Zondag na Pinksteren: 7 u. H. Comm., 7.30 lm. P. Smets. echt genote en fam., 10 u. hoogmis t.i., 2 30 lof. Maandag 7.30 lm. Francisca Aarts Dinsdag 7.30 lm. t.e.v.O.L.Vr. van Lourdes. Woensdag 7.30 lm. t.e.v. O.L.Vr. v. Alt. Bijst., 9 u. pl. huwelijksmis bruidsp. van Gassel-van de Goor. Donderdag 7.30 lm. vr. Kusters. Vrijdag 7.30 lm. tot bijz. int. Zaterdag 7.30 lm. t.e.v. St. An- tonius t.i., 6.307.30 biechten, 8 30 Marialof. Kerkpoetsen: Joke Leijssen en Doortje v.Rijswijk. Accolieten: Jan Timmermans en Martien Cleven. Katechismus: klas 1 en 2 acte v. hoop; klas 3 en 4 les 55; klas 5 en 6 les 58. A.s. zondag mis Salus Populi. RECTORAAT HEIDE 4e Zondag na Pinksteren: 7.30 Leon. Willems en Martinus Jansen, 10 u. hoogmis overl. fam. Lommen- Mommen, 3 uur lof. Maandag 7.30 G. en J. v. Heijster. Dinsdag 7.30 Thomas Michels. Woensdag 7.30 fam. vd. Sterren- Mooren. Donderdag 7.30 Jan Jenniskens. Vrijdag 7.30 overl.fam. Janssen- Claessens. Zaterdag 7.30 t.e.v. O.L.Vrouw v. Lourdes, 7 u. biechten, 7.30 lof. RECTORAAT SMAKT Vierde zondag na Pinksteren. Feest v.d. H. Eliseur. 6.15 lm. tot zek. int., 7.30 lm. t.e.v. St Antonius voor een verkregen gunst, 10 uur Hoogmis, 6 uur lof. Maandag, 6.30 lm. v. Gerard Hans- sen, 7 30 lm. v.d. fam. Duijkers- Hofmans-v.d. Heuvel. Dinsdag, 6.30 lm. vd. overl. fam. Philipsen Gellings, 7.30 lm, uit dank baarheid. Woensdag, 6,30 lm. t.e.v. St Jozef. 7.30 lm. v.h. welslagen v.e. examen, Donderdag, 6.30 lm. vd. vruchten der aarde, 7.30 lm. v.h. behoud v.h. geloof. ie Amersfoort heeft het genoegen hierbij mede te delen, als dealer der MORRIS personenauiomobielen en lichie bestelwagens voor Venray en omgeving te hebben aangesteld Onder verwijzing naar het bovenstaande delen wij U mede, dat wij met ingang van heden het agentuur der MORRIS automobielen op ons hebben genomen. Gaarne zullen wii U zonder verplichting alle gewenste inlich tingen verstrekken of U door een proefric met de bijzondere kwaliteiten van deze wagens doen kennismaken. VENRAY Telef. 1337-04780 Vrijdag, 6.30 lm. t.e.v.h. H. Hart, 7.30 lm. tot zek. int. Zaterdag, 6.30 lm. v. een goede levensstaat, 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw v.d. berg Carmel. Van 5 tot 5.30 en van 7 uur tot na het lof biechtgelegenheid, 7.30 lof. PAROCHIE MERSELO Vierde zondag na Pinksteren. 6 30 Communie-uitreiken, 7 uur Vroeg mis v. overl. fam. Litjens-Verhaag, 8.15 lm. v. Gerrit Janssen vwg. de J.B.T.B., 10 uur Hoogmis voor de vruchten der aarde en andere open bare noodwendigheden, 2 30 lof met rozenhoedje. Maandag, 7 uur gest. jrg. voor Peter Ewals en Pet. Ger. v. Encke- vort, 8 uur lm. t.e.v. het H. Hart voor een zieke. Dinsdag, 7 uur sol. gest. jrg. v. Jan Arts en Francina Gommans, 8 uur lm. t.e v. Don Bosco. Woensdag, 7 uur gez. H. Mis ter e.v. de H. Geest v.d. priesters (Jans sen), 8 uur lm. t.e.v. H. Gerardus v. bijz. int. (Janssen). Donderdag, 7 uur sol. gest. jrg. v. Michel Gommans, echtgenote en kinderen, 8 uur lm. voor Pet. Joh. Gerrits en echtgenote. Vrijdag, 7 uur jrg. v. Lambertus Poels en Anna Maria Emonts, 8 uur lm. tot int. v.d Paardenverzekering. Zaterdag, 7 uur lm. tot int. van onze nieuwe bisschop (Muijsers), 8 uur Communie-uitreiken, 9.30 huwelijksmis v.h. bruidsp. v. Hoof- Tijssen. De leden van de beide Maria-congregaties, J.B.T.B. en B.J.B. worden vriendelijk verzocht de huwelijksmis bij te wonen. Om 5 uur biechten v.d. kinderen v.h. derde schooljaar, daarna v. anderen tot 7 uur, 8 uur Marialof. Maandagavond om 8.30 Derde Orde voor beide afdelingen. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 4e zondag na Pinksteren, 6.30 en 8.30 gelegenheid om te com municeren, 7 u. vroegmis tot bijz. Int voor fam. Nabuursv.d. Broek, 10 u. hoogmis uit dankbaarheid t.e.v. 't H. Hart(H.v.d.P.), 2.30 lof met rozenhoedje voor behoud van de vrede. Maandag: 7.30 voor Frans van Asten in Someren overleden. Dinsdag: 7.30 voor Gerrit Janssen Woensdag: 7.30 tot bijz. intentie (Wed. v. DijkLierop). Donderdag: 7.30 voor intentie van de Pastoor in Merselo. Vrijdag: 7.30 voor Jans—Rath (Overloon). Zaterdag: 7.30 tot int. van een moeder, 's avonds om 8.30 biechten en om 9 uur lof. Woensdagmiddag kerkschoon- maak voor Riek v.d. Zanden en Anna Armers. DE BESTE en niet duur. Tub* 95-7(Ms ai alle tabak, sigaren, sigaretten, enz. HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 1566 Julianasingel 2 in reistassen boodschaptassen handtasjes toilettassen tassen v. militairer koffers alle soorten Hofstraat 10 Julianasingel 2, Tel. 1566 aluminium vogelverschrikkers Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2, Tel. 1566

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2