B0MTAXI Gevonden: R. K. Instuif Jong Venray Gemeenteraadsvergadering De Midden-Peelweg te Sevenom besproken Wensen v.h. Landboawschap over rnilverkveliogsplan Ingezonden Burgerlijke Stand Venray fam. L. van Meijd-Cnx dienstmeisje meisje Veeverzekering Wij verwijderen Coenen L.J.A. Stille Omgang Stam- stok- slabonen Eeuwige Lente Baby- Kleuter- Kinderkleding bel 1017 persen vai Slagerij MDËftS Bad- en strandkleding Voetverzoi J. Wolte Stofjassen Composita Geslaagd Te Bakel slaagde voor het diploma typen, onze dorpsgenoot Jan Ariaens. Cadeau voor Mère Marcella Enkele dames hebben het initiatief genomen, Mère Marcella een her innering aan te bieden bij gelegen heid van het feit, dat zij 50 jaren lang de eerste communicantjes op dit grote feest heeft voorbereid. Daartoe is een kleine huis-aan- huis-actie gevoerd, die tot resultaat heeft, dat aan Mère Marcella f 800 zullen worden aangeboden, wanneer de thans nog zieke commmuni- cantjes hun eerste H. Communie doen. Het is de bedoeling, dat deze zuster van dit geld een reis naar Rome zal kunnen maken, welke hartewens in vervulling kan gaan, wanneer haar overheid hiertoe toe stemming verleend. Dat het comité dankbaar is voor de gulheid, waarmede de parochia nen bij hebben gedragen voor dit geschenk, laat zich begrijpen. Uitstapje In plaats van het Soc. Charita tief Centrum, zal dit jaar de Mid denstand het jaarlijks uitstapje voor onze bejaarden verzorgen. Het ligt in de bedoeling, dat met luxe-wagens de bejaarden op dins dag 7 juni a.s. naar Handel worden gebracht, waar o.m. een bezoek aan de kerk aldaar op het programma staat. In de avonduren is er dan in Gemert een feestavond, met koffietafel e.d. meer, terwijl* zij die lust hebben ook nog een dansje kunnen wagen. Het is dus geen volle dag, maar een gezellige mid dag. Nu is voor het welslagen van deze middag nodig, dat de midden standers-autobezitters, die hieraan mee willen werken, zich zospoedig mogelijk opgeven bij Fr. Janssen, Julianasingel of Th. Claessens, Grotestraat. Natuurlijk kunnen ook particuliere autobezitters hun wagen ter beschikking stellen en op de zelfde adressen zal hun opgave gaarne worden ingewacht. Deze actie is op de eerste plaats bestemd voor de bejaarden uit de kom, die door het bestuur van de soos persoonlijk zullen worden ge vraagd of ze dit reisje mee willen maken. De kosten bedragen f 1 per persoon. PATRONAAT Wandelclub Zondag 24 mei zal de wandelclub om 1.30 vertrekken voor een oefen tocht. Het proef bi vak in Afferden is goed geslaagd, zodat ook de Ben jamins nu een goede oefening heb ben gehad voor ons grote bivak in het Zuiden. Jubileum Op 25 mei a.s. zal de heer H. v.d. Pasch, door het personeel van Huize St Anna gehuldigd worden, i.v.m. zijn 40-jarig jubileum als tuinman van deze inrichting. De heer vd. Pasch die thans aan het hoofd staat van de tuinlieden van Huize St Anna en de zorg heeft over al de bloemen en perken is op 15-jarige leeftijd in dienst ge treden bij de Zusters van Liefde, die zoals reeds bleek bij de huldi ging door het bestuur van de in richting, meer dan tevreden zijn over de prestaties van opper-tuin- man. Trouwens de bewijzen daar voor liggen voor ieder open. Het zal dan maandag ook feest zijn bij Huize St Anna, waar het technisch personeel de nodige voor bereidingen voor een en ander heb ben getroffen. Examens Ziekenverpleging Op 19 en 20 mei 1959 werden in de Psychiatrische Inrichting St. Servatius te Venray de eindexa mens afgenomen voor het diploma Ziekenverpleging B. Rijksgedelegeerden waren Dr. B. Chr. Hamer te Arnhem, Dr. P. H. Esser te Haarlem, Mej. Dr. A. Boom te Amsterdam. Van de 17 candidaten voor het eindexamen slaagden J. P. Al te Wormer P. M. Dirkx te Maasbree M. C. Th. van Els te Venray J.P.A. Erps te Nieuwenhagen J.G. Hilkens, Melick-Herkenbosch J.H.M. van Hout, Ottersum G.A.H. Janssens te Tilburg H.J.A. Kerstens te Venray Fr.Th.J. Leers te Nijmegen Eerw. Br. Paulus, St. Servatius H.W.J. de Valk te Horssen. VOLKSCONCERT Heden zaterdagavond om 8 uur volksconcert op de markt, te geven door de fanfare „Ons Genoegen" uit Oirlo. EINDELIJK VERBREDING VAN DE LEUNSE WEG. Deze week is dan eindelijk toch de laatste nieuwe asfaltlaag aan gebracht op de Leunseweg. Nu blijkt inderdaad de oude laan niet alleen verbreed en verbeterd, maar al met al ook een grootsere entree tot de kom te geven. Brede trottoirs, parkeerplaats en fietspaden zorgen voor een onge hinderd verkeer, terwijl de moge lijkheden zijn opengebleven om door wat groen ook deze entree wat kleurrijker te maken. Als men de werkzaamheden deze week klaar krijgt, komt de weg naar de Smakt aan de beurt, waarna de karavaan naar Oostrum vertrekt, om daar in 't nieuwe ge deelte de wegen en in het oude gedeelte de trottoirs aan te leggen. Dan komt men weer terug naar plan Zuid, om daar de laatste beurt te geven aan de nieuwe straten. Voorlopig is er dus nog wel wat werk aan de winkel. DUITSER GEVONDEN Spelende kinderen ontdekten in de buurt van de kruising Laag- heidsewegDefensiekanaal, een heuveltje, dat bij nader onderzoek het stoffelijk overschot bedekte van een Duitsch soldaat, die hier in een eenmansgat de dood heeft ge vonden. De rijkspolitie kreeg dit bericht, waarop deze een dokter derwaarts stuurde. Deze moest echter consta teren, dat zijn hulp veertien jaren te laat kwam. Door de dienst van het Duitse kerkhof is het stoffelijk overschot overgebracht naar Yssel- steyn. Dat men hier met een Duits soldaat te doen had, bleek uit de gevonden uitrustingstukken. De man had verder geen enkele aan wijzing bij zich. Toen men nadien nog eens een onderzoek in het eenmansgat instelde, vond men enkele stukken papier, waarin een haarlok. Het gerechtelijk Laboratorim in den Haag zal probreren wijzer te worden uit deze restanten, om zo doende nog een spoor terug te vin den van de familie van de over ledene. Met Pinksteren bracht een Duit ser een bezoek aan het kerkhof, waar hij het graf van zijn broer wilde bezoeken. Het bleek er niet aanwezig te zijn. De man had ech ter in 1944 bericht ontvangen, dat zijn broer getroffen was door een granaat nabij de jeugdherberg te Griendtsveen en daar bij enkele dennebomen begraven was. Door de dienst van het kerkof wordt thans een onderzoek in die omgeving ingesteld, temeer waar met de gesneuvelde broer nog 2 andere militairen zouden begraven zijn. ONGELUK De bromfietser, die in de Vrede- peel werd aangereden door een bus van de EHAD te Helmond, is in ernstige toestand alhier in het ziekenhuis opgenomen. Zijn brom mer was totaal vernield. Radio Quiz De familie v. Elswijk-Pelzer aan de Prinses Margrietstraat zal heden avond in het programma Tierlan tijnen der K.R O in de bekende Quiz: Eenmaal-Andermaal de strijd aanbinden tegen twee andere families. Nieuwe koningen voor de handboogschutteryen. Zondag 17 mei werd op de doelen van St Anna het jaarlijks koning- schieten gehouden. Koning werd Jos. Wijnhoven met 270 punten in 32 pijlen. Het was weer een gezellig samen zijn en voor ieder schutter welke hieraan deelnam v^as een prijs be schikbaar, welke naar geschoten aantal punten gekozen werd. Bij St Sebastianus te Heide zal P. Claes de koning der junioren zijn en J. Gielens de koning der senioren. Bij de Batavieren in Castenray kreeg men een koperen koning. Daar kreeg H. Dinghs voor de 12e maal het koningskruis. Bij de Eendracht te Veulen werd G. van Gassel de koning. Bij St. Hubertus in Merselo werd J. van Lankveld de koning en J. v. Osch, keizer. Kinderdriewieler, Schéll, Paters- straat; kilometerteller, Ch Barents, Stationsweg 12: blauwe kinder jas, blauwe step, huissleutel en zakdoek rode kinderlaars en bakkersmandje met broodzaag, Politiebureau; mag- netifoonband, Arts, Hoenderstr. 92; beige-grijze plastic regenjas, Claes sens, Arkstraat 7; zilverbon Albert Heijn; 2 muntbiljetten, Stevens, Deken Thielenstraat 5; zilverbon, C. Mommen, Veltum 12; blauwe rozenkrans, Cortenbach, Overloonse weg 49; doublé dameshorloge, C. Engels, Maasheseweg 48. Instuivers opgepast'. Morgen 24 mei, gaan we onze eerste reis ondernemen naar Am sterdam en omstreken. We hopen, dat het schitterend weer zal zijn, dan zal het uitstapje zeker slagen. Ter verduidelijking komen hier nog enkele punten betreffende de reis. Om 6 uur vertrekken we vanaf het Henseniusplein. Op de bussen staat vermeld naar welke plaats gereden wordt. Houdt U allen pre cies aan uw opgave en stapt direct 's morgens in de voor U bestemde bus. Eenieder moet de hele dag dezelfde bus houden, anders loopt er misschien een en ander in de war. Om half acht wacht er een H. Mis, voor ons opgedragen op de H. Landstichting in Nijmegen, waaronder een kort woordje van aalmoezenier en reisgebed. Na de H. Mis ontbijt in 'n vlakbij gelegen restaurant. De boterhammen zelf meebrengen, ook voor het overige deel van de dag. Om 9 uur vertrek naar Amster dam, om half een voor iedereen rondvaart door de grachten. Half twee vertrek naar Artis, Schiphol en Zandvoort Circa 6 uur komen de bussen in Ouderkerk weer bij elkaar met bestemming Nijmegen. Daar bezoeken we de instuifavond in „Pays Bas". De toegangsprijs hiervoor is een gulden en moet door de leden zelf worden betaald. De verdere entree's van deze dag zijn in het reisgeld inbegrepen. Om half twaalf vertrek uit Nijmegen naar Venray. Zorgt, dat U iedere keer stipt op tijd in de bus bent, want we wachten niet. Alles is precies gepland. Houdt U aan de aanwijzingen van de reisleider en vergeet vooral Uw lidmaatschapskaart niet. 's Morgens kunt U de fietsen plaatsen in de oude ambachtsschool aan de Merseloseweg, om 10 min. voor zes. Dinsdag a.s. zal er een vergade ring zijn van Venrays gemeente raad, waarbij o.m. het voorstel ter tafel komt tot goedkeuring van en steun aan de plannen van de Stich ting Kinderspeeltuin, voor wat be treft de op te richten speeltuin in het Vlakwater. Verder wil men proberen voor plan-Zuid nieuwe straatnamen te vinden en zal de politie-verordening zodanig gewijzigd worden, dat ook bromfietsen, juist ais gewone fiet sen, niet ongesloten mogen worden weggezet. Er zijn voorstellen om aan archi tect Volleberg een stuk bouwgrond te verkopen in de Prins Hendrik straat, een gedeelte van het arbeids kamp in Ysselsteyn, wederom te verhuren aan de Fa. Michels in Oirlo en een woningwetwoning te verkopen aan J.G. Gielen, Heide. De begrotingswijzigingen spreken van een afrastering van de vuilnis belt en de aanleg van 22 licht punten in plan-Zuid. Laatste H. Sacramenten Het oud-lid van Ged. Staten, de heer Th. Peters, uit Oirlo is woens dag te zijne huize van de laatste H. Sacramenten voorzien. De heer Peters is lijdende aan een lever ziekte en zijn toestand is zorgwek kend. Nieuwe uniformen Leunens fanfare hoopt zich zon dag met Leunense kermis voor de eerste maal in haar nieuwe unifor men te laten zien. Vrijdag j.l. is te Sevenum het gereedkomen van de grote ontgin ningen rond deze gemeente fees telijk gevierd. Prof. Romme, die indertijd als Minister van Soc- Zaken de eerste schop voor dit werk in de grond heeft gestoken was ook bij de vol tooiing daarvan aanwezig en heeft o.m. 'n oorkonde in de gedachtenis kapel gemetseld. Van belang was de rede van de gouverneur Mr. dr. F. Houben, waarin deze er op wees, dat van groot belang voor de ont sluiting van deze streek de Midden- Peelweg is. Hierover is reeds lang gepraat maar tot daden is men nog niet gekomen. Nu is echter, aldus de Gouver neur, een nieuwe mogelijkheid ge opend, waardoor deze weg alsnog gerealiseerd kan worden en waar door dus begonnen kan worden aan de totstandkoming hiervan. Of het besprokene in de jongste geheime vergadering van de raad hiermede in verband staat is na tuurlijk onbekend, maar sindsdien lopen geruchten, alsdat de Beekweg en Midden-Peelweg binnen afzien bare tijd in uitvoering zullen komen. Het schijnt, dat hierop de Gouver neur kennelijk heeft gedoeld in zijn Sevenumse rede. We wachten in tussen maar geduldig af. Netnummer Den Haag voortaan 070 Met ingang van zondag 24 mei 1959 om 0 00 uur (is zaterdag 23 mei middernacht) zullen de abonnees van het telefoonnet 'sGravenhage uitsluitend bereikbaar zijn onder het nieuwe netnummer 070. Het netnummer 01700 zal met ingang van genoemd tijdstip ver vallen. Staat leent bijna f 1,2 miljard Het totaal bedrag van de Neder landse staatslenir.g-1959, waarop woensdag kon worden ingeschreven, is door het ministerie van Finan ciën vastgesteld op 1 miljard 190 miljoen 780 duizend gulden. Tien onbewaakte overwegen Het gemeentebestuur van Prin senbeek bij Breda is van plan het ministerie van Verkeer en Water staat of de Nederl. Spoorwegen te dagvaarden wegens het niet in acht nemen van de nodige zorgvuldig heid bij de beveiliging van onbe waakte overwegen. De gemeente Prinsenbeek bij Breda telt maar liefst dertien over wegen, waarvan er slechts drie be veiligd zijn. In de loop der jaren zijn er acht doden gevallen bij .ver keersongelukken op overwegen. Het ruilverkavelingsrogramma zal per jaar minstens 50.000 ha moeten omvatten. Dit heeft het be stuur van het Landbouwschap in een brief laten weten aan de nieuwe minister-president, prof. De Quay, toen deze nog kabinetsformateur was. De brief is woensdag gepu bliceerd. Het welslagen van het meerjaren plan voor ruilverkavelingen vindt het Landbouwschap niet alleen noodzakelijk voor de land- en tuin bouw, maar ook voor de verhef fing van de hele bevolking in de achtergebleven gebieden. Gronden in de IJselmeerpolders moeten ter beschikking worden gesteld van land- en tuinbouwers in de ruil- verkavelingsgebieden. In zijn brief met wensen zegt het bestuur, dat er mogelijkheden ge schapen moeten worden voor een tijdige overgang van de jongeren in de landbouw naar andere be roepen. Gewezen wordt op 't achter blijven van het platteland bij de voorziening met water en electrici- telt en met de huisvesting. Op het platteland zal meer indnstrie ge vestigd moeten worden, vooral in de noordelijke provincies. Andere wensen van het bestuur van het Landbouwschap zijn: Verbetering van de lonen en ar beidsvoorwaarden in de landbouw in vergelijking met andere bedrijfs takken. Ruimer? subsidie voor de zoge naamde boerenwerken (kleinere ontginningen, die de boer in eigen beheer kan doen). Meer verkoopplaatsen voor ge slacht pluimvee. Verbetering van het garantie- beleid, omdat de verdeling van het marktrisico (zoals thans bijvoor beeld bij de melk het geval is) vol gens het Landbouwschap in strijd is met het beginsel der minimum garantieprijzen. Afschaffing van de omzetbelas ting op boter, op diensten ten bate Van de volksgezondheid (voor fok- en controleverenigingen b.v.) en op diensten van loonploégers en loon- sproeiers. 'In het tegenwoordige belasting stelsel past de grondbelasting niet meer en ze dient daarom te wor den afgeschaft. De regering moet zo spoedig mo getijk een wettelijke regeling tref fen met betrekking tot de veront reiniging van de lucht. Van de heerv. Vugt, stationschef te Oostrum, ontvingen we een in gezonden stuk, waarin deze heer zich keert tegen 't aantrekken van deskundigen in de industriële raad, omdat deze mensen waarschijnlijk geld zullen vragen voor hun des kundige adviezen. Geld, wat de armlastige gemeen te Venray immers niet heeft en waar waarschijnlijk dus het bedrag van de hand- en spandiensten aan besteed zullen worden. Hij zag liever Venrayse deskun digen bijeen, die aan de ha d van de begroting met toelichting en plan zullen ontwerpen van de toe komstige ontwikkeling van Venray. Een groots pian uiteraard, waarin zeker de opheffing van de hand- en spandiensten de voorrang heeft. Nu maakt de heer van Vugt er schijnbaar een sport van ingezon den stukken te schrijven, niet al leen in ons weeklad, maar ook in 't Dagblad v. Noord. Limburg, de Nieuwe Limburger enz. enz. Maar we vragen ons toch wel af, waar die sport nu feitelijk inzit? Dat in de industriële raad op de eerste plaats Venrayse deskundigen komen, voor zover aanwezig, zal duidelijk zijn. Maar dat onze ge meente niet al die deskundigen heeft, waarvan men zich voorstelt in zulk een commissie zitting te nemen, kan iedereen begrijpen, die wel eens kranten leest en rappor ten bestudeert, die over dit onder werp handelen. De Kamer van Koophandel liet voor haar studie over Noord-Lim burg drie professoren aantreden en niemand heeft lelijk gekeken, dat ze niet in het gebied der Kamer woonden en dat ze een rekening indienden. Zo is het precies met {le gemeente. Als op bevel van Ged. Staten f 15000 uitgetrokken moeten worden voor een sociolo gisch onderzoek van deze hele Streek een onderzoek, waarvan de eerste deelrapporten nog immer verschijnen moeten dan zal ook geld gevonden moeten worden om de desbetreffende commissieleden te betalen voor hun arbeid. Dat deze commissie op de eerste plaats tot taak heeft de industria lisatie van Venray te bevorderen, zegt haar naam al, waarbij mis schien een kleine kans bestaat dat ze ook de kwes ie hand- en span diensten zal bespreken. Of ze die op kan lossen is een andere kwestie... De heer van Vugt kan weten, dat een bespreking der begroting weinig of g^en nut heeft. Alle raadsleden zijn er het al jaren over eens dat de huidige begrotingen geen enkele richtlijn bieden voor een toekomstig beleid, gezien de regelen, die het Rijk voor de op stelling van een begroting heeft gegeven. Waarbij kapitaalswerken eerst dan voor begrotingswijzigin gen op de begroting komen als er geld voor beschikbaar is en toe stemming van hogerhand is ge geven om het voor dit doel te ge bruiken. Maar dit zijn allemaal punten, die ieder gewoon mens vla krantenver slagen reeds lang wist of die bij enig dieper nadenken bij ieder op moeten komen. Wat voorzin heeft 't hierover grote stukken te schrij ven? Even vruchteloos als over de hand- en spandiensten, zonder met een beter stelsel te komen. 1 van 15 t/ra 21 mei 1959 GEBOREN: Pelzer Wilhelmina, Kulutweg 2 Philipsen Jacobus, Timmerm.weg 26 Claessens José, Leunen K 14 Bots Anna, Oirlo E 41 Drabbels Mechtilda, Oirlo F 3 Achten Elisabeth, Oirlo E 19 Peeters Anna, Vredeweg 21 Hendriks Theodora, Vierlingsbeek Claessens Johannes, Timm.weg 18 Rütten Petronella, Stationsw. 142a Siebers Theodorus, Gasstraat 20 OVERLEDEN: Bongers Wilhelmus, 2 dagen te Vierlingsbeek. Hellegers Maria, wed. v. Keijsers M., 73 jr, Castenray. Peeters Hendrika, echtg. v. Ver dijk H., 79 jr, Overloon. Janssen Hubertus, wed. v. Ver meulen Th 76 jr, Holthees. ONDERTROUWD: Köver Wilhelmus, 30 jr, leraar, Kerkrade en Verheugen Anna, 29 jr, Mgr. Nolensstraat 5. Hendriks Martinus, 27 jr, onder wijzer, Eist en Hendrikx Wilhel mina, 26 jr, Veulen H 16. GETROUWD: Schreurs Baptist, 28 ir, analyse té Arnhem en Baltesen Maria, 25 jr, Venray. Dankbetuiging Voor de vele blijken van deel neming bij het overlijden en de begrafenis van mijn lieve man, onze broer, oom en zwager Jacques Mommen betuigen wij aan allen en in het bijzonder aan heren geestelijken, Broeders van St. Servatius en de buren, onze oprechte dank. Thea Mommen- Thielen fam. Mommen fam. Thielen Venray, mei 1959 Prinses Beatrixstraat 8 Voor de vele blijken van me deleven en deelneming, welke wij mochten ondervinden bij het overlijden en de begrafenis van onze lieve zoon en broer Gerrit Janssen betuigen wi) onze hartelijke dank. Bijzonder dank aan heren gees telijken, doktoren, zuster van het ziekenhuis, familie, vrienden en bekenden, buurten Jonge Boeren. fam. Janssen Vredeweg 5, Vredepeel Dankbetuiging Wij betuigen onze hartelijke en welgemeende dank voor de vele blijken van belangstelling en deelneming, ondervonden bij het overlijden en de begrafenis van ons zoontje JANTJE. Op dinsdag 26 mei a.s. hopen onze lieve ouders en grootouders Frans Verstappen en M.Verstapnen-Kuijpers hun 25jarig huwelijksfeest te vie ren. Een H. Mis van dankzeg ging zal worden opgedragen om 10 uur in de kerk van de H. Gertrudis te Oirlo. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dank bare kinderen en kleinkinderen. Oirlo, mei 1959. Dagadres zaal Rongen. GEVRAAGD zelfstandig voor huishouden en winkel. Loon f 130.- per maand Bakkerij Asselberghs, Leunen GEVRAAGD voor enkele dagen per week. Bakkerij van Ham, Stationsweg TE KOOP partij biggen J. Muijsers, Merselo-Kleindorp TE KOOP pianoklavier 120 bs. 6 reg.. z.g.a.n., tegen elk aanne melijk bod. O.Oostrumseweg 20a Te huur gevraagd door echtpaar zonder inw. kind. heren- of burgerwoonhuis Is genegen een zeer behoor lijke huur te betalen. AdresBoekhandel Messe- maeckers, Venray. TE KOOP eetaardappelen. W. Claes, Heide L 54. Biedt zich aan enkele dagen per week als baby-sitter 16 jaar Adres bureau van dit blad. Ysselsteyn Premiebetaling zondag 24 mei na de hoogmis, in café van Asten. Premie bedraagt 0.75 pet., voor pinken 0.50 pet. Het Bestuur Hij, die 2e Pinksterdag op de Geijsterse Kermis een verkeerde herenregenjas heeft meegenomen, wordt ver zocht deze te ruilen bij J.Linders café, Deurneseweg 12. Verkrijgbaar P. J. v.d. Putten Kruisstraat 10 PIJNLOOS uw verhoornde kalk en ingegroeide nagels, eksterogen en eeltplekken. Levering van steunzolen- en elastieken kousen naar maat J. HENDRICKX Gedipl. voetkundige Grotestraat 5 Venray Arts AFWEZIG van 25 tot en met 27 mei Praktijk wordt waargenomen door plaatselijke collegae. Dekenaat Venray Morgen Zondagnamiddag 24 mei bedevaart n. Oostrum 6 uur Lof, preek en processie. dubbel en enkel, z.dr. gazongraszaad Asef korrelmest Schoolstraat 2 Verder alle textiel en manufacturen HET WITTE HUIS Langstraat 13 Tel. 1230 J. de Bruyn-Delsing Naaimachinekoopjes Singer trapnaaimachine ringspoel f 150.—, Singer inklapmachine ringspoel f 300.idem f 350.- Singer zig-zag in koffer f 666.— Singerdepot J. H. STOFFELS Kolkweg 2 Tel. 1871 Telefoon 1114 Prettiger wandelen met goed verzorgde voeten. Bespreekt U even per tel. 1379 J. HENDRICKX Gedipl. voetkundige Grotestraat 5 Venray Voor oud papier, lompen en ijzer W. ROBBEN, St. Jozefweg 14 Maak uw stallen vrij van vliegen met Muscaron vliegenstrook, helpt afdoende. DDT poeder, vliegentabletten en spuitbussen. H. van Dijck-Hendriks TE KOOP z.g.a.n. maain merk Cormick D 300 4wk. he Wit Leghj 7 beste bi, L. van Asten, Yj F TE KOOP Solex bron op n. B.. in prima T.angeweg 60. TE KOOP bruidsjapon e z.g.a.n. Brieven on bureau van dit blad. TE KOOP partij dakp; Croymans Schilde* partij big P. Baltussen, Bosl TE KOOP z.g.a.n. electr. 3pits, met oven. Leeuwstraat 6, tel, TE KOOP partij big J. Linders, Deurne TE KOOP dragende v M. van Tilburg. 2 Merselo, Tel. 268. TE KOOP blank eiken b z.g.a.n. Adres bureat TE KOOP toom big G. Geelen, Veulet TE KOOP partij big W. Janssen, Lull TE KOOP 1 transport 2 dames-melki losse motoren van 1 scooter 350 1 scooter ruilen herenrijwif 1 auto-as met 1 auto merk J. H. SEIJK Leunen K TE KOOP z.g.a.n. tapijt 1 Adres bureau van TE KOOP 20 biggl L. Hendrix, D 42 TE KOOP 11wk. pullen 10-9-7wk. WL J. Janssen, Lorbaan f TE KOOP 2 tomen zwar hakselmachini A. Verstegen, Overlo Te koop gevraag worstkoe zeugen en Koos Kremers, Via Telefoon Houdt zich aanbev met pick-up. P. J. Poels, Ys| Deurneseweg Onze reclame Boterhamworst 100 gram 30, 250 gr. 65 Preskop 100 gr. 30, 250 gr. 65 Leverworst 500 gram 65 Vrijdag en zaterdag Braadworst 500 gram 140 Dinsdag gehakt 500 gram 140 Woensdag speklappen 500 gr 140 Donderd. braadworst 500 gr 140 voor dames, heren en kinderen Nieuwe moderne sortering Zie etalages Magazijn „De Zon" JAC. F0NCK Grotestraat 9 Venray elke 4e donderdag Donderdag 28 l van 1.30—6.30 uu Janssen, Stationstr ray voor pedicure behandeling.steunzi kousen, enz. Pijnloze beham Opgegeven privé voor aan huis v zittingstijd in volg werkt. Medisch gedip voetspecia VENLO Tel. 0 in grijs in wit EBB zijn toch nog iets Q EBB

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2