Communie prentjes Jc Gaf ook U zich op als lid Gevonden: KoDinginnefeest in Venray Aanbesteding gymnastieklokalen Overpeinzingen Burgerlijke Stand Venray J. M. RUYTEN Veeverzekering RAVELU huisnaaister speelgoed Scooter N.S.U. Een herinnering schoonste dag in het leven Drukkerij fa. vd Munckhof Uitslag Bliksemloterij Venrays Mannenkoor Hoedt U voor motschade Boni Bewaren Vitrages en gordijnen Slagerij m DERS jonge werkkracht 5 H. VENRAYS MANNENKOOR is gestart met een grote Iedenwervingsactie, waarvan zij in een huis- aan-huis folder nadere mededelingen gaf. Hebt ook U het aanmeldingsformulier al ingevuld Zo niet. kom dan woensdag a.s. op onze repetitie- avond in café In den Engel. Wij geven U gaarne alle inlichtingen. Kuni U zingen Zing dan mee in Venrays Mannenkoor In 1959 bestaat Venrays Mannenkoor 50 jaren. Bij dit jubileum hoopt men een groots Jubileumconcert te geven, waaraan, behalve het koor, een groot or kest en bekende solisten meewerken. Daarom is een groot en krachtig koor noodzakelijk. Dat kan.... Als U meewerkt Als U zich opgeeft als lid I DOE HET NU I In verband met Hemelvaartsdag mogen wij verzoeken kerkelijke diensten, advertenties, kopy en andere correspondentie zo vroeg mogelijk in te zenden, uiterlijk WOENSDAGMORGEN 9 uur. Nieuws uit Venray en Omgeving Zondagsdienst huisartsen Vanaf zaterdagmiddag 4 uur tot maandagmorgen 8 uur, wordt de praktijk der huisartsen voor Venray e.o. waargenomen door Dr. W.J.A. BLOEMEN Stationsweg 15 Tel. 04780-1465 Op Hemelvaartsdag: Dr. L. COENEN, Henseniusstr. Telefoon 1878. Uitsluitend voor spoedgevallen. Nieuw telefoonnummer bureau v. praenatale zorg 1061 (04780) Verloskundige J.A. Kruijsen-Meesters Julianasingel 41 (woonhuis Oostsingel 12) Venray Openbare bekendmaking Burgemeester en wethouders der gemeente Venray brengen ter open bare kennis, dat zij by hun besluit van heden no. 292 aan de LLTB, afdeling Oirlo, vergunning inge volge de Hinderwet hebben ver leend tot het oprichten van een maalderij-mengerij met diverse electomotoren van gezamenlijk 92 PK op het perceel, kadastraal be kend gemeente Venray sectie F no. 2379, gelegen te Venray-Oirlo. Venray, 22 april 1959. portefeuille met inhoud o.a. pas poort, G. Linders, Past. Ruttenstr. 7; kinderarmband, Nagelhout, Gr. straat 5a; geel overhemd, Vermeu len, St Jozef weg nw. 13; kinder- ring, Thomassen, Fr. Michelsstr. 9; zwarte hond, G. Swaghoven, Bui tenweg 7; bankbiljet, Jeuken, Ser- vatiusweg9; zwarte hond, Hermsen Hoenderstraat 104; blauwe kinder- step, Rongen, Vlakwaterweg 3; blauwe kinderklapstoel, Schaminee St. Jozef weg 11; kinderportemon- naie inh. f 1, Thuijls, Leunen K 9; witte rozenkrans, Hoedemakers, Stationsweg 32; bruine rechter dames-glacé, zwarte en blauwe jongensjas, paar lichtbruine jon gensschoenen, Politiebureau. In de St. Petrus Banden werd op Koninginsver jaardag een plech tige H. Mis van dankzegging op gedragen door de Heer Deken, die later met Burgemeester Janssen het défilé afnam van de duizenden schoolkinderen, die door de kom trokken. Een volle Markt luisterde naar het zingen van het Venrays jeugd koor, en naar de woorden van de Burgemeester, die Venrays jeugd opriep'de trouw aan het Vorsten huis té bewaren en hen uitlegde hoe Nederland onder de Oranjes vrede en welvaart kent. Met een gezamelijk gezongen „Wilhelmus" werd deze plechtig heid besloten, waarna in de scho len een tractatie volgde. In de avonduren was er een vuurwerk, dat veel belangstelling trok en dat terecht bewondering wekte. Een apart woord van dank voor de amateurs, die dit moesten verzor gen, is hier wel op zijn plaats. Christelijke Moeders De vereniging van Cristelijke Moeders zal op 12 mei a.s. weder om een uitstapje verzorgen voor haar leden. De reis gaat naar Weert, waarbij o.a. een bezoek zal worden gebracht aan een textielfabriek en een vleeswarenfabriek. Deze reis is geplant op dinsdag 12 mei a.s. Dan wordt om half 10 'smorgens vertrokken. Brood en koffie zal worden aangeboden. De kosten bedagen f 3.- per persoon en deze moeten voldaan zijn voor 5 mei bij een van de bestuursleden. PATRONAAT De wandelclub zal morgen niet zoals de bedoeling was naar Blerick trekken aangezien daar de wandel tocht niet doorgaat voor ons. Mor gen is dus een vrije zondag. Nade re berichten de volgende week in de krant. Missionarissen Pater Apheus Swinkels zal op 11 mei a.s. voor de 3de maal naar de missie vertrekken. Was hij aan vankelijk werkzaam als missiona ris in China, toen hij daar door de communisten verdreven werd, is hij naar India gegaan, waar hij in tussen reeds 6 jaren werkzaam was. Ook nu gaat hij terug naar India. Zondag j.l. nam hij afscheid in de rectoraatskerk, terwijl hij op zondag 10 mei in de Petrus Ban den afscheid zal nemen. Pater G. Kemps van de orde der H. Geest is thans in Nederland aangekomen na een langdurig ver blijf op St. Maarten. Hij brengt zijn vacantie o.a. door bij zijn zus ter in Boxmeer. DERDE ORDE Maandagavond half 8 Bijbelcur sus in San Damiano. Brand De brandweer moest deze week in touw komen voor een brandje, dat uitbrak in de motor van een luxe-wagen, die op de Julianasingel geparkeerd stond. Men wist erger te voorkomen en de schade tot de motor te beperken. Ongelukken Zondagavond werd op het kruis punt Poststraat-Paterstraat een bromfiets gegrepen door een luxe wagen. De bromfiets werd nogal beschadigd, maar zijn berijder kwam er met enkele schrammen vanaf. De verpleger die op de Stations weg over een steen heen fietste kwam te vallen en brak daarbij zijn arm. Moederdag Ook dit jaar brengen wij op de 2e zondag van Mei hulde aan de moeders. Deze hulde kunt U haar tonen door het aanbieden van een mooi geschenk ter verfraaiing van de kamer, zoals een tafel- of divan kleed, dressoirloper, sierkussen, een leuk handwerkje etc. U vindt bij van Opbergen, Grote straat 24 een ruime en prachtige sortering in deze artikelen, (advertentie) Heb ik U niet eens eerder gezien Onder deze titel voerde de toneel club uit de personeelsvereniging van Inalfa woensdag j.l. in zaal Wilhelmina onder grote belang stelling een toneelstuk op. Deze personeelsvereniging moet men nageven, dat zij het probleem der vrije tijds-besteding op alle mogelijke wijze probeert op te lossen. Er zijn eigen voetbalclubs, ping-pong en kaartcompetities, eigen reisclub en nu dan ook een eigen toneelclub, die met boven genoemd stuk zich voor de tweede maal voor de leden presenteerde. Het gegeven was misschien wat gezocht. Er werd n.l. een meisje, dat onschuldig veroordeeld was, ge chanteerd en opnieuw verdacht van een diefstal. Dank zij een vaardig butler, die een verkapt politieman was, komt dan uiteindelijk na veel gesnik een happy end. De hoofdspelers' mej. Reintjes en de heren Pondman, Verhaeg en van Ligte wisten met veel verve dit gegeven uit te werken, waarbij vooral juffrouw Reintjes en de heer Pond man over goede toneelkrachten bleken te beschikken. Ook de bij rollen werden vlot en goed ge bracht zodat het geheel een zeer genoeglijke avond was en men zich uitstekend amuseerde. De voorzitter van de personeels vereniging de heer Bemer bracht de spelers dank, waarbij de dames bloemen werden aangeboden. Met een gezellig onder-onsje werd deze avond besloten. We kregen de indruk, dat op deze club in de toekomst nog menig maal een beroep zal worden ge daan. Oude munt gevonden Tijdens graafwerkzaamheden bij de heer Manders, Marktstraat werd 'n oude zilveren munt gevonden uit 1682. Er staat een tweekoppige adelaar op. Het oudheidkundig museum van Venray heeft zich in verbinding gesteld met het Munten kabinet Den Haag om nadere gegegens te verkrijgen. De heer G. van Houdt „gouden" tabaksbewerker In intieme kring heeft G. van Houdt, Prinses Irenestraat, het feit herdacht, dat hij 50 jaar geleden lid werd van de r.-k. Tabaksbewer- kersbond. Van de zijde van de KAB en van de plaatselijke bond moest hij vele felicitaties in ontvangst nemen. Van Houdt was mede oprichter van de Venrayse afdeling. Met bromfiets gevallen Doordat mevr. P. voor een kind moest uitwijken met haar bromfiets kwam zij door het plotseling af remmen te vallen. Met een hersen schudding werd zij naar haar wo ning vervoerd. Onder architectuur van Gebr. de Vries werd gisteren, vrijdag, aan* besteed het bouwen van twee gym nastieklokalen met annex werken, te bouwen op een terrein aan de Charles Ruy^ straat en op een teri rein hoek Hoendstraat—Langeweg te Venray. De ingeschrijvingen waren als volgt, voor elk gebouw apart: Akerboom, Venray f 123.970 Gebr. Volleberg 126.000 Haegens-Martens Horst 128 970 Bruns-Boncke, Venlo 130.583 van Bree, Someren 133 900 Gebr. Dinghs, Castenray 135.480 H. Oudenhoven Lzn Venray 135.480 Wijnen, Someren 137.900 Verhoeven, Venray 139.483 Koenen, Holtheés 139.900 Gebr. Janssen 140.500 Gebr. Haegens Horst 140.500 L. Volleberg 143.000 G. Janssen 147.500 Teluy Venlo 148.000 Wolters Venlo De begroting was 118.000. Schuld en boete voortaan één Gister begon in enkele streken van het land de proef met het nieuwe boete-systeem voor ver keersovertredingen. Verkeerszondaars boven de acht tien jaar kunnende boete voor hun overtreding in bepaalde gevallen betalen aan de politie-agent, die hen heeft aangehouden. De overtreder heeft de volle vrij heid het schikkirigsaanbod van de politie niet te aanvaarden. Wan neer de proef een succes blijkt, wordt het systeem van boter bij de vis in het gehele land ingevoerd. De proef wordt genomen in Breda, Rotterdam, Zwolle, Kampen en Sneek en in de gemeenten met rijkspolitie, die liggen in de kantons Zevenbergen, Zwolle, Steenwijk en Sneek. De politiemannen hebben kwitanties bij zich voor boetes van twee gulden vijftig, vijf gulden en zeven gulden. In het gehele land gaat heden een nieuw stelsel van oproeping voor de kantonrechter in. De be keurende agent geeft aan de over treder een eenvoudige kennisgeving van oproeping uit, waarop alleen staat dat men opgeroepen zal wor den. Uiterlijk op de derde dag na de uitreiking van de kennisgeving, moet de agent een oproeping maken. 3,8 miljoen gulden 3 Appèl-acties Majoor Van Velzen, vice-voorzit ter van de Bond van Nederlandse Mili taire Oorlogsslachtoffers, heeft woensdagavond voor de radio be kend gemaakt, dat de drie Appèl acties in totaal ruim 3,3 miljoen gulden ten bate van de Nederlandse militaire oorlogsslachtoffers hebben opgebracht. De laatste actie, Appèl 3, had weer een opbrengst van ruim I,1 miljoen gulden. Nationale Trekpaarden tentoonstelling Op dinsdag 15 en woensdag 16 september a.s. wordt dit jaar de Nationale Trekpaardententoonstel ling gehouden. Deze manifestatie zal, traditiegetrouw, wederom plaatsvinden te 's Hertogenbosch. Naast het bekende keuringspro gramma en verschillende bijzonde re attracties, zal tijdens deze da gen, voor het éérst, een tentoon stelling en demonstratie van Mo derne Paarden werktuigen georga niseerd worden. Hiervoor werd reeds medewer king toegezegd door de Alg. Tech nische Commissie van het Land bouwschap en het Instituut voor Landbouwtechniek en Rationalisa tie te Wageningen. 30 ha bos en hei afgebrand In de Staatsbossen tussen St. An- thoni3 en Wanroy heeft een grote brand niet minder dan 30 hectare bossen en hei totaal zwart gebrand. De brand werd zaterdagmiddag, even nadat twee straaljagers erbo ven met elkaar in botsing waren gekomen, ontdekt. Het bleek dat het vuur op verschillende plaatsen tegelijk was ontstaan, waardoor het vermoeden voedsel vindt dat de twee tegen elkaar invliegende straaljagers schuldig aan deze brand zijn. Met grote moeite slaagde men erin de boerderijen op de Nullen te Ledeacker te redden. Bij deze brand werd veel wild en gevogelte een prooi der vlammen. ADVERTENTIËN BRIE VEN-BUSSEN Toen de heer van Haaren deze week in zijn begrotingsbeschouwing een geschiedkundig overzicht gaf van de laatste veertig jaren, waar in hij de groeionzer gemeente gloedvol beschreef, toen schoot ons een rare gedachte door het hoofd. Met die groei en bloei van ons stadje heeft de P.T.T. toch maar slecht rekening gehouden. Want toen stonden er in de kom een brievenbus bij St. Anna en St Servatius, op de Markt en de Langstraat, maar nu... veertig jaar later, is het nog precies hetzelfde als toen En dat, terwijl de bevolking ver dubbeld is, Venray veel groter ge worden is en meer huizen en stra ten kent en... veel meer correspon deert. Bewoners van plan Oost en West moeten hele wandelingen maken om hun brieven te posten en zeer binnenkort wordt het aantal wan delaars nog groter in plan Zuid. Misschien dat de P.T.T. uit het geld wat ze immer te veel gevraagd heeft door onze gemeente in twee postsectoren te splitsen, nog een paar brievenbussen over gehouden heeft, die hier mtt graagte zullen worden geaccepteerd. TELEFOONGIDS Trouwens de P.T.T. schijnt er altijd een voorliefde voor gehad te hebben om Venray in verschillende sectoren onder te verdelen. Zo kan men de gemeente Venray niet onder één kengetal bij de te lefoon te pakken krijgen, neen, Venray is ook alweer in vieren verdeeld. K 4780 geeft Venray, Smakt, Oostrum, Leunen, Veulen en Heyde. K 4787 geeft Oirlo en Castenray. K 4786 Merselo en de Vredepeel en K 4785 Ysselsteyn. Een en ander is nogal omslachtig. In het nieuwe telefoonboek noemt men alle kerkdorpen op behalve 't Veulen en de Vredepeel. De op beller van buiten moet maar weten, dat hij 't Veulen onder Leunen (en Leunen onder Venray) moet zoeken en dat hij voor de Vredepeel in Merselo terecht moet.... Waarom gemakkelijk als het om slachtig kan. SPEELRUIMTE Links en rechts in de kom vindt men affiches hangen, waarop men lezen kan: Jeugd vraagt ruimte om te spelen en te leven- Een onderstreping van de grote nood, die juist op dit terrein nog heerst, ook in de gemeente Venray. Daar tobben we al jaren met 't probleem, waar de jeugd nu feite lijk toch spelen moet. Gelukkig Is thans de commissie Speeltuin al klaar met de plannen voor een grote speelplaats, maar daarraast blijft o.a. het probleem der wjjk^peelplaatsen nog immer bestaan. We hebben vorige week repds gewezen op het feit/dat waarschijn lijk het kinderbad verloren is. We hebben al eens eerder en meer dere malen er op gewezen dat in alle nieuwe wijken te weinig ruimte wordt gereserveerd voor de spelende jeugd, maar men hoort en ziet verder niets. Misschien dat dit probleem weer eens even onder de aandacht komt door deze affiches. En hopenlijk zullen niet alleen de plannen van de commissie speeltuin verwezen lijkt worden, maar zal nu ook het probleem der wijkspeelplaatsen eens bekeken worden en plannen hiervoor worden opgesteld. van 24 t/ra 30 april 1959 GEBOREN: Smits Petrus, Eindstraat 7 Klaassens Johannes, Hoenderstr. 15 Peters Theodor, Oirlo E 5a Claessens Wilhelmina, Schoolstraat nw 10 Barends Adriana, Wnrd. Vlakwater vd. Goor Cornells, Steegsbr. I 16a Koenen Johannes, Gussenstraat 22 v. Dijck Theodora, Molenhofweg 2 Kijenen Gerardus te Vierlingsbeek Poels Martinus, Volen L 57 van Ooi Lambertus, Veulen H 35 Druiven Cornells, Molenpad 7 Michels Wilhelmina, Grootdorp 45 Kengen Johannes, Maasheseweg 52 Beckers Jozef te Vierlingsbeek OVERLEDEN: Emonts Engelbertus, echtg. van Geurts M., 81 jr, Castenray. Raymaekers Maria, echtg. van Proosten H., 74 jr, Hiept. ONDERTROUWD: van Dijck Leonardus, 28 jr, land bouwer, Oostrum C 47 en Geurts Catharina, 27 jaar, Heide L 60. GETROUWD: van der Zanden Henricus, 24 jr, champignonkweker en Arts Johan na, 26 jr, beiden te Venray. Swinkels Petrus, 30 jr, landbou wer en Wismans Antonia, 24 jr, beiden te Venray. Steerneman Gerardus, 28 jr, ver tegenwoordiger te 's Hertogenbosch en Verkoeijen Hendrina, 24 jr te Venray Vermeulen Wilhelmus, 23 jr, fa brieksarbeider en Philipsen Johan na, 21 jr, beiden te Venray. TE KOOP oud-Hollandse pannen bijpassende dakramen M. Wismans, K 43 Leunen TANDARTS hervat praktijk op maandag 4 mei Controlekaarten van maart en april blijven geldig in mei en juni. „Eensgezindheid" Premiebetaling zondag 3 mei na de hoogmis, in de zaal te Leunen. Premie bedraagt 0.50 pet., voor pinken de helft. Het Bestuur het aardewerk der 20e eeuw is verkrijgbaar bij I.Coenen-Houtackers Zn Hofstraat GEVRAAGD Leenders-Gommans. Stationsweg 45 TE KOOP dragende vaars ab- en tb-vrij W. Philipsen, Deurneseweg 6. te koop Bintje eetaardappelen tevens gevraagd aardbeienplukkers Ant. Voermans, Leunseweg 16a Voor goed en degelijk I.Coenen-Houtackers Zn Hofstraat te koop toom biggen W. Litjens, Brukske G 78 Kaih.Bouwvakarbeiders bond St. Joseph Op dinsdag 5 mei bestaat ge legenheid vacantiebonnen te verzilveren voor Koninginne dag, Hemelvaartsdag en Tweede Pinksterdag, 9.30-—12 uur, 16 uur en 7—8 uur Beekweg 16. 150 cc in prima staat. A. van Mill, Maashezerweg 2, Venray. aan de van uw kind van Rijke sortering Bestel ze nog heden Langs deze weg beluigen wij onze welgemeende dank voor de belangstelling en gebeden bij het overlijden en de begrafenis van onze lieve dochter, zuster verloofde Diny van Teeffelen Speciaal dank aan heren gees telijken, doktoren Termote en v.d. Hombergh, zusters van het Ziekenhuis, directie en personeel Cartonnagefabriek, de buurt Buurtvereniging. fam. van Teeffelen Langstraat H. Verstegen verloofde, Merselo Voor de vele blijken van be langstelling ondervonden bij de heropening van Haison Moderne zeggen wij hartelijk dank. W. Kessels-Folbers Langstraat 1 Bij de loten moet een extra briefje zijn gevoegd, waarop de volgende namen zijn vermeld Venrays Mannenkoor Venray le prijs Bico wasmachine Jac de Kerle 2e prijs Orlando di Lasso 3e prijs lmjalow 4e prijs Hans Kox 5e prijs Henk Badings 6e prijs A. Bruckner 7e prijs J. S. Bach 8e prijs W. A. Mozart 9e prijs L. v. Beethoven 10e prijs G. Fr. Handel 11e prijs J. Haydn 12e prijs Fr. Schubert 13e prijs Ant, Vivaldi 14e prijs Oscar van Hemel 15e prijs Diabelli 16e prijs Karl Kampf 17e prijs Frans Liszt 18e prijs Tschaykowsky 19e prijs Mendelsohn 20e prijs De prijzen kunnen worden af gehaald vanaf vrijdag 1 mei bij H. Vollebergh, Eindstraat 13. Bij Bouten Straelseweg 15 VENLO Tel. 4723 (04700) Geeft ons even bericht en wij komen de mantel gaarne bij U halen. Bewaren reeds vanaf 8.— per seizoen. Reparaties tegen zo- merprijzen. TE KOOP pink 6 mnd. 100 7wk. pullen W xick en eetaardappelen J. Rongen, Brukske C 77 01 IN worden gratis gemaakt en gehangen J. de Bruijn-Delsing Langstraat 13 Tel. 1230 Balati m Cocos Traplopers Linofeit in vele dessins [J.Coenen-Houtackers Zn Hofstraat TE KOOP toom biggen en partij eetaardappeler Fr. Michels. Merselo. EK tc ÈK TE KOOP 7 beste biggen A. Jeuken, Stationsweg 50 Onze reclame Droogworst 100 gr. 45, 250 gr.llö Zure zult 500 gr. 40 Tongworst 100 gr. 24, 250 gr. 60 Vrijdag en zaterdag Goteletten 500 gram 1.90 Dinsdag gehakt 500 gram 1.40 Woensdag speklappen 500 gr. 1.40 Coöp. Zuivelfabriek „Venray" vraagt een Aanmelden ten kantore der fabriek. Voor direct gevraagd verstandig R.K. meisje liefst voor dag en nacht, in ge zin met kleine kinderen. Adres bureau van dit blad. gevraagd nel winkelmeisje Slagerij Wijnhoven." TE KOOP moderne kinderwagei in prima staat. Adres bureau van dit blad. te koop dragende zeugen of 7 met biggen J.W.R. en 150 pullen 13 weken, geün tegen vogelpest. J. Willems, Nachtegaal 22 ijd |AL HA nsi oe tA Vijvervissen grote en kleine, goudkleur, roef wit en bont. Zeer mooie, It^ import. M. MUYSERS Langstraat 28, mooie, IYSERS 8. Tel. 17£c TE KOOP partij biggen Fr. Mulders, Paardekopweg 1| te koop grote partij pullen ch' en dragende zeugenroz J. Janssen, Lorbaan 18 Veule*Zl te koop pin 500 6wk. jonge hennei li< M. v.d. Ven, Jan Poelsweg q Ysselsteyn. TE KOOP Sro partij biggen P^JLinssen^Burskesho^Oostrup j» te koop partij biggen J. Janssen, Veltum L 18 Zilveren rozenkrans gevonden. P. Litjens, Oostrum D 32a Aangeboden zit-slaapkamer met of zonder pension. TE KOOP k| - tuinameublement, appelrek, appelkistjes, elecfr. wasmachin^^ met wringer. Adres bureau van dit blad. fl Coopmans' Zaden h worden verkocht aan marktprijzei^ bv. Stok- en Struikprincèsscn V.. soorten a 75 ct. per ons, enz^^' Noord-Franse Rode Klaver ,ests 2.60 per kg. "iter erpz Te koop 3pits gasstel u. en stofzuiger Kempweg 14. TE KOOP of te ruil z.g.a.n,- Lm breimachine Rapite* Halmans, Eindstraat 25. f TE KOOP 250 kg zandster hav< r getrieerd, ontsmet. L. Volleberg, Kempweg 44 'f TE KOOP toom biggen J. Droesen, Heide L 34. TE KOOP 15 biggen Th. Hendrix, Leunen K 38 nebl TE KOOP IOOO 6wk. pullen Jan Vloet, C 117 Overloon.™* te koop voldr. jonge zeugen Claessens-Poels, Puttenweg Ysselsteyn. te koop 75 6wk. pullen WxR Stoks, Leunseweg 13a. Te koop partij slachthaantjes A. Pelzer, Kalutweg 2, Veltu TE KOOP motorrijwiel Jawa 250c. en Solex bromfiets beide in prima staat. L J. Bloem, B 88 Maashees. I TE KOOP tweeling-kinderwager( in goede staat. Gussenstraat 1, Leunen. te koop wegens plaatsgebrek goed onderh. biljart P. Geurts, Meerlo. TE KOOP partij eetaardappelenl 2 schapen m. lammere en een bok G. Maessen, Deurneseweg Ysselsteyn. TE KOOP toom biggen B. Bonants, Spurktl3

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2