u Overpeinzingen Meisjes," Verkoop planken Slagerij MDERS Venraylei GASFO'Et BL1A gereedsón Koningin Wiibelminafonds Onder-avond Eerste Communie in het Rectoraat Kranig chauffeur jke Stand Venray Peter Gerardos Casters Aotonins Swinkels Paardenverzeker. TAXI nodig? Voor de Heren Vos' Zaadhandel Alle naaisters- artikelen Oproep I Gebr. Michiels Gebr. Michiels gasfornuis >o: assistent zaakvoerder 1 of 2 meisjes kamermeisje Voor de dames ai c Nieuws uit Venray en Omgeving Zondagsdienst huisartsen Vanaf zaterdagmiddag 4 uur tot maandagmorgen 8 uur, wordt de praktijk der huisartsen voor Venray e.o. waargenomen door Dr. L. COENEN, Henseniusstr. Telefoon 878. Uitsluitend voor spoedgevallen. GROENE KRUIS Donderdag a.s.: Zuigelingenbureau4voor de Kerk dorpen. De actie-avond voor het Koningin Wilhelminafonds welke maandag j.l. in zaal Wilhelmina werd gehou den had niet die belangstelling die men er redelijkerwijze van ver wachten mocht. De heer van Lieshout opende de bijeenkomst met een woord van welkom en opwekking om toch met z'n allen de strijd aan te bin' den tegen de kanker. Om toch gezamenlijk de middelen te ver schaffen aan de wetenschap om de kankerverschijnselen te kunnen onderzoeken, behandeling mogelijk te maken en nieuwe wegen te vinden. In een film werd de aanwezigen duidelijk getoond wat nu feitelijk wel kanker is, wat de behandelings methoden zijn en welk een diep gaand onderzoek telkens en telkens opnieuw nodig is om deze volks vijand nr. 1 onschadelijk te maken. Hij toonde tevens aan dat kanker mits tijdig genoeg onderkend niet ongeneeslijk is en spoorde aan tot een regelmatig onderzoek bij de doktoren. Het tweede gedeelte van de avond was dan gereserveerd voor de vrolijke noot, waarvan de Limburg se clown Pierke het leeuwendeel voor zich opeiste en in een aardige conference de stemming er in wist te brengen. Voor de jongeren was het optreden van 2 Silver as het hoogtepunt van deze avond, waarin de Postkoets en andere liedjes niet ontbraken. Een beschaafd, zij het niet bepaald groots programma, waarbij in de pauze door ijverige dames nog menig bezoeker als lid van dit fonds werd genoteerd. Jubileum-gave KoDingin Juliana In aanvulling op wat we elders publiceerden over het verjaardags geschenk aan H. M. de Koningin verzoekt men ons mee te delen, dat ook gewone briefkaarten met extra bijgeplakt 50 ct. of 1 galden voor dit doel kunnen worden n zonden. inge- Vuurwerk op 30 april het Oranje-comité heeft besloten ook dit jaar met koningin-ver jaar dag een groots vuurwerk af te steken als besluit van een dag waarop de kinderen worden ge- tracteerd. Nu zondag, 19 april, worden de ouders van de Eerste Communi cantjes in huize San Damiano verwacht om 8 uur voor een be spreking. Eerst zal pater Aarnink uit Nijmegen tot u het woord rich ten, met vele mooie en praktische wenken. Na de pauze wordt een prachtige filmstrook vertoond over het intieme feest der Eerste H. Communie. Wij beginnen precies om 8 uur en alle ouders maar ook alleen zij van de feestelingen worden verwacht. De Politierechter oordeelt In het verslag van de zitting van de politierechter van vorige week staat het verhaal van een Horster handelaar in naaimachines, die wegens valsheid in geschrifte ver oordeeld is. Op verzoek maken wij gaarne bekend, dat dit niemand betrof van de fa. Mooren aldaar en dat zij, die deze conclusie uit dit verslag getrokken hebben, dus mis zijn. PATRONAAT Wandelclub Morgen gaan wij voor de eerste keer officieel deelnemen aan een wandeltocht. Wij vertrekken zon dagmorgen om 10 uur aan ons gebouw. Boterhammen en drinken meebrengen. Alle wandelaars dus present, liefst met witte blouse. Solistenconcours Op het onlangs gehouden solisten concours te Ospel, behaalde de heer G. Kemmelings uit Oirlo, de 2e prijs in de 2e afdeling met 94 punten. Hij werd opgeleid door de heer H. Martens uit Leunen. GOUDEN BRUILOFT A.s. dinsdag gaan in Castenray de vlaggen uit ter ere van het gouden bruidspaar Emonts-Lem- men, want op die dag herdenken Peter Emonts en Anna Lemmen, dat zij op 20 april 1909 in de kerk van Oirlo elkander eeuwige - trouw beloofde. Hun zeven kinderen (4 jongens en 3 meisjes) zullen met de 47 kleinkinderen natuurlijk op dit feest aanwezig zijn en menig oude herinnering zal nog worden opge haald. Vader Emonts is het rentenieren best meegevallen en is met zijn 76 jaren nog zeer kras, al wil na een ongeluk van enkele jaren ge leden het nog wel eens tegenvallen met lopen. Moeder Emonts die enkele jaren ouder is, is nog bij zonder fit en is op haar oude dag een verwoed kaartster geworden, die zowel overdag als 's avonds altijd voor een spelletje te vinden is. De familie is betrekkelijk dicht bijeen gebleven, slechts een zoon woont in Breda, de anderen alle maal in Venray en natuurlijk zijn de grootouders daar hartelijk wel kom. De buurt is volop bezig om nr. G 15 in de bloemen te kunnen zetten en men heeft lang moeten zoeken naar een landouwer, maar nu heeft men dan een mooie te pakken gekregen, waarin het bruids paar ter kerke zal worden ge bracht. Dat de ruiterclub, het ge mengd zangkoor en andere vereni gingen die dag acte de presence zullen geven is vanzelfsprekend. Om half 10 is er een plechtige H. Mis, waarna in café van Rhee, de verdere feestelijkheden [zullen worden gehouden. Castenrays zilveren koster De heer Kuypers herdacht deze week, dat hij 25 jaren verbonden is als koster aan de R.K. kerk te Castenray. Hij heeft voor dit zil veren jubileum vele geluk wensen van zijn plaatsgenotén in ontvangst mogen nemen op een receptie die 's middags ten zijne huize werd ge houden en waarop zijn werkkracht en zijn accuratesse werden ge prezen. Ook andere verenigingen, waarvan de heer Kuypers lid is, namen de gelegenheid te baat hun medelid met dit jubileum geluk te wensen. Boerenkermis Veulen Er hangen al weer enkele weken affiches uit, die voor het komende week-einde de Boerenkermis op het Veulen aankondigen. De ruim 70 gezinnen van het Veulen vinden in deze boerenker mis een bron van inkomsten voor hun kerk, waarvan de lasten voor zulk een kleine gemeenschap ook wel zwaar te dragen zijn. Daarom spannen zij zich ieder jaar opnieuw in om die kermis te doen slagen door allerlei attracties. En ook dit jaar schijnt men een aardig pro gramma gereed te hebben voor de boeren en buitenlui, die op bezoek komen, opdat ze graag hun offertje bijdragen aan de in standhouding van Veulens kerk. Er is met man en macht gewerkt en alleen al de voorraad taarten en wat dies zij is gegroeid tot een formidabel aantal. Die er eens naar toe geweest is, komt er trouw ieder jaar weer, want de stemming is er best,'even als het bier en andere dingen en wie er nog nooit geweest is, raden we aan ditmaal op de koperen kermis zeker niet te ontbreken. BIJ-BEWIJS. We hebben reeds vroeger in dit blad al eens de vraag gesteld waar om het nu nodig is, dat degenen, die een rijbewijs willen halen, hiervoor sinds de oorlog'naar Ven- lo moeten? We hebben toen als antwoord gekregen, dat Venlo door zijn ver- keers-technische uitrusting beter geschikt was om de candidaten te testen dan Venray, waar slechts enkele verkeersborden prijkten. Op onze wedervraag, of dit ar gument dan niet gold voor hen, die in Venray zelf voor de oorlog zijn geëxamineerd, hebben we nog nooit een antwoord gekregen. Wat ook moeilijk zou kunnen, want dan zou men feitelijk erken nen, dat de toen geslaagden maar slechts de grondregels behoefden te kennen om te kunnen slagen. Maar goed... sinds de oorlog zijn we op Venlo aangewezen en dat is en blijft een kostbare geschiedenis. De reizen heen en de reizen terug, het zijn telkens 50 kilometer, nog afgezien van de tijd, die toch ook geld kost. Nu Venray binnenkort in 't bezit komt van zegge en schrijven 250 verkeersborden, wordt Venray ook verke'er-technisch zo rijp, dat in 't vervolg hier weer examens afge nomen kunnen worden. Ons lijkt het zeker te kunnen met een dergelijk aantal borden. En daarom is het misschien ook weer eens zaak, dat dit weer eens ter sprake wordt gebracht bij de betreffende instanties. Want ook rijbewijs-êxamens horen feitelijk bij een steedse outillage.... FIETSEN Sprekende en schrijvende over het verkeer, denkt men onwille keurig ook aan de fietsen-geschie- denis. We gaan de voetganger op voeden om op trottoirs e.d. te blijven, maar er schijnt zich nie mand iets van aan te trekken als diezelfde trottoirs gebruikt worden als fietspad door rossende jonge lingen, terwijl aan hét parkeren van fietsen schijnbaar niemand aanstoot neemt. De fietser duwt zijn standaard naar beneden (handig maar breed) en poot heel gemoedelijk zijn fiets midden op het trottoir. Nummer 2 komt er naast staan en geen mens die er nog door kan. Bij markten e.d. valt dit zeer op, terwijl dan juist een vrij trottoir in verband met de drukte zeer wenselijk is. Hetzelfde verschijnsel ziet men bij het gemeentehuis, bü cafetaria's en café's en schijnbaar kan en mag dit allemaal. Maar o wee de voet ganger die zich op de rijweg bevindt en daar de fietser of het auto verkeer hindert... Een kwestie ook van beschaving. URINOIRS Als men over deze nuttige en noodzakelijke dingen schrijft, dan begint men op voorhand te lachen. Of men wijst op „beschaving". Maar feit is, dat een kleine enquête hier in de omgeving van het redactie bureau op een zondagavond binnen 1 uur tijds 22 slachtoffers aan kon wijzen. Mensen dus die gebrek aan een openbare gelegenheid mid den in de kom van ons dorp ge bruik maken van een poortweg of een donkere hoek. We weten, dat in de gemeente raad deze gebouwtjes „vieze" dingen werden genoemd, maar deze schar- relerei is ook. vies- Dat het anders kan bewijst men in enkele Duitse plaatsen hier vlak over de grens waar keurig nette ondergrondse gelegenheden zijn, die noch het stadbeeld storen, noch „vies" zijn, maar daar hun nuttige en dikwijls zeer noodzakelijke taak tot ieders tevredenheid vervullen. Men verzoekt ons opname van het volgende stukje: De 38-jarige chauffeur P.B. uit Venray, heeft een huzarenstukje op zijn naam geschreven, dat vooral in de Belgische pers veel bewondering heeft afgedwongen. B. die in de buurt van Bastogne (B.), werkzaam was met zijn 25 tonner reed op een gegeven ogen blik, met een vracht bomen op de trailer, van de heuvel af, die voor Luik ligt, toen hij merkte, dat zijn remmen niet meer werkte. De wagen kreeg al langer hoe meer vaart en schoot met meer dan 100 km de helling af, naar een druk kruispunt toe. De chauffeur is toen aan een kant uit de wagen gekropen en zijn bijrijder kroop er aan de andere kant uit. Hij heeft toen de wagen staande op de tree plank de zachte berm ingestuurd rechts van de weg en is er afge sprongen. De kolossale wagen is gekanteld, waarbij o.m. de olietank sprong, zodat B., die met een flinke smak üop het wegdek terecht ge komen was, dreef van de olie. Zijn bijrijder had het slechter ge troffen. Hij is tamelijk zwaar ge wond enkele honderden meters ver der gevonden. B. is er vanaf ge komen met enkele flinke schaaf wonden en gekneusde ribben. De Belgische pers heeft aan dit gebeuren veel aandacht gewijd, daar deze zware wagen onder bij het kruispunt waarschijnlijk een ge weldige ravage zou hebben veroor zaakt, waarbij ongetwijfeld tiental len doden zouden zijn gevallen. Door het moedig optreden van deze Venrayse chauffeur zijn geluk kig verdere ongelukken vooi komen. De 25 tonner is totaal vernield. •JULIANASINGEL41 -tewf 7O5(Ki780) NA KANTOORTIJD 462 van 10 t/ra 16 april 1959 GEBOREN: van Lierop Gertruda, Veltum 23 Lucassen Désiré, Stationsweg 9 Versteegen Joseph, Haag 27, Merselo v. Cuijck Peter, Oude Oostr.weg 42 v. Tilburg Petronella, Zwartwater 3 v.d. Putten Monica, Hoebertweg 26 Backus Michaël, Overloon Hendricks Elisabeth, Puttenweg 25 Loonen Johannes, Oirlo E 44 Verbeek Gertruda, Eindstraat 15 Martens Gerardus, Leunen K 24 Jacobs Carolus, Heuvelstraat 11 OVERLEDEN: Janssen Gerardus, 20 jr, Vrede- peel. Linskens Theodorus, echtg. van Claessens A., 55 jr, Oostrum. Vissers Hendrikus, weduwnaar van Arts M80 jr, Castenray. van Cuijck Peter, 11 uur, Oude Oostrumseweg 42 Stienen Maria, echtg. v. Hergrü- ter, 62 jr, Hoenderstraat. Custers Peter, wed. v. Oudenho ven W., 83 jr, Markt. ONDERTROUWD: Vermeulen, Wilhelmus, 23 jr, fa brieksarbeider, Merseloseweg 49 en Philipsen, Johanna, 21 jr, Maas- heseweg 95 GETROUWD: Seijkens, Jozef, 27 jr, landbouwer i Fieurkens, Elisabeth, 30 jr, beiden te Venray CoopmansHendrikus, 29 jr, chauf feur te Bakel en v.d. Ven, Gertruda 37 jr, beiden te Venray van Meijel, Gerardus, 25 jr, huis schilder, en Janssen, Anna, 23 jr, beiden te Venray voor moeilijk heden, ofwel voor raad en inlichtingen is de R.K. Vereniging tot bescherming van Meisjes: Mevr. W. v.d. Munckhof-S angers Grote Straat 28, Tel. 581; Mevr. M. v.d. Hombergh-Bot, Oostsingel 6, Tel. 393; Mevr. A. PJjls-Drenth, Grote Straat 14; Mej. T. Coenen, Patersstraat 30, Tel. 588; Mej. T. Paping, Paters straat 30; Mej. M. Pljls, Grote str. 14a, Tel. 673; Mevr. Baronesse de Welchs de Wenne, Geijsteren, Tel. 250; Mevr. vd. Haar, BlitterswJjck. D 67, Tel. 263 Tot onze diepe droefheid overleed heden zacht en kalm, voorzien van de H.H. Sacra menten der stervenden, onze inniggeliefde vader, behuwd- grootvader en overgrootvader Lid van de H. Familie weduwnaar van Wilh. Joh. Oudenhoven in de gezegende ouderdom van 83 jaren. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uw godvruchtige gebeden aan. Venray T. Claessens-Custers S. Claessens en kinderen Venray Wed. M. Pluijm-Custers kinderen en kleinkind Venray j. Custers J. Custers-Oudenhoven Venray E. Custers E. Custers-Luykx en kinderen Venray W. Custers Venray J. Custers J. Custers-Cremers en kinderen Tilburg I. van Opbergen-Custers J. van Opbergen en kinderen Familie Custers Familie Oudenhoven Venray, 15 april 1959. De plechtige lijkdienst, ge volgd door de begrafenis, heeft plaats heden zaterdag om 10.15 uur in de parochie kerk van St. Petrus Banden. Bijeenkomst Markt 9 om 9.45 Heden overleed, voorzien van de laatste H.H. Sacramenten der stervenden, onze lieve echtgenoot, vader, behuwd- en grootvader, broer en oom, echtgenoot van Johanna Haria van Dooren, in den ouderdom van 81 jaren. Wij bevelen zijne ziel in uwe godvruchtige gebeden aan Ysselsteyn: J.M. Swinkels-van Dooren J.M. Swinkels, Fr. Swinkcls-Claessens en kinderen. J. Swinkels M. Swinkels-Jeuken en kinderen. J. Maessen-Swinkels H. Maessen en kinderen Elzendorp: M. Swinkels M. Swinkels-Haegens en kinderen Ysselsteyn: Fr. Swinkels M. Swinkels-Janssen en kinderen Piet en verloofde Mien en verloofde Harry Familie Swinkels Familie van Dooren Ysselsteyn, Past.Jacobspeel 2 De pl. Lijkdienst, gevolgd door de begrafenis a.s. maan dag 10 uur in de Parochiekerk te Ysselsteyn. Op dinsdag 21 april hopen onze lieve ouders Antoon Martens en Theodora Hezen de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaren in het huwelijk traden. Om 10 uur wordt in de kerk van de H. Catharina te Leunen een plechtige H. Mis ter hunner intentie opgedragen. Receptie 1—2 uur café Mar tens Leunen. Hun dankbare kinderen Frits, Lies, Piet Op vrijdag 24 april hopen onze lieve ouders Mart. Hub. Litjens en Hendrina M. Verhaag de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaren in het huwelijk traden. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen. Merselo, april 1959 Beekweg 62 Op zaterdag 25 april hopen onze dierbare ouders Jean Friesen Aldegonda Custers hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Ter hunner intentie zal om 10 uur in de parochiekerk van de H. Gertrudis te Oirlo die dag een plechtige H. Mis van dank baarheid worden opgedragen. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen. Dagadres Zaal Rongen. Oirlo. Verhuur van moderne gelegenheidskleding W. Th. Lichteveld, Kleermakerij Merseloseweg 4 Onderlinge VENRAY Premiebetaling zondag 19 april vm. 11 12 uur in het schoolgebouw Vredepeel- Merselo. Prdroie bedraagt 1 pet. maandag 20 april vm. 10 uur bij café ,ln den Engel" Venray Bel dan 04780-1869 Ook voor alle Ziekenfondsen Aanbevelend, M. vd Beuken, Langsir.6 overhemden, blouses, zelfbinders, sokken, ankiets. Grootste sortering, laagste prijzen 't Knopenhuis A. Scheepers Schoolstraat 22 Telefoon 1375 Prima (r. rode klaver 2.60 per kg HELMOND Tel. 04920-2384 Vos' zaden apart en niet duur Iedere maandag op de markt. Let op het juiste adres: bij het beeld van Hensenius. de grootste sortering. 't Knopenhuis A. Scheepers Schoolstraat 22 Telefoon 1375 Woninginrichiingen, welke interesse hebben tot het inrichten van een of meer nieuwe woningen in Venray Zuid, uiteraard voor eigen rekening, kunnen zich hiervoor opgeven ten kantore van Gemeentewerken, Markt 12. Hoeden Petten Caps Alpino's uw adres Patersstraat 22 Telef. 1961 Herenmodes Maatkleding Net meisje gevraagd voor 3 halve dagen als hulp in de huishouding. Wijn, Kolkvveg 11, liefst na 7 uur. Kinderwagenwiel verloren van Ziekenhuis naar Oranjestraat. T.b.t.t.b. Oranje straat 15. Een nieuw overhemd ol weekender Speciaal adres Patersstraat 22 aanschaffen, komt dan eens met ons praten, wij bieden U een flinke collectie tegen aantrekkelijke prijzen. Betaling in overleg. J.Coenen-Houtackers Zn Hofstraat Onze reclame Ham 100 gr. 50. 250 gr. 120 Gekookt spek 100 gram 35, 250 gr. 80 Vrijdag en zaterdag Braadworst 500 gram 140 Dinsdag gehakt 500 gram 140 Woensdag coteletten 500 gr, 175 Donderd. speklappen 500 gr. 140 TE KOOP een weischot en een weirund L. Loonen, Steeg K 71 TE KOOP 10 biggen V. Maassen, Merseloseweg 105 TE KOOP was-pers en gasstel voor de was Wilhelminastraat 35. Heden zaterdag 5 ut (Ka TE KOOP partij biggen van Ass, Veltum. TE KOOP compl. 2pers. eiken slaapkamer, kamerameublement, grote 2pers. eiken wascommode, klein dressoir, electr. fornuis met toebehoor, trapnaaimachine, eiken kapstok, koperen parapluiebak, enz. Stationsweg 59. TE KOOP eetaardappelen Bintje G. Manders, Leunen K 29 TE KOOP electr. wasmachine met wringer i.g.s. Overloonseweg 4. TE KOOP witte bruidsjapon m.40 H. Beerkens, Bosweg 3a. TE KOOP z.g.a.n. kinderwagen Merseloseweg 30. TE KOOP 2 tomen biggen Th. Clephas, Veulen TE KOOP 2 tomen biggen J. Buijssen, Leunen K 69 TE KOOP dressoir voor f 350 waarde f 535.- Muijsers, langstraat 28 TE KOOP lange witte bruidsjapon m. 40-42 en eerste communiepakje z.g.a.n. Adres bureau van dit blad. TE KOOP R koe 1 mei voldr. tb- en ab-vrij. Th. van de Pas, Rouwkuilenweg 4. Ysselsteyn. TE KOOP 2 tomen biggen G. Claessens, Oirlo E 3. TE KOOP hangklok,2 broedkooien ieder ódelig bromfiets Kaptein st. schemerlamp Akkerweg 11 Wij kunnen thans levere^n Dr gasfornuizen Drefor type D zonder prijsverhoging. 4v)r pas te brengen oven. Bijzet kolen^-id Gaslornuizenfabriek Dr;(raüi fabriek stalen r en vraagt voor haar beifTTE een vakbekwan Eigenhandig geschreven act tingen in te zenden aan de <5 Te koop partij stalmest Nog gelegenheid voor inscharen van weives P. Janssen, Leeuwstraat 2 TE KOOP z.g.a.n. hout, baddings, kepers, planken, pannen. Jacobs, Heuvelstraat 11 TE KOOP eetaardappelen Kind. vd Boogaard, Lull C 48 TE KOOP 10 zware biggen L. Janssen, Veulen TE KOOP volbloed vaars 5 mei voldr. ab- en tb-vrij. Joh. Camps, Oostrum D 47 TE KOOP g. onderh. kinderwagen Willemstraat 6. TE KOOP toom biggen Jan Dircks, Oirlo Blakt C 52 TE KOOP toom biggen P. Timmermans, Leunen C57 TE KOOP 2 dragende varkens 13 en 16 weken dracht L. Zeegers, B 176 Holthces TE KOOP JvR zeugen 15 w. dr. en partij biggen H. Philipsen, Laagheidseweg 19 Boerenbond Oosirum vraagt Inlichtingen ten kantore. Opgave tot 23 april a.s. GEVRAAGD per 15 mei of eerder net dagmeisje 15-17 j. M. Arts-van Woerkum GEVRAAGD voor direct voor dag of voor dag en nacht. Goed loon. Brieven aan postbus 156 Venlo Voor direct gevraagd net dagmeisje ca. 17 j. of flinke werkster voor enkele dagen. Overloonseweg 4. VERLOREN maandagmorgen van Brukske tot café De Engel heren-polshorloge J. Lenssen, Brukske. Hotel „De Bovenste Molen' te Venlo vraagt voor direct Goede verdiensten. Sollicitaties aan de directie. blouses, nylons, shawls en ceintuurs Grootste sortering Laagste prijzen 't Knopenhuis A. Scheepers Schoolstraat 22 Telefoon 1375 TE KOOP 2jarige ruin en 5jarige merrie Gr. type, volledig getuigd zachte prijs. Cor Janssen, „De Vers" Tel. 259, Overlmn Te koop 7-en 8wk. witte Bovans L. van Ooi, Veulen H 36c Tel. 992. Te koop vaars 28 april volct. vrij bedrijf. B van Meijel, Haag 8, Mcrelo TE KOOP 125 pullen WxH 9 vk. prima gezond P. T- Hendrix. Geijsteren. *r f lal tp; fg itti P' la' in; 01 h: is lel lel ct •re il< fef is TE KOOP 2 tomen biggen B. Broeren, G 51 Oostrum I TE KOOP toom biggen L. Weijs, D 52 Oostrum. TE KOOP grote partij pullen J. Janssen, Lorbaan 38 Veuen Te koop gevraagd afgekeurde koeiei en zieke varkens Cor Kreraers, Carmelietei- straat, Boxmeer, Tel. 0885- 459. TE KOOP vet 2jarig rund 2 tomen biggen J. Derckx, Buitenweg 6. TE KOOP electro motor 5 pk gesloten motor met v snaar poeie H. Michcls, Ringweg 8, Ysselsten TE KOOP partij biggen J. Willems, Leunseweg. TE KOOP partij biggen A. Pelzer, Kalutweg 2, Veltim TE KOOP kinder- en wandelwagn Maashese weg 41. Te koop gevraagd worstkoeien, zeugen en beren Koos Kremers, Vierlingsbek Telefoon 04781-192 a: se Sist e4e 10: Vil. Jisei rifc biid k;;n U I zi o w. t. I& VEÜl H. Mei

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2