Opvoeding en baldadigheid SPORT m Ceintuurs NO-I RON CADEAU! Beha's Kerkelijke Diensten looprekken schoonmaak ruithemden Balastore gordijnen geschenken HET WARESBUIS „Kuflex" gaat wecrie Sportcombinati» Heren-Regenjas Dames-Regenrmt jm PANTALON CAE Herenkoui nu o 95 ZELFBINDER 21. Sportcofer Gabardine jassen Regenjassi °ók met LEDERK: CONFECTIE FABRIEK J) mrU 'tweefc Reclame-artikelen Oudere mensen, hebben, doer hun in het leven reeds opgedane er varing, geleerd hoe zich in de maatschappij te gedragen. Zij houden thans met vele dingen rekening, waar zij in hun jeugd nog niet aan dachten. Het gevolg is echter vaak, dat zij nu geneigd zijn aanmerking te maken op de jeugd van heden, wegens haar levenshouding baldadigheid en egoïsme. Zij willen de uitingen van de huidige jongeren graag vergeiyken met die uit hun jonge tyd, die mis schien dertig of veertig of meer jaren achter hen ligt. Maar onlangs hoorden wy in een groot gezelschap van jongeren en ouderen een eenvoudige man van tachtig jaar toch openiyk verkondigen.dat de huidige jeugd een veel betere opvoeding krygt en veel meer mogehjkheden heeft dan in zyn jonge tijd het geval was. Die oude man vond de jeugd van heden béter dan die waar mede hij was opgegroeid. Toen waren er geen jeugdver enigingen, geen kindervoorstel lingen, geen opleidingen die ook voor de armste kinderen open staan, geen sport en geen gezamèn- ïyk beoefende liefhebberyen. „Nu", zo verklaarde hy, „worden de jeugd talloze mogeiykheden ge boden op allerhand terrein, maar wy liepen vroeger na schooltyd stuurloos rond, stalen appels, haal den vogelnestjes uit en bedreven louter kattekwaad". 0— Het is inderdaad zo, dat de jeugd tegenwoordig talloos meer moge lijkheden geboden wordt om zich bezig te houden dan een zeventig jaar geleden het geval was. Maar daar tegenover staat, dat er ook zoveel meer jongeren zyn dan enige decennia geleden. De snelle en enorme groei van de be volking maakte het wel nood- zakeiyk om instellingen en voor zieningen in het leven te roepen, die de jeugd kunnen binden en haar activiteit in goede banen kunnen leiden. Het is evenzeer vanzelfsprekend, dat by het zo vergrote aantal niet alle jongeren door de voor hen ge organiseerde bemoeienissen bereikt en geraakt worden. Er biyven kin deren in vakantie en andere vrye tyd ietwat stuurloos rond lopen en omdat het kinderen zyn, tot de leeftyd van twintig jaar toe, be- dryven ze dan vaak kattekwaad en baldadigheid. Wanneer er ergens een oud huis leeg staat, een afgelegen schuur of gebouwtje wat weinig gebruikt wordt en zonder toezicht is, dan duurt het niet lang of de baldadige jeugd heeft er zyn lusten op bot gevierd. Het begint met het in gooien van de ruiten, gevolgd door vernieling van het houtwerk, tot dat er van het bouwsel weinig meer over is dan wat gapende muren. Het is vooral die verniel zucht van de jeugd, die ook wel op ander gebied tot-uiting komt, waaraan de ouderen zich het meest ergeren. Men kan zeker niet be weren, dat dit vandalisme alleen bq jeugd uit een laag milieu voor komt. Ook ouders uit betere krin gen biyken vaak niet in staat hun jongens voldoende besef van het myn en dyn, van verantwoordeiyk- held en van fatsoen by te brengen. Als vanzelfsprekend dringt zich dus de kwestie van opvoeding van de jeugd naar voren. Want daar ligt toch „des Pudels Kern": wat wordt de jeugd van jongsaf voor gehouden en geleerd. Voer elk beroep worden tegenwoordig diplo ma's vereist, behalve voor dat van ouder, het meest verantwoordeiyke en het diepste inzicht vereisende vak. Hoeveel ouders zyn er niet, die zich dit nauwelijks realiseren Maar al te velen zien hun taak als ouder in het verbiedén, het politie-agentje spelen. Maar zonder begrip van het hoe en waarom is ieder mens geneigd om verboden juist te ontduiken, de jeugd met zyn drang naar v^yheid het aller meest. In de meeste gevallen is durende baldadigheid van jongeren ook terug te voeren op de verhou ding in het gezin. Dan schort er iets in de verhouding tussen vader en moeder of zijn deze zelf nog te egoïstische kinderen gebleven om by hun kroost gemeenschaps zin te kunnen wekken. Naast de ouders zou ook de school zeer veel meer kunnen by dragen tot de juiste opvoeding, tot een betere houding van de jeugd tegenover bezit van gemeenschap en van anderen en tegenover andere mensen. Waarom heeft de lagere school niet een lesuur „le venshouding", waarin de kinderen de elementaire begrippen van be leefdheld, eerbied, omgangsvormen en gemeenschap worden byge- bracht Dat dit punt meer aan dacht op de scholen verdient is zekeren zou voor onze samenleving van grote betekenis kunnen zyn. Ten aanzien van het punt „opvoe ding" is onze beschaving zeker nog niet ver genoeg gevorderd. S.V.V.-nieuwa Venray 1 kreeg voor de eerste maal in het huidige seizoen op eigen terrein een nederlaag te slikken. Door het wegens een bes sure ontbreken van Phllipsen ver scheen de Achterhoede in een sterk gewyzigde opstelling. Een en ander had tot oorzaak dat de nodige samenhang in de verdediging nogal eens te wensen overliet en men de Budel-veorhoede te veel vrijheid toestond. Daar ook doelman van Boven nog niet geheel hersteld was van een voetblessure, vorige wedstrijd tegen Tlglia opgelopen en v. Mill zich nog voor de rust moest laten vervangen, had het anders zo hechte verdedigingsblok vanzelfsprekend nogal aan kracht ingeboet. Bride partyen gaven elkaar in sterkte niet veel toe, aan weers kanten deden zich herhaaldeiyk vrij behooriyke doelkansen voor die door slecht afwerken geen resul taat hadden. Voor de rust slaagde Budel er In een 1-0 voorsprong te nemen toen by een aanval over links de Venray-verdediging talmde met ingrypen waardoor de voorzet door 3 vrijstaande B.S.V.-ers kon wor den benut en hiervan de rechts binnen de eer voor zich opeiste om van dichtby hard en onhoudbaar langs van Boven te schieten. Direct na de rust had Budel wederom sukses toen van Boven een effectbal liet glippen die door een snel toestormende Budelman werd buitgemaakt en de stand hiermede op 02 bracht. Dit werd Venray al te gortig, er werd extra hard aangepakt en de Budel-verdediging kreeg het zwaar te verduren. Enkele goede schoten werden afgevuurd, doch voorlopig zonder het gewenste resultaat. Na pl.m. 10 min. loste de als linkshalf opererende V. Lucassen van zeer grote afstand een schit terend schot, zo hard en onver wacht, dat de B.S.V.-doelman geen schyn van kans had 21. Venray bleef onstuimig volhouden en na wederom 10 min. had V. Lucassen de stand In evenwicht door de bal by een scrim a ge over de doeliyn te duwen. Hiermede kwam ook de strijd weer meer in evenwicht. Toen eenieder zich reeds met een geiykspel had verzoend en er nog slechts enkele minuten te spelen waren kwam onverwacht een snelle Budel-uitval waaruit deze via een kopbal toch nog de overwinning in bezit namen 23. Venray 2 beëindigde de competi tie met een verdiende 3—1 over winning In Venlo op V.V.V. 3, be haald in een spannende en aan- trekkeiyke wedstrijd waarin vooral het goede werk van de Venray- doelman opviel. Venray 3 zag geen kans om de goede prestatie van de vorige week te herhalen en ging op eigen ter rein kansloos met 61 ten onder tegen Ysselsteyn. Venray 5 speelde in Oosirum tegen Oostrum 3 de laatste wed strijd voor deie competitie en nam genoegen met een 22 geiykspel. Programma voor a.s. zondag: Voor het eerste elftal is geen competitie-wedstryd vastgesteld. Er zal nu een vriendschappeiyk bezoek worden gebracht aan Roermond I. Voor de vaste supporters bestaat gelegenheid tegen een kleine ver goeding de reis mee te maken. Venray 3 speelt thuis tegen Mel- derslo. Wij hebben een sterk ver moeden dat deze wedstrijd ons 2 puntjes opbrengt. Gemakkeiyk zal dit niet gaan maar wij verwachten een elftal binnen de lijnen dat bla kend van strijdlust alles zal doen om de punten binnen te halen en daarmede het behoud van het eerste klasseschap meer veilig te stellen. Het 4e elftal gaat de competitie besluiten in Arcen tegen R.K. D.E.V. 3. Maak er een goed besluit van jongens, een overwinning is zeker mogeiyk. ,,Oo»trum"-nieuw» Het eerste moest ook zondag weer met lege handen huiswaarts keren. Met liefst 7—2 werd in Bergen verloren. Jongens, het gaat de laatste tyd wel bar slecht, dat moet anders worden, anders zullen we het vol gend jaar een toontje lager moeten zlnger, en dat moet voorkomen worden. Er zyn nog twee wedstrij den te spelen, n.l. thuis tegen Meerlo en uit tegen E.W.C. Morgen krijgen we al Meerlo op bezoek. Laten we beginnen met alles op alles te zetten om deze wedstrijd te winnen. Het tweede wist -na spannende strijd, een kleine maar verdiende 21-overwinning te behalen op RKDEV 3. Al waren onze jongens voortdurend in de aanval, toch duurde het nog tot enkele seconden voor rust eer onze invaller links binnen het eerste doelpunt kon scoren. 10. Na rust werd de druk op het Arcen-doel zowaar nog vergroot. En na een kwartier spelen dook de DE V-keeper vergeefs naar een effectvol schot van onze rechts half. 2—0. Hierna kwam Arcen Iets meer in de aanval en by een korte wyfeling in onze achterhoede was het 21. Even werd het nog span nend toen Arcen een strafschop kreeg te nemen. Maar deze werd hoog over geschoten. In de stand kwam verder geen verandering meer, zodat 21de eindstand werd. Morgen moet het tweede naar Geysteren en zal het daar hard hebben, wil men winst behalen. Het derde deelde de puntjes broederiyk met Venray 5. Uitslag 2—2. Montagn. 20 14 0 6 28 68—36 Volhard. 20 12 4 4 28 54—26 RRGFC 20 10 5 5 25 42—29 Achates 20 11 3 6 25 32—25 RKDSO 20 7 4 8 20 45—55 BW 20 7 5 8 19 41—41 Tienray 20 6 5 9 17 37—40 Meerlo 20 7 3 10 17 41—48 RKLVV 20 6 5 9 17 36-45 Oostrum 20 6 3 11 15 44—54 Resia 20 7 1 12 15 33—51 EWC 20 5 4 11 14 38—45 Cross-Coimtry De door de landeiyke ry vereni ging St Isidorus uit Venray ge organiseerde cross country, is zon dag wel een succes geworden voor de rijclub van Leunen, waarvan J. Lucassen de eerste prijs, Jenniskens de tweede en Loenen de derde prys wist te veroveren. Het parcours in de „Ziekenhulse bergen" was niet zwaar, maar er zaten enkele listige vallen in, die de meeste ruiters uit het Noord- Limburgse land niet door hadden, zodat er nog al wat strafpunten vielen. Een en ander was goed ge organiseerd en ook de Brabantse gasten waren vol lof over parcours en organisatie. van 13 tot en met 18 april PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kapelaan Geerets Zondag 6 30 Ant. Fransen, echtg. en overl. fam., 7.30 vd.Vegt-vd. Boogaart, 8.30 Gertr. en Johannes van Heyster, 9.15 hoogmis voor de parochie, 10.30 Eduard Camps en Petra van Helden, 11.30 congrega tie voor de jongeren op Jerusalem 5 u. H. Familie, 7 u. Lof. Maandag 6.45 mevr. Stallmann, 7.30 vr. Gooren-Joosten, 8.15 overl. fam. v.Meyel-v.Megen en dochter Bertha lh., 815 vr. v. Frans Volle- bergh. Dinsdag 6.45 J. de Bruin en echtg. 7.30 fam. Jansen-Klaassen, Maria en Gerard Jansen, 8.15 overl.fam. Buysen-Kuypers, 9 u. pl. huweiyk Jansen-de Bruin, 9.45 R.K. Midden stand Venray best. d. 3 h. Woensdag 6.15 Piet S winkels (buurt) 7.30 G. Lighart, 7.30 Theod. Pouwels, 815 H.C. Kuypers en An na Haegens lkl., 815 dr. Bloemen. Donderdag 6.45 overl.fam. Maes- sen-Swaghoven, 7 35 M. Verstegen, 7.30 Hendrina Manders Jansen, 8.15 Mart. Poels en Joh. Ruthee lh 8.15 Frans Vermaaten. Vrijdag 6.45 Th. Maessen (buurt) 7.30 z.i.R., 815 Petr. Feyen wed. v. Diepen lh., 8.15 overl. ouders Ver- blakt-Hendriks. Zaterdag 6 45 OLVr.hoogmis, 7.30 Lamb, de Lauw, 7.30 Th. Kuypers (buurt) 8 15 G. Verbunt fam. Ver- bunt-Heris lh., 815 Harrie Jacobs, 5.307.30 biechten. De H. Familie zal a.s. zondag gezamelyk naar de Smakt gaan met een bus, als er voldoende deel name is. Komt dus morgen allen naar de vergadering, zodat we kun nen vragen wie meegaat. RECTORAAT PATERSKERK 2de Zondag na Pasen: H. Missen 6 30, 7.45, 10.30, 9 u. hoogmis, le collecte vd. kerk, 2e byz. noden, 7 uur lof. Maandag H. Hermegildus, mart. Dinsdag H. Justinus, mart., 7.30 lof t.e.v. St. Antonïus. Woensdag, Mis v. 2e zondag na Pasen. Donderdag, gedachtenis van St. Franciscus. Vrijdag Mis van de 2de zondag na Pasen, 7.30 lof. Za terdag St. Andreas, beiyder, 3—8 biechten. Deze zondag collecte aan de kerk deuren voor de jeugd. St. Antonios-novene Dinsdag begint in onze kerk de grote Antonius-novene, op de le der 9 dinsdagen, die aan het feest van St. Antonius voorafgaan. We zullen dan samen bidden voor de intenties, die kunnen worden afge geven aan Broeder portier. Novene boekjes zullen op de banken wor den neergelegd. Men wordt verzocht die na afloop van het lof te laten liggen. MI8-INTENTIES Zondag 6 30 L. Jenniskens, 7.45 Lelda Ewals-Janssen, 9 u. Dini v. Teeffelen, 10.30 Jacq. Janssen. Maandag 6.15 overl. ouders Phi- lipsen-Goosens en zoons Martin en Peter, 6 15- byz.int., 7 u. Jan Jen- neskens, als lid D.O., 745 Jac. Ja cobs namens de buurt. 8 30 Henri Slits. Woensdag 6,15 P. Pouwels-Frie- sen, 6.15 overl. ouders Philipsen- Goosens en zoons Martin en Peter, 7 u. Jac. Jacobs van een vriend, 8.30 welslagen examen. Donderdag 6.15 bijz.int, 7 u. Jos Vosters en dochter Annie, 7.15 Mrt Hendriks, Gertr. Jansen en zoon Jan, 8.30 wed. Willems-GerardJ, als lid D.O. Vrijdag 6.15 P. Pouwels-Friesen, 6.15 overl. ouders Philipsen-Goosens en zoons Martin en Peter, 7 u. byz. int., 7.45 Henri Slits, 8.30 José Kremer-Vullinghs. Zaterdag 7 u. Mart. Hendriks, Gertr. Janssen en zoon Jan, 7 u. byz.int., 7.45 Joannes Hoppe, 8.30 overl. ouders H. v.Hoof-Ewals. PAROCHIE OOSTRÜM Tweede zondag na Pasen, 7 uur H. Communie, 7.30 de vroegmis, 9 uur H. Communie, 10 uur hoog mis, 3 uur kruisweg en lof. Maandag, 7.30 gest. gez. jrg. v. Theod. Claessens en echtgenote. Dinsdag, 7.30 best. zm. v. overl. fam. Verheyen-Kessels. Woensdag, 7.30 best. zm. v. Ed. Camps en echtgenote, 9.30 pl. huweiykssluiting en H. Mis v.h, bruidspaar Seykens-Fleurkens. Donderdag: 7.30 best. zm. v. overl. fam. Moorrees-Cornelissen. Vrijdag, derde vrijdag der maand, dus Missie-vrijdag v. d. jeugd, 7.30 best. zm. v. Karei Gommans, onder de H. Mis gen. H. Communie van de kinderen voor de Missie. Zaterdag, 7.30 H. Mis uit dank baarheid, 7 30 Marialof. A.s. zondag 7 uur H. Communie, 7.30 de vroegmis, 9 uur H. Mis voor het kader van de K.A.B. in de kring Venray. PAROCHIE OIRLO Tweede zondag na Pasen. 6.30 H. Communie, leesmissen om 7 uur en 8.30,10 uur Parochie-hoogmis, 3 uur kruisweg en lof, eerste collecte v.d. kerk, tweede collecte bisdom. Maandag, 7.30 best. jrd. Martinus Thyssen. Dinsdag, 7.30 jrd. Joh. Classens en Dorothea Verheyen. Woensdag, 7 30 jrd. Wilhelmina Teeuwen. Donderdag, 7 30 zieled. Antoon Philipsen en Margaretha Linders. Vrijdag, 7.30 zieled. Leonardus v. Rhe©, Johanna Smits en Aloysius Gommans. Zaterdag, 7.30 zieled. Anna Louisa Bos, biechtgelegenheid van 5—7 uur. 7 uur Marialof. PAROCHIE LEUNEN Zondag 7 u. H. Mis vd. parochie, 8 u. overl. fam. Gommans-Jennes- kens, 9 u. uit dank, 10 u. hoogmis vd. levende leden der H. Stede, 3 uur lof, 3.30 H. Familie mannen. Maandcollerie voor onze kerk, by- zonder aanbevolen. Maandag 7 u. H. Mis wed. Wil- lems-Geerarts, 7.30 overl.fam. Pee- ters-Martens. Dinsdag 7 u. H. Mis over!, fam. van Opbergen, 7.30 Nella Kusters. Woensdag 7 u. H. Mis Petronella Asselberghs, 7 30 Mina Keysers, 9 u. sol. zieled. overl. fam. Geurts- Litjens. Donderdag 7 u. H. Mis Frans S winkels, 7.30 gest. jg. Johannes W. Wey«. Vrijdag 7 u. H Mis, 7.30 Bernard Loonen, Johanna Claessens en Ant. Loonen. Zaterdag 7 u. H. Mis, 7.30 sol. gest jg Bernardina Burgers-Wey=, 4—5 en 7.30—8 uur biechten, 8 u. Marialof. A.s. zondag collecte R K. Militai re Tehuizen. Kerkpoets: Jo Vennekens en Riet Koonings. PAROCHIE CASTENRAY 2e Zondag na Pasen: 2e collecte voor 't Groot Seminarie, 10 uur hoogmis v.d parochie, daarna Con gregatie afd jongens, 3 uur lof en rozenhoedje, daarna H. Familie afd. mannen. Maandag: 7.30 gez. H. Mis voor overl. fam. DuykersTimmermans. Dinsdag: 7.30 gez. H. Mis t.e.v. St Joseph, tot int. fam. M. Kuy persv.d. Pasch. Worn-.dag: 7 30 gez. H. Mis voor overl. fam. DuykersWismans. Donderdag: 7 30 5e vd. zesw. dst. voor Joannes Rambags. Vrydag: 7.30 gez. maandd. voor Henricus Smits. Zaterdag: 7 30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vr. v. A.B. tot int. van hen die hiervoor offerden, van 67 uur,;ge- legenheld tot biechten, 7 u. lof en rozenhoedje. Kerkpoets: Lies Drabbels en Eily Tacken. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: Tweede Zondag na Pasen, 6.30 leesmis voor Teter Joh. de Lauw en echtg 8.10 lm v. overl. fam. v. Staveren—Fieurkens, 9.15 kindermis, 1015 hoogmis v. overl. fam. Spreeuwenberg— Philipsen en v. Meyel—Spreeuwenberg, 2 u lof, 2.30 H. Familie vd. mannen. Maandag: 7.30 lm v. Willem Jacobs Dinsdag: 7 30 lm voor overl. fam. Philipsen—Groetelaers. Woensdag: 7.30 gez. H. Mis voor zekere intentie. Donderdag: 7 30 lm v.overl. fam. Emonsvd Hulst. Vrydag: 7.30 lm voor Willem Verheyen. Zaterdag: 7 30 lm v. Martinus en Henricus Arts, 7 uur Marialof, tot 8 u. gelegenheid om te biechten. RECTORAAT VEULEN Zondag 7 u. gelegenheid tot com municeren, 7.30 lm., 10 u. hoogmis als jg. v. vrouw Drabbels, 2.30 lof, 2 ie coll. vh. caritaswerk, ten zeer ste aanbevolen. Maandag 7.30 lm. tot dankz. Dinsdag 7.30 lm. byz. int. Woensdag 7.30 lm. vr. Hendriks- van Dyk. Donderdag 7.30 lm. Helena Jans- sen-Rutten. Vrydag 7.30 lm. tot int. Zaterdag 7.30 lm. Jac. Verbugt en overl. kinderen, 6—7 biechten, 8 u. Marialof. Kerkpoetsen: Dora Haegens en Till a Er ben. Accolieten: Fons van Gassel en Antoon van Kempen. Katechismus: klas 3 en 4 les 35 en 36. klas 5 en 6 les 45 en 46. RECTORAAT SMAKT 2e Zondag na Pasen: 6.15 lm. uit dankbh., 7.30 Maria Kersten-Assel berghs, 10 u. hoogmis t.int., coll. voor sociaal caritatief centrum te Venray, 6 u. lof. Maandag 6.30 lm. voor een goede levensstaat, 7.30 voor de vervolgde kerk. Dinsdag 6.30 lm. uit dank voor verkregen gunst, 7.30 voor overl. vader. Woensdag feest van St Jozef als beschermer van onze orde, 6.30 lm voor een goede levensstaat, 7.30 hoogmis t.e.v. St. Jozef. Donderdag 6.30 lm. t.e.v. het H. Sacrament, 7 30 voor de missies. Vrydag 6.30 lm. voor een zieke, 7.30 voor welslagen examen. Zaterdag 6.30 lm. uit dankbh., 7.30 hoogmis t.e.v. OLVr. vd. berg Carmel, 5—5.30 en van 7 u. tot na het lof biechten, 7.30 lof. Sterke met verhoogde bodem, kinderstoelen, ligstoelen, rieten ruststoelen enz Het Warenhuis Hofstraat 10 Telef. 566 Julianasingel 2 Taille-verslankende Wafa gaine. Model opgeknipt tot iets faoyen de taille. Tweedraads talie elastiek. Tweezijdig rek baar. lichtgebalcinccrd satijnen Voorpand. f 19-75 I Wala 'American Look' v.a./4.9S P.S. Win een 14-daagse RIvlèra vakantie voer 2 personen! Uw Wala/WaJetto xaak weet er alles van VENRQI) Alles voor de Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. *566 Julianasingel 2 Heren- en Jongens- moderne ruiten ook in blous-model EBBERINK legen de zon Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2, Tel. 566 in breed en smal in de modekleuren EBBERINK Prachtsortering de nieuwste voor communiefeesten trouwfeesten, verjaardagen, enz. Hofstraat 10 J ulianasingel 2, Tel. 56 6 Bij de OPENING van het nieiy s kledinggebied met onze ongeëvenui bij aankoop van HERENKOSTUl/i le Kwaliteit originele OVERHEMDEN (niet strijken) winkelwaarde 17.50 ALLE MATEN J met „Terlenka" (wasbaar, kreukvrij) Orig. „Terlenka" pantalons Met CADEAUajov Enorme collectie De bijpassendetalo Zuiver wolier waarde 98.- Potin Heren nieuwe modellen waarde 45.- C rood etiket NU 95 waarde 39.50 Manches pantalon; Schuttersveld 2mp; waarde 24.50 hg Lange leder jassen qq met 5 jaar garantie 159.50 Bij Kuflex -^ö« Leder jekkers l29-~ m"r 79, Leder renvesten ««n w.-m».r gg Betaalzegels worden aangenomen. Reiskosten worden vergoed. Jodenstraat 1 VENLO I voor leder figuur voor-zij-achtersluiting mei of zonder maagband EBBERINK Fijn geplooide rokken 45/55, plooien vanuit etc taülr, in de nieuw ste pasteltinten Schuimplastlc vulling per zak 49, [luchtrel n emaille emmers 22 cm 1.98, 2£2.' aluminium koffieperculator 1.5 3 PETER HENDRIX BAZAR Ö"E

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2