I I R.K. INSTUIF i K.A.V. Gevonden: Aanvragen van jachtakten Slniting van Gemeentediensten voor het publiek. Dr. ff.U. Muijsers uit Merselo 60 jaar priester. Pastoor van ffijo 25 jaar priester. De Kamer vao Koophandel te Venlo Dii jaar brengt fa. v.d. Munckhof Slagerj COMDERS gelegenheidskleding communie prentjes communie boekjes communie felicitaties Wed. A.G.dcLanw-Hesen fam. Rongen-v. Cuyck Jaarvergadering Martinos Dub. Jacobs Burgemeesters van N.-Limburg blijven contact bonden Prov. Opbonworgaan Limburg verzette in 1958 veel werk Burgerlijke Stand Venray Kou Gevat? TLCzis zogoed a£s DAM PO jong meisje net meisje nefie werkster kleine lip«?sleutel no. 105, Cox, St Jorispark 25; aangelopen foxhond, Vermeulen, Veltumseweg 31; ben zinedop motor, Herm en, Hoender straat 104; bruiue portemonnaie inh. f 0,03, Geuris Hoenderstr. 35; zwarte gymnastiek choentjes, Po- litiesbureau; zaklantaarn, kinder handschoenen, wollen das, lederen handschoenen, Baltus?-en Geijsterse- weg 5 Geijsteren; plastic hal, G. v. Kis, Reekgraefstraat 9; gouden zegelring, J. v. Dijk Buitenweg 8; groene boodschappentas, Takken Wilhelminastraat 27; kip (ras IJs lander), Hermsen Hoenderstr. 118; zaag, P. Stoks, Henseniusplein. Mater Amabilisschool Venray Woensdag 18 maart waren wij met alle leerlingen van onze school te gast bij de zusters van St Jozef, om ons op het komende Paasfeest voor te bereiden. Na een toespraak door de Z.E. Pater Licinius, bestond voor de meisjes de gelegenheid hun Paas- biecht te spreken en hun Paas communie te ontvangen in de hier op volgende Avondmis, die door onze moderator werd opgedragen en door de meisjes zelf werd ge zongen. Met een feestelijk Paassoupeetje, eveneens verzorgd door de zusters, besloot deze stemmige avond. Schaaknieuws Voor het tournooi op 4/5 april a.s., zijn reeds diverse aanmeldingen binnen. Naast de vorige week ge noemde sterke schakers hebben nu o.a. ingeschreven: de heer Modder man wedstrijdleider van de Ko ninklijke Nederl. Schaakbond; Dr Jeromie, Joego-Slavië; 10 Belgen, met de kampioen van Belgisch- Limburg en 6 Duitsers. Het wordt dus hier in Venray een groot in ternationaal tournooi. Alle Venrayse schakers, ook zij, die geen lid zijn van de S.C.V., kunnen aan deze wedstrijden deel nemen. Schaakt U zelf niet? U kunt ons toch helpen, b.v. door 't beschikbaar stellen van een prijs, of door 't verlenen van gratis logies voor één nacht aan schakers, die van ver komen. Bij 't muziekfestival te Kerkrade, moesten duizenden ondergebracht worden. Laat Venray nu bewijzen, dat ook hier de Limburgse gastvrij heid in ere wordt gehouden. Opgave of inlichtingen: Fr. Michelstraat 27, of Henseniusplein 4. Het hoofd van de plaatselijke politie te Venray brengt ter kennis van belanghebbenden, dat vanaf 23 maart a.s. formulieren voor het aanvragen van een jachtakte voor het seizoen 19591960 ter secreta rie afdeling I kunnen worden afge haald. Venray, 16 maart 1959. Het hoofd van de plaatselijke politie voornoemd, Mr. A. H. M. Janssen. Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter algemene ken nis, dat op vrijdag 27 en zaterdag 28 maart a.s. alle gemeentediensten voor het publiek gesloten zullen zijn. In afwijking daarvan zullen aan giften voor de Burgerlijke Stand op beide dagen kunnen worden gedaan des voormiddags tussen 9 en 10 uur, terwijl aangiften voor de Vleeskeuringsdienst, uitsluitend voor noodslachtingen, kunnen ge schieden op zaterdag 28 maart, des voormiddngs van 9—10 uur. Venray, 18 maart 1959. Burgemeester en wethouders vnd. Mr. A.H.M. Janssen, burgemeester, H. Vorst, secretaris. Verbond VEILIG VERKEER te VENRAY Dinsdagavond werd in zaal Wil- helmina door de afd. Venray weer een verkeersavond gehouden voor de leden van genoemde afdeling. Deze avond werd door ongeveer 200 personen bezocht. Geboden werd: a. Optreden van het Dames koor Venrode. b. Voorlichting verkeersregeling in het algemeen, die voor iedereen van praktische waarde zijn. c. Quiz over verkeersregels tus sen twee dames-teams van Firma Beeren en Firma Tijssen-Kleine Staarma uit Venray. Eerstgenoem de behaalde 15 punten en de twee de 1 halve punt meer, zodat Firma Thijssen-Kleine Staarman winnaar werd. Door de afdeling werd aan het winnende team een het innerings- beker uitgereikt, terwijl aan alle deelnemers een attractie werd aan geboden. d. Na de pauze werden een 2tal films gedraaid. Te omstreeks 24.00 uur werd deze verkeersavond door de voor zitter van de afdeling Venray, de heer J. Janssen, gesloten met een toepasselijk woord van dank aan allen, die aan deze avond hun medewerking hadden verleend. Op 1 april a.s. zal het 60 jaar zijn geleden, dat dr. W. H. Muijsers geboortig uit Merselo, te Rome zijn H. Priesterwijding ontving. Op 23 juli 1899 droeg hij in Mer selo zijn plechtige H. Mis op, waarbij dr. Piet Vuilings uit Leunen de feestpredikatie hield. Pater Muijsers, die momenteel te Brummen verblijft, zal dit zeldzaam feest op 1 april in kloosterverband vieren. Beloken Pasen wordt dit feest gevierd in zijn geboorteplaats Mer selo. Het jeugdhuis zal ter beschik king van deze diamanten jubilaris staan en Pastoor Vercoulen zal de feestpredikatie houden. Pater Muijsers is van de Con gregatie van de Ftiesters van het H. Hart. In Mook zal pastoor J. van Wijn gaarden op de Eerste Paasdag zijn zilveren priesterfeest vieren. Feitelijk was het dinsdag, 17 mrt reeds 25 jaren geleden, dat Mooks herder de H. Priesterwijding ont ving, maar wegens de vastentijd zijn alle feestelijkheden naar ge noemde dag verschoven. Pastoor Van Wijngaarden, die geboren werd te Kessel op 6 dec. 1908, kreeg na zijn priesterwijding Nederweert als zijn eerste stand plaats toegewezen, waarna hij overgeplaatst werd naar Venray, waar hij in de parochie St. Petrus- Banden bijna tien jaren werkte. Eind februari 1946 volgde zijn benoeming tot pastoor te Geijsteren. Hier wachtte hem de heropbouw van de geheel vernielde kerk, welke in het centrum van de parochie werd opgebouwd. Hij is thans 5 jaar in Mook werk zaam. Ongeluk De botsing tussen een leger jeep en een luxe-wagen op het kruis punt Schoolstraat Henseniusplein, leverde flink wat materiële schade op. De luxe-wagen werd ernstig be schadigd. De inzittenden moe ders met baby's op wegi naar het consultatiebureau kwamen met de schrik vrij en ook van de kleintjes was er een gewond. Lcgeroefeningen Venray heeft deze week wel in het teken gestaan van het neder- landse leger, dat op verschillende kerkdorpen en buurten haar tenten letterlijk en figuurlijk had opge slagen. Er was een druk verkeer en de soldaten hebben druk werk gehad in deze oefeningen, die voor al bestemd \pas om de verbindingen met de troepen en het achterland te controleren. Er bleef echter ook wel eens een uurtje over om te wandelen en ook hiervan is druk gebruik gemaakt. De jongelui waren over het al gemeen zowel over de oefening als over Venray goed te spreken. Geleen 30.000 inwoners Donderdag is te Geleen de 30.000e inwoonster geboren. Het is het dochtertje MarciaEvelijn van mevr. Timmermans-Bakker, die sinds kort weduwe is. Het is haar tiende kind. De loco-burgemeester en de wet- honders hebben dë 30 000ste een bezoek gebracht in gezelschap van mevrouw Van Banning, de echtge note van de burgemeester (de burgemeester zelf was uitstedig). Zij hebben een spaarbankboekje aangeboden met een bedrag van 300 gulden. vestigt de aandacht van belangheb benden erop, dat met ingang van 1 januari 1959 voor de volgende bedrijfstakken Vestigingsbesluiten op grond van de Vestigingswetbe- drijven 1954 van kracht zijn ge worden: begrafenisbedrijf bontwerkersbedrijf herenkappersbedrijf dameskappersbedrijf kleinhandel in gebruikte en on geregelde goederen kleinhandel in muziekinstrumen ten kleinhandel in vuurwapenen en munitie tandtechnisch laboratoriumbedr. hotel-restaurantbedrijf café en aanverwant bedrijf aannemersbedrijf op het gebied van de burgerlijke en utiliteits bouw metselaarsbedrijf schildersbedrijf constructie-schildersbedrijf loodgietersbedrij f waterfittersbedrijf gasfittersbedrijf stucadoorsbedrijf terrazzobedrijf steenhouwersbedrijf tegelzettersbedrijf rietdekkersbedrijf auto -reisbureaubedrij f koeltechnisch bedrijf leesbibliotheekbedrijf schoonheidsver^orgingsbedrijf. Ingevolge genQemde wet zijn alle oudernemers, die een of meerdere van deze takken van bedrijf uit oefenen, zonder uitzondering ver plicht voor 1 april 1959, nieuwe vergunningen bh de Kamer van Koophandel aan te vragen, welke vergunningen automatisch zullen worden verleend, indien de bedrijfs uitoefening per 1 januari 1959 rechtmatig plaats had. De Kamer raadt betrokkenen, welke tot heden verzuimden een aanvrage in te dienen, dringend aan voor genoemde datum van 1 april zich ten kantore der Kamer te vervoegen, teneinde een en an der in orde te laten maken. Voor de invulling van het vra genformulier is overlegging van de balans over het boekjaar 1957 noodzakelijk. Bij niet indienen ener aanvrage stelt men zich ingevolge de desbe treffende wettelijke bepalingen bloot aan strafvervolging. Indienen der aanvragen kan ge schieden iedere werkag met uit- ADVERTENTIËN Met grote vreug'de en dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje IRMA Bij het H. Doopsel genoemd Irene Maria. P. Hoedemaekers P. Hoedemaekers—Pijls Piet Rogeer Henk Paul Marianne Wilbert Madeleine Venray, 16 maart 1959. VERLOOFD Anny Jeuken Victor Bruijsten Venray, Kempweg 11 Roermond, Venloseweg 79 2e Paasdag 1959 VERLOOFD Els Martens Piet Bartels Stationsweg 34, Venray Industriestraat 1, Tegèlen 2e Paasdag receptie 12.30 uur TE KOOP partij biggen J. Janssën, Veltum 18 een fantastische NIEUWE collectie Onze reclame Gebraden gehakt 100 gram 40. 250 gram 90 Preskop 100 gr. 30, 250 gr. 65 Droogworst 100 gram 45, 250 gram 110 Vrijdag en zaterdag Braadworst 500 gram 140 Dinsdag gehakt 500 gram 140 Woensdag coteletten 500 gr. 175 Donderdag speklappen 500 gram 140 Verhuur van moderne voor heren, ook grijze hoeden en vesten. J BUIJSSEN, Tel. 628 Schoolstraat 37 f Tot ons leedwezen is woensdagmorgen geheel on verwacht overleden ons zeer plichtsgetrouw personeelslid Dieny van Teeilelen Wij zullen haar steeds in dankbaarheid blijven geden ken. Directie en Personeel N.V. Cartonnagefabrlek Gebr. Laurensse Dankbetuiging Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de hulp en deelneming tijdens de ziekte en bij het overlijden en de be grafenis van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader Lamb. Wilh. de Lauw Vooral dank aan heren gees telijken, speciaal de heer Deken en kapelaan Geerits, Dr. Termote Dr. Goenen, de buurt, vrienden en bekenden en K.A.B., verder dank aan Begrafenisonderneming Goumans voor de keurige ver zorging. en kinderen Veltum M 73 Wacht niet tot het laatste ogenblik Bestel NU! Dankbetuiging Door deze betuigen wij onze hartelijke dank voor de deelne ming bij het overlijden en de be grafenis van ons innig geliefd dochtertje en zusje WILLY Speciaal dank aan heren gees telijken, Dr. Baal, Dr. vanThiel, Zusters v. h. Ziekenhuis, Zuster Janssen, Zuster juffrouw en kin deren van de school, de buurt, vrienden en bekenden, alsmede aan Begrafenisonderneming Gou mans voor de goede verzorging. St. Odastraat 12. Onderlinge Varkensverzekering op dinsdag 24 maart om 8 uur in café Kusters, Leunen. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur TE KOOP vet rund en guste R koe 15 It. melk A. Hellegers-Achten, Leunen K72 Tot onze grote droefheid overleed heden vrij plotseling nog voorzien van het Sacra ment der stervenden, onze lieve dochter, zuster, schoon zuster, tante en verloofde Dieny van Teeilelen in de leeftijd van bijna 26 Venray J. van Teeffelen A. van Teeffelen-Dekker Tr. Siebers-van Teeffelen J. Siebers en kind Gerrit Jo en verloofde Martha Merselo H. Verstegen, verloofde Venray, 18 maart 1959 De plechtige lijkdienst, ge volgd door de begrafenis heeft plaats heden zaterdag half 10 in de Rectoraatskerk O.L.Vr. van Zeven Smarten. Bijeen komst 9 u. Langstr. 42. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een lang durige ziekte, voorzien van de H. Sacramenten, onze innig geliefde vader, behuwd- en grootvader weduwnaar van Anna Gertr. Roelois in de leeftijd van 75 jaar. Hij was lid van de H. Fa milie en van de Broedersch. O.L.Vr. Beh. der Kranken. Wij bevelen zijne ziel in uw godvruchtige gebeden aan. Guyk: H. Jacobs Th. Jacobs-Strik en kind Overloon J. Jacobs J. Jacobs-Janssen en kinderen Ysselsteyn: P. Jacobs D. Jacobs-Stevens Kerkrade G. Jacobs en verloofde Overloon M. Arts-Jacobs P. Arts en kinderen Eindhoven: A. van Mierlo-Jacobs J. van Mierlo Maashees: P. Bouten-Jacobs H. Bouten en kind Venray: J. Jacobs en verloofde Familie Jacobs Familie Roelofs Overloon, 15 maart 1959 De plechtige lijkdienst en de begrafenis hadden plaats te Overloon woensdag 18 maart. zondering van 's zaterdags, van 10 tot 12 uur en van 1416 uur. Nieuw bankgebouw in Ysselsteyn Op de jaarvergadering van de boerenleenbank te Ysselsteyn, werd door het bestuur aangekondigd de bouw van een nieuw bankgebouw in Ysselsteyn. De benodigde gelden werden hier voor gereserveerd, terwijl boven dien uit de winst verschillende sub sidies aan parochiële verenigingen konden worden verleend. In de vergadering van de gemeen teraad van Venlo, die zich woens dagavond bezig hield met antwoor den van B. en W. over algemene beschouwingen der gemeentebegro ting, heeft burgemeester dr. L. de Gou o.a. medegedeeld, dat het con tact tussen de burgemeesters van Noord-Limburg over de industriali satie met kracht wordt voortgezet. Een schematisch structuurplan als voorbeeld op een ontwikkelings plan is reeds tot stand gekomen. Ondanks de omstandigheden, dat van de zijde van het provinciaal bestuur is medegedeeld, dat een streekplan voor de oostelijke mijn streek voorrang moet hebben op een streekplan voor Noord-Limburg zullen begin april opnieuw bespre kingen worden gevoerd in tegen woordigheid van leden van G.S.en de Kerner van Koophandel voor Noord-Limburg. Daar zal o.m. ook aan de orde komen de noodzakelijke oprichting van een industrieschap voor de agglomeratie van Venlo en de in dustrieplaatsen ten zuiden daarvan. Tenslotte zullen in samenwerking met ETIL gegevens worden ver zameld over de mogelijkheden van industrievestigingen, waarvoor in binnen- en buitenland gerichte reclame zal worden gemaakt. J. H. F. Lemmens 60 jaar priester De pasgewijde bisschop van Roer mond mgr. Petrus Moors, heeft woensdag een bezoek gebracht aan de 88-jarige zeereerwaarde heer J. H. F. Lemmens, emeritus-leraar van het bisschoppelijk college te Sittard, die zijn diamanten priesterfeest vierde. Mgr. Moors verleende de jubilaris het typische Roermondse voorrecht een zwarte met wit af gezette bef te dragen, een voor recht, dat alleen de hogere gees telijken in het bisdom Roermond bezitten. Men mocht de uitreiking der on derscheiding welke ten huize van de jubilaris geschiedde, beschouwen als de eerste officiële daad, die de bisschop van Roermond na zijn wijding verrichtte. Zaterdag zal mgr. Moors in de kerk van het Groot-Seminarie te Roermond ver scheidene vierde jaars theologen tot priester wijden. Drie van hen zijn afkomstig uit het Noord-Limburgse dorp Baarlo. Engelse baconmarkt ingestort De laatste tijd zijn de prijzen op de Engelse baconmarkt nog verder gedaald. Op een vergadering van het Pro- duktschap voor Vee en Vlees werd verklaard, dat deze markt volkomen is ingestort en een buitengewoon somber beeld vertoont, aangezien het aanbod te groot is en de con sumptie steeds afneemt. De heer De Veer sprak de ver wachting uit, dat de huidige tendens zich in de toekomst nog verder zal voortzetten. Ieder Nederlands baconvarken dat momenteel naar Engeland wordt gestuurd, kost het produktschap 40 gulden. Met de export van 8000 varkens was in de week van 9 tot 14 maart dan ook drie ton gemoeid, een bedrag dat bruin niet kan trek ken, aldus de heer De Veer. De overnameprijs van baconvar- kens is verlaagd van f 2,33 tot f 2.28. Men verwacht, dat er door deze maatregel minder baconvarkens worden geslacht. BJijkens het jaarverslag over 1958 heeft het Prov. Opbouw- orgAan Limburg in dit jaar weer veel werk verzet. Evenals in het voorafgaande jaar lag het accent der werkzaamheden sterk op het sociografisch werk. Zo werden aan verschillende In- staties door het P.O.L. adviezen verstrekt. Het secretariaat van de commissie sociale planning ont wikkelingsgebied Noord-Limburg berustte weer bij het P.O.L. Een aantal plannen werden na uitvoerige voorbereiding ter plaatse voor subsidiëring voorgedragen nl. badhuis te Mook, werkplaats te Bergen, gemeenschapshuis te Af- ferden, Jeugdgebouw te Bergen, Groene Kruisgebouw te Well, werk plaats „Weert en Helden", badhuis te Afferden, verbetering zwembad te Well, sportterreinen te Mook en Middelaar, sportterrein te Well, sportterrein te Afferden, verhoging rijkssubsidie vormingsinstituten voor leerplichtige jeugd te Gennep en Bergen, mèntaliteitsbeïnvloeding ten behoeve van volwassenen. Tvyee peilingsrapporten werden opgesteld over de behoefte aan ruimtelijke voorzieningen in het ontwikkelingsgebied en in de beide indastrialisatie-kernen Venray én Helden. De bepeilingsrapporten omschrijven de behoeften aan ruimtelijke voorzieningen in de sociaal-culturele sector over een periode van 5 tot 10 jaar. Deze rapporten zijn tot stand gekomen na een uitvoerige informatie ter plaatse, zij geven tevens aanleiding tot vele gesprekken met de betrok ken organisaties. De voorlichting over de wense lijkheid en mogelijkheid van het creëren van ruimtelijke voorzienin gen en over vele aspecten van de sociale planning, werd in Noord- Limburg op verzoek van verschil lende plaatselijke organisaties uit gebreid. Bij de sociale planning rijst de vraag, op welke wijze deze in de nabije en verre toekomst is te realiseren. Ook in het verslagjaar werd door het bureau medewerking ver leend bij de hulp aan Hongaarse vluchtelingen. De revalidatie-commissie zal een vrijblijvend advies uitbrengen over de opzet en organisatie van de revalidatie in Limburg. van 13 t/ra 19 maart 1959 GEBOREN: Henckens Franclscus, Overloon Henckens Jozef, Timmermans Johanna, Leunen K57 vd. Sterren Leonard Henseniustr.21 Pouwels Wilhelmina, Ripseweg 6 Kainama M., woonoord Vlakwater de Hoog Anna, Maashees Hertsig Petrus, Ripseweg 8b Loonen Elisabeth, Heide L 56 Schellekens Marianne, Pr. Irene- straat 18 Hoedemaekers Irene, Stationsw. 32 Kersten Frans, Schoolstraat nw 6 van Ooi Martina, Veulen H 36c. OVERLEDEN: Pubben Josina, 2 d., Merselo Jacobs Jacobus, 16 jr, Oude Oos- trumseweg. van Teeffelen Bernardina, 25 jr, Langstraat Ciaessens Anna G., weduwe van Joh. Janssen, 85 jr, Heide. ONDERTROUWD: Wiegman Frederlk, 26 jr, rijks ambtenaar, Eindhoven en Beerkens Gertruda, 21 jr, Henseniusstraat 2 Seijkens Jozef, 27 jr, landbouwer, Maasheseweg 84 en Fleurkens Eli sabeth, 29 jr, Stationsweg 84. GETROUWD: Rongen Hendrikus, 23 jr, fabrieks arbeider en Hendriks Gertruda, 19 jaar, beiden te Venray. TE KOOP 7 biggen A. v.d. Munckhof, Merselcneweg Spreekbeurt door Mr. Hj hedenavond half 8 precies in zaal Wilhelmin Biedt zich aan net meisje 19 jaar Adres bureau van dit blad. Gevkaaud net dagmeisje ca. 16 jaar. A dies bureau dezer Meisje gevraagd voor dag of dag en nacht. Hotel De Zwaan, Venray. In gezin met kinderen te Blerick wordt net vertrouwd ca. 17 jaar, gevraagd voor hulp bij de kinderen, waarbij gelegen heid geboden wordt tot bekwa ming in de huishouding, waar voor prima kracht aanwezig is. Sollicitaties onder nr. 193 bur. van dit blad. GEVRAAGD voor da automatiek Mat Goumans, Kerkpad Coöp. Zuivelfabriek „Venray" vraagt voor 1 avond per week voor het schoonhouden van de kantoren. Aanmelden ten kantore der fabriek. Wegens huwelijk der tegenw. gevraagd net dagmeisje niet beneden 18 j.. voor hele of halve dagen. Gezin van 2 pers., was buitenshuis. Mevr. Thijssen, Maasheseweg 65 Dinsdag 24 maart om 8 uur precies ledenvergadering. Spreekster mej. Gerards. Tevens verloting. Trouwe opkomst verwacht het Bestuur GEVKaAUu nette dienstbode voor hele of halve dagen, event, enkele dagen per week, per 15 april of later. P. Schreurs, Stationsweg 27 GEVRAAGD jongen v. tuinierswerk Te koop 1000 kg eetaardappelen M. Lommen, Laagheidseweg 17 Wegens huwelijk gevraagd per 1 mei of 15 april zelfstandige hulp in de huishouding Lerou, Stationsweg 4 te koop eetaardappelen, mangelwortelen, een paar pauwen 8 md Wijnhoven, Oostrum. TE KOOP 400 7w. pullen WxR 200 WxR 3 mnd. Willems, Deurneseweg 22 TE KOOP partij zware droge eiken schansen en partij voederbieten G. Smits, Oirlo. TE KOOP kinderwagen i.g.s. en reiswieg Kard. v. Rossumstraat 2 naast Huishoudschool. TE KOOP 4 biggen (borgen) B. Bonants, Spurkt 13 TE KOOP zwaarb. Ij. aspergepint. RvB van geselecteerd zaad. A. Lensen-Heesen, Veltum te koop 8 zware biggen 1000 kg koolrapen A. Wismans, Gasstraat 5 Te koop 2 hoogdr. jonge zeugen J. Jenniskens, Leunen K 42 TE KOOP 500 8- en 9w pullen W en WxR P. L. van Ooi, Veulen H 36c. Tel. 992. TE KOOP zware 7jarige ruin mak in alle tuig. J. Jenniskens, Deurn.weg 24 tel. 275 Ysselsteyn TE KOOP 4 zware biggen partij voeraardappelen partij mangelen H. Lemmen, Brukske.

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2