Oxford, MAXIS Schoonmaak! Bedden- en gorde Speciale réclame 2p I Kerkelijke Diensten De nieuwste HET WARENHUIS Dry Cleaning EBBERINK Composita nylons EBBERINK CAMP- Week-aanbieding Béné Overhemden ligstoelen schoonmaak artikelen Witkwasten Het Warenhuis ZEEMLEER Super Kat keukens 2p@?s. binnenvering at staalplasto meulle mE ER CjA U\ p ryjlir Nolanda Afar suikerbieten zaad Verheijen's A van 15 tot en met 21 maart PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kapelaan van Leipsig Paas-tijd van Passie-zondag tot en met Beloken Pasen Passie-zondag 6 30 Ant. Fransen echtg. en overl. fam., 7.30 Johan Jansen (kaartclub) 8.30 Willi Ron gen. 9.15 hoogmis vd. parochie, 10.30 Drika Swaghoven, 7 u. Lij densmeditatie en Kruisweg. Maandag 6.45 over!, par., 7.30 overl. echtgen. en moeder Maria Goumans-Jansen, 7.30 Wilhelmina Swinkels-Emons, 8.15 Helena Poels huisvr. J. Michels lh. Dinsdag 6.45 J. de Bruin en echtg. 7.30 Alb. Vermeulen, echtg. en M. van Es, 7.30 Mart. Verstegen, 8.15 Hendrik Hendriks en overl. kind, lh., 8.15 mevr. Drenth. Woensdag 6 45 Mart. Wismans en echtg., 7.30 G. Ligthart, 7.30 overl.fam. Appels, 8.15 dr. Bloemen 8 u. Avondmis Peter Camps en echtg. 1 h. Donderdag 6.45 Piet Pouwels en echtg., 7.30 sacr.-hoogmis, 7.30 L. de Lauw, 8 15 J. A. Jansen en A.v Vosselen 2ki., 815 overl.fam. Ver heugenDebetsPotten. Vrijdag 6.45 M. Ebberink Kol kers 7.30 Willi Rongen (school) 7.30 zi. R, 8.15 Arnoldina Wijnhoven en Jan v. Rijswijk 3kl., 8.15 Pater Beda Verbeek. Zaterdag 6 45 O.L.Vr. hoogmis 7.30 Wilii Verhoeven, 7.30 overl. fam. Buijssen-Kuijpers. 815 Th. Maessen-Swaghoven, 5.308 uur biechten, 7 u. Kruisweg en lof. De volgende week zaleën aparte lijst met de biechturen komen voor de Goede Week. PATRONAAT Hedenavond zal er weer 'n drop ping zijn en wel voor de zondag middaggroepen. We vertrekken 7.30 aan ons gebouw. J.l. zondag zijn we in grote ge tale naar de Smakt getrokken. De nieuwe hoofdtooi deed fleurig aan. Men heeft direct besloten over te gaan tot een wandelclub. Zondag is de club gestart met 50 leden. Dit weekend ontspanningsavond Zondag om 7.30. RECTORAAT PATERSKERK Passie-zondag. De H. Missen om 6.30, 7.45, 10.30. De hoogmis om 9 uur. De le collecte voor de kerk, de 2e voor bijz. noden. Van 3—4u. bid-uur voor de Zwijgende Kerk. 's Avonds om 7 u. lijdensmeditatie. Vandaag begint ook de Paastijd, (tot Beloken Pasen). De gehele week (behalve donder dag en vrijdag) mis van de dag. Dinsdagavond om 7.30 lof t.e.v. St Antonius. Woensdagavond om 8.45 gedialo- geerde avondmis. Donderdag: feest van St Jozef. Om kwart vóór 7 plechtig gez. H. Mis. 's Avonds 7.30 lof t.e.v. Sint Jozef. Vrijdag: feest van O.L.Vrouw van Zeven Smarten, Patrones van de Kerk. Om kwart vóór 7 gez. H. Mis. Om 7.30 's avonds Kruisweg. Zaterdag. Van 38 u. biechten, Deze week 3 bijzondere dagen 1. Op Passie-zondag zal, op ver zoek van Zijne Heiligheid de Paus, een bid-uur worden gehouden van de zwijgende Kerk: voor alle ver volgden, gevangenen en verwarden achter het ijzeren gordijn. Komt U ook 's middags om 3 uur? Uitstel ling, met bijzondere gebeden. Elk gezin behoort enkele afgevaardig den te zenden en vertegenwoordigd te zijn. 2. Donderdag feest van St Jozef: we beginnen die dag met een plech tige H. Mis met assistentie, om kwart vóór 7. 's Avonds een extra lof. In de gez. H. Mis communie- uitreiken direct na de consecratie. 3. Vrijdag patroonsfeest van onze kerk. Weer om kwart voor 7 gez. H. Mis. De H. Communie in deze H. Mis wordt uitgereikt direct na de Consecratie. MIS-1NTENTIES Zondag: 6 30 J. Jenniskens uit dankbaarheid, 7.40 Jacques Janssen, 9 u. jgt. Grada van Teeffelen, 10 30 José KremerVullinghs. Maandag: 6.15 overl ouders Phi- lipsenGoosens en zoons Martin en Peter, 7 u. fam. Beerkens, 7 u. Maria MillenLaurensse, 7.45 Wil helmina Pouwelsv.d. Munckhof en kinderen Theo en lesje, 8.30 Maria MillenLaurensse. Dinsdag: 6.15 overl. ouders Phi lipsenGoosens en zoons Martin Peter, 6.15 bijz. int., 7 uur Joan Jenneskens als lid vd. D.O., 7 uur overl. fam. Cox—Verstegen, 7.45 voor zegen over een kloosterroe ping, 7.45 t.e.v. St Antonius, 8.30 Piet Schaeffers. Woensdag: 6.15 Petronella Pou welsFriesen, 7 uur overl. ouders PhilipsenGoosens en zoons Mar tin en Peter, 7.45 overl. fam. Vol- lenbergVeestegen, 8.30 Willem Jenniskens namens de buurt. Donderdag: 615 Hubertus Kus- ters echtgenote en dochter, 6.15 overl. ouders PhilipsenGoosens en zoons Martin en Peter, 7 u. tot zek. int., 7 u. bijz. int., 6.45 gez. H. Mis overl. ouders. 8.30 wed. Wil- lemsGerards als lid vd. D.O. Vrijdag: 6.15 Petronella Pouwels- - Friesen, 6.15 overl. ouders Philip senGoosens en zoons Martin en Peter, 7 u. overl. vader, 7 u. Peter Geurts, 7.45 Leo Maas, 8.30 overl. fam. Rongenvd. Heuvel. Zaterdag: 7.45 Joannes Hoppe, 8.30 overl. fam. Linssen—Cremers. DERDE ORDE NIEUWS Contaktavond voor de jongeren Donderdag 19 maart zal te 7.30 voor de jongeren een verdiepings avond zijn in San Damiano. Door middel van passiemuziek, gedich ten en projectiefilm gaan we ons verdiepen in 't lijden van onze Ver losser om zo weer beter de grote genade van de Verlossing te bele ven. Tot slot zullen we 't Declama- torium „Laat de kinderen tot Mij komen" v. Michel vd. Plas voor dragen. Eenieder is van harte wel kom. Pater Urbanus. PAROCHIE OOSTRUM Zondag 7 u. H. Comm., 7.30 de vroegmis, 9 u. H. Comm., 10 u. de hoogmis, 3 u. Kruisweg en Lof. Maandag 7.30 best.zm. overl.fam, Veugen-Vossen. Dinsdag 7.30 best. zm. Leonard Maas. Woensdag 7.30 gest. gel. H. Mis t.e.v. St. Jozef Donderdag, feest van St. Jozef, 7.30 gest. gez. H. Mis t.e.v.St Jozef. Vrijdag, 3de vrijdag vd. maand dus Missie-vrijdag voor de jeugd, 7.30 gest. gez. jg. Jos. Jenneskens en echtg., met gen. H. Comm. vd. kinderen v.d. missie. Zaterdag 7.30 best. zm. Joannes Tacken en Wilhelmina Verstappen, 7.30 Marialof. PAROCHIE CASTENBAY Passie-zondag: 7.30 vroegmis vd. vervolgde Kerk, 10 u. hoogmis vd. parochie, 2 u. uitstelling vh. Aller heiligste voor aanbidding tot en met Lof, vanwege biddag voor de Zwij gende Kerk, 3 u. 5de oefening vd. vastentijd en lof. Maandag 7.30 gez. jd. Meclielina Vissers-Arts. Dinsdag 7.30 gez. H. Mis tot int. fam. M. Verstegen-Litjens. Woensdag 7.30 3de vd. 6w.dienst Joanna Rambags-Kuijpers. Donderdag, feest van St. Jozef, 7 u. H. Comm., 7.30 gest. hoogmis t.e.v. St. Jozef. Vrijdag, feest vd. Zeven Smarten vd. H. Maagd Maria, 7.30 gez. jd. Lambert van Rhee, 7 30 Kruisweg oefening en Lof. Zaterdag 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vr. v. A.B., tot int. van hen, die hiervoor offerden, 7 u. Lof en Rozenhoedje. Kerkpoets: Toos Willemssen en Truus Heidens. PAROCHIE OIRLO le Passiezondag: 6 30 H Comm. leesm. 7 en 8.30, 8.30 t.e.v. H. Anna, t.z.i., 10 u. pax ochiehoogmis, 3 u. Kruisweg en lof, le coll. vd. kerk, 2de vh. Bisdom. Maandag 7.30maandst. Petronella Smits. Dinsdag, feest v. St. Gertrudis, patrones van onze kerk en feestdag vd. parochie, 7 u. H. Comm., 7.30 lm.. 10 u. Hoogmis zieled. overl. fam. Geurts-Spreuwenberg, 3 uur rozenkrans en lof. Woensdag 7.30 zieled. Eleonora Linders, vanw. St. Antoniusgllde. Donderdag, feest van St. Jozef, 7 u. H. Comm., 7.30 hoogmis t.e.v. St. Jozef t.z.i. Vrijdag 7.30 zd. Anna L. Bos, 7.30 avondmis en lijdensmeditatie. Zaterdag 7.30 stichting Willem Heseo, 57 biechten, 7 u. Marialof. A.s. zondag collecte H. Graf te Jerusalem. PAROCHIE LEUNEN Passiezondag: 7 u. H. Mis voor de parochie, 8 u. Gerrit Claessens, u. wed. Willems-Geerarts, 10 u. hoogmis jg. Gerard Verkoeijen, 3u Kruisweg en Lof vd. vervolgde Kerk in China en elders. Maandag 7 u. H. Mis wed. Smits- Meijers, 7.30 sol.gez. jg. Mart. Croij- mans. Dinsdag 7 u. H. Mis Elisabeth Reintjes-de Lauw, 7.30 sol.gest.jg. G. Litjens en W. Jenniskens. Woensdag 7 u. H. Mis overl.fam. Jansen-Michels, 7.30 gest.jg. Hub. Geurts, 7.30 cursus 18jarigen. Donderdag, feest v. St. Jozef, 7 u. H. Mis Henri Weijs, 7.45 hoog mis t.e.v. St. Jozef v. Petronella Asselberghs. Vrijdag 7 u. H. Mis Willem Keij- zers, echtg. en dochter Mina, 7.30 gest.jg. Antoon Kusters, echtg. en zoon Pater Theodorus Kusters, 7.30 Lijdensmeditatie en Kruisweg. Zaterdag 7 u. H. Mis, 7.30 gez. jg. Jacobus Jacobs en echtg., 4—5 en 7—7.30 biechten, 7.30 Marialof. Kerkpoets: Lies Martens en Jo Gommans. Deze week de jaarlijkse paas- rondgang. PAROCHIE YSSELSTEYN le Passiezondag: 6.30 lm. Harry Goumans, 8.10 overlieden paarden- verzekering, 9.10 kindermis, 10.15 hoogmis v.z.int., 8 u. lijdensmedi tatie en lof. Maandag 7.30 lm. overl.familie Jansen-van Lipzig. Dinsdag 7 u. weekd. Fetronella Verheijen-Peeters. Woensdag 7.30 lm. overl. fam. Philipsen-Nijsen. Donderdag, feest v. St. Jozef, 7 n. lm. z.i., 9 u. hoogmis jg. Fr. vd. Munckhof en P. Schreurs. Vrijdag geb. vasten- en onth.dag. 7.30 lm. overl.fam. vd.Ven-Verheijen. Zaterdag 7.30 lm. uit dank fam. van Osch-Clephas, 7 u. Marialof, tot 8 u. biechten. RECTORAAT SMAKT Zondag: le Passiezondag, biddag voor vervolgde kerk, 6 30 lm voor vervolgde kerk, 7.30 lm v. Martinus Geurts, 10 u. hoogmis v. onze wel doeners, 3 u, lof met preek, 6 uur lof voor vervolgde kerk. Maandag: 6.30 lm uit dankbaar heid, 7.30 lm v. vrouw Hofmans van Dommelen. Dinsdag: 6.30 lm t.e.v. St Jozef, 7 30 lm voor Maria Petr. Kersten— Asselberghs. Woensdag: laatste vd. 9 woens dagen als voorbereiding op het feest van St Jozef, 6.30 lm voor overl. ouders, 7.30 pl. hoogmis t.e.v. Sint Jozef, 3 u. lof met preek, 7.30 uur Avondmis. Donderdag: feest y. St. Jozef, 6 u. lm t.e.v. St Jozef, 6 30 lm voor handboogschutterij St Jozef, 7.30 lm v. Jozef Asselberghs, 10 u. pl. hoogmis voor de levende leden vd. St Jozefbroederschap, 11.30 lm uit dankbaarheid, 3 u. lof op te dragen door de H.E. Heer Deken Loonen de feestpreek wordt gehouden door Weleerw. pater Cyrilius Zwaard O.C.D.; 7, 9 en 10 u. H. Missen in de St Jozef kapel; 's avonds 7.30 Avondmissen in de kerk en de St Jozefkapel, Vrijdag: feest vd. 7 Smarten van Maria, 6 30 lm t.e.v. O.L.Vrouw, 7.30 lm tot zek. int., 's avonds 7.30 vastenoefening en lijdensmeditatie. Zaterdag: 6 30 lm voor een goede levensstaat, 7.30 hoogmis t.e.v. O.L. Vrouw vd. berg Carmel tot zek. int., van 55 30 en van 7 u. tot na liet lof biechtgelegenheid, 7.30 lof. A.s. zondag colJ. voor de heilige plaatsen. Door de week zijn om 7 en 8 30 lm in de St Jozef kapel. RECTORAAT VEULEN le Passiezondag: 7 u. H. Comm. 7.30 lm., 10 u. best. hoogmis v. vr. Cieven, 230 kruisweg en lof vd kinderen, 7 u. 5de lijdensmeditatie. Maandag 7.30 lm. v. genezing zieke Dinsdag 7.30 lm. He'er.a Jansen- Rutten. Woensdag 7.30 lm., 8 30 avond- jeugdmism. volksz. Coll. v.d.int. Donderdag, feest v. St. Jczef, 7.30 best. hoogmis t.e.v. St. Jozef t.int. Vrijdag 7.30 lm. overl. fam. Nijs- sen Coolen, 7.30 kruisweg en lof, waarna godsdienstcursus. Zaterdag 7.30 lm. t.e.v. St Anto nius t.dankz., 6—7 biechten. 8 uur Marialof. A.s. zondag 2de coll. H. Graf te Jerusalem. Biddag vd. vervolgde Kerk in China. Kerkpoetsen: Jetje Burgers en Joke Burgers. Katechismus: klas 1 en 2 les 13; klas 3 en 4 proefwerk; klas 5 en 6 ies 43. RECTORAAT HEIDE Eerste Passiezondag. 7.30 uit dank baarheid, 10 uur hoogmis voor H. Rutten vanwege de B.B., 2 30 oefe ning v.d. H. ruisweg. Maandag 7 30 v. Jar. Jenniskens Dinsdag 7 30 t.e.v. O.L. Vrouw. Woensdag 7.30 v. Catharina van Vegchel-Ewals. Donderdag feest v.d. H. Jozef, 6.55 en 7.10 uitreiken der H. Com munie, 7.30 H. Mis tot 'n bijz. int. Vrijdag 7 30 voor Gcrtruda en Johannes van Heijster. Zaterdag 7.30 overl. ouders Lem- men-Nillisen, 7 uur biechten, 7.30 lof S.V.V.-nieuws Voor de tweede maal in dit sei zoen heeft ons le elftal op eigen veld genoegen moeten nemen met een gelijkspel. Door dit resultaat is de achterstand op Wilhelmina weliswaar met een punt toege nomen, doch een enkele misstap van de leiders kan voldoende zijn om de kansen te doen keren. De mogelijkheid voor puntenverlies is voor hen zeker niet uitgesloten ge zien het nog af te werken pro gramma. Voor onze spelers rest de moei lijke, maar toch zeker niet onmo gelijke taak om de nog resterende wedstrijden in winst om te zetten. Hopenlijk is in de toekomst ook eens een tikkeltje geluk voor hen weggelegd. j.l. Zondag in de wedstrijd tegen OVCS werd onze verdediging be houdens in de le min. van de wed strijd toen ze er wel erg goed af kwamen, nogal door pech achter volgt. Voor de eerste keer in dit seizoen moesten zij een tegenscore van vier doelpunten toestaan en de wijze waarop deze doelpunten ont stonden was, behoudens het 3e doelpunt, (een penalty wegens hands) beslist ongelukkig De voorhoede speelde vooral voor de rust een prima wed strijd en alle doelpunten door hen gemaakt waren van de hoogste kwaliteit en als resultaat van goed en geraffineerd samenspel, Toen OVCS na de rust, bij een op onverdiende wijze verkregen voorsprong, het accent op de ver dediging ging leggen, trachtte Ven- ray met geforceerde aanvallen het getij te doen keren. Deze speelwijze was blijkbaar juist in de kaart ge speeld van de forse en felle OVCS- verdediging die voorrust met keurig samenspel wel uit elkaar te spelen was maar nu geen krimp gaf. Na de meer dan verdiende gelijk maker door Venray, 10 min. voor het einde, begon nog even de hoop op een overwinning te herleven. Enkele goede kansen deden zich nog voor, waarbij het OVCS-doel er wel heel gelukkig vanaf kwam. Ondanks de voor ons geruime tijd dreigende nederlaag, kregen de be zoekers met het 44-gelijkspel wel iets meer dan zij verdienden en qua het vertoonde spel recht op konden laten gelden. De talrijke toeschouwers hebben kunnen genieten van een spannende enerverende wedstrijd tot het laatste fluitsignaal in een hoog tempo ge speeld. Het 2e elftal moest in een snelle en goed gespeelde wedstrijd met 53 hun meerdere erkennen in kop loper Irene 2. Bij de rust hadden onze jongens een 10 achterstand wat met enig geluk juist andersom had kunnen zijn. Na de rust was het binnen vijf min. gelijk en door pech werd voorkomen, dat In de volgende periode de voorsprong werd ver groot. Met veel geluk kon Irene de stand tot 4—1 opvoeren, doch hier na was alles Venray wat de klok sloeg en door 2 magnifieke doel punten werd de stand op 4—3 ge bracht. Met man en macht werd gezwoegd voor de gelijkmaker, doch met een snelle uitval was het Irene 2 dat een doelpunt wist te maken waardoor de eindstand op 53 kwam. Venray 3 speelde een prima wed strijd en was zeker niet de mindere van koploper. D.I.S., dat na een 1—0 achterstand nog voor de rust op vrij fortuinlijke wijze gelijk kon maken toen onze verdediging te lang talmde met terugspelen. Na de rust hielden onze spelers ook prima stand maar konden toch niet verhinderen dat Oirlo het winnende puntje scoorde zodat tenslotte met 2—1 een toch wel zeer eervolle nederlaag werd ge leden. Venray 4 verrichtte ditmaal het huzarenstuk om met 9 spelers in Oostrum met 6—2 van Oostrum 2 te winnen. Inplaats van gedesiius sioneerd te zijn door het verstek laten gaan van enkele spelers en reserves, pakte men de zaken wat beter aan en toonde daarmee de juiste mentaliteit van deze jongens Binnen 5 min. bracht P. Smits de stand reeds op 10. Vlak voor rust wist Oostrum gelijk te maken. Wie gedacht zou hebben, dat na rust een instorting voor het negen tal onvermijdelijk zou zijn kwam bedrogen uit, want door van den Bekerom 3 x en P. Smits nog 2 x fabriceerde men 6 doelpunten in totaal, waartegenover Oostrutnnog éénmaal sukses had en dus niet verder kwam dan 2 doelpunten. Programma 2e klasse B voor a.s. zondag: WittenhorstVenray Wilhelmina—R.K.D.E.V. TigliaLindenheuvei Almaniade Ster. Het programma voor onze lagere elftallen is als volgt: Venray 2Wittenhorst 2 Venray 3Svvolg. Boys Venray 5Metenk 2 Venray 4 is vrij. „Oostrum"-nïeuws Een kat in 'c nauw maakt soms rare sprongen, dat ondervond ons le elftal j.l. zondag in Welleriooi. Een fel op winst spelend Resia slaagde er in, or.ze jongens met een onverwacht zware nederlaag naar huis te suren, namelijk 52. Als verontschuldiging mag mis schien gezegd worden, dar wij met enkele invallers moesten spelen, onze voorhoede was daardoor wel erg vei zwakt. Onze verdediging had echter pok niet haar beste form, dit blijkt wel uit de 5 doelpunten tegen, hc-t hoogste aantal van deze competitie en dan nog wel tegen de onderste van de ranglijst. Het tweede verging het al niet veel.beter. Met 6—2 zij het dan geflatteerd moesten zij het onder spit delven tegen een onvolledig Venray 4. Vooral voor rust hadden de onzen wel een behoorlijke veldmeerder- heid, maar men wist dit echter niet in doelpunten uit te drukken. Rust stand 11. Direct na rust ongeveer hetzelfde spelbeeld, met Oostrum het meest in de aanval. Maar succes kwam aan de andere kant, toen onze ver dediging ver stond opgedrongen. Twee onverwachte doorbraken met evenzoveel doelpunten, haalde het verband uit onze ploeg weg. Hier na kon Venray 4 de stand nog op voeren tot 62. Morgen gaat het eerste naar Lomm. Dat men daar flink zal moeten aanpakken, weet men reeds bij voorbaat. Jonger s, denkteraan, er bestaat niet zoveel verschil met de onderste. We hopen morgen dan ook op tenminste een winstpuntje. Sclioolcompetitie per 11 maart Hens.schoolDr. Poelsschool 15 Dr. Poelsschool 3 2 0 1 5 15-4 P. Bandensch. 3 2 0 1 5 8-4 Hens.school 3 0 3 0 0 2-17 Uit bovenstaande stand blijkt, dat de wedstrijd Dr. Poelsschool Petrus Bandenschool de beslissing zal brengen, welke school zich dit jaar als kampioen zal presenteren. Ook deze match wordt op het St. Jozef terrein gespeeld. Hocbey-nieuws Da heren hebben het zondag j.l. in het prachtige hockey-sportpark aan de Herungergrens te Venlo niet tot een zege kunnen brengen. Blijkbaar geintimideerd door de faam van het Venlose hockey, kwamen ze binnen de lijnen en keken reeds na enkele minuten tegen 1achterstand, toen Venray bij een strafcorner te laat uitliep en Venlo 4 gemakkelijk kon scoren zij het nog via de beenkappen van onze keeper. Hierna was Venray weliswaar gedurende de resterende tijd ge decideerd sterker, maar verder dan een tegendoelpunt kwam het toch niet. De dames spelen morgen in Weert en de heren in Roermond. Beide hebben nog promotiekansen, waar bij we vooral benieuwd zijn, of de heren zich zullen revancheren over de 3—1 nederlaag in eigen huis. Venray, schaak-centrum van Limburg en Oost-Brabant Nóg vers ligt ons de prachtige simultaan-seance van wereldkam pioen Botwinnik in 't geheugen. De Venrayse schaakclub blijft echter actief en organiseert voor de derde maal de Bondswedstrijden van de Limburgse Schaakbond. Diverse sterke spelers hebben al reeds toegezegd deel te zullen nemen, o.a. van Weesel, open kam pioen van Nederland, Tan, snel schaakkampioen van Nederland, Crabbendam en Withuis. De laatste speelde tegelijk met Botwinnik si multaan in Venray. Het tournooi wordt gehouden 4 en 5 april a.s. in Prinsenhof. Venrayse schakers laat deze ge legenheid, om uw krachten te meten niet voorbijgaan. Er wordt gespeeld in groepen van 4 spelers, volgens speelsterkte te rangschikken (hoofd le, 2e of 3de klas) In elke groep zijn 2 prijzen beschikbaar. Opening le tournooi zaterdag 4 april om 6 uur. Speeltijden: zater dag 18 30—22.30. Zondag 9.30—13.30 15.19, waarna prijsuitreiking. Event, telef.inlichtingen no 911 of 302. Aanmelding voor 1 april bij de seer. Baldwin, Fr. Michelsstr.27. kralen broches armbanden kettinkjes ringen en/. fa. Th. Pouwels Zn. I Hofstraat 10 Tel. 566 Juiianasingel 2 corsstten en gaines Het beste corset in de lagere prijsklasse. EBBERINK beter dan stomen Dinsdag voor 1 uur gebracht, vrijdags terug Voor hosd, pet en alpino naar EBBERINK zijn toch nog iets fijner corsetten EBBERINK Deze week brengen we U een mooie molion deken 125 x 180 cm voor slechts 3.68 EBBERINK Marktstraat 5 prima pasvorm nieuwe dessins EBBERINK Marktstraat 5 Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 566 Juiianasingel 2 Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 56f Juiianasingel 2 verfkwasten alle soorten verven en lakken behangselpapier randen alle schoonmaak artikelen fa. Th. Pouwels Zr>. Hofstraat 10 Tel. 566 Juiianasingel 2 Alleen deze week 4x1 genaaid 98 ct. Peter Hendrix Bazar Grotestraat 13 Steeds voorradig Pas-aan serviezen Sola artikelen Peter Hendrix Bazar Grotestraat 13 10 jaar garan ledikant, nachtkastje, stceljel 13 jaar garantie Waarom zoudt U nog genoegen nemeiet ol gemoffelde stalen meubelen, lerwi me klein prijsverschil de veel bi bij ons kunt krijgen. met AA ...onze chamanteloli moet U beslet ze dr ondervinden dat hef Nylons zijn, gemakt de Nederlancse Njon. U kunt nu op voordtige maken met één vai or prima kwaliteten Kola Vanaf 7 mcarf 'm kunt U profiteren jan Nolanda-aanbiedin:. een kous voor iedsb c 66 gg - 20 de»{. 1 50 j van O. vloi Steeds in voorraad orig. voederbieten zaad, orig. Groenkraag Corona, Belgische, Groeningia Barres Agrolis. Alle soorten tuinzaden, tuinbonen, erwten, enz. alles prima kwaliteit. Zaadhandel Leunen Tel. 550 Wij beginnen weer met verhuur van gelegenheidskleding en natuurlijk ook grijze hoeden en vesten. W. Th. Lichteveld Kleermakerij Merseloseweg 4 Zojuist zijn de Oienivele modellen van heren-/ en jongenskleding' binnengekomen. Er is' vast ook iets voor U l)ij Komt U eens kijken? Voederbietenzaad uit nieuwe oogst. De landbouw- en tuinzaden wor den geleverd aan marktprijzen, o.a. prima fr. rode klaver 2.60 p.k. Coopmans' Zaadhandel 'n goed adres.

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2