SOLA Opel Rekr Kinder-optocht. R.K. Instuif Jong Venray Verloofden-cursus. Carnavals-nieuws Burgerlijke Stand Venray J. GOUMANS Slagerij COMDERS aardbeien planten Voeverz. Fokver. Eensgezindheid Boerenleenbank Oostrum Jonathan appelen Profiteer Sola- inruilactie Het Warenhuis Voor uw woning Hartelijk dank J. D. Konsemakar 't Knopenhuis speelgoed Sola-massief PETER HE\DR1X BAZAR Carnavals- artikelen STERKE Het Warenhuis Veeverzekering, Ysselsteyn HAAK-IN op de grote inruil-actie H. van Dijck-Hendriks Zondag zal de traditionele kin deroptocht gehouden worden. Hier aan kan meedoen de jeugd, die de kleuter- of lagere school bezoekt. De enige voorwaarde voor deelname is, dat heden zaterdagmiddag de deelnemingskaart afgehaald wordt in de hal van de Petrus-Banden- school tussen 2 en 3 uur. Die kaart is gratis, maar elk kind dat aan de optocht mee doet, moet zo'n kaartje hebben. De gecostumeerde jeugd moet zich opstellen zondag om kwart over 2 in de Hoenderstraat. Daar staat duidelijk aangegeven in welk vak ze thuis horen. Getrokken wordt door Markstr., Grotestr., Patersstr., Paterslaan, Langstr., Leeuwstr., Schoolstr., Marktstr., Grote Markt. Hier wordt met de Harmonie een vastenavond lied gezongen, waarna de stoet ontbonden wordt. Zij, die met een wagentje of wagen komen, moeten dat meteen zaterdag opgeven, dan kan hiermee met de opstelling rekening worden gehouden. Dat ieders medewerking wordt gevraagd om een en ander zo orde lijk en zo goed mogelijk te doen verlopen, zal wel duidelijk zijn. Het is om de kinderen begonnen, laten we dus zorgen, dat ook de kinderen aan hun trekken komen. Zaterdag 7 febr. houdt de R.K. Instuif, haar eerste carnavalsavond in zaal Wilhelmina, aanvang 7 uur. We behoeven er natuarlijk niet op aan te dringen, dar iedereen op deze avond verwacht wordt, hoe meer zielen hoe meer vreugd. Iedereen wordt verzocht om ver kleed in carnavalscostuum te ver schijnen en men moet dan ook maar meteen een vrolijk gezicht mee brengen, want dan is men pas echt in staat om elkaar een prettige avond te bezorgen. Doet allemaal goed je best en zorgt, dat je door je costumering een vreugde bent voor iedereen. Duor het bestuur zijn kleine prij zen beschikbaar gesteld voor: hèt mooiste stel en origineelste stel, de mooiste groep en de origi neelste groep, de mooiste enkeling en de origineelste enkeling. De heren Dr. v.d. Meer en P. v. Dongen, met hun respectievelijke echtgenoten zijn bereid bevonden om op deze avond als jury op te treden. Wij zijn hen reeds bij voor baat dankbaar en wij hopen, dat ze erg veel moeite zullen hebben om de prijzen aan de rechtmatige win naars toe te kennen. Het muzikale gedeelte wordt ver zorgd door het ensemble Jo v. Els Aan degenen die niet verkleed zijn, wordt om de feestvreugde te verhogen een hoedje verstrekt. Ook dit jaar wordt voor Venray en omstreken weer een cursus ge geven tot voorbereiding op het huwelijk. Deze cursus is uitsluitend bedoeld voor degenen, die NOG DIT JAAR in het huwelijk hopen te treden en zal gegeven worden in San Damiano op de zes maandagen van de vasten. Aanvangsuur half 8. Ook degenen, wier verloof de door omstandigheden verhinderd is aan de cursus deel te nemen, zijn wel kom. Geslaagd Te Nijmegen slaagde aan de R.K. Universiteit, onze dorpsgenoot de heer M. Willems Hzn Langeweg, als candidaat le ged. medicijnen. Te Rotterdam slaagde voor het diploma heren-coupeur de heer Jac Nooyen uit Oirlo. Een nieuwe kasteleins- vereniging in Venray Maandag kwamen de Venrayse kasteleins bijeen en werd na een uiteenzetting over de stand van zaken besloten een nieuwe kaste leins-vereniging op te richten, waar van alle kasteleins van Venray lid kunnen worden. Als bestuur werd geformeerd de de heren M. Derickx (voorzitter), P. Janssen, Th. vd. Broek, J. Ver heugen en H. Volleberg. In een later voor de pers afge legde verklaring vertelde de voor zitter, dat men de gebeurtenissen rond de vastenavond-organisatie betreurde, al was de vergadering van oordeel, dat ook andere factoren dan het niet-betalen hunner bijdra gen door verschillende kasteleins, oorzaak waren van het niet door gaan der openbare feestelijkheden. Al deze factoren zullen echter na de vastenavond besproken worden en men zal dan proberen een goede oplossing voor de toekomst te vinden. Men betreurde het verder, dat door verschillende publicaties de indruk gevestigd is, als zou er in Venray-dorp met de vastenavond niets te doen zijn. Weliswaar gaan de officiële fees telijkheden niet door, maar er is dansen en in verschillende café's zal middels muziek e.d. toch voor een opgewekte en vrolijke vasten avondstemming gezorgd worden. Waarschuwing Dq, politie waarschuwt nog eens uitdrukkelijk, dat wandelaars buiten de bebouwde kom links van de weg moeten lopen, dus het verkeer te gemoet, zeker in de avonduren. Men ziet dan zelf het verkeer aankomen en kan tijdig uitwijken. Uitvoeringen Zondag half-vasten zal de voet balvereniging uit Oirlo, een toneel avond organiseren. Op diezelfde dag zal in Venray, het Mannenkoor, haar jaarlijks te houden concert ten gehore brengen. Men is druk bezig met de voorbe reidingen daartoe, terwijl ook het jeugdkoor bij die gelegenheid zijn medewerking zal geven. Opening nieuwe beton- en timmerfabriek In onze serie: Ken Uw eigen in dustrie, hebben we U indertijd de wordingsgeschiedenis verteld van J.P.A. Nelissens Aannemingsbedrijf N.V., een z.g. „vreemde" aannemer, die als vele anderen, na de ver woesting naar Venray gekomen is, om hier de zaak mee te helpen op bouwen. J.P.A. Nelissen is een van die weinige „vreemde" aannemers ge weest, die dit alles niet als een avontuur hebben beschouwd, maar die inderdaad zich hier blijvend hebben gevestigd en nu Venrayse aannemer zijn geworden. De blauw-gele kleur van dit be drijf, heeft intussen al op vele bou wen in Venray zelf gestaan en heeft Venrays naam naar buiten ge- aragen. Begonnen in een oude directiekeet gaat men thans nu hedenmiddag de kroon op het werk der af gelopen jaren zetten, door de nieuwe gebouwen, waarin o.m. beton- en Timmerfabriek zijn ondergebracht, te openen. Dat dit met enige plechtigheid gebeuren zal is wel vanzelfsprekend en dat daarbij niet alleen de ge schiedenis van het bedrijf, maar ook de vooruitgang in Venray zelf besproken zal worden en aan de hand van al het nieuws daar op dat grote terrein zal worden ge ïllustreerd. We komen hierop vol gende week nader terug. Dodelijk ongeluk Woensdagavond werd te Oirlo, de 58-jarige juffrouw P. Ophey, door een haar achteroprijdende personen auto aangereden en vrijwel op slag gedood. Dit ongeluk wekte nog al enige beroering in Oirlo. De politie stelt een onderzoek in naar de juist toedracht van het gebeurde. ONGELUKKEN De winkelier P. had weinig geluk toen vorige week te Leunen, een grote vrachtauto terug-uit reed. Want de bestuurder had schijnbaar niet in de gaten, dat P.'s bestel wagen er precies achterstond, met het gevolg, dat de vrachtwagen op de bestelwagen terecht kwam en hier nogal wat schade aan veroor zaakte. De kwaliteit van het bier zal er niet op verbeterd zijn, toen maan dag j.l. een grote trailer op het kruispunt van de Patersstraat en Paterslaan, een groot deel van zijn lading: biertonnen verloor. Links en rechts van de weg rolden de vaten vol met het kostelijke nat en het gaf een hele versperring. De verkeerspolitie constateerde een te vol en te zwaar geladen wagen, zo dat de chauffeur, behalve de last van het weer opladen ook nog een bon mee naar huis kreeg. Trouwens de verkeerspolitie zat even later ook in de knoop. Toen hun wagen de Langstraat op reed, botste hij tegen een van de andere kant komende wagen en was ook daar wat materiële schade. Men behoefde toen in ieder geval niet op de politie te wachten. De Mater Amabilischool vierde Carnaval. Zaterdag j.l. heerste in Prinsen hof een gezellige carnavalsdrukte. Bijna alle leerlingen van onze school kwamen in carnavals-costuum, om een gezellige avond bij te wonen, waaraan de Goa's uit Gennep en de heer Th. Jans, als conferencier, hun medewerking verleende. Mevr. de Kroon, voorzitster der school, heette allen welkom, waarna de heer Jans de leiding nam, die er weldra in slaagde een gezellige avond te scheppen. Op 't hoogtepunt van de avond werden de prijzen voor de mooiste costuums bekend gemaakt. Als winnaars van de leer- leerlingen kwamen uit de bus: Groep: Hawinkels-Llnssen met verloofden; mooiste paar: Riet Ap pels en verloofde; origineelste paar: Antoinet Theuws en verloofde; ori gineelste meisje: Dlny Janssen; leukst verklede meisje Rikl Jans- Beken; leukst verklede jongen: van Els; origineelste: Martien Jeuken. Na prijsuitreiking besloot een appeldans met polonaise de goed geslaagde avond. Verlichte wijzerplaat Als eerste kerk in onze gemeente heeft Oirlo vorige week een zeer moderne verlichte wijzerplaat en uurwerk op de in aanbouw zijnde toren gekregen, die tot ver in de omtrek duidelijk toont, hoe laat het is. Met de torenbouw vlot het goed en ook de doopkapel-actie loopt 'prima. Giften hiervoor zijn nog welkom op giro 333740 t.n.v. Pastoor Vervoort Oirlo. Jonge Boeren De afd. Jonge Boerente Merselo, besloot op 17 febr. a.s. een bezoek te brengen aan dezelfde vereniging te Asten—Heusden. LEUNEN De officiële carnavalsviering in Leunen vangt aan op zondag 8 febr. met de grote optocht. Deze bonte stoet welke zich achter de kerk opstelt, vertrekt om 2.11 uur, waar na via Gussenstraat over Prov.weg verder wordt getrokken tot de weg naar het Veulen. De lengte en ook de inhoud van deze optocht zal ongetwijfeld grote publieke belang stelling trekken. Volgorde wagens en groepen: 1 Tamboerkorps 2 Fanfare 3 Ik wil bolletje J.G. 4 Spoetnik 5 Hoog in het hoofd, en weinig op zak 6 Damesvoetbal 7 Zigeuner groep 8 De wolf en de zeven geitjes 9 Wagen: vandaag maken wij hazepèper 10 Persfotograven 11 Wagen: sportclub jongens en J.B. 12 B.J.B. Wagentjes met koeken hulp aan onontwikkelde gebieden 13 Wagen: zitten jullie ook zo onder de duim 14 Groep: „Hoela-hoep 15 Groep: vervoer E.H.B.O. 16 Wagen: oude brandweer 17 Ruitervereniging 18 Wagen: middeleeuwse boogsch., Handboogsch. St. Joris 19 Toneelvereniging Revue van Ton Manders 20 Wagen: N.N. 21 Groep: N.N. 22 Damessportvereniging 23 Wagen- „Mia's Paul" 24 Z.K. Dw. Prins Brassica met zijn Raad van Elf Na afloop hiervan zullen prijzen voor de mooiste wagens en groepen persoonlijk door Prins Brassica I worden uitgereikt. 's Avonds 811 in café A. Martens zullen door Prins Brassica onder scheidingen worden uitgereikt aan personen, die zich voor de carnavals vereniging ,,'t Knölleke" verdienste lijk hebben gemaakt. MAANDAG 9 februari: Z.K. Dw. Prins Brassica I zal met zijn Raad van Elf, tegen 7 uur Z. K. Dw. Prins en Raad van Elf van de carnavalsvereniging „Het Dartele Veulen" ontvangen. Gelegenheid tot dansen van 611 uur. OIRLO Zondag 4 uur: intocht van Prins Bèr I waarna receptie in café Spierings. Maandag-voormiddag: bezoek van de Prins aan de scholen. Dinsdag 2 uur: optocht, waaraan ook Castenray medewerkt. CASTENRAY Prins Haj I Dinsdag 2 uur: deelname optocht Oirlo. MERSELO Prins Teng 1. Maandag 11 min. voor 2 Optocht. Na de optocht Receptie op 't bor des van het Boerenbondsgebouw. Dinsdag 11 min. voor 2 grote ge costumeerde Voetbalwedstrijd. OOSTRUM Vorst Gradje. Zondag 2 uur Kinderoptocht. Maandag 2 uur Boerenbruiloft. Dinsdag 2.30 gecostumeerde Voet balwedstrijd. YSSELSTEYN Prins Haj 1. Zondag 2 30 intocht, toespraak op het kiosk, waarbij de Prins de sleutels van Ysselsteyn worden overhandigd, daarna Receptie in Zaal Bos. Maandag 2.11 Boerenbruiloft, waar na Receptie in Zaal van Asten. Dinsdag 2.11 Kinderoptocht, waar aan kinderen tot 80 jaar kunnen deelnemen. Daarna tractatie in het Gemeenschapshuis. VEULEN Prins Ger 1. Zondag 2.30 Genkrijden. Maandag 1.30 Starten der wieier- covreurs en allerlei vermakelijk heden voor de jeugd. Dinsdag 1.30 Boerenbruiloft, recep tie en koffietafel In Zaal van Gasselt. Jaarvergadering K.A.B.O. Op de jaarvergadering van de K.A.B.O., waarbij o.a. deken Loonen aanwezig was, werden bij de be stuursverkiezing de heren Peeters, van Kessel, Groenen en Verkoijen gekozen. Men zal plannen opstellen voor de Viering van het 50-jarig bestaan der K.A.B.O. van 30 januari t/m 5 februari 1959 GEBOREN: Bakker Johannes, Pr. Irenestr. 19 Ciaessens Antonius, Kempkensberg van Hoof Henrica, Overl.weg 75 Ciaessens Gertruda, Nieuwl.str. 8 Lensen Wilhelmus, Pr. Bernh.str. 45 Broers Petrus, Merseloseweg 29 van Osch Hendrica, Veulen H 29c Nabuurs Hermina, Veulen H 36 OVERLEDEN: Janssen Jacobus, echtg. van van Beuningen G., 44 jr, Patersstraat. Peeters Petronella, echtg. van Verheijen A., 75 jr, Ysselsteyn. Lemmens Maria, 57 jr, Gulpen Arts Gerarda, 9 jr, Ottersum Op Heij Petronella, 57 jr, Oirlo ONDERTROUWD: van Staveren Otto, 30 jr, rijwiel handelaar en Fleurkens Alberta, 34 jr, beiden te Venray. GETROUWD: Caspers, Petrus, 31 jr, magazijn bediende, Horst en Verheijen, Ger truda, 33 jr, Venray Koch, Wilhelm, 23 jr, chauffeur, Linders, Anna, 19 j r, beiden te Venray Peeters, Antonius, 28 jr, smid bankwerker en Michiels, Wilhel mina, 22 jr, belden te Venray i A KM ftvpotlwfan JUIIANASINGEL41 7O5(K^780) NA KANTOORTIJD 462 Tot onze diepe droefheid overleed heden, door een noodlottig ongeval, voorzien van het H. Oliesel, onze innig geliefde zuster, tante en nicht Petronella Huberta Opheij Lid van de H. Familie, in de leeftijd van bijna 58 j. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uw ge beden aan. FAMILIE OPHEIJ Oirlo, 4 februari 1959. De plechtige lijkdienst, ge volgd door de begrafenis, zal plaats hebben zaterdag 7 feb. om half 10 in de parochie kerk van de H. Gertrudis te Oirlo. Bijeenkomst Molenhoek 30a kwart voor 9. Op zaterdag 14 februari hopen onze dierbare ouders en groot ouders Martinus van Mil Wilhelmina Hendriks de dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaren in het huwelijk traden. Dat God hen nog vele jaren voor ons moge bewaren, hopen hun dankbare kinderen en klein kinderen. Receptie 12 uur Merselose weg M 1 Tijdens de Carnaval maandag de gehele dag en dinsdag namiddag gesloten. Begrafenisonderneming Schoolstraat 5 Tel. 592 Trekkingslijst Loterij „Nieuw-Manresa" 1456 Vcspa 4538 fllmprojector 8378 televisie-apparaat 9530 damescollier 12351 electr. naaimachine 24982 platenwisselaar 25538 televisie-apparaat 25911 platenwisselaar 33611 meisjesslaapkamer 36346 electr. wasmachine 36814 stofzuiger 46477 bromfiets 52777 bromfiets 58631 bromfiets 68275 gasfornuis 71180 gebakstel 75541 draagbare radio 77645 Renault Dauphine 80992 fiets 81912 stofzuiger 84785 electr. strijkijzer 89866 draagbare radio. 99409 fiets De overige prijzen zijn op die nummers gevallen, welke in Ven ray NIET zijn geplaatst. Prijswinnaars moeten het win nende lot vóór 15 februari 1959 inzenden aan „Manresa Venlo", voorzien van naam en adres. Uitshg loterij S.V. Merselo Prijzen 380, 1062, 462, 1291, 1008, 1031, 493, 1468, 606, 553. Prijzen afhalen bij H. v. Dijck, Grootdorp 15 vóór 22 febr. Niet afgehaalde prijzen verval len na die datum aan de S. V. Merselo. Onze reclame Ham 100 gr. 50. 250 gr. 120 Tongworst 100 gr. 24, 250 gr. 60 Leverworst 500 gr. 65 Vrijdag en zaterdag Yarkensbraadworst 500 gr. 140 Jocunda klasse A Erkend Vermeerderingsbedrijf P. Willems, Sevenum TE KOOP toom biggen Th. Clephas, Veulen TE KOOP i betonnen putring met bodem, 1.50 doorsn. 1 m h. enkele eiken balken van sloopwerk, 2-3 m. lang Adres bureau dezer. CoSp. Zuivelfabriek „Venray" Aan onze clientèie op dinsdag 10 februari (Carnavals-dinsdag) wordt door onze bezorgers niet gevent. Men gelieve hiermede bij de bestelling op maandag 9 febr. rekening te houden. Algemene Vergadering (met jaarverslag) van de en algemene vergadering (met behandeling statuten) van op woensdag 11 februari te 2 u. nm. in zaal Rongen, Heide. Op de vergadering van de Fok- vereniging dient tweederden van het aantal leden aanwezig te zijn. Bij onvoldoende opkomst zal direct daarna weer een algemene vergadering worden gehouden, waarop de statuten zullen wor den vastgesteld. maakt bekend, dat op onder staande tijden de houders van spaarboekjes in de gelegenheid worden ge steld, hun boekjes ter rentebij schrijving aan te bieden woensdag 11 febr. van 2—6 uur nam. Donderdag 12 febr. van 26 uur nam. Vrijdag 13 febr. van 2—6 nm. Magazijn en Kantoor van de Boerenbond Oostrum zijn a.s. maandag- en dinsdagmiddag gesloten Wieldop van Chevrolet verloren op de weg Leunen— Gastenray-Oirlo-Oostrum-Venray Gaarne terugbez. bij Dr. van Winden, Oostsingel 4. Voor tuinen spitten en zaaien Langstraat 46. Biedt zich aan net R.K. meisje voor d. en n. als hulp in de huis houding, kan zelfst. werken. Kruisstraat 18. Electricien gevraagd enkele jaren in het vak. J. Henckens, Overloon. Jongeman zoekt zit-slaapkamer met of zonder pension. Brieven onder nr. 62 bureau van dit blad. GEVRAAGD per 1 maart a.s, hulp in de huishouding J. v.d. Heuvel-v. Gorp, Kempweg 4 Mevrouw Schim vao der LoefF St. Annalaan 2, tel. 554, vraagt per 1 maart net dagmeisje (tot 17 jaar) Aanmelden 's avonds na 7 uur. Meisje gevraagd voor 3 halve dagen in de week. Adres bureau van dit blad. f 2.50 en 1.— per kist Gebr. Gusters, Oirlo E 4. nog van onze Vraag inlichtingen bij fa. Th.Pouwels Zr. Hofstraat 10 Tel. 566 Jullanasineel 2 Balatum, viltzeil, linoleum, jabo, cocoslopers, trap- en ganglopers. Stalen meubels, bedden, slaap kamerkleedjes, wanddoeken, dressoir- en tafellopers, kapstok divankleden, tafelkleden, etc. Gordijnen GRATIS maken en hangen. Ook voor alle manufacturen en gewone textiel naar HET WITTE HUIS J. de Bruyn-Delsing Langstraat 13 Tel. 230 voor de vele blijken van be langstelling ter gelegenheid van mijn zilveren ambtsjubileum op 2 februari j.l. Controleur van 's Rijks Belastingen. Langstraat 60a. Wegens familieomstandigheden heden zaterdag gesloten A. Scheepers Schoolstraat Het nieuwste in Het Warenhuis fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 566 Jullanasineel 2 inruil-campagne Tijdelijk 20 pc. korting op lepels, vorken, messen, thee lepeltjes, enz. (Inlevering oud tafelgerei tegen nieuw Sola tafelgerei) Sluitingsdatum 21 febr. 1959. Uit voorraad leverbaar bij Grotestraat 13 Alle Het Warenhuis fa. Th.Pouwels Zn. Hofstraat 10 Jullanasingel 2, Tel. 566 LandbouwerS'Fruitielers, wacht niet langer en koop nu een rugspuit, de prijs is koper f 115, roestvrij staal f 140. Oude spuit wordt ingeruild. Tevens te koop z.g.a.n. kleine motorspuit op steunen, tank 300 1., 15 ra. slang en sproeigeweer. A. w. HERMANS Leunseweg 5 karpetten cocoslopers matten balatum viltpapier dik en dun plastic tafelzeil boorband enz. Hofstraat 10 Tel. 566 Julianasingel 2 T« koop partij rode wortelen, goed fornuis en een kookkachel W. Stiphout, Hagelweg 16. TE KOOP 6weekse pullen H. Clephas, Beekweg 24 tel. 453 TE KOOP toom biggen H. Arts-Berents. Zwartwater 1 Merselo. TE KOOP 7w. pullen W x R J. Verlinden, Heidsepeelweg 24 Ysselsteyn. TE KOOP goed onderh. klein wit fornuis en 3pits electrisch comfoor. Ook te ruil tegen 2pits. Huishoudster gevraagd in gezin van twee personen. G. A. Gooren. Boshuizen C55 TE KOOP toom biggen G. Hendrickx, Schoor H 1. TE KOOP bromfiets Locomotief Stationsweg 146, Oostrum. TE KOOP 10 biggen, keukenkast, kookkachel L.J, Fleuren, Heide L 65 TE KOOP 600 5w. kuikens WxR h f 2.- L. Kersten, Smakt 6. TE KOOP bijna voldr. jonge zeug en 5 biggen L. Weijs, D 52 Oostrum. TE KOOP soeperwten, 2 bromfietsen Locomotief Sacks en Batavus JLO beiden met voor- en achtervering en volle naven. P. Janssen, Kruisstraat 6. TE KOOP 2 haardstoelen met 4 bijpassende stoelen Prins Bernhardstraat 13. TE KOOP toom biggen A. Janssen, Wieènweg 4. GEVRAAGD meisje vcor halve dagen Kempweg 2. Te koop 250 7w. pullen WxR W. Houwen, Overloonseweg 17 partij biggen H. Vermeulen, Heide L 63 TE KOOP grote partij houten kisten J. Coenen-Houtackers. -)t< Premiebetaling ltl zondag na de Hoogmis in café H. van Asten. g Premie 0.50 pet. voor koelen 0.25 pet. voor pinken, lepels, vorken, messen, theelepels, keuken- garnituren enz., alles uit' voorraad leverbaar. MERSELO Telefoon 230 IZ .onberispelijke wegligging Langere wielbasis, lager zwaartepunt, progressieve vering, grotere spoorwijdte voor en achter... de nieuwe REKORD ligt vast op de weg. Daardoor voelt U zich veilig in zijn ruim interieur. Meer veiligheid verzekeren ook het panoramisch uitzicht naar alle kanten en de nog verbeterde remmen en stuurinrichting Een proefrit is de moeite waard I j O F F IC11L E DEALER» GEBRA GARAGE N.V. Kaldenke'ei

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2