Na voetreis naar Rome Midden-Limburg een groot arbeids-reservoir. Jonge Roerendag te Oostrnm en Bibliotheek Burgerlijke Stand Venray Wed. i.J. Knijpers-Verrijdt K.A.V. Feest H. Antonius abt Veeverzekering ASSIIIMTMM Fijne vleeswaren Slagerij COEVDERS Eeuwige Lente boekhouder hulp io de huishouding Levensmiddelen-reclame H. VAN DIJCK-HENDRIKS Profiteert van onze reclame Slagerij G. Leenders-Gommans Nieuws uit Venray en Omgeving Zondagsdienst huisartsen Vanaf zaterdagmiddag 4 uur tot maandagmorgen 8 uur, wordt de praktijk der huisartsen voor Venray e.o. waargenomen door Dr. L. COENEN, Henseniusstr. 13a Telefoon 878. Uitsluitend voor spoedgevallen. GROENE KRUIS Donderdag a.s.: Zuigelingenbureau voor de Kom. Eerste Hulp by Ongelukken- Cursus. Op woensdag 7 januari startte de E.H.B.O.-cursus. Cursisten kunnen zich nog opgeven woensdagavond om 8 uur in de Burggraaf. Docent dr. Coenen. Duur 18 lessen van 2 uur. Deze cursus leidt op voor het E.H.B.O. Eenheidsdiploma. Jubilerende Broeders v. Liefde in Huize Servatius 50 jaar professie: 19 maart, br. Bernulphus Coenders en br. Mo- doaldus van der Zant. 25 jaar professie: 2 februari, br. Adrias Winckens. Missionarissen H. Hart 60 jaar priester: 1 april, W. Muysers, geboren te Merselo, thans verblijvende te Brummen. Herstel St. Petrusmolen Op het ogenblik zijn de verschil lende verantwoordelijke instanties doende, overleg te plegen, om te komen tot een algehele restauratie van de St Petrusmolen. Men tracht deze molen niet alleen geheel op te knappen, maar tevens wordt overwogen een molenhuis bij de molen te bouwen, zodat deze weder om een specifiek voorbeeld wordt van de vele windmolens, die hier vroeger hebben gestaan. Granaat gevonden Bij het omhakken en uitgraven der bomen aan het begin van de Leunenseweg, is men deze week nog op een onontplofte granaat gestoten, die door de Opruimings dienst uit Venlo werd verwijderd en onschadelijk gemaakt. Leunenseweg wordt verbeterd Men is reeds weken doende de oude bomen langs de Leunenseweg, tussen Patersklooster en Gymna sium te verwijderen. De houtakkers, die er mee bezig zijn, verwonderen er zich dagelijks over, dat met deze bomen nog geen ongelukken zijn gebeurd, aangezien vele zeer slecht waren. Niet alleen hebben zij veel van de oorlog geleden door granaat splinters en dergelijke, maar ook een boomziekte heeft menig boom zodanig uitgehold, dat het naar de mening van de vaklui, feitelijk on begrijpelijk is, dat ze nog overeind Men is bij deze bomenkapperij nog op een juridisch puzzeltje ge stoten, daar bleek, dat de bomen noch eigendom der gemeente noch eigendom der provincie waren. Ze zijn waarschijnlijk indertijd geplant door de fam. vd. Boogaart, van wie eertijds o.a. het patersklooster was. Men heeft voor alle zekerheid erven dezer familie toestemming gevraagd voor de kap, die zoals begrijpelijk, dagelijks vele kijkers trekt. Van de gelegenheid om gratis hout te komen halen, is veelvuldig gebruik gemaakt. Het ligt voorhands in de bedoe ling het fietsenpad langs de Leu nenseweg, door te trekken tot aan het Patersklooster en de weg zelf te verbreden. Nieuwe aanplant van bomen wordt thans nog niet over wogen. Ongeluk Mevr. F. die met haar echtgenoot en moeder naar Venlo reed, raakte aan het slippen in de bocht nabij het viaduct, waarbij de wagen tegen een boom slingerde, de deur open sloeg en de oude mevrouw uit de wagen viel. Met ernstige verwon dingen werd zij overgebracht naar het ziekenhuis te Venlo. De wagen werd vernield. Hertenkamp In Huize St Anna is men begon nen met de aanleg van een herten kamp, dat zal komen te liggen in de nabijheid van het nieuwe ont spanningsgebouw, wat men dit jaar nog hoopt te bouwen. De plannen voor die bouw zijn al bij de betref fende instanties. Intussen is men al vast begonnen met het herten kamp, waardoor St Anna dus een prachtige ontspanning voor haar patiënten er bij krijgt. Carnaval We raken zo langzamerhand op 8 febr. aan en de advertenties voor de verschillende bals wijzen er op, dat men allerwege doende is, om vast wat stemming te kweken en de kassen der verenigingen te spek ken (voor zover dat tenminste met bals nog kan). Castenray gaat zon dag a.s. officieel op bezoek in Oirlo, waar de oude Prins zijn hoed aan de kapstok gaat hangen. In Venray is het Aldewieverbal en als de stemming zo goed is als op het druk bezochte boerenbal op nieuwjaarsdag, dan zal het onge twijfeld wel lukken en zal er stem ming genoeg zijn. Duits kerkhof Op het Duits kerkhof te Yssel- steyn, is men thans bezig met de overbrenging van de stoffelijke resten van de 105 Duitse soldaten, die gedurende de Meidagen 1940 rond Mook gevallen zijn. Dit zijn de laatste duitsers die nog in Venray worden begraven, hierna worden de opgravingen be ëindigd. Wanneer dezelaatsten zijn overgebracht14 dagen denkt men daarvoor nodig te hebben dan rusten op het kerkhof 31.201 Duitsers. Openbare Bekendmaking Het hoofd van de plaatselijke po litie te Venray vestigt er de aan dacht van de belanghebbenden op, dat de verleende bijzondere mach tigingen tot het voorhanden heb ben van een vuurwapen op grond van de Vuurwapenwet 1919, hun geldigheid op 1 januari 1959 heb ben verloren. Zij, die in aanmerking wensen te komen voor een nieuwe mach tiging, dienen zo spoedig mogelijk een aanvrage daartoe ter secreta rie, afdeling I, te doen. Venray, 6 januari 1959 Het hoofd v.d. plaatselijke politie, A.H.M. Janssen BEKENDMAKING De burgemeester van Venray brengt ter kennis van de vergun ning- en verlofhouders in deze ge meente, dat, wanneer zij gedurende het jaar 1959 mechanische muziek in hun vergunnings- of verlofslo- kaiiteit wensen te maken, zij zo spoedig mogelijk een verzoek om vergunnig daartoe bij hem moeten indienen. Uit het verzoekschrift moet blij ken, of dagelijks muziek gemaakt zal worden of alleen op zon- en feestdagen en of zulks geldt voor de gehele lokaliteit dan wel voor een gedeelte. Venray, 1 januari 1959 CARTON voor om de kunstmoeder, kippen- of tuindersglas, creoline, was benzine, gasoline, ammoniak, zoutzuur, waterglas, terpentijn, lijnolie, carboli- neum, behangselpapier, glas, verfwaren. Schildersbedrijf F. W. HENDRIKS Langstraat 33b Tel. 713 Venray R.K. Instuif Jong Venray Zaterdag a.s. wordt de Instuif- avond gehouden in zaal Prinsenhof. Het muzikale gedeelte wordt ver zorgd door de Wilona's Wij maken de ouders van onze leden er op attent, dat niemand in het vervolg na negen uur nog wordt toegelaten, tenzij duidelijk kan worden aangetoond, dat het betref fende lid dat later komt, niet eer der aanwezig kon zijn. Bovendien delen wij de ouders mede, dat het einde van de avond op elf uur is gesteld. Pasfoto's moeten zo spoedig mo gelijk klaar komen, zodat alle kaar ten in ieder geval voor carnaval in orde zijn. Prettige avond en tot zaterdag. Opbrengst klaprooscollecte Het Nederlands Oorlogsgraven- comité afd. Venray deelt mede dat de Klaprooscollecte heeft opge bracht de som van f 476,24. Het comité zegt hartelijk dank medewerkster en medewerkers en aan allen die metterdaad deze in zameling met hun geldelijke bij dragen steunden. Geheimzinnige honden ziekte De laatste tijd zijn in de kom honden op raadselachtige wijze ge storven. Het heeft er alle schijn van, dat ze op een of andere ma nier vergiftigd zijn. Er wordt een onderzoek hierna ingesteld. ENORME VERWOESTING Zojuist vernemen wij dat er met ingang van a.s. donderdag, een enorme verwoesting aangericht zal worden in de prijzen van alle win- terartikelen van de fa. van Opbergen alhier. Bij nadere informatie bleek ons dat hier van 15 januari t/m 1 fe bruari gelegenheid bestaat om tegen nagenoeg vooroorlogse prij zen, Uw slag te slaan in 't aanvul len van Uw wintergarderobe. Zoals wij de laatste jaren gewend zijn, begint de winter eerst eind januari. U kunt zich dus nog tijdig van de zo noodzakelijke warme kleding en dekens voorzien. Voor verdere bijzonderheden ver wijzen wij U naar de advertentie van genoemde firma elders in dit blad. (Adv.) Toneeluitvoeringen Zondag bracht de Operette-ver eniging de tweede voorstelling van das Giück is da. Zaal Wilhelmina was practisch uitverkocht en de medewerkers mochten een gul ap plaus en menig open doekje voor het gebrachte in ontvangst nemen. Ook in deze voorstelling zat veel vaart en enthousiasme en ongetwij feld zal Polyhymnia op haar tour nee buiten Venray nog veel succes oogsten. Voor de KAB bracht de familie Arts uit de Hoenderstraat haar eerste opvoering van „En de boer ploegt voort". De medewerkenden hieraan zijn alle leden van de fa milie Arts, die het edele toneelspel tot hun hobby hebben gemaakt. Er werd met veel liefde gespeeld en al moet hier en daar nog wel wat geschaafd worden, de grote belangstelling en de aandacht waar mede deze voorstelling gevolgd werd, bewees, dat het stuk velen heeft aangegrepen. De familie Arts met de heer van Gerven mocht dan ook een ver diend applaus ontvangen en de vele vreemden in de zaal zullen onge twijfeld in hun woonplaats deze toneel-familie willen uitnodigen. Twee doden by autobotsing Op de weg tussen Oirsbeek en Sittard is woensdag een personen wagen tegen een stilstaande vracht auto gebotst. Hierbij werden de twee inzittenden van de personen wagen de 49 jarige L Verhagen en de 25-jarige J. Martinot, beiden uit Hoensbroek, op slag gedood. De vrachtwagen was aan de kant van de weg geparkeerd, omdat een van de koplampen kapot was. Stille Omgang op 1, 8 en 15 maart De data voor de Stille Omgang van dit jaar in Amsterdam zijn, vastgesteld op 1. 8 en 15 maart. Er zal dit jaar, bij wijze van proef, voor het eerst geen speciale Am sterdamse zondag zijn, omdat de hoofdstedelijke bedevaartgangers toch al veel in de andere twee nach ten ter H. Stede gingen. Ze zullen nu allemaal worden verdeeld over de drie dagen, voornamelijk in de eerste uren. Ontsporende jongeren op Maastrichtse straat In zijn nieuwjaarsrede in de Maastrichtse gemeenteraad heeft burgemeester mr. W. Baron Mlchiels van Kessenich, dinsdagavond het vraagstuk van de jeugd aangeroerd. Hij constateerde, dat er veel klachten zijn over de „blijkbaar nog onrijpe rijpere jeugd". Toch mogen we aannemen, zo zeide hij, dat niemand van deze jongeren zelf echt kwaad wildoen. In groepen echter komen zij tot duidelijke aanranding van recht en orde. Wanneer dan een overheid ingrijpt, dan doet zij dit evenzeer om hunnentwille als omwille van re^ht en orde. Maar, zo waarschuwde de burge meester, als het pas begonnen jaar geen vriendelijker gezicht brengt van de jeugd op straat, dan zullen strengere maatregelen niet kunnen uitblijven. Het is voor de ontsporen de jongeren zelf nodig, dat zij niet alleen echte belangstelling onder vinden, maar ook gezag. Vrees, waarvoor in Maastricht toch heus nog geen concrete aan leiding bestaat, is iets, waarmee we de jeugd niet kunnen helpen. Moge het gelukken uit de eigen kring dezer aanstormende jongeren in zichten ten goede te verwerven. De burgemeester deelde verder o.m. mee, dat de plannen voor een Maasboulevard binnenkort de raad zullen worden aangeboden. Eieren te goedkoop Op een woensdag te Westerbork gehouden bijeenkomst van Drentse pluimveehouders, is de vereniging Vadke (vrije afzet van Drentse con sumptie eieren) opgericht, teneinde in organisatorisch verband een zo voordelig mogelijke afzet van de eieren uit de gehele provincie te bereiken. De vergadering werd door een groot aantal Drentse pluimvee houders bezocht, die allen hun medewerking toezegden. Daar de pluimveehouders van mening waren in het verleden een te lage prijs voor de eieren te heb ben ontvangen, werd besloten in nauw overleg met de Zuidhollandse Eierveiling te Rotterdam, te pro beren een zo hoog mogelijke prijs te verkrijgen. Kerkradenaars per trein terng In Kerkrade zijn dinsdagavond de drie voortrekkers teruggekeerd, die precies 101 dagen geleden te voet naar Rome waren vertrokken. Zwaar bepakt, maar ieder tien tot twaalf kilo „afgeslankt" kwa men zij tegen zes uur weer op het vertrekpunt aan. De terugreis had den zij per trein afgelegd. De drie trekkers, Gregor Bro- kamp, Jan Lochtman en Jo Giesen hebben in totaal 1800 km. te voet afgelegd. Kerstmis brachten zij door in Cititavecchia, met Nieuwjaar hiel pen zij de rumoerige Romeinen hun oude vaatwerk aan diggelen te smijten. Hoogtepunt en doel van de trek tocht was een audiëntie bij de Paus, die van hun voettocht op de hoogte was gesteld. De verkiezing van de nieuwe Paus vernamen zij destijds op doortocht in Frankrijk. Tijdens hun drie maanden lange toeht hebben zij alle nachten in een lent doorgebracht. Vooral voor de 46jarige oubaas Brokamp was de voetreis geen sinecure. Zijn beide tochtgenoten zijn 19 jaar. Technisch onderwas moet toe komstmogelijkheden bieden. De nieuwgebouwde lagere techn. school te Panningen is dinsdag middag officieel geopend door de commissaris van de Koningin in Limburg. In zijn toespraak noemde deze de aanwezigheid van een goed ge outilleerde technische school voor de gemeenten Helden, Meijel, Se- venum, Kessel, Maasbree en Neer, zeer noodzakelijk. De bevolkingspyramide in dit gebied geeft een opvallend sterke opbouw van jeugdigen te zien. De leeftijdsklasse van nul tot 14 jaar vormde hier in 1954 38.7 pet. van de bevolking, in Limburg was dat toen 32.9 pet. en in 't gehele land 29.3. Het aantal jongens van 13—17 jaar bedroeg eind 1957 1034 en is inmiddels gestegen tot rond 1200. Deze sterke bevolkingsgroei gaat gepaard met een grote verandering in de economische structuur, omdat de landbouw de bevolking niet meer alleen kan opvangen. Alleen uit Helden gaan reeds 700 mannen dagelijks elders werken in de Industrie. voor da vestiging van bedrijven de weg naar Helden te wijzen, vooral als de overheid tevens maatregelen treft om de infra-structuur van dit gebied te verbeteren door aan leg van de Midden-Peelweg èn de uitbouw van de bestaande water en spoorwegverbindingen in Noord Limburg. Verscheidene burgemeesters en autoriteiten uit het nijverheidson derwijs alsmede de leden van Ged. Staten woonden de opening bij. Maas wast Geleidelijk stijgt het water van de Maas, voornamelijk door de grote regenval in Frankrijk. Alle stuwen in Limburg zijn open. Don derdag bleef het water stijgen, maar tegen de avond zette dit niet verder door. De rivier wordt nu breder. Daar uit Frankrijk over stromingen zijn gemeld, kan ook hier op een grotere toevloed worden gerekend. Het veerpont Wessem- Maasbracht is woensdagavond uit de vaart genomen. Het verkeer van en naar Weert dient dus via België of Roermond te reizen. De lagere technische school zal een belangrijk hulpmiddel vormen, aldus mr. Houben, om ondernemers j mina, 30 jaar te Venray. Ir. Planje hield dinsdag tijdens de studiedag van de Jonge Boeren te Oostrum, een inleiding over het structuurbeleid in de landbouw. Hij toonde zich hier zeer tevreden over de ruilverkavelingswet 1954 en vroeg zijn toehoorders toch met hart en ziel mee te werken aan de tot standkoming van ruilverkave lingen, die van zo'n groot belang zijn voor de boerenstand. Op deze kringstudiedag waren bijna 300 jonge boeren en tuinders aanwezig, die een deskundig forum een serie vragen voorlegden en 's middags genoten van een klein- kunstprogramma, dat tot stand kwam door samenwerking van alle afdelingen. Afscheid werd genomen van de kringadviseur Rector Joosten, die benoemd is te Echt, en voorzitter Lommen wees nog op de Africa- aktie. R.K. Openbare Nieuwe aanwinsten: Andersch, A. Barnes, M. C. Carrière, J. C. ROMANS Zanzibar. Isabella de schone. Monsieur Hulot op vacantie. Het Noorderlicht. Cronin, A. J. Doolaard, A. den Het leven van een landloper. Dürrenmat, F. Het gebeurde op klaarlichte dag. Gjesdahl, K. Het feest. Goudge, E. De rozemarijnboom. Halmon, P. De weg over de grens Lützkendoerf, F. De donkere jaren Panhuysen, J. Ik kom niet terug. Silone, I. De duiven v. St. Vincent. Wohl, L. de De boodschapper. STUDIEBOEKEN Chochlof, N. Recht op eigen geweten. horus, A. De vier evangelisten als menselijke typen. Henselmans, J. Landhuizen en bungalows. Matt, L. Kunst im Vatikan. Morriën, A. Kinderen in de grote stad. Picasso, Leben und Werk. Pesson, P. Insekten. Plas, M. van der De dag van morgen. Rahusen J. D. Wijn. Rembrandt's evangelie. Ruting J. Welke vis is dat. Wheeler, M. De muren van Jericho. van 2 t/ra 8 janari 1959 GEBOREN: Janssen Johannes, Castenray G 12a Smits Gerardus, O verbroek H 9a Litjens Gerardus, Leunseweg 25d v.d. Stap Gerardus, Oranjestr. 23 Baltussen Elisabeth, Putten weg 5 Nelissen Theodorus, Oirlo E 48 Baldwin Benedict, Fr. Michelsstr. 27 Linders Antonlus, Overloonseweg 18 Hendriks Maria, Jan Poelsweg 5 Willems Antonia, Lull C 69a Geerts Cornelis te Roosendaal OVERLEDEN: Raymakers Antonius, wed. van Pijpers P., 68 jr, Meerlo. David Lodewijk, echtg. v. Milah, 73 jr, Leunen. Drabbels Elisabeth, wed. v. Wil- lems-van Dijk, 69 jr, Overloon. v. Heijster Anna, 80 jr, Oostrum v. Vugt Johannes, wed. v. Ewals G., Nijmegen. Kruijsen Veronica, 8 dagen, Grote Markt. ONDERTROUWD: Mooren Gerard, 35 jaar, fabr.arb. te Swalmen enKupers Wilhelmina 31 jaar, Beekweg M 88a. Wijnhoven Lambert, 29 jaar, ke ramiekarbeider te Horst en Bon- gertman Alberta, 27 jaar, verpleeg ster. S makter weg 2. Spreeuwenberg Jacob, 26 jaar, rangeerder te Eijeelshoven en Phi- lipsen Gertruda, 22 jaar, Ysselsteyn van Meijel Peter, 25 jaar, ran geerder te Geleen en Spreeuwen- berg Johanna, 23 jaar, Ysselsteyn. Pirlo Wilhelm, 66 jaar, landb. te Merselo M 103a en Wijnen Petro- nella, 62 jaar, St. Odastraat 3. GETROUWD: van Opbergen, Theodor, 27 jaar, kapper en Derksen Petronella, 24 jaar, beiden te Venray. Claessens Martinus P., 27 jaar, en Tacken Hendrina, 27 jaar, bei den te Venray. Jacobs Jacob, 27 jaar, mijnwerker te Horst en van den Heuvel Wilhel- Op 17 januari hopen onze ge liefde ouders J. Derickx hun G. Volleberg zilveren huwelijksfeest te vieren. Op deze dag zal om 9 u. in de Rectoraatskerk een plech tige H. Mis uit dankbaarheid worden opgedragen. Hun dankbare kinderen Harry, Theo, Willy Gelegenheid tot feliciteren van 1—2 uur Langstraat 34. Hartelijk dank aan O. L. Vrouw van Oostrum voor verkregen gunst. N.N. Dankbetuiging Langs deze weg betuigen wij onze welgemeende dank voor de belangstelling en de gebeden bij het overlijden en de begrafenis van mijn inniggeliefde man. onze zorgzame vader Th. F. Kuijoers Speciaal dank aan heren gees telijken, heren doktoren, zr. Jans sen v.h. Groene Kruis, directie en personeel van M. Custers nv en de buurt verder dank aan Begrafenisonderneming J. Gou- mans voor de correcte en keu rige verzorging van de begrafenis. en kinderen Venray, Hoenderstraat 102. Wegens familieomstandigheden donderdag 15 jan. gesloten Levensmiddelenbedrijf W. NELISSEN ARTS Overloonseweg Woensdag 14 januari nam. 8 uur godsdienstcursus in de Ulo. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur zaterdag 17 januari in de kapel te VELTUM om 7 uur leesmis en 9 uur Hoogmis. Windbuks-schieten zondag 11 en 18 januari in de cafés Klomp en Schellen. 4 dagprijzen op elke plaats. Ten bate van de Handbg.sch. St. Anna „Eensgezindheid" Premiebetaling zondag 11 januari te Leunen in het Bondslokaal. Premie bedraagt 0.75 pet. Voor pinken de helft. Het Bestuur Voor (eesten groot of klein Th. Claessens verhuurt glas, bestek en porcelein Bezorgen en ophalen gratis. Grotestraat 29 Tel. 385 "m olU omeleWiifin AKM ftvpothofeon (- Tknttut l Cina"tit,"l9ta J JUL1ANASIN6EL41 'tdêf. 705(1(080) NA KANT00RTUD 462 Onze reclame Boterhamworst 100 gram 30, 250 gr. 65 Bloedworst 500 gram 50 Zult 500 gram 40 Vrijdag en Zaterdag Runderlappen 500 gram 2.75 't zegt alles.... Wie kan mij gedurende een maand tegen betaling van huur aan een typemachine helpen Hoenderstraat 4 TE KOOP leren jas Ch. Ruysstraat 5 GEVRAAGD in jong gezin te Venlo, waar moeder tijdelijk ziek is, idealistisch meisje dat de leiding van het huishou den volkomen zelfstandig op zich kan nemen. Zeer goede sala riëring en verzorging. Brieven onder nr. 81 bureau van dit blad. GEVRAAGD m. of vr., voor vaste betrekking. Sollicitaties aan Garage Mar tens, Grotestraat A 22a, Vierlingsbeek GEVRAAGD nette verkoopster tevens cassière Prettige werkkring. Goede beloning. Aanbiedingen v. d. Rijst Zelf bediening, Henseniusstraat 12. Meisje gevraagd leeftijd 1518 jaar, A. Teeuwen-Derksen, Prins Hendrikstraat 12 GEVRAAGD L. Hendrix-Schaeffers, tel. 278 Dorpstraat 5, Grubbenvorst. TE KOOP dragend varken V. Maessen, Merseloseweg 105 Carnavalspakjes te huur voor dames, heren en kinderen. Langstraat 47b. GEVRAAGD bakkersleerling leeftijd 16 jaar, extern. Custers Bakkerij, Markt 9 Te koop gevraagd afgekeurde koeien en zieke varkens Cor Kremers, Carmelieten- straat, Boxmeer, Tel. 08855- 459. Vermissing Degene die op Kerstdag in de Paterskerk een verkeerde bril heeft meegenomen, wordt beleefd verzocht deze tegen beloning terug te bezorgen Patersstraat 26 200 gram boerenmetworst 90 200'gram droogworst 90 2 blikken leverpastei 100 2 pakjes groentensoep 94 Bij 1 fles Sinas levertraan een rol pepermunt gratis. Placiir arlilrolen wasman£kn, emmers, afwasbakken, liaSlIC d ril Keien vergieten, gootsteenvergieten, broód- schalen, botervlöten, suikerpotten, maatkannen, bedkruiken. enz. - U slaagt altijd bij MERSELO Telefoon 230 Puntham 1Ö0 gr. 45, 250 gr. 100 Tongen worst 100 gr. 25, 250 gr. 55 Haagse leverworst 500 gram 75 Vrijdag en Zaterdag Coteletten 500 gram 175 Stationsweg 45 Telefoon 475

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2