dansen te Deurne Dekkleden meisje Dan Har PoBi Openstelling Jeugdbibliotheek Nieuws van 't Gymnastiekfront Gevonden: qkc Stand Venray ADVERTENTIEN Dankbetuiging P. Pubben Schutterij St. Anna Veeverzekering „Eensgezindheid" E. JACOBS Paardententoonstell. „Tornado" snelkookpannen aardbeienplanien enkele verkoopsters R.K. jongen nette schildersleerling R.K. meisje 18 j. Appelen te koop meisje 17-18 jaar net dienstmeisje werkster De .Kath. Limb. Emigratiestichting letsbc inra Het \re Voor d( 't Kn Wee et n< Jean Wit VAN If. Slager! 1h garajel Koffie Thee- EetseVi f Geslaagd Te 's-Gravenhage slaagde voor het Staatsexamen Notariaat (twee de deel) de heer Mr. J.M. M. Nee- teson uit Venray. Te Nijmegen slaagde voor het meesterdiploma gas- en waterfitter en loodgieter, de heer W. Manders Marktstraat alhier. In het gemeentelijk zwembad te Deurne legden met goed gevolg de proeven voor diploma A. af, de heren J. v. Sinten uit Venray en G. v. 3akel uit Ysselsteyn. VOLKSCONCERT Hedenavond 6 sept., 8 uur, zal door de Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum een concert gegeven worden op 't Henseniusplein. Kleine Geloften Maandag 8 september, zullen 23 fraters minderbroeders in de han den van Pater Gardiaan, Silvanus v.d. Meer de Kleine Geloften af leggen. HIOOB De toneelvereniging Hioob heeft van de Ged. Staten van Limburg bericht ontvangen, dat deze ver eniging wederom in aanmerking komt voor de provinciale subsidie: 150 gulden. 25 Jaar rector op St Anna Op donderdag 18 sept., zal pater Gustaaf Ammerlaan o.f.m. gehul digd worden door de bewoners van de psychiatrische inrichting Sint Anna voor het feit, dat deze Fran ciscaan 25 jaar rector is van deze inrichting. De dag zal worden ingezet met een plechtige hoogmis welke ter intentie van de jubilaris zal worden opgedragen door drie zijner heer neven. De gehele familie is bij de verdere huldiging tegenwoordig. In de middag en in de avond is het woord aan patiënten verpleeg sters en eerw. zusters, die met zang en voordracht hun rector zullen huldigen. Dan zal pater Gustaaf ervaren welke plaats hij heeft weten in te nemen in de harten van de bewoners van deze inrich ting. Zilveren technisch ambtenaar Waterschap Maandagmiddag werd in hotel De Zwaan alhier de heer Mathijssen, technisch ambtenaar van het Wa terschap van Noord- en Midden- Limburg ten Westen der Maas ge huldigd bij gelegenheid van zijn zilveren dienstjubileum. Watergraaf W. Everts hield de huldigingsrede, waarin spreker duidelijk naar voren bracht de vele goede kwaliteiten van de heer Mathijssen, die in een vergadering van de hoofdingelanden op 19 juli 1933 in die functie was benoemd. Baanbrekend werk was er ver richt geworden met de aanleg van "de vele kunstwerken en stuwen in het Peel land. En deze Zeeuw had zich uitermate aangepast aan de Limburgse mentaliteit. Zonder aanzien des persoons heeft de heer Mathijssen de be langen van het waterschap 25 jaar gediend. Namens de ingelanden overhan digde watergraaf Everts een en veloppe met inhoud, benevens een technisch vademecum. Aan mevr. Mathijssen werden een grote doos bonbons en bloemen aangeboden. Het dankwoord van de heer Ma thijssen voor de hulde hem ge bracht was allereerst een hulde aan het Limburgse volk, dat het hem had mogelijk gemaakt, zijn Zeeuwse aard zo gemakkelijk aan te passen. Vergeten werden ook niet de vele arbeiders die een werkzaam aan1 deel hadden in de totstandkoming van de werken. Zaterdagmiddag kwamen in de verbouwde zaal van San Damiano geestelijkheid, leraren en belang stellenden bijeen, om aanwezig te zijn bij de openstelling van de nieuwe jeugdbibliotheek en leeszaal. De verbouwing van San Damiano is aangegrepen om voor Venrays jeu^d een nieuwe biblioteek te maken, waarop de jeugd zelf rus tig haar boeken kiezen kan en tevens een leeszaaltje speciaal voor de jeugd in te richten, waarin zij naar hartelust kan lezen en stude ren en waar zeis op gezette tijden voor de allerkleinsten een vertel- uurtje wordt gehouden, waarin de dan aanwezige jeugd wordt voor gelezen. Een en ander is zeer smaakvol en prettig ingericht en de jeugd, misschien wel eens in de verdruk king geraakt, heeft hier nu een eigen home gekregen, aangepast aan de speciale eisen, welke de jeugd stelt en waar de ouderen niets te maken hebben. Was het een wonder dat Deken Loonen zeer tevreden was over deze uitbreiding, die tevens een goed beeld geeft van de werkkracht en het enthousiasme waarmede het bestuur van de Openbare Leeszaal en Bibliotheken werkt en o.m. de jeugd, die immers de toekomst is, alle kansen geeft om kennis te vergaren en via de meest nuttige tijdpassering, het lezen, de belang stelling voor het goeie en mooie boek stimuleert. Deken Loonen wenste het bestuur maar vooral Venrays jeugd met deze aanwinst van harte geluk en sprak er zijn vertrouwen in uit dat velen daarvan gebruik zouden ma ken De Heer v.d. Loo sprak namens de R.K. Bond van Leeszalen een woord van gelukwens en toonde zich verwonnerd over het elan en de voortvarendheid waarmede in Venray wordt gewerkt. Wat vele grole plaatsen nog niet bebben, heeft Venray, een eigen jeugdlees zaal, en ook hij hoopte dat Venrays jeugd die zou weten te waarderen. Namens het gemeentebestuur sprak loco-burgemeestef Pubbeh, die verheugd was over de groei en bloei der leeszaal en de blijvende steun voor deze Instelling van het gemeentebestuur toezegde. Na deze officiële opening kregen de gasten gelegenheid een en ander te bekijken en men was vol lof over inrichting en uitvoering van de bibliotheek en leeszaal. En dat Venrays jeugd deze nieuwe aan winst wist te waarderen blijkt uit de grote belangstelling, die sinds de opening getoond wordt. Mater Amabilisschool Op donderdag 11 sept. 's avonds om half 8 beginnen wij het nieuwe cursusjaar met een H. Mis in de grote kerk. Na de H. Mis verwachten wij bestuur, docenten, leerlingen als mede de nieuwe leerlingen in de huishoudschool voor het uitreiken van de lesroosters. Berde Orde-nieuws Zondag a.s. 7 september is er om 3 uur in de Rectoraatskerk maand vergadering voor de leden van de Derde Orde. J eugdteken wedstr ij d De jeugd van Venray, heeft in grote getale meegedaan aan de tekenwedstrijd die gehouden werd ter gelegenheid van de opening van de jeugdleeszaal en bibliotheek. In de klasse 6—9 jaren werd Ma rijke Hanssen een eerste prijs uit gereikt. Bij de 9- en 12 jarigen ont ving Mariëtte Koppers de le en Martien Wijnhoven de 2e prijs. Bij de 1214 jaar was het Jan Boom die de eerste prijs won en gevolgd werd door Paul Wijnen, Pieter Thielen en Piet Janssen. De tekeningen der kinderen hangen in de jeugdleeszaal ter be zichtiging. Insluiping Door insluiping heeft éen onge wenste gast zich toegang verschaft tot het hotel Wilhelmina, alhier. Na nog eerst gebruik gemaakt te hebben van een bed is de gast, toen alles stil was, aan het werk getogen, 's Morgens miste de eige naar enige pakjes sigaretten en vreemde valuta. De buit was klein omdat het grootste gedeelte veilig was opgesloten. De Rijkspolitie stelt een onderzoek in. Diensplichtigen-retraite Voor de jongens die begin Octo ber in militaire dienst moeten gaan wordt een speciale dienstplichtigen retraite gegeven op „Manresa" in Venlo van 18 tot 21 september (donderdagavond tot zondagmor gen), en ook van 22—25 september. Men geve zich zo spoedig moge lijk op bij de parochiegeestelijkheid of bij Pater Domitius, Paterskloos- ter, of ook rechtstreeks in Venlo. Moretti wederom in Venray De Poolse telepaat-hypnotiseur Moretti, die voor enkele weken in zaal Wilhelmina de bezoekers op merkelijke staaltjes van zijn kun nen heeft laten zien, komt wederom op herhaald verzoek naar Venray. Zijn eerste voorstelling was een enorm succes en de zaal heeft ge boeid ruim 2 uui zijnwerk.dat aan het ongeloofelijke grenst, gade geslagen. Voor deze voorstelling bestaat dan ook grote belangstelling en wie een werkelijk voortreffelijke show wil zien, moet zeker deze voorstel ling bijwonen. Diamanten huwelijksfeest Dinsdag vierde het echtpaar P. Tonen-Vermeulen aan het Vlakwa ter de diamanten bruiloft. Op verzoek van beiden, werd dit feest in intieme familiekring ge vierd. 's Morgens werd in de St. Petrus Bandenkerk een plechtige hoogmis tot dankbaarheid opgedra gen. Jammer was het, dat de diaman ten bruid deze plechtigheid niet kon bijwonen, 's avonds bracht de harmonie een serenade, waarbij de president, de heer L. Laurensse het diamanten bruidspaar feliciteer de namens geheel de bevolking. Dat ook Venray zijn medeleven toonde bewezen de vele bloemstuk ken en gelukwensen, die binnen kwamen. De gymnastiekclub „St. Chris- toffel" heeft allerlei plannen voor het komende seizoen. Zo worden de heren en jongens vanaf 14 jaren a.a. dinsdag ver wacht voor een demonstratieavond. Men zal trachten te komen, mits er voldoende liefhebbers zijn, tot een gymnastiek- en athletiek-af- deling. Voor de jeugd (jongens vanaf 6 jaar) beginnen de oefeningen op zaterdag, voor de meisjes woens dag. Verschillende dames-leden zullen binnenkort opgaan voor het vaar digheidsdiploma, zodat men ge schikte leidsters krijgt. Een oudersavond zal in het win- seizoen de ouders tonen wat de jongelui bereiken kunnen bij de gymnastiekvereniging. Het is vanzelfsprekend dat het bestuur der club vertrouwt dat velen van deze gelegenheid gebruik zullen maken om deze sport te blijven of te gaan beoefenen. In achterstaande advertentie vindt U verder alle gegevens. Boodschappennetje, regenbroek en militaire band, blauw kinder vestje, handtasje, zwarte handfiets pomp, damesrijwiel, 3 sleutels en bruin teddybeertje, Politiebureau; 2 portem. met inhoud, Keijsers, Langeweg 40; 1 portem. m. inhoud, Peeters, Langeweg 36; damesrijwiel, Vermeesten, Pr. Bernhardstr. 8; herenpolshorloge, v. Bommel, Oos trum D 1; bankbiljet, H. Flinsen- berg, Merselo M 6; bosje sleutels, Bonants, Paterslaan 5; kinderrijwiel, Basten, Oranjestraat 4; herenover jas, Swinkels, Oirlo E 78; manchet knoop, Hermans, Grotestraat 8; damesportem. m. inh., Wijnhoven, Henseniusstraat 16; tas m. gereed schap, Emonts, Oostrum D 7c; damesportem. m. inhoud, Arts-van Woerkum, Marktstr. 6; padvinders- riem, Cremers, Oranjestr. 7; kin dervestje, Lapgeweg 60; hond, Arts, Oostrum D 15; damesportem. met inhoud, Voesten, Reekgraafstr. 12; zilveren kettinkje met kruisje en medaille, Stiphout-Jacobs, Mersel. weg Mld; kerkboekje t.n.v. J. Arts, Akker weg 5, Politiebureau; heren dasspeld, Wijen, Maasheseweg 29a; kinderportemonnaie, St. Antonius- straat 8; 2 autopeds, van Elswijk, Pr. Marijkestraat 20; damesrijwiel, Stoks, Langstraat. KLOKKENWIJDING TE OIRLO Door deken A. Loonen* werden zondag te Oirlo twee nieuwe klok ken gewijd. Pastoor Vervoort van Oirlo, pastoor Geurts van Casten- ray en pater Opheij uit Oirlo assis teerden. Mevr. Peters en de heer Peters traden op als meter en peter. Deken Loonen dankte pastoor Vervoort en het kerkbestuur, voor de grote activiteit die zij aan de dag haddt-n gelegd. Verder legde hij de symbolische betekenis van de kerkklokken uit. De klokkenwijding werd door vele parochianen bijgewoond. Oirlo heeft thans drie klokken, een ervan dateer uit 1526. Alle zullen binnen kort komen te hangen in de nieuwe kerktoren, welke momenteel in aanbouw is. Freferentkeuring Mia's Paul Op Maandag 8 september a.s. heeft de preferent-keuring plaats van stier Mia's Paul 12336 S, eigen dom van de K I. vereniging Venray. Dat het hier niet gaat om de eerste de beste onderscheiding is wel begrijpelijk als wij bedenken, dat in de ruim 10 jaren, dat de kunstmatige inseminatie in Lim burg wordt toegepast, nog geen pre- ferentschapskeuring heeft plaats gehad, om nog niet te spreken van een stier die dit predikaat behaald zou hebben. De kandidaatis Mia's Paul 12336 S, geboren 20 augustus 1949 op het bedrijf van de heer Hub. Hendrix, Lange Hei 387, Maasbree en thans reeds ruim 8 jaar in eigendom van de K.I. vereniging Venray. Vooral vanwege het feit, dat Mia's Paul nog zeer vitaal is en dus nog voor de fokkerij beschikbaar, zijn wij van mening, dat vele veehouders deze zeer bijzondere keuring willen meemaken. S,V«V.-nieuws Zondag 14 september a.s. zal de competitie voor de amateurvereni- gingen wederom van start gaan. In de eerste wedstrijd zal ons eerste elftal het ai direct thuis op ne men tegen de aloude rivaal Wit- tenhorst. Als laatste voorbereiding hierop, wordt a.s. zondag aan de Oostsingel een wedstrijd gespeeld tegen de voormalige le klasser S.C.H. uit Nijmeeen, thans spelend in de 2e klas K NV.B. In deze wedstrijd zullen de onzen moeten bewijzen klaar te zijn voor de lange zware reeks wedstrijden welke weer te wachten staan en of zij in staat zullen zijn wederom een hartig woordje mee te spreken in de strijd om de bovenste plaats, Met de opstelling van de ex-Hel- mondia doelman van Boven, moet onze verdediging aan kracht gewon nen hebben en het ligt in de lijn der verwachtingen, dat zij morgen in de gelegenheid zullen komen dit te tonen. Het 2e elftal gaat een vriend schappelijk bezoek brengen aan Montagnards te Bergen. Het 3e speelt in het kader van de bekerronde voor de afd. Lim burg te Griendtsveen. Het 4e ont vangt thuis D.I.S. II. van 29 aug. t/m 4 sept. 1958 GEBOREN: Smits Jozef, Oirlo E 80d v. Vegchel, Gertruda, Timm.weg 23 Poels Johannes, Merselo M 113a Nabuurs Wilhelmus, Twistweg 3 Kunen Joseph. Veulen H 26 Claessens Christo, Grotestraat 29 v. Krey Gerardus, Pr. Marijkestr. 18 v. Lierop Wilhelm, Hageiweg 10 Swinkels Theodora, Oirlo E 52 Bom Maria, Prins Hendrikstraat 4 Tijssen Jozef, Oirlo F 8 Bos Martinus, Puttenweg 6 Heesen Josina, Heide L 64 Stiphout Peter, Timmerm.weg 21 Heidens Mathea, Timmerm.weg 38 Assen Franciscus, Mersel.weg nw 31 ONDERTROUWD: Vergeldt, Hendrikus, 32 jr, land bouwer, Puttenweg 4 en de Lauw, Elisabeth, 33 jr, Veulen H 16c Rieter, Johannes, 27 jr, electri- ciën, Venlo St Hubertusstr. 1 en de Groot, Jacoba, 26 jr, St Jorispark 3 Geurts, Hendrikus, 25 jr, Scheijde K 103 en Wismans, Huberta, 27 jr, Timmermannsweg 16 Vervoort, Franciscus, 27 jr, chef constructiebedrijf, Bergen Kleefstr. 4 en Lucussen, Petronella, 26 jr, Jan Hensenstraat 1 Louvet, Wilhelmus, 35 jr, land bouwer, Veulen H 33a en Groete- laars, Petronella, 26 jr, Veulen H 39 Verschuuren Antoon 25 jr. pluim veeselecteur LeunenK15b en Dries- sen Petronella, 24 jr. Hoogriebroek. GETROUWD: Haegens Johannes, 23 jr. en Jans sen Cornelia 24 jr, beiden te Venray. Smits Chr 45 j., te Valkenswaard en Geurts L. 38 j. te Venray. OVERLEDEN: Peeters Johanna, wed. v. Derkx Franciscus, 89 jr, Rosmolen D 43. van Meijel Peter J., echtg. van Loenen Anna, 59 jr, Leunen K 32. Heidens Pieter, echtg. v. Josten Allegonda, 48 jr, Bergen. v.d. Munckhof Antonetta, wed. v. Vostermans Ant., 96 jr, Leunen K 7 Brands Peter, wed. van Simons Wilhelmina, 84 jr, Meerlo. •BMj en dankbaar geven wij ken nis van de geboorte van onze doch ter en zusje, die wij CHRISTEL zullen noemen. TH. CLAESSENS G. CLAESSENS- POELS Mariët en Janet Venray, 30 aug. 1958 Grotestraat 29 Riet Hermus Manou Hamer hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de plechtige inzegening plaats heeft op zaterdag 13 september om 10 uur in de Rectoraatskerk O. L. Vrouw van Zeven Smarten te Ven ray. Receptie 2—3 u. San Damiano. Venray, O. Oostrumseweg 21 Den Haag, v. Aerssenstraat 230 Toekomstig adres: Oranje Buitensingel 25, Den Haag Aan burgerlijke overheid en allen die belangstelling toonden bij mijn benoeming tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, betuig ik bij deze mijn oprechte dank. oud-wethouder en I.b. van Venray. Merselo, sept. 1958. Bestuur en schutters van danken allen die door financiële of daadwerkelijke steun hebben bijge dragen tot het welslagen van de Kring-Gildedag op 20 juli j.l. Uitslag LOTERIJ t b.v. Pater B. Kleuskens Hoofdprijs nr. 2524 le 2984 2e 2083 3e 2358 4e 2746 5e 2606 6e 1398 7e 2933 8e 2096 9e 1811 10e 2232. Prijzen afhalen vóór 1 oct. a.s. bij G. de Mulder. Na 1 oct. vervalt het recht op de prijzen. Premiebetaling op zondag 7 september na de Hoog mis te Leunen in de zaal. Premie bedraagt 1 voor pin- kep de helft. Het Bestuur in alle maten maandag op de markt. OOK REPARATIES. H. JANSSEN ZN. Zeilmakerij Sevenum Tel. 418 Paardententoonstelling Den Bosch Woensdag 10 september vertrek autobus om 6.30 uur. kaartjes zo spoedig mogelijk af halen bij Garage van Ham Pianolerares heeli haar lessen hervat. Nieuwe leerlingen kunnen zich nog aanmelden. Voor degenen die geen instrument bezitten, is gele genheid om te oefenen aanwezig LANDWEERTWEG 14 Den Bosch Op 10 september rijdt een bus naar de Nat. Trekpaardententoon stelling. Prijs f 4.50 per persoon. Vertrek: Castenray kerk 6.20, Oirlo kerk 6.25, Paterskerk 6.30. Opgave bij Garage 't Centrum HORST Telefoon 251 De nieuwe in diverse prijzen verkrijgbaar bij P. HENDRIX BAZAR Grotestraat 13 Onderwijzer zoekt te Venray zit- en slaapkamer of zit-slaapkamer met pension. Br. onder no. 39 bur. van dit blad. Koffers Reistassen Necessaires, enz. Prachtsortering Lederwaren J.Coenen-Houtackers Zonen Hofstraat Graslandboor verloren Gaarne bericht aan A. J. Jennis- kens, Meldersloseweg 10, Tel. 241, Horst. Blauw-grijze Falcon jas blijven hangen in café Jac. Camps Oostrum. VERLOREN VenrayLeunen naar Schadijk_ gouden dameshorloge Tegen beloning terug te bezorgen bij J. Jenniskens-Croymans, Horst Schadijk 17. TE KOOP huiskamerameublement, dressoir, theekast, uittrektafel, 4 stoelen Spurktweg 3. TE KOOP partij beste biggen Joh. van Osch, Weverslo M i Te koop partij biggen J. Janssen, Veltum L 10. TE KOOP motor B. Rozijn, C 45 Oostrum. TE KOOP 7 biggen H. Lemmen, Brukske. TE KOOP dragende vaars 9 sept. aan telling P. van Well, Ysselsteyn. TE KOOP toom zware biggen W. Jenniskens, K 28 Leunen. TE IvOOP Jecunda klasse A L. NELISSEN, OIRLO E 48b Erkend Vermeerderingsbedrijf Tel. 04787-326 GEVRAAGD liefst met enige ervaring. J. Coenen-Houtackers Zn. zoekt betrekking in of omgeving Venray. Is in bezit van Mulo- en type-diploma, volgt Mulo B. A. Hendriks, Museumstraat C 85 Overloon. GEVRAAGD kamers o( woning voor pasgetrouwd paar. Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD voor direct J. Theuws, Schildersbedrijf. Biedt zich aan in winkel of huishouding. Maasheseweg 20. GEVRAAGD meisje voor hele of halve d. Mevr. Smits, Schoolstraat 26. Biedt zich aan voor halve dagen hulp in de huishouding Adres bureau van dit blad. TE KOOP toom biggen P. Theunissen, K 113 Overbroek. To kocp fietswagentje Pastoorstraat 7, Wanssum. TE KOOP jonge en vette konijnen A. Sikes, Overloonseweg A 2 TE KOOP beste dr. volbloed vaars 20 sept. voldr., tb- en ab-vrij. Flinsenberg, Merseio N 24. Te koop partij zware biggen A. Verstegen, Overloonseweg 31 TE KOOP JvR zeug 2e worp. 15 w. dracht, Bintjes aardappelen Ant. Voermans, Leunseweg 16 a TE KOOP Etna kolenfornuis Kempweg 4. TE KOOP partij biggen P.H. Janssen-Franssen, Heide. Te koop toom biggen J. Stiphout, Merselo. Hoenderstraat 18. Te koop 6 zware biggen H. Lomme, Oostrumseweg 14, Geijsteren. Te koop 10 zware biggen, 1 vaars 11 sept. voldr. en pasgekalfde vaars, tb- en ab-vrij. A. van Dijck, Laagheidseweg. Te koop dragende maal 12 sept. voldr., tb- en ab-vrij melklijsten ter inzage. H. Willems-Pouwels, Kempkens- berg 1. TE KOOP rode eetaardappelen G. Hermsen, Merseloseweg 11. Te koop partij biggen J. van Well, Venrays Broek. Te koop zeug met biggen, dragende zeug, mooi klein pinchertje J. Rongen, Heide. Biedt zich aan voor hulp in een huishouding, liefst met kinderen. Adres bureau van dit blad. Biedt zich aan meisje 15 jaar voor halve dagen, voormiddags. Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD voor licht kantoorwerk Barneveldsche Eierhandel n.v., Venray, Leeuwstraat 2. Aanmeldenvan 912 en van 2—5 uur. Bekwaam chauffeur gevraagd voor vracht- en luxe wagen. Kempweg 35, tel. 534. GEVRAAGD 1416 jaar, per 1 October. Mevr. Rutten, Eindstraat27 GEVRAAGD voor twee halve dagen per week. Brieven onder nr. 49 bureau van dit blad. Nette jongen biedt zich aan als leerling-timmerman in 't bezit van intern LTS-diploma Adres bureau van dit blad. houdt op WOENSDAG 10 SEPTEMBER aanvang 8 uur 's avonds een (ilm- en emigratie-voorlichtingsavond te Venray in „De Burggraaf' Stationsweg 1. Bent U katholiek Emigreert dan op het goede kompas A van de Katholieke Limburgse Emigratie-Stichting. W Zondag 7 september aanvang 4 uur in zaal van Moorsel. Orkest The Holly Players bin 5 fa. Th. Hofstraat 1 Alleen deze x: gekleur;ai 5 m P. HENIX Gro ras alle naairs A. Scheepers Glazen 5delig J.Coenen-Hi ik l tri I7Ï De less aan ai Nieuwe lee gei alsnog opgeve Prins Bernlisrrea de Hee 11 aangesl. bij h Dansleraren Kenzenstraat Inschrijving gevorderden, verenigingen, Inlichtingen gel I ;ci. voor 1 en Koo a Petroli m Straikc Betaligiin J.Coenen-Hdac I /str Onzirec Gekookt speklJO g Boterhamwors Zure zult Vrijdafi Coteletten 6 koppel 6 borden diep o^lat J.Coenen-Hiac ast In centrd Inl. Volleberjjï Telefoon 362. in een geidi J. Coenen-H|ta Hst

Peel en Maas | 1958 | | pagina 96