Voetverz Kerkelijke Diensten vers geplnk Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN Gerard Lambert Frans Poels AFWEZIG van 23 juni tot 6 juli J. v.d. Heer Tandarts Janssen flink meisje Huis en bouwland Garageboxen Iets m schoom Aardbeien te koop A. LEH nieuw huis uw aardappelen rooien wij Missiehulp PLAN! Prettige wan ligsto< tuinsto Het War Balatum Cocos ligstp luxe kop e Slagerij J. J. Wo Te Venlo slaagde voor kleuter leidster, mej. Jo Hendrix Merselo. Te Eindhoven slaagde voor het diploma Coupeuse, mej. Dora Bergmans Geijsteren. Aan het R.K. Lyceum voor jongens te Venray slaagden, voor het diploma Gymnasium A: Rob Storms te Venray; Gymnasium B: Gabrie Lansbergen Rotterdam, Henk Manschot Lichtenvoorde, Jan v. Mil Overloon, Albert Schuurs Wychen, Gerard Siebers Horst, Theo Ver geer Montfoort(Utr.) Te Kampen slaagde voor steno en typen, de heer J. van Huet te Venray. Op maandag 16 juni jl. werden te Roermond aan de volgende deel neemsters de diploma's uitgereikt van de boerinnen-leergang, welke gegeven werd aan de R.K. Huis houdschool te Venray: Mien Arts, Ysselsteyn; Jo Vink, Brukske; Annie v. Osch, Heide; Jet Heesen, Leunen; Annie v. Kempen, Leunen; Mien Jenniskens, Leunen; GoenReintjes, Leunen; TruusWeys, Leunen; Toos Willemsen, Casten- ray; Maria Geurts, Vredepeel; Jo Muyzers en Tonle Wismans, Mer selo; Lies Zanders, Oirlo; Leen en Mien v. Rijswijk, Merselo; Mia en Toos Voermans uit Leunen; Tonnie Seykens en Leny Philipsen, Cas- tenray. Voor het diploma Ward (muzi kale vorming op de kleuterschool) slaagde Laura van Meijel uit Leunen. Het zijn by Parmenides Eleatische filosofie opnieuw geïnterpreteerd De Nederlandse organisatie voor zuiver Wetenschappelijk Onderzoek, heeft onze oud-dorpsgenoot dr J.H. M.M. Loenen. docent in de wijsbe geerte aan de Rijksuniversiteit te Leiden en leraar in de klassieke letteren aan het stedelijk gymna sium aldaar, een subsidie verleend voor de Engelse vertaling van een studie over de eleatische wijsbe geerte, getiteld Parmenides,' Melisso Gorgias. Een her-interpretatie van de eleatische filosofie. Deze studie is een poging om op een taalkundige basis de eleatische wijsbegeerte vanuit een nieuw ge zichtspunt te verstaan/ Dat dr Loenen zijn werk in het Engels laat vertalen ligt in de om standigheid, dat hij aldus een veel groter aantal specialisten kan be reiken dan wanneer zijn studie in't Nederlands verscheen. De vertaling zal gemaakt worden door mej. C. Dikshoorn te 's-Graven - hage en naar gehoopt wordt, zal deze aan 't einde van dit jaar ge reed zijn. Intussen hoopt dr Loenen een Nederlandse uitgever bereid te vinden zijn studie te publiceren. Districtsdag Derde Orde. Morgen zondag zal te Handel een districtsdag voor de Derde Orde worden gehouden, waaraan ook de afdelingen Venray en Venlo zullen deelnemen. PATRONAAT Dit weekend GEEN patronaat. Uitstapjes De boerenbond van Castenray (ook niet-leden) zullen op2juli*a.s. een bezoek brengen aan de Expo. De boerinnenbond van de Heide, maakt op 9 juli a.s. een tocht naar de H. Landstichting en omstreken. Aanmelding hiervoor kan nog geschieden. MATER AMABILISSCHOOL Op donderdag 26 juni des avonds om S uur zal zuster Beatrijs, die drie jaar werkzaam is inde Papoea missie op Ned. Nieuw Guinea, het wel en wee van dit tropenleven, maar vooral het werk van de mis sie voor onze school komen belich ten. Belangstellenden worden verwacht in de huishoudschool. Speelgoed en ander materiaal wat voor de mis sie bruikbaar is kan dan worden meegebracht. Klasseleidsters en as sistenten worden verzocht om 7 uur aanwezig te zijn. BRAND Maandag moest de Venrayse Brandweer uitrukken voor 'n brand in Ysselsteyn, waar een party hooi van de landbouwer van Tilburg door onverklaarbare oorzaak in brand was gevlogen. Er was niet veel meer te redden, zodat dit brandje een flinke schadepost is, omdat de zaak niet verzekerd was. Meer succes oogstedezelfde brand weer bij het tweede alarm van die dag, toeneen bosbrand gemeld werd naby het ziekenhuis alhier. Hier wist men in korte tyd de brand te blussen. BENOEMD Tot onderwyzer aan de Hensenius- school alhier is benoemd door het schoolbestuur van St. Petrus Ban den dhr. Jac. Verschuren uit Oploo, die in tydeiyk verband reeds werk zaam was aan de school. Feest op Jerusalem Op dinsdag 29 juli zal in Jerusa lem het zilveren kloosterfeest van Mère Prieure feesteiyk worden herdacht, door de bewoners van dit huis. Hoewel de feiteiyke datum 2S augustus a.s. hebben de leerlin gen besloten nog voor de vacantie dit zilveren feest te herdenken. Sportdag Jonge Boeren Leunen A.s. zondag zal te Leunen een onderlinge sportdag voor de Jonge Boeren georganiseerd worden. De wedstryden omvatten naast de bonds- en muziekoefeningen, hoog springen, kogelstoten, hardlopen enz. De wedstryden worden gehou den in de prachtige weide van de kinderen Claassens. Vóór de aan vang circa 2 u#r, zal een optocht gehouden worden, opgeluisterd door het tamboercorps der fanfare. EATTEN-BESTEIJDING. De schuren cn stallen zyn in deze tyd van het jaar leeg en het is dus nu de m£est geschikte tyd om te voorkomen, dat zowel de oude als jonge ratten straks uw voorraden opvreten en grote schade aan richten. Praktisch elke gemeente heeft één of meer rattenbestryders, die hun opleiding ontvangen hebben by de heer Langeveld, de bekende expert, die op de Expo te Brussel zo'n buitengewoon succes heeft met zyn bestrydingsmethode. De plaatselijke rattenbestrijders gaan deskundig te werk, zyn U behulpzaam bij de bestrijding en verstrekken U, via de gemeente, vergif, dat niets of zeer weinig kost en afdoende is. Auto tegen boom. Zondagavond reed een auto met handboogschutters uit Castenray, die hadden deelgenomen aan een concours te Smakt, op de Overloon- se weg tegen een boom. Gelukkig werden 't geen persoonlyke onge lukken, alleen wagenschade. ONGELUKKEN De bromfietster die zaterdag plotseling de Maasheseweg op reed had heel wat op haar geweten. Een personenwagen uit Helmond deed al het mogelyke om de onvoorzich tige dame niet te raken, maar kon ondanks het feit, dat hij zelf daar door enkele bomen raakte, alsmede enkele wegpaaltjes, toch niet ver hinderen, dat de brommer geraakt werd. De bereidster kwam te val len maar kon na verbonden te zyn naar huis terugkeren. De inzittenden van de wagen kwamen met de schrik vry. De brommer was ernstig beschadigd, evenals de personenwagen, die in al die botsingen de nodige deuken had opgelopen. G. Geurts overleden Zaterdag werd het stoffelyk over schot van de heer G. Geurts, onder grote belangstelling op het kerkhof van Sint Petrus Banden ter aarde besteld. De overledene, wiens gezondheid de laatste tyd niet best meer was, is desondanks tamelyk plotseling overleden. Hiermede heeft Venray een verdienstelijk man verloren, die in verschillende organisaties en ver enigingen veel voor Venray heeft gedaan. We denken hierby speciaal aan de ruitersport, welke hy een warm hart toedroeg en aan de buurtvereniging, waarvan hy een der oprichters was. Verschillende delegaties en bloem kransen toonden het meeleven by dit plotseling verscheiden. Disco-club Programma van vanavond: Mozart, klarinetconcert, inleiding mej. v. Roy; Ravel, Ma Mère l'oye, inleiding mej. R. Janssen; Mous- sagsky, Nacht op de kale berg, in leiding mej. M. Janssen. 25 jaren schutters op de Smakt De liandboogschuttery St. Jozef vierde zondag met een groots con cours haar 25-jarig bestaan. In de ochtenduren was er een plechtige H. Mis in de St Jozef- kapel, waarna alle leden zich aan een grootse koffietafel schaarden, waaraan ook het Kringbestuur deelnam. De doelhouder Kersten, alsmede de schutter L. Wynhoven, W. Smits en A. Weyenberg werden gefeteerd vanwege hun 25-jarig lidmaatschap. Een 40-tal zestallen namen deel aan het jubileum-concours, dat in de middaguren werd gehouden. 30 Jaren voetbal in Oirlo Het 30-jarig bestaanfeest van de voetbalclub DIS te Oirlo is feeste- lyk gevierd geworden. In de parochie kerk werd zondagmorgen een pl. H. Mis opgedragen voor delevende en overledene leden van de Oirlose voetbalclub, waarna in het clublo kaal een receptie volgde. Hier had het bestuur der vereni ging vele gelukwensen in ontvangst te nemen, niet alleen van de in woners van Oirlo, maar ook van de andere clubs en van de KNVB. In verschillende speeches werd nog eens nadrukkelyk gewezen op het grote belang van een goede sportbeoefening, welke belangen DIS in de afgelopen 30 jaren im mer heeft willen dienen. Om 1 uur was er een wedstrijd tussen Oostrum en Meerlo, die een geiykspel opleverde. Doeltrappen leverde aan Meerlo de overwinning op. Het feitelyke hoogtepunt van deze dag was de wedstryd tussen Venray en Horst. Hierin,was Ven ray verre de meerdere en won dan ook maar liefst met 82. Hiermede won Venray, evenals Meerlo, een herinneringsbeker. De publieke belangstelling was voor deze wedstryden maar matig. Dat kon allerminst gezegd worden van het jubileum-bal, dat in de avonduren werd gehouden en waar op het zeer druk was. Hier zal de penningmeester wel gelachen heb ben. Al met al een prachtig feest en DIS gaat met volle moed nu naar de 40 toe... Nieuwe regeling winkelsluiting De winkelsluitingswet zal in die zin veranderd worden, dat op de koopavonden voor Kerstmis de winkels tot 9 uur geopend mogen zyn. Op de koopavonden voor Sint Nicolaas kan het sluitingsuur 9 of 10 uur zyn, maar dat ligt aan de gemeenteraad. Koopwaren mogen tot een uur na sluiting nog worden bezorgd, brood tot 9 uur 's avonds. Stroom van Duitsers op Tag der Einheit Het feit dat dinsdag in West- Duitsland de Tag der Einheit ge vierd werd en elkeen vrijaf was, heeft weer een aanhoudende stroom van Duitsers ons land doen binnen komen. Evenals andere Nederlandse grensplaatsen had ook Venlo een belangrijk aandeel in deze „Auss- flug". Aan de drie Venlose grens posten kwamen ongeveer 50.000 Duiters binnen. De auto's stonden langs de grensovergangen in lange files. De politie had het nodig geacht de gehele binnenstad af te zetten zodat het niet mogelyk was per auto het centrum te bereiken. De beschikbare parkeerplaatsen Maaskade, Oude Markt "en mgr. Nolensplein zagen zwart van de au'o's. Ook 't V.V.V.-bureau heeft over drukte niet te klagen gehad. Van 's morgens acht tot 's avonds zes uur zyn directeur Pascal Sou- ren en zijn vier assistenten door lopend in de weer geweest om de vreemdelingen zoveel mogelijk van dienst te zijn. Natuurlyk waren het weer boter, kaas en koffie waar byzonder veel vraag naar was, doch ook naar aardbeien en asperges. Vele toeristen die over een auto beschikten bleven voor de asperges echter niet in Venlo en gingen door naar de aspergevelden in Grubbenvorst en Lottum om daar de begeeriyke groente vers en naar zy meenden voor een zacht prysje te krijgen. Bedevaart naar de Smakt De Helmondse processie zal mor gen zondag terbedevaart gaan naar St. Jozef op de Smakt. Seminarie Passionisten komt naar Mook In Mook naderen een klooster en een schoolgebouw, in aanbouw voor de paters Passionisten, hun vol tooiing. De passionisten, wier gene ralaat in Italië is gevestigd, hebben in ons land vestigingen te Mook en te Haastrecht. Het is de bedoeling, het semina rie voor opleiding van toekomstige paters over te brengen van Haas trecht naar het nieuwe school gebouw te Mook. Het klooster te Haastrecht blyft bestaan. GEVRAAGD net R.K. meisje als hulp in de huishouding Chr. Gerrits-Schraven Grotestraat A 25 Vierlingsbeek. Leopold Schell Nelly van den Dries hopen op donderdag 26 juni a.s. des morgens om 10 uur, in de pa rochiekerk van de H. Maria Mag- dalena te Goes, elkander het H. Sacrament van het Huwelyk toe te dienen. Daarna zal tot hun in tentie een H. Mis aan God worden opgedragen, om zegen te vragen over hun huwelyk. Venray, Patersstraat 24 Goes, Slot „Ostende", Singelstr.5 Dagadres: Goes, als boven Toekomstig adres: Patersstraat 24, Venray van 22 tot en met 28 juni PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week Kapelaan Heymans Vierde zondag na Pinksteren. 6.30 H. Erkelens, 7.30 Peter Wilmsen, Regina Pelzer en zoon Piet, 8 30 zek. int., 9.15 hoogmis v.d. parochie, 10.30 J. Cuppen en echtg., 7 uur lof. Maandag: 6.45 overl. parochianen, 7.30 Henrica Peeters-Takken, 7.30 Peter Joh. Maessen, echtg. en doch ter Elisabeth, 8.15 ouders Ouden- hoven-Loonen lh, 8.15 Catharina Aarts-Huisman. Dinsdag: 6.45 v.d. meest verlaten zielen, 7.30 vrouw Hendriks-v. Dijk, 7.30 overl. ouders en grootouders, 8.15 best. jaard. Louis Raedts en echtg., 8.15 Margaretha Pouwels- Kassing. Woensdag: 6.45 overl. fam. Pee- ters-Claassen, 7.30 Leonardus Jen- neskens, 7.30 Dr. Bloemen, 8.15 M. Schraven en Anna Roelofs 2kl, 8.15 Wientjens. Donderdag: 6.45 fam. Giesen- Bistervels, 7.30 Sacramentshoogmis, 7.30 G. Geurts (Buurtv.Eendracht), 8.15 Ev. Messemakers, Agnes Gee- nen en kinderen 2kl, 8.15 overl. Roelofs-Drenth. Vry dag: 6.45 Martin Wismans en echtg., 7.30 Wed. Arts-Geurts en fam. lh, 7.30 vr. Janssen-Cox, 8.15 Math. Verriet en beide echtg. 3kl, ,15 zek. int. R. Zaterdag: 6.45 O.L. Vr.-hoogmis, 7.30 Johan Peeters en ouders lh, 7.30 Harrie Jacobs, 8.15 best jrd. H. Driessen lh, 8.15 vr. Jacobs- Swaghoven. Biechtgel. v. 5.307.30. 7 uur Marialof. De schoolkinderen leren deze week de 60e les van de katechismus. Zondag a.s., 29 juni, hebben we in onze parochie de hernieuwing der doopbeloften. In verband daar mee zullen de diensten op die zondag zijn als volgt: 6.15, 7 uur, 8 uur, 9.45 en 10.30. RECTORAAT 8MAKT Vierde zondag na Pinksteren. 6.15 lm., 7.30 lm. voor M. P. ICersten- Asselberghs, 10 uur hoogmis, 3 uur lof. Maandag: 6.30 en 7.30 leesmis. Dinsdag: 6.30 lm., 7.30 lm. voor Johannes Knuist. Woensdag: 6.30 en 7.30 leesmis. Donderdag: 6.30 en 7.30 leesmis. Vry dag: 6.30 en 7.30 leesmis. Zaterdag: 6.30 lm. t.z.int,, 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw v.d. berg Karmel, 57 biechten, 7 u. lof RECTORAAT HEIDE 4e Zondag na Pinksteren: 7 uur H. Comm., 7.30 Leonard Potten en Peter Litjens, 8.45 H. Comm., 9.30 hoogmis t.byz.int. Hierna processie. Volgorde: Schoolkinderen, meisjes, Boerinnenbond, Sportclub J.B.B. en J.B. Jongenscongregatie, J.A. man nen, bruidjes, Allerheiligste, Zang koor. Maandag 7.05 en 7.40 H. Comm. 8 u. gez. H. Mis voor alle overl. en levende leden vd. L.L.T.B. afdeling Heide. Dinsdag H. Mis Hendrik vd. San- de en Anna Roefs. Woensdag 8 u. H. Mis overl.fam. Geurts-Gellings. Donderdag 7.30 Lamb. v. Vegchel en Gertruda Arts. Vry dag 7.30 Jo S winkels. Zaterdag 7.30 t.e.v. O.L.Vr. v. Alt. By st., 9.30 gez. H. Mis by 25jarig huwelyk K.v.Bergen-Janssen, 7 u. biechthoren door een Eerw. Pater, 8 uur Lof. Fien Poels Matthieu van Els geven, mede namens hun ouders kennis van hun voorgenomen hu welyk, waarvan de sluiting zal plaats vinden op dinsdag 1 juli 1958 om 10 uur in de St. Petrus Banden-kerk te Venray, waarna tot hun intentie een H. Mis zal worden opgedragen. Venray, Grotestraat 26 Wanssum, Venrayseweg 44 Dagadres: Lunchroom Verheugen Toekomstige woonplaats: Den Haag VERLOOFD: Fried Oudenhoven Peter Jongenelen 22 juni 1958. Geen ontvangdag Venray, Oude Oostrumseweg 20 Voorburg, Woelwijkstraat 8 van 13 t/m 19 juni 1958 GEBOREN: van Kempen, Josephina - Past. Ruttenstraat 2 Oudenhoven, Desirée Akkerweg 12 Vermeulen, Karei Past. Ruttenstr. 5 Classens, Petronella Moostdykl4 Pirlo, Wilhelmus Mersel.weg nw 23 Derikx, Mathys Vredepeel kavel 29 Derickx, Johan Oostrum C 33 Classens, Maria Veulen H 40c OVERLEDEN: Vullings, Jacoba, wed. van Boom, Johannes, 81 jaren, Venray v.d. Heuvel, Peter J., 82 jaren, wedn. van Beerkens Petronella te Venray ONDERTROUWD: Reintjes, Jozef, 31 jr, chauffeur, Veulen H 33 enCleven, Huberdina, 27 jr, Paardekopweg 2 van Staveren, Adrianus, 31 jr, landbouwer, Veulen I 24 en Cleven, Gertruda, 28 jr, Paardekopweg 2 GETROUWD: Lamers, Hermanus, 27 jr, ver pleger en Kersten, Maria, 26 jr, beiden te Venray van Ryswyck, Bernard, 27 jr, mon teur, Deurr.e en Litjens, Hendrika, Venray. Op dinsdag 24 juni hopen onze lieve Ouders Joannes Slangen en Maria van Montfort de dag te herdenken waarop zy vóór 25 jaren in de echt werden verbonden. Dat God hen nog lang moge spa ren, is de wens van hun dankbare kinderen. Dagadres: Café van Gassel, Veulen. Op zaterdag 28 juni a.s. hopen onze geliefde ouders Gerard Verstappen Petronella Verhaag hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Moge God hen nog lang voor ons bewaren. Hun dankbare kinderen Oirlo, Gunhoek. Dagadres: Zaal Rongen, Oirlo. Voor de talrijke blyken van be langstelling by gelegenheid van onze 25jarige echtvereniging, be tuigen wy, mede namens onze kinderen, hartelyk dank. P. Rambags A. Rambags-Smits Castenray, Bergstraat G 18 I Heden overleed zacht en kalm, na een vry kortstondige ziekte, gesterkt door de genademidde len van onze Moeder de H.Kerk, in de gezegende leeftyd van 85 jaren, onze lieve vader, behuwd- en grootvader, overgrootvader, broer en oom de Heer weduwnaar van Mevrouw Anna Catharina Baeten Wy bevelen de ziel van de dier bare overledene in uwe god vruchtige gebeden aan. De diepbedroefde familie: Oostrum: P. G. Poels M.I.H. Poels-Aben en kinderen Venray: G.H.H. Poels M.J.A. Poels-Koolen en kinderen Baexem: M.P.E. Jorissen-Poels A.H. Jorissenen kinderen Oostrum: M.C.J. Bruggeman-Poels H.H.G. Bruggeman Amsterdam: M.J.P. vd Berg-Poels W. vd Berg Koepang (Timor): Zr. Claverita (G.M.C.Poels) Kraggenburg N.O.P.: J.P.H. Poels M.D.L. Poels-Smeulders en kinderen Horst: M.G.W. Wuts-Poels A.P. Wuts en kinderen Oostrum: Josina M. Poels Baexem: C.L. Jorissen-Poels W.H.H. Jorissen en kinderen Swalmen: W. Derks en kinderen Familie Poels Familie Baeten Oostrum, 19 juni 1958 De plechtige Requiemmis heeft plaats zaterdag 21 juni om 10 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Behoudenis der Kranken te Oostrum en gevolgd worden door de begrafenis op het R.K. Kerkhof aldaar. Bijeenkomst aan het sterfhuis Oostrum D 18c om 9.30 uur. Bij mijn vertrek naar Canada zeg ik vrienden en kennissen har telijk vaarwel. Jan Sijbers a.b. ss Grote Beer. Arts Waarneming geschiedt door plaatselyke collegae. afwezig van 23 tm 28 juni Spoedgevallen: spreekuur Tand arts Ruyten. Juni-controles kunnen nog plaats hebben tm 8 juli. GEVONDEN: dames-armbandhorloge tegen bet. dezer adv. terug te be komen bij W. Heidens C 40 Oostrum GEVRAAGD net meisje voor d. en n. Café In den Engel. GEVRAAGD in doktersgezin met 3 kinderen voor dag en nacht. Mevr. Termote, Maasheseweg 19a Venray, Tel. 430. te VENRAY Mr. M.A.A.M. Receveur notaris te Venray zal op dinsdag 1 juli a.s., des nam. 5 uur, in café J. Zanders, Hense- niusplein 9 te Venray, ten verzoeke van de heer M. H. Jeuken c.s. en krachtens bevel van de Arr.Recht- bank te Roermond, in het openbaar verkopen 1. Woonhuis met varkensstal, schuurtje, kippenhok, erf en bouw land a.d. Hagelweg no. 5 te Venray, kad. Sectte C no. 5853, groot 79.35 arenhet huis is voorzien van electrisch licht; 2. bouwland a. d. Hagelweg, te genover koop 1, kad. sectie C no. 3078, groot 11.30 aren; 3. bouwland a. d. Beekweg te Venray, kad. sectie C no. 3465, groot 45 aren; alles vry van huur en pacht te aanvaarden, zodra de kooppennin gen en aankleve zyn voldaan. Betaling uiterlykl augustus 1958 Inlichtingen by de voorn, notaris en by~de heer M.H. Jeuken, Prins Hendrikstraat 9, Venray. te huur in centrum van Venray. Inlichtingen fa. P. Volleberg, Henseniusstraat, Tel. 362. TE KOOP jonge hennetjes, eetaardappelen, lichtagregaat 24 volt motor geschikt voor melkmachine. H. Muysers, Heidsepeelweg 9 Tel. 994. Te koop gevraagd dressoir met glas Adres bureau van dit blad. TE KOOP 3 tomen biggen G. Hendrickx, Schoor H 1. TE KOOP partij biggen J. Joosten, Lull. TE KOOP 3 tomen biggen Fr. Mulders, Paardekopweg 14, Veulen. TE KOOP eetaardappelen Yselster F. Janssen-Michels, Leunen K62 TE KOOP 10 biggen 5QO prima jonge hennen aan de leg. v. Lipzig, Jan Poelsweg 2, Ysselsteyn. TE KOOP eetaardappelen Bintje en voederketel 175 I. P. Hermans, Veltum L 86. partij biggen Clephas, Jagerhofweg Veulen. Alle Commun voor de Plechtige PETER HENDF •Grotesti Te koop 1.45 ha. hooigras aan de Timmermannsweg te Yssel steyn en 2 wagons stalmest Jan Willems, Oirlo Zandhoek voor i bel dan j. Coenen-H maandag, dinsdag en donderdag van 6—8 uur nam. of volgens af spraak. Valckx, Boshuizen, Tel. 821 Geregeld verkrijg ook voor de Groenten- en TE KOOP stierkalf A. van Dyck, Laagheidseweg B 28 Te kiqop toom biggen J. Linders, Deurneseweg 12 Te koop hoogdrachtige JvR zeugen H. Jenniskens, Paardekopweg 9, Ysselsteyn, Tel. 282. TE KOOP met 1.12 ha grond en de daarop staande gewassen. Het huis bevat boven 4 slaapk., onder 4 vertrek ken en kelder. Verder kippenhok, stalling met 4 varkenshokken en kelder. Te bevragen by J. Jacobs - Daniëls, Veltum L 85 a. TE KOOP 150 7w. pullen W x R M. Jenniskens, St. Leonard weg 19, Wanssum. GEVRAAGD R.K. beschaafde juffrouw of ziekenhelpster of oud-verpleegster voor 3V-u. p.d. by zenuwzieke oude dame té Venray lichamelijk ge zond voor wandelen (liefst 2 x), wat voorlezen, enz. Wat oudere leeftijd (35—50) geen bezwaar,mits gezond en geregeld wandelend. Gaarne opgave leeftyd, referen tiën en vorige werkkringen. Salaris f 85.— per maand. Br. onder nr. 62 bureau dezer. Landbouwers, met de allernieuwste machine en met minimum beschadiging, in een kipbak, desgewenst gesorteerd. Aanbevelend, H. HENDRIKS, C 255 Overloon, Tel. 246 TE KOOP bromfiets Kaptein autom. koppeling, i.g.s. Ook te ruil tegen jonge kippen. Poels, Merselo M 16 b. TE KOOP 4 biggen Kind. Emons, Laagriebroek I<53 TE KOOP 6 biggen A. Sikes, Overloonseweg A 2 TE KOOP JvR zeugen 15 w. dracht Loenen, Leunen K 44 Te koop 5 zware biggen P. Ousters, Oirloseweg C 42 Oostrum. Te koop partij gedorste mais M. Beekers, Broekweg 6. voor Pater VI Er zyn nog t< Indonesisch hontsi tiental mooie Bafikc Verder nog tien o] derde landschappen: van 40 x 4£ van 45 x SI Te bevragen bij Pi S.V.D., Oirlo Molenl Tele Verkrygbaar Bloem- Witte- Rod< Boerenkc Elk kwantum 1 Zaterdags na 6 uu planten meer afgeg< Verheijen's Z; Leunen maar dan met verzc Bespreekt U even. J. HEND Gedipl. voetkundige Prachtsort Telefoon 566 Stationsweg 35 in pracht J. Coenen-Hooti Alleen deze 1 met arn zonder PETER UENC Grotest Voor een naa J. Coenen lloat Te koop gevraagd jonge kippen aan of tegen de leg. Vos Zaadhandel Helmond, Onze re Snyworst 100 j Leverkaas 100 g Zure zult Vrijdags Varkensbraadwors Te koop 1 millioen planten o.a. prei en bloemkool. Vos Zaadhandel Helmond Tel. 04920-2384 TE KOOP 12 zware biggen Gebr. Wijnhoven. Oostrum. TE KOOP 2w. wagen op luchtbanden geschikt voor achter traktor. J. Rutten, Stationsweg 165 Oostrum TE KOOP toom biggen M. Staaks, Gasstraat 38 A.s. Donderdag van 1.30—6.30 Janssen, Stations! voor pedicure en steunzolen, elastie pynloze be Opgegeven P™ aan huis worden volgorde afgeffer: Medisch gid- VENLO

Peel en Maas | 1958 | | pagina 8