Voor teisterde Laodboawbelaog Wans» Voorde balie Eerst de Passiespelen en daatom.... ijjke Stand Venray ADVERTENTIËN Pater Anga&tiaas Baiters dancing bij Jean Crot VERHUISD J. v.d. Heer, arts Patersslraal 30 KRONENBERG Week-reclame JL Sonants - van Dijck Peelers Zelfbediening POMPEN POELS bos naar EFTELIG Zonnebrillen Bouwt Servi Speel Slagerij J. Geslaagd Onze oud-dorpsgenoot Jo Rouvroye, onderwijzer aan de ULO-school te Lochem, slaagde te Den Haag voor L.O Duits. Benoeming Tot leraar aan de Lagere Land en Tuinbouwschool te Venray werd benoemd, de heer G.' Urselman uit Vierlingsbeek, tot dusver onder wijzer aan de r.-k. lagere school te Vierlingsbeek. De benoeming gaat In op 1 september a.s. Pater Bulters overleden In het minderbroedersklooster alhier, overleed dinsdag Pater Augustinus Bulters, in de ouder dom van 86 jaren en wordt heden morgen te uur 9.30 begraven. Pater Bulters, deze grijze monnik, heeft jaren in Venray vertoefd, na dat hij door de Duitsers onder de oorlog uit zijn parochie in Den Haag was verdreven. Hij is vooral bekend geworden omdat hij het Allerheiligste in veiligheid heeft weten te brengen direct na het bombardement van Venray. Pater Bulters heeft een druk en werkzaam leven achter de rug. Na zijn priesterwijding in 1896 is hij o.m. gardiaan geweest in het klooster te Woerden, pastoor van de Mozes en Aaron-parochie in Amsterdam en van de Boskant in Den Haag. Hij was verder praeses ln 't minderbroedersklooster alhier. Jaarvergadering S.V.V. Op de jaarvergadering van S.V.V. bleek het ledental gegroeid te zijn tot 130 senioren en 66 junioren. De financiële toestand is niet be paald rooskleurig met een nadelig saldo van ruim f 2500. De heren Kremer en M. Arts, werden als bestuurslid herkozen, terwijl i.p.v. de heer P. Arts, die zich niet meer herkiesbaar stelde, M. Jenniskens werd gekozen. Een nieuwe elftalcommissie werd gekozen in dezelfde samenstelling als vroeger, ondanks het feit, dat menig ander voorstel ter tafel kwam. Deze konden echter geen meerder heid verwerven. De S.V.V.-jeugd heeft afgelopen week een zeer geslaagd bezoek ge bracht aan Bochum in Duitsland, waar verschillende wedstrijden wer den gespeeld, en vele excursies werden gemaakt. Hockey-nieuws De op kermis-zondag gespeelde wedstrijd tussen de HCV-veteranen en een HCV-elftal is in een gelijk spel geëindigd, een uitslag, waar mede beide partijen loon naar wer ken kregen. De prestaties van de „oudjes" waren bepaald verheugend en ln het bijzonder de keeper had zijn allerbeste vorm van vroegere jaren meegebracht, getuige de hoog- ingeslagen straf-corner, die hij meesterlijk wist te stoppen. Het I-I.C.V.-elftal daarentegen stelde enigszins teleur. Is de lange rust periode hier aan debet? Langzamerhand zullen de dames en heren zich 'moeten gaan voor bereiden op de competitie. Dit jaar zullen ook de heren weer aan de competitie kunnen deelnemen, want op 14 sept. zal dan de wens van ieder hockey-liefhebber in Venray in vervulling gaan, wanneer het hockeyveld officieel in gebruik zal worden genomen. Jeugdsportdag buurtvereniging „het Molenplein" Op donderdag 7 augustus jl., werd door de buurtvereniging „het Molen plein" een sportdag gehouden voor de jeugd. Het programma bestond uit: voet ballen, handballen, stepraces, rol- schaatswedstrijden, zaklopen en touwtrekken. Dus er was voor elk wat wils. 's Morgens om 9 uur werd door 150 meisjes en jongens een deel- namekaart afgehaald bij het actie comité. De gehele buurt was bij deze sportdag betrokken. De wedstrijdleiders hadden de gehele dag de handen vol om een en ander ordelijk te doen verlopen. Voor de jeugd is dit een onver getelijke dag geworden. Ook aan belangstelling van de zijde der ouders heeft het niet ont broken. 's Avonds om 7 uur toen de prijsuitreiking plaats vond, waren niet alleen de meisjes en jongens, maar ook vele vaders en moeders aanwezig. De winnaressen en winnaars ont vingen allen 'een prijs en ook de overige deelnemers werden met een kleinigheid bedacht zodat allen te vreden naar huis gingen. Dat deze dag zo succesvol ge slaagd is, is in hoofdzaak te danken aan de spontane medewerking der buurtbewoners en de goede geest van saamhorigheid tussen de leden van het actiecomité onderling. Verfraaiing kerkhof Merselo Het kerkhof van de parochie Merselo is geheel gemoderniseerd. Alle graven zijn opgehaald en ver fraaid. Door het kerkbestuur zijn enkele personen aangesteld, die de verdere zorg over de dodenakker zullen dragen. Na aanrijding paard afgemaakt Op de weg WeversloMerselo passeerden een vrachtwagen met aanhanger en de landbouwerszoon P. met paard en kar elkaar. De aanhanger heeft vermoedelijk 't paard geraakt aan de kop, waar door het dier in de langs de weg liggende sloot werd gegooid. Het paard had hierbij zoveel verwon dingen opgelopen, dat 't ter plaatse moest worden afgemaakt. De land bouwerszoon kwam met de schrik vrij. Na-kermis Na-kermis-zondag moesten enige kermisvierders uit een café ver wijderd worden wegens ruzie. Tegen een 2-tal hunner werd procesverbaal opgemaakt. NIEUW KERKORGEL Op 15 augustus des namiddags om vijf uur heeft de wijding en inbespeling plaats gehad van het nieuwe orgel in de kapel der Eerw. Zusters Ursulinen, alhier. Het orgel is gebouwd naar het electro-pneumatisch systeem onder advies van de Zeergel. pater Dr. Eliseus Bruning O.F.M. z.g. en de heer Hub. Houët, leden van de K.K.O.R., door de sinds 1730 in Weert gevestigde kerkorgelbouwers Gebrs. Vermeulen. Het frontontwerp van dit mooie orgel is van architect Jacq. van Groenendaal uit Sittard. De Hoogeerw. Heer Ant. Loonen, pastoor-deken van Venray, heeft tijdens een plechtig Lof de wijding van het nieuwe orgel verricht, terwijl door de fraters van de Ongeschoeide Karmelieten te Smakt en fraters Minderbroeders de ge zangen werden uitgevoerd. Door de heer Jean Wolfs te Eysden, organist der O.L. Vrouw Basiliek te Maastricht en leraar aan het „Conservatoire Royal" te Luik, werd het orgel bespeeld. Het programma omvatte o.m. werken van Joh. Seb. Bach, Francois Cou- perin, Johann Pachelbel en César Franck. Veteranen-tournooi Het veteranen-tournooi, wat door de voetbalvereniging DIS te Oirlo zou worden georganiseerd op Hemel vaartsdag is uitgesteld tot a.s. zondag (morgen). Hieraan wordt deelgenomen door Wanssum, Meerlo, Oostrum en Oirlo. De aanvang is bepaald op half 5. Onderwijzer Jacobs Dinsdag had te Tegelen de be grafenis plaats van de heer J. Jacobs, onderwijzer aan de Hen- seniüsschool te Venray. De over ledene, die hier een gezien onder wijzer was, bereikte de leeftijd van 32 jaren. Feestbal te Venlo In het kader van de viering van het 25-jarig bestaan van het dans instituut Ad. Kok te Sittard, zal tot besluit van de feestelijkheden, heden zaterdagavond een feestbal worden gehouden in café restaurant Nationaal te Venlo, waaraan muzi kale medewerking zal worden ver leend door het orkest „The Venlo Boys". Voor dit bal worden uitge nodigd alle oud-vrienden en be kenden van dit instituut met hun invité's. OP REIS Herhaaldelijk kan men er in deze maanden getuige van zijn, dat er vakantiegangers over de radio naar huis worden geroepen, omdat een naast familielid ernstig ziek en overkomst dringend gewenst is. Soms moet die oproep na de nieuwsberichten meermalen worden herhaald. De familie thuis weet niet waar de betreffenden te vinden zijn en is dus wel gedwongen van de radio gebruik te maken en ze te zoeken. Getuigt dat niet van een ernstige tekortkoming bij de voorbereiding en organisatie van een lange reis? Ook als men zijn reisplan niet tot in bijzonderheden heeft vastgesteld, kan men aan degenen, die thuis blijven of aan vriend en kennis toch wel een paar contact-adressen opgeven in de plaatsen, die men denkt te bezoeken. Dat dient men althans te doen. Het vergemakkelijkt het vinden van de personen in kwestie aanzienlijk. Wie op reis gaat en enige tijd weg blijft, moet zorgen, dat hij voor spoedgevallen altijd ten naastenbij te bereiken is. Dat adres is even hard nodig als een paspoort. Directeur van Els overleden In de nacht van dinsdag op woens dag brak brand uit in een van de loodsen van Landbouwbelang in Wanssum, waarin zemelen waren opgeslagen. Met behulp van de brandweer slaagde men er in deze brand te beperken, maar er moest lang nageblust worden. Een alles verstikkende rook be moeilijkte zeer het blussingswerk, waaraan ook de brandweer van Venlo deel nam. Bijna l3/4 millioen kg. kunstmest en Va millioen kg. veevoeder ging verloren, maar de gebouwen bleven gespaard. De bedrijfsschade is niet te schatten op dit moment. De directeur P. v. Els, die bij de blussingswerkzaamheden aanwezig was, is in de vroege ochtend waar schijnlijk door een hartverlamming getroffen en ter plaatse overleden. De heer van Els is sinds 1934 verbonden als directeur aan Land bouwbelang Wanssum. Onder zijn leiding groeide deze coöperatieve instelling uit tot een der grootste afdelingen uit ons gewest. Een machtige silo en moderne opslag plaatsen kwamen dank zij de over ledene tot stand, waarbij de oor logsverwoesting wel zwaar werd geveeld doch allerminst een rem waren. Alles verrees schoner en grootser dan voorheen. Doch ook op ander terrein was de heer van Els leider en stimula tor. Sinds 1931 was hij lid van de gemeenteraad, sinds 1953 zelfs als wethouder. Hij was voorzitter van het Soc. Char. Centrum, ere-voorz. der fanfare, voorzitter van het Groene Kruis en van het Stich tingsbestuur van het Gemeen schapshuis. Zijn stoffelijk over schot wordt hedenmorgen om tien uur ter aarde besteld. De Expo te Brussel is thans bezocht door 24 miljoen bezoekers. Overloon verwacht 50.000ste bezoeker Het bezoek aan het Oorlogs museum te Overloon, is dit jaar zeer groot. Werd op 15 augustus 1957 de 40.00Öste bezoeker geno teerd, dit jaar verwacht men de komende week reeds de 50.000ste bezoeker. Het bestuur van het Oorlogs museum heeft reeds maatregelen genomen, want de 50.000ste wordt feestelijk ingehaald. Champignonkweek in Noord-Limburg Reeds enige jaren is men in de wijde omgeving van Nijmegen in hét Maasgebied van Mook en Mal den bezig met het kweken van champignons in daarvoor speciaal ingerichte „ondergrondse" cham pignonkwekerijen. Het blijkt, dat deze kwekerijen lonend zijn. Men telt er in dit ge bied thans 140. De kwekers werken samen in een verkoopcentrale, die haar afzetgebied zoekt in binnen- en buitenland. Jeugd vierdaagse in Venlo In Venlo wordt van 21 tot en met 24 augustus door het St Michaëls Gilde van Jong Nederland voor de zevende maal een jeugd vierdaagse georganiseerd, waarvoor dit jaar een recordaantal deelnemertjes heeft ingeschreven. Dit vrolijke wandelfeest, dat in 1952 van start ging met nog geen 300 tippelaars, is in enkele jaren uitgegroeid tot een der grootste wandelevenementen voor de jeugd in Nederland. Dit jaar starten meer dan 1000 meisjes en jongens van 10 tot 18 jaar, die per dag al naar gelang de leef tijd 15 of 20 kilometer afleggen. „Snuffelziekte" breidt zich uit Nadat enkele weken geleden in onze provincie de nieuwe varkens ziekte Atrofische Rinitis werd ge constateerd zijn nog tal van nieuwe gevallen van deze door de boeren en varkenshouders als „snuffel ziekte" bekende epidemie geconsta teerd. In Tegelen zijn nu enkele ge vallen geconstateerd, waarbij ook een arbeider werd gedupeerd, door dat zijn nagenoeg vet varken ten prooi viel aan de ziekte. Ook in Baarlo zijn nog op enkele bedrijven varkens ten offer gevallen en ter vernietiging naar het abattoir ver voerd. Op het Witveld onder Grubben- vorst werd ook een geval van deze „snuffelziekte" geconstateerd, waar bij de strop voor de betrokken land bouwer, die bijna 100 varkens en biggen ten offer zag vallen, groot Vrygezellencongres te Grevenbïcht Het zesde „Vrijgezellencongres" is gisteren ingezet met de officiële opening in het gemeentehuis van een tentoonstelling van de bekende tekenaar Aad van Gelre uit Arn hem, voorstellende bekende carica- turen en portretten van vrijgezellen en vrijgezellinnen en een reportage- illustratie van de oorlogshandelin gen van de slag om Arnhem. De opening geschiedde om 4 uur door de heer G. Greijn. Flinke daling fruitprijzen De eerste dagen van deze week hebben voor de fruitafzet in Lim burg een allesbehalve prettig ver loop gehad. Wat de vorige week geen enkele veilingdirecteur had durven vermoeden gebeurde: de prijzen gingen een flink stuk ach- teiuit. De pruimen zakten in alle soorten meer dan de helft van de prijs. De mindere kwaliteiten bleven gedeeltelijk zelfs onverkocht. Met de appels en peren was het niet in die mate, maar toch bleven de prijzen een stuk onder de ver wachtingen. Een en ander is zo verwonderlijk omdat de pruimen- oogst in Zuid-Limburg maar klein is. Toch zijn de aanvoeren in ver houding groot. Daarbij komt nog, dat elders in Nederland, bijvoor beeld De Betuwe de pruimenoogst goed te noemen valt. Dit alles heeft op de prijzen zijn invloed doen gelden. Dat er echter een dergelijke daling zou plaats hebben, daarop hadden de telers en veilingdirecties niet gerekend. Van een ingenaaid grondzeil dat een aquarium werd. Nu een deel van ons volk er de voorkeur aan geeft, de veilige be slotenheid van de huiselijke haard tijdelijk vaarwel te zeggen om de primitiviteit van het buitenleven te gaan genieten, beleven de tenten makers gouden tijden. Zij ontwerpen kampeertenten, die in uitvoering variëren van datgene waarin zelfs een barre woudloper nog verkouden zou worden, tot dat gene, waarin zelfs de meest ver wende filmster nog een luxueuze woning zou zien. Tussen al deze modellen zijn er ook met kuipvormig en ingenaaid grondzeil. Voor de leken onder de lezers zij vermeld, dat het grond zeil dat deel van de tent is, dat op de grond ligt. Ingenaaid betekent dat dit grond zeil aan de zijkanten van de tent vastzit en kuipvormig wil zeggen, dat er een flinke opstaande kant aan zit, zodat de tentbewoner in een soort van kuip zit. Nu was er ergens een bos en in dat bos stonden twee tenten, een met en een zonder ingenaaid kuip vormig grondzeil. Met kampeerders gaat het als met vissers, duivenhouders en au tomobilisten. Zet er twee bij elkaar en zij praten nergens anders meer over dan over hun liefhebberij. Zo ook in dit bos. De een toonde zich een fanatiek voorstander van ingenaaide en kuipvormige grond zeilen. De ander daarentegen hield het meer op losse grondzeilen. Het debat, dat hiervan 't gevolg was, duurde een gehele middag. Tegen de avond werd het voortge zet tot ver na middernacht. Toen zocht de man met het in genaaide grondzeil het eigen kam pement weer op, strompelend over takken en boomwortels, want op onverklaarbare wijze was zijn zak lantaarn onklaar geraakt. Voor de ander was dit niet zo onverklaarbaar. Hij had de lamp opzettelijk on klaar gemaakt, uit haat tegen in genaaide grondzeilen. Meer nog: tegen etenstijd yyas hij naar de dichtst bijwonende boer gegaan om talloze zakken met water te halen, Deze watervloed had hij willens en wetens uitgestort over het kuip vormig grondzeil, hetgeen betekent dat de tent in een aquarium was veranderd, waarin, gezien de hoog te van de kuip, zeker 30 centimeter water stond. Door de duisternis misleid strom pelde de beklagenswaardige eige naar van het luxe grondzeil zijn tent binnen. Hij schoot prompt voorover het water in, terwijl er achter de struiken luid hoongelach weerklonk. Niemand, die nooit in de duister nis zonder enige verlichting in een tent in het water is gevallen, weet hoe donker het daar kan zijn. Al spartelend trok de ongeluk kige zijn tentstok ondersteboven, zodat het bouwsel onverwacht in- elkaar stortte. Achterwaarts kikkerachtige be wegingen makend, geraakte de ge troffene weer op het droge, waar zijn collega hem stond te wachten met een handdoek en allerlei droog gereedschap, want het was niet zo kwaad bedoeld geweest. Die' goede zorg werd echter niet gewaardeerd. De man van de kuip verloor alle sportiviteit uit 't oog, sloeg de ander een oog dicht en repte zich naar de wachtmeester, om die uit het bed te halen. Het resultaat was averechts, want de klager kreeg zelf de bon, vanwege dat dichte oog van de man met het losse grondzeil. Die bon kost vijftien gulden, be sliste de rechter. stellen de Oberammergause meisjes hun huwelijk uit Niet alleen te Tegelen, waar in het najaar de gelegenheid zal wor den geopend om zich als medewer kende aan de Passiespelen 1960 op te geven, waarna de reeks testen begint, maar ook in het Beierse Oberammergau bereidt men zich voor op 't Passiespel-seizoen 1960. Tussen nu en de tijd dat de Spelen een aanvang nemen, liggen weliswaar nog ruim anderhalf jaar maar zowel in Tegelen als in Ober ammergau zal men deze tijd hard nodig hebben om straks, als de proloog voor de eerste keer naar voren treedt met alles gereed te zijn. Misschien meer nog dan in Te gelen zijn in Oberammergau de Spelen, welke een eeuwenoude tra ditie hebben, verankerd in het ge meenschapsleven. Er zijn van die ongeschreven wetten, die omdat ze nu een maal altijd hebben gegolden de inwoners van het Beierse stadje heilig zijn. Wanneer de huwbare dochters van Oberammergau aan de weet komen, dat men hen zal vragen voor de wereldberoemde Passie spelen, zeggen ze hun verloofde, zonder veel omhaal van woorden, dat ze hun huwelijk voor een of als het moet voor meer jaren willen uitstellen. De Oberammergauers vertellen dat niet zo met evenveel woorden tegen de eerste de beste bezoeker. Maar de laatste in gesprek met de bescheiden Oberammergauer wordt al direct duidelijk gemaakt, dat er vooral de meisjes heel wat voor over hebben om mee te mogen spelen, waarvan de eerstvolgenden in 1960 worden gehouden. De reden is, dat krachtens de 300 jaar oude traditie alleen ongehuwde meisjes en vrouwen beneden de 35 jaren een rol in de Spelen kunnen toegewezen krijgen. Het comité ter voorbereiding houdt hier strikt de hand aan en ziet er op toe, dat spelers van 20 jaar en ouder alleen onder burgers van Oberammergau gezocht wor den. Op 't ogenblik wordt er hard gewerkt aan een koor van 300 kin derstemmen en het orkest. Bij de laatste Passiespelen be stond de bezetting uit 600 vrouwen en 800 mannen. van 8 t/m 14 aug. 1958 GEBOREN: Huisman Maria, Kemp weg 43 Peters Franciscus te Bergen Peeters Maria, Grote Markt 10 Pluk Petronella, Maasheseweg 37 Verbeeten Josephus te Vierl.beek Hubers Bernard, Timmermannsw.12 Bouten Theodora, Akkerweg 4 de Bruyn Hubertina, Henseniusstr. Kaanen Robert te Vierlingsbeek OVERLEDEN: Hendriks Bernardina, wed. van Vermeulen Gerard, 78 jr, Vlak water weg 10. Asselberghs Maria, 79 jr, Leunen K 16. Bulters Cornelis Antonius, 86 jr, Lepnseweg 1. ONDERTROUWD: Smits Christianus, 45 jr, smid, Valkenswaard en Geurts Louisa, 38 jr, Heidse Peel weg 30. Radio-Zuid Hedenavond van 19.30 tot 20.10 zal Radio-Zuid een klankbeeld ver zorgen van Venray, waarin o.m. aandacht geschonken is aan de ontginningen, de industrie en de wederopbouw van Venray. Verschil lende Venrayse mensen zijn ge- interviewd en geven hun visie op gebeurtenissen en omstandigheden in onze plaats. PAROCHIE YSSELSTEYN 12e Zondag na Pinksteren: 6.30 lm. Harry Goumans, 8.10 Jo Swin- kels, 9.15 kindermis, 10.15 hoogmis vd. vruchten der aarde, vd. overl. fam. Spreuwenberg-Baltussen, 2 u. lof. Maandag 7.30 gez. gest. jg. Hu- berdina Bleek en Hendrik Ingen- bleek. Dinsdag 7.30 lm. t.e.v. O.L.Vr v. Alt. Bijstand v. fam. v.Wel-Toonen. Woensdag 7.30 maandd. Peter J, Willems. Donderdag 7.30 lm. Mart. Ewals en zijn dochter Catharina. Vrijdag, feest Onbevl. Hart van Maria, 7.30 lm. Martinus Toonen. Zaterdag 7.30 lm. Anna Janssen- Smeets, 7 u. Marialof, tot 8 uur biechten. P.D.V. DE ZWALUW Inkorfdata voor de africhtings- vluchten van de late jongen zijn als volgt: Woensdag 27 augustus Maandag 1 september Woensdag 3 september Inkorven 's avonds van 79 uur. Zebra vinken ie koop Langstraat 44. Heden overleed, voorzien van de Sacramenten der stervenden, onze beminde medebroeder O.F.M. in de ouderdom van 86 jaar. Venray, 12 aug. 1958. Pater SILVANUS VAN DER MEER Gardiaan De Metten der overledenen wer den gebeden vrijdagavond 8 uur. De Gezongen Lauden, waarna plechtige uitvaart en begrafenis, zijn zaterdagmorgen 9.30 uur. Bezoeki tijdens de KERMIS te C."„ Prima muziek, spiegelgladde vloer. Aanbevel J. CR00YMANS Heden overleed tot onze diepe droefheid, gesterkt door de H.H. Sacramenten der stervenden, onze goede zuster, behuwdzuster en tante in de ouderdom van 79 jaren. Den Haag W. Asselberghs-van Helden Leunen 'V. H. Asselberghs P. H. Asselberghs J. J. Asselberghs, kinderen en kleinkinderen H. F. Asselberghs M. F. Asselberghs Leunen, 11 augustus 1958. De Uitvaart heeft plaatsgehad donderdag 14 aug. om 10 uur in de parochiekerk te Leunen. van Kempweg 32 naar Telefoon No. 387 Spreekuur Stationsweg 15. Attentie Attentie Het adres voor een GOED CORSET is LANGSTRAAT 13 Komt onze collectie eens zien, met en zonder binnenband vanaf f 9.50 en f 15. Oók op dokters-advies. De naam zegt het H.M.A.; ook voor een goede B.H. kiest men H.M.A. met pasvorm èn kwaliteit staan ze BOVENAAN Prijzen reeds vanaf f 1.95 Het Witte Huis, Langst. 13 TELEFOON 230 J.F.A. DE BRUIJN-DELSING. GEVRAAGD tegen 15 september net meisje dat kan koken en zelfst. werken. Wilhelminastraat 33. Wegens huwelijk vatfi onze dochter BERNIE met PIET LINGG zijn a.s. dinsdag 19 aug. winkel en bakkerij gesloten. Gelegenheid tot gelukwensen van 1—2.30 uur in Restaurant „Het Brouwershuis" L. Halmans. Eindstraat Voor de vele blijken van belang stelling en medeleven bij het over lijden en de begrafenis van mijn lieve echtgenote A, Heidens-Bos zeg ik hartelijk dank. Vooral dank aan Dr. Vercauteren Zusters van het Groene Kruis te Oirlo en de buurt. H. Heidens Klein Oirlo Dankbetuiging. Hiermede mijn hoogste dank aan de Adjudant Janssen en de leden van de Jagersvëreniging voor de ontvangen cadeaux bij gelegenheid van mijn 90e verjaardag. Verder aan de fa. v. Doorens uit Rotter dam voor het toegezonden geweer, familie, buurt, vrienden en beken den voor hun blijken van belang stelling. J. H. Reijnders Leunen K 49. Bonenmolentje 2gaats 4.50 J.Coenen-Houtaclcers Zonen Hofstraat Wegens vacantie gesloten van zondag 17 aug. t.m. donderdag 21 aug. Paterslaan Pastoor Ruttenstraat behoeft U niet meer, indien U de BUTYLAN of POTDICHT binnenbanden van op uw rijwiel hebt. Woensdag 20 aug. Kostengroten f 4. kinderen f 3. Vertrek half 9. Garage van Ham alle soorten HET WARENHUIS fa. Th.Pouwels Zn. Hofslraat 10 Julianasingel 2 GEVRAAGD nette kostganger Adres bureau van dit blad. Biedt zich aan net R.K. dienstmeisje Adres bureau dezer. In gezin met kinderen hulp in de huishouding gevraagd voor overdag. Hoebertweg 28. Meisje 15 jaar biedt zich aan voor hulp in de huishouding. Br. onder nr. 128 aan bureau van dit blad. GEVRAAGD flinke jongen voor landbouwwerk. Inwonend. H. Janssen, „Gouden Leeuw" TE KOOP partij biggen Fleurkens, Brukske. Te koop zeug met 10 biggen v. 2 wk J.Bastiaans, Gasstraat 22 TE KOOP 20 biggen Frans van Ooi, Veulen H 35. te VEI Mr. M A. A f notaris t< zal op dinsdag nam. 5 uur, in cal huis, Eindstraat 2 verz. v. d. Erven genden van wijle in het openbai het in de kom stig gelegen pei aan de Eindstraat van ca. 12 m., k 388, groot 325 M In eigen gebruii bij de betaling vai gen vóór of op II Inlichtingeii'^j^ Te koop granieten met goi compleet met ond Adres bureau v TE KOOP toom zws G. Meurs-DerkS: TE KOOP inmaal A. Jenniskens, C Suikerper? Leunseweg 25F TE KOOP aardbeie Jocunda kl. A, b Jenniskens, erkend bedrijf, Oirlo. TE KOOP 10 big L. J. Fleuren L Heb woning (Centrum), wil ning in Venray. B: 118 bureau van di TE KOOP jonge voldraj P. J. Claessens-I Puttenw< Te koop Hollandse s P. Loenen, Leur TE KOOP dubbel prin< Kruitweg 17c.- TE KOOP 6 zware M. Jenniskens, TE KOOP bijenh Ant. Nijs, Veltui TE KOOP 11 bq A. Verheijen,-^ naar ieder en voor iec J.Coenen-Houla Hoisi Te koop partij t Willems, Nachtf TE KOOP toom zws J. Derks, Oostri Fantastiscl nieuwe s J.Coenen-Ho'J;i Hofsl Onze re Puntham 100 gi Boterhamworst 100 Zult ZaterdagRundei

Peel en Maas | 1958 | | pagina 76