Ebberink lieiiwjaai SL i |s i snoeiles Een blik in uw spiegel Th. Clöe Verplichte Inenting pokken. dinsdag 80 december. Kandidaatstelling K.V.P. Weens echtpaar deed „onthullingen" ADVERTENTIEN Miefce Sraeets Ch. P. G. M. van Haaren fam. Hutten-Potten bejaardenzorg Boerenleenbank Ysselsteyn Schietwedstrijden Opera Dusseldorf Slagerij J. COENDERS perc. 13j. dennenbos woonhuis Garageboxen Yoor Overalls MAXIS-korset Merk spei Voor uw P. Sliis-S Serae; fa. v.d. ei I Nieuwja^s ZakageïirfaU Bureauageik Zalig jtfi Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat op maandag 29 december a.s. des namiddags 2 uur, in het Groe ne Kruisgebouw, Merseloseweg la alhier, gelegenheid zal worden ge geven tot kosteloze inenting tegen de pokken, voor de kinderen wo nende in de kom van de gemeente, op donderdag 8 januari a.s. op dezelfde plaats en hetzelfde uur, voor de kinderen wonende in de Kerkdorpen der gemeente en op woensdag 14 januari a.s. voor de kinderen wonende in Ys- selsteyn, in het Gemeenschapshuis aldaar, des namiddags 2 uur. Men wordt verzocht stipt op tijd aanwezig te zijn. Inentingskaarten moeten worden meegebracht. Om het verloop der enting te laten onderzoeken en daarna te ontvangen het bewijs, dat de in enting met goed gevolg heeft plaats gehad, moeten de kinderen, die op 29 december 1958 geënt zijn terugkomen op donderdag 15 janu ari 1959, die op 8 januari 1959 ge- ent zijn op donderdag 22 januari 1959 en die op 14 januari 1959 ge- ent zijn op woensdag 28 januari 1959, op dezelfde plaats en hetzelf de uur als boven aangegeven. Volgens de Inentingswet moeten de kinderen, voordat zij de leeftijd van één jaar bereikt hebben, wor den geënt. De kinderen moeten op de dag der enting 3 maanden oud zijn en gezond. Venray, 23 december 1958. Burgemeester en wethouders vrnd. Mr. A.H.M. Janssen, burgemeester H. Vorst, secretaris. Dinsdagavond om 6 uur is er weer gemeenteraadsvergadering, waarvoor o.a. op de agenda staat een schrijven van de bewoners van de Heidse Peelweg. over de toe stand van die weg. Verschillende grondverkopen zijn voorgesteld: nl. 365 mr. in de Pr Hendrikstraat k f 4.70 aan G. J. Centen, het stuk oude weg naast het pand van F. Laurensse, Maas- heeseweg voor f 382.50. Aan Erven vd. Hogenhof te Merselo 31 m2 a f 2.50, om het perceel, waarop zij gebouwd hebben, haaks te kunnen maken. 540 m2 a f 1.per m2 als bouwterrein te Yssselsteyn aan P. van Vegchel, Merselo. Op haar beurt wil de gemeente ook grond aankopen, o.a. van W. Nelissen, Overl. weg 33. Hierin ligt reeds het stamriool.maar de grond zelf heeft men ook nodig voor een aan te leggen weg. Het voorstel is, om f 4000 voor circa 690 m2 grond te betalen, waarin dan vergoeding is inbegrepen voor inkomstenderving, verbouwing kip penhokken enz. Voor de verbetering van de Hen- seniusstraat was indertijd 19 m2 grond nodig van de Wed. G. Ber kens. Hiervoor wordt een prijs van f 3.genoemd. Voor de uitbreiding van de N.V. INALFA en de verwezenlijking van plan Zuid moeten enkele wegen aan het verkeer onttrokken wor den. Desbetreffende voorstellen komen nu ter tafel. Omdat men in plan West niet gauw nog allemaal kippenkooien etc. kan plaatsen, wordt thans voorgesteld, dat een plan van uit breiding in onderdelen wordt voor bereid voor het gebied begrensd door de Vlakwaterweg, de Lange- weg, de Hoenderstraat en de tot daar door te trekken Hoebertweg. Een ander voorstel is de wijzi ging van de vergoedingen, welke de gemeente betaald aan het Zie kenhuis alhier, voor de verpleging van besmettelijke zieken. Voorgesteld wordt om alle raads vergaderingen ook in de toekomst te beginnen om 6 uur. Een nieuw lid van het Burgerl. Armbestuur moet gekozen worden, in de plaats van H. Goumans. Voorgesteld worden H. Voermans Leunen K 9 en A. Loonen Leunen K 85. Voor de scholen en de finan ciering van hun plannen komen een aantal voorstellen ter tafel. Een nieuwe bezoldigingsregeling is opgesteld, waarin alle loonsver hogingen en veranderingen staan omschreven. Dan worden de volgende begro tingswijzigingen voorgesteld: f 4.500 voor Burgerl. Armbestuur, dat met het haar toegekende be drag voor 1958 niet is uitgekomen; f 3.500, zijnde de helft van de kosten voor het verleggen van de hoogspannings-kabels in Venray Oost; f 8.200 extra voor de inrichting van het pand Min; f 3.500 voor uitbreiding van ar chiefruimte en aanschaf van kas ten enz. Een volgend voorstel is de uit breiding van het industrie-terrein aan de Maasheeseweg, waarvoor dan echter de laatste puinhopen van de puinplaats geruimd moeten worden. Men wil dit uitbesteden aan een Helmondse firma, die voor het zeven van het puin en het vervoer f 6000 en voor de compost en de egalisatie f 6000 vraagt. Nieuwe geestelijke adviseur Als opvolger van de Weleerw. heer P. v, Leipzig is als geestelijke adviseur benoemd van de Dek. afd. St. Liduina en de Stichting Werk plaats te Venray de zeereerw. pater Rector van de Rectoraats- kerk dr. Wolfgang Smits. Op 28 en 29 december a.s. moet in alle afdelingen van de K.V.P. Limburg de candidaatstelling plaats vinden voor leden van de Tweede Kamer. De afdelingen moeten daarom op korte termijn alle nodige maat regelen nemen. Schriftelijk bericht wordt niet gegeven aan de afdelin gen in verband met de a.s. feest dagen. De gestelde kandidaten moeten 30 december zijn opgegeven aan Kringsecretariaat der K.V.P. te Heerlen, Schaesbergerweg 97. Brievenbus Vredepeel Aan de school in de Vredepeel, zal een brievenbus worden geplaatst. Post op nieuwjaarsdag Nieuwjaarsdag wordt geen post bezorgd. Regeling als op zondag. Het kantoor is alleen geopend van 8—9 uur voor telegraafdienst Wild varken Dooi de jager Mart. Martens op den Buus, werd in de Boschhuizer- bergen een wild varken geschoten. Nog een dergelijk exemplaar moet er in de buurt rondzwerven. Emigratie naar Oost-Afrika De heer W. H. Geurts, alhier, die in de maand juni van dit jaar zijn studies aan de Hogere Zuivel- school te Den Bosch voltooide, is inmiddels geëmigreerd naar Kenia (Bri is-Oost-Afrika) Hij werd aldaar benoemd tot as' sisten t-dlrekteur aan de Kenia Coop. Creameries Ltd. te Nairobi. Mevr. Kruysen-Meestei s 25 jaar vroedvrouw Op 9 januari zal mevr. ICruysen- Meesters haar zilveren ambtsjubi leum vieren als gemeente-vroed vrouw. Op die dag zal zij in de raadzaal gehuldigd worden. Vastelaovend Op nieuwjaarsdag is wederom het traditionele boerenbal in Ven ray, en de Piëlhaas nodigt iedereen uit, de boerenkielekes en de toeren maar weer eens te voorschijn te halen. Het begint nu zo langzamer hand naar carnaval toe te gaan, immers 8 febr. is het al zover en er moet nog een heel programma afgewerkt worden. Dat betekent ook, dat men zo langzamerhand in verschillende ver enigingen eens zal moeten gaan denken aan bijdragen, welke ze dit jaar zeker zullen geven aan de op tocht en de boerenbruiloft. Mits tijdig aangepakt, behoeft een en ander heus geen kapitalen te kosten, maar men moet het niet op het laatste ogenblik laten aan komen. Ook op de kerkdorpen begint het feest te groeien. We wijzen op het waterrattenbal In het Veulen en hetboerenbaJ in Merselo. De vastel- aovesklup van Leunen, vraagt al nieuwe vastelaoveslïedjes. Teksten en melodie voor jan. bij de secretaris ingediend, dingen mee naar een mooie prijs. Kerstviering Invalidenbond Traditiegetrouw zal op dinsdag a.s. door de Kath. Invalidenbond St. Liduina, Dek. Afdeling Venray wederom een kerstavond worden georganiseerd in zaal Wilhelmina. Het eerste gedeelte van deze avond zal in de sfeer van het kerst gebeuren blijven. De geestelijke adviseur zal het kerstverhaal en een kerstbood schap uitspreken, omlijst door kerstliederen, gezongen door het verpleegsterskoor van Huize St. Anna onder leiding van Soeur Gaudentius, direktrice van deze inrichting. Het tweede gedeelte zal bestaan uit een gezellig samenzijn terwijl de Boerenkapel van Jo van Els uit Venray de stemming hoopt op te voeren met vrolijke klanken. Tevens zal de bekende Limburgse troubadour en radio-ster Frits Rademacher uit Sittard eveneens deze avond de gast zijn. In verschillende duitse kranten, o.a. in Rheinische Post, kan men een soort interview lezen met het echtpaar Hohmeister uit Wenen, wat dan in hoofdzaak handelt over het Duitse kerkhof in Ysselsteyn. Afgezien van een persoonlijk ver haal wat niet klopt, doet dit echt paar hierin zo tussen de regels door uit komen, dat, als zij er niet ge weest waren, het hele kerkhof er feitelijk onverzorgder bij zou liggen. Dit is toch wel in flagrante tegen stelling met de waarheid. Zo vertelt het echtpaar Hohmeis ter in dit artikel, dat zij na jaren en jaren zoeken, eindelijk de laatste rustplaats van hun zoon in Yssel steyn vonden. Ze zijn daar naar toe gegaan, hebben have en goed verkocht in Wenen en besloten te blijven. „Aber nicht r.ur das Grab ihres Sohnes begannen sie zu plegen, sondern sorgten auch für die Graber der 30 000 soldaten..." Zo luidt het in het artikel van Rheinische Post, waarbij de verslaggever zich maar niet zo heel druk gemaakt heeft, hoe het mogelijk was, dat twee oude mensen dat klaar speelden.... Verder in dit verhaal heet het, dat 10.000 onbekende soldaten op het kerkhof liggen, die echter niet vergeten worden, omdat dit Weense echtpaar al tien jaar lang de plicht op zich genomen heeft deze ver geten graven te onderhouden... Dit alles klopt natuurlijk niet... Feit is, dat einde 1948 een echt paar uit Wenen hier aan kwam om het graf van hun enige zoon te be zoeken. Die zoon was onder de oor log nabij Soesterberg gevallen en in de omgeving van Den Haag be graven. Hiervan is het betrokken echt paar door de duitse autoriteiten indertijd officieel van op de hoogte gesteld en toen na de oorlog, zijn stoffelijke resten naar het kerkhof in Ysselsteyn werden overgebracht, is het via het Rode Kruis en de Oostenrijkse regering, ook daarvan weer officieel in kennis gesteld. Hun verhaal als zouden zij jaren lang gezocht hebben naar dit graf, is dus onwaar, Ze zijn nog verschillende malen hier geweest, totdat zij in contact kwamen met de beheerder van het VVV-gebouwtje aldaar en met hem 'n arbeidscontact aangingen, waar bij het echtpaar voor de daarin gevestigde winkel en restauratie zouden zorgen. De mensen hebben dat plichts getrouw gedaan, al werden na ver loop van maanden hun eisen steeds groter en bleek naderhand, dat zij de enige beheerders waren van dit gebouwtje. Het enige wat zij gedaan hebben hebben is, opdrachten van Duitsers om kransen te leggen op graven, maar dat was dan ook het enige. Die kransen hebben ze in hun winkeltje verkocht en hiervan kre gen zq provisie. Die geweldige liefde voor het kerkhof liep dus door hun eigen portemonnaie. Dit heeft tot begin 1958 geduurd, tot het echtpaar naar Wenen op vakantie ging. Naar hetzelfde Wenen, waar zij hun huurkamers hadden aange houden en hun eigen meubeltjes etc. hadden staan. Ze zijn van die reis niet meer eruggekomen en schijnen er nu plezier in te hebben interviews af te geven, dat zij de enige en trou we bewaarders zijn van hat kerk hof, dat nu onherroepelijk een jan boel zal worden, nu zij er niet meer zijn Dat zij als dank voor het aan genaam verpozen verschillende be zoekers uit Duitsland zogenaamde ..onthullende brieven" gezonden hebben, met de meest pertinente leugens, is een ander punt, dat wel te denken geeft. Als verantwoordelijke Duitse kranten dergelijke onzin, ja leugens op kunnen nemen en niet eens de moeite kunnen doen een en ander te verifiëren, stellen ze zich op 'n weinig hoger plan dan dit Weense echtpaar, dat wei op zéér eigen aardige wijze dank brengt voor wat Nederland deed voor hun enigst kind...! Ongeluk Op de vooravond van Kerstmis werd in Overloon een voetganger gegrepen door een motorrijder, toen hij plotseling de weg overstak. Beiden kwamen ten val, waarbij ze ernstige kneuzingen en verwondin gen opliepen. De motor werd be- scViadlgd. Verkiezingen op 12 maart Zoals uit de regeringsverklaring blijkt, zal de Tweede Kamer worden ontbonden op donderdag 19 maart. De kandidaatstelling zal op 28 jan. plaats hebben, de verkiezing op donderdag 12 maart. De beide Kamers, de zittende Eerste Kamer en de nieuw ge vormde Tweede Kamer zullen op vrijdag 20 maart voor het eerst bijeenkomen en wel in de Verenig de Vergadering. Door trein gegrepen Dinsdagavond is te Helmond de 66-jarige gepensioneerde A, Dan- kers, door de uit Venlo komende personentrein gegrepen en nagenoeg op slag gedood. De man passeerde met zijn fiets aan de hand een zgn. voetgangers oversteekplaats aan de Deurnese- weg en heef t waarschijnlijk de trein niet opgemerkt. Zijn fiets is aan de locomotief blijven hangen, waar door het ongeluk, toen de trein op het station Helmond stopte, werd ontdekt. Even later werd de man tegen de afscheiding van de spoor lijn gevonden. Coöp. diepvries-vereniging Te Walsberg Deurne, is een coöp. diepvries-vereniging opgericht. 40 leden met gezamenlijk reeds over 60 laden van de diepvrieskluis be schikkende, zijn reeds ingeschreven. 24 km zandwegen De gemeenteraad van Deurne, krijgt een voorstel te behandelen om 24 km zandwegen te verharden. Hiermee zou ruim een half miljoen gemoeid zijn. Maashees krijgt parochiehuis De parochie Maashees krijgt een parochiehuis na lang wachten. De verschillende goedkeuringen zijn afgekomen zodat binnenkort over gegaan kan worden tot de aanbe steding en -de bouw. Brommers brommen In de eerste veertien dagen van de door de Eindhovense verkeers politie in samenwerking met de rijkspolitie georganiseerde brom fietsactie van twee maanden, heeft de politie in Eindhoven, niet minder dan 477 processen-verbaal moeten opmaken tegen bromfietsers. Het betreft hier overtredingen met de bromfiets, zowel als het rijden op ondeugdelijke brommers, waarvan er een aantal ingenomen moesten worden. Het aantal aan rijdingen waarbij brommers be trokken waren is overigens reeds aan het afnemen. 25.000ste schip in Botterdam Op Kerstdag arriveerde in de haven van Rotterdam het 25.000ste schip van dit Jaar. Het was het duitse schip „Würtemberg". Vorig jaar werd dit aantal eerst op oude jaarsdag bereikt. Nederlandse bevolking In de eerste tien maanden van dit jaar bedroeg liet aantal hu welijken in Nederland, volgens op gave van het Ceniraal Bureau voor de Statistiek: 75.613 tegen 77.727 in de overeenkomstige periode van 1957. Het aantal levendgeborenen be droeg 197.876 tegen vorig jaar 196 469 en het aantal overledenen 69 382 tegen 67.723. Het aantal immigranten in de eerste tien maanden van 1958 be droeg 60 938 tegen vorig jaar 40.618 en het aantal emigranten 48.640 tegen vorig jaar 56.629. Het aantal inwoners van ons land bedroeg op 1 november jongstleden 1.235.870. Kerstboodschap van Paus Joannes XXIII In Zijn kerstboodschap tot de wereld, heeft Paus Joannes XXIII, het gebrek aan goede wil bij de mensen tot het volgen van Gods roepstem, 't verschrikkelijkste pro bleem in de menselijke geschiedenis en in het leven der mensen en volkeren genoemd. Slechts eenheid en krachtige ver sterking van het apostolaat van de waarheid en ware menselijkheid en christelijke broederschap, kunnen de ernstige gevaren, die de mens heid bedreigen, door de verwarring wanneer de desillusie over de be loften van het materialisme en de uitkomsten van de moderne tech niek uiteindelijk groot zal zijn, tegen houden. De Paus wees op het beangsti gend probleem van de gespleten eenheid van het erfdeel van Chris tus en herinnerde ook aan de toe stand van de Kerk in China. Paus Joannes bracht hulde aan wijlen Paus Pius XII, die hij de „engelachtige herder" noemde. Hij herinnerde ook aan de 19 kerst boodschappen van Zijn Voorganger, waarin op Eenheid en Vrede wordt aangedrongen. Tenslotte sprak hij de hoop uit, dat de goede voornemens van het Kerstfeest mogen worden voort gezet in het nieuwe jaar, zodat voor 'de gehele wereld 1959 een jaar van gerechtigheid, goedheid, en vrede een waarlijk gezegend jaar worde. Oeteldonk De Oeteldonkse carnavalsclub in 's Hertogenbosch, zal voor het eerst in haar geschiedenis een wedstrijd uitschrijven voor een carnavals schlager. De bekroonde schlager zal nog dezelfde avond worden vermenig vuldigd en ingestuurd. De com ponist ervan zal zich „hofdichter" mogen noemen. De ramp in de mergelgroeve te Ziehen Volgens nog niet bevestigde ge ruchten zouden zich onder de inge- slotenen, op wier behoud geen hoop rneer bestaat, ook twee of clrNcderlandero bevinden. Dat behoeft inderdaad niet uitgesloten te zijn. In de laatste dagen heeft men in alle haast extra krachten aangeworven om met de pluk bij te blijven. Donderdag werden nog dertien personen als vermist opgegeven. Pokken in Heidelberg Vermoedelijk tengevolge van be smetting door een uit India gere patrieerde arts, zijn in Heidelberg 8 gevallen van pokken geconsta teerd, waarvan een ernstig. De be volking van Heidelberg, wordt thans tegen deze besmettelijke ziekte in geënt. Op het paard In Parijs arriveerde Lily Bardo, 27 jaar oud en een verwoede vrou welijke ruiter. Ze had zojuist een rit beëindigd van 7000 kilometer, die gegaan was van Parijs naar Istanboel in Turkije en dan weer terug. „O, het is helemaal geen stunt, ik houd alleen maar van paard rijden", zei ze na aankomst. De trip had zeven maanden geduurd. Ze heeft er nog niet genoeg van en denkt nu over een rit naar Moskou. Gezondheid Had u nu ook altijd gedacht dat de Zweden, die grote, blonde vikin- gers, over het algemeen de gezond heid in persoon schijnen te zijn Nu, het schijnt maar zo, vooral geestelijk. Aldus tenminste een medisch rapport uit de Zweedse hoofdstad, dat zonder blikken of blozen beweert, dat 40 procent van alle Zweedse inwoners aan lichte geestelijke storing lijdt. In Stock holm vertoont zelfs 40 procent van de bevolking tekenen van neurose. VERLOOFD Nijmegen, december 1958 Dinsdag 30 december te geven door M. BOUMANS, nm. half 2 op het bedrijf van P.J. Duijkers, Castenray. Vanuit de Missie El Salvador C.A. wenst Jac. Billekens familie, vrienden en kennissen Zalig Nieuwjaar. Dankbetuiging Door deze betuigen wij onze op rechte dank aan familie, buren en allen die blijk van medeleven ga ven bij de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onze dierbare man en vader H. Rutten Heide, dec. 1958. VERLOREN damespolshorloge T.b.t.t.b. bij Volleberg, Tel. 362, Henseniusstraat 20 ZALIG KERSTFEEST en GELUKKIG NIEUWJAAR aan familie, vrienden en bekenden Sjaak v.d. Munckhof-Keijzers John en Sjefke St. Helena-Goudmijn c/o le mijn via Henneman Oranje-Vrijstaat Frans v.d. Munckhof-v. Vliet 32 Mulder-Avenue Springs Strubenvale Transvaal Z.A. Zalig Kerstfeest Zalig Nieuwjaar aan familie, vrienden en bekenden Rev. Father J. Kemps Toon Pouwels Har Pouwels Jacques Kessels Frans Pouwels Har Pouwels Arthur Esser Piet Voesten 617 Lafayette Ave. Gretna (La.) U.S.A. Wij wensen familie, vrienden en bekenden ZALIG KERSTFEEST en GELUKKIG NIEUWJAAR PIET WILBERS MIA WILBERS-SIJBERS MARYAN JAN SIJBERS Oshawa, Ontario, Canada. JACQ. MARTENS CARLA MARTENS-SIJBERS Sydney N.S.W., Australië. Aan allen die hun steun ver leend hebben aan de hartelijk dank en tevens een Zalig Nieuwjaar 1 HET BESTUUR is op 2 en 3 januari voor alle bankzaken gesloten Beveelt zich aan voor dorsen met pic-up pers, met touw en grote balenpers J. Verbruggen, loondorser Hoofdprijzen: waardebon van f 50.- en 25.- Zondag 28 dec. in cafés Schellen en Klomp. Prima dagprijzen. Af kampen 8 uur in café Schellen voor de hoofdprijzen alleen voor hen die in de twee voorgaande wedstrijden meer dan 130 punten hebben geschoten in twee series. P.D.V. DE ZWALUW Zondag 4 januari „De verkochte Bruid" van Smetana. Reis plus opera van Venlo vanaf f7.50 Opgave bij Boekh. v.d. Munckhof Venray, tel. 04780-512. Flanellen Jongenspyama's in effen en gestreept zeer voordelig bij EBBERINK Onze reclame Gekookte ham 100 gr. 55, 250 gr.130 Boterhamworst 100 gr. 30, 250 gr. 65 Vrijdag en zaterdag Biedt zich aan R.K. meisje 20 jaar als hulp in de huishouding, liefst in Venray. M. Smits, Grotestraat 5, Well L Vers gehakt 500 gr. 140 Allen Zalig Nieuwjaar Gratis zwaar brandhout Werk boomrooien Leunseweg. Te koop partij biggen J. Meijers, Overbroek H 13 TE KOOP vette konijnen Fr. Janssen, Leunen K 62 TE KOOP 4 zware biggen Cox, Oirlo F 16 TE KOOP gelegen Boshuizen. Adres bureau van dit blad. TE KOOP roodbonte vaars 31 dec. aen telling. Wed. L. Weijs, Leunen K 5 Te koop Patersstraat 10, direct te aanvaar den, met bijbehorende achterbouw, welke verhuurd is aan het Soc. Char. Centrum. Adres bureau van dit blad. Te koop gevraagd afgekeurde koeien en zieke varkens Cor Kremers, Carmelietenstraat, Boxmeer, Tel. 08855459. te huur Te bevragen bij fa. Volleberg, Henseniusstraat. Te koop gevraagd worstkoeien, zeugen en beren Koos Kremers, Vierlingsbeek Telefoon 04781-292 Biedt zich aan meisje 21 jaar als hulp in de huishouding voor halve dagen. Pastoor Ruttenstraat 4. naar EBBERINK Wafelpannen Wonderpannen Cakeblikken Tulband vormen Vlablikken Vlahorren enz. enz. enz. J. Coenen-Houlackers Zonen Hofstraat zegt U reeds of U het juiste korset draagt. Laat U daarom de juiste voor lichting geven voor dit belangrijk onderdeel van uw toilet. Komt U eens een KORSET passen. Dit korset voldoet aan alle eisen. Het is een behoud voor uw figuur en het zit gemakkelijk. Bovendien brengen wij in de lagere prijsklasse het prima pasvorm en afwerking. Step ins Gaines Jarretelhouders Onze collectie bustehouders is fantastisch. Lichte kleine modelletjes in satijn, poplin en nylon. Slank afkledende, met lange maag banden. Stevige BH's met voorsluiting voor zwaardere figuren. Komt U eens kijken Marktstraat 5 na^r J.Coenen-HoutaqJti Hofsti elke gewenste of verande Tevens alle v<föj boomkwekerij Kwekerij-Tuinari Kemp weg 5 j in een reuze J.Coenen-Houtaclci Hofstra br ka wc nkar J.Coenen-HoufecKE Voor feesten gr verhuurt gtes, porcelei Bezorgen en.^gha Grotestraat 29 a -r- in een gewet&igc J.Coenen-Houiack Hofctra V* lAKM ollo l) U allen'"Wèto^A Laat hét So§te U nietfoeckelo Dat's de tyd, di Zonder dat Hartelijk dank gunst, onder bi mandatie in.,19 I Textiel i naast Raadhuis Dames TÏ Hemdjes en: Bi in wol en h in fantasie en in

Peel en Maas | 1958 | | pagina 252