(ampS Preiplanten badku Ceint INHA HET WAR Slagerij J. dames sl EBBEMM Zondagsdienst huisartsen Afscheid Deputé Peters Ridder van de Nederlandse Leeuw Joh. Maria Chr. Wijnhoven Burgerlijke Stand Venray Overhemden Damesblouses binderdoeken en dekkleden Landbouwerswoning degeSijk meisje zelfstandig meisje net meisje Ligstoelen Tuinstoelen Rieten stoelen Het Warenhuis „Hel Wille Huis" Alle naaistei Het Kno Het Wan damessén EBBERINK Voor vl en aai: „Hel Witi Het Knoi Aan de mode-vakschool te Oirlo, zijn woensdag geslaagd voor costumiêre, de dames: T. Hagens, Veulen; N. Camps, Oostrum. Voor lingerie: F. Steeghs, Oirlo; B. Cus- ters, Oostrum; T. v. Ooi, Oirlo; N. Camps, Oostrum; B. Steeghs, Oirlo. In tegenstelling met wat op de voorpagina staat vermeld heeft niet Dr. v.d. Meer de zondagsdienst maar Dr. VAN THIEL Stationsweg 9 Telefoon 465 Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend, dat vanaf heden op de secretarie, afdeling I, gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage is gelegd de ver ordening op de keuringsdienst van slachtdieren en van vlees in de ge meente Venray, vastgesteld door de raad dezer gemeente in zijn ver gadering van 1 april 1958 en goed gekeurd door gedeputeerde staten van Limburg bij hun besluit van 19 mei 1958, 4e afdeling, no B 7637, Zij is tegen betaling der kosten, hetzij in druk, hetzij in afschrift, algemeen verkrijgbaar. Venray, 5 juli 1958. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders der gemeente Venray, brengen ter openbare kennis, dat op 23 juni 1958 is ingekomen een schrijven van Hendrlkus Antonius Hubertus Rongen, van beroep winkelier wonende te Venray-Oirlo E 25, waaruit blijkt, dat hij volhardt bij zijn op 19 oktober 1956 ingediend verzoek om vergunning voor de verkoop van sterke drank in het klein, op welk verzoek destijds afwijzend moest worden beschikt uitsluitend op grond van het feit, dat het wettelijk maximum aantal vergunningen voor Venray was bereikt. Verzoeker wenst thans in aan merking te komen voor een tap- vergunning voor de rechtervoor- kamer, groot 86 m2, van het per ceel Oirlo E 25 te Venray. Binnen twee weken na dagteke ning dezer bekendmaking kan een leder tegen het verlenen van een vergunning schriftelijke bezwaren bij het gemeentebestuur indienen. Venray, 5 juli 1958. Burgemeester en Weth. voornoemd, A.H.M. JANSSEN, Burgem. H. VORST, Secretaris Amsterdamse kinderen twee weken naar Venray De St. Vincentiusvereniging uit Amsterdam heeft een beroep ge daan op de katholieke gezinnen in Venray, om gedurende de laatste 2 weken van augustus een aantal katholieke jongens en meisjes tus sen 6 en 14 uit Amsterdam in hun gezinnen op te nemen. Het gaat over een dertigtal kin deren, die in de grootstad enorm veel te kort komen zowel geeste lijk als lichamelijk. Men moet in de stad gewoond hebben, om te beseffen wat het voor deze kinde ren betekent twee weken heerlijk buiten te zijn. Ze knappen er van op en doen een dosis gezondheid op, waarvan zij in de winter vooral de vruchten plukken. Wij verwachten, dat er in Venray en omgeving voldoende gezinnen zijn, die dit mooie werk van barm hartigheid op zich willen nemen. Men kan zich hiervoor opgeven bij broeder portier Leunseweg 1. In lichtingen zijn te verkrijgen bij pa ter Rector en pater Urbanus. Mater Amabilisschool Alle meisjes die zich hebben op gegeven voor ons schoolreisje wor den om 7 uur verwacht aan de huishoudschool a.s. dinsdag 8 juli. Voor één keer brood meenemen. Ook de consumptie is voor eigen rekening. Mocht je onverwacht verhinderd zijn, laat dit dan uiterlijk maandag weten, zodat we niet onnodig be hoeven te wachten. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar! Gildefeest 26, 27 en 28 juli a.s. zal schutterij St. Anna een groot gildefeest or ganiseren, waaraan alle schutterijen uit deze contreien deelnemen, zodat zeker op zondag 27 juli honderden schutters hier worden verwacht. Er zullen verschillende wedstrij den worden georganiseerd en de schutters van St. Anna, zijn volop doende om een en ander zo goed mogelijk te organiseren. Ze hebben daarbij wel pech gehad want het hen reeds maanden geleden beloof de feestterrein was op het laatste moment niet meer beschikbaar, zo dat hals over kop een nieuw ter rein moest worden gezocht. Men heeft dit nu gevonden in de Post- straat, zodat de feestelijkheden mid den In de kom gehouden worden. Bakker s vacant! c In navolging van de slagers heb ben ook de bakkers een vacantie- regeling ingesteld, welke inhoudt, dat onze 14 Venrayse bakkers in 4 groepen met vacantie zullen gaan en hun zaak dus zullen sluiten. In onderling overleg heeft men het de klanten zo gemakkelijk mogelijk ge maakt, zodat de broodvoorziening geen gevaar loopt en de klant geen ongerief heeft. Zondag 13 juli gaat de eerste groep op vacantie. De namen der vacantiegangers vindt U in achter staande advertentie. Ongeluk Op liet kruispunt nabij de kerk te Oirlo werd een fietser aange reden door een autobus. De fietser werd met een hersenschudding op genomen In het ziekenhuis alhier. De fiets met aanhangwagentje was flink beschadigd. In de laatsse vergadering van het college van Ged Staten van Lim burg welke maandag in het gou vernementsgebouw in Maastricht werd gehouden nam de Gouverneur Mr. dr. Fr. Houben afscheid van de deputés W. Derks en Th. Peters, die hij de zilveren legpenning van de provincie Limburg mocht ver lenen wegens hun vele en uitzon derlijke verdiensten voor het gewest. Bij het afscheidsdiner, waaraan ook de dames der scheidende deputé's aanzaten, deed hij mede deling van het feit dat H.M. de Koningin de scheidende deputés benoemd had tot Ridder van de Ned. Leeuw. Hiervan deed hij in de Staten vergadering van dinsdag officieel mededeling van deze hoge onder scheidingen en hij roemde beide mannen voor het vele, wat zij tot stand hebben gebracht ten behoeve van Limburg. Hij bracht hen dank voor de aan gename samenwerking, die hij als commissaris der Koningin en voor zitter der Staten in de drie afge lopen zittingsperiode van hen had mogen ondervinden en sprak zijn hoge waardering uit voor het vele werk, wat ten behoeve onzer provincie door hen is verricht. Met name noemde hij de oplossing der volgende vraagstukken t.w. de watertoevoer naar de droge gron den in Noord Limburg, het Vrede- peel-geschii, ruilverkavelingen, streekplannen en afgravingen, waar aan beiden gezamelijk en ieder af zonderlijk hun beste krachten heb ben gegeven. Hij wenste hen van harte geluk met de hoge onder scheiding hen11 door de Koningin verleend en noemde het een eer hen de zilveren-legpenning te hebben kunnen uitreiken, die zij ten volle hebben verdiend voor hun werk ten behoeve van Limburg. De Sta- tenapplaudiseerden gul op dit woord van gelukwens en dank. Huldiging in Oirlo Ook de Oirlose"£emeenschap bleef niet achter bij deze hoge onder scheiding van de heer Peeters. Woensdagavond, terwijl het onweer in de verte rommelde, bracht de Oirlose fanfare en het Gemengd koor de heer Peters een klinkende aubade, waarbij de president de heer Claessens namens de Oirlose gemeenschap gelukwensen aanbood voor deze hoge onnerscheiding. Hij wees er op dat dezelfde gelukwen sen reeds gebracht hadden mogen worden bij de benoeming van de heer Peters tot Officier in de Orde van Oranje Nassau, welke benoe ming reeds eerder het accent ge legd had op de vele verdiensten van de heer Peters voor ons gewest en in het bijzonder voor Noord Limburg. Hij noemde dit Ridderschap een waardige bekroning van een leven van veel en hard werken voor de maatschappij, die op zulk een wijze wel een bijzonder waardig en eer vol besluit kreeg. Met de wens dat het Meester Peters gegeven zou zijn nog vele jaren van zijn verdiende rust te mogen genieten sloot de heer Claes sens zijn woord van gelukwens, echter niet zonder mevrouw Peters met een bloemenhulde verrast te hebben en ook haar gedankt te hebben, dat zij haar echtgenoot zo veel jaren een steun en hulpe ge weest is bij zijn zwaar en verant woordelijk werk. Met een klinkende feestmars en een grootse aubade van het gemengd koor onderstreepte men deze woorden van de heer Claessens. Ook de Zeer Eerw. Heer Pastoor sprak een woord van gelukwens, waarbij hij het vele werk belichtte wat de heer Peters gedaan heeft voor de Oirlose parochie. Het Is, aldus deze spreker, tekend, dat een van zijn laatste handelingen als deputé de goedkeuring was van de provinciale subsidie voor de Oirlose torenbouw, Ook hij wenste de heer Peelers een verdiende rust toe, al garandeerde hij hem bij voorbaat dat zijn hulp nog wel eens zou worden ingeroepen bij de oplossing van Oirlose problemen. De heer Peters bracht dank voor de hulde hem en zijn echtgenote gebracht. Hij was dankbaar voor deze erkenning van zijn werk wat hij gedurende 48 jaren voor de ge meenschap heeft mogen doen en was erkentelijk voor de hulp, steun en vriendschap die hij daarbij had mogen ondervinden. Hij deed een dringend beroep die goede samen werking onderling, maar ook in het verder maatschappelijk verkeer te bewaren. Dan begon een druk bezochte receptie en een overvloed van ge schenken en bloemen toonden de belangstelling en de deelname bij deze grootse onderscheiding van de scheidende deputé. PATRONAAT Vanavond en morgen is er weer normaal patronaat. Bij goed weer zal er wel oor de liefhebbers voet ballen zijn, maar wij komen eerst allemaal bij elkaar in het club gebouw. In verband met leidersweekend en de hernieuwing der doopbelof ten kon niet iedereen paraat zijn. Wij verwachten nu, dat iedereen weer aanwezig is of zich even komt afmelden. Over 14'Öagen zal ons laatste grote proefbivak zijn, waarop we met ongeveer 60 man naar Baexem trekken in de buurt van de Heelder peel. Duivenvlucht St. Vincent Voor de Venrayse duivenliefheb- bers die rirct 81 duiven aan de grote nationale vlucht van St Vincent deel namen, waren P. Swaghovenlrene- straat en P. Janssen Kruisstraat, de eersten die in Venray de klok konden draaien. Resp. 11.30 en 12.00 uur waren tijden. Hun duiven had den toen sinds vrijdagmiddag kwart voor 2 1032 km afgelegd. Warmbloed-fokkery Op de warmbloed-premiekeuring van het Gelders en Gronings type, te Sevenum gehouden, wist in de afd. hengstveulens, het veulen van H. Philipsen Oirlo, een 2e premie te verwerven, terwijl het merrie veulen van A. Strijbpsch in Cas- tenray, een le premie jkreeg. Bij de 2-jarige Gronings type wist varientje van Faust van A.Janssen in Venray eeiu- le premie te ver werven. De 4-jarige fnerrie Gronings type Selmien van Dijkgraaf van H. Phi lipsen Oirlo, kreeg een le premie met sterpredicaat. Deze merrie werd tenslotte ook^kampioene. Stukadoorsprys viel in Venray De minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid, Ir. H. B. J. Witte, heeft woensdagmiddag in de Ahoy- hal te Rotterdam, de prijzen uitge reikt aan de winnaars van de lan delijke metsel-, straatmaak- en stukadoorswedstrijden, die daar dinsdag en woensdag werden ge houden. Bij de stukadoorswedstrijd viel een der individuele prijzen ten deel aan de heer P. H. Fleuren uit Venray. De arbeider V. uit Ottersum, die in Gennep in dronken toestand een aanrijding veroorzaakte met zijn bromfiets en toen doorreed werd door de Rechtbank te Roer mond veroordeeld tot twee weken gevangenisstraf. Vergadering nieuwe Staten Dinsdagmorgen kwamen de nieu we Statenleden van onze provincie In vergadering bijeen op het gouver nementsgebouw in Maastricht. Voor de Satenkieskring Horst namen zitting de heren Achten (Horst), vd. Broek (Gennep) Emonts (Horst) en Loonen(Oostrum). In de vergadering van woensdag morgen werden de heren Jos. Mae- nen, Mr. Paulussen, P. Lebens en Hendrickx herkozen. De heren Dinghs Roermond en Achten Horst, volgden de afgetre den deputé's Derks en Peters op. De lieer Achten is sinds 1946 lid van de Prov. Staten voor de Sta- tenkieskring Horst. Hij is 55 jaren oud en hoofd der landbouwschool te Horst. Duizend ton grind per dag nieuw systeem, uniek in ons land. In het heuvelachtig landschap van de Dorperheide te Arcen zal in de komende jaren een kunstmatig meer ontstaan, meer met eilandjes en groenbeplanting. Dit is'tgevolg van 't in bedrijfstellen van een nieuwe grind-, zandzuig- en bewer kingsinstallatie van de N.V. „De Maasvallei", onder directie van de heer Petit uit Venray, die deze week officieel is geopend. Het gaat hier om een nieuw sy steem uniek in Nederland waarmee men tot een produktie van 1000 ton grind per dag wil komen, ofschoon de installaties slechts door vier man worden bediend. Limburg levert thans 90 pet. van al het nederlandse grind, dat wordt gebruikt voor de bouwnijverheid, betonindustrie en wegenbouw. De nieuwe installatie, waarvan de acht silo's, die elk 40 ton ma chinaal gesorteerd grind kunnen bevatten, zal niet alleen voor ons land, maar ook voor de export werken. Een Belgische onderneming heeft reeds de gehele jaarproduktie wil len kopen, maar daarop is de N.V. niet Ingegaan. Grind, zand en pannenklei liggen in deze streek sinds de oertijd in grote hoeveelheden opgeslagen. Al dit voor de bouwnijverheid kostbare materiaal is miljoenen jaren terug aangevoerd door de Maas, die toen een veel bredere bedding had. Het wordt nu van 12 meter diepte uit de grond omhoog geperst door een pomp, die stenen met een doorsnee van 18 cm. aan kan. Vervolgens wordt alle materiaal machinaal gesorteerd en naar de silo's getransporteerd, waaronder de vrachtwagens af en aankunnen rijden. Het ligt in de bedoeling, dat de nieuwe installatie hier 6 tot 7 jaar in bedrijf blijft en dan naar elders verplaatst zal worden. Hiermede vervullen wij de droeve plicht kennis te geven, dat heden na een langdurig lij den, meermalen gesterkt door de genademiddelen van de H. Kerk, op 74jarige leeftijd alhier zacht en kalm overleed onze lieve moeder, behuwdmoeder, grootmoeder, zuster en tante Mevrouw weduwe van de Heer Peter Johannes Claessens lid van de Derde Orde van de H. Franciscus. Wij bevelen de ziel van de dier bare overledene in uw gebeden aan. Venray: J.Th.W.G. Verheggen- Claessens J.L. Verheggen en kinderen Middenmeer: G.A.W. Coenen-Claessens N. Coenen en kinderen Valkenburg: Th.M.C. Obers-Claessens A.A.L. Obers en kinderen Tegelen: W.P.J. Hover-Claessens R.E.C. Hover en kinderen Venray: Th.W.G. Claessens G.J.C. Claessens-Poels en kind Familie Wijnhoven Familie Claessens Venray, 2 juli 1958. De plechtige uitvaartdienst en de begrafenis hebben plaats ge had vrijdag 4 juli. Truus Tijhuis Zjène Sijbers geven kennis, mede namens weder zijdse ouders, dat zij voornemens zijn elkaar het H. Sacrament van het Huwelijk toe te dienen op maandag 21 juli a.s. om 9.30 uur in de parochiekerk van de H. Dyo- nisius te Rijssen. Daarna zal een plechtige H. Mis worden opgedra gen om Gods zegen over hun hu welijk te vragen. Rijssen, Wierdensestraat 126a Venray, Hoenderstraat 26 Toekomstig adres: Maasheseweg 2, Geijsteren Receptie 12.30 uur in Café-Rest. J. Struik, Enterstraat 5, Rijssen van 26 juni t/m 3 juli 1958 GEBOREN: Laurensse Antonius, Oostrum D 16a v.d. Berg Elisabeth, Oostrum D 51 Keizers Antonius, Vierlingsbeek Claessens Petrus, Deurneseweg 32 Claessens Wilhelmina, idem Claessens Johanna, idem Schwachöfer Mathilda, Arkstraat 3 Derksen Johannes, Patersstr. 26a OVERLEDEN: Gijsberts Martin, weduwn. van Janssen Elisabeth te Venray. ONDERTROUWD: Michels Johannes, 32 jr, bosarb., Merselo M 33 en Poels Maria, 23 jr, Merselo N 7a. Voesten Lambertus, 25 jr, textiel- fabr.arb., Overloon C 80 en Tijssen Christina, 24 jr, Langeweg 18. Arts Mathieu, 26 jr, elec.-techn., Merselo M 114b en Gielen Paulina, 25 jr, Merselo M 22. GETROUWD: Coopmans Peter, 26 jr, landb., en Driessen Josephina, 27 jr, beiden te Venray. Peters Gerard, 35 jr, leraar en Rutjes Johanna, 21 jr, beiden te Vtnray. Voor de talrijke blijken van be langstelling, bij gelegenheid van ons 50jarig huwelijk, betuigen wij mede namens onze kinderen en kleinkinderen, hartelijk dank. Vooral dank aan de buurt en aan de Fanfare. M. Kusters-Dirckx Leunen K 68 Voor de vele blijken van belang stelling en medeleven bij het over lijden en de begrafenis van onze lieve vader en grootvader Peter Jan v.d. Heuvel zeggen wij hartelijk dank, vooral aan heren geestelijken, dr. Vercau- teren,Zusters v.h. Groene Kruisen vérder Begrafenisondern. Goumars. Kinderen en kleinkinderen i v.d. Heuvel Op woensdag 9 juli a.s. hopen onze geliefde ouders J. van Dijck en A. van Dijck-Sikes de dag te herdenken, waarop zij voor 25 jaren in de echt werden verbonden. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen. Dagadres Buitenweg 8. heeft gloednieuwe wasmachines en centrifuges met lichte emaille be schadiging voor f 145.lang- zaamwassers f 249.—, m. garantie, desgewenst afbetaling. Depots: Kloosterstraat 25 Venlo- Blerick, Tel. 4561 en Rijksstraatweg 46 Noord (bij Paterskerk) Geleen. Grootste sortering Laagste prijzen 't KNOPENHUIS A. Scheepers Tel. 375 Schoolstr. 22 Landbouwers, voor reparaties en nieuwe beveelt zich aan H. WEERTS, Zadelmakerij Oploseweg C 143b OVERLOON met aanhorigheden en bouwland te Venray Mr. M.A.A M, Receveur notaris te Venray, zal op woensdag 9 juli a.s., nam. 5 uur, in café'De Burggraaf Stations weg 1 te Venray, ten verzoeke van de Fam. Dijkmans aldaar, in het openbaar verkopen Woonhuis met schuur, stal, 2 kippenhokken en bouwland aan de Spurkt B 19a, kad. gem. Venray sectie A nos. 1479 en 1728, tezamen groot 1.98.30 Ha. Aanvaarding in eigen gebruik bij de betaling der kooppenningen, met uitz. van ca. 90 aren bij het huis, welke zijn te aanvaarden na oogst van de daarop te wassen staande rogge. Betaling der kooppenningen vóór of uiterlijk op 20 aug. a.s. Inlichtingen ten kantore van de notaris voornoemd. TE KOOP 10 zware biggen J. van Wijlick, H 40b, Veulen. TE KOOP 12 biggen P. Linssen, Burskeshof, Stationsweg 177 Konijnen te koop Kateman, Langstraat 15. TE KOOP 300 klapstoelen Jan Rongen, Rest. Museumzicht C 85, Overloon. Mevr. M. Hendrickx-Terstappen Stationstraat 7 te Swalmen, zoekt zo spoedig mogelijk, in gezin met 3 kinderen voor dag en nacht. Aanmelden Stationstraat 7 te S walmen. Tel. 04740247. GEVRAAGD werkster of werkmeisje voor 2 dagen per week. P. Janssen, Café-Restaurant De Burggraaf. Gezocht bij dame alleen, wegens huwelijk der tegenwoordige, of buishoudster (niet beneden 20 jaar) Was buitenshuis. Adres: Mej. M. Hendrickx-Crijns, Stationstraat 15, Swalmen. GEVRAAGD flinke werkster voor maandag en vrijdag. Verheugen, Grotestraat. GEVRAAGD Hermkens, Schenck v. Nijdeggen- straat 7 Blerick, Tel. 3659. voor hulp in huishoudingen winkel, enkele dagen in de week. Adres bureau van dit blad. loper v. ligstoelen HET WARENHUIS fa. Th.Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2 Grasmaaimachines Bladharken Tuinslang enz. Hofstraat 10 Julianasingel 2 Tel. 566 Het adres voor cocoslopers, traplopers, karpetten, vaste vloerbedekking, linoleum, balatum, viltzeil, verder alles voor uw woning J. F. A. de Bruyn-Delsing Langstraat 13 Tel. 230 r aparte brilmonturen!" Optiek sinds 1918 1 Voor persen van hooi houdt zich beleefd aanbevolen P. HELDENS Klein Oirlo Tel. 325 Castenray Ford Customline '54 6 cyl. Ford Taunus 15 M '56 Volkswagen Type '56 Tractor Ford-Dearborn algeheel gereviseerd eventueel met maaibalk Garage Verstraaten Tel. 289 Overloon TE KOOP nieuwe aardappelen P. Hermans, Veltum L 86. Te koop burgerwoonhuis m.30 a. grond en garage Direct te aanvaarden. Stationsweg 191 Oostrum tel. 894 verkrijgbaar by P. J. van der Putten Kruisstraat 10 Te koop nieuwe aardappelen Th. Rozijn, Oostrum C 45 Te koop vroege aardappelen 10 ct.pk Wed. H. Claessens, Gussenstraat K 67, Leunen. Gevonden in Leunen heren polshorloge Terug te bekomen bij G. Thissen H 29b, Veulen. invalidenwagentje 2pers. ledikant met spiraal en bedstukken. St. Jorispark 7. grote partij jonge hennen H. Deriks, Spurktweg. TE KOOP nieuwe aardappelen Kind. vd Boogaard, Lull C 48. TE KOOP partij biggen H. Philipsen, Laagh.weg A 12 ■fei zoekt 2 begin augustus. Adres bureau va grootste s A. Scheepers Scho Huishoud strijkpli alle hou fa. Th. Pouv Hofstraat 10 Mooie sortering bretelmodel cocktail (ha Prachtige Even kijl HET WAR fa. Th. Poutt TE KOOP huiskamer z.g.a.n. Langstraat 56. Te koop vroege aardappelen 10 ct. p.k. G. Bongers, Merselo Beek M 99 TE KOOP partij biggen Poels, Volen. Te koop 2 burgerwoonhuizen met tuinen, Maasheseweg 5 en 7. Bevragen Maasheseweg 5. Te koop toom biggen M. Voesten, Steeg-Leunen. Te koop partij biggen G.Hendrickx, Schoor H1 Leunen TE KOOP eiken parketvloer voor kamers en zalen. K. Jacobs, Heuvelstraat 11. TE KOOP 2 tomen biggen M. Jenniskens, Steeg K 70. TE KOOP nieuwe aardappelen M. Swinkels, Spurkt. TE KOOP 4 zware biggen L. Weijs, Steeg K 82 TE KOOP toom biggen G. Claessens, E 3 Oirlo. TE KOOP 2pers. massief eiken ledikant met matras, bedstukken en peluw, nachtkastje, rookstoel m. kussens, 2 kroonlampen, diverse schilderstukken, 6 antieke stoelen. Langstraat 10 (tussen 7—8 nm.) Voordelig te koop kindercommode, keukenkast, 2 lampekappen, alles in prima staat Adres bureau van dit blad. TE KOOP voldragen varkens P.J. Claessens-Poels, Ysselsteyn, Puttenweg 20. naar HET WI Ze worden gratis en geha Het adres met sp J. F. A. de Bri Langstraat 13 in suedine, in alle Kleuren ei A. Scheepers Schoc steriliseer thermorr inmaakfh dekse ringe inms&kbi oppek oppekta stenen p Alles voor d< Hofstraat 10 J Telef. Onze reel Gekookte ham 100 g: Snijworst 100 gr Tongworst 100 gr. Zult 500 Vrijdag en za Runderlappeü^ Tot en met 12 juli: vet sp TE KOOP goed onderh. kinderwagen wit, hoog model. Adres bureau van dit blad. Te koop eetaardappelen en partij handpannen H. Verstegen, Brukske. Grote sortering In wol natuurflide rayon langweipig en voor slechts 3.91 2.'

Peel en Maas | 1958 | | pagina 24