68 22 r I Zeer bijzondere attraksie I I I I Herfst Plantlijd I I I een smakelijk extra presentje 36 12 16 Voor de slachttijd i„mMkiiesson t.5 i»e. Kozakkenfeest Castenray 4}et HQaienkuti VEULEN Ook nu iot slot van 1958 en begin 1959 een (linke banket Kerstkrans of een Weihnachtsstolle Textielhandel Bedrijfskleding HOFSTRAAT Telefoon 473 PALTHE agentuur VéGé-Goudmerk-Thee VéGé-Goudmerk-Slaolie VéGé-Havermout VéGé-Macaroni VéGé-Claarpudding Uê Gé 1 LUXOR-THEATER VENRAY zaterdag 6 en zondag 7 december VOORDEEL* bomen sierheesters coniferen vaste planten „Bloemenlust" Horst „Morgen schijnt de zon" maandag 8 december HARMONIE 00STRUM Een grote keuze in: fa. II. J. lOLLGBERCI Z.V Autoverhuur MATH. HENDRIKS (herhaling wegens suksesvolle resultaten vorig jaar) Vanaf heden iol 6 januari a.s., bij ELKE aankoop van TEXTIELGOEDEREN len be drage van 35 gulden, ineens of bij ge deelten besteed, ontvangt U GRATIS thuis bezorgd met Kerstmis, Nieuwjaar en of Driekoningen te leveren door een bakker of confiseur naar uw eigen verkiezing. Ook op de kerkdorpen en randgemeenten Nadere inlichtingen verstrekken we U gaarne. orpas naast Raadhuis De dinsdagmiddagen vóór Kerstmis en Nieuwjaar geopend, eveneens elke vrijdagavond tot 9 uur- 100 gram 90 cent, nu met grote fles 168 cent, nu met per pak van 500 gram, nu met 250 gram, gesneden, 31 cent, nu met alle smaken 38 cent, nu met geldzegels geldzegels geldzegels geldzegels ïldzegels gummiringen, vleesmolens, vleessnijmachines, steriliseerketels, braadpannen, stenen vetpotten, enz. fa. Th. Pouwels Zn. Holstraat 10 Teleloon 566 Julianasingel 2 Tel. 567 presenteert met enorme trots en voldoening het meest formidabele en grandioze meesterwerk der 7e kunst Zaterdag 6 december om 8 uur, Zondag 7 december om 2.30, 5.45 en 9 uur Maandag 8 december om 8 uur, Dinsdag 9 december om 8 uur Woensdag 10 december om 8 uur, Donderdag 11 december om 8 uur Een meesterwerk zo uniek, overweldigend en grandioos, dat woorden van lof te kort schieten, om de enorme kwaliteiten van dit allesovertreffende schouwspel te kunnen uit drukken. Hier volgen enkele beschouwingen van de pers Een enorm schouwspel, doch boven alles een menselijk drama. (N. Rott. Crt.) Het volmaakte bereikt. (Haagse Post). De beste film der laatste jaren. (Elseviers Weekblad). Indrukwekkende film, boeiend en formidabel. (Algemeen Handelsblad) Uiterst knap. (Het Parool). Bijzonder fraai en machtig naar de climax toegebouwd. (Maasbode). Hoogtepunt van het seizoen. (De Telegraaf), enz. enz. De film werd onafgebroken een half jaar vertoond in Amsterdam. Den Haag en Rot terdam, brak alle bestaande bezoekrecords in Eindhoven, Leiden, Utrecht, Tilburg, etc. In Leiden zag meer dan de helft der bevolking deze collossus. De film werd met alle hoogste prijzen onderscheiden in alle landen der wereld. Nog nooit was er een film die een zo brede massa naar de bioscoop deed stromen. Nog nooit was er een film, waarover iedereen unaniem verklaarde, dat ze dit als de grootste film aller tijden beschouwden. Wij maken er uitdrukkelijk op attent, dat deze kostbare film in Noord-Limburg ALLEEN nog in Venray te zien zal zijn en dat er slechts 8 voorstellingen ge geven kunnen worden. Deze film zal ook nooit meer in hervertoning komen. Dus grijp als millioenen anderen nu de enige kans om „The Bridge on the River Kwai" te gaan zien. Als U deze film niei gaai zien dan hebt U voor nieis geleefd.... want deze film is een levenservaring, die bij niets kan worden vergeleken en zal, evenals voor de millioenen vóór U, een hoogtepunt in uw leven worden. De toegangsprijzen zijn verplicht verhoogd tot 2.50, 2.* en 1.50 alles inbegrepen. Let op de aanvangstijden (de film duurt ruim 3 uur) Zaterdag slechts één voorstelling, zondag 3 voorstellingen. Voor alle voorstellingen zijn nog plaatsen in overvloed Indien men als gewoonlijk vertelt dat bepaalde voorstellingen zijn uitverkocht, gelooft daar dan niets van, komt dan zelf naar het theater, want altijd berustte dit smoesje van uitverkochte voorstellingen op fantasie van interessante mensen. Toegang 14 jaar. ten bate van de Ruiterclub Neem extra door Uw Bovans te bestellen bij BROEDERIJ Kanaaldijk 22a - Someren Tel. 04937-480 Bovans,gekocht bij Casa Nostra, BLIJVEN onder regelmatige con trole van onze gediplomeerde selecteurs. Voor U dus GÉÉN zorg meer! Levering door geheel Nederland. Alle soorten kunt U bestellen bij Boomkwekerijen P. VAN WELL Lambertusplein 1 Tel. 04709-257 Alle planten uit eigen kwekerijen, Wij verzorgen ook de aanleg en verzorging van uw tuin. Te koop gevraagd afgekeurde koeien en zieke varkens Cor Kremers, Carmelietenstraat, Boxmeer, Tel. 08855459. Op veler verzoek zal de Toneelvereniging D.O-E.T. in zaal van Gassel te Veulen een heropvoering geven van het toneelspel in 3 bedrijven, door Arie v.d. Lugt Aanvang half 8. Entree f 1 25 p.p. Donateurs met één persoon op vertoon van kaart. Op donderdag 11 december 's avonds 8 uur in het Parochiehuis officieel afscheid als directeur van dhr. Winia bij het bereiken van zijn 70e verjaardag. Oud-leden en belangstellenden worden beleefd uitgenodigd gotische en moderne fauteuils, rookstoelen en kussens, mimi's, kloostertafels, tafel- en divankleden biedt u Elndstraat 13 Bontekoestraat 2—4 Telefoon 471 1 I Gloednieuw Volkswagen busje Prima huurwagens 6-5-4 pers. vanaf 12 ct. ESS0 Service Station Langstraat 33 Telefoon 351

Peel en Maas | 1958 | | pagina 236