wmmem SPORT H. HENDRIX St.Nicolaas koopt zijn cadeaus Gebr. Lucassen, Leunen WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN jke Diensten Goedkeurend liet St. Nicolaas kinderrijwielen autopeds driewielers poppenwagens rolschaatsen HUDORA rolschaatsen HUDORA kunstschaatsen DIANA luchtbuksen GILLETTE scheerapparaten HOHNER mondorgels ELVIRA blokfluiten ELECTRO dozen TRIX bouwdozen TRIX electr. treinen zoals byouterieën, Sola artikelen keukenuitzetten, strijkplanken, strijkijzers, stofzuigers, rijwielen Zater fag 29 november 1958 No 48 NEGEN EN ZEVENTIGSTE JAARGANG CONFECTIE VAI PEEL EN MAAS M DRUK EN UITGAVE FIRMA VAN DEN MUNCKHOF GROTE STRAAT 28 TELEFOON 512 GIRO 15C052 van 30 nov. tot en met 6 dec. PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kapelaan van Leipsig Zondag 6 30 Pierre Bom en overl. fam., 7 30 P. Baeten, 8,30 t.z.int., 9.15 hoogmis voor de parochie, met bijz int. voor een goede Missie, 10 30 J. Boots en zoon Jac., 7 uur Adventsoefening. Maandag 6.45 overl ouders Flin senberg-vd.Mortel, 7.30 P. Ouden hoven, 7.30 overJ. fam. juffr. Arts. 8.15 best.d. Fr. Vermaeten, 20.15 avondmis t.e.v. St Eloy. Dinsdag 6.45 J. de Bruyn(buurt) 7.30 t.int. van Z. H. Pau^ Joannes 23, 7.80 H. Driessen, 815 Gerard Arts en Henrica Verheijen 3kl, 8.15 mevr. Drenth. Woensdag 6 45 Hub. Custers en eclitg., 7 30 Michiel Swachofer, 7 30 dr. Bloemen, 815 H.Ew. heer Jos. Oomes 1 h„ 815 H. Ligthart. Donderdag 6 45 overl. ouders Theuw Betprams, 7 30 G. Ligthart (buurt) 7.30 overl.ouders Arts-vd. Hoogen, 8,15 best.d. Cnr. Goumans (slagersver.), 8 15 kath. mijnwer- kersbond, 78 biechten, geen H. Uur en aanbidding i.v.m. St. Nico- laas. Eerste vrijdag 6.45 overl. ouders Theuws-Beterams en 630 int.R., 7 u. Th. Siebers, 7.30 H. Thielen, 7.45 H. Hart-hoogmis. Geen avond mis i.v.m. St. Nicolaas. Priester-zaterdag 6.45 overl.fara. Loonen-van Heijster, 7.30Jacomina Theuws echtg. en dochter, 7.30 Piet Rongen, 815 Hendr. Poels en Johanna Camps lh. 8 15 St. Nico- laasvereniging, 5.307.30 biechten, 7 uur lof. De schoolkinderen Ieren deze week de 24e les op de 4de klas en les 19, 20 en 21 op de 5e en 6e klas. Maria-Congregatie Op 8 dec. a.s. zal weer de jaarl. opname van nieuwe leden plaats hebben. Aan deze opname zal weer een triduum voorafgaan, dat wordt gegeven voor alle klein-congrega- nisten in de kapel van Jerusalem en wel op 6, 7 en 8 dec. om 7.15. RECTORAAT PATERSKERK Priester van de week Pater Domitius. Eerste zondag van de Advent. Begin van het Kerkelijk Jaar. In alle H. Missen predicatie over de komende missie door Pater Ansel- mus van Egmond. De H. Missen om 6.30, 7.45 en 10 30. Om 9 uur Hoogmis en om 7 uur lof met Ad- ventsgebeden. De eerste collecte v.d. kerk, de tweede v.d. biss. noden. Maandag: H. Andreas, apostel. Dinsdag: mis v.d. eerste Advents zondag. 7.30 lof. Woensdag: H. Franciscus Xave- rius belijder. Kwart vóór 8 cursus voor 18 jarigen. Donderdag: H.Petrus Chrysologus bisschop en kerkleraar. Vrijdag: mis v.d. eerste Advents zondag. 7.30 lof. Zaterdag: St Nicolaas, bisschop en belijder. Van 3—8 uur gelegen heid om te biechten. Elke dag 'n H. Mis vd. weldoeners ADVENTS OEFENINGEN De boekjes, waarin de liturgische Adventsgebeden staan, zullen zon dagavond achter in de kerk worden neergelegd, waar men er één kan meenemen. Na het lof late men de boekjes op de plaats liggen. MIS-INTENTIES Zondag: 6 30 overl. fam. Kusters v.d. Heide, 7.45 voor Br. Licarius, 10.30 Johanna v. Rooy-Hendriks en zoon Harrie. Maandag: 7 uur overl. ouders Philipsen-Goosens en zoons Martin en Peter. Dinsdag: 7 uur Frederica Loonen- de Ponti, 7 uur bijz. int., 7.45 overl. ouders Voermans-Leissen, 8 30 overl. ouders Willems-Jacobs. Woensdag: 7 uur overl. ouders Philipsen-Goosens en zoons Martin en Peter. Donderdag 7 u. bijz.int. Vrijdag 6.15 Theodor Slits, 7 u. overl.ouders Philipsen-Goosens en zoons Martin en Peter. Zaterdag 6.15 Gretha Pouwels- Kassing, 7 u. overl. ouders Philip sen-Goosens en zoons Martin en Peter, 7.45 Elisabeth Oudenhoven- Arts en overl. ouders. PAROCHIE OOSTRÜM Zondag: le zondag v.d. advent, 7 u. H. Com., 7.30 de vroegmis, 9u. H. Comm., 10 u. de Hoogmis, van 34 mnd. aanbiddingsuur. Maandag: 7.30 gest. gez.jgt.Mina Jeuken en hare ouders. Dinsdag: 7.30 gesl. gez. jgt. Will. Meyer, echtg. en zoon. Woensdag: 7.30 best. gez. H. Mis Leon. Maas. Donderdag: 7.30 H. Mis tot zek. int. Vrijdag: le vrijdag v.d. mnd., 6 30 lm., 7.30 pl. H. Mis t.e.v. het H. Hart op te dragen voor de overl. fam. Vermeulen-Moorrees; 7.30 pl. Lof t.e.v. het H. Hart. Zaterdag: Eerste zaterdag der mnd, 7.30 best. zm. Henri Hermans, 7.30 Maria-Lof. PAROCHIE OIRLO Zondag: le zondag vd. advent, 6 30 H. Comm., lm 7 uur en 8.30, 10 uur parochiehoogmis, 3 u. rozenkrans en lof met bijz. gebeden t.e.v. O.L.Vr. van Alt. Bijst., le coll. v.d. kerk, 2e coil, voor 't bisdom. Maandag: feest vd. H. Andreas, 7.30 best. eerste jaardienst voor Aloysius Gomman?. Dinsdag: 7.30 maandstond Petro- nella Smits. Woensdag: 7.30 maandstond Anna Louisa Bos. Donderdag: 7.30 zleled. Jacobus Nelissen, 's avonds biechthoren van 57 en 89 u. wegens le vrijdag. Vrijdag: le vrijdag toegewijd a.h. H. Hart van Jezus, 6 30 H. Coram 6 45 lm, 7 30 hoogmis t.e.v. 't H. Hart, gedialogeerde H. Mis voor de school kinderen, na de H. Mis uitstelling acte van toewijding tantum ergo en zegen, stichting Baten-Jeurissen, 's avonds 8 uur vergadering vd. H Familie afd. mannen en vrouwen. Zaterdag: le zaterdag der maand toegewijd a.h. Onb. Hart v. Maria, 7 u. H. Comm., 7.30 zieled. Fran- c.sca Symons. A.s. zondag le zondag der maand buitengewone coll. voor be kerk. Zaterdagavond biechtgelegenheid in beide biechtstoelen van 5—7 uur en van 8*—9 uur. PAROCHIE LEUNEN Eerste zondag van de Advent en Solemniteit v.h. feest v.d. H. Ca- tharina. Na de H. Missen verering der relikwie. 7 uur H. Mis voor de parochie, 8 uur H. Mis v. Jan van Meijel, 9 uur H. Mis voor Peter Emons en echtgenote, 10 uur hoog mis tot dankzegging, 3 uur lof. Maandag: 7 uur H. Mis v. Willem Arts en Gertrudis Niessen, 7.30 H. Mis v. Johanna Jenniskens. Dinsdag: 7 uur H. Mis v. overl. fam. v. Dijck-Smits, 7 30 gest. jrg. Engelbert Janssen-Wismans en kinderen. Biechten vd. meisjesschool Woensdag: 7 uur H. Mis v. Peter Willemse, 7.30 gest. jrg. vd. vrouw voor Antoon Smits-Claessens, 8.30 hoogmis t.e.v. de H. Cecilia voor levende en overleden leden v. kerk bestuur en kerkelijk zangkoor, 's Avonds 7.30 cursus v. 18-jarIgen. Donderdag: 7 uur H. Mis voor Petronella Asseberghs, 7 30 Sol. gest. jaarg. Peter Andreas Peters, Theodora Thielen en Godfr. Li'jens. Blechtdag voor de jongensschool. Avonds biechten van 67 uur. Vrijdag: Eerste Vrijdag van de maand. 7 uur H. Mis, 7.45 H. Mis t.e.v. het goddelijk Hart van Jezus tot int. v.d. offeraars en oefening van eerherstel. Zaterdag: Onbevl. Hart v. Maria. 7 uur H. Mis, 7,30 H. Mis v. Jacob Thijssen en Maria Verlinden. Biech ten van 45 en 77.30. 7.30 lof t.e.v. O.L. Vrouw. Kerkpoets: Mia Weijs en Annie Buijssen. A.s. zondag maandcollecte voor onze kerk. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: le zondag vd. Advent, 2e coll. vd. geestelijke verzorging vd. emigranten, 7.30 vroegmis v.d. bekering v.d. zondaars, 10 u. hoog mis vd. parochie, 6 u. Lof en Ro zenhoedje. Maandag: Feest vd, H. Andreas, apostel, 7.30 gez. H. Mis Josephina Seykens-Coilin. Dinsdag: 7.30 gez. jrd. Godefridus Philipsen en Petroneila Cox. Woensdag: Feest v.d. H. Fran- siscus Xaverius, patroon vd. Mis siën, 7.30 gez. H. Mis Lambertus van Rhee. Donderdag: 7.30 gez. H. Mis vd. overl. fam. Emonts-Geurts, v. 67 gel. om te biechten. Vrijdag: le vrijdag vd. mnd. 6 30 H. Com., 7 u. gest. H. Mis t.e.v. H. Hart, 7 u. gez. avondmis: opgedr. v. Willem Spreeuwenberg en Jo hanna Kunen, daarna oefening vnn eerherstel en zegen met 't Aller heiligste, vanaf 6.30 gel. om te biechten. Zaterdag: Feest vd. H. Nicolaas, le zaterdag v.d. mnd. toegew. a.d. verering vh. onbevl. Hart v. Maria tevens Priester-zaterdag, 7 u. H. Com., 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vr. v. Alt. Bijst. tot int. v.h. die hiervoor offerden, v. 67 Lof en Rozenhoedje. a.s. Zondag: le zondag v.d. mnd., mndl. buitengew. coll. v.d. Kerk. Kerkpoets: Jet Maes en Tony Arts. RECTORAAT SMAKT le Zondag van de Advent: 6.15 lm. voor zegen in gezin, 7.30 be kering der zondaars, 10 u. hoogmis 6 u. Adventsoefening. Maandag 6.30 lm. t.e.v. O.L.Vr., 7.30 uit dankbaarheid. Dinsdag 6.30 lm. vd. missies, 7.30 voor priesterroepingen. Woensdag 6 30 lm. t.e.v. St Jozef, 7.30 overl. vader. Donderdag 6.30 lm. meest verl. zielen, 7.30 t.e.v. het H. Sacrament 57 biechten, 7 u. H. Uur. Vrijdag, le vrijdag vd. maand, 6 30 lm. en 7.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart, waarna uitstelling, litanie en zegen. Tussen de Missen biecht gelegenheid. Zaterdag, priester-zaterdag, 6.30 lm. vd. priesters, 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw vd. berg Carmel, 5—7.30 biechten, 7.30 lof. RECTORAAT HEIDE Zondag: Eerste zondagvd. advent 7.30 uit dankbaarh., 9 u. H. Com., 10 u. Hoogmis, gez. jgt. v. Martin Peeters, 3 u. Lof. Maandag: H. Andreas, 7.30 Jo Swinkels. Dinsdag: 7,30 Leon. Potten en Peter Litjens. Woensdag: H. Franciscus Xave rius, 7.30 Leon. Willems. Donderdag: 7.30 overl. fam. Claes Derikx, 6 u. biechten, 7.30 avond oefening voor alle jongens en meis jes van 14 tot 17 jaar. Vrijdag: le Vrijdag, 7,30 Hoogmis tot een bijz. int., 8 u. Biechthoren, 8.30 avondmis Wilh. Vousten. Zaterdag: le zaterdag, priester- zaterdag, 7 30 voor Gods zegen in 't gezin, 7.30 plechtig e opening der missie, lof met predikatie. RECTORAAT VEULEN le Zondag vd. Advent: 7 u. H. Comm., 7.30 lm. t.i., 10 u. hoogmis overi.fam. van Meijel-Cleven, 2 30 Advemsoefening en lof. Uitsluitend maandcollecte voor onze kerk. Maandag 7.30 hoogmis als 6-w.d. Gerardus van Rens. Dinsdag 7.30 lm. Willem van Ooi echtg. en zoon Willy. Woensdag 7.30 lm. vr. Drabbels. Donderdrg 7.30 lm. Jan van Meijel. Vrijdag, le vrijdag, 6.30 H. Com munie, 7 u. hoogmis t.e.v. H. Hart, tot int., algem. H. Comm. school kinderen enjeugdst.org. Uitstelling eerherstel en zegen. 'sAvonds geen H. Mis en geen lof. Zaterdag, le zaterdag, 7.30 lm. overi.fam. Burgers-Weijs, 5.30—6.30 biechten, 7.30 Marialof. Katechismus: klas 1 en 2 les 7, klas 3 en 4 les 15, klas 5, 6 en 7 les 25. Kerkpoetsen: Fien Slangen enToos CJeven. Accolieten: Fleur- kens Jan en Timmermans Jan. PAROCHIE YSSELSTEYN Eerste zondag vd. Advent: 6.30 lm. Fr. van Soest en echtg., 8.10 maandd. Jo Swinkels, 9.15 kinder mis, 10 u. hoogmis best. jg. Mart. en Henrlcus Arts. Maandag 7.30 lm. Maria Nijssen- Billekens. Dinsdag 7.30 lm. maandd. Petro nella van Vegchel-Ewals. Woensdag 7 30 lm. t.int. fam. Claessens-Poels. Donderdag 7.30 lm. fam. Arts- GieJen. Vrijdag, le vrijdag, 7.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart, best.jg. Martin Peeters. Uitstelling en toewijding. Zaterdag 7.30 maandd. Hariy Goumans, 6 u. Matialof, tot 7.30 biechten. S.V.V.-nieuws De wedstrijd van j.l. zondag in Ophoven tegen OVCS, heeft een vroegtijdig einde gebracht rnet een naar het zich in eerste instantie liet aanzien voor ons wel bij zonder ongelukkig verloop. Met nog 24 minuten te spelen, raakten onze keept r en rechtsback beiden op het eerste gezicht vrij ernstig gewond en moesten van het veld worden gedragen. De scheidsrechter staakte hierop de wedstrijd wegens ernstig ongeval. De stand was 0—0. Op een harde wedstrijd werd ge rekend, doch het geweld waarop de gastheren ons meende te moeten tracteren, ging toch wel boven de normaal toelaatbare maat uit. Ondanks deze felle en oerharde tegenstand wisten de onzen door hun betere techniek, toch de toon aan te geven en zich enkele kan sen te scheppen, die door pech niet het gewenste en verdiende resultaat brachten. Vlak na rust dreigde een achter stand toen OVCS eenpenalty kreeg te nemen, omdat een onzer achter- spelers binnen het strafschopgebied meende 't voorbeeld van zijn tegen standers te kunnen volgen en zijn tegenstander ten val bracht. Gelukkig kon v. Boven met een razend snelle reactie, deze straf schop stoppen. Venray bleef aanvallen doch tot doelpunten kon men niet komen, daar zorgden de OVCS-verdediging met alle beschikbare middelen wel voor. 24 min. voor 't einde kreeg v. Boven een trap tegen zijn hoofd en alle tekenen wezen er op, dat hij een ernstige hersenschudding had opgelopen. Gelijktijdig liep Coppus een knie blessure op, waarna de scheids rechter zoals boven aangehaald de wedstrijd liet eindigen. Gelukkig bleken achteraf de op gelopen verwondingen toch nog mee te vallen, zodat de kans bestaat, dat a.s. zondag toch nog vrij com pleet kan worden aangetreden. Eer der in de wedstrijd, had ook van Bergen zich wegens een blessure moeten laten vervangen. Het 2e elftal verloor op eigen terrein met 52 van Irene 2, Aan vankelijk zag het er niet naar uit, dat het een zware nederlaag zou worden. In het begin trok men enthousiast ten aanval en al spoe dig wist Fr. Lucassen, met een uit gekookt boogballetje, Venray de leiding te geven, Geleidelijk aan kreeg Irene de overhand op het middenveld, ook al omdat onze voorhoede lelijk af zakte. De achterhoede kreeg het zwaarder te verduren en toen men even weifelde met tijdig aanvallen, kreeg een Irene-man een goede kans om zuiver te richten en met een prachtig schot was de gelijk maker een feit Nog voor de rust nam Irene de leiding, toen een hoge bal, door onze keeper werd gemist en Irene gretig gebruik maakte van dit buitenkansje. Na rust werd het weldra duide lijk, dat er voor onze reserves geen kans zou zijn om de rollen om te draaien. De gasten gingen steeds beter en sterker spelen en liepen uit tot 31. Bij een kleine Venray opleving verkleinde M. Lucassen de achterstand tot 3—2, maar hierna werd men in de verdediging ge drongen en wist Irene de stand nog tot 52 op te voeren. Ons 3e elftal heeft het succes van de vorige zondag niet weten te herhalen. Met 31 werd in Oirlo verloren in een wedstrijd waarin voor rust beide ploegen aan elkaar gewaagd waren en de ruststand 11 de verhouding goed weergaf. Na en rust wilde het in de voor hoede niet meer vlotten, men ver gat meestal dat men in het elftal ook de beschikking heeft over vleugelspelers die ook graag zoveel mogelijk in het spel betrokken worden om hun aandeel in de strijd te kunnen leveren. DIS nam het heft in handen en wist dit over wicht in twee mooie doelpunten uit te drukken, daarbij de eindstand op 31 brengend. Wederom een nederlaag dus, on danks alle goede inspanningen tij dens de wedstrijd om het getij te doen keren. Wijzen de feiten niet op een gebrek aan training en conditie? Voor rust is men mees tal gelijkwaardig aan elke ploeg maar daarna komen de klappen en worden de nederlagen een feit. Vooruit jongens, maak gezame- iijk eens een afspraak om voorlo pig elke dinsdagavond allen te komen trainen en doe dit dan ook, wij zijn er van overtuigd, dat wel dra de laatste plaats een flink eind achter jullie zal liggen. Breng deze extra inspanning eens op in 't be lang van het elftal en voor de club in haar geheel. Venray 4 versloeg Oostrum 2 kansloos met 61. Met Harrieke als invaller inde voorhoede en aan voerder Wira op zijn oude spiJ- plaats, trok men vanaf het begin alle registers open en binnen 10 minuten was er een 3—0 voor sprong. Hierna liet men wat stoom af en kon Oostrum wat meer in de aanval komen. Na rust wisten deze eenmaal te doelpunten, doch in de laatste 10 minuten kregen we een herhaling van het begin en werd de stand op 61 gebracht. Elke voorhoede speler had het genoegen een goal te scoren en als toegift maakte een Oostrum back het laatste doelpunt in eigen goal. Door dat de afd. Limburg te kampen heeft met een gebrek aan scheidsrechters kwam het 5e elftal weer niet binnen de lijnen en kreeg dus geen kans om nieuwe lauweren te vergaren. a.s. Zondag ontvangt het le elf tal Tiglia, waartegen men van het vorig seizoen nog iets heeft goed te maken. Beide wedstrijden wer den toen met grote cijfers verloren. Hier komt nog bij dat Tigiia dit seizoen een ernstig woordje mee spreekt en momenteel met ons ge lijk staat. Reden genoeg dus om een spannende strijd te verwachten. Mits de jl. zondag geblesseerde spelers weer fit zijn, verwachten we toch een kleine overwinning. Venray 2 gaat op bezoek bij de Tiglia reserves en zal met beter spel op de proppen moeten komen dan j.l. zondag om succes te heb ben. Dat het kan hebben de reeds behaalde overwinningen bewezen. Venray 3 ontvangt Wittenhorst 3 en moet toch ook een puntje kun nen veroveren tegen dez.e tegen stander. Venray 4 trekt naar Resla 2 en wij twijfelen er niet aan of dit wordt de volgende overwinning. Venray 5 speelt thuis tegen Oos- trum 3 en tenzij de lange rust geen goed heeft gedaan, rekenen we ook hier op een overwinning. „Oostrum"-nieuws Als wij 'n verslag moeten brengen van de wedstrijd OostrumResia, door ons verdiend met 1—0 ge wonnen, kunnen we het niet na laten, enige (hopenlijk opbouwende) critiek te laten horen. Wij lazen nl. elders in een dag blad, waarin soms ook een verslag verschijnt, dat deze wedstrijd, maar „een matige vertoning" was. Wij zouden daarop graag antwoorden, dat wij het persoonlijk een aardige, soms zelfs goede wedstrijd vonden, die vooral technisch goed gespeeld werd. De toeschouwers kregen on geveer alles wat zij maar konden wensen, alleen had men graag meer doelpunten gezien. Hoe 't mogelijk is om teschrijven: „Wie gedacht had, dat het een span nende wedstrijd zou worden is be drogen uitgekomen", is voor ons een heel groot raadsel. Zover als men achteraf kan nagaan verscheen liefst viermaal een speler alleen voor de doelman. Ongeveer tien schoten aan beide kanten gelost, verdwenen rakelings over of naast het doel. Een van deze schoten werd zelfs door de onderkant van de lat gekeerd. Aan elke kant meende men al een goal gemaakt te zien, toen de keeper nog met een geweldige reactie de bal kon wegstompen. Verder moeten wij nog zeggen, dat het enige doelpunt in het eerste kwartier van de wedstrijd werd gemaakt. Dan moet het er toch wel gespannen hebben, zou men zo zeggen. Beide keepers waren In deze wed strijd zeer goed. Daaraan willen wij niets veranderen. Maar ons hele elftal heeft goed gespeeld en wij zouden niet graag een zwakke plek aanwijzen. Al met al blijkt toch wel, dat het betreffende verslag een totaal foutieve weergave was van de strijd, die zich op ons sportveld heeft afgespeeld. De enige goal werd gemaakt door onze rechtsbuiten, die tegen het einde van de wedstrijd zelfs een tweede maal de keeper liet vissen. Toen was er echter afgefloten voor vermeend buitenspel. De wedstrijd was zeer sportief, binnen de lijnen. Het mannetje brok-kifteling had de touwtjes goed in handen. Nu wij toch eenmaal aan het kankeren zijn, nog het volgende. Resia's aanvoerder bleek een tech nisch en tactisch goede speler te zijn, die ons menigmaal te grazen had. Waarom moet het publiek nu zo hatelijk reageren als het Oos trum nu eens lukt, om hem de bal af te nemen. Dit vonden wij diep treurig en verre van sportief. Zo iets hoort op de voetbalvelden niet thuis. Zij, die zich schuldig achten, steken het in hun zak. Rest ons nog te melden, dat Resia's midvoor zich na een botsing met onze stopper moest laten ver vangen door Handrie. Maar hoe Handrie ook draafde, zijn voetbal capaciteiten wogen niet op tegen die van zijn voorganger. Oostrum 2 kon het In Venray niet verder brengen dan een 61 nederlaag. Jammer jongens, we hebben de puntjes hard nodig. Zondag gaat het eerste per spoor naarVierlingsbeek. Vorig jaar werd daar de eerste overwinning behaald. Tegen deze ploeg hebben wij al verschillende goede wedstrijden ge speeld. Hopenlijk vlot het zondag ook weer. Voetbaltoto. Van toto 62 haalde een deelnemer 13 punten. P.D.V. DE ZWALUW De komende weken zullen we het een en ander over de Nationale Tentoonstelling vertellen. Vanavond gaan we echter nog eerst naar de vergadering, waarop allen verwacht worden. Schaaknieuws Zondag j.l. speelde ons le tiental tegen Arx uit Arcen. Het was een spannende wedstrijd met wisselen de kansen. De uitslag was 5—5. Zondag 7 december speelt SCV 1 tegen Venlo In ons clublokaal. Dinsdag 25 november speelde ons 2e tiental haar eerste competitie wedstrijd tegen Cuyk 1. De uitslag was 8,51,5 in het voordeel van Cuyk. Voor ons was het een leer zame wedstrijd. K.J.M.V.-nieuws De K.J.M.V. organiseerde maan dagavond j.l. een „dropping" voor haar leden. Met een tussenpauze van 10 minuten werden 2 groepen om 8 uur „gedropt" (zoals achter af bleek in de bossen bij het vlieg veld in de Peel). Het doel was zo snel mogelijk in Leunen te komen. Na grote omzwervingen was om half elf iedereen in Leunen, waar de avond gezellig besloten werd en men de thuisreis te voet naar Venray aanvaarde. Al met al een geslaagde avond, welke eens geheel buiten het nor male vlak van de Jonge Midden stand lag. zijn blik door onze zaak dwalen. o«... mompelde hij tegen Piet. Ook U zult tot dezelfde conclusie komen als de Sint. Daarom ook dit jaar weer voor naar Rijwielhandel Patersstraat Ruime keus Lage prijs Toerrijwielen 108.- Gazelle sport 148.- Hofstraat 6-2a Tel. 314-447 bij Telef. 760 Wij zijn iedere avond geopend

Peel en Maas | 1958 | | pagina 227