Sola Poels Hut Warenhuis EBÊIEE I Fancy-Fair 0v< J0 BARENTS ZA P. Smits heeft EBBERINK Openstelling zaken St. Nicolaasoptocht Paardenverzekering Prijsschieten Burgerlijke Stand Venray Agent- Incasseerder administratief werk Voor St. Nicolaas W. SWINKELS legergoederen 't Knopenhuis Slagerq J. CÖEMRS Tip voor Sinterklaas Patersstraat 25 Tel. 365 Voor Si. Nicolaas voordelig te koop poppen- reclame 4le t liQacenhuis Jmghmu Woningruil pand Patersstraat 10 net meisje voor twee middagen per week voederbieten en stro De laagste prijzen ,,'t Knopenhuis" J. BClJSSËiV, Schoolstraat 37 Publieke veiling 100 dekkleden Fanfare „St. Catharina" Concert en Toneeluitvoc „DRIE NEEMT VACAI kinderlooprekken kinderstoelen Maillots Voor St. Nicolaas 79 63 89 99 45 79 lederwaren en pan Het Warenhuis Composito-Nylons ENERGIEKE JONGEN Alle rijwielen zowel sport a Kinderrijwielen m au Driewielers Autopeds Poppenwagens Vliegende Holland Sleden Kinderauto's Rolschaatsen Bolderwagens Alles voor uw brom helmen, mutsen, v windschermen, beenschilden, stof 1 buikgordels, jassei Natuurlijk.... St. Nicolaascadeai Zondagsdienst huisartsen Vanaf zaterdagmiddag 4 uur tot maandagmorgen 8 uur, wordt de praktijk der huisartsen voor Venray e.o. waaVgenomen door Dr. L. COENEN, Henseniusstr. 13a Telefoon 878. Uitsluitend voor spoedgevallen. GROENE KRUIS Donderdag a.s.: Zuigelingenbureau voor de Kom. Hierbij deelt de Sint mede, dat zijn magazijnen, gevestigd bij P. van Opbergen, Grotestraat 24 vanaf a.s. woensdag geopend zijn tot *s avonds 9 uur. Ten overvloede wijst hij er nog op, dat U hier bij al Uw aankopen vanaf f 5 een mooie en nuttige surprise ontvangt. U schaart zich toch ook bij de velen die hier reeds van profiteer den (Adv.) Gemeenteraadsvergadering In de dinsdag te houden gemeente raadsvergadering biedt B. enW.de leden o.a. een nota aan, over de bouw van een gymnastiekzaal in Venray. Voorgesteld wordt om het uit breidlngsplan van de Smakt goed te keuren, evenals een verhoging van het presentiegeld van de raads leden tot f 15, voor de commissie van de landbouw tot f 7.50 en de overige commissies tot f 5. De overige punten zijn grond- verpachtingen aar. en verkopen, o.a. voor de verbetering van de Leunse- weg. PATRONAAT Hedenavond komen de beide groe pen van zaterdagavond om 6 uur bij elkaar in hun eigen lokaal. Van daaruit vertrekken wij voor 'n drop ping. De ouders van deze leden hoeven hun kinderen niet vroeg thuis te verwachten. Het wordt in ieder geval middernacht. Wij ver wachten alle leden dezer 2 groepen. Zaterdag 29 nov. zal St Nicolaas de leden van het patronaat met een bezoek vereren. De zaterdagavondgroepen blijven op de gewone tijd staan. De zon dagmorgen groepen worden dan eerst om 5 uur verwacht, terwijl de groepen van zondagmiddag om 7 u. worden verwacht. 7 dec. is weer een ontspannings avond. K.R.O.-uitzending A.s. zaterdag brengt de KRO., om 17.20 uur een nieuw program ma ,,Even uitblazen", in samen werking met de K.A.B. Dit is op de eerste plaats een amusements-programma, waarin echter ook de mening gevraagd wordt van verschillende werkers op de protrtemon. van het werk, waar dit programma wordt opgenomen. De eerste opnamen zijn gemaakt op de bouw van het nieuwe zieken huis te Brunssum, dat daar wordt neergezet door aannemingsbedrijf Nelissen uit Venray. Oost-priesterhulp A.s. zondag zal in het rectoraat der Paters na de Missen de ver koop plaats hebben van kaarten ten bate van Oost-priesterhulp. De opbrengst dient voor steun aan het mooie werk van de Oost-Priester- Hulp. Oirlo's kerktoren Zondag zal om half 3 aan de grens van Oostrum-Oirlo het kerk kruis, met haan en bol door muziek en schoolkinderen worden afge haald en door de kom van Oirlo, naar de nieuw gebouwde toren ge bracht worden. Hier zal het kruis worden gezegend, waarna een plech tig lof wordt opgedragen. Dan zul len ook de nieuwe klokken geluid worden. Onder Swalmen is eenVenlose taxichauffeur vermoord door een bij hem in de wagen zittende duitser. De duitserheeft waarschijn lijk een aanslag gepleegd, waarop de wagen aan het slingeren is ge gaan en tegen een boom is gebotst. Ook de duitser is levensgevaarlijk gewond. In Rotterdam is een vader van 6 kinderen aangehouden, die een viertal kleinen bij hun geboorte heeft gewurgd. De lijkjes der pas geborenen had hij in de loop der jaren verstopt op zijn vliering. Te Roermond stortte bij her stelwerkzaamheden een steiger om. Twee in de straat spelende kinderen kwamen onder de palen terecht en werden op slag gedood. Een der voegers viel ook en werd ernstig gewond. Twee anderen konden zich redden door zich aan een raamdorpel vast te grijpen. Te Venlo werd een kleine, die plotseling de straat overstak door een passerende wagen gegrepen, meegesleurd en dodelijk verwond. In het landbouwschap werd overeenstemming bereikt over de verdeling van de 25 miljoen gulden, welke door de regering ter beschik king is gesteld als compensatie voor de inkomstenderving op de zand gebieden t.g.v. de nieuwe prijs garantie der melk. Ongeveer f 60 per ha voedergraan zal als toeslag worden gegeven, wat voor de lich tere gronden neer komt op f 1,80 per ÏÖO kg voedergraan. Uitbetaling hiervan zal waarschijnlijk geschie den direct na de inventarisatie over 1959. Bierens Laurentius, Schoolstraat 24 Alards Martinus, Overloonseweg 6 OVERLEDEN: Janssen Anna, 80 jaar. Goumans Hubertus Chr., echtg. v. Janssen A., 81 jr, Kerkpad. ONDERTROUWD: Sassen Jozef, 31 jr, meubelhan delaar, Merseloseweg 10 en van Gerven Petronella, 26 jr, Tuinstr 17 De Heer en Mevrouw OOMEN-MARTENS geven met grote vreugde kennis van de geboorte van hun dochter PAULA Bij het H. Doopsel ontving zij de namen Paula Petronella Maria. Oosterhout, 16 nov. 1958 Slotlaan 26 Bep van den Boom Jo Koch hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de inzegening zal plaats vin den op zaterdag 29 november a.s. om 10 uur in de kerk van St. Petrus Banden te Venray. Venray, Stationsstraat 25 Maastricht, Tongerseplein 10 Dagadres: Stationsstraat 25 Toekomstig adres: Min. 3everstraat 38, Roermond Degenen die zondag 30 novem ber bij de intocht van St. Nicolaas een pakje willen laten bezorgen, moeten dit vóór zondag 30 novem ber brengen bij Bakkerij H. van Meijel, Hofstraat. Onderlinge VENRAY Premiebetaling Zondag 23 november vm. van 11 —12 uur te Oostrum in café wed. G. Camps. Premie bedraagt 1 pet. om hazen en konijnen a.s. zondag in de cafés de Burg graaf en Verstraelen, Buitenlust. Schutterij St. Anna van 14 t/m 20 nov. 1958 GEBOREN: Arts Wnhelmlna, Merselosew. nw 33 Driessen Johannes, Bosweg 24 Peters Antonlus, Oirlo F 19 Stevens Henricus, Pr. Bernh.str. 8 Dinghs Alphonsus, Castenray G 9* Hoex Josephina, Bontekoestraat 5 gevraagd voor Venray en omgeving, voor uitbreiding van bestaande porte feuille. Liefst goed of enigszins met 't verzekeringsvak bekend. Brieven onder nr. 1811 bureau van dit blad. GEVRAAGD een persoon voor licht Zeer goede bijverdienste. Bezit van telefoon wenselijk. Brieven onder nr. 2011 bureau van dit blad. In doktersgezin met kleine kin deren wordt gevraagd net meisje dat zelfstandig kan werken. Mevr. Weijenborg, Deurne Derpsestraat 14 Uitslag Loterij Ruiter Fancy Fair Leunen Hoofdprijs 685 le 466, 2e 249, 3e 671, 4e 184, 5e 636, 6e 402. 7e 465, 8e 329, 9e 207, 10e 479, 11e 591, 12e 350. Naam pop Bernardina, aantal bonen 834. Aan 't rad v. avontuur had de gans no. 88. Prijzen afhalen vóór 1 dec. bij H. Claessens, Leunen K 67. nieuwe electr. naai machine f 250.- moderne electr. naai machine f 298.- Naaimachinehandel Kempwég 34 Alle grootste sortering A. Scheepers Tel. 375 Schoolst. 22 Onze reclame wiuo louinmo Gekookt spek 100 gr. 35, 250 gr. 80 Tongworst HOgr. 24. 250 gr. 60 Leverworst 500 gram 65 Bloedworst 500 gram 50 Vrijdag en zaterdag: Coteletten 500 gram 180 Schapenvlees verkrijgbaar Te koop toom biggen G. Hendrickx, Schoor H 1 TE KOOP aquarium met trop vissen 70x35x35. Langstraat 45a. Te koop wit kinderledikanfje plck-up met versterker magnetisch voetbalspel Robolspel houten auto, paard en wagen. G. Derks, Pr. Margrietstraat 19 Te koop partij biggen P. Bal tussen, Boshuizen C 65. Te koop vette vaars J, Verhoever, Overloon. Te koop guste Ikoe tb- en ab- vrij bedrijf. W. Geurts, Paardekopweg 8, Veulen. toom biggen W. Claes, Heide. TE KOOP toom zware biggen Gez. S winkels, Scheide K 92 TE KOOP crème kookkachel Etna z.g.a.n. Kolkweg 21 TE KOOP appelen en peren v.af 10 cL G. de Mulder, Leunen TE KOOP kinderfiets en kinderledikant Overloonseweg 21 TE KOOP toom biggen M. Staaks, Gasstraat Te koop bromfiets f 70.- groot carrousel trekpaard met hoepel f 20.- Nieuwlandstraat 28 TE KOOP Mulders spaarketel 175 1., waterpomp met drukketel compressor 2 driewielers diverse electro motoren Langeweg 25. TE KOOP 7 biggen H. Kurstjens, Laagh.weg A 17. /vooc Va/tier met Smiak\ ir.ntlBROSlUS cdsXaak m\SOHfitd>u>s 'n charmant hoedje of muts 'n leuke sjaal 'n paar elegante handschoenen 'n fles heerlijke Eau de Cologne of parfum 4711 met volledige garantie Zig-zag machine, met reductie, wegens lakbeschadiging Rondspoel of salonmeubel reductie f 100,— Rondspoel electrisch op tafel, korting f 55. Rondspoel machine inzinkbaar voor f 195. Rondspoelmachine f 150.Trapmachine f 75. Wie het eerst komt, het eerst maalt. Singermaatschappij n. J. H. STOFFELS Julianasingel 3 t.o. Warenhuis Pouwels Telefoon 871 Profiteer van onze Hofstraat 10 Telefoon 566 Julianasingel 2 ARMBAND- Te koop gevraagd i.g.s.z. drumstel Patersstraat 5 To koop inlaatnaaimachine ringspoel, prima radio z.g.a.n. wasmachine en platenwisselaar. Smakterweg 56. TE KOOP voetbalschoenen maat 38 Schoolstraat 2a TE KOOP 2 tomen biggen P. Timmermans, Leunen K 57 TE KOOP kinderledikanfje f 40.- voor leeftijd 5—8 jaar. Landweertweg 28. Heb noodwoning, wil ruilen te gen grotere woning. Adres bureau dezer. Serieus bod gevraagd op met bijbehorende achterbouw, wel ke verhuurd is aan Soc. Char. Ct. Woning direct te aanvaarden. Alleen schriftelijk aan bur. dezer GEVRAAGD voor licht huiswerk in klein gezin, Adres Bureau van dit blad. Voor directe levering gevraagd Hoogste prijzen. P.PEETERS, YSSELSTEYN Timmermannsweg 36 voor overhemden, damesblouses, zakdoeken, sokken, ankiets. nylons, enz. A. Scheepers,Tel. 375, Schoolstr. 22 VERHUUR van moderne gelegenheidskleding ook grijze hoeden, vesten en bont capes. Kleermakerij Telef. 628 Horlogerie Op woensdag 26 november 1958 des nm. 2.30 uur zullen te Ven ray in café De Sport, Hense- niusstraat 13, publiek a contant worden verkocht en TENTZEILEN uit Engelse legerdumpsin diverse afmetin gen, grotendeels nieuw en in prima staat. Deze zeilen zijn voor diverse bedrijven geschikt b.v. Aannemers, Betonbouw, Wegenbouw, Landbouwers, Houthandel,Expeditiebedrijven enz. Bezichtiging één uur voor de verkoop. Deurwaarder GTH.M. SCHREURS zondag 23 en maandag 24 november in h Na het muzikale gedeelte wordt door de Tonedvc ten tonele gebracht de klucht In 3 bei Zondag entree f 1.50. Kaarten ln voorverkoop vanj bij G. de Mulder of telefonisch onder u Maandag uitsluitend voor honoraire en ereleden Voor beide avonden geen plaatsbespreking, aai zondagen 23 en 30 november in Aanvang telkens 6.30 uur. De nieuwste a tracti Elke zondag een daghoc bestaande uit een complete keukenuitzet door winnaars te kiezen., Nam. van 2 tot 5 uur geopend v Nuttige St. Nicolaasgeschenken Gereedschappen Opbouwmachines Black Decker Heem-master Wolf Gereedschapkisten Constructor-dozen Ijzerwaren Schoolstraat 26 Tel. 4 Sterke HET WARENHUIS fa. Th.Pouwels Zn. Hofsiraat 10 Julianasingel 2 voor meisjes vervaardigd van Helanca- mousse-nylon kleur zwart zeer geschikt voor ballet. EBBERINK Marktstraat 5 geheel nieuwe sortering boekentassen schooltassen aktentassen reistassen boodschaptassen handtassen tassen v. militairen fietstassen badtassen toilettassen reisnecessaires rijbewijs-étuis bril-étuis portefeuilles portemonnaies rozenkrans-étuis koffers alle lederwaren fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2 Prins Bernhardstraat 15 Wij brengen uit onze 150 gram gek. ham 150 gram biefworst of 150 gram metworst Blik gehakt 500 gram 250 gram Geld. rookworst Zuurkool zeer fijn zak 800 gram Groot blik soepballetjes HOMBURG's vleeswaï Nog beperkte autofjes met bij 250 gram Grote mecanc bij 250 gram 250 gram kol met grote taa Verhuur van wasmachines voor slechts 7 1 50 per halv« machineverhu en omstreken, Voor de feestdagen prachtsortering roo Goed verzorgd Voor St. Nicolaas de meest uitgebreide sortering Henseniuspl.16 L. KNAPEN Gereedschapkisten (ook ledig) Hofstraat 6—2a Tel. 314—447 door en door vlekvrij Reuze keuze in Telefoon 566 Hofstraat 10 Julianasingel 2 SOLA- y MASSIEF Alle Soia-ariiKeien ook los verkrijgbaar Peter Hendrix Bazar Grotestraat 13 Geef een paar an- and EBBERINK nog iets mooier dan- andere nylons. Alleen bij Assurantiekantoor in Noord-Lii vraagt voor spoedige lndlensttredii voor Incasso- en acquisitiewerk. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, on aan bureau van dit blad, met vermelding va studie-opleiding. Bij gebleken geschiktheid levenspositie gi Deze cadeaus zijn altijd welkom, mogen geruild worden, ln Iedere prijsklasse. En dan krijgt U nog voor iedere f 2 50 een zegel, welke ook na St. Nicolaas hun vratfdï en zodoende een aardig spaarpotje voor U Kun

Peel en Maas | 1958 | | pagina 210