kindergoed C. VERBAKEI Aan alle inwoners van Venray Inzegening IHo-sihuol Actie voor doopkapel Ie Oirlo. V. A. FAESEN Heilgymnastiek en Massage Heb midiicnst.woning Voor SI. JVicolaas Paardenverzekering Slagerj J. COMDERS Zaairogge G. Cuslers, Oirlo Klompen neite jongedame Het tijdstip waarop wij onze jaar lijkse geldinzameling gaan houden ten behoeve van onze vereniging, is wederom aangebroken. In de komende weken zullen enkele onzer bestuursleden een huis aan huis bezoek afleggen om een bijdrage voor uw harmonie in ontvangst te nemen. Het bezoek wordt, evenals in devoorgaande jaren, weer schril telijk aangekondigd. Wij vertrouwen gaarne dat U dit jaar weer even spontaan en gul Uw bijdrage levert, als dit verleden jaar het geval is geweest. De financ;ële nood is nog bijzon der groot. De opleiding van leer lingen en het opnemen van nieuwe leden in het korps, blijven zeer veel geld kosten. Mogen wij U een beeld geven van onze kosten? Een hobo in een harmonie-gezel schap is onmisbaar. Het instrument momenteel in gebruik is zeer slecht, bijna onbe-peelbaar. De vervanging van d»t instrument alleen vergt reeds f 1000. Enkele nieuwe klarinetten moeten worden aangekocht, zodat met deze geringe instrumentale voorzienin gen reeds I 2000.— gemoeid zijn waarbij wij dus reparaties aan instrumenten en aanschaf unifor men voor nieuwe leden nog buiten be-chouwing laten. Verleden jaar hebben wij U toe gezegd steeds voor de gemeenschap te zullen klaarstaan. De tientallen malen dat U ons gedurende dit jaar hebt zien en horen uittrekken, moge hiervan een bevestiging zijn. En dat wij onze belofte, om vooral ook aandacht te schenken aan hei muzikale peil, zijn nagekomen moge blijken uit onze promotie naar de afdeling uitmuntendheid enkele maanden geleden. Waar wij in onze toezeggingen dus niet gefaald hebben, durven wij met een gerust harr, weer een beroep op U te doen. Verlichting van onze financiële zorgen komt de verdere groei en bloei van Uw harmonie ten goede. Daar stelt U prijs op. Daarnaar streven wij met Uw onontbeerlijke steun. Bestuur en leden van HARMONIE EUTERPE Zondagsdienst huisartsen Vanaf zaterdagmiddag 4 uur tot maandagmorgen 8 uur, wo> dt de praktijk der huisartsen voor Venray e.o. waargenomen door Dr. VERCAUTEREN Grotestraat 11 Tel. 335 Uitsluitend voor spoedgevallen. GROENE KRUIS Donderdag a.s.: Zuigelingenbureau voor de Kom. P.D.V. DE ZWALUW Hedenavond algemene ledenver gadering. Trouwe opkomst wordt verwacht. St. Nicolaas bezocht Venray De Sint bracht dezer dagen een onofficieel werkbezoek aan Venray, om zich te oriënteren voor plaat sing van orders in cadeau-artike len. De collectie nuttige geschen ken van de fa. P. van Opbergen in de Grotestraat, werd door hem uitverkozen voor het leveren van nuttige textielgeschenken. Vol lof was Hij ook over de zeer mooie gemoderniseerde etalages van deze firma, welke iedereen moet gaan zien. (Adv.) Dinsdag werd in aanwezigheid van o.m. het schoolbestuur, het College van B. en W. en andere belangstellenden, door de heer Deken Loonen, de nieuwe uitbrei ding van de Uloschool alhier in gezegend. Burgemeester Janssen was na tuurlijk best tevreden met deze uit breiding, die bewees, dat dit onder wijs in Venray, veel belangstelling heeft. 300 jonge mensen volgen thans dit onderwijs en hun aantal groeit gestaag. Zelfs zo, dat men ook met deze twee nieuwe klas lokalen niet meer uitkom^ Maar bij deze derde uitbreiding zal het toch blgven. Want bij stijging van het aantal Ulo-leerlingen zal een tweede school gebouwd dienen te worden. De Burgemeester ging nog eens de geschiedenis na van dit onder wijs in Venray en wist te vertellen, dat de stichting van deze thans zo vlot gedijende school, niet zo ge makkelijk was geweest. Er waren in het begin veel te weinig lief hebbers en men heeft enkele malen dan ook nul op request gekregen. Maar vooral sinds de bevrijding is dit onderwijs veel gaan beteke nen en hebben we reeds tweemaai de school moeten uitbreiden. En nu hij toch met geschiedenis bezig was, kostte f23.863,de eerste uitbouw f 76.000,en deze laatste f 86.000. Er is dus wel iets veranderd. Ook Deken Loonen sprak zijn voldoening uit over deze tweede uitbreiding. Een duidelijkerillustra tie van de groei van dit onderwijs is moeilijk te vinden. Dat bevestigde ook de Inspecteur van het Lager Onderwijs, die wees op het vele, wat de gemeente Ven ray heeft gedaan ten behoeve van het onderwijs. Verschillende nieuwe scholen, uitbreidingen en verbeter ingen van bestaande,toont duidelijk aan, aldus spr. dat Venray zijn jonge inwoners alle kansen geven wil. Het hoofd der MULO-school, de heer P. Janssen, was ook best te spreken over deze tweede uitbrei ding en bracht dank aan school- en gemeentebestuur, voor de vlotte en uitstekende manier, waarop een en ander is verwezenlijkt kunnen wor den. Hij wees wellicht ten over vloede nog eens op het grote nut van dit onderwijs. Het is een goede basis-opleiding, heus niet alleen voor een kantoorbaantje, integendeel, want velen gaan het technisch onderwijvolgen, kweek school en andere studie-inrichtin gen. Sinds de oprichting der school hebben meer dan 600 leerlingen hun diploma kunnen halen. Deze opening was voorafgegaan door een plechtige H. Mis in de St. Petrus Banden, die o.m. werd bijgewoond door het onderwijzers corps en de 140 jongens en 160 meisjes, die thans op deze school zijn ingeschreven. 3de Inenting tegen diptberie, kinkhoest en tetanus. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat de 3de inenting tegen diphterie, kinkhoest tetanus zal plaats hebben in Venray kom op dinsdag 11 november a.s., om 2 uur in het Groene Kruisge- bouw aan de Merseloseweg In de kerkdorpen Ysselsteyn, Veulen, Heide en Merselo op woensdag 19 november a.s. In de kerkdorpen Leunen, Cas- tenray, Oirlo en Oostrum op dinsdag 25 november a.s. op beide dagen op dezelfde uren plaatsen, waarop en waar de eerste en tweede ineniing heeft plaats gehad. Hnitencentrnm „De Heikop" Op 8, 9 en 10 november, hebt U kans een welp of verkenner in uniform aan de deur te krijgen, die U een brochure „jongens in khaki" voor 50 cent wil verkopen. De baten van deze verkoop zijn voor het buitencentrum van de jeugdbeweging in Limburg. In de brochure vindt U een in teressante beschrijving van de ver kennersbeweging. Bovendien steun' U er de jeugdbeweging mee. Dienstplichtigen-Retraite. Voor de jongens, die opgeroepen zijn voor de militaire dienst, is in Venlo op ..Manresa" een speciale dienstplichtigen-retraite van 24—27 november. De jongens worden vriendelijk verzocht zich zo spoedig mogelijk op te geven voor een van deze retraites bij de parochie-geestelijk heid of bij Pater Domitius, Paters- klooster. Autobotsing Donderdagmiddag botsten op het kruispunt JulanasingelPr. Bern- hardstraat, een bestelwagen der P.T.T. tegen een vrachtwagen. Er kwamen wat materiële brokken. „Korea" te Oostrum wordt gesloopt Nadat ruim tien jaar de ruïne van café Hulsman, Oostrum heeft ontsierd, beter bekend als Korea, roet welke naam de ruïne sinds jaren gesierd was, wordt deze nu indelijk gesloopt. Tien jaar geleden werd dit café door brand verwoest en is sinds dien niet meer herbouwd. Het is een veelbesproken pand geweest zowel in de gemeenteraad als daar buiten. Botwinnik ia Venray Openbare bekendmaking. Burgemeester en wethouders der gemeente Venray brengen ter open bare kennis, dat de verordening tot aanvulling en wijziging van de Algemene Politieverordening Ven ray, vastgesteld bij besluit van de raad van 2 september 1958, no. 701, met ingang van 10 november 1958 voor eenieder ter secretarie (afdeling I) ter lezing is nederge- legd. De verordening bevat een verbod aan de houders of beheerders der in de artikelen 121, 135 en 137 van de Algemene Politieverordening Venray bedoelde inrichtingen of plaatsen of hun vervangers, om aldaar zonder vergunning van de burgemeester grijpkasten, voor spel bestemde antomaten of soortgelijke voor spel be stemde toestellen voor het pu bliek in gebruik te stellen of gesteld te hebben. Venray, 5 november 1958 Burgemeester en wethouders vrnd. A.H.M. Janssen, burgemeester H. Vorst, secretaris. GEVONDEN: C1 blauwe overall met bril, Politie bureau; bruine heren glacé's, Jen- niskens, Veltum L 69; drie rode directoirs, A. Jacobs, Maasheseweg 14; bruin leren dames-glacé, Poli tiebureau; doublé armband, Poels, Langstraat 11; tam konijn aange lopen, Pr.Marijkestraat 21. E^n ietwat schuchtere man in donkerblauw pak iiep donderdag avond in vlot tempo langs de rij tafels met 26 schaakborden. Het was de wereldkampioen schaken de Rus Botwinnik, die in snel tempo zijn zetten deed en de vele liefhebbers telkens opnieuw de nodige schaakpuzzles op te lossen gaf. Er is heel wat te doen geweest over de komst van deze grote schaakmeester, waarop de schaak club Venray als een der eerste beslag had weten te leggen toen hij naar Nederland zou komen. Andere schaakcli bs, die later kwamen, wisten zijn tourneeplan echter mede door grote geld- aanbledingen te wijzigen. Dank zij de hulp van het dagblad de Volkskrant, kon echter nog een wedstrijd worden ingelast en kon donderdagavond voorzitter Peeters Botwinnik en zijn echtgenote wel kom heten in Venray. Hij kon hem verwelkomen temid den van een grote schare schaak- liefhebbers, die zelfs uit België en Duitsland naar Prinsenhof gekomen waren om Botwinnik te zien spelen. Botwinnik sprak in het Russisch een dankwoord voor de officiële ontvangst, waarna 'onder grote publieke bélangstelling de simul- taan-wedstrijd omstreeks 8 uur in aanvang nam. Midden onder de eerste zetten (26 binnen de minuut) begroette ook burgemeester Janssen de matador, waarna in vlot tempo de strijd begon. Een tamelijk ongelijke strijd, want aldra bleken de krachten te klein en wisten de meesten zich gedwongen tot een taaie verdedi ging tegen de steeds maar verder opdringende en stukken verslin dende meester, die gedurende het spel voortdurend gevolgd werd door zijn charmante vrouw. Bij de 13e zet sneuvelde de eerste deelnemer terwijl de 2e na 20 zet ten zijn koning zag verdwijnen. De kampioen van Belgisch Limburg Koonings was de eerste, die een remise wist af te dwingen, wat tenslotte ook nog lukte aan de heer Bruijsten uit Haps en de Belg Hendrikx uit Maaseijk. De overige spelers moesten een nederlaag lijden. In een nevenzaal keurig ver sierd met de Venrayse en Lim burgse vlag speelde de Neder landse meester Withuis tegen 26 borden, waarbij hij 1 partij verloor, 4 remises behaalden en de overige won. Het was een tevreden Pater Ot- gerus die beide meestens na afloop dankte voor deze schitterend ge slaagde avond. Venray maakte bij de heer Botwin nik wel 'n zeer goede beurt, blijkens zijri mededeling, dat hij in Amster dam en zelfs München niet zo'n goede verlichting had aangetroffen als in Prinsenhof te Venray. De toedracht van het ongeluk is niet bekend. Men hield rekening met de mogelijkheid, dat de auto in botsing is gekomen met een vrachtauto, die doorgereden is. Bekend is, dat de chauffeur van een trailer bij bewoners van een huis, dat in de buurt van de plaats van het ongeluk gelegen is, heeft gewaarschuwd, dat er een auto ver ongelukt was. De trailer is daarop verder gereden. Vermoed wordt, dat deze in Rotterdam thuis hoort. ADVERTENTIËN Woensdagmiddag omstreeks half 5 stak aan het pompstation te Yssel steyn, de 4-jarige Ansje Hellegers, plorseling de weg over, toen het naar enkele vriendinnetjes aan de overzijde van de weg wou lopen. Een personenwagen kon niet meer uitwijken en reed de kleine aan. Dodelijk gewond bleef de kleine liggen en overleed onmiddellijk. De ontsteltenis ter plaatse was zeer groot. Twee fietsers tegen elkaar Woensdagmiddag reden twee fiet sers op 't kruispunt Schoolstraat Henseniusplein tegen elkaar aan. Mevr. B. kwam daarbij zeer ernstig te vallen, waarbij zij o.a. aan het gezicht werd verwond. Dr. v.d. Hombergh, die eerste hulp verleende, achtte overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk. Adelbert-verenigiog. De 27 leden, die donderdagavond bijeenkwamen, kozen de heren van Trier en Janssen resp. tot voorzit- de bouw van de school in 1940 ter en bestuurslid. Toneelavond te Castenray De toneelkring Horst-Venray, van het Werkverband kath. amateur toneel organiseert een toneelavond op zondag 9 nov. in de patronaats zaal te Castenray. Hieraan wordt medewerking verleend door de toneelverenigingen te Melderslo, S wolgen, Leunen en Horst, benevens het klein koor van het Gemengd koor te Castenray. Ernstig ongeluk, twee doden Even voor half zeven Woensdag avond heeft men op de rijksweg tussen Bergen en Well, een vol komen vernielde auto aangetroffen met twee inzittenden, die beiden dood waren. De wagen lag gekan teld op de linkerweghelft en met het dak tegen een boom. De slachtoffers bleken de hoofd vertegenwoordiger van de Arcense Bierbrouwerij „De Vriendenkring" uit Venlo, de heer J. Reinaarts en de hotelhouder Peeters uit Arcen te zijn. Dicht bij het autowrak vond men het horloge van een der slacht offers. Het was blijven stilstaan op drie minuten voor half zeven. Pastoor Vervoort zond brieven naar vele landen. Naar alle windstreken ter wereld heeft pastoor G. Vervoort te Oirlo zijn brieven rondgestuurd aan de mensen, die ooit eens het kleine Oirlo gekend hebben als hun ge boorteplaats. Omdat deze menden pastoor Vervoort verstuurde 393 brieven Oirlozekerniet vergeren zullen hebben en mogelijk nog wel graag eens de relatie tot hun vroe gere woonplaats willen ophalen of versterken, heeft pastoor Vervoort, die geld nodig heeft voor zijn kerk hen in de gelegenheid gesteld om zich nog eens op een bijzondere manier met Oirlo te verbinden. In zijn rondschrijven heeft pas toor Vervoort voorgesteld, dat alle oud-Oirlonaren met een geldelijke bijdraee naar vermogen zullen bij dragen voor de bouw van de doop vont. Het is verwonderlijk, hoe ver en in hoe groten getale de Oirlonaren van hun dorpje, datnauwelijks 1300 zielen telt, zijn weggetrokken de wijde wereld in. Pastoor Vervoort heeft zijn brie ven gestuurd naar alle delen in Nederland en eveneens naar alle delen ter wereld. Naar Zwitserland Italië, Nleuw-Zeeland, Canada en og andere landen. In Oirlo wordt momenteel hard gewerkt aan de afbouw van de kerk. Nadat enkele jaren geleden de kerk gerestaureerd kon worden van de oorlogsschade, is kort ge leden een begin gemaakt met de herbouw van de kerktoren, inclu sief een doopkapel. Deze bouwaktiviteiten gingen ge paard met en werden reeds vooraf gegaan door allerhande aktiviteiten onder de bewoners van Oirlo voor de inzameling van het benodigde kapitaal. Tezamen met de hoofden van de gezinnen in Oirlo werd door de pastoor een vijfjarenplan opgezet. Deze aktiekoorts is enkele dagen geleden zelfs overgeslagen op alle mensen in Oirlo, waar ze zich ook bevinden in de wereld. Met Kerstmis hoopt pastoor Ver voort de klokken vanaf de kerk toren te kunnen laten luiden. Op de plaats waar tot 22 nov. 1944 de robuuste toren van histo rische waarde heeft gestaan, ver rijst een toren werk van 45 meter hoogte. In het vlakke land, waar vooral tégen het eind van het jaar, rond 15 november, processies pelgrims naar Oirlo optrekken ter verering van de H. Machutus, die wordt aan geroepen tegen ongeneselijke ziek ten, zal deze zware, brede toren als een symbool in het landschap prij ken. Van oud-Oirlonaren, die niet zo ver van hun geboorteplaats zijn af gedwaald, werden reeds bedragen ontvangen als antwoord op deze originele actie. Met spanning wacht Oirlo af of de oud-inwoners er in zullen slagen de benodigde f 2 000 voor de doop vont bij elkaar te brengen. Bij voor baat heeft pastoor Vervoort in zijn brief reeds de adressanten uitge nodigd om straks als de kerk hele maal klaar is. eens te komen kijken. Of al de 393 oud-Oirlonaren aan deze uitnodiging gevolg kunnen geven, wordt betwijfeld, doch in ieder gaven van deze verre dorps genoten met een Oirloos hart, hun naam in dankbaarheid genoteerd zien in het archiefboek van de parochie St. Gerirudis en boven dien zal In de doopkapel een ge denksteen worden geplaatst ter her innering aan deze Doopkapel Actie. Burgerlgke Stand Venray - van 29 okt. t/m 6 nov. 1958 GEBOREN: Bonants, Johannes, Grotestraat 31 Engelen, Elisabeth, Gussenstraat 6 van den Berg, Paul, Leunen K 84 Peters, Gerardu®, Timmermansw. 30 van Well, Lambertus. Deurnesew. 8 v. O-ch, Maria, Timmermannsw. 48 Denissen, Peter, Spurkterweg 2 Voesten, Thomas, Wilhelminastr. 1 v.d. Broek, Adriana, Schoolstraat 1 Voesten, Wilhelmus Overbroek K109 Hermsen, Maria, Overl.weg 3b Koks, Lambertus, Boxmeer Tomasoa, Margaretha, woonoord Vlakwater OVERLEDEN: Tilleman, Berendina. wed. van Buiel, 80 jr, Lichtenvoorde van Dijck, Theodorus weduwnaar van Boom, 81 jr, Langstraat 13a ONDERTROUWD: Kainama, Petrus, 26 jr, arb. op ijzergieterij, Woonoord Vlakwater en lienkens, Gerarda, 20 jr, Bosch huizen B 33a Hendriks, Petrus, 28 jr, onder houdsmonteur, Geleen Burg. Lem- menstr. 220 enWillemse, Catharina 22 jr, Puttenweg 39 van Uum, Johannes, 26 jr, mili tair, Fontainebleau (Frankrijk) en de Veer, Johanna, verpleegster, 23 jr, St Annalaan 5 Op 't Veld, Peter, 30 jr, onder wijzer, Stationsweg 211 en Kersten, Maria, 23 jr, Smakt B 16a GETROUWD: Weijs, Mathieu, 29 jr, tuinder te Horst en Janssen, Joanna, 24 jr, te j Venray Dankbetuiging Met deze betuigen wij onze har telijke dank voor het medeleven betoond bij de ziekte, het overlij. den en de begrafenis van onze ge liefde zoon en broer THEO. Speciaal dank aan heren geeste lijken, heren doktoren, zusters van St. Jozef heil Bakel. buren, vrienden en bekenden. fam. I. Groetelaars-Stroeken VERLOREN omg. Hoenderstraat vierkante zijden sjaal Tegen bel, t.t.b. Grotestraat 28 Biedt zich aan R.K. jongeman 16 jaar in bezit van Mulo- en typediploma voor kantoorwerk. Brieven onder nr. 511 bureau van dit blad. Veulen H 39 en kinderen Gevestigd Voorlopig adres Henseniusplein 7 Tel. 397 Venray VERLOREN van Huishoudschool naar Oostrum waardevol deksel'je van geelkoperen koffiepot. Tegen beloning terug te bezorgen bij Raedts, Oostrum. te VENLO, wil ruilen met een dito woning in VENRAY. Brieven onder opschrift „Wo ningruil" aan het Bureau Heel en Maas. hebben wij een mooie sortering Ook de groten kunnen hun keus maken uit tal van letters luxe dozen bonbons en pastilles. Chocolaterie Eindstraat 4 Onderlinge VENRAY Premiebetaling Zondag 9 november nm. van 11 —12 uur te Oirlo in café K. Spierings. Premie bedraagt 1 pet. Onze reclame Gekookte ham 100 gr. 55, 250 gr. 130 Grove snijworst 100 gr. 40. 250 gr. 90 Bloedworst 500 gram 50 Vrijdag en zaterdag Runderlappen 500 gram 2 65 VERHUUR van moderne gelegenheidskleding ook grijze hoeden en vesien Kleermakerij J. BUIJSSEN, Schoolstraat 37 Telefoon 628 Voorradig le nabouw Petkuser zaairogge alsook voeraardappelen ook met kleine kwantums Telef. 282 gewone en gekleurde in alle maten HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 566 GEVRAAGD net dagmeisje en meisje voor de automatiek Math. Goumans, Slagerij - Automatiek, Kerkpad 3 GEVRAAGD in doktersgezin met nog 2 school gaande kinderen R.K. dienstbode niet beneden 25 jaar, intern, sala ris en vrije tijd nader overeen te komen. Oliestook. Praktijk-assist. en verdere hulp aanwezig. Mevrouw Njio, Scharnerweg 98, Maastricht. Banketbakkerij Verheugen vraagt voor 15 december voor winkel. Niet beneden 18 j. Biedt zich aan net meisje 19 jaar voor hulp in de huishouding. Pr. Marijkestraat 20. Biedt zich aan net meisje 18 jaar als hulp in de huishouding. Adres bureau van dit blad. Biedt zich aan meisje 18 jaar voor 4 halve dagen per week. Adres -bureau v.d. blad. Biedt zich aan net R K. meisje 17 jaar voor dag en nacht. Bosweg 3. Zeer gunstig gelegen groot Winkel- en Woonhuis te VENRAY Mr. M.A.A.M. Receveur notaris te Venray zal op dinsdag 11 november a.s. nam. 5 uur, in café „In den Engel" Grotestraat 31 te Venray, ten verz. van de heer W. Pouwels aldaar, wegens opheffing der zaak, in het openbaar verkopen - het in de kom van Venray, op zeer goede stand gelegen winkel en woonhuis met magazijn, inrij poort en bouwterrein aan de Lang straat no. 1, hoek Henseniusstraat kad. Sectie C no. 7508, gr. 3.40 a. Het pand bevatgelijkvl. grote winkelruimte, geschikt voor elk winkelbedrijf, voorts voorraadka mer, toilet en trappenhuis op de verdiep: zitkamer, keuken, provisie kamer, 2 slaapkamers, badkamer met gasgeyseren toilet; daarboven 2 slaapkamers elk met grote muur kast en zolder. Het bijbehorend terrein biedt goede mogelijkheid' tot uitbreiding. Aanvaarding in eigen gebruik bij de betaling der kooppenningen. Betaling uiterlijk 15 jan. 1959. Te bezichtigen op dinsdagen 4 en 11 nov. a.s. van 35 uur nm. en volgens afspraak. Inl. bij de voorn. Notaris. te koop 1 spaarketel 150 1. met koperen binnenketel 2 beton klapramen 6 ruiten 2 beton klapramen 2 ruiten 1 binnendeur, 1 kinderbox Broekweg 10. Te koop partij rode wortelen, appelen en soeperwten J. Maas-Janssen, Heide L 59. To koop 11 zware biggen H. Lemmen, Brukske TE KOOP ca. 2400 kg rode wortelen 8 ct. per kg. F. Kersten, Schoolstraat nw. 6 Te koop gevraagd een nog in prima staat zijnde reiswieg Adres bureau van dit blad. TE KOOP de helft van vet varken L. de Lauw, Veltum. TE KOOP 2 tomen biggen J. Derks, D 53 Oostrum. te koop voldragen vaars tb- en ab-vrij. M. Arts-Jenniskens, Paardekopweg 11 Ysselsteyn tel.272 TE KOOP 2 voldragen vaarzen een volbl. met beste melklijsten. Loenen-Verschuuren, Leunen K 44 Te koop 4wielige paardenwagen draagverm. 2.5 ton, C. Spierings, E 40 Oirlo, Tel. 278.

Peel en Maas | 1958 | | pagina 194