yijU Herfst Planttijd Overpeinzingen Kerkelijke Diensten 79 97 89 bomen sierheesters coniferen vaste planten „Bloemenlust" Horst Wederom koopjes PEETERS ZELFBEDIENING Het Warenhuis Zaterdag 25 oktober 1958 No 43 NEGEN EN ZEVENTIGSTE JAARGANG CONFECTIE VAN v/- BEN RUK BEZIT PEEL EN MAAS deuk en üitgave firma van den münokhof WFPKRT AH VOOR VFNRAY FN OMSTRRKFN advebtentie-prijs: 8 ot. perm.m. abonnements- obotestbaat 28 telefoon 512 gibo 150652 W C# Cr IV13 L/fAU V UUI\ V I Crl^l VJ1V10 1 IV Er IV. Er ill prijs peb kwabtaal f 1.40 büitenvenbay t 1.00 De nieuwe Paus Alle voorspellingen en bespiege lingen van het grootste dagblad van wereldvermaardheid tot het meest bescheiden blad toe over de vraag, wie opvolger wordt van Paus Pius XII, kaatsen af op de glasharde muren van stilzwijgen, welke deze weken het Vatikaan omringen. De kardinalen, die in Rome bijeen zijn voor de verkiezing van een nieuwe Paus, zwijgen en hebben zich reeds door afzondering voor bereid op hun keuze, waarvan zo: veel voor de Kerk afhangt. Zij waren in deze dagen van voorbe reiding ongenaakbaar. Sommigen van hen wonen in het Vatikaan, anderen hebben zich af gezonderd in een der vele kloosters in Rome. Toen vorige week tijdens het offi ciële rouwbeklag van het corps diplomatique bij de H. Stoel een der diplomaten aan kardinaal Tis- serant vroeg of onder de aanwezige kardinalen ook de toekomstige Paus aanwezig was, antwoordde deze veelbetekenend: „Mijn beste, deze kamer is te groot om haar te kun nen overzien". Het conclaaf begint de 25ste ok tober. Hoe lang het zal duren is niet bekend, doch Rome hunkert reeds naar het bekende teken: de witte rook uit de schoorsteen boven de Sixtijnse kapel, en naar de woorden, waarmee de deken van het H. College van Kardinalen de nieuwe Paus zal aankondigen: Nuntio vobis gaudium nagnam. Habemus Papam. Ik heb voor u een blijde mare. Wij hebben een Paus. Wie zal het zijn? Een Italiaan, een Australiër, epn Indiër? Wij weten het niet. Wel weten wij, dat de H. Geest steeds bij de Kerk is. Persoonlijk crediet een aanwinst Wanneer de Katholieke Wereld, en ook de Katholieke Volkspartij in Nederland, de laatste tijd zozeer vde aandacht hebben gevestigd op de persoonlijke verantwoordelijk heid van de mens, dan is dat nood zakelijk gebleken, omdat het socia lisme en communisme de verant woordelijkheid voor de mens op de staat gingen overdragen. In het streven naar herstel der persoonlijke verantwoordelijkheid, dringt de K.V.P. dan ook aan op de noodzakelijke bezitsvorming. Wij kunnen dit beginsel niet genoeg toejuichen al zien we heel goed de vele en grote moeilijkheden, die zich voordoen voor de massa der arbeiden: hoe komt zij aan bezit De enige oplossing daartoe is sparen, dat wil dus zeggen van de lopende Inkomsten een deel weg leggen. Ieder weet, dat dit een zeer moeilijke taak is, vooral nu deze tijd ons met belangrijke technische vindingen verrijkt heeft als radio, T.V., electrische wasmachines, ijs kasten, bromfietsen en scooters. Iedereen begeert die te bezitten. Wat er aan geld over is, buiten de verplichte spaarregelingen voor ziekenfonds, A.O.W., Invaliditeit en de vrijwillige levensverzekeringen en begrafeniskassen, wordt gretig in verbruiksgoederen belegd, die het leven veraangenamen, of zoals het modern heet, de welvaart ver hogen. Maar omdat de begeerde wel vaartsgoederen voor velen niet snel genoeg te bereiken zijn, het afbe- talings-systeem zijn kans gekregen en blijkt de massa bereid vaak weerzinwekkende hoge rentes te betalen. Nu treedt min of meer plotseling een nieuw initiatief van een grote bank in de maatschappij, om zonder onderpand en alleen voor privé- gebruik, evenals in Engeland en Denemarken, aan ieder die dit wenst geld te lenen tot f 4000. De rente is hoog, maar niet on redelijk. De looptijd is maximaal 2 jaren en bij sterven wordt de resterende schuld kwijtgescholden. Er zijn zekere beperkingen die de geldschieter oplegt. Met deze nieuwe credietmogelijk- heid treedt dus een nieuwe factor verder de maatschappij binnen. Zij kan gunstig zijn voor jonge mensen, die trouwen gaan en de hoge inrichtingskosten niet kunnen dragen. Zij kan ook verschillende andere personen het bereik van „welvaartsgoederen" vergemakke lijken, waarop zij redelijkerwijze wel recht zouden kunnen doen gelden. Maar zij zal naar onze mening niet de door de katholieken nage streefde bezitsvorming bevorderen. Want die beoogt niet, met alle respect voor 's mensen eigen ver antwoordelijkheid, het met luxe gegarneerde leven te bevorderen. Integendeel, de katholiek bedoelt met bezitsvorming de massa te verlossen uit het proletariaat, het weerloos zijn tegen harde, moraal- loze economische en finantiële machten. Is met dit nieuwe verschijnsl deze gedachte gediend, ook al houdt men rekening met het feit, dat voorlopig niet ieder de bank zal binnenstap pen? Standbeeld Toen we indertijd een voorstel lanceerden om de gedachtenis aan het grote vaderpaard Nico van Melo, vast te houden in een herinnerings- statue, was dit op de eerste plaats om de herinnering aan deze hengst, die van zo enorme betekenis was voor deze streek levendig te hou den, maar tevens als een soort reclame bedoeld voor de buiten staander, waarbij zijn aandacht ge vestigd werd op de inderdaad trotse paardenstapel in deze contreien. Dat dit voorstel door sommigen van de meest nabij betrokkenen indertijd belachelijk werd gevonden, omdat men immers voor een dier geen standbeeld opricht (sic!) heb ben we spijtig gevonden. Dat men er elders anders over denkt, hebben we kunnen zien aan de ijzeren Expo-stier, die de boeren van het Cuykse land met veel bra- vour te Brussel gekocht hebben en gehaald. Dat in alle kranten dit feit in geuren en kleuren beschreven staat en dat daarmede weer eens temeer de aandacht gevestigd is op de Cuykse roodbonten, zal men moei lijk kunnen ontkennen. Hier blijkt men ook voor dit soort reclame oog te hebben en tevens wat over te hebben voor de ver fraaiing van eigen plaats. Land- en Tuinbouw Her f stb emesting Er Is de laatste jaren een nei ging ontstaan om de meststoffen zoveel mogelijk in het voorjaar op het land te brengen. Vroeger was dit geheel anders en waren vóór de lente de kali meststoffen en het slakkenmeel meestentijds reeds uitgestrooid. Is het nu wel erg verstandig om alles op het laatste aan te laten komen. Wij menen van niet. In de lente heeft men van alles te doen: het land te bewerken, het gewas te zaaien en in te eggen enz, Moet men dan ook nog alle mest stoffen strooien, dan geeft dit vaak een opeenhoping van werkzaamhe den. Wanneer het bovendien een zeer late winter is, dan is het prac- tisch niet goed meer mogelijk de nodige messtoffen tijdig te geven met alle schadelijke gevolgen hier van. Het is daarom van groot belang, dat nu reeds die meststoffen wor den toegediend die kunnen worden uitgestrooid. Dit zijn de kalimeststoffen en slakkenmeel. Deze beide kunnen met elkaar worden vermengd, waar door één arbeidsgang kan worden uitgespaard. Een verder voordeel om reeds in de herfst te bemesten is dat de wintergewassen en ook het gras land sterker de winter ingaan. Bovendien zijn de prijzen van Thomasmeel en kali thans lager dan in het voorjaar. GEMEENTE VENRAY Hinderwet Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat ter gemeentesecretarie ter inzage ligt een verzoek met bij lagen van de Directie der N.V. Gulf Oil (Nederland) Blaak 32 te Rot terdam, om vergunning tot het uit breiden van een benzinepompinstal latie met een 4000 liter tank voor autogasolie, alsmede een electrische aftappomp, met 1 electro-motor 1/4 p.k., kadastraal bekend gemeente Venray, sectie C, nr. 7010-7014. Gedurende tien dagen na de dag tekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegen heid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op woensdag 5 no vember, des namiddags 15 uur, in het gemeentehuis een openbare zit ting worden gehouden, waarin mon deling bezwaren tegen de inwilli ging van dit verzoek kunnen wor den ingebracht. Een ieder kan ter secretarie der gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. Venray, 21 oktober 1958. Alle soorten kunt U bestellen bij Boomkwekerijen P. VAK WELL Lambertusplein 1 Tel. 04709-257 Alle planten uit eigen kwekerijen. Wij verzorgen ook de aanleg en verzorging van uw tuin. van 26 okt. tot en met 1 nov. PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kapelaan Geerits 22ste zondag na Pinksteren, feest van Christus Koning. 6.30 Antoon Fransen, echtg. en overl. fam., 7.30 wed. Keltjens en dochter Hendrina, 8.30 vd. meest verlaten zielen, 9.15 voor de parochie, 10.30 vr. Hendriks- Janssen en dochters, 3 uur kinder lof, waarna processie naar het H. Hart-beeld. 7 uur lof. Maandag: 6.45 t.e.v. O.L. Vr. van Lourdes, 7.30 overl. ouders, 8.15 uitvaart Ligthart, 8.15 overl. fam Willems-Baken. Dinsdag: 6.45 Peter Ant. Minten en dochter Petronella, 7.30 Nelly v. Kessel-Creemers, 7.30 overl. fam. Vaske-Maassen, 8.15 Drenth lm. Woensdag: 6.45 fam. Janssen- Heesen en tante MIchels, 7.30 overl. fam. Laurensse-Maassen, 8.15 Ger. Ambrosius, Cath. Terveldenen doch ter Marle 3h, 8.15 Dr. Bloemen. Donderdag: 6.45 H. Janssen en echtg., 7.30 J.L. Boots en zoon Jac., 8.15 Peter Joh. Bouten en zoon Gerardus Hubertus lh, 9.30 plech tige huwelijksmis Lamers-v. Waa- yenburg, van 7—8 biechthoren. Vrijdag: 6.45 Gertruda Barends- Verhagen, 7.30 zek. int. R, 7.30 over!, ouders Peeters-van Helden, 8.15 overl. fam. Lamers-v. Waayen- burg lm, biechtgelegenheid v. 3—6 en van 6.30—8 uur. Zaterdag: Allerheiligen, 6.30 Joh. Janssen, 7.30 tot zek. int., 8.30 Mgr. Hanssen, 9.15 v.d. parochie, 10.30 Johannes Jeuken en Johanna Geurts 7 uur lof. In verband met Allerheiligen is dus donderdag en vrijdag biecht horen. Morgen feest van Christus Koning om 3 uur lof voor de kinderen, daarna trekken wij in processie naar het H. Hart-beeld. N.B. Heden, zaterdagavond 7 uur avondmis t.e.v. de H. Geest voor een goede Pauskeuze. RECTORAAT PATERSKERK Priester van de week: Pater Urbanus van Gemert. 22ste zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning. Algemene H. Communie voor de parochie. De H. Missen om 6.30, 7.45 en 10.30, 9 uur hoogmis. Communiceren begint vooraan, 's Middags om 3.15 kort lof voor de schoolkinderen, waarna hulde aan Christus Koning bij het beeld, 's Avonds om 7 uur pl. lof met feestpredicatie door pater dr. Donulus van Munster, waana toe wijding van de parochie aan Chris tus Koning. De gidsen en verken ners in uniform nemen plaats vóóraan op de Communiebank. Ge zongen wordt het Credo en na het lof Aan U o Koning.... Maandag: Z. Contardus, belijder, Dinsdag: H. Simon en Judas, apostelen. Woensdag: Mis van de 22e zondag na Pinksteren. Donderdag: Z. Angelus, belijder. Vrijdag: Mis v.d. 22e zondag na Pinksteren. Zaterdag: Allerheiligen. De H. Missen en het lof als op zondag. Allerzielen wordt op maandag ge vierd, dus 3 november. In de week elke dag om 7.30 lof met gebeden der oktobermaand. Biechtgelegenheid De klassen 4, 5 en 6 van de lagere school zullen deze week weer gaan biechten in school-verband. Voor de parochie is er biechtge legenheid donderdag van 7 tot 8 en vrijdag van 3 tot 8 uur. Op Allerheiligen (zaterdag) en zondag wordt géén biecht gehoord. Godsdienstcursus 18-jarigen Woensdagavond om 8.15 gods dienstcursus in San Damiano. mis-intenties Zondag: 6.30 overl. fam. Mommen- Hoedemakers, 7.45 Antonius Jans sen, 9 uur jrg. Johanna S winkels- Michels, 10.30 Piet Peeters-Goumans Jacobs. Maandag: 6.15 overl. ouders Phi- lipsen-Goosens en zoons Martin en Peter. Dinsdag: 7 uur bjjz. intentie. Woensdag: 6.15 Peter Philipsen, 7 uur overl. fam. Vennekens-Ver- schuuren, 7.45 Arnold Coenders. Donderdag: 6.15 Peter Philipsen, 7 uur bijz. intentie. Vrijdag: 6.15 Jan Kersjes, 6.15 overl. ouders Philipsen-Goosens en zoons Martin en Peter, 7 uur overl. fam. van der Looy-van Beul. Zaterdag: 6.30 Theodorus Slits en moeder, 7.45 overl. ouders Philipsen- Goosens en zoons Martin en Peter, 9 uur overl. ouders Theeuws-Bete- rams. PAROCHIE OOSTRUM Zondag: 22e Zondag na Pinkste ren, 7 u. H. Com., 7.30 Vroegmis, 9 u. H. Com., 10 u. Hoogmis, 3 u. Lof, waarna D.O. Maandag: 7.30 best. zm. overl. fam. v. Soest-van Vegchel. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jgt. Lam- berdina Derks. Woensdag: 7.30 gest. gez. jgt. Hu bertus Jenneskens. Donderdag: 7.30 H. Mis tot int. vd. parochie Leunen. Vrijdag: 7.30 best. zm. v. Leon. Maas, vanaf 4.30 biechten in beide biechtstoelen. Zaterdag: Feest v. Aller Heiligen, verplichte feestdag, 7 u. H. Com., 7.30 de Vroegmis, 9 u. H. Com. 10 u. Hoogmis, 2.30 Lof met rozen hoedje, waarna Misere en Aller- zielenpreek. PAROCHIE OIRLO 22e Zondag na Pinksteren, feest van Christus Koning: 6.30 H. Com munie, leesmis t.e.v. St. Anna vd. zegening van de christelijke huis gezinnen en bevordering van pries ter- en kloosterroepingen, 3 uur rozenkrans, lof en oefening voor eerherstel, le collecte voor de kerk 2de voor het Bisdom. Maandag 7.30 zieled. Antoon Boer stal, Maria Verway, Jan Visser en Theodora Rutjes. Dinsdag 7.30 hoogmis t.e.v. O.L. Vr. v. Altijdd. Bijstand (H) Woensdag 7.30 zieled. overl.fam. Rongen-Ewals. Donderdag 7.30 jaard. overl.fam. Wlsmans-Cleven. Vrijdag 7.30 maandst. Anna Bos. biechten van 4—7 uur en van 8—9 in beide bichtstoelen. Zaterdag, feest v. Allerheiligen: 6.30 H. Communie. Leesmissen 7 uur en 8.30, 10 u. hoogmis Maria Minten, 3u. vespers V.Allerheiligen miserere, allerzielenpreek en be zoek aan 't kerkhof. Om biechtspreiding te bevorderen zal ook woensdag en donderdag avond biechtgelegenheid zijn van 5—7 uur. Deze week wordt de H. Commu nie aan de zieken gebracht. PAROCHIE LEUNEN Zondag: feest van Christus Ko ning, 7 u. H. Mis vd. parochie, 8 u. voor Jan v. Meijel, 9 uur voor Jan Beckers, 10 u. hoogmis voor Mathijs Marcellis en echtg., 3 uur lof, voor het lof bloemenhulde door school kinderen en jeugdverenigingen, onder het lof toewijding aan het goddelijk Hart van Jezus. Maandag: 7 u. voor Wed. Smits- Meijers, 7.30 voor Hendrina Smits, Henricus en Gerardus Claessens. Dinsdag: feest vd. H.H. Apostelen Slmon en Judas, 7u. v. overl. fam. CornelissenVloet, 7.30 voor Peter Joh. v. Rens en Aleida Poels. Woensdag: 7 u. voor Hendriken Lena van Soest, 7.30 gez. jrg. Hen drik en Piet Claessens, 7.30 cursus voor 18-jarlgen. Donderdag: 7 u. voor Petronella Asselbergs, 7.30 gez. jgt Martinus Peeters. Vrijdag: vigilie van Allerheiligen, geen vasten wel onthouding, 7 uur H. Mis, 7.30 gez. jgt. Johannes Jen - niskens en Gertrudis Beurskens, biechten van 2.30—4 en 5—8 u. in beide biechtstoelen. Zaterdag: hoogfeest van Aller heiligen, 7 u. voor Peter Willemse, 8 u. Peter Joh. Rongen en echtg., 9 u. voor Willem Arts en Gertrudis Niessen, 10 u. hoogmis vd. parochie, 3 u. vespers v. Allerheiligen, daar na rozenhoedje Miserere, Allerzie lenpreek en bezoek a.h. kerkhof. De Allerzielenaflaat is te ver dienen van zondag 12 uur tot en met maandag. In de loop dezer week jaarlijkse rondgang voor de 2de H. Mis. Kerkpoets: Dora Heidens en An nie Direks. PAROCHIE CASTENRAY 22e Zondag na Pinksteren, feest van Christus Koning, aanbiddings dag in onze parochie, vanwege de eeuwigdurende aanbidding in ons bisdom: 6 u. uitstelling Allerhei ligste, direct daarna H. Communie ook te 6.45 en 7 uur, 7.30 vroeg mis, gest. lm. t.e.v. Christus Koning 10 u. hoogmis vd. parochie, 3 uur vespers en rozenhoedje, 5.30 com pleten en Te Deum. Aanbiddingsuren: 6—10 straat, 10—12 prov. weg, 12—3 centrum, 3—6 weg Oirlo en KI. Oirlo. Maandag 7.30 gez. mndd. Ant. Dinghs. Dinsdag, H.H. Simon en Judas, 7.30 gest. gez. jd. Mathias Dinghs. Woensdag 7.30 gez. H. Mis Wil- helmina Vissers-Arts. Donderdag 7.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Gerardus, int. fam. M. Dinghs. Vrijdag 7.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Engelbewaarders. Van 3 30—7.30 biechten in beide biechtstoelen. Zaterdag, feest v. Allerheiligen, 7.30 vroegmis vd. parochie, 10 uur hoogmis t.e.v. O.L.Vr. v. A.B. t.int. van hen, die hiervoor offerden, 3u. vespers, lof en rozenhoedje. A.s. Zondag, le zondag vd. maand buitengewone collecte voor de kerk. 2.30 lof, rozenhoedje, miserere, Al lerzielenpreek en processie naar 't kerkhof. Maandag 3 nov. viering van Al lerzielen, toties-quoties aflaat te verdienen a.s. zondag vanaf 12 uur t.e.m. maandag. Kerkpoets: Gonny Reijnders en To Weijs. PAROCHIE YSSELSTEYN 22e Zondag na Pinksteren, feest van Christus Koning: 6.30 leesmis Theodora Winnen-Holtermans, 8.10 Jo S winkels, 10.15 hoogmis voor de Pauskeuze, 2 u. Lof en toewij ding aan Christus Koning. bij Hak nu de knoop door, kom geld verdienen Boerenmetworst 200 gram Sardines in olijfolie 2 blik 99 Canadese Pinkzalm per blik 98 Custard 2 pak 49 Penny wafels 5 stuks 45 KNAKWORST per glas 8 stuks (10 ct. statiegeld) van 1.20 nu voor Vijgen per pond 58 Marie biscuits per half pond 39 Wafels 3 soorten gesorteerd half pond 59 MARGARINE spotkoopje 3 pak voor volop gevitaminiseerd Ontbijtkoek heerlijk vers 2 stuks 79 KJeutertaai pondspak 74 Speculaas zeer dun, voor de boterham 75 BESCHUIT knappend en bros 3 pak ^9 1 doos Peli boenwas en 1 doos Erdal schoencrème samen 79 3 pak Kristal soda 39 2 pak Radion van 86 voor 76 KOFFIEMELK geen statiegeld per halve liter-blik 57 Bij aankoop van uw boodschappen 'n set van 3 stuks kammen 37 Al deze aanbiedingen zijn netto contant en gelden tm donderdag 30 oktober. Maandag 7.30 gez. jg. Johannes Willemsen. Dinsdag 7.30 lm. overl. fam. Ver geldtBurgers. Woensdag 7.30 maanddienst. Jo S winkels. Donderdag 7.30 gez. zieledienst overl. fam. Jansen-Drabbels. Vrijdag 7.30 lm. overl.fam. Fleur- kens-Sanders. Zaterdag, hoogfeest v. Allerhei ligen: 6.30 lm. Frans van Soest en echtg., 8.10 Petronella van Vechel- Ewals, 10.15 hoogmis, best. zieled. Bernard Verheijen en Anna Gertr. Marcellis, 2 uur Lof. De Allerzielenpreek en processie naar het kerkhof zijn zondagmid dag. Het feest van Allerzielen is maandag. RECTORAAT SMAKT Zondag: 22e Zondag na Pinkste ren, feest v. Christus Koning, 6.15 lm. tot eerherstel, 7.30 lm vd. fam. Denissen, 10 u. Hoogmis tot zek. int., 6 u. pl. Christus-Koninglof, waaronder akte v. toewijding aan het H. Hart v. Jezus. Maandag: 6.30 lm overl. fam. Versteegen-Kuipers, 7.30 lm voor een zal. dood. Dinsdag: 6.30 lm v. genezing v. 'n zieke, 7.30 lm uit dankbh. voor een verkregen gunst. Woensdag: 6.30 lm t.e.v. St. Jozef 7.30 lm tot zek. int. Donderdag: 6.30 lm v.d. wereld vrede, 7.30 lm. vd. overl. fam. Mar- tens-Michiels. Vrijdag: 6.30 lm v. overl. ouders, 7.30 gez. jrd. Peter Philipsen, van 5—8 u. gel. om te biechten. Zaterdag: Hoogfeest v. Allerhei ligen, geboden feestdag, diensten als op zondag, 6.15 u. lm t.e.v. Allerheiligen, 7.30 lm v.h. welzijn van een gezin, 10 u. gez. jgt. Petro nella Asselberghs-Kersten, 3 u. Lof. RECTORAAT HEIDE Zondag: feest v. Christus Koning. 7.30 v. Hendrina Hendrix-v. Dijck, 10 uur hoogmis tot bijz. int., 3 uur pl. lof met toewijding aan Christus Koning. Maandag: 7.30 verlaten zielen v. h. vagevuur. Dinsdag: H. Simon en Judas. 7.30 v. Lamb. v. Vegchel en Gertr. Arts. Woensdag: 7.30 overl. fam. Muij- sers-Spee. Donderdag: 7.30 v. Jo Swinkels. Vrijdag: 7.30 Lamb, en Gerardus Manders. Biechten door de Rector van 4.306.30, door eerw. Pater van 79 uur. Zaterdag: feest van Allerheiligen. 7.30 v.d. parochie, 10 uur hoogmis tot bijz. int., 3 uur pl. Lof. Toties quoties-aflaten zijn te verdienen vanaf zondag 2 nov. 12 u. 's middags. RECTORAAT VEULEN 22e Zondag na Pinksteren, feest van Christus Koning: 7 u. H. Com munie, 7.30 lm., 10 u. hoogmis als jaarg. vr. Cleven, 2.30 lof met toe wijding aan Christus Koning. Maandag 7.30 lm. overl. ouders Lemmen-Nelissen. Dinsdag 7.30 lm. Jan van Meljel. Woensdag 7.30 lm. t.bjjzintentie. Donderdag 7.30 hoogmis als 6-w.- dienst Theo Groetelaars. Vrijdag 7.30 lm. overl. fam. Wil- lems-van Lin, 3—4 en 7—9 biechten Zaterdag, feest v. Allerheiligen, 7 u. H. Communie, 7.30 lm. t.int. 10 u. hoogmis overl. fam. Houben- Direks, 3 u. vespers v. Allerheiligen en Allerzielen, daarna Libera en Absoute op 't kerkhof. Kerkpoetsen: Dora Hagens en Tilla Erben. Dinsdag biechten schoolkinderen. Morgen zondag gelegenheid om 't onderhoud der graven te voldoen. Katechlsmus klas 3 en 4 les 9, klas 5, 6 en 7 les 15, 16 en 51. Aarden bloempotten sierbloempotten bloemvazen rotan standaards rotan hangers fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 566

Peel en Maas | 1958 | | pagina 175