Zieken Triduum 1958 op 15 16 en 17 juli in Sint Anna Harmonie Eatcrpe promoveert iPUROL Herstel kapel Teltom Laatste tocht Mgr. dr. Hanssen Hiidugard Clephas lorgerlQke Stand Venray J. M. RUYTEN net meisje nette jongen HEER mnl. of vrl. kracht Woningruil woonhuis Aardbeien ie koop grammofoonplaten PLAY1 dinsdag geslo POELS lp F. LAURBSSE Speeltoe Reisia Huis en b Landboutëi Weekrci v.. v 9 De voorbereidingen voor het ziekentriduum zijn in volle gang. Er werd huls aan huis gecollecteerd en royaal werd er gegeven. De namen van de zieken werden genoteerd en de zieken reeds gedeelte lijk bezocht. Mochten er door misverstanden zieken vergeten zijn, laten zij zich dan spoedig melden. Het ziekentriduum wordt voor ons zieken weer een feest, maar het is voor ons, gezonden, tevens een gewetensonderzoek. Hoe staat het met onze liefde voor de naaste? In een nieuw gebedenboek las ik het volgende gebed: „Heer, waarom hebt Gij inij gezegd dat ik alle mensen als mijn broeders moet liefhebben? Ik heb het geprobeerd, maar verschrikt kom ik bij U terug Heer, ik was zo op mijn gemak bij mijzelf, ik had alles inge richt voor mij zelf en er mij ingenesteld. Opgesloten in mijn toren, beschut tegen regen en wind, zou ik onaangetast gebleven zijn. Ongemerkt binnenglijdend als een zonnestraal, heeft Uw genade mij niet meer met rust gelaten. Gij hebt mij gedwongen mijn deur op een kier te openen en als een regenvlaag in mijn gezicht hebben mij de mensenkreten gewekt. Ik wist niet dat de mensen zo dichtbij waren; in dit huis, in deze straat, in dit kantoor, mijn collega, mijn vriend. De eersten zijn binnengekomen, Heer. Er was voor hen nog wel een plaatsje in mijn hart. Maar de volgenden, die andere mensen, die had ik niet gezien; zij gingen schuil achter de eersten. Zij slepen de hele wereld achter zich aan, zij zijn bepakt met onrecht, met wrok en haat, met lijden en zonden O. Heer, nu staat mijn deur wagenwijd open. Er is bij mij zelf geen plaats meer voor mij. Ik kan niet meer! Het is teveel voor mij! Het is geen leven meer! Vrees niet, zegt God, je hebt alles gewonnen. Want terwijl de mensen bij je binnendrongen, heb Ik, je Vader, Mij heimelijk onder hen begeven." Het is Gods bedoeling niet dat we in dit leven alleen maar voor ons zelf leven, aan ons zelf denken, ons zelf proberen veilig te stel len. Veel mensen lijken op een slak, die bij het naderen van mensen in hun veilig huisje kruipen, of, als er op hen een beroep gedaan wordt voor een of ander werk, zich als een egel inrollen en hun ste kels opzetten. Als goede christenen moeten we ons zelf steeds minder en onze medemensen steeds meer gaan liefhebben. Dan is God in ons midden. Laten we het zo opnieuw proberen. PATER URBANUS Geslaagd Bij de te 's-Hertogenbosch op 19 juni j.l. door de Koninklijke Ne derlandse Zuivelbond gehouden examens, slaagde voor het diploma fabriekscontroleur: de heer Ant. Vullings Leunen. Op het te Eindhoven gehouden modevakexamen slaagde voor cou peuse, mej. Jo Linders Oostrum. Te Rolduc slaagde voor het examen gymnasium A, de heer Noud Franssen, Wilhelminastraat. Er was niet veel ruchtbaarheid gegeven aan het feit, dat Harmonie Euterpe zondag in Swalmen op concours zou gaan en dat was dan ook de reden, dat voor velen het nieuws van het behaien van een eerste prijs, met het recht van promoveren naar de afdeling uit muntendheid, een verrassing was. Met een fikse muzikale wande ling werd namelijk zondagavond Venray melding gemaakt van dit grote succes van Harmonie Euterpe, een succes, dat later voor Burge meester Janssen aanleiding was om bestuur en leden hartelijk geluk te wensen met dit prachtig resul taat. Toen was intussen zaal Wil- helmina al volgelopen met belang stellenden uit kom en kerkdorpen, die alle blijk gaven van meeleven in dit succes. President Laurensse wist te ver tellen, dat men op dit concours zeer streng geweest was en dat inderdaad voor de 290 behaalde punten hard was gewerkt moeten worden. Hij bracht dank aan direc teur Verstegen, die met zijn echt genote een klein aandenken aan deze succesvolle dag kreeg aange- boden. x Burgemeester Janssen stelde de zg. concours-premie in het vooruit zicht en spoorde vooral de jongeren aan om Harmonie Euterpe te komen versterken, opdat bij het 100-jarig bestaan in 1960 in een nog hogere afdeling gespeeld kon worden. Om die jongeren te hulp te komen bood de industriële club, bij monde van de heer L. A. Nelis- sen, een clarinet aan. Namens de verenigingen der kerkdorpen sprak de heer W. Volle- berg h uit Oostrum een woord van gelukwens. Daarna volgde een drukke recep tie, waarop niet alleen afgevaardig den van muziekgezelschappen acte de presence geven, maar vele andere verenigingen en particu lieren hun gelukwensen aanboden. Uit alles bleek, dat Harmonie Euterpe zich in veler vriendschap mag verheugen, waarvoor presi dent Laurensse als verklaring gaf het feit, dat deze harmonie in tegenstelling tot vele andere het tot haar taak gesteld had, kerkelijke en wereldlijke feesten altijd op te luisteren, waardoor zij soms wel 50 maal per jaar uit moet rukken en daarmede een record behaalde van alle Limburgse corpsen. IlifcW! verdwijnt door Openbare bekendmaking Burgemeester en wethouders der gemeente Venray brengen ter open bare kennis, dat bij hun besluit van heden no. -154 aan M.J. Rongen, wonende Oirlo F 1 te Venray, ver gunning is verleend ingevolge de Wet Autovervoer Personen tot het vervoeren van personen met een huurauto. Venray, 18 juni 1958. Bestrijding aspergevlieg. De burgemeester van Venray maakt bekend, dat bij besluit van de minister van landbouw, visserij en voedselvoorziening van 20 juni 195G no. J 1292 de gemeente Ven- ray is aangewezen als gebied, be doeld in artikel 2 van het besluit bestrijding aspergevlieg 1958. Zulks houdt ln, dat iedere ge- bruikgerechtigde van een binnen de gemeente gelegen terrein, waar op zich aspergeplanten, al dan niet bestemd om te worden gestoken, bevinden, verplicht is: a. gedurende het tijdvak van 15 juni tot 1 september door de aspergevlieg aangetaste sten gels, zodra de aantasting zich openbaart, geheel uit te trekken of af te snijden en onmiddellijk daarna te vernietigen; b. alle aspergestengels telkenjare vóór 1 december geheel uit te trekken of af te snijden en onmiddellijk daarna te vernie tigen; c. telkenjarei vóór 1 april alle as pergeplanten te verwijderen en te doden, welke in het vooraf gaande jaar* niet meer zijn ge stoken dan wel niet bestemd zijn om gestoken te worden. De hiervoor onder c bedoelde maatregel is niet van toepassing met betrekking tot aspergeplanten, welke op een zaaibed bijeen staan en bestemd zijn om te worden uit- geplant. Venray, 26 juni 1958. De burgemeester van Venray Mr. A.H.M. JANSSEN. Aanbesteding Gemeente woningen Dinsdag werd ten gemeentehuize alhier aanbesteed de bouw van 43 gemeentewoningen onder architec tuur van de Venrayse architecten Colsen, Lerou en de Vries. De vol gende inschrijvingen kwamen uit de bus: Bruns en Bonken, Venlo 578.462 Goosens, Venlo 584.400 N.V. Gebr. Janssen, Venray 590.900 Wijnen, Someren 602.300 Akerboom, Venray 607.840 Haegens Jac, Horst 612.700 J. Haegens, Horst 626.900 H. Oudenhoven Venray 635.920 Lutters, Deurne 640.000 v.d. Loveren, Helmond 644.300 Theunissen-Godren, Ysselst. 651.400 Janssen, Mierlo-Hout 656.400 L. Volleberg, Venray 660.000 Bos en Zn., Belfeld 699.500 v. Bergen, Geimep 774.875 Tevens werd aanbesteed de bouw van 17 gemeentewoningen onder de zelfde architectuur. Hier van waren de uitslagen: Goosens, Venlo 183.400 (ongeldig) Bruns en Bonken, Venlo 183.531 n.v. Gebr. Janssen, Venray 191.300 Theunissen-Gooren, Ysselst. 194.050 Haegens, Horst 196.175, Meelkop, Venlo 197.300 v.d. Mortel, Deurne 198.700 (ongeldig) L. Oudenhoven, Venray 199.205 L. Volleberg, Venray 201.990 Haegens Jac, Horst 205.795 v. Bergen, Gennep 252.540 (ongeldig) Bij de aanbesteding van de nieuwe kerk te Echt was onder de uitgenodigde aannemers ook het bouwbedrijf n.v. Gebr. Janssen uit Venray. Zij kwamen met f414.950 uit de bus, terwijl de laagste inschrijver: Sandermeyer uit Roermond f410.680 noteerde. Volksconcert Het concert, dat voor zaterdag staat opgegeven, wordt i.v.m. de begrafenis van Mgr. Hanssen uit gesteld tot morgen zondag. Dit con cert wordt gegeven door de fanfare van Ysselsteyn. Jubileum Dinsdag a.s. zal de heer L. Lau rensse de dag herdenken, dat hij voor 12Vi jaar benoemd werd tot directeur vari het bijkantoor Venray der Ned. Ned. Credietbank. Dit ju bileum wordt in intieme kring ge vierd. Uitstapje Mater ^Vmabilsschool Nog steeds hebben nietalle meis jes het inschrijfgeld betaald voor het schoolreisje. Als dit inschrijf geld niet vóór 1 juli betaald is, wordt verondersteld dat de deel name niet doorgaat. Nu verschillende meisjes van hun deelname hebben afgezien zijn er nog plaatsen over in debus. Degene die nog graag mee willen gaan naar Rotterdam moeten zich voor 1 juli opgeven. Ook kap een zus, vrien din of kennisje meegaan. De kosten bedragen dan f 10.— Met het definitief herstel van de kapel in Veltum, is men thans ge reed gekomen. Hiermede is de kapel, die in 1625 werd gebouwd weer geheel hersteld van de oor logsschade, terwijl enkele zeer nood zakelijke vernieuwingen en ver beteringen zijn aangebracht. In 1625 werd de kapel ter ere van St. Rochus aldaar gebouwd. Ze be stond toen alleen uit het gedeelte wat thans het priesterkoor vormt. Het latere gedeelte is in 1685 bij gebouwd. Sindsdien kwam iedere week een priester van de Petrus Banden hier het H. Misoffer op dragen, aanvankelijk op vrijdag, later op zaterdag. De zolder van de oude kapel werd vroeger door de buurtbewoners tevens gebruikt als korenopberg plaats, maar deze werd men kwijt in 1895 toen de kapel voor het eerst werd gerestaureerd en deze koren zolder er uit werd gebroken. De 60 kg wegende klok werd onder de oorlog door de Duitsers gestolen en al is men blij met het na-oorlogse klokje, het weegt een stuk minder en de klank is lang niet wat die van vroeger was: De kapel is, zoals verteld, toegewijd aan St. Rochus, die hier een grote verering genoot. Deken Berden heeft dit voor de oorlog nog tot uitdrukking gebracht in een der nieuwe ramen van de Petrus Banden, die echter ook door oorlogsgeweld verloren zijn gegaan. Van heinde en ver kwam men naar deze kapel St Rochus ter ere en nog lang werd op St Hubertus (3 nov.) de honden gebrand tegen de hondsdolheid, en het Hubertus- brood gewijd. Met deze restauratie is .o.m. de provisorische verbetering van de oorlogsschade definitief veranderd en is het interieur der kerk danig opgeknapt. Een nieuwe vloer, nieuwe ramen geven dit oude kapelletje een heel ander aanzien, terwijl de oude beel den een waardiger standplaats kregen. Monumentenzorg heeft hier met architect Kayser en de aan nemer Knops uit Venlo, een uit stekend stuk werk verricht. Men hoopt op St Rochusdag 16 aug., de kapel wederom in gebruik j te nemen. Bejaarden op stap De Venrayse bejaarden zijn dins dag hun jaarlijks uitstapje' gaan maken, dat door de goede zorgen van het betreffende comité en het Sociaal Char. Centrum onderhand traditie begint te worden. Dit jaar ging de reis naar Keve- laer en natuurlijk moesten de oudjes heel wat vertellen over de voet tochten, die zij vroeger naar deze bedevaartplaats hadden gemaakt. Het vliegveld Laerbruch, de nieuwe uitbreidingen rond Kevelaer en de prachtige nieuwe wegen lieten ech ter merken, dat ook deze streek door de nieuwe tijd verandert. Na een gezellig diner ging het via het Reichswald naar Berg en Dal, waar de mooiste plekjes na tuurschoon bezichtigd werden. Jam mer was, dat de regen menig keer spelbreker was, maar de stemming leed er niet onder. In Boxmeer werd op de terugweg nog een af zakkertje „gepikt" waarna men te- tevreden en voldaan huiswaarts keerde. Ongelukken J. van Gerven had maandag het ongeluk bij het kersenplukken uit de boom te vallen, waarbij deze 72-jarige ongelukkig terecht kwam op een putrand en enkele gebroken ribben plus een hersenschudding opliep. Hij werd overgebracht naar het ziekenhuis alhier. Ysselsteyn le klasser Na de beslissingswedstrijd, die zondag te Oostrum tegen Brughusia werd gespeeld en met 42 werd gewonnen, is de Ysselsteynse voet balclub zondag gepromoveerd naar de le klas afdeling Limburg. Op 15 juli a.s. zal de huldiging plaats hebben in zaal van Asten. Handboogsport Zondag hield ,.De Eendracht" te Aarle-Rixtel bij gelegenheid van het 100-jarig bestaan een interna tionaal concours, waaraan ook veel verenigingen uit Venray deelnamen. De uitslagen hiervan zijn: Ere-afdeling: Batavieren, Casten- ray 2e prijs 330 punten; St. Oda 6e prijs 318 p.; St. Anna 8e prijs 314 punten. Afdeling A: Diana II 7e pr. 294 punten; afd. B: Diana III 4e prijs 287 p.; afd. C: St. Sebastiaan, Heide 10e pr. 231 p. Koningskruis: A. Kuijpers, Bata vieren, Castenray 64 punten. Korpskampioen Ere-afd.S T Anna 97 punten; idem afd. A: Diana II 97 punten. Personele prijs: le v. d. Putten, Diana 49 punten. Meeste rozen: Poeïs, Rare Schut ters, Overloon 3 rozen. Meeste 8: M. Emonds, Castenray 4x8. Schaaknieuws Zondag hield de schaakclub grote ontvangstdag. 28 gasten uit Uedem waren reeds te 10 uur voormiddag uit Duitsland overgekomen, 14 schakers met hunne dames voor een tegenbezoek aan Venray. Na de ontvangst in de Keizer werd het gezelschap door verschil lende leden rondgeleid ter bezich tiging van Venray. In hun eigen blad noemen de Uedemers Venray „das schone stadschen"; de winkels en de nieuw gebouwde wijken hadden hun bij zondere aandacht. Te een uur at men gezamenlijk in de Keizer. Om twee uur zou de grote slag beginnen. Te voren sprak voorzitter Peters een woord van welkom, bood de Uedemer Schach- klub een kleine herinnering aan deze dag aan en wenste het hele gezelschap verder een prettige middag. De heer Hoffesommer wees op de prettige schaakdagen, die men reeds in Venray beleefd had bij de gehouden tournooien en bood een prachtige vergroting van het stads wapen van Uedem aan. De dames gingen daarna kegelen en lieten zich de koffie met gebak wel smaken. De gasten bleken in de schaak wedstrijd nog juist de sterkeren, zij wonnen met 7l/a61/.. Na afloop daarvan een gemeen schappelijke koffietafel, waarna voortzetting der feestelijkheden tot in de klein uurkes. De gasten keerden geheel vol daan terug naar de Heimat. De overbrenging van het stoffe lijk overschot van Mgr. dr. Hanssen van het ziekenhuis te Nijmegen naar het Bisschoppelijk Paleis in Roermond, is een massale bidtocht geworden door het Noord-Limburg se land. De lijkauto werd aan de grens der gemeente opgewacht door Bur gemeester Janssen en oud-deken Berden, toen om kwart over vier de.stoet Wanssum was gepasseerd. In Oostrum werd voor de kerk ge stopt en de velen, die hier waren samengestroomd, baden enkele minuten voor de zielerust van de grote priesterzoon, die in de scha duw van Oostrums kerk voor 51 jaren terug werd geboren. Dan zetten de motoren der rijks politie zich weer in beweging en ging de stoet naar Venray-kom, waar de half-stok gehangen vlaggen de overleden kerkvorst een laatste afscheid brachten. Ook hier werd, terwijl de zware klokken van de St. Petrus Banden luidden, een ogenblik gestopt om de velen, die hier hun opwachting maakten, ge legenheid te geven voor een kort gebed. Hier was het een ontroerend ogen blik toen Mère Antoinette, zuster van de overledene een kort moment mocht toeven bij de kist van haar broer en de beide vicarissen-gene raal, Mgr. dr. Feron en Mgr. drs. Odijk, haar hun condoleances kwa men aanbieden. Langzaam ging het dan verder door Venrays straten, waarin dui zenden stil een laatste groet brach ten aan hun bisschop. In de stoet reden mee, behalve Mgr. Feron en Mgr. Odijk, de familie van de overledene, waar onder Deken Loonen. In Leunen, en Castenray, trof weer hetzelfde beeld van biddende mensen, die het werk in de steek hadden gelaten om Mgr. Hanssen op zijn laatste tocht door het Noord- Limburgse land een afscheidsgroet te brengen. Biddende mensen, lui dende klokken... het afscheid van zijn geboortegrond. UIT DE DEURNESE RAAD. Gemengd zwemmen. Deurne is thans één van de eerste gemeenten in onze contreien, waar zij het onder restricties en onder strenge controle op bepaalde tijden gemengd zwemmen in het gemeentelijk zwembad zal zijn toe gestaan. Met 10 tegen 6 stemmen werd dit voorstel aangenomen. Het zwembad is voor familie baden niét meer dan een paar uur per dag opengesteld en wel maan dag, woensdag vrijdag en zaterdag van 10—12 uur, dinsdag en donder dag van 13.30—15.30. Uren waarop het zwembad door de eigen bevol king het minst wordt gebruikt. Gobgelegenheid ingeperkt. De laatste tijd was in Deurne 'n groot aantal speelautomaten in de café's geplaatst, waarmee door de bezoekers, in verhouding tot hun inkomen, aanzienlijke bedragen werden verspeeld. Om aan dit euvel paal en perk te stellen, ware het desbetreffende artikel van de alg. politieverorde ning aan te vullen in die zin, aldus B. en W., dat het is verboden speel automaten aanwezig te hebben. Dit verbod geldt dan niet indien gehandeld wordt krachtens een door de .burgemeester verleende onthef fing. De burgemeester kan, indien hij zulks nodig oordeelt, bij zijn ont heffing nadere eisen stellen, bijv. dat de inzet per spel een bedrag of een waarde van 10 cent niet mag overschrijden. De raad aanvaardde dit punt van het voorstel, zondereen woord van op- of aanmerking. Het politie-uur voor de café's in Deurne, werd gebracht op 12 uur voor het gehele jaar door. I Verhoging van enige P.T.T.-tarieven Met ingang van 1 juli worden enkele telefoon tarieven verhoogd, als gevolg van de jongste salaris verhogingen, waardoor de exploi tatielasten jaarlijks met 'n totaal bedrag van circa 8 miljoen gulden zullen stijgen, Periodiek zal een toeslag van 4 percent op de telefoontarieven wor den gelegd die per nota aan het publiek in rekening zal worden gebracht. Voorts zal het abonnement voor een hoofdaansluiting op de draad- ontroep, dat thans f 2,50 per maand bedraagt, per 1 juli a.s. met 10 ot. per maand worden verhoogd. van Rhee Johannes, Castenray G7 v. Dijck Adriaan, Marijkestraat 8 Willemssen Henricus, Castenray kooien Theodora te Vierlingsbeek Franssen Wilhelmina, Kruisstr. 38 Reintjes Gerardus, Leunen K 9 Janssen Peter, Oirlo F 17 Pelzer Wilhelmina, Beekweg 14 van de Water Anna, Oirlo F 12 Classen Johannes, Oirlo E 17b Thomassen Gerardus, Oranjestr. 15 ONDERTROUWD: Linskens, Cornil, 24 jr, verpleger, Stationsweg 46 en Janssen, Hu- berta, 27 jr, Stationsweg C 5 Reintjes, Jozef, 23 jr, timmer man, Veulen H 13a enTruijen, Hen- drika, 23 jr, St Odastraat 1. GETROUWD: Schel!, Leopold, weduwnaar van Beurskens, Anna, 44 jr, rijwielhan delaar, Patersstraat en v.d. Dries, Pieternella, 32 jr, Venray OVERLEDEN: Poels, Gerard, weduwn. v. Baeten, Maria, 85 jr, Venray Donders, Johannes, echtgenoot van Strijbosch, Maria, 52 jaren, te Venray Anny Sijbers Toon v.d. Munckhof geven kennis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de inzege ning plaats heeft op zaterdag 12 juli a.s. om 10 uur, in de parochie kerk van St. Petrus Banden te Venray. Daarna wordt tot hun intentie een H. Mis opgedragen. Venray, Kempweg la Grotestraat 28 Dagadres: Kempweg la Gelegenheid tot feliciteren 12 u. Toekomstig adres: Schoolstr. 7 Dinsdag 1 juli hopen onze lieve ouders en grootouders Wilhelmus Wetterhahn en Elisab. Wetterhahn-Thijssen hun 40jarig huwelijksfeest te vie ren. Dat God hen nog vele jaren moge sparen, is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Venray, Overloonseweg A 4. Voor de vele blijken van belang stelling bij ons huwelijk ondervon den, zeggen wij, mede namens we derzijdse familie, onze hartelijke dank. C. Gudda P. Gudde- van Opbergen Den Dolder Hiermede betuig ik, ook namens mijn ouders, mijn hartelijke dank voor de yele prachtige cadeau's, bloemen en gelukwensen, die ik bij mijn Eerste H. Communie heb mogen ontvangen. van 20 t/m 26 juni 1958 GEBOREN: v.d. Heuvel Hubertus, Bosweg 4 Verstraaten Hendrikus, Vierlingsb. Hendrix Johannes, Puttenweg 29 v.d. Ven Hendrikus, Jan Poelsweg 4 TANDARTS afwezig 1 Tm 12 juli Spoedgevallen spreekuur Tand arts Janssen. Juli-controles kunnen nog plaats hebben in augustus. GEVRAAGD meisje v. halve dagen Adres bureau van dit blad GEVRAAGD net kosthuis Brieven onder nr. 266 bureau van dit blad. GEVRAAGD voor hele of halve dagen. Aanmelden Grotestraat 24. Gsvraagd voor tijdelijk voor hulp bij de bezorging. J. Pijpers, Eindstraat 1, tel. 312 GEVRAAGD een meisje liefst voor halve dagen. Timmermans-Winters, Langstr. 29 zoekt gemeubileerde zit-slaapkamer met pension. Brieven onder nr. 226 bureau van dit blad. Zit-slaapkamer met volledig pension gevraagd in R.K. gezin. Brieven onder nr. 296 bureau van dit blad. GEVRAAGD per 1 sept. op ons kantoor te Venray. Bij voorkeur dipl. Mulo en typen. Schriftelijke sollicitaties aan .Blitta" Blitterswijck. Heb woning St. Jorispark, wie ruilt tegen woning nieuwbouw Adres bureau van dit blad. partij biggen G. Claessens, E 3 Oirlo. TE KOOP drachtige vaars A-stal, ab-vrij. Godfr. Philipsen. Zandhoek-Oirlo. TE KOOP toom zware biggen J. Derks, Oostrum. TE KOOP 2 maalkalveren 3 md. J. Lenssen, Brukske. TE KOOP JvR zeug 15 w. dracht H. van Osch, Merselo, Beek M 100 TE KOOP partij biggen J. Meijers, Overbroek. Te koop of te huur gevraagd in of omgeving Venray rnet of zonder grond. Moet spoedig te betrekken zijn. Brieven onder nr. 246 bureau van dit blad. TE KOOP partij biggen Gebr. Rongen, Vredehoeve B 26 TE KOOP 25 aardappelkistjes, transportfiets, een wandel- en een kinderwagen St. Jorispark 25, TE KOOP 2 tomen biggen Th. Hendrix, Brienshoek K 38, Leunen. TE KOOP nieuwe aardappelen G. Kessels, Geijsterseweg, Oostrum TE KOOP 2 tomen biggen G. Kersten, Smakt. Praiplanten Verheijen, Akkerweg 8. TE KOOP 200 10w. pullen W x R P. de Lauw, Kerkweg 7, Ysselsteyn TE KOOP partij jonge konijnen P. J. Smulders, Castenray. TE KOOP nieuw huis bev. boven 4 slaapkamers, beneden 4 vertr., keuken en kelder; verder stalling met 4 varkenshokken en kelder, kippenhok, boomgaard en veldgewas. J. Jacobs-Daniëis, Veltum L 85a. TE KOOP 4 kamerstoelen, 2 armstoelen, dressoir, keukenkast, uittrektafel, fornuis, 2persoons ledikant, vleessnijmachine Langstraat 8. TE KOOP Duitse Herder 8 mnd. G. Rongen, Kampweg L 75b. Te koop jonge voldr. zeug en zeug met 9 biggen (3 wk.) P. Nabben, Zandhoek E 77, Oirlo. Te koop toom zware biggen G. Muyres-Derks, D 28 Oostrum Te koop (wegens opruiming) grootse collectie (78 toeren) waaronder niet-gebruikte, voor prij zen van f 2 50, 1.50 en 0.75. L. Nelissen, Oirlo. TE HUUR ongemeub. zit-slaapkamer zonder pension Adres bureau van dit blad. Te koop nieuwe aardappelen A. Lenssen-Heesen, Veltum. Te koop 4 prima weischapen H. Cornelissen, Leunen K 102. Verkrijgt Bloem- Witte Rod Boejsnki Elk kwanbm Zaterdags na 5 ui planten meer aigegi Verheijen's Z Leunen Te koop 1 millioen planten o.a. prei en bloemkool. Vos' Zaadhandel Helmond Tel. 04920-2384 Te koop gevraagd jonge kippen aan of tegen de leg. Vos' Zaadhandel Helmond Tel. 04920-2384 TE KOOP partij biggen Meijers, Overbroek, die zich ook houdt aanbevolen voor het maaien van granen. Wegens ft-As-ioi is onze za&k Wegens fanüeom dinsdag de g ges lot Maishese Serviezen Keukenuiliettt naar iederssmat vin$ U PETER HEJDF Grotstrai HET WARE fa. Th. Pciwe Oersterke linde scharnérbc met of zondei va: PETER HÈ^DI .Groteitra; kttfe toil éi:as badas J.Coenen-Horad HSsta te YtNI Mr. M.A.AM. notarise 1 zal op dinsdag ju] 5 uur, in caféZ niusplein 9 te 7nra van de heer M.H. krachtens bevelman bank te Roerniad, i verkopen 1. Woonhuis ne schuurtje, kipppio land a.d. Hagelég kad. Sectie C 't. 5 arenhet hui is electrisch licht; 2. bouwlandd genover koop 1 ke 3078, groot lL<«?e 3. bouwland i. Venray, kad. sees C 45 aren; alles vrij vanhu aanvaarden, zoca gen en aanklevezij! Betaling uiterfk: Inlichtingen b de en bij de heer r.H Hendrikstraat 9Ve met aanhrig bouwland t< Mr. M.A.A.1. notaris i zal op dinsdag '.ju uur, in café De Irg weg 1 te Venra te de Fam. Dijkmas in het openlar Woonhuis kippenhokken e bc Spurkt B 19a, ad sectie A nos. 14* ei groot 1.98.30 Hi Aanvaarding^ bij de betaling 1 met uitz. van huis, welke zijre oogst van de aai staande rogge. Betaling der k vóór of uiterijjPP Inlichtingen n notaris voornofld- zware f"" Jdy ifla< 12 J.Coenen-Ht,c' Hffr

Peel en Maas | 1958 | | pagina 16