IK HOU VAN DE GRUYTÈR voordeel i voordeel cie&e'weaè, -SüVmdteK, J wmtA vijf Picnicrepen samen 50 cent 5cent goedkoper Speciale m vacantie-aanbïeriinsc 150.- Ml Solex L. J. van Haren een pak hoorntjes Macaroni of vlugk. hoorntjes Macaroni 10% KORTING DOOR aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifiuiifiiiiniiiiiiiiiiiimiiniiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiJiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiius VAN BOXTEL heefi do allernieuwste Philips all-transistor hoorapparaten. Van nu ai lean Uw slechthorendheid voor iedereen onzichtbaar en onmerkbaar blijven. Da Philips transistor hoorapparaten biedt maar voordelen a. zeer klein c. Ingebouwde luisterspoel b. volkomen onzichtbaar drageo 4. teer Uge batterqkosten VAN BOXTEL biedt echter nog meer: deskundige adviezen demonstratie door specialisten, ook tan Batterijen steeds vers uit voorraad leverbaar. Raadpleeg Uw dokter over de mogelijkheden Philips transistor-hoorapparaten bieden. Onze deskundigen houden zitting op: maandag 23 juni a.s. van 11.00 tot 14 00 uur in Café Den Engel, Grotestr. 33 te Venray alleen HONDERDDUIZENDEN KOPEN BU VAN BOXTEL, HONDERDDUIZENDEN KUNNEN ZICH NIET VERGISSEN. iiiiiJiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiininniiuniiiiiniiiuuiiiiniiiuiTTiintimniuiiumiiiiniiiiiiiiiitiiiiifiiiiiiiiiiiiiiKiiiifiiiiiiniiiiiiiiiiiitif^ (vervolg van voor-pagina) Greyhound had al meer dan ge noeg gepresteerd... de ongekroonde koning-keizer aller dravers En niettegenstaande honderden artikelen in bladenen tijdschriften waarin men trachtte de kolonel te bewegen Greyhound na zijn gene zing toch weer in de baan te bren gen... mr. Baker weigerde en Grey hound verhuisde naar de Flannery stallen, waar „Doe" Flannery (ex- paardenarts) de scepter zwaait met al de zorgzaamheid en de hartstoch telijke liefde voor paarden hem eigen. In giazen huis En daar staat Greyhound dan in zijn paleisachtige box knie-diep in heerlijk-vers stro, achter een glazen afscheiding, waardoor bezoekers, die in zijn particuliere nevenvertrek worden gelaten om hem te aan schouwen, hem sprakeloos aan staren. De ranke, hoogbenige, sneeuw witte kampioen met het edele hoofd en de grote donkere, maar bijzon der levendige ogen, biedt een waar lijk koninklijke aanblik. Hij zit nog vol vuur en wordt iedere dag nog een uurtje „afgereden". Maar niet op de trainingsbaan! Want zodra Greyhound een baan ziet, wil hij het nog eens gaan pro beren... en een sterke hand die hem dan weet te houden! v'i >J3S& Hij wordt voor een licht wagentje gespannen en gaat de bossen in, langs de zandpaden, waar van „snel gaan" weinig kan komen. Soms komt de oude kolonel Baker zijn troetelkind opzoeken en zit dan urenlang stil bij zijn box- Klontjes mag Greyhound op zijn leeftijd (26) niet meer hebben, maar een goudreinet of een worteltje wel. Allicht zit de oude baas te dromen van die hoogtepunten uit Grey hounds fantastische carrière... het winnen van de „Hambletonian"... die mijl in 1.11 en een fractie... en die grote dag van zijn afscheid... die prachtige zomeravond op de baan te Maywood, waar tienduizenden waren gekomen om Greyhound een ovatie te brengen.... Op deken van rozen Greyhound was een afscheid be reid, zoals alleen Amerika dat kan ensceneren. Toen hij de vermaarde draf-arena betrad, droeg hij een deken van rozen en zijn hoeven waren rood van kleur. In het licht van de schijnwerpers en tegen de zachtgroene achter grond van het gazon kwamen zijn schoonheid en gratie op onver getelijke wijze uit, terwijl hij, aan de hand van „Doe" Flannery langs de tjokvolle tribunes „tanzelte"... één en al majesteit! Alsof hij wist, dat hij zijn laatste" buiging voor het publiek maakte, liet hij nog éénmaal zijn machtige roep over de baan schallen... wat een ovatie ontketende, zoals May wood, in heel haar lange leven, niet had gehoord. Een donderend vaarwel van tien duizenden rasechte liefhebbers van de schone drafsport aan een groot kampioen, die de grootste naam achterliet, welke zich ooit een edele Draver verwierf! Beste asperge-oogst in Noord-Limburg Met een aanvoer van ruim hon derdtienduizend kilo asperges is de totale seizoen-aanvoer van dit rijke produkt van de schrale zandgronden boven de drie miljoen kilo gekomen. Hoewel dit geen record aanvoer voor de Venlose veiling is, blijkt de asperge-oogst de verwachtingen van de deskundigen verre te overtreffen. Bij goed weer in de komende dagen zal de totale produktie van het Noordlimburgse teeltgebied rond de 3,5 miljoen kilo komen te liggen. De oogst van het „witte goud" zoals de asperge in Noord-Limburg wel genoemd wordt, looptlangzaam ten einde. De pronkte van vele oude en jongere velden is al flink teruggelopen. Op de beste produktie-velden wordt tot 24 juni (Sint Jan) en misschien zelfs enkele dagen langer, gestoken. De prijzen zijn nog steeds zeer goed. De beste kwaliteiten brachten ruim twee gulden per kilo op. Tot nog toe is ruim 70 percent van de aanvoer naar Wes'.-Duitsland ge gaan. Vandaag nog kunt U zich gaan verheugen op een heerlijke Solex vacantie. Vandaag nog kunt U voor 150.— contant de gelukkige bezitter zijn van een Solex. en f. 67.50 per maand contant gedurende 3 mnd. IS Deze unieke Solex Service kost U géén rente, en geen verplichte verzekering. het laagst geprijsd, het hoogst geprezen Komt U vandaag nog even langs Service-Station Grotestraat Markt die zo lekker tractoren kan! Wie elke \veek van de bijzondere aanbiedingen profiteert, bespaart guldens. Uw portemonnaie vaart er wel bij! En ook Voor de bijzondere aanbiedingen altijd 10% korting"1. tot en met 24 juni '58 IV Bij aankoop van f 5.— De Gruyter artikelen tot en met 4 24 juni '58 eigen importen eigen expeditie eigenjfabrieken eigen winkels 5éo6ia -JJ

Peel en Maas | 1958 | | pagina 14