Etaleur KERMIS OIRLO Ro BUR ceintuurs „Cu Ingezonden. Verkiezingen ADVERTENTIËN een schilder K.A.V. Gebr. Michiels Job. Hob. Ant. Swinkels Burgerlijke Stand Venray Siagerq J. COENDERS 't Knopenhuis E. Huisman-Merkt M. Vermenlen-Dijkmans Bonentouw dans- en showorkest THE PIPO'S overhem weeki Raam Het Wa stand „Het W Voor vi Profiteert van onze reclame Weekrecl grote plas 2.2C heeft nog niets geen last van de oude dag, integendeel, want ook zij sjouwt nog de hele dag en laat zich het werk niet uit handen nemen. Jarenlang hebben ze hun cafó gedreven, die nu een zoon heeft overgenomen. Hun 7 kinderen zijn natuurlijk allen op het feest en de zestien kleinkinderen ontbreken ook niet op het appèl. Leunens fanfare zal in een klin kende groet de gelukwensen komen aanbieden van de Leunse gemeen schap, waarvan ook velen persoon lijk de gouden echtelieden zullen komen feliciteren. Kranige Brandgasten Op de provinciale brandweer wed strijden te Voerendaal verwierf de bedrijfsbrandweer der P.T.T. in Venray de le prijs in klasse 4a met 678 pnt. Ze werd daardoor de eerste van 8 Limburgse bedrijfsbrand- weren, wat iiaar een wisselbeker en een medaille opleverde. Boven dien promoveert ze nu naar de 3e klas. Een mooi succes voor de man schappen met hun commandant H. Franssen en de instructeur E, Custers. Bejaardenuitstapje De bejaarden wordt er nogmaals op gewezen, dat tot vrijdagavond gelegenheid bestaat zich op te geven bij het Soc. Charitatief Centrum Paterstraat 10a, voor deelname aan het uitstapje, dat voor hen wordt georganiseerd op dinsdag 24 juni a.s. De kosten bedragen f 6 voor de enkeling, f 10 per paar. Gemeenteraadsvergadering Voor dinsdag a.s. wordt de ge meenteraad van Venray opgeroepen ter behandeling van verschillende agendapunten o.a.: a. de aankoop van enkele stukjes grond ter verbetering van de Oude Oostrumseweg, b. de vaststelling van een nieuwe destructieverordening, aange past aan de nieuwe geldende voorschriften, c. de aankoop van het pand Min in de Grotestraat voor f 32.000 zulk ter verruiming der werk lokalen in het Gemeentehuis. Men stelt zich voor hierin voor lopig de sociale dienst onder te brengen, terwijl bij eventuele uitbreiding van het gemeente huis zelf, de bij dit pand be horende grond bruikbaar ge maakt kan worden. De schoen winkel blijf t voorlopig aangezien hier een contract loopt tot 1966 f 1200 huur per jaar. d. de verkoop van grond aan de Oranjestraat aan mevr. van Elferen uit Oploo voor de bouw van een woning, e. idem aan de Julianasingel aan H. Swaglioven, Maasheseweg en L. Oudenhoven Deken Thie lenstraat, f. het aangaan van een vaste geld lening bij de bank van Ned. Ge meenten ad f 173.000 a 5 pet. voor de aankoop van schoolbe- nodlgdheden voor de ULO en de nieuwe school in de Vrede- peel. DIPLOMA HANDELS-AVONDSCHOOL Openbare bekendmaking Burgemeester en wethouders der gemeente Venray brengen ter open bare kennis, dat zij bij hun besluit van heden eo. 407 aan de Caltex Petroleum Maatschappij (Neder land) N.V., gevestigd te 'sGraven- hage Conradkade 178, vergunning ingevolge de Hinderwet hebben verleend tot het uitbreiden van de benzine- en autogasoliepompinstal- latie in het perceel Leunen K 2 te Venray. Venray, 21 mei 1958. ONGELUKKEN De 40-jarige metselaar Martin Denissen reed op zijn brommer dinsdagavond naar huis, teen plot seling uit een der zijwegen van de Maasheseweg een vrachtauto het rijwielpad overstak. Ondanks krachtig remmen van de bromfietsberijder slaagde hij niet In een botsing te voorkomen en met een daverende klap beland de hij tegen de vrachtwagen. Niet alleen werd daarbij zijn brommer ernstig beschadigd, doch ook hij zelf bleef zwaar gewond op het fietspad liggen. Met schedelba- sisfractuur is hij overgebracht naar het Ziekenhuis. Zijn toestand is nog zeer ernstig. In de Hofstraat raakten een Duitse personenwagen en een auto bus slaags en maakten flink ma teriële schade. Op de Deurneseweg botste een Duitse personenwagen bij het pas seren tegen een andere auto, die plotseling de weg opdraaide. Ook hier was,flink wat materiële schade, maar geen persoonlijke ongelukken. Schaaknieuws Hoewel onze clubcompetitie Woensdag vond in Lunchroom Verheugen de diploma-uitreiking plaats van de R.K. Handelsavond school alhier. Aan het examen hadden een 20tal leerlingen deel genomen, die allen slaagden. De voorzitter, de heer J. Derksen, was de eerste, die gelukwensen aanbood en de heren Houba, Jacobs en Gitmans herdacht, die in de loop van het jaar dit onderwijs zijn ontvallen- Wethouder van Boven bood geluk wensen aan namens het gemeente bestuur en drong, evenals andere sprekers aan op verdere studie. Als voorzitter der gecomiteerden feliciteerde de heer Laurensse, ter wijl tenslotte Kapelaan Geerits de diploma's uitreikte. De geslaagden zijn de dames: J. Claessens, H. Jansen, Th. Jennis- kens, J. en L. van Soest uit Ven ray, C. Jansen en C. Theunissen uit Ysselsteyn, B. Muijsers uit Mer- selo en de heren H. Jenniskens, J. Lau rensse, J. Martens, E. Messemae- kers, A. Pouwels, H. de la Roy en A. Verstraelen uit Venray, J. Hae- gens uit Oostrum, B. Philipsen en H. Rongen uit Oirlo en J. v. Veghel Vredepeel. Haegens uit Oostrum dankte in een humoristisch spèechje de lera ren voor hun zorgen. Aanbesteding Meerselsepeel De ontginning van het vierde en laatste deel van de Meerselsepeei werd woensdag jl. aanbesteed. Het betreft een kleine 20 ha. De in schrijvingen waren als volgt: Bakker, Huis ter Heide f 79.200 Kooimans, Son f 79.000 AVOB, Vucht f 77.200 Vissers, Eindhoven f 76.612 Mageron, Den Bosch f 76.104 Overweg, Zuldwolde tf 75.500 Meyer vd. Herk Zeelst f 75.000 Dirks Zn. Helmond 73.284 Castel, St. Laurens f 53.000 Achtenberg Spr.Capelle f 43.790 De begroting bedroeg f 66.500. De gunning is aangehouden. Geslaagd Voor het diploma typen slaagde te Eindhoven mej. R.Maurer. Voor het te Venlo gehouden examen voor R.K. Kleuterleidsters slaagde mej. Jeannette Houba. Mej. M. L. van Haaren van de Stationsweg heeft deze week aan de R.K. School voor Maatschappe lijk Werk te Siltard met gustig gevolg afgelegd het eindexamen van de vierjarige cursus voor het diploma „AlgemeenMaatschappelijk Werk". De door haar voor dat exa men geschreven scriptie heeft tot onderwerpS praakgebrekkigheid en de sociale betekenis van dit probleem". nog niet geheel uitgéspeeld is, heeft de heer P. Rouvroye reeds het kam pioenschap van de Venrayse Schaak club behaald met 131/: punt. Hij heeft nog een partij te spelen, doch behaalde het kampioenschap onge slagen. Voor een jaar bezet hij dus de Venrayse schaaktroon. Handboogsport Bij de jaarlijkse kamp op de doelen van St. Anna voor het koningschap wist de heer Wiel Claassens dit te bemachtigen met 475 punten in 60 pijlen. Als bijzon derheid zij vermeld, dat Wiel in de 17 jaren dat hij lid van de vereni ging is voor de 10e maal koning is geworden. Ridder werd de heer Jos. Wijn hoven. VOLKSCONCERT Heden zaterdag, 7 juni, zal de Harmonie „Sub Matris Tutela" uit Oostrum een volksconcert geven op de Markt. Aanvang 20.00 uur. Asperges en kropsla in overvloed Als gevolg van het aanhoudende warme weer werden dinsdag en woensdag op de Coöperatieve Ven- lose groentenveilingin totaal 298.000 kg asperges aangevoerd. Van deze aanvoer was ongeyeer 180.000 kg voor de export bestemd. De reste rende 40 pet. werd hoofdzakelijk door binnenlandse fabrieken opge kocht. De export-asperges bracht f 1.80 tot f 2 per kg op. De asperges voor binnenlandse consumptie werd voor f 1,20—f 1,50 per kg geveild. Wat de kropsla betreft, daarvan worden er per dag ongeveer 200.000 tot 300.000 stuks aangevoerd. Ge middeld 150.000 stuks gaan echter door de klok omdat zij het mini mumgemiddelde van f 3 per 100 stuks niet halen. Verwacht wordt dat tegen het einde van de week de doordraai-misère zal afnemen, daar dan de aanvoer van kropsla kleiner wordt. Eerste aardbeien van de koude grond Aan de veiling Septer teTiel,zijn de eerste aardbeien van de koude grond aangevoerd. Ze brachten 58 tot 61 cent op per doosje van 250 gram. Bij duiken verongelukt De 25-jarige onfehuwde J. C. Trommar uit Eindhoven is dinsdag avond in 't zwembad „De Smeelen" te Geldrop, bij het duiken dodelijk verongelukt. Het bad werd terstond voor het publiek gesloten. Belgische straaljager by Hunsel neergestort Woensdagmiddag is bij Hunsel, ten zuid-oosten van Weert, een Bel gische straaljager neergestort. De piloot heeft zich met de schietstoel weten te redden en is op een wei land terecht gekomen. Het toestel zelf kwam in het land neer, niet ver van de kerk van Hunsel. Het boorde een diep gat in de grond. Remmende maatregel van de minister voor bromfietsers Minister Algera heeft in de Eerste Kamer medegedeeld, dat de maxi mum snelheid voor bromfietsen binnen de bebouwde kom van 40 tot 30 km. zal worden teruggebracht. Hij raadt aanstaande kopers van bromfietsen aan alleen die merken te kopen, welke §$n de binnen kort te publiceren eisen voldoen. Deze merken zullen een speciaal keurmerk dragen en vijf jaar na afkondiging van de eisen zullen geen ongekeurde bromfietsen meer op de weg mogen komen. Huisvrouwen verboden zichzelf te bedienen De politierechter te Eindhoven heeft twee huisvrouwen, resp. uit Valkenswaard en Eindhoven, ver boden voortaan zelfbedieningszaken en warenhuizen te betreden. Beide vrouwen zijn herhaaldelijk betrapt op winkeldiefstallen, zowel in Eind hoven als in Helmond. Ze kregen tevens een boete opgelegd van f50. 60 jaar priester Zondag koopt de zeereerwaarde heer J. P. Simonis, pastoor van de St Willibrordusparochie te Milheeze zijn zestigjarig priesterjubileum te vieren. Hy is dan tevens veertig jaar pastoor te Milheeze. Retraitehuis „Manresa" 50 jaar Morgen zondag, 8 juni, zal het vijftig jaar geleden zijn, dat mgr. Drehmans, bisschop van Roermond, het retraitehuis „Manresa" te Venlo inzegende, waarna de hoogmis werd opgedragen door mgr. Pompen vicaris-generaal van de hoogbejaar de bisschop van Den Bosch mgr. A. van de Ven. Het gouden be- staansfeest van Nederlands oudste retraitehuis voor mannen zal echter eerst in november van dit jaar worden gevierd. Nu, na vijftig jaar, heeft de twee honderdduizendste retraitant de weldoende invloed ondervonden van „Manresa". Er is een wezenlijke vooruitgang verscholen in deze ogenschijnlijk gelijke getallen. Want terwijl „Manresa" vroeger z'n re- traitanten trok tot ver voorbij Eindhoven, tot Den Bosch en vanuit geheel Limburg, hebben thans Spaubeek en „Regina Pacis" te Heeze de taak ten dele overge nomen. Een welvarend platteland ook een geestelijk belang. De landbouw zal zich ook bjj de steeds uitbreidende industrie, een uiterst belangrijke bron van wel vaart voor het Nederlandse volk moeten blijven. „Een welvarend platteland zie ik overigens niet alleen als materiële betekenis, maar ook van een groot geestelijk-zedelijk belang voor ons volk". Dit verklaarde Prins Bernhard donderdagmiddag op de jubileum vergadering van de Nederlandse Christelijke Boeren- en Tuinders- bond, die in Utrecht zijn 40jarig bestaan vierde. Prins Bernhard sprak over de schrijnende tegenstelling, dat over vloed en tekort aan voedsel in de wereld hand aan hand gaan. Vele miljoenen zijn er nog, die bittere honger lijden. „In deze toestand zullen wij nimmer mogen berusten". Spieker mag examen niet overmaken De president van de Haagse recht bank heeft bepaald, dat een HBS-er die wegens spieken werd wegge stuurd van het examen, het werk niet mag overdoen. De vader van een jongen had een kort geding aanhangig gemaakt tegen de staat. De jongen ontkende dat hij gespiekt had. Een surveillant had tijdens het schriftelijk examen uit een tas die de jongen naast zijn tafel had gezet een karton zien steken waarop dui delijk leesbaar een aantal algebra formules stonden. De president van de rechtbank overwoog in zijn vonnis, dat de examencommissie gerechtigd was de jongen weg te zenden. Deze had geen aanleiding mogen geven tot het vermoeden, dat hij spiekte. Op zichzelf was het al frauduleus dat de kandidaat een dergelijk kar ton met formules in zijn tas had tijdens het examen; De werkelijke situatie ligt als volgt: 1953 stemmen pet 1958 stemmen pet 728 10,3 819 9, Ysselsteyn 591 8,4 576 6,9 Oirlo- Castenray Overige kerkdorpen 1507 21,5 1764 21,1 KAB 1172 16,8 1782 21,3 Kom 1415 961 538 2074 1069 43,0 381 40,9 We hebben 'n nieuwe Gemeenteraad Die wil al aan het werk Wat WIJ vragen, doen ZIJ nu Dat vinden wij wel sterk. Jongens niet te lang gewacht Nu ben je nog wat heet Wij hebben een klein karweitje Dat kost je niet veel-zweet. Er ligt een stukje Gemeentegrond Midden in onze STAD Het wordt door honden veel gebruikt En ook wel door een kat Het is er dus geen lentegeur Zoals bij Sjef de Keijzer Toch spelen er de kinderen Maar och, die zijn niet wijzer Wat wij vragen is niet veel Een parkje of een plein Schatten kan dit niet kosten En iedereen vind het fijn. Je weet toch wel wat wij bedoelen, Jongens dus pak aan Het is hier, in de Patersstraat Recht tegenover SCHEIE MAAN. Nu de verkiezingen voor de Ven rayse gemeenteraad achter de rug zijn, de pamfletjes en affiches zijn opgeruimd of worden bewaard om te kijken, wat van al die schone voorspellingen uit zal komen en de laatste suikerzakjes worden opge soupeerd, zal binnenkamers nog wel eens nagekaart worden en zal misschien zo links en rechts al eens een afspraak gemaakt worden voor de komende wethoudersverkiezin gen. Maar dat duurt nog even. In boerenkringen is men nog wat beduusd over het verlies van een boerenzetel en in Ysselsteyn is men zelfs boos op Peel en Maas, omdat dit blad dat verlies in de schoenen van de Ysselsteynse kiezers heeft geschoven, die de voorkeur hebben gegeven aan eigen plaatsgenoten - in tegenstelling tot vroeger - met een eigen lijst gekomen zijn. In Ysselsteyn merkt men, zeer terecht overigens op, dat reeds een vorige verkiezing Ysselsteyn met een afzonderlijke lijst is gekomen, dus dat deze lijst moeilijk als de zondaar kan worden aangewezen, te meer waar ook Oirlo en Casten- ray met een afzonderlijke lijst ko men. 7020 100 8387 100 Uit dit staatje blijkt dus, dat de zgn. boerenlijsten in 1953 40,2 pet. van liet totaal aantal stemmen tot zich 'trokken, tegenover de andere lijsten 58,8 pet. Hieruit is dus een zeker overwicht over de boerenlijs ten reeds merkbaar geworden. Deze ontwikkeling heeft zich ech ter nog sterker doorgezet in de laatste verkiezing. Toen behaalde de rest 62,2 pet van de totale stem men, de boerenlijsten 37,8 pet. Een teruguitgang dus van 2,4 pet. Nu heeft men voor een zetel on geveer 5,883 pet. der stemmen no dig, zodat dus de boerenlijsten 6,4 zetel, de lijsten uit de kom 10,6 zetels verwierven. Dit is nu in de harde praktijk 6 en 11 geworden. Zowel uit deze cijfers, als verder voorgaande blijkt, groeit het aantal steramen op de boerenlijsten nog wel (1953: 2826; 1958: 3159) maar die groei wordt sterk overvleugeld door die van de andere lijsten. In deze cijfers vindt men dus in zekere zin geïllustreerd, dat de boerenbevolking weliswaar nog groei kent, maar dat andere stan den een veel sterkere groei hebben en bevestigen wat we een landbou wer reeds voor de verkiezingen hoorden zeggen: We moeten het gaan verliezen, want boeren komen nu practisch niet meer bij en industrie en anderen krijgen voort durend nieuwe mensen bij... Een ander opmerkelijk feit is, dat wat vroeger ook ondenkbaar was, nu iedere verkiezing meer het ge val is, nl. dat stemmen uit de ver schillende kerkdorpen op andere lijsten terecht komen dan op die van het bepaalde kerkdorp. Men breekt dus. uit de betrekke lijke isolatie en ai langer hoe meer stemmen gaan naar bepaalde stan den- of belangenlijsten. De evolutie van onze gemeente ook af te lezen uit de nuchtere verkiezingsuitslageen en het heeft dus weinig zin een bepaalde lijst, zoals dan vorige week bv. Yssel steyn aan te wijzen als de schul dige aan het verlies van boeren- raadszetels. Het ligt in de lijn der ontwikkeling.... MOEDER-RETRAITE wordt van 1720 juni te Roermond gehouden speciaal voor moeders, Inlichtingen of opgaven bij Pater Domitius, Paterskiooster. Nelly van Opbergen Kees Gudde geven hierbij kennis van hun voor genomen huwelijk. De huwelijks inzegening zal plaats hebben op zaterdag 21 juni om 10 uur, in de parochiekerk van St. Petrus Ban den, waarna tot hun intentie een plechtige H. Mis zal worden opge dragen. Venray, Grotestraat 24 Amersfoort, Hooglandseweg 66 Receptie van 13.30—14.30 uur Dagadres: Grotestraat 24,Venray Toekomstig adres: Paduaweg 9a, Den Dolder Gemeentewerken Venray Bij de dienst Gemeentewerken Venray kan geplaatst worden Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van leeftijd, vorige be trekkingen enz., te richten aan de Directeur van Gemeentewerken Venray vóór 12 juni a.s. Woensdag 11 juni 8 uur algem. ledenvergadering. Agenda: o.a. ver kiezing 1 lid van het Bestuur. Namen van candidaten schrifte lijk (ondertekend door minstens 10 leden) vóór dinsdagavond opgeven. Spreker Aalm. Theunissen. Het Bestuur 't Beste heren ondergoed Sir Edwin en Dulcia vindt U bij Patersstraat 22 Tel. 9( Door een noodlottig ongeval overleed plotseling, voorzien van het H. Oliesel, mijn lieve man, onze zoon, behuwdzoon, broer, oom en neef echtgenoot van Maria G. J. Tijssen in de leeftijd van 30 jaren. Wfi bevelen zijne ziel in uw godvruchtige gebeden aan. Ysselsteyn, 28 mei 1958. M.G.J. SwinkelsTijssen Familie Swinkels Familie Tijssen De plechtige lijkdienst en be grafenis hebben plaats gehad zaterdag 31 mei te Ysselsteyn. Zij die geen bericht ontvingen, jelieven dit te wijten aan de droeve omstandigheden. Voordelige aant zwemringe badtassen, zonneklepp PETER HEh Grot Op 14 juni a.s. hopen onze ge liefde ouders J. Baten H. Direks de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaren in het huwelijk zijn getreden. Dat God hen nog lang moge spa ren, is de wens van hun dankbare kinderen. Oirlo E 50a. RECTORAAT VEULEN 2e Zondag na Pinksteren: 7 uur H. Comm., 7.30 lm, 10 uur hoogmis als jaarg. v. Jacq. Hendriks, onder beide H. Missen is de 2e coll. vd. med. missiezusters, 2.30 lof. Maandag: 7.30 lm tot dankzegg. Dinsdag: 7.30 lm v. overledenen. Woensdag: 7.30 lm v. Donderdag: 7.30 hoogmis alsjrg. voor vrouw Cremers. Vrijdag: feest v.h. H. Hart van Jezus en St Antonius, de patroon van onze kerk; 6.30 H. Comm., 7 u. best. hoogmis t.e.v. St Antonius algem. H. Comm. der schoolkin deren, 's avonds 8.45 hoogmis t.e.v. 't H. Hart v. Jezus tot int. Zaterdag: 7.30 hoogmis t.e.v. het H. Hart, biechten van 6.30—7.30, 8.30 lof t.e.v. Maria. A.s. zondag is de 2e coll. tot bij drage a.h. paviljoen Civitas Dei te Brussel. Kerkpoetsen: Dora Hagens en Tilla Erben. Accolieten: Fieurkens Jan en Tim mermans Jan. Katechismus: kl«s 1 en 2 oef. v. Geloof; klas 3 en 4 vr. 479, 486, 487; klas 5, 6 en 7 les 55. yan 30 mei t/m 5 juni 1958 GEBOREN: van Loon Peter, Merselo M 12a Dupont Reinier, St Serv.wegnwl3 Koenen Gerarda, Pr. Beatrixstr. 9 Hendricx Gerardus, Stationsweg 16 van Soest Franciscus, Kerkweg 13 van Hoof Anna, Kruisstraat 26 de Hoog Anna, Oostrum D 35 Centen Maria, Kolkweg 27 Martens Antoon, Schoolstraat 12 Hendricx Petronella, Tuinstraat 3 OVERLEDEN: Swinkels Johannes, 30 jr, electri- cien, echtgenoot v. Thijssen Maria, Ysselsteyn. van Tilburg Nicolaas, 75 jr, wed. van Bongaerts Ardina, Merselo. Ewals Petronella, 45 jr, echtgen. van v. Vegchel Johannes, Ysselsteyn. ONDERTROUWD: Coopmans Peter, 26 jr, landb., Brabander A 15 en Driessen Jo- sephina, 27 jr, Hoogriebroek G 41. Coenen Hubertus, 24 jr, hotel employé te Enschede en van Arcen Wiltyelmina, 28 jr, Oostrum C 18a. GETROUWD: van der Weijst Gerardus, 26 jr, arb. N.S., te Bakel en Milheeze en Arts Gertruda, 28 jr, Venray. Kleuskens Matheus, 27 jr, kan tonier en Franssen Gertruda, 23 jr, beiden te Venray. Raaijmakers Jacobus, 23 jr, steen- fabrieksarb. te Vierlingsbeek en van Meijel Maria, 22 jr, te Venray, Onze reclame Droogworst 100 gr. 45, 250 gr. 110 Leverworst 500 gr. 65 Zult 500 gr. 40 Vrijdag en zaterdag Braadworst 500 gr. 140 Te koop 8 beste schapenlammeren A. van Asten, Puttenweg 17a Ysselsteyn TE KOOP 2 tomen biggen J. Buijssen, Leunen K 69. Ontvangen suèdine en imit. leren in alle kleuren en breedten. A. Scheepers Tel. 375 Schoolstr. 22 Lichtdruk-Stencilinrichting G. M. H. PETERS STENCILWERK Prins Bernhardstraat 11 Tel. 916 Dankbetuiging Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de deel neming bij het overlijden en de be grafenis van mijn inniggeliefde man, onze zorgzame vader, be huwd- en grootvader, broer t n JAN HUISMAN weduwnaar van J. M. Willems, echtgenoot van E. Verberkt. Speciaal dank aan Dr. de Jong, Dr. v. d. Meer, kapelaan Geerits, Zuster Bergmans, de buurt, alle vrienden en bekenden, alsook Be grafenisonderneming J. Goumans voor de accurate verzorging. Namens de familie, Venray, juni 1957. Voor de vele blijken van belang stelling bij ons Gouden Huwelijks feest, zeggen wij, ook namens kin deren en kleinkinderen, hartelijk dank. Zeer bijzonder dank aan de He ren Geestelijken, Burgemeester en Harmonie Euterpe. heeft nog enkele uren per wsek vrij. Spec, in heren- jongens- en modekasten. Brieven onder nr. 56 bureau van dit blad. UITSLAG, LOTERIJ t.b. van de bouw van een Jeugdhuis te Kaalheide le 4720 goederen t.w. van f 100. 2e 2005 f 60.— 3e 2817 f 40 4e 3367 f 30 5e 186 f 25 6e 553 f 20.— 7e 3276 f 12.— i 670 f 10.— De prijzen blijven 3 mnd. na 2e Pinksterdag ter beschikking van de winnaars, daarna zijn ze ver vallen. Winnaars kunnen zich in verbinding stellen met Pater Fi. Lucassen, Kaalheide, Tel. 04445-2438 HET WARENHUIS, Hofstraat 10 fa. Th. Pouwels Zn. Julianasingel 2 Tel. 566 Tijdens de kermisdagen in zaal RONGEN Maandag, dinsdag en woensdag DANSEN Puike dranken. Prachtst GEBR. p Patersstraat 22 vliege in alle I HET WARENHl fa. Th. Pov Metalen strips 3 Houten strijkt: extr Mouwplankjes Strijktafelbe! PETER HEN Grote Stc grasmc bladh plastic t enz. Telefoon 566 Alleen deze week 50 veis pri schrijfblok BAZAR PËff Groter ft: met en zond HET WAF fa. Th.Po' Hofstraat 10 J Grote Gordijnen vinu Hangen en 3 Het Wite Huis I ai J. de Bri» Ir sigaren tal>< HET WWR fa. Th. Podw GRAND Ontbijtspek 100 gr. 30, 250 gr. 70 Gek. metworst 100 gr. 35, 250 gram 80 Zult 500 sram 50 Magere speklappen 500 gram 1.35 Vrijdag en Zaterdag: Coteletten 500 gram 1.75 SLAGERIJ LEENDERS-GOMMANS Stationsstraat-45 Telefoon 475 Alleenver] m Horloge 25 cm J.Coenen-Houiackt Hofetra

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2