Q (ampS x. pioep SPORT amar i Koninklijke Harmonie van Thorn Zuid-Ooster Zomerdienst Gemeenteraads verkiezing Gevonden: Film-agenda: Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN A. M. Jeaken-Stiphoat Net meisje Strijkplank bekleding A. Vercauteren Slagerq J. COEIERS Maria Aatonia Verheijen Maria Gertroda .loosten Lijst 5 Paardenverzekering Foto-albums Het Warenhuis f Een vejb» Vee verjUf Yssejfu Th. Cldii s, Souve Het wjir maaien vi aan alle gelovigen van de gemeente Venray om op zondag 1 juni bijzonder te bidden en de H. Communie op te dr-agen voor onze Heer Burgemeester bij gelegenheid van zijn zilveren ambtsjubileum. A. LOONEN, Pastoor-Deken PROGRAMMA VAN HET CONCERT TE GEVEN DOOR DE OP ZONDAG Mars 1 JUNI 1958 TE VENRAY BB. en CF. Scherze Siclliaanse Vespers Nacht op de kale Berg Piet Hein, Hollandse Rahpsodie Les Préludes Ria Defileermars Meinder Boekei Ouverture Verdi Moussergsky van Anrooy Liszt Op 1 juni a.s. begint ook bij de Zuid-Ooster Autobusdiensten de zomerdienst. De autobussen van de dienst Venray-Horst-Venray maken nu geen van allen meer de omweg over Oirlo. Deze plaats wordt voortaan met een speciale bus bediend, waarmede te Castenray aansluiting over en weer wordt gegeven. In de vertrektijden van de bus sen Venlo Venray langs de Maas dorpen en Venray-Helmond kwamen enkele geringe wijzigingen. Vertrek Venray-Helmond: 6.40w 7.55zo S.55w 9.55zo 11.55 12.55za 13.55 15.55 17.55 19.55 2L55zo. Vertrek Venray-Maasdorpen: 5.55w 6.45w 9.30 12.30 15.30 1G.30W 18.30. (w alleen op werkdagen). Venray Olrlo-Castenray: 6.45w 9.45 13.45 15.45 (niet op zaterdag en zondag). 17.45 (alleen op zatderdag en zon dag). 6 min. na vertrek in Venray, vertrek te Oostrum. 11 min. na vertrek in Venray, vertrek te Oirlo. Castenray-Oirlo-Venray:. 10.35 14.35 18.35 6 min. na vertrek in Castenray, vertrek te Oirlo. 11 min. na vertrek in Castenray, vertrek te Oostrum. Vuui ue autoDus-aiciicta-esoiing naar het station zie elders in dit blad. KING is KING Tijden en menselijke gewoon ten veranderen. Een traditie kan verouderen, maar de natuur blijft steeds zichzelfmooi, verrassend en krachtig. De heil zame eigenschappen van de pepermuntplant geven aan Klng-pepermunt de opwekken de en verkwikkende werking King wijst op de vriendelijke kant van het leven, houdt u fit en fris. voor aparte brilmonturen Optiek sinds 1918 Nieuws uit Venray en Omgeving De stemming is voorbij en de nieuwe gemeenteraadsleden voor de komende 4 jaren zijn wederom gekozen. Deze verkiezingen heeft verassin gen met zich gebracht. Op de eerste plaats is op lijst 1 het thans zitten de raadslid Maas van de Heide ten offer gevallen aan de lijst-splitsing. Ysselsteyn dat dit jaar apart kwam, 'maar vorige keer bij de grote boerenlijst stond, hielp toen mede de Heide er in. Nu zijn de overschot stemmen naar elders gegaan en dit heeft de boerenpar tij" een kostbare zetel gekost. Voor wat de kom betreft, mag lijst 5 inderdaad de vlag uitsteken. 4 Candidaten is een groot succes voor deze lijst. Lijst 6 heeft aan de verwachtin gen beantwoord en de arbeiderslijst heeft zelfs een zetel met voorkeur stemmen er in gekregen, waarmee dus mede het raadsel is opgelost waar de stemmen zouden blijven van het oud-raadslid Odenhoven. Lijst 3 heeft net met de hakken over de sloot nog de lijsttrekker er in kunnen krijgen, en heeft dus niet beantwoord aan da verwach tingen die werden gesteld. Elders vindt U de officiële cijfers en de officiële uitslag. Het is goed mogelijk dat door onderlinge af spraken misschien andere mensen in de nieuwe raad komen, maar dat dienen we af te wachten tot de nieuwe raad in september a.s. de plaats der thans zittende vroede vaderen in gaat nemen. Examen doen? Bent U enige dagen voor die tijd reeds onrustig, neem dan Mijn- hardt's Zenuwtabletten, dan on dervindt U reeds van te voren hoe rustig, beheerst en heider- denkend U erdoor wordt en blijft. Zondagsdienst huisartsen Vanaf zaterdagmiddag 4 uur tot zondagnacht 12 uur, wordt de prak tijk der huisartsen voor Venray e.o. waargenomen door Dr. VAN DER MEER, Kempwég 32 Telefoon S87 Uitsluitend voor spoedgevallen. GROENE KRUIS Donderdag a.s.: Zuigellngenbureau voor de Kerk dorpen. witte ëcHaakte handschoen, bruine portemonnaie, Politiebureau; groen kindervest, B.vd.Löostr. 6; zwarte bromfietsband, Hoenderstr. ld; 2 wollen sjaals, jongenscolbert en zw. alpinopet, Imming, Overl.weg; zilv. rozenkrans, v. Veghel, Leunen K 36; ballpointpen, Reekgraafstr. 5 kunstgebit in doosje, Leunseweg 5 lipssleutel 2259, Politiebureau; een muntbiljet f 2.50, Hoenderstr, 31; grijze pet, Beatrixstr. 6; portemon naie m.inh. O.Oostr.weg 44; dames- portemonnaie m.inh., 'Langeweg 56 f 100-bankbiljet, Dr. Vercauteren; blauwe sjaal, Langstraat 29. SLUITINGSUUR op zondagavond In verband methet25-jarigambts. jubileum vanburgemeester Mr. A- H. M. Janssen is het sluitingsuur van café's enz. in de gehele ge meente verlengd tot 1 uur. Geslaagd Op het op „De Meihof" te St. Odiliënberg gehouden examen voor kraamverzorgster, slaagde o.m.: P.A.M. Strijbosch uit Ysselsteyn. Aan het koninklijk Technlcum P.B.N.A. te Arnhem, slaagde voor betonbouwkundige de heer Hub. Martens uit Leunen. In Bakel slaagde voor het examen steno-Nederlands, mej. H. Rongen uit Ysselsteyn. Reeds eerder behaalde zij het diploma typen. MANNENKOOR Leden gelieve zondag allen om 4 uur present te zijn In den Engel voor deelname défilé. AANBESTEDING In Huize St. Anna werd dinsdag aanbesteed de herbouw van het paviljoen St.Pieter. De uitslag was als volgt: Gebr. Janssen, Venray f 459.000 vd.Linden, Michielsgestel f 457.500 J.P.A. Nelis:en, Venray f 455.455 W. Winters, Breda f 446.800 C. Akerboom, Venray f 442.900 Jos. Coopmans, Deurne f 438.125 Haegens-Martens, Horst f 427.425 Laagste inschrijvers gegund. Bejaarden-uitstapje Op dinsdag 24 juni zal het uit stapje voor de Venrayse bejaarden zijn. Dit tochtje voert naar Keve- laer en omstreken. De kosten voor de deelnemers zijn f6 per persoon en f 10 per echtpaar. Vanaf maandag 2 tot en met 13 juni vm. van 10—12 u. gelegenheid zich op te geven Bur. Soc. Char. Centrum. Wenselijk is. dat men zich zo spoedig mogelijk opgeeft in verband met bespreking van bussen. Schietterrein St. Anna ingezegend Schutterij St. Anna, die de laatste jaren sukkelde met haar schiet terrein, heeft Pinkstermaandag een nieuw terrein in gebruik genomen aan het Brier, Maasheseweg. Deken Loonen, heeft het terrein ingezegend en burgemeester Mr. A. H.M. Janssen, loste het eerste schot op de vogel, omdat St Anna op deze dag haar koningsschieten hield. Bestuur en leden werden tijdens deze plechtigheid gefeliciteerd door deken Loonen en burgemeester Janssen, 's Avonds had, nadat Ant. Tiessen, de vogel omlaag had ge haald en de koningstitel voor 1958 verworven had, een koningsbal plaats in zaal Wilhelmina. St Anna gaat zich nu klaar ma ken voor de kringwedstrijden van de schutters- en gildebond, die in juli a.s. te Venray worden gehouden. Rechtbank Roermond P. v. E. te Venray, wegens opzet telijke beschadiging f 30 boete. Aan de dierenarts A.V. te Horst die op 2 januari van dit jaar te Venlo met zijn auto in aanraking kwam met een lichtmast, waarbij enkele inzittenden zwaar lichame lijk letsel opliepen, heeft de Roer- mondse rechtbank een gevangenis straf van 6 weken opgelegd met ontrekking van het rijbewijs voor 3 maanden. V. had bovendien tegen de politie verzet gepleegd en deze beledigd. Door electrlciteit gedood Woensdagmorgen heeft zich in Ysselsteyn een ongeluk voorgedaan met dodelijke afloop. De 30 jarige monteur J. S winkels was in een der kippenhokken van de landbouwer J. Claessens, bezig met de aanleg van een electrische leiding. Hij maakte daarbij gebruik van een electrische boormachine. Toen hij deze wilde aanzetten is hij door de stroom getroffen en was op slag dood. Pastoor Janssen van Ysselsteyn diende hem het H. Oliesel toe. De verslagenheid was groot in Yssel steyn. De heer S winkels, wiens stoffelijk overschot is overgebracht naar het Ziekenhuis alhier, was onlangs getrouwd. Pater B. Hoefnagels O.F.M. overleden In het ziekenhuis St. Annadal te Maastricht, is zaterdagavond over leden pater Benjamin Hoefnagels, van het klooster der Franciscanen aldaar. Hij werd in 1873 te Asten geboren en in 1897 te Roermond tot priester gewijd. Een groot deel van zijn leven bracht hij in Maas tricht door. Hij was voorts geruime tijd rector van de gestichten Sint Servatius en St Anna te Venray. Sigaretten werden inbreker noodlottig Door de rijkspolitie te Meerlo is de 43-jarige Van der K. uit Hel mond, die in verscheidene plaatsen van Limburg en Noord-Brabant diefstallen heeft gepleegd, ge arresteerd. Bij een inbraak in Ne- derweert wist hij o.m. f 6.000,te bemachtigen. Bij verscheidene van de diefstal len was gebleken, dat de inbreker een bepaald merk sigaretten rookte. Toen de politiemannen van Meerlo, Van der K. ontmoetten verzochten zij hem met hen een glaasje bier ze gaan drinken. Tijdens dit samen zijn presenteerde de man een siga ret van het bepaalde merk. De politie had toen zekerheid, dat hij de gezochte inbreker was. Hij werd ingerekend en naar Roermond over gebracht, waar hij een volledige bekentenis aflegde. Ottersum heeft zijn Adenauer In de nieuwe gemeenteraad van Ottersum doet de heer F. Janssen zijn intrede. Dit nieowe raadslid is 80 jaar. Hij had actie gevoerd voor zijn kandidatuur onder de leuze: „Adenauer is 82 en regeert heel Duitsland, waarom zou ik dan te oud zijn voor Ottersum". Een aan tal stemgerechtigden heeft deze opvatting blijkbaar gedeeld door hem een mandaat te geven. Voor de nieuwe kerk Om de bouw van een nieuwe kerk in Weil te financieren is een beroep gedaan op alle vroegere inwoners van dit Noord-Limburgse dorp, die thans over het gehele land zijn verspreid. Zondag 1 juni is er een reünie onder voorzitterschap van de burge meester van Bergen op Zoom, wiens vader burgemeester van Well is ge weest. De reünisten zullen aanzit ten aan een koffietafel op het kas teel, tijdens welke het kerkbestuur een belangrijk bedrag krijgt aange boden. Wandelaar in drassige grond weggezonken Dinsdagmiddag is de 49-jarige D.V. uit Venlo op tragische wijze om het leven gekomen. Hij was met zijn hond aan het wandelen in de omgeving van de kleigroeven ach ter het sanatorium „Maria Auxi- liatrlx" te Venlo. Daar is hij op onverklaarbare wijze van de steille helling gegleden en terechtgekomen beneden in de groeve, waar zich water en modder bevindt. Oudste scliutters-generaal van Limburg overleden In Mheer is op 86-jarige leeftijd overleden Pierre Huyen, de oudste schutters-generaal van Limburg. Hij werd geboren in 1872 en is zijn leven lang vrijgezel gebleven. Hij heeft altijd in de ouderlijke boerderij aan de Kattestraat ge woond. Reeds tientallen jaren lang kookte hij zijn eigen potje. „Iedere dag twee borreltjes en een pijpje", noemde hij het geheim van zijn ouderdom. Duizenden verlopen guldens onder glazenkast De makelaar P. Hommes uit Maastricht heeft verleden week tij dens de kijkdag voor een boedel veiling een bedrag van duizenden guldens aan verlopen geld gevonden. Zijn eerste vondst deed hij toen hij een glazenkast oplichtte. Er bleken, tot zijn verbazing, acht bus sen onder verborgen te zijn, waarin duizend zilverbons van een gulden en) f 2,50 waren gepropt, welke reeds ongeveer tien jaar geleden zijn in getrokken, zodat inwisseling nu wel niet meer mogelijk zal zijn. Moordenaars in een trein Deze thriller van de bekende re- giseur Hithcock is van iets oudere datum, maar daarom niet minder spannend, angstwekkend en luguber. Deze regiseur heeft hier zijn kun nen weer eens overduidelijk ge toond en een prima coctail bereid voor de vele liefhebbers van dit gerne films. Love me tender Élvis Presley is een van die jonge Amerikanen, die door het uitkreu- nen van een bepaald soort liedjes kapitalen verdienen. De opgescho ten jeugd schijnt dat gekreun fan tastisch te vinden. En waarschijn lijk zullen ze ook deze film wel fantastisch vinden, want hierin krijgt genoemde mijnheer alle kans om nog eens van leer te trekken. Hij speelt daarin dan de rol van een amerikaans soldaat, die ver mist was, maar toch weer terug komt. Hij vindt dan zijn verloofde getrouwd met onze „kreuner" en dat geeft een heleboel complicaties, die ook weer het nodige „gekreun" opleveren. Zondag hield de handboogschut terij St. Oda het jaarlijks koning- schieten. Met 458 punten in 50 pijlen wist de schutter P. van Ooi het koningschap te behalen. Ridder werd A. van Ooi met 438 punten. van 23 t/m 29 mei 1958 GEBOREN: Beemer Albericus, Julianasingel 25 v. Geffen Henrica, Oranjestraat 21 Saamena Sarah, wnrd. Vlakwater Assen Maria, Paardékopwag 13c Voermans Reginald, Hiept A 17b Koonings Henrica, Heidse Peelweg Clevers René, Deken Thielenstr. 16 v. Osch Bernardus, Kruisstraat 32 v. Riswick Herman, Bergen Nooijen Hendrika, St. Odastraat 3 Vullings Gerardus, Castenray G 37c Roos Hermanus, Hoenderstraat 9 Thielen Maria, Broekhuizen Vullings Elisabeth, Oirlo F 23 Winnen Mathieu, Overloonsweg A 3 OVERLEDEN: Cox Jacoba, 85 jr, wed. v. Janssen Antoon, Maasheseweg. ONDERTROUWD: v. Rijswijck Bernard, 26 jr, mon teur landbouwm., Deurne en Litjens Hendrika, 28 jr. Merselo M 130. GETROUWD: Vermeulen Wilhelmus, 33 jaren, schrootperser te Venray en Arends Helena, 20 jr te Venlo; Pluk Gerar dus, 33 jr, landb., en Versteegen Josephina, 26 jr, beiden te Venray; Hendriks Peter, 26 jr, steenfabr.- arbeider, Vierlingsbeek en Jansen Jacoba. 23 jr, te Venray. M.H.C.V.-nieuws Ook dit jaar kampioen Het is nu al twee weken geleden, dat onze dames kampioen werden, zonder dat er in het M.H.C.V.- nieuws gewag van werd gemaakt, hiervoor bieden wij, eerst thans tevens onze ekskuses aan onze dames aan. Bijna zou het schijnen dat wij zelf niet geweldig trots zijn op het kampioen worden van onze damesleden. Allereerst de kampioenswedstrijd op zondag j.l. De wedstrijd werd behalve door de (natuurlijke) zenuwen geken merkt door een geweldig enthou siasme van onze dames. Door de reeds genoemde zenuwen kwamen pas na een kwartier spelen over en weer gevaarlijke aanvallen voor. Zo gevaarlijk zelfs; dat we in de 17e minuut ternauwernood aan een doelpunt van de tegenstander (Con cordia uit Roermond) ontsnapten, de bal ketste echter aan de zijkant van de goal af. Dit was het sein voor onze ploeg, in 'n overrompelend offensief zet- tenv zij het vijandige doel onder pressie, wat uitliep op enkele straf- corners, die tenslotte in de 21e mi nuut door onze midvoorin 'n doel punt omgezet werden: 1—0. Bijna hysterisch smeekten de heren supporters in yells en andere spreekkoren om 'n tweede doelpunt, men voelde zich nog lang niet safe. Terecht, want één miuuut vóór het einde van de eerste helft werd het door de Roermond-midvoor 11. Met de rust kwam ook de regen, die nu onophoudelijk neer plensde. De pauze had onze dames klaar blijkelijk wat rustiger en minder zenuwachtig gemaakt. Het spelpeil van onze kant lag in de tweede helft in elke geval aanmerkelijk hoger dan in de eerste. De Venrayse aanvallen waren nu ook veel gevaarlijker, vooral oyer rechts, waarbij de rechtsbuiten uit muntte, maar telkens strandde ze doordat zë stiks sloeg, zelfs een door haar gemaakt doelpunt werd hierdoor afgekeurd. Aan de andere kant verwerkte onze keepster op spectaculaire wijze een bal tot corner. Dit inspireerde kennelijk de spil, want na 'n fan tastische solo-rush verscheen zij opeens voor de Concordia-keepster, diealleen maar hoorde, dat geen seconde later de bal achtei haar tegen het hout knalde: 2—1. Nu volgde een Venrays overwicht, dat nog één doelpunt opleverde nl. van de linksbuiten, die met 'n ge raffineerde push, de keepster voor de derde maal het nakijken gaf: 3TÏL Door deze overwinning promo veerde onze dames tevens, ook daar voor onze hartelijke gelukwensen. Vorige week zondag lieten de heren weer eens van zich horen, door op grandioze wijze een pinkster- toernooi in Deurne te winnen. A.s. zondag spelen de heren tegen het Lyc. S.C. We verwachten de traditionele overwinning. Tenslotte wijzen we nogmaals op de training op iedere zondagmor gen om 11 uur. Handboogsport Zondag j.l. had op de doelen van „Diana", het jaarlijkse konings schieten plaats. Na een zeer felle strijd, wist de schutter H. van de Putten met 271 punten in 32 pijlen, beslag te leggen op de Koningstitel. Ridder werd H. Siebers, met 262 punten. Vorig jaar is er een beker beschik baar gesteld door Th. Siebers z.g. en W. Sijbers. Deze was in het be zit van Jac. Siebers. Onder een toepasselijk woord van de voorzitter mocht de nieuwe Ko ning deze beker in ontvangst nemen „St. Hubertus" te Merselo heeft er zondag een tweede keizer bij gekregen. De schutter Jac. v. Osch wist deze titel te behalen met 262 punten. Daar M. v. Dijk reeds keizer is, zal volgend jaar worden uitge maakt wie in de toekomst keizer zal blijven. Op 3 juni a.s. hopen onze gelief de ouders en grootouders H. Kuypers en H. Pouwels de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaren in het huwelijk zijn getreden. Dat God hen nog lang moge spa ren is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Castenray G 32b. Van harte danken wij, ook na mens onze kinderen, voor de zeer gewaardeerde blijken van belang stelling, welke wij bij ons 25jarig huwelijksfeest mochten ontvnngen. Venray, mei 1958 Kempweg 11 voor direct gevraagd, voor dag en nacht in gezin met kleine kinderen Drs. Verstraelen, Mgr. Nolens- straat 10. TE KOOP partij biggen Willems, Nachtegaal. te koop 2 jonge Herders 8 weken Kind. Custers, Rouwkuilenweg 2 nog enkele gasfornuizen met kleine schoonheidsfouten, ook voor Butaangas. Prijzen billijk. Des gewenst gemakkelijke betalings- condities.Bevr. Gasfornuizenfabriek Gasstraat 6, Venray. Te koop partij Bintje eetaardappelen H. van Vegchel, K 38 Vredepeel, TE KOOP gitaar zg.a.n. en luchtbuks H. Rongen, Deurneseweg 30 Alleen deze week Badminton spelen compleet voor I 3.98 PETER HENDRIX BAZAR Grotestraat passend op metalen en houten strijkplanken prijs 3.95, verkrijgbaar bij PETER HENDRIX BAZAR Grotestraat Met grote vreugde en dankbaar heid jegens God geven wij kennis van de voorspoedige geboorte van onze twee zonen HARRIE en NICO Bij het H. Doopsel ontvingen zij de namen: Henricus Antonius Lodewijk Nicolaas Theodorus Martinus H. Volleberg M. Volleberg- Lemmens Beek L., 25 mei 1958 Huize „de Hiept" Villapark 3 AFWEZIG van 31 mei tot 15 juni Arts Waarneming plaatselijke collegae. Dankbetuiging Voor de vele blijken van belang stelling bij gelegenheid van ons 25jarig huwelijksfeest, zeggen wij, mede namens onze kinderen, har telijk dank. H. van Gool- van Breemen Kruitweg 3 Onze reclame Grove snijworst 100 gram 40, 250 gram 90 Tongenworst 100 gr. 24, 250 gr. 60 Vrijdag en zaterdag Vers gehakt 500 gram 140 Te koop gevraagd afgekeurde koeien en zieke varkens Cor Kremers, Carmelietenstraat, Boxmeer, Tel. 08855—459. Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de deel neming bij het overlijden en de begrafenis van onze inniggeliefde moeder, grootmoeder en tante weduwe van Gerard Gubbels In het bijzonder danken wij he ren geestelijken, heren doktoren van het ziekenhuis, dokter Vercau teren; verder Begrafenisonderne ming J. Goumans voor de keurige verzorging. familie Gubbeis Venray, mei 1958 Julianasingel 5 Onze hartelijke dank voor het medeleven betoond bij het overlij den en de begrafenis van onze dier bare moeder en tante weduwe van Willem Gooren Speciaal dank aan heren geeste lijken, heren doktoren, zr. Berg mans van het Groene Kruis en de buurt; verder aan Begrafenison derneming J. Goumans voor de correcte verzorging en uitvoering. familie Gooren Venray, mei 1958 Merseloseweg 12b Mevr. VAN MEIJEL-COX, St. Antoniusstraat 10, is de winnares van de door ter beschikking gestelde Nobel Oliehaard voor die Venrayer, die de door deze lijst te behalen stemmen het beste heeft weten te schatten. Met het door haar opgegeven getal 2077, benaderde zij het dichtst het juiste getal 2074 behaalde stemmen. 782 Inzendingen werden ont vangen. Onderlinge VENRAY Premiebetaling zondag 1 juni vm. van 1112 uur bij Wed. M. Litjens te Leunen. Premie bedraagt 1 pet. Fotohoekjes Fotolijstjes in alle maten Hofstraat 10 Julianasingel 2 Tel. 566 Postorderverkoop van Liquidatie- goederen. Voor slechts f 2,50 zenden wij U ons monsterpakket, inh. al deze artikelen. (Werkelijkewaarde f 7 50. Rekent U zelf maar uit!) 2 doz. parelknoopjes; 2 doz. linnen knoopjes; 2 doz. hemdknoopjes; 2 doz. pantalonknoopjes; 2 doz. kin derknoopjes 2 doz. paarlemoer knoopjes; 2 ceintuurgespen; 2rubb. schilvingers; 2 roll, gaasverband 2 schilderkwastjes; 2 ïymkwastjes; 2 pr. zw. veters; 2 str. borduurzyde; 2 parfumtrechtertjes; 2 doz. druk knoopjes; 2 haaknaalden; 2 haarnet jes; 2 krt. zeepspaarders; 2 m. ZW. veterband; 2 m. linnenband; 2 punt- beschermertjes; 2 zakjes ltnopspel- den; 2 stofkammetjes; 2 str. haak- zijde; 2 str. borduur wol.) Bestellen voor a.s. vrijdag door toe zending van f 2.50 (p. postw.) aan HET HANDELSHUIS, le Gouds bloemdwarsstr. 22, Amsterdam. (U betaalt géén verzendkosten) QEVRAAQf f net meisje alt voor enkele mor Adres bureau.' ju Het Besti»u R.K. Gymnast-li en de M.N I. te VI vraagt met inga) ber 1958 een Brieven aan hjfie1 straat 10, Venraj; op de overhems d< nieuwe Kerko i shirt. Eindelijkei bij no-iron inde- "c niet of nauwq li, En een oronlzc: d uur per dag k$ u: zitten. „Espress:, Y' slechts f 13.5tr,^ Tj Gazongrasnaij si wij hebben invo- j rj Abner, Brill, li; 'o Bunse, Suf folk. ft plastic, rubber, b ai ronde en pj ia Bacteriemest, vol le stof, tonkins tokkjtn M. MUIJSER ;5, Telj 1 Zondag nideFH H. van Asten Ij premie# t 0.5 pet. voor k| ?ei 0.25 pet. voor gbii Voor leesten p j verhuurt "gt»s. porcoli Bezorgen en i .pl Grotestraat 29 Kippenhoude houdbare entstojf en pokkert Spuitvloeistof om luisvrij te makejn, nawerk., maand jlu Spuit om de vlu'eii ven gratis ter bi.se M. MUIJSER1; Te'i 7 van le Hofstraat 10 Kanarie i Gelieve deze £ri Maasheseweg A.s. maandag 2 ji 9 uur 's avonds; uitbetaling! ir boi|<n< tevens nog Innstenc bij F. S winkels,. Mj Landbouwers, vot biedt zich aan V I O Te koop gevrjfagc wors;kc zeugen smers.' fTel er TE KOOP woonhuis ffiei varkenshokken, 3 nishut, 40 fruitbom 62 are. Direct te aanvaar Wed. H. Koenen, Leunen. TE KOOP degelijke goed tnde mooie lampekaj;, h kastje. Adres b«rea TE KOOP 4 fcigg M. Jenniskens, S 19, Wanssurn. TE KOOP fornuis Pelgrim Schoolstraat aw. i

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2