THOMASSi tatenaovend Als U bij ons k< dan kocht U 5 Carnaval Ok gej... Carnavals- stoffen Gevonden: Bnrgerlqke Stand Venray ADVERTENT1ÊN Jacoba Huberdina Janssen Anna Gertrnda Christiaens vrijdag 17 jan. van 1' woensdag 22 jan. van vrijdag 24 jan. van I.30 Profiteert van onze reel J. Coenen-Houtackers Vastelaovesoptocht Wed. H. Wclten-Sanders GENIET van uw De Vasié 3 Mi Openbare vermakelijkheden op de Carnavalsdagen De burgemeester der gemeente Venray brengt ter algemene kennis dat door hem de navolgende regeling voor de openbare vermakelijkheden gedurende de a.s. carnavalsdagen in 1958 is getroffen. Carnavals-zondag 16 febr. Sluitingsuur inde gehele gemeen te 1 uur. Het maken van muziek en het houden van voordrachten moet op 16 febr. een half uur vóór sluitingsuur, derhalve om 0.30 uur worden gestaakt. Carnavals-maandag 17 febr. Sluitingsuur in de gehele gemeen te 1 uur. Carnavals-dinsdag 18 febr. Sluitingsuur in de gehele ge meente 23.30 uur. DANSEN. Zondag in de gehele gemeente van 19 tot 23 uur; maandag in de gehele gemeente van 17 tot 23 u.; dinsdag in de gehele gemeente van 10 tot 12 en van 17 tot 22 30 uur. Strykmuziek. Voordrachten. In de gehele gemeente mag strijk- muziek (geen dansmuziek) en voor drachten worden gehouden tot een half uur vóór sluitingsuur. Vergunningen. De aanvragen ter verkrijging van vergunning voor het houden van bal, strijkmuziek en of voordrachten op 16, 17 en 18 febr. a.s. moeien de laatsten onder overlegging van de tekst der te houden voordrachten bij de burgemeester worden in gediend. Belasting. Door de houders van een der bovenvermelde vergunning is be lasting verschuldigd overeenkomstig het dienaangaande bepaalde in de verordening regelende de heffing en invordering ener belasting op toneelvertoningen en andere ver makelijkheden in Venray. Belang- hebben worden nog speciaal gewe zen op de navolgende bepalingen van de hiervoor genoemde belas tingverordening, welke luidt: „Ieder die voornemens is een ver makelijkheid te geven of te doen plaats hebben, moet van dit voor nemen, eventueel onder overlegging van de daartoe door de bevoegde macht verleende vergunning, ten minste 3x24 uur tevoren aangifte te doen ter secretarie, zulks door invulling en ondertekening van een daartoe kosteloos verkrijgbaar for mulier." De belasting moet worden voldaan vrijdag 14 febr. a.s. of op een der daaraan voorafgaande da gen ten kantore van de gemeente ontvanger, Markstr. 10 van 9—12 u vm. De kwitantie moet op verzoek terstond aan de politie worden ver toond. Aan een en ander dient streng de hand te worden gehouden. Venray, 6 februari 1958. Hieronder volgen de voornaamste punten, waaraan in de komende week gedacht moet worden: Kinderoptocht. Deelnamebewijzen voor de kinder optocht, welke Vastenaovondzondag wordt gehouden, worden vanaf maandag a.s. in de scholen uitgereikt aan de deelnemers van de optocht. Hieraan kunnen alle kinderen deelnemen, mits jonger dan 14 jaar. Voor kinderen, die hier niet op school zitten, kunnen deel- nemersbewijzen, die voor de optocht noodzakelijk zijn, afgehaald worden zaterdagmiddag 15 febr. van 23 uur bij fa. vd. Munckhof. Niet de kinderen zelf sturen, maar ouders of groteren. OPTOCHT. Zondog na de hoogmis heeft de adviescommissie nog zitting in de Zwaan. Hier kan men adviezen krijgen voor de bouw van wagens en de vorming van groepen. Tevens kan men zich voor deel name melden. Zij, die hiervoor zondag geen gelegenheid hebben, kunnen nog uiterlijk tot woensdag avond 12 febr. zich melden bij fa. vd. Munckhof. Boerenbruiloft. De organisatie van deze bruiloft is dit jaar in handen gegeven van de buurtver. Oude Oostr. weg. De deelnemers moeten er rekening mee houden, dat hotel de Keizer begin- en eindpunt is van de stoet. Gevel-versiering Een ernstig beroep wordt gedaan op de bewoners van de kom, dus niet alleen de hoofdstraten, maar van alle straten, om toch te zorgen voor een behoorlijke gevelversiering en wacht niet tot de laatste dag. Begin nu om iets aardigs klaar te maken, zodat ook de gevels der huizen weer prima voor de dag komen. DANSVERGUNNINGEN Zij die met Vastelaovend dans gelegenheid wensen te geven, kun nen alleen hun dansvergunning aan vragen via de vastelaovesklup de Piëihaas. Aanvragen dienen dienen uiterlijk woensdagmorgen op het secretariaat Paterstraat 10, aan wezig te zijn, met vermelding van de entreeprijs. MUZIEK IN CAFé'S Voor de diverse strijkjes en or kesten in café'szijn de vastelaovend- liedjes beschikbaar gesteld tegen kostprijs. Afhalen Fa vd. Munckhof. De Vastenavond-krant kan vanaf Woensdagnamiddag bij de bekende adressen afgehaald worden. Een overvloedige sortering leuke vindt U bij fmrnsmm GB0ÜTESTR.9 VENRAY kinderrijwiel, Goumans slagerij, Paterstraat; klnderporteraonnaie met inhoud, Arts Kruitweg 17; zilveren rozenkrans, Tacken, Oos trum D 8; muntbiljet f 2,50, Min Henseniusstraat 6; blauwe trai ningsbroek, Beterams Merselose- weg 6; driewielertje, Cremers, Markt 4; Nijlonkous, Aben Maash. weg 31; rood kinderwantje, Nagel hout Grotestraat 5; gebreide hand schoen, blauw-grijze trlcotrok, bruin kinderjasje, linker blauwe dames glacé, kinderhandschoen en kleine sleutel, bruin lederen damesglacé, Politiebureau; grijs wollen heren sjaal, W. Loonen Leunen K 10e; zilveren rozenkrans, P. Bertrams St Oiastraat 20; muntbiljet f 2,50 J. Jenniskens, Veltum L69; rechier bruine herenglacé, Jacobs St Ser- vatlusweg 11; op het Vorstenhal een handtasje, adres bureau dezer. Mr. JANSSFN 20 JAAR BURGEMEESTER. Zaterdag jl. herdacht burgemees ter Mr. A. H. M. Janssen het feit, dat hij voor 20 jaren benoemd werd tot burgemeester onzer gemeente. Dit feit is in intieme kring her dacht, zulks op verzoek van de jubilaris, die in juni a.s. zijn vijf en twintig-jarig ambts-jubileum hoopt te herdenken. School-diefstallen. Nadat de politie na lang speuren een drietal jongelui heeft aange houden, die verdacht worden de hand te hebben gehad in de eerste inbraak en vernieling in de nieuwe kleuterschool aan de Leunseweg, is daar wederom een insluiper aan het werk geweest, die alles over hoop heeft gehaald. Men vermoedt met dezelfde te doen te hebben, die in Wanssum ook in een school heeft ingebroken en daar o.a. f 100 spaargeld van de kinderen heeft meegenomen. Rode Krais-oefening. Door het Rode Kruis werd hier woensdag in samenwerking met de B.B. «en grote oefening gehouden om de mobile hulp-colonne op haar kracht te testen. Na afloop der oefening waren de organisatoren zeer goed tevreden met de bereikte resultaten. Heilige Familie Leden van de H. Familie, vergeet niet de maandelijkse vergadering nu zondag om 4 uur in de Parochie kerk! Nieuwe K.A.B.-voorzitter Op de jaarvergadering der KAB, welke donderdagavond in zaal Wil- helmlna werd gehouden, deelde de heer Schoester mede, wegens ge zondheidsredenen ontslag als voor zitter te moeten nemen. Als zijn opvolger benoemde de vergadering heer Troifontalne. Van deze verga dering hopen wij volgende week een uitgebreid verslag te brengen. Brand Donderdagavond ontstond brand in de emballage afdeling der fa. W. alhier. De buurt waarschuwde de eigenaar, die met eigen hulp het vuur wist te bedwingen. Geslaagd Voor het praktijk-diploma boek houden slaagde te Eindhoven de heer Ed. Camps uit Oostrum. K.A. J. Interessante gespreksavond De eerste bijeenkomst in de af gelopen week was werkelijk ge-, slaagd. Onder leiding van de heer van Rens en mej. Kramer, werd over allerlei onderwerpen door jongens en meisjes een levendig gesprek gevoerd in een prettige sfeer. Het ging o.a. over onze steun aan reclassering, over kopen op af betaling, over onze houding tegen over Indische Nederlanders, en ook tegenover een ongehuwde moeder. Er was geen tijd meer om nog een wedstrijd in hersengymnastiek te houden; deze zal uitgesteld wor den tot de volgende gespreksavond op dinsdag 25 februari waar het zal gaan over: zakgeld of kostgeld be talen. Dank zij de dames van de K.A.V. kon een heerlijke kop koffie geser veerd worden. Vredepeel-ontglnnln g Maandag a.s. zal begonnen wor den met de ontginning van het laatste gedeelte van de Vredepeel. Dit zat met handkracht gebeuren. De ontginning wordt beschouwd als aanvullend werk, waar dus werk lozen te werk zullen worden ge steld. Men verwacht dit jaar de gehele Vredepeel ontgonnen te krijgen. Ambassadeurs-werk Werkt het Venrays stucadoors- bedrijf Janssen Zn, in Brussel, aan herstellingswerkzaamheden in de Ned. Ambassade, nu Is het aan nemingsbedrijf J.P.A. Nelissen N.V., begonnen aan de Ned. Ambassade te Parijs. Solistenconcours Euterpe Onze Harmonie Euterpe, heeft in het gemeenschapshuls te Ysselsteyn een solistenconcours gehouden, waaraan 29 muzikanten uit Venray en omgeving deelnamen. De jury bestond uit de heren Stalmeier, E. Dietz uit Leunen en J. Verstegen uit Venray. De muziek stond over het alge meen op hoog peil. Een eerste prijs in de eerste af deling wonnen: H. Geurts. Leunen met tuba; Fr. Muyzers, Merselo, met Sax-sopraan. In de afdeling uitmuntend ver wierven een eerste prijs M. Arts, Venray, met tuba; J. Deters Yssel- sieyn, met bugel; Th. Deters Yssel steyn, met bugel. In de afdeling II wonnen een eerste prijs: Fer. van Eis, Venray, met B-bas; A. Wismans, Ysselsteyn met bugel. In de derde afdeling waren eerste prijswinnaars: J. Emonts, Merselo, met bariton. In de vierde afdeling: M. Arts, Venray, met bariton; P. Jansen, Venray, met Es-klarlnet; G.Peeters Venray. met bugel. Duizendste K.A.B.-lid Op de jaarvergadering van de K.A.B. werd de heer Jacobs, Smak- terweg gehuldigd, die het 1000ste lid boven de 23 jaar is, dat bij de afd. Venray onlangs werd inge schreven. Hem werd een herinne ring aan dit feit aangeboden. Tuinbouwavond ia Oirlo In Oirlo werd door de tuinbouw- vakbond een geslaagde avond ge geven, waarop deskundige sprekers de teelt van gladiolen, augurken en bonen, uitvoerig bespraken en aan de hand van lichtbeelden lieten zien. Het bleek, dat voor de gladiolen- teelt nog grote belangstelling be stond. „Boerenkermis" VEULEN. Het comité „Boeren kermis" hetwelk reeds onlangs de voorbereidingen voor de boeren kermis 1958 heeft ingezet, heeft be sloten, deze te doen plaats vinden op 19, 20 en 21 april. Het heelt er dan ook alle schijn van, dat dit jaarlijkse gebeuren een waar festijn gaat worden voor jong en oud, waarmede tevens het doel de financiële last van de kerk te verlichten, het beste is gediend. Denk aan maximum snelheid Er zal voortaan beter gelet wor den op de voorschriften voor maximum snelheid binnen de be bouwde kom, men gelieve hier dus aan te denken PROVINCIALE STATEN In de laatste zitting der Limb. Staten Is o.a. besloten tot verbe tering van de weg Venray-Horst- Venlo. Ook het rapport van de commis sie voor de agrarische belangen, waarin o.a. gepleit wordt voor een betere watervoorziening en water- rtgellng in Noord-Limburg werd aangenomen. In verband met de tuinbouwgron- den, die rondom Venlo verloren gaan aan stadsuitbreiding, denken Ged. Staten in het zg. Lollebeek- plan stukken te reserveren voor de getroffen tuinders. Over de electrificatie werden ook vragen gesteld. Ged. Staten deelden mede, dat de laatste jaren in Venray f 454.931 was bijgedragen duor de PLEM aan onrendabele aansluitingen. Wat de aansluitingen in Venray betrof was gemiddeld f 100subsidie gegeven per aansluiting over alle woningen in de gemeente. In deze statenvergadering werd een dringend beroep gedaan, toch te willen zorgen voor betere ver bindingen in Noord-Limburg, niet alleen tussen de dorpen onderling, maar ook met Duitsland en het westen des lands. Weer terug naar 1930'40 De arbeiderskampen te Griendts- veen, die sedert langen tijd niet meer gebruikt werden, zullen a.s. maandag weer met een 150-tal werklozen worden bevolkt. Deze zullen dan in de Peel hun kostje moeten zien bijeen te scharrelen! In Sevenum en HorstAmerica, zijn de kampen reeds bezet. ZILVEREN MIDDENSTAND Dinsdag 11 febr. herdenken de 26 leden van de Wanssumse midden stand, dat hun organisatie voor 25 jaren werd opgericht. Maandag j.l. herdacht de K.A.B. haar 25-jarig bestaan. Het nieuwe Stationsgebouw te Venlo is gister officieel geopend. Aan dit werk werd begin 1956 begonnen. Vrouw gedood by aanrijding De 27-jarige vrouw W.S. uit Win terswijk, die sinds veertien dagen ln Tegelen verbleef, is Woensdag avond op de rijksweg bij Tegelen, door een vrachtauto aangereden, tengevolge waarvan zij onmiddellijk overleed. Zij kwam per fiets uit de richting Venlo en lette niet op het verkeer, toen zij plotseling de weg wilde oversteken. De auto werd bestuurd door H. L. uit Weert. Kritiek van Mgr Tillemans Mgr. H. Tillemans MSC, aposto lisch vicaris van Meraukeop Nieuw- Guinea, die 15 februari weer naar zijn missie vertrekt, na een verblijf van zeven maanden in Nederland, heeft in een lezing voor de Sint- Adelbertverenlglng in Amsterdam kritiek geleverd op de neiging tot 8ocializeringin de persoonlijke cari tas en de werkwijze der internatio nale organisaties in de achterge bleven gebieden. De persoonlijke offervaardigheid in Nederland is sterk achteruitge gaan door het verminderen van het persoonlijk element in de offerzin. Vijf jaar geleden heeft hij Neder land bezocht, om mensen te werven voor zijn missie, nu om er geld voor te verzamelen. Dit laatste bezoek is voor hem een grotere teleurstelling geworden dan het eerste. Hoger vergoeding kostwinners Dienstplichtige militairen op eerste oefening, die kostwinner zijn, krijgen na begin april van dit jaar een aanzienlijk betere vergoeding dan nu. Ook voor kostwinners-militairen. Tijdens herhalingsoefeningen wordt dan een vergoeding ingevoerd we gens derving van inkomsten. De nu geldende kostwinnersvergoeding bij herhalingsoefeningen verdwijnt. Eerste oefening. Straks wordt niet meer zeventig maar zestig pet. berekend van de inkomsten van broers en zusters van de kostwin ner bij het vaststellen van de over blijvende inkomsten van het gezin. Hierdoor zullen meer militairen dan nu in aanmerking komen voor kost winnersvergoeding en ve'en komen zo aan een hogere vergoeding. Ook de ongetrouwde hoofdkost winner gaat er een stuk op voor uit, vooral als hij uit een gezin met een gering inkomen komt. Om hoofdkostwinner te kunnen zijn, moet de militair op eerste oefening tenminste een inkomen hebben, dat dubbel zo groot is als de inkomsten van de overige ge zinsleden. Herhaling. Loontrekkers krijgen 80 pet. van hun brutoloon. Zelf standigen krijgen het brutoloon, dat hun plaatsvervanger verdient. Niet boven f 6900. De kinderbijslag loopt normaal door. van 31 jan. t/m 6 febr. 1958 GEBOREN: Gommans Martinus, St. Jozeflaan 4 v. Trier Monique, Chr. Ruijsstr. 16 Hendriks Jacobus, Maasheseweg 21 Huijbers Antonius, Akkerweg 6 Fleurkens Antonius, Overl.weg A 4 Vervoort Huberdina, Puttenweg 16 Kleuskens Magdalena, Kl.-Oirlo F35 Burgers Petrus, Leunen H 15 OVERLEDEN: Pattiasina Nlcodemus, echtg. van Kromokarje Cathrien, 52 jr, Venray Christians Anna, wed. v. Kuijpers Peter, 81 jr, Castenray. Driessens Paulina, 25 jr, Heide. Jenneskens Theodorus, 2 Jr. Claassen Antoon, echtg. v. Cre mers Petronella, 82 jr. Baumhauer Maria, echtg. v. Kers ten Christianus, 63 jr. Janssen Jacoba, wed. v. H. Arts, 78 jr, Marktstraat. ONDERTROUWD: P^nnaertz, Jacobus, 22 jr, rijks- rqbtenaar, Kazernestr. 2 B ericken Rotaeen, Gertr., 20 jr, Hoenders r 61 Thissen, Gerardus. 33 jr, maga zijnknecht, Veulen H 36a, Hendriks Anna, 23 jr, Veulen H 40a. GETROUWD: Loonen Gerard, 23 j., landb. en Reintjes Aldegonda, 24 j. te Venray Smedts, Jacob, 25 jr. bankwerker, Veulen 1 35b en Swinkels, Petro nella, 22 jr, Leunen K 65 RECTORAAT VEULEN Zondag, Sexagesima. 6.30 leesmis, 7.30 lm. tot dankz., 10 uur bes*, hoogmis v.d. overl. fam. Loonen- Reintjes, 2.30 pl. sluiting v.d. Maria- week. Tweede collecte vd. onkosten. Maandag: 7.30 lm. v.P.M. Kuhnen Dinsdag: 7.30 lm. voor Henricus Maassen, echtg. en zoon Jacques. 100ste verj. v.d. verschijning van O.L. Vrouw te Lourdes, 8 30 pl. avondmis t.e.v. O.L. Vr. v. Lourdes tot dankz. Collecte v.d. afbouw v.d. jubileumkerk te Lourdes. Woensdag: 7.30 lm. tot dankz. Donderdag: 7.30 lm. v. Emanuel Martens en Gertrudis Schouwenberg Vrijdag: 7.30 lm. vd. overl. fam. v. Meijel-Poels. Zaterdag: 7.30 lm. t.e.v. H. Hart tot int. Biechtgel. van 5.30 tot 6.30, 7.30 lof t.e.v. Maria- Katechismus: klas 1 en 2 les 6 tot 10; klas 3 en 4 vr. 243. 244,248, 249; klas 5, 6 en 7 les 35—36. Accolieten: Hendriks Harrie en Plet van Meijel. Kerkpoetsen: Zus van Meijel en Annie Groetelaars. PAROCHIE OIRLO Zondag: Sexagesima. 6 30 H. Com munie. Leesmissen om 7 uur en 8.30; 8 30 lm. best. door deRijvereniging; parochiemis om 10 uur, 3 uur kruis weg en lof. Eerste collecte voor de kerk, tweede v.h. Bisdom. Maandag: 7.30 zieled. overl. fam. v.d. Sterren. Dinsdag: pl. viering vd. opening v.h. jubeljaar v. O.L. Vr. v. Lourdes, 7.30 lm., 8 uur pl. avondmis, best. hoogmis t.e.v. O.L. Vr. v. Lourdes, collecte v.d. jubileumkerk. Wopnsdag: 7.30 zieled. v. Paulina Tiessen. Donderdag: 7.30 mndst. Eleonora Kemmelings. Vrijdag: 7.30 zieledienst Johanna Hagens-Verway. Zaterdag: biechten van 57 uur, Marialof om 7 uur. Dinsdag, de eerste van de negen dinsdagen t.e.v. St. Antonius van Padua. Zondag a.s. 40-urengebed. De H. Missen om 7 uur, 8 30 en 10 uur, 6.30 uitstelling. De biduren zijn als gewoonlijk. (Herplaatsing wegens misstelling) Hetgeen verteld wordt over J. van Bommel, Oostrum, berust op onwaarheid. A. Verheijen Geijsterseweg D 32 Oostrum I Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, na een geduldig gedragen lijden, voor zien van de H. Sacramenten der Stervenden, onze innig ge liefde moeder, behuwd-moeder en grootmoeder weduwe van Hendrikus Arts in de ouderdom van 78 jaar. Venray M. Arts T. Arts-van Woerkum en kinderen Helden: N. Naus-Arts J. Naus en kind Tilburg: Pater J. Arts m.s.c. Venray: M. Arts Roermond: M. Arts F. Arts-Peters en kinderen Venray: A. Peters-Arts F. Peters Venray, 5 februari 1958 Marktstraat 6 De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, zal plaats hebben op maandag 10 februari a.s. om 9.30 uur in de parochie kerk van St. Petrus Banden te Venray. Rozenkransgebed zaterdagavond om half acht. •f Geheel overgegeven aan Gods H. Wil overleed heden, in de gezegende ouderdom van 81 jaar na een kortstondig ziekbed, voor zien van de laatste H.H. Sacra menten, onze geliefde moeder, grootmoeder, overgrootmoeder, zuster en tante weduwe van Peter Hub. Kuypers Zij was lid van de H. Familie. Wij bevelen haar ziel in uw godvruchtige gebeden aan. De diepbedroefde familie: Castenray: H. Kuypers B. Kuypers-Pouwels kinderen en kleinkinderen Tegelen: P. Kuypers Fr. Kuypers-Smitz en kind Oirlo: M. Verstappen-Kuypers Fr. Verstappen en kinderen Horst: J. Kuypers M. Kuypers-Hoeijmakers en kinderen Castenray: M. Kuypers D. Kuypers-v.d. Pas en kinderen Maasbree: J. Kuypers L. Kuypers-Hermans en kinderen Horst: L. Truijen-Kuypers G. Truijen en kinderen Familie Christiaens Familie Kuypers Castenray, 31 jan. 1958 De plechtige lijkdienst en de begrafenis hebben plaats gehad maandag 3 februari. Dankbetuiging Voor de zeer gewaardeerde blij ken van deelneming tijdens de langdurige smartelijke ziekte, het overlijden en de begrafenis van onze dierbare en onvergetelijke echtgenoot, goede en zorgzame vader Leonardus W.H. Jenneskens betuigen wij onze oprechte en har telijke dank. In 't bijzonder danken wij de heren geestelijken, heren doktoren, speciaal Dr. van der Meer, verder de zusters van het Groene Kruis, de buren, directeur Stichting Werk plaats, familie, vrienden en beken den. Wed. H.J.W.H. Jenneskens- Muijsers en kinderen Venray, februari 1958 Langeweg 17 JULIANASINGEUI-mWgM) Gebruikte meubelen grote verscheidenheiden niet duur. Alleen bij daglicht te zien, nimmer op maandag.Op maandag wél nieuwe meubelen en woningtextiel tegen zeer lage prijzen. Fa. HOOGLAND, BOXMEER. Te koop gevraagd worstkoeien, zeugen en beren Koos Kremers, Vierlingsbeek Telefoon 04781-292 in Venray's ruims! gesortei Kledingmagazijn Boterham worst 100 gr. 30, Preskop 100 gram 35, 251 Vrijdag en Zaterdag: Coteletten 500 gram 2.\ SLAGERIJ LEENDERS-GOMMi Stationsstraat 29 Prachtsort. stro hoeden, petten, guilandes, schmii. papier- en rubbermaskers, lampions, confetti te veel om op te noemen. Telefoon 270 ledikanijes, wiegjes, commodes uitgeb Zie onze speciale baby-etalage In pand Nu nog exira lage prijzen voor uw kunt teraecht bej de advieskemis- sie um en plan vur de aaf te hale, op te gaeve of te be- spraeke zondagmaerge half 12 ien Hotel De Zwaan. TE KOOP 2 ganzen H. Muijsers, Heidsepeelweg 9, Helde TE KOOP dubbelwandige berging of kuikenhok groot 3 50 x 2,25 m., in schotten van 1.25 m. breed, houten vloer. Pierre Hendricx, Stationstraat 8 GEVRAAGD R.K. beschaafde juffrouw of ziekenheloster of oud-verpleegsfer voor enige uren p.d. bij zenuwzieke oude dame te Venray; lichamelijk gezond; voor wandelen (liefst 2x) wat voorlezen, enz. Wat oudere leef tijd (35-50) geen bezwaar, mits gezond en geregeld wandelend. Gaarne opgave leeftijd, referen tiën en vorige werkkringen. Over leg salaris enz. mondeling. Br. onder nr. 62 bureau dezer. Dankbetuiging Voor de vele blijken van deelne ming ondervonden bij het overlij den en de begrafenis van manlieve man, onze zorgzame vader, groot vader, broer, oom en zwager Antonius Hubertus Weiten betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Speciaal dank aan de eerw. zus ters van het Ziekenhuis, verder aan Begrafenisonderneming Gou mans voor de goede verzorging van de begrafenis. kinderen en kleinkinderen Venray, Merseloseweg lb. Administratief werk gevraagd voor hele of halve dagen. Kan ook magazijnwerk of maga- zijnmeesier zijn. Brieven onder nr. 42 bur. dezer. Maar zorgt e« bezit k,nu,'y RUI Ga d k Auiorijschoc Julianasingei 51 j Goedkope rijlet va TE KOOP 3 tornt G. Arts, Endes TE KOOP kinderwagen wandelwage Burgem. vd L TE KOOP 100 6wk. H. Clephas, Bt TE KOOP 2 tome W. van Osch, Te koop partij A. Pelzer, Velt xi is vanaf woen verkrijgbaar aai sen. Prijs 25 ct. To koop vet partij voer J. van Bracht, Won Heb mooie wc wie wil rulle: Venray Br. onder nr. Te koop Linders, DeunJ

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2