10% Vanaf 15 januari weer BALANS-OPRUIMING, die de aller tijden belooft te worden. Nu werkelijk in alle afdelingen fantastische koopjes, o.a. diverse HALVE PRIJS-aanbiedingen. Heerlijk warme meisjesjackets thans vanaf 15.50 Geheel teddy gev. jongensjackets 19.50 zuiver wollen jongenstruien thans halve prijs herentruien 19.50 heren regenjassen 22.50 dames regenmantels 27.50 zuiver wollen damestruitjes vanaf 4.50 wollen damesvesten 10.50 Restant jongens- costuums reeds vanaf 25.25 kinder ondergoed spotkoopjes mooi tafelkleed reeds voor 6.50 Restant zeer mooie damesrokken MOET WEG Een restant meisjestruien moet weg aan spotprijzen zuiver wollen meisjesvesten dump-prijzen dames pyama's en nachthemden jongens- en meisjes-pyama's zeer voordelig slagen mooie en warme dames- of kinder shawl bijna voor niets zuiver wollen bruine Tweka pantalons 25 pet. korting Op alle andere 10 pet. korting wollen dekens voor 30.75 voor 37.50 Koude handen handschoenen en wanten voor dames, heren en kinderen Heerlijk slaapt U gestikte deken Een kruik flanellen lakens o zo goedkoop keuken baddoek slechts 98 ct. Swan baddoeken 2.95 kinderdekens vlokmatras HET GROTE SUKSES van elke Balans-Opruiming waren de COUPONS FLANEL, maar de enorme keuze flanelcoupons van thans overtreft alles U tot heden gezien hebt Ook bij de coupons japonstof, rokstof, vitrage en o vergordijnstof is wel iets voor U bij. Doot U ut qetd óh6 te besteden Besteedt ll uut grootste prijsafsiag Wij zijn er in geslaagd enkele uitzonderlijk [goedkope fabtiekspartijen ie kopen, waarvan U moet profiteren. Zoiets komt nooit meer terug, dus grijpt nu uw kans. Hieronder maken wij U op enkele koopjes attent, maar verzuim vooral niet onze etalages te gaan zien. Bovendien op alle niet spe ciaal geprijsde winterartikelen geruit met teddy capuchon met bontkraag nu slechts Partij mooie Restant schitterende 100 pet. wol van 28.50 voor Nog enkele prima poplin van 42.50 moeten thans weg voor Ruime keuze gegarandeerd kleurechte prima poplin van 47.50 voor Prachtige voor elk wat wils Grote sortering waarin U reeds kunt slagen voor slechts met plusfour, alles le kl. tweed en prima pasvorm Partij prima interlock Een prima en koopt U in deze opruiming zuiver wol, leuke modellen Een partij prima bieden wij aan tegen Een aantal unieke koopjes vindt U in onze collectie Doe uw voordeel Ook in kunt U Voor een kunt U terecht. Grote partij voor jongens en meisjes thans met dames- jongens- en meisjes pantalons melton en tricot Prachtige moderne de beste bescherming tegen de komende vorstperiode. Zorg dat U hiervan profiteert. 150 x 200 van 34.75 175 x 220 van 42.40 Zolang de voorraad strekt. is niet prettig Dus profiteer van de vele goed kope aanbiedingen in KORTING onder een goede Nu kunt U deze weer zeer voorde ig kopen. hebt U niet meer nodig, als U zorgt dat uw bedje ge spreid is met die Jekker warme Ook nu brengen wij weer die fantastisch drogende De prijs Zojuist ontvangen grote ijzersterke thans van 3.75 voor Een restantant zuiver wollen AaBe (groen) bieden wij thans zeer voordelig aan. Ons overbekende ook thans weer voor uitzonderlijk lage prijzen t lpers. 25.50 2peis. 39.50 Zeer beperkte voorraad.

Peel en Maas | 1958 | | pagina 4