RANG OumedeCoco^ Voor nw tuin P. Slits-Broons SPORT Wist u?... Boorband nieuwe Hebt u de RANG al geproefd 6?8-o-f<) ob'b 8 ii mTrnrmTHTiiTMTrmTmTmTriiTiriirM rnrm cm mrmTrrmiTmrriiTr»-»-»-»-»-»o nrminio mrtriiYofa Het varkensbeleid in Film-agenda: Als Koaing Winter nadert, pas op de dieren. Oliestook- Oliebranders Nobel Oliehaarden L. MAHDERS Kerkelijke Diensten Opruiming leerdoek wanten Poels' Rijwielhandel Dry Cleaning EBBERINK Het Warenhuis Composita-Nylons Kerst- en Nieuwjaars wensen fa. v.d. Munckhof IIIII) <100HO 08 8 0 0 mt 0 a 0 0 0 0 a o o a o o a a a o a t> a no a a a a a a OaaaO a a a aaaa a o a aaa a a a y? een luchtige combinatie van cacao- chocolade en suiker. Bereid volgens een frans recept tot een unieke ver snapering voor jong en oud. Medewerking aan redelijke producentenprijs voor 3.3 miljoen varkens. De regering heeft thans een be sluit genomen betreffende het in de naaste toekomst te voeren var kensbeleid. De varkensstapel dient beperkt te blijven tot een omvang, waar voor afzet op redelijke prijsbasis mogelijk wordt geoordeeld. De huidige vooruitzichten wet tigen een varkensstapel van 3.3 miljoen stuks. Vooropstellende, dat er een nauw verband moet blijven bestaan tus sen de afzetmogelijkheden op de exportmarkt en de opbrengst, die de producenten ontvangen voor de door hen gemeste varkens, heeft de regering besloten voor de steun aan de export naast de uit de toepassing van het systeem van monopolieheffingen voortvloeiende restitutiegelden, waarmede een vergoeding voor de kostprijsverho gende werking van de monopolie heffingen wordt verkregen uit bovengenoemd niet meer dan een beperkte bijdrage in de orde van grootte van 5 a 10 miljoen gulden te verlenen voor het exportbeleid van het Produktschap voor Vee en Vlees. Voor zover door deze maatregelen de prijs van het in het binnenland geconsumeerde varkensvlees zich nog zal bewegen beneden de kost prijs, heeft de regering bepaald, dat ook hiervoor een tegemoetko ming zal worden verstrekt tot een maximum van 10 cent per kilo ge slacht gewicht. Deze gelden zullen in de vorm van een toeslag moeten worden uitgekeerd aan de varkenshouders. Met het Produktschap voor Vee en Vlees en het Landbouwschap zal een nadere regeling hiervoor worden uitgewerkt. Deze regeling zal zodanig moeten zijn, dat deze nabetaling niet een stimulans tot uitbreiding van de varkensstapel inhoudt. De minister meent, dat uitvoering moet worden gegeven aan hetsys teem, dat na uitvoerig overleg met de regering uiteindelijk door het Landbouwschap is ontworpen voor een nabetaling aan de var kenshouders naar rato van een per bedrijf vastgestelde norm. Voor de varkens zal dan een prijs worden ontvangen, die voor 't aan tal, dat binnen de vastgestelde norm wordt aangehouden, hoger is dan voor de meerdere varkens. Indien de prijs voor deze meer dere varkens laag is, zal dit leiden tot een inkrimping van de varkens stapel. De Koerier van de Tsaar. Een van onze dierbaarste jeugd herinneringen is de film naar het bekende boek van Jules Verne: „Michaël Strogroff, de Koerier van de Tsaar", die jaren geleden draai de in het altijd nog gedenkwaardige bioscoop-tentje van de Gebr.Riozzi met een Venrayse kermis. Indertijd was het een Engelse film, nu is het een Italiaanse en zelfs in cinemascope. Het verhaal heeft niets van zijn aantrekkelijk heid verloren en wie een echt spannende film wil zien, kunnen we dit avonturen-verhaal aanbe velen, al zal men soms wel eens de ogen dicht moeten knijpen van al dat kleuren- en mensengewemel. Tarzan, de aapmens. Voor liefhebbers van de Tarzan- filmen springt Johny Weismüller weer van boom naar boom, beleeft allerlei vreemde avonturen, al of niet in gezelschap van een juffrouw, waarbij natuurlijk op het einde alles koek en ei is. Men moet er van houden van dit soort filmen, waarvan men 't meest de natuuropnamen bewonderen kan, maar die komen er slechts spora disch in voor. 1. Bij het invallen van de vorst denke men er aan de dieren zoveel mogelijk op stal te zetten. Schapen kunnen beter bulten blijven, maar dan moet er wel gezorgd worden voor drinkwater en bij voedering. 2. Het verdient aanbeveling om rundvee, dat nog buiten loopt van een dekkleed te voorzien. Bijvoer en drinkwater moeten worden ver strekt en de dieren moeten ook een beschuttende plek kunnen vin den in schuur of onderdak. 3. Het hakken van bijten is voor de vogels dringend noodzakelijk. Ze hebben soms meer behoefte aan water dan aan voedsel. Evenwel dat laatste is ook belangrijk. 4. Werp geen voedsel voor de vogels op de grond, ze worden dan zo gemakkelijk een prooi voor de katten. Een voedertafeltje kan ge makkelijk worden geplaatst door een paaltje van 1.75 M. in de grond te zetten en een plankje er op met een richeltje er omheen. Hotte appelen en klokhuizen van appels en peren zijn vitamine voor onze vogels. Geef de vogels ook gelegenheid om vet .tot zich te nemen, bijv. door de zg. vetbollen, een klompje schapenvet, met wat vogelzaad er doorheen vermengd. Ook een halve kokosnoot, aan een draadje opge hangen, zal dankbaar worden ge accepteerd. 5. Watervogels kan men ook dienen met fijngesneden groenvoer als boerenkool. Wij denken aan de meerkoeten. 6. Bij gladde wegen zet dan uw paarden scherp. 7. Leg nooit een paard een koud bit in de mond, anders loopt men tot eigen schade gevaar, dat de tong van het dier aan het ijzer vastvriest en dan is het leed niet te overzien. Men moet het bit dus wat warm maken, zodanig, dat men het met de handen kan vast houden. Geef de dieren bij strenge koude een dek op de rug en eventueel voor de borst. Ook op een behoor lijke tochtvrije stal moet worden gelet. 8. Let op de waakhond. Haal hem bij hevige kou 's avonds of 's nachts in huis in schuur of stal en als hij op de dag buiten is, geef hem dan zoveel mogelijk bewegings vrijheid. 9. Deponeer de kat 's avonds niet buiten de deur. Zet in huis een bak met schoon zand ol turf molm klaar. Vruchtbomen Sierheesters Coniferen Vaste planten Rozen- en Haagplantsoen Kwekerijen Tuinarchitectuur Kemp weg 5 Tel. 771 dat paars net als in de twintiger jaren een van de modekleuren is; dat het Nederlandse volk meer vlees en 2 maal zoveel boter en margarine eet dan voor de oorlog (natuurboter natuurlijk maar de helft) en dat we zelfs 3 maal zo veel sigaretten roken, terwijl de afzet van gedistilleerd met 78 pet. steeg. Aardappels eten we echter 1/3 minder, vruchten weer 12 pro cent meer, eieren en vis ook minder dan in de jaren 1940. dat er in Amerika momenteel meer dan 7 miljoen weduwen zijn, omdat er tussen 40 en 50 jaar 17 mannen op 10 vrouwen sterven terwijl er tussen 50 en 60 zelfs 18 mannen op hetzelfde aantal vrou wen het hoekje omgaan. PLASTIC TIJDPERK BEGONNEN We zagen van 1920 november in Amsterdam, waar in de R.A.I., de Macro-Plastic draaide, vrolijke vuilnisemmers waarvan het ge kleurde deksel opwipte (in Amerika zit er nog een extra vulling in), we zagen kommen, schalen, bussen, flessen, was- en papiermanden, kin derbadjes en maatbekers (in plastic druk je zo gemakkelijk iets af). We zagen practische en het dient gezegd minder practische dingen, maar deze laatste schokten ons ver trouwen in de kunststoffen aller minst daar immers reeds in de openingsrede van de tentoonstel ling werd gezegd, dat er eigenlijk geen slechte kunststoffen bestaan, maar wel slechte toepassingen. Een golfplaat van plastic en dus doorzichtig. Denkt u even in: een schuurtje bedekt met deze platen, maakt ramen overbodig. Nummer 2 is een plastic piano, helemaal doorschijnend en onge lofelijk boeiend voor al dan niet muzikale kinderen. Nummer 3: een stel waterleiding buizen van kunststof die door de heer des huizes in een ommezien in elkaar worden geknutseld. Nummer 4: een complete zeilboot, gewapend met glas, gewicht 90 kg, loeft nooit geverfd, want de kleur is door en door. Kan 's winters in de buitenlucht blijven, rot niet, lekt niet, kan op een trailer achter de auto vervoerd worden. Nummer 5: een opblaasbaar tuin- vij vertje, ideaal voor pootje-badende kinderen. En zo ging men maar door langs stands met kunstdarmen, lijmen flessen, zakken, vaten, bulzen, ver delgingsmiddelen voor insecten enz. De kleine plastic-dingen, het boter hamzakje, het doorzichtige spelden doosje, de koffieuus, waarnaar we nooit meer mis grijpen, kunnen we al niet meer uit ons leven weg denken. Zij veraangenamen onze dagen maar wie de Macro-Plastic in de R.A.I. heeft gezien, weet: het einde der heerlijkheden is nog lang niet in zicht! Oos trom' '-nieuws Na een wel zeer geslaagde Sinter klaasavond begon Oostrum zondag aan z'n returnmatch Achates. Ondanks de strakke wind werd er vooral het eerste half uur zeer behoorlijk gevoetbald. Verschillende malen zag men de bal van man tot man goed geplaatst'worden. Bij het beslissende tikje schoot men echter tekort. Toch was het de midvoor, die door een snelle run het wind- voordeel uitbuitte en de stand op 1—0 bracht. Geen enkele toeschouwer durfde er echter zeker van zijn, dat de voorsprong behouden zou blijven, nu Achates na de rust de wind mee zou krijgen. Op de verdediging kon men nu echter rekenen en Achates kreeg geen enkele behoorlijke schietkans. Eenmaal moest de keeper flitsend optreden bij een mooie kopbal. Vlak voor tijd kon Oostrum, mid dels een goed genomen vrije schop, de stand op 3—0 brengen, wat ook de eindstand werd. De wedstrijd werd gespeeld in een zeer sportieve verhouding. Zondag de revanche tegen Lom m. Thuis werd met een gehandicapt elftal met 20 verloren. Op dit ogenblik zou een nederlaag toch wel enigszins verrassend zijn, al mag men toch wel op z'n tellen passen. Het tweede elftal krijgt Geijsteren op bezoek en zou toch wel graag deze buur met een nederlaag naar huis sturen. Of het lukken zal? Het derde elftal trekt naar Horst, om daar het vijfde van repliek te dienen. Veel succes! Verder moet nog even opgemerkt worden, dat mét Sinterklaas ook een supportersclub in Oostrum is verschenen. Men kan zich nog steeds als lid aanmelden. De stand in de 4e klasse G: Wanssum 13 10 1 2 21 40—18 Montagn. 12 7 2 3 16 34—20 Oostrum 13 6 2 5 14 27—24 RKLVV 12 6 2 4 14 24—27 BW 12 4 5 3 13 25—23 Achates 12 5 2 5 12 22—23 Volharding 11 5 1 5 11 27—25 EWC 13 4 3 6 11 30—32 Tienray 13 3 5 5 11 21—24 Resia 11 4 1 6 9 19—25 Swolg.Boys 10 2 2 6 6 11—24 RKDSO 12 2 2 8 6 20—34 De stand in de 2e klasse Irene 10 Venray 11 Wittenhorst 11 Almania 11 O.V.C.S Tiglieja DeSter Wit Zwart Haslou R.K.D.E.V. Wilhelmina Lindenheuvel 8 Blerick 10 2 15 3 15 2 14 3 13 2 11 3 10 5 9 B: 32—12 33—25 18—11 26—'15 17—18 22—19 14—25 11—11 20—20 17—: 12—19 16—22 11—20 P.D.V. DE ZWALUW De feestavond heeft vandaag plaats en begint om 7 uur. Zij, die alsnog duiven wensen te zetten op de tentoonstelling kunnen zich nog opgeven tot uiterlijk mor gen avond. Dit geldt ook voor de hoktentoonstelling. installaties volautomatisch voor centrale verwarming. Thermostatisch geregelde voor kleinere installaties reeds vanaf f 1000.- uit voorraad. Marktstraat 3 Telef. 490 Geen Carnavalsoptocht te Maastricht. De Maastrichtse carnavalsvereni ging „de Tempeleers" heeft beslo ten in 1958 geen grote carnavals optocht te laten uittrekken. De vereniging is namelijk in een financieele impasse geraakt, omdat men de intocht, waarvan de kosten op f 15.000.— werden geraamd, niet kan financieren. Aan giften, welke men hoopte te verkrijgen uit een campagne, waar bij 2000 circulaires naar allerlei instellingen en zaken werden ver zonden, kwam slechts f 5865 mee binnen. De optocht met de voorberei ding waarvan men reeds lang had moeten beginnen zou, doordat men veel te laat is, veel duurder worden wegens overwerk, zodat men nu een bedrag van tenminste f 20.000 zou nodig gehad hebben. van 15 t. e.m. 21 dec. PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week Kapelaan van Lipzig. 3e Zondag vd. Advent: 6.30 Ant. Franssen, echtg. en overl. fam.; 7.30 Jac. Janssen; 8.30 t.dankz.; 9.15 vd. par.; 10.30 Betsie v. Zwamen; 7 u. Adventsoefening; 5 u. Christ, moeders. Maandag: 6.45 overl. par.; 7.30 overl. fam. Verbeek-Gossens en P. Draat; 7.30 Wilhelmina Custers zijalt 8.15 Pastoor Wismans 1 h.; 10 uur hoogmis (3h) bij opening nieuwe Boerenleenbank. Dinsdag: 6.45 vd. overl.; 7 30 H. Houba; 7.30 H.Driessen; 8.15 Peter Custers en Maria G. vd. Ven, 3ekl.; 8.15 Bernard Hendrix zijalt. Woensdag: 6.45 Theo Janssen en overl. ouders; 7.30 Gerrit Wientjes person. Servaas; 7.30 M. Jacobs- Gossens zijalt.; 8.15 Piet en Jean TacKen en overl. ouders 3 h.; 8.15 dr. Bloemen. Donderdag: 6.45 Marie Martens- Aben; 7.30Sacramentshoogmis; 7.30 W. Custers-Oudenhoven; 8.15 Peter Jenniskens en Johanna Poels 3ekl. 8.15 overl. fam. Tacken-Maas zijalt Vrijdag: 6.45 Jacobus Bistervelts (buurt); 7.30 z.i.(R); 7.30 Martin Jacobs zijalt.: 8.15 b.jd. Willem vd. Vegt; 815'Jos. Hendriks zijalt. Zaterdag: 6.45 Piet FJinsenberg en echtg.; 7.30 O.L.Vr.-hoogmis; 7.30 Martin Jacobs zijalt.; 8.15 H. Camps en echtg. A.M. vd. Pas 2ekl.; 8.15 overl. fam. Peeters-Claessen zijalt. 7 u. Marialof. In verband met Kerstmis is er a.s. zaterdag biechtgelegenheid van 4—7.30. Wij vragen de gelovigen om op deze dag al zoveel mogelijk het sacrament van de biecht te gaan ontvangen. Maandag 16 dec. beginnen wij met een Noveen voor Kerstmis. Na iedere H. Mis wordt een onze vader en wees gegroet gebeden om een zalige Kerstmis voor de pa rochie. Wij vragen ook de scholen en de gezinnen om zich hierbij aan te sluiten. De schoolkinderen leren tot en met de 25ste les vd. katechismus. RECTORAAT PATERSKERK Derde zondag van de Advent. H. Missen om 6.30, 7.45 en 10.30, 9 uur Hoogmis; Communiceren begint vooraan; vandaag le coll. voor onze nieuwe missie op Formosa (predi- catie wordt gehouden door pater Claudianus, de vorige magister van ons klooster), 2e coll. v. onze kerk; 's avonds 7 uur Adventsoefening. Dinsdag: 's morgens om 9 uur pl. Hoogmis bij gel. van de officiële ingebruikneming van onze nieuwe scholen. Om half 11 heeft de in zegening plaats. Vooral de ouders mogen we bij deze plechtigheid uitnodigen, 's Avonds om 7.30 lof t.e.v. H. Antonius. - Woensdag: 6.30 Gulden Mis; gez. H. Mis t.e.v. Moederschap v. Maria om zegen af te smeken over onze huisgezinnen. Vrijdag: 7.30 lof. Deze namiddag van 3—8 gel. om te biechten (dit in verband met de komende Kerst dagen). Zaterdag: van 3—8 uur gel. om te biechten. Deze week iedere dag een H. Mis voor onze weldoeners. MEDEDELING: om de gelovigen zoveel mogelijk gelegenheid te geven vóór de Kerstdagen te biech ten, wordt reeds vrijdagmiddag be gonnen met biechthoren van 38 uur; eveneens a.s. zaterdag. Wij verzoeken de gelovigen dringend op deze dagen van deze biecht gelegenheid gebruik te maken, om zodoende de grote drukte op de dag vóór Kerstmis te vermijden, daar ook in verband met de Nachtmis de kerk dan vroeger wordt geslo ten. MIS-INTENTIES 3e Zondag vd. Advent: 6.30 dr. Bloemen; 7.45 Martinus Lensen en zoon Mathieu; 9 u. jg. Anna Cath. Vink-Willemsen; 10.30 uit dankbh. Maandag, Koningin vd. Minder broeders: 6.30 overl. ouders Philip- sen-Gossens en zoons Martin en Peter; 8.30 José Kremer-Vullinghs. Dinsdag, Mis v. zondag: 6.30 Jac. Bijsterveldjs en Maria v.Meijel; 7 u. bijz.int.; 7.45 wed. M. Hoedemakers 8.30 Nico Bekkers, echtg., dochter en kleink.; 9 u. H. Mis bij gelegen heid der inwijding van de school. Woensdag, gulden mis: 6.30 Peter Philipsen; 7 u. vr. Swinkels-Michels 7.45 overl. fam. v. Meijel-Willems; 8.30 Michael Vullings. Donderdag, Mis v. zondag: 7 u. bijz.int.; 7.45 Theodorus Stevens. Vrijdag, Quatertemper: 6.30 overl. ouders Philipsen-Goossens en zoons Martin en Peter; 7.45 W. Greefkens en echtg.; 8.30 uit dankbaarheid. Zaterdag, H. Thomas: 6.30 Jac. Bijstervelts en Maria v.Meijel; 7 u. t.e.v. O.L.Vrouw (S) PAROCHIE OOSTRUM 2e Zondag v.d. Advent: 7 uur H. Comm.; 7.30 de vroegmis; 9 u. H. Comm.; 10 u. hoogmis; 3uur Kruis weg en lof. Maandag: 7.30 best. zm v. overl. fam VermeulenMoorrees. Dinsdag: 7.30 best. zm v. overl. fam. PouwelsMinten. Woensdag: 7 u. Gulden Mis, op te dragen voor Ger. Wientjens. Donderdag: 7.30 gest. gez. jaarg. voor Ger. Derks. Vrijdag: derde vrijdag der maand, dus Missievrijdag voor de jeugd: 7.30 best. gez. jaarg. voor vr. Piet Vermeulen; onder de H. Mis gem. H. Communie der kinderen voorde Missie. Zaterdag: 7.30 best.zm voor Will. Claessens; 7.30 Marialof. PAROCHIE OIRLO 3e Zondag vd. Advent: vandaag begint de misweek gepredikt door de Paters Norbertijnen van Hees- wijk; in alle H. Missen preken de Paters; 6.30 H. Comm.; lm 7 u. en 8.30, parochiemis 10 u.; 3 u. rozen krans en lof. Gedurende de week zijn geen be paalde hoogmissen. De H. Missen zijn om 6.30, 7.30 en 9 uur. De avondoefening is om 7.30. Woensdag, vrijdag en zaterdag zijn quatertemperdagen, alleen vrij dag is geboden vasten- en onthou dingsdag. Woensdag is de gulden-mis. PAROCHIE CASTENRAY 3e Zondag vd. Advent: 10 u. hoog mis voor parochie; 2.30 Kruisweg oefening en lof. Maandag: 7.30 gest. gez. jrd. voor P.J. Strijbos. Dinsdag: 7.30 gez. jrd. voor P.W. Drabbels en Theodora Vermaeten. Woensdag: 7.30 5e vd. zesw.dst v. Wilhelmina Kemmelings-Clabbers Vrijdag: 7.30 gez. maandd. voor Hendrina DondersVerlinden. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vr. v. Alt. Bijst. tot int. van hen die hiervoor offerden; van 6—7 u. biechten; 7 u. lof en rozenhoedje. A.s. woensdag, vrijdag en zater dag zijn quatertemperdagen, waar van alleen vrijdag geboden vasten- en onthoudingsdag is. Kerkpoetsen: Toos Willemsen, Truus Heidens. PAROCHIE LEUNEN 3e Zondag vd. Advent: 7 u. H. Mis v. overl. fam. Smits—Bergs; 8 uur tot genezing van een zieke; 9 u. v. Mina Keijsers; 10 u. hoogmis voor parochie; na de hoogmis conferentie v. jongens van 13—16 jaar; 2 uur conferentie v. meisjes van 1316 jaar; 4 en 6.30 Missieoefening; col lecte voor Soc. Car. Centrum van dekenaat Venray. Maandag: 7 uur H. Mis v. overl. fam. Direks—Derks; 8 u. gez. jgt. v. echtg. van Peter Lucassen; 8.45 v. overl. fam. JanssenMichels. Dinsdag: 7 u. H. Mis v. Willem Wismans en echtg.; 8 u. gez. jgt. Piet Verschuuren; 8.45 v. overl. fam. ClaessensGussen. Woensdag: 7 u. Gulden-Mis voor Henri Weijs; 8 u. v. Anna Elis. Lit- jens, Johannes en Gertrudis Claes sens; 8.45 v. Jacob Thijssen en Maria Verlinden. Donderdag: 7 u. H. Mis v. Willem Vervuurt, echtg. en zoon Mathieu; 8 u. v. Gerard Martens en Helena van Aarts; 8.45 v. overl. fam. Wis mans, Vennekens-Timmermans. Vrijdag: quatertemperdag, gebo den vasten- en onthoudingsdag; 7 u. H. Mis v. wed. MandersJennes- kens, vanwege boerinnenbond; 8 u. H. Mis; 8.45 v. overl. fam. Josten- Smits. Zaterdag: 7 u. H. Mis v. Willem Verheijen en echtg.; 8 uur H. Mis; 8.45 v. overl. ouders Martens-Hesen. Voor verdere mededelingen, zie programma's van H. Missie. RECTORAAT HEIDE 3e Zondag vd. Advent: 7.30 uit dankbaarheid; 10 u. hoogmis voor Deken Hanraets; 2.30 lof. Maandag: 7.30 v. verlaten zielen. Dinsdag: 7.30 t.e.v. O.L.Vrouw en de H. Gerardus uit dankbaarheid. Woensdag: gulden-mis, 7.30 H. Mis voor priester- en klooster roepingen. Donderdag: 7.30 v. Lamberdina Spee-Arts en overl. dochter. Vrijdag: 7.30 Lamb, van Vegchel en Gertruda Arts. Zaterdag: 7.30 overl. fam. Rutten- Potten; 6 u. biechten; 7.30 lof. RECTORAAT VEULEN 3e Zondag vd. Advent: 7 u. gel. tot communiceren, 7.30 lm. Leo Jacobs, 10 u. hoogmis als jg. vr. Kusters. 2.30 derde Adventsviering Maandag 7.30 lm. overl. familie GeelenBoonen. Dinsdag 7.30 lm. overl. fam. Hei densvan Neerven. Woensdag, gulden Mis 6.30 als jg. H. Burgers. Donderdag 7.30 lm. Willem van Opbergen. Vrijdag 7.30 lm. overl. fam. Rief Brinkhof. Zaterdag 7.30 lm. P. M. Kuhnen. 5.306 30 biechten, 7.30 Marialof. Kerkpoets: Dora Hagens en Tilla Erben. Accolieten: Jan en Hub. v. Gassel. Katechismus: alle klassen proefwerk. Vrijdag onthoudingsdag. PAROCHIE YSSELSTEYN Derde zondag vd. Advent. 6.30 lm., 8.10 lm. v. Henricus Maessen, Maria Maessen-Maas en Jacques Maessen, 9.15 kindermis, 10.15 hoog mis best. zieledienst voor Lambert Gooren en Aldegonda Smits, 2 uur lof, 2.30 Congr. vd. meisjes, Maandag: 7.30 lm. v. Theo van de Ven. Dinsdag: dag v. Altijdd. aanbid ding vd. parochie. 7 uur uitst. v.h. H. Sacrament, 7.30 gez. jrg. voor Peter Johannes Janssen, 6.30 Com pleten en lof. Woensdag, vrijdag en zaterdag zijn quatertemperdagen, alleen vrij dag is geboden vasten- en onthou dingsdag. Woensdag: 7.30 Gulden Mis, voor Johannes Willemse, Donderdag: 7.30 lm. vd. overl fam. Jeurissen-Janssen. Vrijdag: 7.30 lm. v. Henricus Cox en echtgenote. Zaterdag: 7.30 lm. vd. overl. fam. Vullings-Janssen, 5 uur Marialof. /^Hhcc 'PaihOPihelStmakx Lr.flnBROSlüSde'Xaak A DAMES, hebt U nog een nieuwe hoed nodig Het ris niet nodig te wachten tot de opruiming. Wij verlaagden nu reeds onze prijzen en U kunt er nog vóór de feestdagen van profiteren. Wij hebben een prachtkeuze voor alle leeftijden, ook in Handsrhoenen en Sjaals. Patersstraat 25 Tel. 365 prima, mei vachivoering dames- en herenmodel. No-lron Overhemden EBBERIHK Exquise Oude Dubbel Gebeide Genever merk „Sleutel" B. KRUYSEN Slijters-Wijnhandel Grote Markt 15 Tel. 971 (beter dan stomen) Dinsdags vóór 1 uur gebracht, Vrijdags terug. Marktstraat 5 Boorgarens Tochtband Hofstraat 10 Telefoon 566 Alleen bij EBBERINK

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2