De Sint doet aan bestedingsbeperking Speciale St. Nicolaas-etalagc GEBR. LUCASSEN Als speciale attractie ontvangt elke koper bij contante aankopen vanaf f 5.- EEN AARDIGE SURPRISE De dames De kinderen (Qooi faciei, moedet of kind De lastigste heer De hele familie êi{ man Qpêekqen slaagt de Sint en geeft dit jaar uitsluitend practische cadeau s in de allerbeste kwaliteiten. Hierin brengen wij een enorm uitgebreide sortering, waar zelfs de meest critische Sint zijn keuze uit kan maken. Om uw keuze gemakkelijker te maken laten wij hieronder enkele tips volgen: Grote Markt 7 (naast Albert Heijn) Spelen voor groot en klein, alle Sportartikelen, leder jassen, mutsen enz. sportyesten, tassen, beurzen, riemen, enz. Th. AlïaeilS-Kosmail St. Nicolaas St. Nicolaas Wij brengen dit jaar een nog ruimere sortering speelgoederen zijn verrukt over onze collectie vesten truitjes shawls zakdoeken pyama's handschoenen pantalons nylons onderjurken ondergoed kunt U verrassen met een van onze prachtige en degelijke vesten truitjes pullovers pyama's pantalons zakdoeken shawls mutsen handschoenen sportkousen is nog in zijn schik met een van onze magnifieke vesten truien shawls pyama's pullovers handschoenen sokken overhemden zelfbinders geniet nog jaren van een nieuw tafel- of divankleed, dressoir- of schoorsteenloper, kapstokkleed wanddoek ontbijtlaken tafellaken sierkussen enz. autopeds, driewielers, kinderrijwielen, metalen bolderwagens, kruiwagens, sportwagens, constructordozen, enz. Alles wordt voor U bewaard en thuisbezorgd. Tel. 760 LEUNEN Tel. 485

Peel en Maas | 1957 | | pagina 3