SPORT POLIO INENTING Gevonden: Let op! Noord-Limb. Paardenfokdag J. Beolcn, Kerkpad 2 Borst (Kosten f 2,- per paard) Verbond voor Veilig Verkeer Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN Jan van Waaijenburg Gerardus Franciscus Wientjens Jacobns Bistervelts Bij ons vertrek naar N.Zealand Ophaaldienst voor huisvuil koehalsbanden Naaimachinekoopjes meisje voor bele dagen aankomend draaier net meisje boven 18j. Vorige week hebben wij er reeds op gewezen, dat op maandag 28 october a.s. ook in onze gemeente een begin wordt gemaakt met de inenting tegen kinderverlamming. Iedere volledige inenting bestaat uit 3 Inentingen en in de komende week krijgen dan alle kleuters die in 1955 zijn geboren hun eerste inspuiting. Tijdig krijgt eenieder zijn oproep, en het is noodza kelijk, dat men nauwkeurig de hand houdt aan de plaats en het uur welke op die oproep staan vermeld. Het groot belang dat gediend wordt met inenting, nl. de vrijwaring van Uw kind tegen de verschrikkelijke gevolgen van kin derverlamming, doet wel veronderstellen, dat ieder ouder van een in 1955 geboren kind zijn of haar volle medewer king geeft. Dat belang voor uw kind zal ook met zich brengen, dat een ieder daarvoor graag de bijdrage geeft van f 1 per inenting, waardoor U een kleine bijdrage geeft in de hoge kosten, welke aan de inenting verbonden zijn. Het zal een eretaak voor Venray zijn om de proef volledig te doen slagen, zodat het nodig is, dat: 1 ieder op de juiste tijd aanwezig is 2 de oproepingskaart bij zich heeft 3 in afgepast geld één gulden medebrengt voor elk kind dat voor inenting is opgeroepen. van harte welkom. Voor deze laatsten is de entreeprijs 75 ct. De koffie, die in de pauze geserveerd wordt, is gratis. Op 8 oktober j.l. hield de voor zitter, de heer P. Linssen, 'n lezing over „de Atoombom" en verzorgde met veel animo de hersengym nastiek. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray berichten, dat op heden van de obligaties der ten laste dezer gemeente per 1 februari 1952 uit geschreven obligatielening groot f 200.000.zijn uitgeloot de na volgende nummers: 24 90 99 elk ad f 1000.— 112 (A en B) elk ad f 500 156 162 (C t/m L) elk ad f 100.— De uitbetaling geschiedt ten kan tore van de gemeente-ontvanger van Venray, alsmede op het bij kantoor Venray van de Neder landse Credietbank N.V. en de in de gemeente Venray gevestigde Boerenleenbanken tegen overgave van de uitgelote obligaties met de daarbij behorende per 1 februari 1958 niet vervallen coupons. De uitbetaling zal geschieden op of na 1 februari 1958. Venray, 16 oktober 1957. Actie „rgdt veilig" 1957 Afgelopen zondag werd in Venlo de finale-rit voor deze actie ver reden. 151 Deelnemers gingen van start. Aangezien het een rit met „prof- kneepjes was, konden zich uiteinde lijk slechts 69 deelnemers klasseren. Van de 25 Venrayse deelnemers weiden 6 deelnemers geklasseerd- 1. Fr. Janssen no. 11. 2. Jac. v. Opbergen no. 35. 3. Th. Claessens no 37. 4. Cor Janssen no. 42. 5. R. Tacken Oostrum no. 50. 6. J. Beerkens no. 53. De nummers geven de plaats van de totale eindstand aan. Vermeldenswaard is tenslotte nog het aantal kilometers, dat tijdens de voorrltten en de finalerit door alle deelnemers in totaal gereden werd (schrik niet lezers) 50.000 km. Broeder Godfried Blom o.f.m. naar Nieuw-Guinea Broeder Godfried Blom, die de laatste jaren in het minderbroeders- klooster alhier verbleef, is benoemd voor de missie van Nieuw-Guinea. Broeder Godfried is hier en in de Noord-Limburgse bouwwereld geen onbekende. Deze week slaagde hij te Venlo voor het diploma aannemer. Hoofdzakelijk heeft deze toe komstige missionaris gewerkt te Horst en Venray. Hier werkte hij als hulpuitvoerder aan de nieuwe meisjes- en kleuterschool, terwijl hij in Horst werkzaam was bij het aldaar in aanbouw zijnde bejaarden centrum. Zijn verdere opleiding genoot hij op het architecten-bureau Colsen alhier. In Nieuw-Guinea wordtdeze bouw- missionaris hoofdzakelijk belast met de bouw van scholen, ziekenhuizen enz. en aldaar zullen de behaalde diploma's van gezel en aannemer hnn zeker van pas komen en vele diensten bewijzen. Broeder Godfried, afkomstig uit Heikamp bij Oudewater, uit een gezin van 12 kinderen, trad sept. 1948 in de Orde, werd in mei 1956 geprofest en volgde een aannemers cursus te Venlo, verbleef 4 jaren in Venray, alwaar hij een actief lid was van de B.B. en E.H.B. Ten slotte slaagde hij nog het diploma Medische Missiecursus. Broeder Godfried is momenteel druk doende afscheid te nemen bij zijn vele vrienden en kennissen in de bouwwereld in en om Venray en zal in nov. a.s. per KLM naar zijn nieuw vaderland afreizen. Tijdens deze reis zal deze bouw- missionarls nog een bezoek brengen aan Karachi. plastic regenkapje, J. Royakkers, Kempweg 36; jonge herdershond, vd. Borst, Arkstraat 23; zijden sjaal Sanders, Nieuwlandstr. 32; groene kinderwant, Kusters, Stationsweg; vulpen en kleurpotloden in étui, Swuste, Kempweg 17; dames hand schoen, Swinkels, Oirlo E 78; da meshoofddoek, Snep, Oranjestraat 2; oud herenrijwiel, Thijssen Haan tjeshof; wieldop pers.-auto, Loonen bakker, Leunen; rozenkrans, Boo nekamp, Hoebertweg 6; speelgoed auto, rozenkrans, blauw kindervest huissleutel, 2 meisjesmantels, Poli tiebureau, alwaar zich ook bevin den de navolgende in zaal Wilhel- mina achtergebleven goederen: gabard. herenregenjas, br. heren jas, br. jongenspetje, 2sjaals, zijden halsdoek, rood damestruitje, trai ningsbroek, ceintuur en parapluie. Wegens Allerheiligenfeest ver zoeken wij dringend advertentiën, kerkelijke diensten enz., uiterlijk woensdagmorgen in te zenden. Openstelling Postkantoor met Allerheiligen Het kantoor is voor de postdienst alleen opengesteld van 8.30—10 uur. De telegraafdienst blijft onge wijzigd. Er zal slechts een briefpostbestel ling worden uitgevoerd. De verzending van de corres pondentie blijft ongewijzigd. Hoog bezoek Deze week was Ketelfabriek MUVERO te Oostrum, het doel van een werkbezoek van de Materleel- raad van het Ned. Leger. In gezelschap van Mr. Dr. F. Houben, Commissaris der Koningin en Dr. Roemen, van het E.T.I.L. be zochten Lt.-Gen. v. Nijnatten, Gen.- Maj. Reynierse, Schout-bij-Nacht Kruys, Gen.-Maj. Ir. Brinkgreve, Kapt. ter Zee KMR Velderman en Lt. Kol. KNIL Maris, deze nieuwe ketelfabriek. Hun bezoek duurde bijna de ge hele middag en de heren waren vol lof over het product, de productie en fabricagemethoden van Muvero. TEGELS MANNENKOOR IN VENRAY Tegels Mannenkoor heeft zich zaterdag wel op een buitengewoon prettige wijze gekweten van zijn taak afscheid te nemen van Mr. Receveur, die meer dan twintig jaren Tegels Mannenkoor heeft bestuurd. Ze waren naar Venray gekomen om hun oud-voorzitter, die hier is benoemd tot notaris, een tweetal afscheidscadeaux aan te bieden. Het eerste is een glas-in-lood- raam in zijn nieuwe villa aan de Stationsweg. Dit is een raam van de Venlose kunstenaar SjefMoonen, die in dit raam de verbondenheid gesymboliseerd heeft tussen het Tegels Mannenkoor en de plaats Tegelen en van beiden met Mr. Receveur. Voorzitter Kurstjens kon trots melden, dat dit cadeau een spon taan geschenk was van alle leden van het koor, die hieraan hun volle medewerking hebben gegeven. Maar tevens bood hij aan een door gebr. Kremers te Tegelen vervaardigd borstbeeld. Notaris Receveur was zeer dank baar voor deze z.i. onverdiende hulde en beloofde als beschermheer het contact met Tegels mannenkoor ook in de toekomst te zullen be waren. Nadat de zangers een kof f iemaal- tijd In Hotel de Keizer alle eer hadden bewezen, verzorgden zij met Venrays Dameskoor een concert in Prinsenhof, wat o.a. werd bijge woond de heer Deken en de heer Burgemeester, alsmede wethouders Wintels en Pubben. Na ieder met een eigen pro gramma de verdiende waardering te hebben geoogst, voerden beide koren de avond naar een climax door een gezamelijk gezongen Sla venkoor. Op deze avond werden over en weer nog eens de vriendschaps banden aangehaald tussen Venray en Tegelen. Porto verhoging Denkt U er aan, dat met ingang van 1 november op een normale brief voortaan 12 ct postzegel ge plakt moet worden. En op een nor male briefkaart 8 ct. Deze porto geldt ook voor België, Luxemburg, Suriname, Curacao, Nieuw Guinea, Indonesië en grens verkeer Duitsland, voor overig Duitsland en andere landen kost de porto voor een brief 30 en brief kaart 20 ct. Tweede lustrum De K.A.B. Leunen, heeft twee dagen haar tweede lustrum ge vierd. Zondag werd de dag ingezet met een plechtige H. Mis in de St Catharinakerk te Leunen. 's Avonds had In het patronaat een toneelavond plaats die verzorgd werd door de bekende gemengde toneelvereniging „Comedia". Hier werd opgevoerd: „Deining om een dorpsdokter". Maandagavond had in zaal Mar tens de feestvergadering plaats met een Limburgse koffie-tafel, voor drachten door eigen leden, waarna de voorzitter van de Limburgse K.A.B. de heer J. Maenen een feest rede uitsprak. PATRONAAT Ontspanningsavond Onze ontspanningsavond zal deze keer niet gehouden worden op zon dag, maar op zaterdag en wel heden avond om half acht in ons club gebouw aan de Merseloseweg. Wij wijzen er nogmaals op, dat beneden de zesde klas geen jongens worden toegelaten. Ook geen leden van jeugdverenigingen zoals welpen enz. Door opoffering van al hun vrije tijd gedurende enkele weken, zijn er enkele leiders in geslaagd een prachtige leiderskamer te maken, zodat wij onze vergaderingen voort aan in ons eigen clublokaal kunnen houden. Wij zijn erg blij, dat er nog enthousiaste jonge kerels gevonden worden die hun vrije tijd aan de jeugd willen besteden. Jammer ge noeg is er steeds een tekort. Wie enig idee heeft, zich aan dit mooie werk te wijden, wordt verzocht eens te gaan praten met kapelaan Hey- mans. Vooral voor de verkenners zijn wij zoekenden in de duisternis. Doe het met je vrienden samen, je zult er veel plezier aan beleven. Wie is de eerste? Cursus Spaaus Zoals verleden jaar zal ook dit jaar voor belangstellenden een cursus Spaans worden gegeven in de Karmel van Smakt. De cursus wordt gegeven iedere woensdag avond van 6—7 uur, door P. Dr. Joannes Peters o.c.d. De cursus duurt tot Pasen. Ver dere inlichtingen bij de docent (tel. K 4782-232). 90 jaren Op 30 oktober a.s. hoopt de Wed. H. MichelsFriezen te Merselo, haar 90ste verjaardag te vieren. Herfstfestyn Ysselsteyn Het eerste herfstfestijn wat de Ysselsteynse gemeenschap georga niseerd heeft om de zware last van het gemeenschapshuis wat te ver lichten, is wel een groot succes geworden. Alle avonden was er een mas sale belangstelling, die blijmoedig haar offer bracht. Trouwens, dat wist men door allerlei attracties ook zo licht mogelijk te maken en verschillende bezoekers;konden rijke prijzen mee naar huis nemen. Feest.... ook voor U Onder deze titel brengt Hotel van Bergen te Gennep maandag 4 november de voorstelling in het kader van het 25-jarig jubileum van Kees Manders. Naast Kees Manders werken aan deze show ook mede Zwarte Riek en als gast Joop de Knegt, voor nadere bijzon derheden verwijzen wij naar de advertentie in dit blad. B\j lichte overtredingen direct betalen De Tweede Kamer is er dinsdag mee accoord gegaan dat bij bepaalde lichte overtredingen de afkoopsom direct aan de verbaliserenen politie agent kan worden voldaan. Een voorstel om deze „politietransactie" mogelijk te maken had de regering gedaan in een wetsontwerp tot wijziging van het wetboek van strafrecht en het wetboek van strafvordering. Zowel minister Samkalden als de woordvoerders in de Tweede Kamer verwachten van deze „betaalde waarschuwing" een nieuw, snelwerkend en effectief middel tot verhoging van de ver- keersdisclpline. Rente van Rijkspostspaarbank weer 2.64 pet. De Rijkspostspaarbank zal de rente op spaartegoeden verhogen van 2,4 tot 2,64 percent per jaar. De renteverhoging krijgt terug werkende kracht tot 1 oktober 1957. Het maximumrentegevend tegoed wordt terzelfdertijd op 10.000 gul den gebracht. Tot dusver werd boven de 6000 gulden geen rente meer gegeven. Aangifte voor de veulenkeuring welke op dinsdag 19 november wordt gehouden, kunnen wor den gedaan tot uiterlijk 2 nov. bij de secretaris Een verblinde bestuurder is stekeblind Het verbond voor Veilig Verkeer meldt ons: In de week van 2329 oótober a.s. zal ons land deelnemen aan de internationale antiverblin- ding-actie, die uitgaat van de Com mission de Liaison des Associations stekeblind! i IITIIIITIIIIK ftlIIV(llllllllUtU< et Organismes de Prévention Rou- tière. De andere deelnemers zijn Frankrijk, de Bondsrepubliek en West-Berlijn, België en Luxemburg. Er zal speciale aandacht worden geschonken aan de verlichting van motorrijtuigen, terwijl het zwaarte punt zal komen te liggen op het gevaar van het rijden met verblin dende verlichting. Het Internationale karakter van deze actie zal onder meer tot uiting worden gebracht door de versprei ding in de genoemde landen van een uniform affiche, dat wij hierbij af beelden. De organisatie van deze actie in ons land berust bij het Verbond voor Veilig Verkeer, in nauwe sa menwerking met plaatselijke afde lingen en consuls. BOND ZONDER NAAM Op 1 april jl. werden de postta- rieven voor kleine drukwerken maar liefst verdubbeld! Waarschijn lijk zult u daarbij niet stilgestaan hebben, maar wat dit betekent voor de bond zonder naam loopt in de tienduizenden guldens per jaar, en dat kan de B.Z.N. beslist niet voor portokosten missen. Dergelijke bedragen kunnen en moeten nuttiger worden besteed. Vele afdelingen van de B.Z.N., waaronder ook de afd. Venray, heb ben Pater Loop dan ook aangebo den, de z.g. Hefboom-kaarten door hun promotriees en promotoren zelf bij de leden van de B.Z.N. te bezorgen. Wat U dan gevraagd wordt? Als u de promotricen of promotoren, die straks de Hefboom-kaarten in de bekende bruine omslagen bij U aan huis bezorgen, die zelfde bruine omslagen met uw maandelijkse bij. drage daarin, weer aanstonds mee geeft, dan kunt U zelf wel begrijpen welk een geloop U deze dames en heren bespaart; en U bespaart de B.Z.N. enorme kapitalen De afd. Venray is er van over tuigd, dat zij op uw volledige mede werking mogen rekenen. S.V.V.-nteuws Ondanks verwoede tegenaan vallen van de Ophovenaren, wist Venray ook zondag weer de volle buit binnen te halen. Met goals van Rutten, Lucassen, v.d. Vorst en Koonings, wist Venray de meerdere te blijven van O.V.C.S., dat met 2 tegengoals, met een 42 nederlaag genoegen moest nemen. En zo is dan SVV de trotse kop loper geworden, iets wat zelfs de grootste optimist niet had durven dromen. Dat legt extra verplich tingen op aan de leden van dit elf tal en zal hun positie in de toekomst zeker niet gemakkelijker maken. Zondag gaat de reis naar Stein waar de Ster het eerste verwacht, Een club die nog niet veel heeft laten zien in deze competitie en die voor Venray geen zware opgave zal zijn. Al blijft en is oppassen de boodschap. Het tweede, dat zondag vrij was, krijgt Roermond 3 op bezoek en zal alle zeilen bij moeten zetten. Het derde speelde gelijk tegen Meterik met 4—4, maar dit had o.i. een overwinning moeten zijn. Het moet zondag in het geweer tegen Wanssum 2. Het vierde ging roemloos ten onder tegen Brughusia met 4—1, een wedstrijd die inderdaad te hoog lag voor de benjamins. Ze mogen proberen 't zondag tegen Oostrum 2 beter te doen. Het vijfde kreeg zondag vacantie wëgens een te slecht veld, maar gaat nu op bezoek bij DIS 3, zodat we zondag wat de benjamins be treft, wel helemaal in derby's zitten. De stand in de 2e klas B is: Venray 6 5 0 1 10 25—15 Almania 6 4 0 3 8 165 Wittenhorst 5 3 117 104 Wit Zwart 5 2 2 1 6 8—8 O.V.C.S. 6 2 2 2 6 10—11 Iréne 4 2 115 12— 7 Tiglieja 5 2 1 1 5 9—7 Wilhelraina 5 1 2 2 4 7—11 R.K.D.E.V. 6 1 2 3 4 9—16 Haslou 4 1 1 2 3 8—9 Blerick 6 1 1 4 3 7—12 De Ster 5 0 2 3 2 7—17 Lindenheuvel 2 0 111 2—8 Schaaknieuws Bij de Venrayse schaakclub draait de jaarlijkse huishoudelijke com petitie weer met 20 deelnemers, waaronder een dame. Dit zal een enkele ronde-tournooi zijn, met als doel het clubkampioen schap 1958 en een prijs voor de hoogst uitkomende van het 2e tien tal. Wedstrijdleider is Pater Dr. O. Janssen. De eerste partijen zijn reeds met vuur gespeeld. Op onze clubavond was donder dag voor de laatste maal aanwezig de heer H. van der Hulst, Molenhof- weg alhier, die na jaren lid der vereniging te zijn geweest, afscheid van de club kwam nemen wegens zijn vertrek naar Nieuw-Zeeland. De voorzitter sprak hem op har telijke wijze toe als een verdienste lijk lid, een goede schaakvriend aan wie allen 'n aangename herinnering zullen behouden. Als blijk van waar dering en als een blijvend aanden ken aan de Venrayse schaakclub, overhandigde de voorzitter het scheidende lid een door een der leden van de club vervaardigde tegel met het embleem der vereniging. De heer van der Hulst dankte de voorzitter voor zijn vriendelijke woorden en goede wensen en gaf de. verzekering ook in zijn nieuwe vaderland nog dikwijls aan de ge noeglijke avonden in de Venrayse schaakclub te zullen terugdenken, waartoe het aangeboden geschenk zeer zeker aanleiding zal geven. De heer van der Hulst nam daar op afscheid van elk der leden af zonderlijk en daarna, met een ele gant gebaar in de richting van de clubkas, van de vereniging. M.H.C.V.-nieuws Zondag 13 oct speelde de dames hun 2de competitiewedstrijd In Roermond tegen Concordia. In tegenstelling tot de eerste wedstrijd hadden de dames hun schot in Venray gelaten. Vrij spoe dig na het begin doelpuntte Con cordia en hoewel wij daarna 't beste van het spel hadden, kon dit niet in punten tot uitdrukking worden gebracht. Toen Roermond op 20 kwam, speelde onze dames een verloren wedstrijd. Zondag jl. was een lager elftal van EMHC Eindhoven in Venray te gast en zal hieraan geen pret tige herinnering "bewaren, omdat wij met een 12—0 overwinning een revanche op onszelf namen voor de nederlaag in Roermond. Deze hoge score is ook mede te danken aan de geringe weerstand van Eindhoven en mede aan een wijziging in de opstelling. Kranig werk. Voor a.s. zondag is geen wed strijd vastgesteld. van 18 t/m 24 oktober 1957 GEBOREN: Bruno Margaretha, Reekgraafstr. 6 Hendriks Anna, Kruitweg 4 Arts Carolus, Heide L 38d van Bergen Maria Julianasingel 40 Kurvers Theodorus, Elis.-ziekenhuis Reiniers Gerarda, Elis.-ziekenhuis Robben Maria, St. Jozef weg NW 5 Claessens Elisabeth, Oostrum D 5c Schelbergen Christianus, Oostrum Wilmsen Regina, Hoebertweg 3a Philipsen Herman, Oirlo E 6 OVERLEDEN: Vullings Franciscus, 55 jr, Bergen Baltussen Gerardus, 72 jr, Cas- tenray. Peelen Paulus, 54 jr, Meerlo. Bistervelts Jacobus, 88 jr, Leunen ONDERTROUWD: Kupers Joannes, 31 jr, Beekweg N 88a en van Hoof Hendrika, 28 jr, Vel turn L 75. Renders Willem, 30 jr, handelaar bouwm. te Utrecht en Coenen Anna, 29 jr, Hofstraat 5. Janssen Martimus, 29 jr, chauffeur te Venlo en Louvet Hendrika, 25 jr, Veulen H 33a. Arts Peter, 27 jaar, electricien, Heidse Peelweg 32 en van Bakel Johanna, 23 jr, Heidse Peelweg 26. GETROUWD: Nooyen Herman, 22 jr, bankw., te Venray en Eibers Petronella, 19 jr, te Vierlingsbeek. Kupers Peter, 27 jr, automonteur, en Pelzer Ida, 23 jr, beiden te Venray. t v Tot onze diepe droefheid over leed heden, na een langdurig geduldig gedragen lijden, ge sterkt door de genademiddelen van onze Moeder de H. Kerk, onze inniggeliefde zoon en broer in de jeugdige leeftijd van 17 j. Wij bevelen de ziel van de over ledene in uw godvruchtige ge beden aan. W. Th. van Waaijenburg- Cremers Henk van Waaijenburg en verloofde Theo van Waaijenburg Jus van Waaijenburg Venray, 24 oktober 1957. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats maandag 28 oktober om 9C uur, in de parochiekerk St. Petrus Banden. Bijeenkomst Wilhel- minastraat41 te 8.45 uur. Heden overleed tot onze diepe droefheid, vrij onverwacht,voor zien van de H. Sacramenten der stervenden, mijn geliefde echt genote, onze zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder Anna Maria Wilhelmina van Stiphout echtgenote van Antonius van Loon in de ouderdom van 62 jaren. Wij bevelen hare ziel in uw godvruchtige gebeden aan. De bedroefde familie, Tegelen: A. van Loon J. Hendriksvan Loon H. Hendriks en kinderen Venray: J. van Loon A. van Loonvan Hout en kind Familie van Stiphout Familie van Loon Tegelen, 23 oktober 1957 Boskampstraat 3 Begrafenis heden zaterdag 9 u. parochie H. Jozef, Tegelen. Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de deelneming bij het overlijden en de begrafenis van onze inniggeliefde echtgenoot en vader Speciaal dank aan heren geeste lijken, heren doktoren, zusters en verpleegsters, de buurt, Broeders en personeel van Huize St. Ser- vatius. Ook dank aan Begrafenis onderneming J. Goumans voor de keurige verzorging. Wed. H. Wientjens-Smits en kinderen Venray, oktober 1957 Stationsweg C6c Heden overleed na een lang durige ziekte, meermalen voor zien van de H.H. Sacramenten der stervenden, onze lieve vader behuwd- grootvader en oom weduwnaar van Anna Maria van Meyel in de gezegende ouderdom van 88 jaren. Wij bevelen de ziel van de dier bare overledene in uw gebeden aan. Rotterdam: Eerw. Zuster Hilarla Veltum-Venray- A. Giezen-Bistervelts P. Giezen en kind Hoogland: Eerw. Zuster Hedwigla Leunen: W. Bistervelts M. BisterveltsManders en kinderen Vel tum-Venray: A. Nijs C. Nijs—Coppus Familie Bistervelts Familie van Meyel Leunen-Steeg K 87, 23okt.l957 De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats heden zaterdag 26 oktober om 10 uur, In de parochiekerk van de H. Catharina te Leunen, waarna begrafenis op het R.K. Kerkhof te Venray. aan alle familie, vrienden en ken nissen hartelijk vaarwel. Harris v.d. Hulst Ali v.d. Hulst-v. Staveren Adriaan, Harris, Pieter Hein v.d. Hulst Jo v.d. Hulst-de Lange Adri, Marietje, Gerdje, Henriette, Resi, Brigitta Jozef v.d. Hulst Sibajak, 26 okt. 1957. In de week van 27 oktober t.m 2 november 1957 zal het ophalen van huisvuil geschieden op dinsdag 29 en donderdag 31 oktober Gemeentewerken Venray Veehouders, voor het winterseizoen hebben wij een partij rode chroomlederen Beleefd aanbevelend, H. WEERTS, Overloon Zadelmakerij Speciaal adres voor herenvesten, pullovers, truien, handschoenen, sjaals, pyama's en wollen sokken GEBR. MICHIELS Patersstraat 22 Singer trapmachine f 75.— Singer trapmachine f 150. Husqvarna z.g.a.n. salonmeubel Lada z.g.a.n. salonmeubel Z.g.a.n. kleermakers zigzagmachine Al deze machines onder garantie. J.H. STOFFELS, Venray Julianasingel 3a Voordelig te koop Taunus bestelwagen Julianasingel 3a, Tel. 04780871 GEVRAAGD wegens huwelijk der tegenw. Hoenderstraat 76. GEVRAAGD enkele aank. bankwerkers met diploma ambachtschool Ketelfabriek MUVERO Oostrum GEVRAAGD voor hotelbedrijf. Hotel J. COKX, ARCEN Hotel De Oude Hoeve. Inlichtingen bij Café-Restaurant Swaghoven, Maasheseweg, Venray Biedt zich aan huishoudster 42 jaar voor dag en nacht. Adres bureau van dit blad. Te koop zware dragende maal aan telling 4 nov., bij Kind. Peeters Boshuizen C 65.

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2