WOL Voor uw tuin winkelmeisje Oliestook- Brandaris K.A.V. WIELEN POELS' P. SLITS-BROW Polio-vaccinatie Derde Orde-nieuws In blijde Verwachting Opera Duisburg ADVERTENTIËN Burgerlijke Stand Venray Eleonora Huba Kemmelings familie van Zwamen Coöp. Zuivelfabriek flink persoon L. MANDERS Hazenconcours Hazenconcours Ned. Staatsloterij EBBERINK Dames- en Kindersokjes EBBERINK Vanaf f 11.79 per maand Verkoopkantoor S. DAMEN Plastic regenjassen len we een vurig gebed storten voor de missie en een extra milde gave offeren voor de Voortplanting des Geloofs, maar we willen ons ook als lid aanmelden van de Pauselijke Missiegenootschappen, zeker van het voornaamste van de drie, van de Voortplanting des Geioofs. Door het lidmaatschap nemen we op ons elke dag te bidden voor de missie, en jaarlijks een bijdrage van f 1,30 te geven voor de wereld missie. Dat Is goed te doen voor iedere katholiek van goede wil. Morgen wordt U aan de kerkdeur een prentje uitgereikt met een aan meldingsformulier voor de Pause lijke missie-genootschappen. Dat komen ze bij U aan huis weer af halen. De uitslag van deze wervings actie wordt nog in dezelfde week naar Rome opgestuurd. Mogen wij Nederlanders, die al tijd zoveel voor de missie gevoeld hebben, door een massale aanmel ding bij de Pauselijke missiegenoot schappen aan de H. Vader laten weten: „Katholiek Nederland heeft Uw noodkreet voor de missies ver staan". Nieuws uit Venray en Omgeving GEOENE KRUIS Donderdag a.s.: Zuigelingenbureau voor de Kerk dorpen. Zondagsdienst huisartsen Vanaf gaterdagavond 8 uur tot maandagmorgen 8 uur, wordt de praktijk der hulsartsen voor Venray e.o., waargenomen door Dr. VERCAUTEREN Grotestraat 11 Tel. 335. Uitsluitend voor spoedgevallen. in de gemeente VENRAY. Het toenemend aantal gevallen van kinderverlamming, dat zich in de laatste jaren heeft voorgedaan en de ellende, die deze ziekte mee brengt voor de slachtoffers, welke vaak hun leven lang ongelukkig worden, is er mede oorzaak van, dat de betrokken autoriteiten beslo ten, om zo gauw het mogelijk was te gaan vaccineren. Nu dan gebleken Is, dat het zg. Salk-vaccin inderdaad een deugde lijk middel is ter voorkoming van kinderverlamming, is dit vaccin dan ook aangekocht en wordt hiermede de bestrijding van deze ziekte be gonnen. Het eerste zijn de kinderen aan de beurt, die in 1955 geboren zijn. In de gemeente Venray start men met de vaccinatie op 28, 29 en 30 October a.s. Op maandag 28 oct. zullen de peuters uit Merselo, Heide, Yssel- steyn en Veulen hun eerste prikje komen halen. Op 29 oct. die van de kom en de Smakt en op 30 oct. die van Leunen, Castenray, Oirlo en Oostrum. Volgende week zal duidelijk wor den bekend gemaakt, waar en hoe het zal gebeuren en wat de ouders zelf zullen moeten bijdragen om een ander zo goed mogelijk te doen slagen. DRANKWET Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat is ingekomen een verzoek schrift van Zanders, Peter Jan Jozef, wonende te Venray Henseni- usplein 9, om een slijtvergunning voor de benedenvoorkamer van het pand Leunseweg 12c. Binnen twee weken na de dag tekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verlenen van deze vergunning schriftelijke bezwaren bij burgemeester en wethouders inbrengen. Venray, 9 oktober 1957. OPENING VAN DE NIEUWE KLEUTERSCHOOL Maandag zijn de peuters van het Rectoraat O.L.Vrouw van 7 Smar ten hun moeizame reis begonnen naar de prachtige stijlvolle kleuter school. Moeizaam, omdat ze nogal wat obstakels op hun weg vonden, doordat de aanleg van riolering en wegen de aanwezigheid van een dragline en greppels noodzakelijk maakten. De verkeers-technische kwestie de kleintjes op de drukke Leun- se weg werd opgelost met een touw en vlaggetjes langs de bomen, terwijl ook deverkeers-brigadiertjes zorgden voor een veilige overtocht. De kleuters vonden een nieuwe, door aannemingsbedrijf Nelissen volgens plannen van architect Col- sen gebouwde school, die op keurige wijze' is ingericht. Vele ouderen, die een kijkje zijn gaan nemen, hebben de verzuch ting geslaakt, dat het tegenwoordig toch wel wat anders is als vroeger. Keurige tafeltjes en stoeltjes in lichte en vrolijke kleuren, magni fiek speelmateriaal, moderne vorm geving en practische inrichting maken het geheel tot een feest voor de kinderen. De beer en de springbok, twee aardige beeldjes van v. Dongen, die op de speelplaatsen zijn gezet, heb ben aan belangstelling niet te kla gen en zijn geliefd speelobject ge worden. Met deze nieuwe kleuterschool, die de oplossing van het kleuter- onderwijs-probleem heeft gebracht, mag Venray best tevreden zijn. Meisjesschool Rectoraat geopend Het ligt in de bedoeling a.s. maan dag ook te beginnen in de nieuwe meisjesschool van het Rectoraat van O.L.Vrouw van Zeven Smarten. Om 9 uur worden de kinderen In het nieuwe gebouw verwacht. 40-jarige dienst by de P.T.T. De directeur van het postkantoor te Venray de heer P.C. Snoeks, herdacht op woensdag j.l. de dag, dat hij 40 jaren geleden in dienst trad bij de P.T.T. Dit feest werd in intieme kring gevierd. Jengd O. en O. Disco-club Heden zaterdag 19 oktober houden we weer onze vaste bijeenkomst. Deze avond zullen gedraaid worden: 1. Handel Watermusic 2. Beethoven Symfonie no. 2 3. Stravinsky De vuurvogel Een korte inleidende bespreking zal gehouden worden door resp. de hr. Janssen, mej. Hermus en mej. van Roy. Een van Venray's inwoners heeft ons de beschikking toegezegd over zijn ruim 200 klassieke werken omvattende discotheek. Wij zouden velen dit sympathieke gebaar als voorbeeld tot navolging willen stel len. Bejaardencentrum Kerkrade Aan enige aannemers zal, met goedkeuring door de raad, door het gemeentebestuur van Kerkrade, prijsopgave worden gevraagd voor de bouw van een bejaardencentrum in Kerkrade. Hiervoor is een kre diet nodig van f 2.420.000. Bij deze aannemers is ook aan nemersbedrijf J.P.A. Nelissen. CARNAVAL IN VENRAY EN OIRLO Het loopt al naar de 11de van de 11de. Van de Venrayse Piëlhaze en de Oirlose Spurriemökke kwa men al berichten binnen, dat ze alles aan het klaarmaken zijn om te starten met een groots bal op zondag 10 november. Daar houden we 'tdan voorlopig maar op. Bijbelcursus Door onvoorziene omstandigheden gedwongen, moeten wij de begin datum met het aanvangsuur van de Bijbelcursus veranderen. De Bijbelcursus begint niet maan dagavond 21 oktober om 8 uur, zoals wij in ons Contactblad en in Peel en Maas publiceerden, maar op maandagavond 28 oktober om 7 uur en verder op datzelfde uur om de 14 dagen. De cursus, die uit 10 lessen be staat, wordt gegeven door pater drs Servatius Wijsen O.F.M. Wij sporen allen, ook niet- Tertiarissen, aan om zoveel moge lijk van deze cursus gebruik te maken. Aanbesteding Door de N.V. Grontmij de Bilt, had de aanbesteding plaats van bijna 25 ha ontginning en heront ginning van de Meerselse-Peel onder de gemeente Venray. Voor dit werk hadden 21 aan nemers ingeschreven. De hoogste was Jos. Vissers uit Eindhoven voor f 89,350,de laagste was H. Over weg Harderberg voor f 41.900. Het werk is nog niet opgedragen. Momenteel ontgint de Grontmij zelf in dit peelgebied van 50 ha. Binnenkort zullen nog 150 ha vol gen voor aanbesteding. Fancy-Fair te Oirlo. Ook de kas van de Oirlose voet balclub kan wel wat meer geld bevatten en daarom is men van plan op 5 en 6 jan. a.s., via een grote fancy-fair wat geld bijeen te brengen. H. WIJDINGEN SMAKT Dinsdag diende Vader-Bisschop in de kleine kapel op de Smakt de Diakenwijding toe aan de Fraters Alfonsus en Stephanus van de On geschoeide Carmelieten. Zilveren boerinnenbonden De boerinnenbonden van Leunen en Merselo, gaan in november a.s. hun zilveren bestaansfeest vieren. In Leunen is men onder leiding van Mevr. Reintjes, in Merselo o.l.v. Mevr. Emons, druk bezig met de voorbereiding van de feestelijke herdenking. 10 jaren K.A.B. in Leunen A.s. zondag herdenkt de K.A.B. afd. Leunen, haar 2e lustrum. Om 9 uur zal in de parochiekerk aldaar het lustrumfeest worden ingezet met een H. Mis. 's Avonds is er een toneelvoorstel ling van Comedia in het Patronaat. Op maandagavond is de feestver- gadering, waar o.a. de Limburgse Voorzitter Jan Maenen, het woord zal voeren. Op die avond zijn nog andere attracties en vergissen we ons niet, dan zal er voor de leden en hun vrouwen wel voor een ver rassing gezorgd worden. Verkeerscursus voor bromfietsers te Oploo. Verleden jaar zijn op enkele plaatsen reeds Verkeerscursussen gegeven voor bromfietsers, die een groot succes waren. De belangstelling komt meestal van de bromfietsberijders zelf, die Inzien dat met het hedendaagse verkeer meer inzicht op verkeers regels en al wat met het wegge bruik in verband staat, broodnodig is, om de pensioengerechtigde ou derdom of daarboven te bereiken. In Oploo zal men op dinsdag 22 oktober om 8 uur starten met een nieuwe cursus, die bestaat uit een zestal lessen. Op de laatste lesavond zal een mondeling examen worden afge nomen. Aan de geslaagden wordt tijdens een gezellig avondje een diploma uitgereikt. Ruim 30 personen hebben zich reeds aangemeld, meer dan 50 personen worden niet aangenomen. Men wachte dus niet te lang. Tegels Mannenkoor huldigt Venray's notaris Zaterdagmiddag zal het druk zijn op de Stationsweg, want dan komt Tegels Mannenkoor officieel af scheid nemen- van liaar voorzitter, de heer Recevèur. De heer Receveur is jarenlang voorzitter geweest van het Tegels Mannenkoor, dat onder zijn leiding tot een van de beste van Limburg is uitgegroeid. Toen hij benoemd werd tot notaris te Venray heeft hij dit voorzitterschap neer moeten leggen en is benoemd tot bescherm heer. Tegels Mannenkoor heeft haar oud-voorzit ter echter niet met lege handen naar Venray laten gaan, want in de nieuwe woning is een stijlvol glas in lood raam aange bracht, dat de herinnering aan Tegelen en zijn koor op prachtige wijze hoog houdt. Dit raam en waarschijnlijk nog meer, wordt dan heden zaterdag officieel aangeboden door het gehele koor, dat in de avonduren dan een feestconcert zal verzorgen in Prinsenhof, met mede werking van het Venray's Dames koor o.l.v. J. v.d. Tillaart. Uitvoering Dameskoor Zondagavond gaf het Venrays Dameskoor onder leiding van de heer Jacq. Janssen een zang- en toneelavond in zaal Wilhelmina. Op verdienstelijke wijze bracht het dameskoor enkele liederen, waar na „Comedia" uit Leunen het blij spel opvoerde „Deining om een dorpsdokter". Dit spel werd door deze groep op zeer verdienstelijke wijze gebracht, en bleek over enkele goede krachten te beschik ken. Al met al een gezellige avond, waar wel wat meer belangstelling voor had mogen bestaan. Een enkele opmerking nog. Ven ray blijkt thans te beschikken over twee dameskoren, die zich allebei noemen Venrays Dameskoor. Zon der ons te willen verdiepen in de oorzaak daarvan, lijkt het ons toch dienstig dat deze naam gewijzigd wordt, wil men niet steeds in ver warring geraken. Hiermede is nie mand gediend. Zo heet het Doktersboek met èlle raad voor Moeder en Baby. Gratis bij de Babyderm Super-Babyset, waarin poe der - zalf - olie - zeep - shampoo, f 5.90 Weten is gerust zijn Aanbesteding. Uitslag van de aanbesteding voor het bouwen van een magazijn met kunstmestloods en kolenboxen voor de L.L.T.B. te Oirlo. fa. Thijssen, Oirlo 136 210 fa. Verstralen, Blitterswijck 128.600 Thijssen, S wolgen 111.800 Reijnders, Wanssum 105.900 Gebr. Pingen, Meerlo 105.024 Gebr. Janssen, Venray 102.7C0 Donders, Sevenuin 100.576 Koenen, Holthees 99.400 fa. J. I-Iagens 94.000 Mooren, Horst 92.313 Brouwers, Horst 91.890 Vissers, Wanssum 91.600 De gunning is aangehouden. Herfst-festyn De Ysselsteynse gemeenschap heeft zware lasten op zich genomen toen ze indertijd dat prachtige gemeenschapshuis hebben gesticht. Maar men is daar voor geen kleintje vervaard, wat ook blijkt uit het feest wat men dit week-end gaat vieren, het zgn. Herfstfestijn. Een groots opgezette fancy-fair met verschillende nieuwe attracties zal de bezoeker proberen over te halen wat geld achter te laten. Geld, waarmede de last op het Gemeenschapshuls verlicht en de bezoeker gelukkig gemaakt kan worden, want men heeft een keur van prachtige prijzen. Uitreiking missiekruis Na een plechtig lof in de kerk van Antonius van Padua reikte zon dagmiddag Rector Verbugt op het Veulen het missiekruis uit aan zijn zuster, de Eerw. Zuster Emanuela, die binnenkort naar de missie in Afrika hoopt te vertrekken. Voor deze stijlvolle plechtigheid bestond grote belangstelling. Rec tor Verbugt werd bij de plechtig heden geassisteerd door Deken Loonen en Prof. Geboers uit Til burg. Onder het lof wees Pater de Ko ning van de Witte Paters op de betekenis van deze plechtigheid en op het grote belang van de missio nering van Afrika. Een gehouden collecte bracht nog een mooi afscheidscadeau op voor de scheidende zuster, die op 4 november a.s. per vliegtuig naar haar missiepost hooft te vertrek ken. Zondag 3 nov. opvoering van Richard Wagner's PARCIVAL Vertrek Venlo 14 uur. Reis en entree vanaf f 15.50, Aanmelding Reisbureau Peeters, Venlo, Kwartelenmarkt 3, Telefoon 04700-3136. Twaalfduizend televisietoestellen meer Op 1 oktober j.l. bedroeg het aantal aangegeven radio-toestellen 2.329.924 tegen 2.319.809 op 1 sep tember j.l. Op 1 okt. j.l. waren er 529.170 aangeslotenen ophetdraad- omroepnet tegen op 1 sept. j.l. Het aantal geregistreerde tele visietoestellen steeg van 177.685 op 1 sept. j.l. tot 190.152 op 1 okt. jJ. Telefoon-nood in Limburg In de provincie Limburg kunnen alleen nog maar hoogurgente tele foon^ aansluitingen tot stand wor den gebracht. De provincie, met uitzondering van Weert e.o. alsmede het uiterste noorden van de pro vincie, omvat thans ruim 38.000 abonnees. De uitbreidingen van de centra les in Limburg brachten een aan winst in 1955 en 1956 van totaal roAd 9000 abonnees. In 1957 zullen ten hoogste nog 150 nieuwe num mert en in 1958 nog een 800 nieuwe telefoonnummers kunnen worden geplaatst. De reserve in de centra les is practisch opgebruikt. Intussen staan er in heel Limburg 2700 aanvragen om telefoon aan sluitingen op een wachtlijst. Veiling van zestig premiewoningen Met slechts een raadslid tegen, heeft de raad van Geleen besloten om op een nog nader te bepalen dag zestig premiewoningen in pu blieke veiling te brengen. Deze wo ningen dienen 110 pet van de boek waarde op te brengen. Het gemeentebestuur van Geleen ziet zich hiertoe verplicht teneinde aan geldmiddelen te komen ter fi nanciering van raadsbesluiten, die anders tengevolge van de beste dingsbeperking op uitvoering zou den moeten blijven wachten. Niets doen, staat naar het oor deel van het Geleense college van B. en W. gelijk met verlies. Tien jaar wegens doodslag op schoonvader De officier van justitie bij de rechtbank te Maastricht heeft dins dag tegen de 32-jarige opkoper P. D. tien jaar gevangenisstraf geëist, wegens doodslag op zijn schoon vader, de bijna 54-jarige koopman B. S. De koopman S. Is op 17 juni van dit jaar vóór de woonwagen van zijn schoonzoon door een schot hagel getroffen. Hij overleed ter plaatse. Aantal rundveebedry ven in onze provincie sterk gedaald Het aantal rundveebedrijven in Limburg is in negen jaar tijd met ongeveer 1800 gedaald. Dit valt te concluderen uit de cijfers betreffen de de t.b.c.-bestïijding van de Ge zondheidsdienst voor Dieren in Lim burg. Deze stichting hield dinsdag in het Landbouwhuis te Roermond haar algemene vergadering. Zoals de directeur, dr. P. Tacken, meedeelde, was het aantal bedrijven, waarover het t.b.c.-onderzoek zich uitstrekt, thans gedaald tot beneden de 15000, nl.tot 14496. Daarentegen had het aantal onderzochte dieren een record-hoogte bereikt van 135 996. Bij een vermindering van het aantal rund veebedrijven is dus het stalgemiddelde sterk gestegen. Inenting van rundvee op grote schaal Teneinde de mond- en klauwzeer epidemie die in de omgeving van Krimpen woedt, tot staan te bren gen is vorige week bepaald dat alle rundvee in het gebied, waarvoor een vervoersverbod van kracht is, onmiddelijk moest worden ingeënt. In drie dagen tijds hebben enige veeartsen en hun assistenten onder wie zich studenten^ uit Utrecht be vonden ongeveer,4 twintigduizend koeien ingeënt. Het betrokken gebied strekt zich uit tussen de IJssel, het Zwarte- water, de Noordoostpolder en Zwolle. Op Zuidlaardermarkt 150.000 bezoekers De Zuidlaardermarkt heeft ook dit jaar een enorm bezoek gehad. Zeker 125.000 tot 150.000 mensen uit alle delen van ons land en ook uit Duitsland en België waren dins dag naar het Drentse dorp in herfst tooi getrokken om de oudste paar denmarkt van Europa en de negende landbouwbeurs te bezoeken. Het aantal paarden op de markt was iets teruggelopen. Het vorige jaar 2058, nu telde de marktmees ter 1923 stuks. Beekweg 20 en Basten Hendrika. 20?jr, Tuinstraat 2a. GETROUWD: Clabbers Joannes, 26 jr, ambt. Posterijen te Arcen en Velden en Volleberg Allegonda, 25 jr, Venray. De collecte van het Katholiek Thuisfront bracht op f 199.13. van 11 t/m 17 oktober 1957 GEBOREN: Vullings Jacoba, te Vierlingsbeek Claessens Huberta, Servatiusweg 2 Janssen Dorothea, Patersstraat 5a Loonen Leonie, Oiilo E 44 Arts Wilhelmina, Nleuwlandstr. 4 Janssen Martina, Merselo M 64 Arts Hendrika, Vredepeel kavel 19 Timmermans Pieter, Leunen K 57 Goumans Maria, S makter weg 56 OVERLEDEN: Wientjens Gerardus, echtg. van Smits H., 57 jr, kapper, Oostrum C 6c. Keijsers Wilhelmina, 52 jr, Over- broek K 116. Kemmelings Eleonora, wed. van Btstervels Johannes, 67 jr, Oirlo E 58a. Timmermans Antoon, echtg. van Roosen Maria, 75 jr, Veulen I 23. Vullings Michaël, echtgen, van Billekens Petronella, 88 jr, Lang straat 70. .Voesten Anna, echtg., van Poels Antonius, 60 jr, Heide L 29. Verlinden Hendrina, echtg. van Donders j., 87 jr, Castenray H 31. •Vloet Josepha, 14 jr, Oploo. ONDERTROUWD !de Pontl Arnold, 31 jr, houder autorijschool te Boxmeer en van Lipzig Henriette, 22 jr, Brabander A 14a. Franssen Petrus, 26 jr, metselaar, Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een kortstondige ziekte, zacht en kalm, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze inniggeliefde en onvergetelijke moeder, be huwd- en grootmoeder, zuster, behuwdzuster, tante en nicht weduwe van Joh. Hubertus Bistervels in de ouderdom van 67 jaren. Wij bevelen hare ziel in uw godvruchtige gebeden aan. De diepbedroefde familie, Heythuisen: G. Bistervels P. Bistervels-Nelissen en kinderen Oirlo: M. Bistervels Familie Kemmelings Familie Bistervels Oirlo, 13 oktober 1957. Kerkhoek E 38a De plechtige Requiem-Mis, ge volgd door de begrafenis, heeft plaats gehad woensdag 16 okt. om 10 uur in de parochiekerk van de H. Gertrudis te Oirlo. Voor de vele blijken van deelne ming tijdens de ziekte en bij het overlijden en de begrafenis van onze lieve dochter en zuster BETSY betuigen wij hartelijk dank. Vooral dank aan dr. v. d. Meer en Pater Domitlus. Kruitweg 17c GEVRAAGD voor binnenkort te openen naai- en breimachine-winkel Stationsweg la te Venray. Liefst naaister of breister, die tevens haar eigen werk kan blijven verrichten. Eventueel werkruimte voor 2 personen. Jan Mooren, Horst Kerkstraat 5 Tel. 04709—477 Venray vraagt een Aanmelding ten kantore van de fabriek. installaties, volautomatisch voor centrale verwarming. Thermostatisch geregelde OLIEBRANDERS voor kleinere installaties reeds vanaf f 1000.- NOBEL OLIEHAARDEN uit voorraad. Marktstraat 3 Tel. 490 Te koop mooie damesmantel m. 42 grijs wollen deux-piece plissé rok, maat 42 regenmantel maat 42 Grotestraat 28. TE KOOP partij zware biggen Poels, Volen L 57. TE KOOP GEVRAAGD commode maat en prijs Brieven onder no. 100 bureau van dit blad. de haard die zichzelf betaalt kunt U krijgen bij Coenen-Houtackers Maandag 21 oktober om half 8 vergadering in De Burggraaf. Spreker Kapelaan Heijmans. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur 26 en 27 oktober op de doelen van ST. ODA zowel binnen- als buitenbaan. Aanv. zaterdag 5 u., zondag 11 u. Hotel van Bergen Gennep N akermlszondag TRIO DE BRUYN met de bekende accordeonvirtuoos VAN POLAK. UITSLAG LOTERIJ Cowboyfeest Rijver. Oirlo le prijs 2067, 2e 1284, 3e 1551, 4e 1153, 5e 2123, 6e 2219, 7e 2208, 8e 2303, 9e 1724, 10e 1620. Prijzen kunnen afgehaald worden bij W. Steeghs, Zandhoek, tot 1 nov. Na die datum niet afgehaalde prijzen vervallen aan de vereniging. op de doelen St. Anna Langstraat, op zondag 20 oktober aanvang 11 uur. Tevens toepen om wild Nog enkele loten verkrijgbaar bij M.SCHEEFHALS Bontekoestraat 6 le trekking maandag 28 oktober Voor Marktstraat 5 Brelpatronen gratis. Zet een sterk en lichtlopend wiel onder het speelgoed van uw kinderen.... Zij, maar óók U genieten dubbel als het allemaal prima loopt. Wij hebben voorradig Wielen van 3 tot 27 cm met en zonder kogellager, dop Desgewenst maken we ook assen op vereiste lengte Vraagt inlichtingen bij RIJWIELHANDEL ln effen kleuren en in fantasie. Zeer mooie sortering en niet duur. Marktstraat 5 Vruchtbomen Sierheesters Coniferen Vaste plantèn Rozen- en Haagplantsoen Kwekerijen Tuinarchitectuur Kempweg 5 Tel. 771 Geen grote reclame...; maar prima kwaliteiten voor minder geld dames- heren- en kinderkleding, regenkleding, woningtextiel, baby- en huwelijksuitzetten, stalen en houten meubels, etc. Vredestraat 11 VENLO Tel. 2227 voor schoolgaande jongens en meisjes. In de betere afdeling. EBBERINK Marktstraat 5

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2