leerjongens Onbestuurde straaljager in. de Spurkt neergestort Heifeest te Heide SPORT Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIEN S.V.V. Clubavond Hypotheek Zijt ge niet trots handwerken Gez. van der Linden Bedevaart naar Wittem Slagerij J. CM1RS Yenray's Dameskoor EHBO opleiding Rode Kruis colonne Sjir Titulair operette bus naar Wittem enkele Kclell'abiïek MUVERO net meisje niet beneden 20 j. net meisje Middenstands- woning te koop toiletartikelen De arbeider W. van Duynhoven, aan het werk in een weiland in de Spurkt, beleefde donderdagnrfmid- dag wel het avontuur van zijn leven, toen hij over de bossen rond de Brier, een Thunderflash straaljager met neergelaten landingsgestel zag dalen. Aldra merkteShij, dat er iets mis was, want het vliegtuig kwam met een klap in een van de weilanden terecht, waarbij het landingsgestel en de benzinetanks afknapten en links en rechts in stukken rond vlogen, midden tussen het vluchten de vee. De straaljager veerde weer over eind schoot door en kwam terecht in een weiland voor de Loobeek, waar de grond terdege werd om geploegd en de modder metersver wegspoot. De Loobeek was geen hindernis, met grote vaart ploegde de verlaten straaljager door een der oevers, vernielde omheiningen en hekken en kwam tenslotte na een spoor van meer dan 400 m omgeploegd en vernield weiland op een 20 m van v. Duynhoven tot stilstand. De straaljager bleek verlaten, de piloot had zich met zijn schietstoel in veiligheid gesteld. Gelukkig brak geen brand uit en bleef de straal jager zelf behoudens de ver nielingen aan vleugel en landings gestel behouden. Zelfs het dash- bordklokje tikte nog rustig door. Brandweer, militaire- en rijks politie zorgden er voor, dat geen vernielingen plaats vonden. En het vee was een kwartiertje na deze smash alweer rustig aan het grazen. De straaljager was afkomstig van het vliegveld Laarbruch nabij Well en hoorde bij het daar liggende Ne derlandse 306e squadron, dat zich voornamelijk bezig houdt met lucht fotografie. Naderhand bleek dat het toestel bestuurd is geweest door de 22j. res. sergeant-vlieger W. G. Evers uit Arnhem, die tijdens de oefen- vlucht merkte dat het hydraulisch systeem niet meer werkte. Nadat verschillende pogingen om het vliegtuig weer in zijn macht te krijgen, mislukt waren, kreeg de vlieger van zijn formatieleider de opdracht boven onbewoond gebied zijn vliegtuig te verlaten. Op een hoogte van 4000 m. heeft hij toen de schietstoel in werking gesteld en is veilig geland. Zijn vliegtuig verdween aan de hemel en koerstte in grote kringen naar Nederland. Canberra bommenwerpers van 't vliegveld Laarbruch stegen op om zo nodig assistentie te verlenen en zelfs nog om te proberen het on bemand toestel boven bewoond ge bied weg te houden. „Onze" straaljager trok zich ech ter nergens iets van aan, maar bleef ruim een uur rondjes draaien om dan de Spurkt op te zoeken. Hier haalde het dan bovengenoem de capriolen uit en belandde wel wat beschadigd toch behouden op Venrayse grond. In luchtvaartkringen is men ten hoogste verbaasd over de gelukkige afloop van dit ongeluk. Men sprak zelfs van één kans op een miljoen. GESLAAGD In het St. Ellsabeth-ziekenhuls slaagden voor het diploma zieken verpleging A de zusters: M. van Lier, N. Bonants, J. Drab- beis, allen cum laude; L. Linders, A. Rutten, M. Kruytzer, L. Berg mans en A. Schoester. Aan de R.K. Kweekschool te Dongen slaagde voor de hoofdakte de heer J. Vissers uit Leunen. Te Echt slaagden de dames Anny Schaeffers, Henseniusstraat en Aida Bouten, Langeweg voor de Hoofdacte. De heer W. Verschuuren uit Oploo, onderwijzer aan de Hense- niusschool alhier, slaagde voor de hoofdakte. DEKEN H. HAENRAETS ERNSTIG ZIEK. Onze vroegere dorpsgenoot, de H.Ew. heer Pastoor-Deken Henri Haenraets van Sittard, is Dinsdag naar het ziekenhuis overgebracht in verband met een ernstige griep en complicaties. Sinds zondag voelde deken Haen raets zich niet goed. Uit voorzorg werd hij dinsmiddag van de H. Sacramenten voorzien. Deken Haenraets is deze zomer zeventig jaar geworden. Donderdagmorgen bracht mgr. Lemmens een kort bezoek aan het ziekbed en gaf de deken zijn bis schoppelijke zegen, In de kerken en scholen van Sit tard werd in deze dagen voor de deken gebeden. Pater Sultbertus Smitz O.F.M. Dezer dagen vierde in alle stilte Pater Suitbertus Smitz, zijn diaman ten kloosterfeest in het minder broedersklooster te Venray. Hij werd geboren te Venray 14 juni 1879, trad in de Orde van de Minderbroeders 1 oktober 1897 en werd 13 maart 1904 priester gewijd. Vele jaren werkte hij onder de nederlanders in West-Duitsland van uit Limburgse Minderbroeders- kloosters. In 1913 werd hij gardiaan en daarna vicarius in Heerlen. Dan werd hij belast met de bouw van een kerk met klooster te Sittard. Vanaf 1922 was hij praeses en rec tor te Venlo. In 1934 werd hij benoemd tot pastoor te Leiden, welke functie hij 15 jaren vervulde. Na zijn eervol ontslag bleef hij in dezelfde stad rusteloos werk zaam, totdat liij het vorig jaar in Venray kwam om te „rusten". De vitale Pater zij nog mooie jaren toegewenst. Mogen wij het U nogeens zeggen Elk goed katholiek gaat graag trots op een goed verzorgde pa rochiekerk. Bij een goed verzorgde kerk be hoort een „toren". Geeft U daarom elke week een kwartje of méér, dan krijgen wij onze toren en kunnen in Limburg op andere plaatsen de zo brood nodige kerken worden gebouwd. Laat dus Uw parool zijn: „Voor de torenbouw en kerken, elke week een kwartje of méér!" Las-diploma Voor het diploma electrisch lassen beginners, slaagden de heren: B. Schijffel Servatius, Jeurissen Horst, v. Duynhoven Venray, Derks Veu len, Smits Holthees. Voor het diploma gevorderden: J. Sijbers, Mersel. weg Venray, Hesen Horst, Cox Tienray, Verheyen Horst. Verkeerscursussen Het verbond voor Veilig Verkeer begint ook nu weer met de Ver keerscursussen voor bromfietsers en fietsers. Gezien het geweldige succes van het vorig jaar, toen menigmaal de lokalen te klein waren, om de be langstellenden te bergen, zal men ook nu deze kans zeker grijpen. In een viertal lessen worden alle verkeersregels nog eens doorge nomen en uitgelegd. Woensdag be gint deze cursus in Oirlo, Donder dag in Oostrum. Zie verder advertentie in dit blad. Heropening Bejaarden-soos Maandag startte de bejaarden- soos weer in de oude ambachtschool, waar de Kajotters hun zaal ont ruimd hadden voor de Venrayse oudjes en de kaarttafels met het biljart gereed stonden om ook het komende winterseizoen onze bejaar den weer een gezellige middag te bezorgen. Voorzitter Odenhoven heette al len weer hartelijk welkom en bracht vast bij voorbaat dank aan de dames van de KAV, die ook nu weer present waren om voor de koffie te zorgen. De voorzitter van de contactcom missie in en van het Soc. Charita tief Centrum, de heer Laurensse, sprak eveneens een welkomswoord, beloofde een filmvoorstelling van het laatste uitstapje en installeerde kapelaan Geerits als geestelijk ad viseur. De Eerw. Heer kapelaan liet in zijn kort dankwoord geen twijfel er over bestaan, dat hij dit ambt met liefde op zich had genomen en voornemens was om in prettige samenwerking met de bejaarden nog veel voor hen en met hen te organiseren. Ook deken Loonen was aanwezig, die zich voldaan toonde over deze soos, die feitelijk de voorbode is van een bejaardencentrum, dat jam mer genoeg nog steeds niet ver wezenlijkt is kunnen worden. Zo was de eerste soos-mlddag nog al officieel, maar er werden behartenswaardige dingen gezegd en tenslotte is er nog de hele win ter om te kaarten. OpbreDgst collecte De huis-aan-huis collecte voor het Koningin Wilhelmina-fonds ten be hoeve der Kankerbestrijding, bracht in de gemeente Venray f 1273.56 op. Een som waarvoor het hoofdbe stuur van dit fonds een erken telijk schrijven zond aan de plaat selijke afdeling, met het verzoek om alle inwoners haar dank over te brengen. PATRONAAT Ontspanningsavond Zoals de vorige week reeds werd aangekondigd, zal er weer een ont spanningsavond zijn voor de jeugd leden van Venray. Deze avond zal beginnen om 7.30. Komt op tijd. Als de deuren dicht zijn, gaan ze niet meer open. De contributie voor de ontspanningsavond is 25 cent. P. Augustinus Bulters O.F.M. Naar wij vernemen, is P. Augus tinus Bulters O.F.M., die geruime tijd in het SintFranciscus-gasthuis te Rotterdam verpleegd werd, tot verdere verzorging naar het Minder broedersklooster alhier terugge keerd. Geachte lezers, vooral Jonge Boerèn en Tuinders. Zoals ge weet drukte het oude tiendrecht een zware last op de boerenbedrijven. De regerende vorst was er de bezitter van, maar soms droeg hij dat recht over aan een kerk of klooster, misschien zegt men daarom nog „Wanneer de pastoors niet vra gen en de boeren niet klagen, is het 't einde der dagen". In ieder geval wil ik als rector gaarne uw aandacht vestigen op het bekende Heifeest te Venray Heide, wat op morgen, zondag 6 en maandag 7 October weer ten bate van ons rectoraat wordt gehouden. Komt allen weer eens kijken en brengt a.u.b. een goede beurs mee. Onze Ijverige helpers en helpsters zullen ze op een voor U aangename manier lichter proberen te maken! Verder is het mijn persoonlijke wensen dringend verzoek: Jonge Boeren en Jeugd van de Peel, weest altijd beschaafd en beheerst en toont ook op ons Heifeest, dat ge fijne mensen wilt zijn en bovenal steeds goede Christenen. H. Wismans, rector. „Het Alvertje" De hengelsportvereniging „Het Alvertje", hield zaterdag in café Verheijen te Oostrum, een algemene ledenvergadering. Op deze vergadering deelde de voorzitter mede, dat thans, naast het ruim vier km lange viswater op de Maas, ook het Rozendaalse- ven, van pl.m. 3 ha groot, door de vereniging is gepacht. Hij bracht dank aan baron de Weisch de Wenne, zijn zoon Willi- brord en boswachter Baltissen, voor de spontane medewerking, die tot deze overeenkomst hebben geleid. Deze nog jonge vereniging met haar zeventig leden, beschikt thans over een viswater zoals er maar weinig zijn. In bovengenoemd Ven zullen zo spoedig mogelijk vis worden uit gezet. Verder deelde de voorzitter nog mede, dat de vereniging de ko ninklijke goedkeuring had aange vraagd, zodat in de toekomst geen vergunningen meer naar Den Haag opgestuurd behoeven te worden. Fancy-fair te Oirlo De rij vereniging Sport na Arbeid in Oirlo heeft plannen om op 12 en 13 October a.s. een grote fancy- fair te organiseren ter versteviging van de kas. Een en ander is nog al groots opgezet en de traditionele loterij ontbreekt ook hier niet. Er zijn aar dige prijzen te winnen en het ge heel belooft zekergezellig te worden. Concert op het Veulen Traditie-getrouw zal de Leunse fanfare ook dit jaar weer een con cert geven op het Veulen, dat dan a.s. zondag zal plaats hebben om 8 uur in zaal van Gasselt en waar toe de entree vrij is voor iedereen. Uitvoering te Ysselsteyn De Fanfare „De Peelklank" zal op zondag 13 october a.s. haar jaarlijkse bal-avond houden, om de kas te helpen vullen. Nu dit voor de eerste keer in de nieuwe zaal gehouden wordt, verwacht men vele bezoekers. Tweede vicaris voor bisdom Roermond Mgr. dr. J. Lemmens, bisschop van Roermond, heeft in overleg met zijn coadjutor, mgr. dr. J. Hanssen, een tweede vicaris-gene raal benoemd, drs P. van Odijk, secretaris van het bisdom. Tevens heeft hij benoemd tot secretaris drs P.Moonen, nu adjunct-secretaris De eerste vicaris van het bisdom is mgr. F. Feron. Straaljager neergestort Een Thunderstreak-straal jager van de vliegbasis Eindhoven is woensdag om twee uur, kort na de start van de vliegbasis, in een weiland aan de Beekseweg bij Lieshout neergestort. De piloot, de 27-jarige Henny de Vries wist zich met zijn schietstoel te redden. Voordat hij zijn toestel verliet, slaagde hij er in, zijn machine buiten Eindhoven tot 500 meter hoogte op te trekken. Voor deze ervaren straaljager-piloot, die als een uitstekend vlieger bekend staat, is het de tweede maal, dat hij van de schietstoel gebruik maakt. Zijn toestel is verongelukt ten gevolge van motorstoring. Aardappelen minder goed van kwaliteit. Geen ongerustheid over de hoeveelheid. De voorlopige resultaten van de aardappeloogst zijn niet rooskleu rig. Dit komt tot uiting in de prij zen op de Rotterdamse beurs, waar vroeg gerooide soorten kleiaard- appelen in de laatste weken f 10, tot f 14,50 per 100 kg deden bij een uitvoerprijs voor „bintje" van f 12,50 tot f 13,Zandaardappelen, ge woonlijk lager in de markt, lagen ongeveer gelijk in prijs met het gemiddelde der klei-aardappelen, aldus een mededeling van het pro- duktschap voor aardappelen. - In Wanssum wist een paard, dat met een kar suikerbieten in de haven viel een val van 3,5 m zich van zijn getuig te bevrijden en rustig naar de kant te zwemmen. - Nog dit jaar worden alle kin deren die in 1955 geboren zijn, ge vaccineerd tegen kinderverlamming. In 1958 alle kinderen die van 1952 1957 geboren zijn. In 1959 alle kin deren die in 1945 geboren zijn. Dit betekent, dat voor de zomer van 1959 de hele jeugd tot 14 jaar 2.6 miljoen kinderen tegen polio zullen zijn ingeënt. competitie-wedstrijd en wel tegen Venray 3, welke door goed samen spel, in een 5-0-overwinning ein digde. DIS was over alle linie's sterker. Wel wist Venray enkele zéér gevaarlijke aanvallen op te bouwen, maar deze werden te niet gedaan door de solide verdediging van de groenwitten. De wedstrijd DIS 2Meterikwerd afgelast. DIS 3 stond klaar voor de start tegen Oostrum 3, maar de scheidsrechter liet verstek gaan. Morgen zondag gaat DIS I naar America. Dit zal een zware opgaaf worden. Wanneer ook maar een winstpuntje behaald wordt,zalmen dik tevreden zijn. DIS 2 zal Venray 5 ontvangen wat voor hen de derde overwinning kan worden. Het derde elftal is vrij. Op zondag 13 october spelen de veteranen van Oirlo een wedstrijd tegen de veteranen uit Wanssum. Als scheidsrechter zal fungeren de heer Franken uit Wanssum. „Oostrum"-nieuws Zondag was Oostrum bq E.W.C. op bezoek. Ook nu kon men het niet verder brengen dan een gelijk spel. 22. En al heeft dit gelijke spel over het grootste deel van de wedstrijd aan een zijden draadje gehangen, het laatste hal tuur werd EWC zodanig overspeeld, dat zelfs een overwinning voor Oostrum niet onverdiend was geweest. De eerste helft was een futloos partijtje voetbal, met weinig onder ling verband. De 1—0 stand met rust voor EWC was dan ook vol komen verdiend. Het begin van de tweede helft vertoonde weer hetzelfde spelbeeld en binnen enkele minuten wistE WC er zelfs nog 2—0 van te maken. Hierna kreeg EWC nog een penalty te nemen, maar deze werd door de keeper prachtig gestopt. Dit èn een verandering van op stelling, bracht de grote ommekeer en gaf Oostrum blijkbaar de nodige inspiratie om een overweldigend offensief in te zetten. Al spoedig was de stand gelijk. Onder hoog spanning kwam het eiftde van deze wedstrijd. Het tweede had RKLVV 2 op be zoek en moest met 3—1 het onder spit delven. Het eerste krijgt morgen Tienray op bezoek. Men zal er goed aan doen geen afwachtende houding aan te nemen, maar direct het offensief in te zetten wil men ook eens een overwinning behalen. P.D.V. DE ZWALUW Heden avond algemene ledenver gadering, waar ook de penning meester contributie zal innen. Vrijdagavond van 6.307.30 is het inkorven voor de traditionele laatste vlucht vanuit Rodeschool. Dit maal belooft het een spannende vlucht te worden, daar er talrijke extra ereprijzen te verdienen zijn. We hadden zo graag de kam pioenen van de jonge duiven be kend gemaakt, maar we wachten nog steeds op de uitslag van Chimay. Ook het generaal kam pioenschap kan dus nog niet uit geteld worden. S.V.V.-nieuws Na de overwinning op Wit-Zwart met 5-2 kreeg het eerste zondag jl. onverwacht vacantie, daar Sport club Irene niet voetbalde wegens het plotseling overlijden van hun ere-voorzitter dhr. Gitmans. Zondag komt Lindeheuvel op be zoek 'en we mogen tegen deze club een spannende wedstrijd verwach ten. Er zijn nog wat oude appel tjes te schillen en misschien dat dit zondag dan lukt. Men zal echter terdege op zijn tellen dienen te passen. Venray 2 heeft ook al pech ge had, eerst werd de wedstrijd tegen Wit-Zwart afgelast en vorige week werd het terrein voor tegen Wil- helmina 3 afgekeurd. Het moet nu uit naar VVV 3 en zal zich goed moeten gevoelen hiervan de puntjes mee naar huis te brengen. Het 3e dat in DIS met 5—0 zijn meerdere moest erkennen krijgt nu Grubbenvorst op bezoek. Hier zul len ook alle zeilen moeten worden bijgezet. Het 4e dat zondag niet naar Geijsteren kon, omdat dat elftal door de griep geteisterd werd mag nu naar Lottum. D.I.S.-nieuws Zondag speelde DIS haar tweede van 27 sept. t/m 3 okt. 1957 GEBOREN: Bloemen Elisabeth, Hoenderstr. 10 Houwen Johannes, Oirlo E 76 Jansen Benny, Veltum L 1 Jansen Johannes, Putten weg 9 Verkoeijen Leonarda, Hagelweg 6 Cuppen Johanna, Oranjestraat 24 Relouw Louisa, Nieuwlandstraat 10 Hoezen Dorothea, Spurkt B 21 Hendriks Henrica, Langstraat 56 Spoelstra Jouka, woonwagen Heidsepeelvveg Philipsen Anna, Smakt B la Albers Everdina, Broekweg 9 OVERLEDEN: van Zwamen Elisabeth, 21 jaar, Kruitweg 17c. Thielen Hendrik, weduwnaar van Geurts M. A., 88 jr, Oirlo E 69. ONDERTROUWD: Nooijen Herman, 22 jr, bankw., St. Odastraat3 en Eibers Petronella, 19 jr, Overloon C 239. Kersten Lambertus, 29 jr, verte genwoordiger, Smakt B15 en Assel- berghs Louisa, 20 jr, Smakt B 13a. Pouwels Jozef, 26 jr, constr.bank- werker, Langeweg 42 en Lenssen Johanna, 24 jr, Merseloseweg 20a. GETROUWD: Maas Johannes, 29 jr, landb. en Janssen Maria, 24 jr, beiden te Venray. Vervoort Frans, 23 jr, landb. te Horst en van Well Anna, 28 jr, te 'Venray. vd. Broek Jacobus, 32 jr, techn. adm. ambt., te Geertruidenberg en Pouwels Anna, 29 jr, Venray. Francken Peter, 32 jr, eiectr., en Vermeulen Maria, 23 jr, beiden te Venray. Dankbetuiging Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de belang stelling ondervonden bij het over lijden en de begrafenis van onze lieve echtgenote, moeder, behuwd- en grootmoeder A. M. van Lierop-van Hees Speciaal dank aan heren geeste lijken, zusters van het ziekenhuis, heren doktoren en de buurtver der dank aan Begrafenisonderri. J. Goumans voor de correcte uitvoe ring en verzorging. fam. van Lierop kinderen en kleinkinderen Gasstraat 32a. Degene, die zondagmiddag in ■Hotel De Keizer een verkeerde re genjas heeft meegenomen, wordt beleefd verzocht deze zo spoedig mogelijk aldaar te willen ruilen. Dankbetuiging Voor de vele blijken van deelne ming bij het overlijden en de be grafenis van onze inniggeliefde broer, oom en zwager Pieter Jan Philipsen zeggen wij langs deze weg hartelijk dank. Vooral dank aan heren gees telijken, heren doktoren, zusters van het ziekenhuis en de buurt, alsmede aan Begrafenisonderne ming J. Goumans, voor de correcte verzorging en uitvoering van de begrafenis. Namens de familie P.A. Luijpers-Philipsen Oude Oostrumseweg 27 Met ingang van maandag 7 okt. elke maandagavond aanvang 7 uur in theorielokaal Kersten. Alle leden worden hierop uitge nodigd. Het Bsstuur Onder gunstige voorwaarde hy potheek aangeboden, op alle on roerend goed, ook op nieuwbouw op bestek en tekening. Vraagt vrijblijvend inlichtingen. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder nr. 310 bureau van dit blad. op uw eigengemaakte Wilt U weer iets maken, bij ons vindt ge ruime keuze in voorge tekende ontbijtlakens, overhand doeken, nachtzakken, kapmantel tjes, ook kleinere kleedjes. Soedan en Smyrna lopers met bijpassende kussens. Doorstopwerk in naturel en in kleuren bruin, terra en geel, de kleuren voor in uw modern milieu. Scheepjes breiwol Gratis patronen bij aankoop van wol in Het Handwerkhuis Schoolstraat 16 Telefoon 759 zondag 13 oktober Opgave vóór 9 oktober bij M. Derks, D 3 Oostrum. Onze reclame Ontbijtspek 100 gr. 35, 250 gr. 85 Leverworst 500 gram 65 Vrijdag en Zaterdag Halscarbonade 500 gram 2.— geeft zondag 13 oktober een Toneelavond mei zang Houdt die datum vrij. Opgave van cursisten voor en aanmelding van nieuwe leden voor de kan nog geschieden aan een van de volgende adressen Dr. Oosterbaan, Stationsweg 45 Mej. M. van Haren, Grotestr. 2 L. Campsteyn, Pr. Marijkestr. 9 Wegens de heersende griep zijn de voorstellingen van 5 en 6 okt. uitgesteld tot 26—2728 okt. in het Concert gebouw te Venlo. Reserveren vanaf 25 okt. van 10 tot 12.30 en van 3 tot 8 uur aan de^zaal, Tel. 4101. Zondag 6 en woensdag 16 okt. (Gerardusdag) rijdt een Vertrek 6.3C uur van Garage v. Ham. f 5.p. pers., kinderen f 3.- Tijdige opgave gewenst. Kunnen geplaatst worden voor de metaalafdeling. OOSTRUM GEVRAAGD voor dag en nacht. Hoog loon, met huiselijk verkeer. L. Thomassen, Hollestraat 2, Swalmen. Inl. bij P. Slits, Kemp- weg 5, Venray. Biedt zich aan kantoorbediende vrl. voor halve dagen of enkele dagen p. week. Br. onder nr. 410 bureau van dit blad. GEVRAAGD Meerdere hulp aanwezig. H. Hoebers, Hoofdstraat 8 Horst TE KOOP partij biggen en drachtige zeugen 1e worp W. Janssen, C 52 Lull. TE KOOP 5 zware biggen H. Litjens, Overbroek H 13b Te koop Etna kachel z.g.a.n. W. Stiphout, Hagelweg 16. TE KOOP 2 heren winterjassen Adres bureau van dit blad. partij biggen J. Willems, Leunseweg 23 Binnenkort vrij te aanvaarden. Op een der mooiste punten van Venray. Adres bureau van dit blad. TE KOOP een gashaard en een kolen haard beide z.g.a.n. Adres bureau van dit blad. TE KOOP 5 beste biggen A. Jeuken, Stationsweg C 2a. TE KOOP varken met 11 biggen le worp J.M. Michels, Merselo M 114a. TE KOOP wit Kuppersb. kolenfornuis R. Visser, E 9 Oirlo. TE KOOP prima kamerkachel en z.g.a.n. damesrijwiel P. J. Versleijen, D 25a Oostrum. Tg koop z.g.a.n. wasmachine Ch. Ruysstraat 6a. Te koop eetaardapoelen en een ladder (31 sporten) Kind. Voileberg, Molenhofweg 3 Te koop gevraagd lange leren jas grote maat zg.a.n. Brieven met prijsopgave onder nr. 210 bureau van dit blad. Te koop 3 ha. Incarnaatklaver best gewas om te beweiden. A. Steeghs, Castenray. Ta koop eiectr. keukenfornuis 4 platen met oven f 175. Kempweg 16. TE KOOP witte kool, Bintje en Yselster eet- aardappelen, bij H. Verheijen, D 32 Oostrum. Enorme sortering Het beste voor de laagste prijs J. Coenen-Houtackers Hofstraat 5 Telef. 270

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2