Typiste Koopjes DANS INSTITUUT AD. KOK Hinderwet Gevonden voorwerpen Patronaats-nieaws. Toneel ten bate van bet missiewerk SPORT Om de vijf jaar naar een specialist. Bargerljjke Stand Venray ADVERTENTIËN t Anna Maria Loonen Bijverdienste nette dienstbode Wollen dekens Gewatt. dekens EBBERINK ondervonden steun en belangstel ling, Inderdaad een heropvoering zal geven op 3 nov. a.s. Om iedereen in de gelegenheid te stellen dit stuk te zien, zal Hioob waarschijnlijk tegen een sterk ge reduceerde entreeprijs deze herop voering verzorgen. Laten wij hopen, dat Venray die unieke gelegenheid niet voorbij zal laten gaan. Verder vernamen wij nog, dat Hioob nog steeds nieuwe leden aanwerft. Voor hen, die over aan leg en de nodige gaven beschikken, bestaat de mogelijkheid tot 't gratis volgen van een spelers- en regie- cursus. Mededeling voor de Derde Orde Morgen, zondag 1 sept., is de maandelijkse vergadering van de Derde Orde, 'smorgens na de hoog mis om circa kwart voor tien en 'snamiddags om drie uur in San Damiano. Op deze beide vergaderingen zal Zuster Truus Lemmens een spreek beurt houden over hare 18-jarige missiearbeid in Pakistan. Ook nlet-leden van de Derde Orde zijn van harte welkom op deze vergadering. Vanaf heden inschrijving voor de danscursussen voor beginners en geoefende dansers. Vraagt volledige pros pectus St. Rosastraat 24, Sittard, Tel. 3159 Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat ter gemeente-secretarie ter inzage ligt een verzoek met bij lagen van 1. schutterij St. Anna te Venray om vergunning tot het oprichten van een schiethoorn, kadastaal be kend gemeente Venray sectie E, nr 2655. 2. de directie der N. V. Shell Nederland te 's Gravenhage, Was- senaarseweg 80 om vergunning tot het oprichten van een benzine- en autogasolie-installatie op het per ceel Deurneseweg, kadastraal be kend gemeente Venray sectie H, nr 2359. Gedurende tien dagen na de dag tekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegen heid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op woensdag 11 sept. a.s., des voormiddags 10 uur voor verzoek 1 en des namiddags 3 uur voor verzoek 2 in het gemeentehuis een openbare zitting worden ge houden, waarin mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter secretarie der gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht van belanghebben den wordt er op gevestigd, dat tot beroep gerechtigd zijn de aanvrager van de vergunning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op op de bovenbedoelde zitting is ver schenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene die, zonder op de openbare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk be zwaren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze ge meente of in een aangrenzende gemeente, waar openbare kennis geving wordt gedaan. Venray, 28 augustus 1957. Burgemeester en weth. voornoemd, P. PUBBEN, l.b.-burgem. H. VORST, secretaris Bruine rozenkrans, J. Wilms, Bos huizen B 34; geldbedrag f 6.—, Duivenvoorde, Markt 7; bril (licht montuur), Siebers, Burg. vd. Loo- straat 19; jongensjasje, Seuren, Hofstraat; zwarte voetbalschoen, v. Duijnhoven, Henseniusstraat 22; herenpolshorloge met leder bandje, v. Ooi, Veulen H 35; damessjaal, Politiebureau; kindermutsje, Ver meulen, Smakterweg 46; rozen krans en lederen riem, J. Snijders, Pastoor Ruttenstraat 12; hooivork en broekriem, A. v. Osch, Wieën- weg 1; rood beursje, Nagelhout, Grotestraat 5a; parapluie-hoes, Po litiebureau; nagelgarniture, Claes- sen, Henseniusplein 3; groene hals doek, A. Smits, Groenewoltsepad 2; parapluie, blauw alpino-petje, rode ceintuur van regenjas, ceintuur van jurk en gekleurde kinderdas, Politie bureau; portemonnaie met inhoud, vd. Beuken, Schoolstraat; zakmesje met kettinkje, L. Gielen, Jan Hen- senstraat 6a; bruine kinderporte- monnaie, Lange weg 84; bril in etui, v.d. Linden, Schoolstraat 16: witte regenjas, Fransen, Beekweg 20; licht-grijs dubbele rijwieltassen, de Riet, Jan Hensenstraat 6; zwart wollen damesvest, A. Lensen, Ven ray seweg 17; zilveren rozenkrans, gekleurde rozenkrans en armband, M. Custers, Gunhoek E 4, Oirlo; rozenkrans, v. Osch, Akkerweg 4a; portemonnaie met inhoud, M. Broe- ren, Stationsweg C 1. Fancy-fair in Ysselsteyn De voetbalvereniging Ysselsteyn, houdt het volgende week-end een groots opgezette fancy-fair, in het gemeenschapshuis aldaar.. Men is van plan hiervan iets aparts te maken. Dan zal o.m. ook de trekking zijn van de loterij, waarvan de hoofdprijs niet meer en niet minder dan een Lourdes- reis is. Het patronaats-jeugdwerk gaat weer beginnen met een nieuwe groep jongens. Alle jongens, die dit jaar 12 jaar worden, of de hernieuwing der doopbeloften doen, kunnen zich op geven bij bestuur of leiders op de groepsavonden op zaterdag van 7.30— 9.30 in het patronaat, of op zondag tussen 5 en 7 uur of bij kapelaan Heijmans. Deze nieuwe groep zal bijeenko men zondags voormiddags van 10 tot 12 uur. Wacht niet te lang met U op te geven. Wij kunnen maar een be perkt aantal opnemen in verband met plaatsgebrek. De postzegelclub hervat ook nu weer haar aktiviteit. Ook nieuwe leden zijn welkom op zondagavond 7.30. Zij hoeven niet persé lid te zijn van het patronaat. Jonge postzegelverzamelaars hier is een mooie kans voor jullie Ook de regelmatig terugkerende ontspannings-avonden beginnen nu weer. Wij openen met een schitterende avond op zondag 15 september, alleen toegankelijk voor de jeugd van Venray. Jongens werkt allen mee om tot een mooi resultaat te komen dat zijn hoogtepunt weer zal vinden in een nog mooier bivak, misschien wel in de Ardennen. Benoeming dhr. W. Eibers is benoemd tot leraar aan de R.K. Handelsavond school. Venrays Mannenkoor De repetities voor het concert in Hersebrock (Dtsl.) zijn als volgt: Zondag 1 sept., 11.15 u. zaal Schaef- fers voor geheel 't koor. Woensdag 4 sept., 8 u. in de zaal van den Engel voor le en 2e teno ren, om 8.30 u. voor geheel 't koor. Donderdag 5 sept. om 8 u. in zaal van den Engel voor geheel 't koor. ONGELUKKEN In Grave reed een volks wagen van L. uit Venray tegen een andere personen-auto. Een botsing, waarbij naast veel materiele schade ook persoonlijke ongelukken zich voordeden. Een mede-passagier moest zich met een ernstige hoofdwonde onder dokters- handen stellen. De bestuurster werd met inwendige kneuzingen in het ziekenhuis opgenomen. De wa gen werd totaal verwoest. In Horst reed de jonge brom fietsbestuurder M. tegen een vracht wagen op. Met een beenbreuk en ernstige vleeswonden moest hij in het ziekenhuis alhier worden opge nomen. Een kleintje van de fam.. W. uit Lull kreeg de stop van een fles verdelgingsmiddelen onverwacht te pakken en stak deze in zijn mond. .Enige tijd later klaagde de kleine over pijn, maar toén bleek reeds medische hulp te laat te zijn. In enkele uren overleed de kleine. De verslagenheid in de familie en buurt is groot. De Taunus-bestuurder L. uit Venray mag van geluk spreken. Want achter Arnhem vloog hij boven op een luxe wagen, die van rechts kwam, maar die hij niet had ge zien. De botsing kwam flink aan en de wagen werd op de linkerweg helft geslingerd, waar hij voor de tweede maal geramd werd door een tegenligger. L. kwam desondanks onverlet uit de brokstukken. Op marktdag ramde een per sonenwagen liefst twee bromfietsers tegelijk op het Henseniusplein. De bromfietsen hadden wat schade, maar de auto bleek bij nader on derzoek practisch iedere veiligheid te missen en de jeugdige amster- dammers waren niet in het bezit van een rijbewijs. De verkeerspo litie heeft meteen een einde ge maakt aan de vakantie-trip. Gymnasium wordt opgeknapt Momenteel is men druk doende het oudste gedeelte van het gym nasium I.C. op te knappen. Het dakwerk en de zoldering waren in een zeer slechte toestand geraakt. Het gedeelte dat gerestaureerd wordt, in de oude Latijnse school. Begrafenis Alb. Loonen Donderdagmorgen heeft de fan fare St. Catharina van Leunen haar lid de heer Alb. Loonen, die plot seling overleed, ten grave gedragen. De heer Loonen was van de op richting in 1920 af lid van de fan fare. De fanfare speelde treurmu ziek en had haar trommelkorps- vaandel mèt rouw omfloerst. Door de voorzitter, de heer P.J. Weijs, werd aan het graf gebeden voor de zielerust van het overleden lid. Priesterwijding Frater Bas Mulder, zal 18 sep tember a.s. te Wittem tot priester worden gewijd. Op 28 september zal de jonge priester te Leunen zijn eerste H. Mis opdragen. Reeds treft de parochie Leunen voorbereidingen om de priesterzoon een waardige feestdag te bereiden. Pater Mulder zal in de toekomst naar de Missie vertrekken. De twee Sariezusters die van de Sint en de Baluchistanwoestijn op eens in hun vroeger bekende om geving zijn geraakt, mag het niet aan belangstelling ontbreken. Om hun voortreffelijk missiewerk in de woestijn te steunen, wordt er zondag a.s. om half acht in het Parochiehuis te Oostrum, een zang en toneelavond gegeven. Een dameszangkoor uit Nijmegen, komt onder leiding van de heer Simon Lemmens, een zang- en to neelavond verzorgen. Na een aantal meerstemmige liederen zal er een vrolijke klucht in 3 bedrijven, „Loes weet er raad op" van G. Dumont, ten tonele wor den gebracht. De twee Sariezusters, waarvoor deze avond gehouden wordt, heb ben hier in Europa geen thuis en komen uit een der armste missie gebieden. Dus zij behoeven onze steun en het belooft bovendien een zeer mooie avond te worden. Aanslag op trein mislukt Onbekenden hebben geprobeerd, op de spoorlijn ZwolleAmersfoort een sneltrein te laten ontsporen. Even voorbij de IJselbrug, op de overweg in de Weertweg te Hat- temerbroek, was op de rails een stevige versperring aangebracht, opgebouwd uit twee hekken van een omrastering van een weiland, zware spoorbiels en een groot aan tal palen. De eerste trein, die de versper ring naderde liep niet uit de rails. Dit is slechts te danken aan een signaal, dat de treinbestuurder even tevoren tot vermindering'van snel heid had gedwongen. Had de trein de normale snelheid van 110 km gehad, dan was een ontsporing on vermijdelijk geweest. Straaljager te pletter by Den Haag Donderdag heeft de sergeant vlieger Jan Kemmer van de vlieg basis Eindhoven een poging om de dichtbevolkte wijken van Den Haag en Rijswijk ie sparen, met zijn leven moeten bekopen. Zijn Thunders traek-straal jager was in de geforceerde noodlanding op Ypenburg, volkomen onhandel baar geworden, schoot door en werd in een weiland geheel vernield. Landbouwknecht Jan van der Meer ontsnapte ternauwernood aan rondvliegende kogels uit de ont wrichtte en verhitte boordkanons. Hij moest zich plat in het gras werpen. Het was daarbij een geluk, dat in dezelfde ogenblikken geen trein passeerde op de lijn Den Haag- Gouda. Het brandende wrak viel honderd meter van de spoordijk neer. Verlaging broodprys niet algemeen De verlaging van de prijs van het blanke brood met een cent, die op 19 augustus is ingegaan, is door de bakkers in het noorden, het zuiden en het oosten van het land overal doorgevoerd. In de provincies Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht zijn er echter een aantal bakkers geweest, die de prijs van het blanke brood niet hebben verlaagd. Dit is ge bleken bij een onderzoek, dat de Economische Controledienst heeft ingesteld. Hier en daar heeft men de indruk gekregen, dat, terwijl de bedrijven de verlaging inderdaad doorvoerden, de bezorgers de oude prijs bleven vragen en dus de prijsverlaging in j eigen zak staken. Bedrijfsvoetbal sluit competitie; met gift van f 3.500, De sluitingsavond van de com petitie voor bedrijfsvoetbal, welke zaterdagavond in zaal Wilhelmina werd gehouden opende in mineur stemming. Voorzitter Kobussen deelde nl. het talrijk opgekomen publiek mede, dat het bestuur met de handen in 't haar zat omdat ze niet meer wist hoe men het komende voetbaljaar de 10 elftallen moest laten spelen bij gebrek aan sportvelden. Reeds nu had men in twee ploegen moeten spelen, maar voldaan was hier fei telijk niemand over. Die mineur-stemming werd ech ter opgeheven, toen de voorzitter van de industriële kring de heer L. Laurensse, het woord kreeg en mededeelde, dat deze kring f 3.500 in een fonds gestort had om de verwezenlijking der sportterreinen* achter het gymnasium, voor een ge- deelte alvast, mogelijk te maken. Daarnaast deed hij een beroep op de werknemers om ook daadwer kelijk hulp te verlenen, indien hier om gevraagd zou worden. Hij roemde de prettige verstand houding die mede door deze com-: petitie bij de werknemers van de verschillende bedrijven werd be vorderd en desamenwerking tussen: werkgevers en werknemers. Hij reikte de grote beker voor het kam pioenschap over aan de ploeg van N.V. Nelissen, die zaterdagmiddag door een overwinning op de Blitta, de uiteindelijke beslissing gaf. Verder werden prijzen uitgereikt aan nr. 2 de Blitta en aan de verdere deelnemers uit de A. en B. groep. Hiervan was de standenlijst: A. 2 Kajotters, 3 Servatius, 4 Inalfa, 5 Zuivelfabriek. In groep B. 2 Custers, 3 Muvero, 4 Inalfa B, 5 PTT. Met een bal werd deze sluitings avond gesloten en onnodig te zeg gen, dat de stemming uiterst best was. S.V.V.-nieuws Zondag a.s. gaat het eerste elftal naar Waubach, een goede tweede klasser en gaat het dus ernst wor den in de bekercompetitie. Om half 3 krijgt Venray 2 Mon- tagnards op bezoek, een vriend schappelijke wedstrijd tegen een oude tegenstander, die niet zo ge lukkig is geweest als Venray. On getwijfeld zullen velen de kennis making nog eens willen hernieuwen. Om 12 uur speelt Venray 3 de eerste bekerronde tegen DIS. We komen dus langzaam maar zeker weer in de running en deze wed strijden zijn goede repetities voor de a.s. competitie. Men lette wel op de nieuwe be palingen voor deelname aan de KNVB.-pool, zoals die in achter staande advertentie staat vermeld. Ook niet-leden van S.V.V. kunnen voortaan deelnemen, mits zij zich laten inschrijven als ondersteunend lid a raison van f 1.50 per jaar. Schutterstournooi Op het te St Anthonis gehouden schutterstournooi, tussen de 14 beste schutters van district XI en Oost brabant, behaalden over 50 pijlen de brabanders 5125 punten en de Limburgers 5117 punten, waardoor de brabanders in het bezit kwamen van de wisselbeker, welke werd uitgereikt door Burgemeester drs. Schampers van St Anthonis. Schaaknieuws Woensdagavond speelde een acht tal der Venrayse schaakvereniging een vriendschappelijke wedstrijd tegen de Vierlingsbeekse schaak club, in café „De Zwaan" te Vier lingsbeek. De uitslag was 5—3 voor Venray. A. Vermeulen Sr—L. de Lang- Evertsen 01 V. van'Mil—W. Boekholt 0—1 A. LucassenM. Wijnhoven 1—0 J. Vermeulen JrW. Siebers 10 H. v.d. Hulst—N. Siebers 1—0 J. Kok—Th. Franssen 0—1 G. SpeeF. van den Berg 10 T. BaldwinP. Zegers 1—0 5—3 „Niets meer aan te doen" is bij de snelle vooruitgang van de wetenschap een zeer betrek kelijk begrip. Thans is misschien hulp moge lijk voor mensen, waar vijf jaar geleden niets meer aan te doen was. Over vijf jaar zijn er wellicht mogelijkheden om raad te schaf fen voor patiënten, waar van daag en morgen niets meer voor gedaan kan worden. Wat te denken van de dorpeling met een chronische bronchitis, waaraan „helemaal niks meer aan te doen" is. Voor de oorlog, ja, zelfs tijdens de bezetting, is hij nog wel bij een specialist geweest, maar hij vond geen baat meer bij de behandeling. Nu komt hij als het al te erg wordt nog wel eens bij de huis dokter voor een doosje poeders en dat geeft tijdelijk dan wel wat verlichting. De man verricht zijn werkzaam heden steeds met moeite, en het grootste deel van de nacht ligt hij benauwd te hoesten, genezing of verbetering in z'n toestand zijn in zijn idee niet meer mogelijk. Andere invaliden. Wat te denken van de gebrek kige dame op leeftijd al jaren vrijwel geheel invalide door rheu- mathiek in de gewrichten? Met „altijd maar pijn" zit zij stilletjes in de gemakkelijke leun stoel voor het raam en ze zegt maar weinig. De huisarts behoeft voor haar niet meer te komen, er is vroeger al door zoveel doktoren naar haar gekeken en dat heeft allemaal ook geen steek geholpen. Dan is er ook nog het meisje van de huishoudschool. Een slap kind, met wat blauwe lippen, dat na elke inspanning al dadelijk kortademig is. De ouders weten hoe dat komt: Mies je heeft een hartgebrek en daar kan niets aan worden gedaan. Ongeveer tien jaar geleden was moeder met het toen nog kleine meisje bij een bekend hartspecia list. Terugkomen behoefde zij daar niet, alleen maar als het erger werd en zodoende sukkelt Mies je haar 15de levensjaar in. Geen ijdele hoop. Zo lopen er in ons lieve vader land talloze mensen rond, met kwalen, waar geen kruid voor ge wassen is. Velen van hen lijden in stilte en slepen zich met hun ge breken maar moedig verder door het leven. Nu zijn er inderdaad chronische patiënten, die niet of nauwe lijks meer te helpen zijn. Wij achten het echter noodzakelijk, dat al die half-invaliden en dat zijn er velen die in de laatste tien jaar niet meer door een ter zake kundige zijn onder zocht, zich andermaal bij de specialist vervoegen. De huisarts zal daartoe zeker willen meewerken; hij weet, dat er sedert de bevrijding grote vorde ringen gemaakt zijn in vrijwel alle vakgebieden van de medische weten schap. Nu is het verre van ons, allerlei toch al ongelukkige mensen nieuwe hoop te willen geven, die misschien maar al te ijdel zal blijken te zijn. Wij willen hier alleen vaststellen, dat „niets meer aan te doen" een wel zeer betrekkelijk begrip is. Goede stelregel Er zijn de laatste jaren immers verschillende zeer bijzondere ge neesmiddelen op de markt ver schenen. Er worden tegenwoordig ook behandelingen toegepast, die men vóór de laatste oorlog voor onmogelijk hield. De wetenschap staat niet stil en waar vandaag misschien nog geen hulp kan worden geboden, is zulks in de naaste toekomst wellicht mo gelijk. Daarom zou misschien elkeen met een slepende kwaal b.v., eens inde vijf jaren een specialist moeten raadplegen, om te zien, of er „aan zijn geval" misschien al wel iets te doen is. Een meisje uit Siebengewald werd door een Duitse vrachtwagen bestuurder meegenomen en in Frankfurt afgezet. In Broekhulzen zal binnenkort de ruilverkaveling een feit zijn. Hiervoor is f 2,5 millioen uitge trokken, waarvan de inwoners zelf f 600.000 moeten fourneren. Uit onderzoekingen is gebleken dat tussen Wanssum en Mook jaar lijks 5 HA. grond ten offer valt aan de kracht van het Maaswater. Hier wordt niets voor vergoed. Na 16 jaren blind te zijn ge weest is dhr. Jonckheer na een oogbehandeling door prof. Weve te Utrecht als genezen ontslagen. Het zevende slachtoffer van de treinramp te Eindhoven is woens dag j.l. aan de verwondingen over leden. van 23 t/m 29 aug. 1957 GEBOREN: van Soest Antonia L.M., Hoenderstraat 16 Werinussa Jomina H., Woonoord Vlakwater Croymans Antonia J.M.C., Overbroek K 100 Arts Gertruda A.H. Oostrum C 22a van Eisen Johanna Th.M.P. Prins Hendrikstraat 18 van Eisen Hendrika A.M.L., idem van Soest Franciscus R.M.G. Hoenderstraat 8 Lenssen Louisa H.M. Kruisstraat8a van Osch Antonius P.M. Timmermannsweg 48 Jansen Jeroen J.M. Prinses Beatrixstraat 22 Houwen Karei P., Castenray F 48 Veugen Andreas P.M.. Kempwegl9 Spee Petrus M., Langstraat 13 OVERLEDEN: Loonen Martinus A., echtgenoot van Thijssen J.E., 53 jr, landbouwer K75 Leunen. Loonen Anna M., weduwe van Oudenhoven L., 93 jaar, Hoender- straat 15. Rooyackers Christina P., 1 jaar, Kempweg 36. Verheijen Wilhelmus, wedn. van Vullings C. 83 jaar, Leunen K 27 Koone Johanna H.,65 j.,Nijmegen ONDERTROUWD: van den Broek Jacobus A. M.. 32 jaar, techn. admin. ambtenaar te Geertruidenberg en Pouwels Anna P., 29 jaar, Hofstraat 10. vanAerle Johannes P.H., textiel bewerker te Helmond en Janssen Petronelia W., 20 jaar, Odastraat23 Claessens Johannes, 28 jr, loon- sproeier, Ringweg 2 en Vollenberg Johanna, 26 jr, Heidse Peelweg 3. GETROUWD: Franssen Martinus, 22 jr, hand vormer op steenfabriek en de Wit Maria, 21 jr, beiden te Venray. van Leuven Hendrikus, 28 jr, steenfabrieksarbeider te Meerlo en Philipsen Geertruida, 27 jr, Venray. van de Ven, Mathijs, 31 jr, landb., en Winnen Anna, 35 jr, beiden te Venray. Kusters Leonardus; 33 jr, maga zijnknecht en Pelzer Johanna, 26 jr, beiden te Venray. Heden overleed zacht en kalm na een kortstondige ziekte, ge heel overgegeven aan Gods H. Wil, voorzien van de H. Sacra menten, onze inniggeliefde moe der, behuwd- groot- en over grootmoeder weduwe van Leonardus Oudenhoven in de gezegende ouderdom van bijna 94 jaren. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uw god vruchtige gebeden aan. De bedroefde Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen en familieleden Venray, 25 augustus 1957 Hoenderstraat 15 De begrafenis heeft plaats ge had donderdag 28 augustus. Jeanne van de Waeter Bert Peters hopen elkander het H. Sacrament van het Huwelijk toe te dienen op dinsdag 3 september a.s. om half 10 in de Rectoraatskerk O.V. Vr. van Zeven Smarten te Venray. Venray, Leunseweg 12a Boxmeer, Veerstraat 3 Receptie 1.30—2.30 Leunseweg 12a Toekomstig adres: Veerstraat 3, Boxmeer Op 8 september a.s. hoopt onze geliefde tante Soeur Marie Ernest (Maria Schechlin) de dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaren haar intrede deed in de Orde der Zusters van Barmhar tigheid te Maastricht. fam. W. Berbers Venray U hangt biljet voor 't raam en geeft aanvragers een boekje. Wij doen de rest en betalen goed voor Uw bemiddeling. Alleen beneden woningen. Ned. Talen Instituut, Rotterdam (nader adres overbodig) Dankbetuiging. Voor de vele blijken van deelne ming betoond bij het overlijden en de begrafenis van onze geliefde moeder en grootmoeder Theodora Verhaegen-Backus betuigen wij hartelijk dank. Bijzonder dank aan Begrafenis- ondern. „Dela", heren doktoren en zusters van het Ziekenhuis en de buurt. fam. Verhaegen Venray, Broekweg 16. Gevraagd als le hypotheek 6000 gulden Ruime overwaarde. Adres bureau van dit blad. Telefonisch aangesloten onder nr. 787 JAC. KUSTERS Café Leunen GEVRAAGD loodgietersleerling of halfwas Clephas Loodgietersbedrijf Overloonseweg Mevr. MARTENS, Stationsweg 24, vraagt wegens huwelijk der tegenwoordige een GEVRAAGD net dienstmeisje voor dag en nacht, voor direkt of per 1 oktober. Mevr. Termote, Maasheseweg 19c Telefoon 430. gevraagd zal tevens eenvoudig administra tief werk moeten verrichten. Vooropleiding Mulo vereist. Diploma typen gewenst. Accountantskantoor G. H. HANSSEN Wilhelminastraat 8 Net R.K. meisje gevraagd voor hele of halve dagen Janssen, Kempweg 2. Biedt zich aan boerenknecht 18 jaar Merselo Daland M 126. TE KOOP partij biggen J. Willems, Leunseweg 23. TE KOOP jongensrijwiel M. Meijer, Merselo. Te koop partij kippenmest H. Clephas, Beekweg 10. Te koop zwaar slachtrund Pouwels, C 62 Boshuizen. TE KOOP zo goed ais nieuwe haard Prinses Margrietstraat 17. TE KOOP TURF in kleine en grote hoeveelheden J..H. Seijkens, Leunen K 13. Mulders spaarketel 150 It 98. Damesrijwiel (goede banden) 30.— Zo goed als nieuwe versterker m. microfoon en luidspreker 200. Kleinbeeld foto-apparaat met voorzetstukken en tas bijna nieuw 235. Adres bureau van dit blad. Te koop Farinal 24 pk landbouw- tractor 3 cyl. Diesel 24 pk onder garantie, is 7 md. gebruikt (wegens ophouden van bedrijf) met Panther 2 weg ploeg Lage prijs. Renkens Zn., Boxmeer.

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2