AGUILAR SPORT L.J.A. Coenen K.A.V. Pijls Pijls Port Sherry Vliegveld „De Peel" in gebruik Donateurs Kwartjesactie 1956 in het kort Bnrgerljjke Stand Venray ADVERTENTIËN Bekendmaking Bekendmaking Peter Johannes Coopmans Pijls Praktijk hervat aspergesteekster Woningruil Moederdag GROENE KRUIS Donderdag 16 mei a.s. GEEN bureau, maar wel op dinsdag 14 mei Zuigelingenbureau voor de Kerk dorpen. Donderdag 23 mei is er ook geen bureau, maar wel op vrijdag 17 mei zuigelingenbureau voor deKom. Volksconcert Morgen zondag zal Venray's Har monie een volksconcert geven op de Markt. Aanvang 8 uur. Geslaagd In het ziekenhuis te Heerlen slaagde cum laude onze dorpsge noot, de heer Wim Vermeulen, voor het diploma A ziekenverple- ging. Gevonden Witte muts, Claessens, Hensenius- plein 3; wieldop van volkswagen, v. Meijel, Leunseweg; trouwring, waarin initialen, J. Geelen, Veulen; blauwe kinderpet, Willems, Burg. vd. Loostraat 28; groen manchester jasje, Hendriks, Kruitweg 4; zilv. oorhanger, Janssen, Kempweg 9; bril, Swinkels, Kempweg 34; ball pointpen, Poels, Hofstraat 14; twee zllverbons, In de Rijp, Schoolstr. 2a; groene wanten, Aben, Maashese- weg 31; handfietspomp je, v. Dijk, Oostrum C47; 1 paar damesglacé's, Pluijm, Min. Charles Ruysstraat portemonnaie m. inhoud, Bonants, Paterslaan 5; blauwe autoped, Schel, Patersstraat; muntbiljet, Wijnhoven Kruitweg 21; bruine herenglacé en paarlen halsketting, mapje met pasfoto's en damessjaal, Politie bureau; rood étuitje met rozenkrans, J. Hoofs, Pr. Bernhardstraat 14. Voor Moederdag Zilveren kloosterfeest In Huize Servatius herdacht broeder Paxentius van Veldhoven donderdag jl. zijn zilveren klooster- feest Broeder Paxentius is afkom stig uit Valkenswaard en werk zaam op de boekhoudkundige afde ling van Huize Servatius, waar hij thans reeds 4 jaren vertoeft. Na een plechtige H. Mis werd dit jubileum verder in intieme kring gevierd. Studenten-rally De zondagmiddag door de stu dentenclub georganiseerde rally door Venray en omgeving, is voor de studentenclub een succes geworden. Nut zo zeer financieel als welmo- ree\ Het parcours was niet gemak kelijk, maar wel goed gekozen, Helaas had men wel met zeer slecht weer ie kampen. Zodoende bleef het aantal deelnemers vrij klein. De winnaars waren, fietsers: 1. M. Buwalda; 2.B. Vermeltfoort; 3. J. v. Méyel; 4. K. Pouwels. Bromfietsers: 1. Fr. v. Opbergen; 2. W. Erberi; 3. G. Reintjes. UitsHag prysvraag Vast elao veskrant Door omstandigheden is de uit slag van de prijsvraag in de Vas- telaoveaFkrant langer uitgebleven, dan vejrwacht werd. Het groot aan tal inzendingen was daar mede dehjet aan. De oplossing was als volgt: labes is wölus, de tegenstelling van paar is oomp, vlegel is rekel, de kleine melkfabriek is ier, de zeis wordt bijgeslepen met 'n... strekel, foepere op het ijs is domme, een arm vol is ervel, Vlaamse gaai is metkolf, hagedis is eektes, bij de kachel ge bruikt men een... raokeliezer, onder de kar hangt een... rosdoek, toch is evvel, hoek is tomp, gierigaard is pezerik of proem, kleine- vis is gruuntje, heel is engel, op iets gek zijn en er op kunnen vallen is bats, wölus is labus, azijn is eek, er een laten vliegen is viesten, aardappel is erpel. De zin die deze woorden vormen is: Wor is de merretpomp gebleve. De dames hebben ditmaal na loting de prijzen in de wacht ge sleept, zowel Mevr. Min, Kempweg, als Mej. Coenen, Paterstraat, krij gen die een dezer dagen thuis be zorgd. Voor Moederdag Jeugd-O. en O. Na enige weken rust, zal de Jeugd-O. en O. op 21 mei a.s. in San Damiano, het seizoen sluiten met een pracht-avond. Het eerste gedeelte zal een debutantenavond zijn, met voor dracht, toneel, opera e.d. terwijl na de pauze zal worden gedanst. H. Familie Morgen zondag om 5 uur is weer vergadering. Komt allen trouw op. Nieuw Kringbestuur De Kringvergadering der K.A.B., welke in café Swaghoven werd gehouden, leverde een nieuw be stuur op. De heer J. van Els uit VVanssum werd voorzitter en de here.» J. v.d. Hulst, Leunen en van Vugt, Oostrum penningmeester. Aalmoezenier Sampers sprak op deze vergadering over het doel en de vorming der kringen. GOUDEN BRUIDSPAAR Swinkels-Michels op 't Brukske Op 't Brukske gaan dinsdag 14 mei de vlaggen uit. Dan zijn daar Martinus Swinkels en Johanna Michels 50 jaar getrouwd. De buurt is reeds druk in de weer voor de versieringen en ere- bogen, die de straat en de woning moeten tooien. Vader Swinkels werd te Casten dus 79 jaar. Moeder Swinkels, een in de Eerste Ka-ner. Hij toonde zich Met erotG vrpnfrdp P(1Vpn w« rasechte van 't Brukske, werd ge- verheugd over het bereikte resul- kennis van de geboorte van een hnron 9 iannni-f 1875 on 1c 84 laan taat maai- ixiac tnnh wan monin<r f"/"8 Vdn Qe gCDOOrie Van een dochter boren 2 januari 1873 en is 84 jaar. Uit dit huwelijk werden 6 kin deren geboren, drie jongens en drie meisjes, waarvan de oudste dochter overleden is. 14 kleinkinderen zul len dit feest meevieren. Ze komen van Venray, Lottum en Blitterswijk. Ruim geteld zullen honderd fa- milileden en de buurt de gouden bruiloft mee komen vieren op de boerderij „Reniere", in de schuur, die als feestzaal zal worden inge richt. Swinkels is landbouwer en begon met 9 jaar als „scheper" aan het Veulen en te Haps. In 1902 kwam hij als boerenknecht naar 't Bruks ke bij de fam. Jenneskens. De lan derijen hiervan en die van Michels lagen naast elkaar en dit was ook 50 jaar geleden gevaarlijk. Moeder Swinkels, als dochter van „Renierenboer", had geen broers en haar vader vroeg verloren, moest als jong meisje het mannenwerk verzetten en kon met paard en kar omgaan als de beste. Op 23 april 1907 kwam Swinkels haar een handje helpen, nadat zij beiden in de Parochiekerk eeuwig trouw beloofd hadden. Beiden heb ben in de jaren, die achter hun liggen, lief en leed gehad. De boerderij, die in 1929 werd gemoderniseerd, heeft tijdens de bevrijding in 1944 veel geleden en ging de schuur door brand verlo ren. Door de Duitsers werden daar grote mijnenvelden aangelegd en had een der dochters het ongeluk op een mijn te lopen en verloor haar linkerbeen. Moeder Swinkels heeft voor drie jaar een ongeluk kige val gemaakt, waarbij zij een been brak en sinds te bed moet blijven. Daar zij niet meer ter kerk kan gaan, heeft nu Vader Bisschop verlof gegeven op de feestdag in de huiskamer een H. Mis te doen opdragen. Tevens zal die dag een plechtige H. Mis van dankbaarheid worden opgedragen in de Paters kerk. Het gouden paar is anders nog vitaal en kerngezond en zijn nog steeds arbeidzaam. Traditiegetrouw zal de Harmonie ook niet op het appèl ontbreken en het gouden paar namens geheel Venray een serenade brengen. WIJNHANDEL Verkrijgbaar bij B. KRUYSEN Wijnhandel-Slijterij Grote Markt 15 Tel. 971 De minister van Oorlog heeft be slist, dat in het kader van de be stedingsbeperking het 306e foto- verkenningssquadron van de Neder landse Luchtmacht zal worden teruggetrokken van het vliegveld Laarbruch, bij Well over de Duitse grens. Het 306e squadron is het enige Nederlandse onderdeel, dat binnen de geallieerde Tweede Tactische Luchtmacht in het buitenland ge detacheerd is. De kosten van dit squadron zijn voor Nederland veel hoger dan voor enig ander squadron, wegens de buitenlandse toelagen. Er mogen slechts een of twee squadrons per basis gestationeerd worden. Vandaar dat het 306-„Thunderflash"-onder- deel niet op een bestaand vliegveld kon worden ondergebracht, en op het vliegveld Deelen, zal worden gestationeerd. Hier zijn nogal enige protesten tegen gerezen, maar de minister blijft bij zijn besluit. Bovendien eisen de NATO-ver- plichtingen, dat het aantal vlieg velden in Nederland uitgebreid wordt. De aanleg van nieuwe velden kost meer dan het uitbreiden en het operationeel geschikt maken van bestaande bases. Daarom werd Deelen gekozen. Overigens zal ook het aangelegde veld in de Meerselse Peel op korte termijn verder klaar worden ge maakt voor het permanent statione ren van een squadron. Ongeluk Donderdag werd om half 7 de kleine S. te Leunen, gegrepen door een luxe wagen, die, hoewel hevig remmend, een aanrijding niet kon voorkomen, omdat de kleine achter een andere auto uit kwam lopen. Hoewel het zich ernstig aanzag, bleken bij nader onderzoek alleen enkele ontvellingen het gelukkig einde te zijn. De belangstelling was zeer groot. Torenbouw en Bouw Nieuwe Kerken. Voor U is op 19 mei om 8 uur een uitvoering met muzikale om lijsting in Zaal Schaeffers. Opgevoerd wordt, ,'t Kosterke van Anderlecht" door de Toneelgroep „Liberi habentes munus". Het vorig jaar is bij een produc tie van 68 200 woningen de be staande achterstand met circa 11000 iiww woningen ingelopen. Deze cijfers ray geborën' oiT 8'mei 1878"erTïs noemde minister Witte deze week taat, maar was toch van mening, dat het tempo waarin de achter stand wordt ingehaald nog onvol doende is. 19 Als wij tegen 1965 willen voldoen aan de vraag, die dan extra groot zal zijn door de geboortenpiek van na de oorlog, dan zal het tekort jaarlijks met 20.000 woningen moe ten worden ingelopèn. Hiervoor zullen wij alle middelen moeten aangrijpen, zo luidde zijn oordeel. De kapitaalvoorziening zal in de komende jaren de grootste moei lijkheden opleveren. Meer dan het gebrek aan arbeidskrachten en ma terialen. Ir. Witte hoopte echter, dat men door noodmaatregelen de woningbouw aan de gang kan hou den, totdat, als gevolg van de be stedingsbeperking, enige ruimte op de kapitaalmarkt is verkregen. De minister was het niet eens met de heer Maenen, dat door zijn goedkeuringsbeleid Limburg bij de andere provincies wordt achterge steld. Door 't nieuwe goedkeurings beleid, is juist de capaciteit der plaatsen bepalend voor de woning- produktie. De contingentering vanuit Den Haag is afgeschaft. De Zwarte Ruiter is opnieuw tot 15 jaar veroordeeld. Hij is nog steeds spoorloos. Het centraal bureau voor sta tistiek deelde mede, dat er van de 2.600 000 huishoudens in Nederland, er 225.000 inwonend zijn. Hiervan zijn ongeveer 160.000 het gevolg van de woningnood en betreft voor 't grootste gedeelte jonge gezinnen. In Horst zal binnenkort be gonnen worden met de bouw van een proefstation voor de champion- teelt. Een overval op een kassier te Prinsenhage, leverde f 5*000,op. Enkele uren later had men een der rovers met de helft van de buit al te pakken. Bij een röiftgenologisch onder zoek bij 230 leerlingen van de R K. H.B.S. is gebleken, dat 17 leerlingen besmet waren met tuberculose. 4 daarvan zijn in een sanatorium op genomen. In de moordzaak te Heer, waar een auto-monteur met zijn vriend, een rijwielhandelaar in koele bloede neerschoot, werd 15 jaar gevangenis straf geëist. Tegen de vrouw van de rijwielhandelaar en haarvriend, die beiden tot deze daad hadden aangezet, werd 12 jaar geëist. MARIA PIET WILBERS MIA WILBERS—SIJBERS 1721 Brockstreet South Port Whitby Ont. Canada S.V.V.-nieuws Morgen zondag worden serie- wedstrijden gespeeld. Het eerste gaat op bezoek bij Sevenum I. Het 2e elftal speelt thuis tegen Wanssum I, om 2 uur. Venray 3 speelt in Arcen tegen Arcen II. M.H.C.V.-nieuws IJs en weder dienende, speelt M.H.C.V. I zondag a.s. tegen Heer len II de wedstrijd, die afgelopen zondag werd afgelast. Ook de wedstrijden van het 2e herenelftal en van de dames tegen Asten, die wegens het slechte weer niet doorgingen, zijn 'n week ver schoven. van 3 t/m 9 mei 1957 GEBOREN: Peeters Theodorus, Oirlo E 45a Willems Gerardus, Vierlingsbeek v.d. Wouw Carolina, Vierlingsbeek v.d. Wouw Alexander, Vierlingsbeek Hendrix Joanna, Brienshoek K 38 Bierens Agnes, Schoolstraat 24 Smits Maria, Castenray G 12b v.d. Hulst Brigitta, Laagh.w. B 28a Nellissen A. H. M., Schoor G 45 Coenen Adrianus, Grotestraat 9 v. Rens Wilko, Mgr. Nolensstr. 2 v. Rens Jacqueline, Mgr. Nolensstr. 2 Fleurkens Petronella, Heidse Peel 2 Voesten Martinus, Overbroek K 109 Kusters Elisabeth, Veulen H 33d Jenneskens Jacobus, Veulen H 18 OVERLEDEN: Hermsen, Lambertus, weduwnaar Vullings M, 81 jr, z.b. Vlakwater- weg L 77a; Nelissen, Antonius H.M. 1 dag, Schoor G 45. ONDERTROUWD: Janssen, Arnoldus, 25 jr. bank werker, Oirlo F 15 en Loonen Ma ria, 25 jr., naaister, Gasstraat 2. Kurvers, Aloisius, 37 jr. werk meester ketelfabriek, Oirlo E 2 en Janssen Petronella, 22 jr, zb. Oirlo. Claessens, Joseph, 27 jr., chauf feur, Gussenstraat 2 en van Osch, Petronella 26 jr, z.b. Wieënweg 1. GETROUWD: Klaassen Martinus 24 jr, bakker en Swinkels Maria 24 jr z.b. beiden te Venray. Philipsen Hubert, 27 jr. tuinder te Venlo en Voermans Elisabeth 25 jr., z.b. te Venray. Van Els, Johan, 25 jr. bankwer ker en v.d. Borst, Antonetta, 23 jr. z.b. beiden te Venray. Arts, Lodewijk, 30 jr., landbouwer en Willemse, Maria, 25 jr., beiden te Venray. Met vreugde en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van een zoon AD die bij het H. Doopsel ontving de namen Adrianus Johannes Maria. J. COENEN J. COENEN—VERHEUGEN DORRY, BERT, FRITS Venray, 4 mei 1957. Tijdelijk adres: St. Elisabethziekenhuis k. 30 Op zaterdag 25 mei hopen onze geliefde ouders Ed. Versleijen en M. Breuer hun 25-jarige echtvereniging te vieren. Nog vele gelukkige jaren worden hen toegewenst door hun dankbare kinderen. Tevens hopen op deze dag Tonny van Verseveld en Hub. Versleijen elkaar het H. Sacrament van het Huwelijk toe te dienen om 9.30 u. in de Rectoraatskerk O. L. Vrouw van Zeven Smarten te Venray. Dagadres: Paterslaan 18. Receptie 2.30—3.30 u. Toekomstig adres: Edisonstraat 132, Den Haag, De burgemeester der gemeente Venray brengt ter openbare kennis, dat met ingang van 13 mei 1957, gedurende dertig dagen mitsdien tot 13 juni 1957, ter gemeente secretarie, afdeling I, kosteloos voor eenieder ter inzage zijn gelegd, het door de raad bij zijn besluit van 3 mei 1957, no. 284, voorlopig goed gekeurde plan tot onteigening van percelen en perceelsgedeelten be nodigd voor de verwezenlijking van het uitbreidingsplan in onderdelen voor het gedeelte van de gemeente, gelegen ten zuiden van de Oude Oostrumseweg en het Kwezelspad en ten oosten van de Leunseweg met al de daarbij behorende stuk ken, n.l.: a. een uitgewerkt plan met uit voerige kaarten en grondteke- ningen, waarop de te onteigenen percelen en perceelsgedeelten zijn aangegeven, met vermel ding hunner kadastrale num mers; b. een lijst van de kadastrale num mers der te onteigenen percelen en perceelsgedeelten, met ver melding van de groot te volgens de registers van het kadaster van elk dier percelen en van de grootte van het te onteigenen deel, indien niet het gehele per ceel wordt onteigend en van de namen van de eigenaren en mede-eigenaren van elk dier percelen, volgens de registers van het kadaster; c. een lijst van te onteigenen za kelijke rechten, anders dan erf dienstbaarheden met vermel ding van de kadastrale nummers van de percelen, welke met dat recht zijn bezwaard en met de namen van de rechthebbenden en mede-rechthebbenden daar van volgens de registers van het kadaster. Binnen veertien dagen na het ver strijken van de evenbedoelde ter mijn dus tot uiterlijk 27 juni 1957 kunnen belanghebbenden hun be zwaren schriftelijk ter kennis van het gemeentebestuur brengen. Venray, 11 mei 1957. De Burgemeester voornoemd, Mr. A.H.M. JANSSEN. De burgemeester der gemeente Venray brengt hierbij ter openbare kennis, dat met ingang van 13 mei 1957, gedurende dertig dagen, mits dien tot 13 juni 1957,ter gemeente secretarie afdeling I, kosteloos voor eenieder ter inzage zijn gelegd het door de raad, bij zijn besluit van 3 mei 1957, no 286, voorlopig goed gekeurde plan tot onteigening van percelen en perseelsgedeelten be nodigd voor de verwezenlijking van het uitbreidingsplan, aanwij zende de bestemming in onder delen voor de kern „Oostrum" met al de daarbij behorende stuk ken, nl.: een uitgewerkt plan met uit voerige kaarten en grondtekenin- gen, waarop de te onteigenen percelen en perceelsgedeelten zijn aangegeven, met vermelding hun ner kadastrale nummers; b een lijst van de kadastrale num mers der te onteigenen percelen en perceelsgedeelten, met ver melding van de grootte volgens de registers van het kadaster van elk dier percelen en van de groot te van het te onteigenen deel, indien niet het gehele perceel wordt onteigend en van de na men van de eigenaars en mede eigenaren van elk dier percelen volgens de registers van het ka daster; een lijst van te onteigenen za kelijke rechten, anders dan erf dienstbaarheden met vermelding van de kadastrale nummers van de percelen, welke met dat recht zijn bezwaard en met de namen van de rechthebbenden en mede rechthebbenden daarvan volgens de registers van het kadaster. Binnen veertien dagen na het ver strijken van de evenbedoelde ter mijn dus tot uiterlijk 27 juni kun nen belanghebbenden hun bezwaren schriftelijk ter kennis van het ge meentebestuur brengen. Venray, 11 mei 1957. De Burgemeester voornoemd, Mr. A.H.M. JANSSEN Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm en met volle overgave aan Gods H.Wil, na een kortstondige ziekte, voor zien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze geliefde vader, behuwd- en grootvader weduwnaar van Anna Gertruda Janssen in de ouderdom van bijna 79 j. Wij bevelen zijne ziel in uw godvruchtige gebeden aan. TH. GOMMANS— COOPMANS A. GOMMANS en kinderen Venray, 29 april 1957. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad in de parochiekerk St. Petrus Banden. Te koop verse koe G. Philipsen, Zandhoek-Oirlo. Op 18 mei a.s. hopen onze lieve Ouders Jacob H. H. Boom en Gertruda Versteegen hun 25jarig huwelijksfeest te vie ren. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen. Venray, Overloonseweg 29. Op 18 mei a.s. Ouders hopen onze lieve A. Tonen N. Tonen-v.d. Putten un 25jarige echtvereniging te her denken. Dat God hen nog lang mag sparen, hopen hun dankbare kin deren PETER BEPPY LEONIE Cuyk, Smidstraat 80. vraagt DAME medebewoonster Voor Moederdag voor nieuw te bouwen duplex wo ning in Venray. Brieven onder nr. 105 bureau van dit blad. Arts Henseniusstraat 13a VENRAY Verse champignons „De Peelhaas" Eindstraat Donderdag 16 mei half 8 verga dering in De Burggraaf. Als gast van deze avond komt de Spanjaard ons voorlichting geven op gebied van textiel. Verloting. Trouwe op komst verwacht het Bestuur. Onderlinge Paarde nverzekering VENRAY Premiebetaling zondag 12 mei van 1112 uur vm te Leunen in café Wed. M. Litjens Premie bedraagt lipet. Veeverzekering „Eensgezindheid" Premiebetaling op zondag 12 mei na de Hoogmis te Leunen in de zaal. Premie 0.75 pet., pinken de helft. Het Bestuur Wegens familieomstandigheden dinsdag 14 mei gesloten Schoenhandel BROK Leunen. TE KOOP goed onderh. fornuis Schoolstraat 20. TE KOOP roodbonte dr. vaars 11 mei aan telling, tbc vrij, melkl. Jac. Litjens, Dorpstr. 7 Geijsteren Te koop partij mooie buizen geschikt voor wei palen. P. van Es, autosloperij, Hagehveg. TE KOOP ;'J electr. filmprojector m. films pracht speelgoed. Overloonseweg lc. Te koop partij zware biggen H. Kleuskens, Veltum L 71. Te koop wandelwagentje z.g.a.n. en reismand W. Nelissen, Overloonseweg 33 TE KOOP 8 zware biggen G. Winnen, Overloonseweg A 3 Biedt zich aan Overloonseweg 35. TE KOOP pompinstallatie met drukketel G. Poels, Volen L 57. TE KOOP 150 pullen WL H. Willemse, Castenray G 25a Trouwring gevonden met datum 23-10-56. Terug te bek. G. Geelen, Veulen. TE KOOP toom biggen Wed. Voesten, Heide L 42. Te koop 2 tomen biggen J. Philipsen, B 6 Smakt. Te koop 50 Swaskse pullen W x H B. Bonants, Smakt B 18. TE KOOP partij biggen Lenssen-Hesen, Veltum. TE KOOP 750 pullen B x P G. Francken, Hegelsomseweg 4a, Horst, Tel. 707. TE KOOP 1pers. opklapbed Prins Bernhardstraat 39. TE KOOP J.L.O. bromfiets i.g.s. Ewals, Heide L 61. Tijdens de Paaswake in dé" Grote Kerk verloren zilveren rozenkrans T.b.t.t.b. Oostsingel 2. Te koop partij biggen P. Groetelaars, Veulen. Te koop gevraagd 1 tot 2.50 ha. weiland Wil goede prijs betalen. Brieven onder nr. 85 bureau van dit blad. Te koop partij biggen J. Derks, Volen L 55. Te koop 5 zware biggen A. Smits, Overbroek H 9a. TE KOOP 6 zware biggen H. Litjens, Overbroek H 13b. TE KOOP z.g.a.n. houten wasmachine in oliebad en em., met elec. wring. Broekweg 8a. Heb kleine woning m. grote tuin, huur f 4 50. Wil ruilen m. grotere woning, hogere huur geen bezwaar Adres bureau van dit blad. Aangeboden zit-slaapkamer met pension Brieven onder nr. 95 bur. dezer. TE KOOP 2 weipinken Wed. H. Bloemen, Vredepeel. TE KOOP 2 pinken, stiervaars en 1 of 2 maalkalveren 1;bc- en abortusvrij. J.H. Nellissen, C 261 Overloon. TE KOOP 50 9wk. kuikens W x Broekweg 6. RIR TE KOOP 4deurs wagen 1954 Merseloseweg M lc. TE KOOP 5 biggen en beste waakhond Bouvier P. V. Schijndel, Veltum L15. Geef haar een Brabantia geschenk Strijkplanken Stoelen Mouwplanken Broodtrommels Fedaalemmers in alle soorten en kleuren bij Sj.Coenen-Houtackers

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2