Magazijn „DE ZON" J. Coenen-Houtackers PIJLS corsetten-speciaalzaak Een goede schoonmaak met goede materialen 9.75 1.45 Paas aanbieding Profiteer nu De Veltumsen Bekker Uit de '57-kollektie Onze Herenmodeafdeling Heren Overhemden Heren Overhemden No-lron Jongens Overhemden en Blouses Zelfbinders Speciale Paasaanbieding Nieuwe „American\ look beha's 1 fl. Siebrand Advocaat 0.6 I. 4.15 1 fl. Siebrand Advocaat 0.75 I. 5.- I. fl. John Williams Wijn 2.75 1 pot Mayonnaise 85 Ananas choc, fruit 150 gr. 68 Sinas citroen schijfjes 200 gr. 39 250 gr. 60 102 1 blik Soepballetjes 95 1 pak Maggi vermicellisoep 38 samen 1.33 met 10 kroontjes Toffee Melange 1 blik Smac Hypotheken financiering LET U OP I Rieten ruststoelen Het Warenhuis brengt U een moderne en zeer uitgebreide sortering met vaste boord, prima poplin, moderne kleuren 17.25 14.85 12.75 behoeft niet gestreken^te worden IQ QK pracht poplin J IO-7J prachtsortiment enorme keus in aparte dessins Heren en Jongens Sportkousen Ankiets en Sokken Bij aankoop van een overhemd een zelfbinder van 2.95 voor JAC. FONCK Ja, dit is „American look" voor de moderne, modieuze vrouw goed scheidend en met prettige „uplift". En kijk - met Wala-precisieafgewerkt... de ondercups zijn extra-verstevigend gevoerd met tule! Verwen Uzelf met de Wala „American Look", al vanaf A 95 Wala-snufjes! Handig haak-in-schouderband Bij halve en hele maagband hebben de schouderbandjes zachte beschermende pluche-afwerking Verstelbare haak-en oogsluiting Belangrijk! Alle Wala „American Look"-beha"s per omvangsmaat in 6 verschillende cupgrootten, dus van A t/m F cup. Dat heeft alléén Wala! met korte maagband 6.95 met lange maagband 9.75 Pas eerst, 1 koop dan Wij hebban een enorme sortering van de beste kwaliteit, laagste prijzen Alle soorten Borstels reeds vanaf 11 ct Huishoudtrappen Strijkplanken diverse soorten Bico glanslakverf per kilo 2.40 speciale reclame De volledige sortering Tornado artikelen Balatum vele mooie dessins Viltpapier Plastic tafellakens enorme sortering Wasketels Wasteilen Prima cocosmatten en lopers alle breedten Kastpapier Kastrandjes GROTESTRAAT 9 Loop eens bij ons binnen, de sortering is enorm. Voor de beste artikelen en de laagste prijzen naar Telefoon 270 Alles wordt gratis bezorgd 50 kroontjes extra 60 kroontjes extra hierbij een pot kersen op sap van 1.60 voor slechts 85 10 kroontjes extra 10 kroontjes extra 10 kroontjes extra 10 kroontjes extra 5 kroontjes extra en van auto's enz. Tegen de laagste rente. Vlotte afwikkeling. Strikt geheim. Brieven onder no. 666 bureau van dit blad. Gaines a la mode Parisienne Luchtige slankmakende^ Leno- elastiek. Afgewerkt met kokette ruches e fantasie-steekjes. Handige rits en o la li satijnen bandjes toveren listig de jarretelleknopjes weg...fe prettig als U een strakke rok draagt. Dm gracieust gaine 175 Belangrijk! 2 Alle Wala-gaines zijn extra versterkt bij de jarretelle-aanzet en per taille in meerdere heupwijdten verkrijgbaar 1 literblik spercieboontjes 1 literblik doperwten M II 98 ct. 82 ct. Samen 180 ct. van 85 voor 55 ct. 1 groot blik appelmoes ligstoelen, loper v. rugstoelen fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2 De laatste kreaties van de grote mode ontwerpers zijn in onze kollekties aangepast aan Uw moge lijkheden en verlangens. Op onze mantelafdeling vindt U dan ook een kollektie om van te watertanden: klassieke en sportieve mantelkostunms in vele stoffen, modellen en maten. Swaggers in tweed, kamgaren, piqué, grain-de-poudre, ottoman etc. En dan die sortering toppers en blazers! Eenvoudig gedistingeer de mantel, swagger mo del. Uitgevoerd in ot- toman-faconné, geheel changeant gevoerd. Maten 38 t/m 48. O.a. in de kleuren beige, grijs, bleu, lever. 99.50 UITSLUITEND GEVESTIGD TE NIJMEGEN Korte Molenstraat hoek Ziekerstraal en 's-HERTOGENBOSCH Hoge Steenweg 1

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2