SPORT Suikerbieten BH's Bnslichtingen van het Postkantoor te Venray Volksconcerten 1957 Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN M. MUYSERS, Langstraat 28 STEYR DIESEL-TRACTOREN Onderlinge Paardenverzekering 535e M. Staatsloterij Met ingang van Maandag, gelden de volgende tijden voor busUch- tingen: Eerste lichting: Langstr., Servaas, St Anna, Markt Maandag 5.00 5.05 5.10 5.15 Dinsdag-zaterdag 5.30 5.35 5.40 5.45 Tweede lichting: 11.05 11.10 11.15 11.20 Derde lichting: nachtposttrelnen Maandag-vrijdag 18.40 18.45 18.50 1855 Zaterdag 14.05 14.10 14.15 14.20 Voor het postkantoor Venray, gelden de volgende tijden: Eerste lichting 6.12 u. Tweede lichting 12.35 Derde lichting (nachtposttrelnen) maandag-vrijdag 19.40, zaterdags 14.50. Vierde lichting (alléén zaterdags) om 18.50. Rijkspostspaarbank Aan het postkantoor te Venray en de daaronder ressorterende postinrichtingen werd gedurende de maand maart ontvangen f 68443,02 en uitbetaald f 76794,93. Aantal geopende rekeningen 44. GEVONDEN VOORWERPEN 3 Muntbiljetten, Arts Marktstraat 6; 1 muntbiljet en herenporteraonnale zonder Inhoud, Jacobs Langstr. 25; zak mais, Nabuurs Leunen; zwar te vulpen, A. Hendriks Leunen H1; motorbril, Ewals Langstraat 17; zwarte suéde dameshandschoen, Huize San Damiano; ping-pong raket, 2 glace's en klndervest, Po litiebureau. Veilig Verkeer-aciie Het verbond voor Veilig Verkeer aid. Venray heelt deze week in de gehele gemeente grote propaganda gevoerd. De gehele schooljeugd is via aantrekkelijke lllms nog eens gewezen op het belang van veilig- verkeer. Dinsdag zijn in Ysselsteyn de ouderen vergast op een drietal zeer behoorlijke lilms, waarbij dan nog uit het publiek twee ploegen wer den samengesteld voor de zgn. her sengymnastiek. Het bleek dat Ysselsteyn zijn weetje wel wist en de belangstel ling was beter dan in Oostrum, waar woensdag de ouderen ook hun voorlichting konden krijgen. Jam mer genoeg was hier te weinig belangstelling. In Venray werden donderdag en vrijdagavond voorstellingen gegeven en verschillende ploegen uit de Venrayse industrie maten eikaars kennis van de verkeersregels in een „hersengymnastiek", waaraan zeer aardige prijzen verbonden waren. HIOOB-nleuws Voor de vierde maal In successie voerde Hioob zaterdag en zondag het stuk van Priestly op: „Een inspecteur vraagt belet". Zaterdag voor een uitverkochte zaal, waarin het personeel van Venray's industriën, zondag voor een driekwart bezette zaal met Venray's publiek. De voorstelling van zondag kreeg nog een apart accent, omdat de provinciale commissie, die uiteinde lijk advies moet geven aan Ged. Staten inzake subsidiëring van amateur-gezelschappen in de per sonen van prof. Salemons, Dr. W. Janssen en de heer Hermans van de van Jan v. Eyck-academie aan wezig waren ter beoordeling van het spel. Ook in deze twee voor stellingen behaalde Hioob een groot succes en de spelers werden harte lijk gehuldigd. Zilveren professiefeest In Huize St Anna werd hetzilveren professiefeest gevierd van Soeur M. Adelbert. Namens patiënten en familie kreeg zij een televisie-toestel aan geboden, terwijl een schat van bloe men en andere geschenken, meer luister gaven aan de feestdag. Namens Huize St Anna wees Dr Veraart, in een feestelijke bijeen komst op de grote;verdiensten van deze zuster, die ook door de pa tiënten met zang en dans gehuldigd werd. Heel St Anna heeft dit feest op prettige wijze gevierd en Soeur Adelbert meet wel onder de indruk zijn gekomen van de vele goede wensen, die haar op dit feest zijn aangeboden. Bewaarschool Op de door de N.V. Nelissen te bouwen kleuterschool op het oude sportterrein aan de Leunenseweg is deze week de vlag in top gegaan, ten teken, dat binnen afzienbare tijd de kleuterschool onder dak is. Wat dit door architect Colsen ontworpen gebouw, gaat worden, is thans duidelijk te zien. Langs de nieuwe weg komt de ingang, die dus uitziet op de tuin van de Paters. Het voorfront der school is bijna 50 ra lang. Vanuit de hal lopen naar Oost en West, twee gangen, waaraan de 4 speel werklokalen liggen, die ieder een aparte speelplaats hebben. Reeds nu is duidelijk te zien, dat zon en licht vrij spel hebben, door de grote ramen, die in ieder klas lokaal zijn aangebracht. Men ver wacht, dat in het najaar deze school klaar komt, die aan 160 kleuters plaats zal bieden. Ook met de meisjesschool, welke daar naast komt te liggen, is men druk bezig, maar uit de aard der zaak nog niet zo ver. Ongelukken Bij het zondag te St Anthonis gehouden motorrennen werden een tweetal jongelui van de familie S. aangereden, toen ze op een gegeven ogenblik te ver op de baan kwamen. Nadat hen geneeskundige hulp verleend was, konden zij echter naar huis worden vervoerd. Op de Wanssumseweg reed Donderdagmorgen een volkswagen tegen een boom, kantelde en kwam weer op zijn wielen terecht. De be stuurder, die evenals de andere 4 Inzittenden, met de schrik vrij kwam, moest kiezen tussen een vracht wagen die een andere passeerde en hem niet gezien had wegens de mist, of een boom. Hij koos de boom met bovengemeld gevolg. De volkswagen was behoorlijk toegetakeld. Grote Kindsheid-optocht in juni Wie helpt mee De grote Kindsheid- of juister gezegd: Jeugd-Missieoptocht zal dit jaar in juni weer door Venray trekkken. Het zal weer minstens zo'n mooie optocht worden als twee jaren geleden. Maar dan moeten allen die' kun nen helpen ook meewerken. Alle scholen hebben reeds hun steun toegezegd en zullen een of meer groepen of wagens verzorgen. Ook de kloosters en gestichten van Ven ray doen weer mee. En de verschillende jeugdbewe gingen zullen ook gevraagd wor den om een groep of wagen voor hun rekening te nemen. Ook al de mensen van Venray moeten mee helpen en door hun bijdrage de or ganisatie van zo'n mooie optocht financieel mogelijk maken. Heidebrand De brandweer werd vrijdagmid dag opgeroepen voor een grote heidebrand, die was uitgebroken in de Heidsepeel. Met groot bosbrand materiaal werd 't vuur geblust. De naaikrans voor de Missie- vraagt Uw steun Komende week zullen de missie- zelatricen in haar wijk 'rondgaan om overal een kleine bijdrage voor de Kindsheid- of Missieoptocht. Er moet Immers nog veel genaaid wor den en daar is geld voor nodig, willen we met de optocht goed voor de dag komen. We twijfelen niet of de mensen hebben daar wel iets voor over. Wanneer iemand nog Carnavals kleren in huls heeft, waar nog iets moois van te maken is voorde Missieoptocht het moet dus geen oude xommel zijn en dit wil af staan aan de naaikrans, dan kan dit bezorgd worden bij de naai krans, die elke woensdagavond vanaf half 8 bijeenkomt in het lo kaal van de vroegere Parochiebi- blioteek (in het Patronaat tegen over het Luxor-Theater). Wanneer een moeder voor haar kind of kinderen zelf iets moois wil naaien of laten naaien, dan mag dat kind met de optocht ze ker meedoen, als er tenminste eerst contact is opgenomen met'de naaikrans (elke woensdagavond vanaf half 8, zie boven) en met Pater Domitius. Em.-pastoor J. Nabbenf Zondag is teMaasbree plotseling overleden emeritius-pastoor J.B.J. Nabben, vroeger pastoor te Maas- bree. Een heerneef van de over ledene was juist bij hem op bezoek en kon hem nog van de laatste H. H. Sacramenten voorzien. Pastoor Nabben is op 28 septem ber 1875 te Sevenum geboren. In 1901 werd hij priester gewijd en benoemd tot kapelaan te Mook en Middelaar. In 1916 werd hij rector in Leunen, waarna hij in 1924 tot pastoor te Stevensweert werd be noemd. Hier bleef hij tot 1935 en werd toen pastoor in Maasbree. Sedert 1950 was hij daar rustend. Bij zijn begrafenis bestond er grote belangstelling ook uit Leunen. Nederlandsche Credietbank uitgebreid Maandag a.s. heropent de Neder landsche Credietbank haar opnieuw uitgebreid kantoor op enigsinds feestelijke wijze. Ze kan dit terecht doen, omdat deze uitbreiding niet alleen een mijlpaal is in de ge schiedenis der bank in Venray, maar voor geheel venray. Toen Immers in 1923 de toen malige Hanzebank over de kop was gegaan, was Venray zonder bank. Al had men door de geschie denis met de Hanzenbank wel een peperdure les gehad, en waren verschillende mensen hun spaar centen kwijt geworden, van de andere kant kon men onmogelijk zonder bankinstelling. Het zakenleven van die tijd vroeg zij het in mindere maten na tuurlijk dan thans toch ook cre- dieten, terwijl effectenbezitters moeilijk bijstand konden missen. Daarnaast had men de incasso afdeling leren kennen, die veel ge mak opleverde. Ondanks de oude geschiedenis, welke gelukkig nu niet meer voor kan komen, nu een Nederlandsche Bank strenge voorschriften geeft voor iedere bankinstelling en daar nog strengere controle op houdt, was er dus de dringende wens naar een nieuwe, andere bankinstel ling. Nadat hier nog korte tijd een Gelderse Credietvereniging een correspondentschap heeft gehad, kocht dan de Nederlandsche Land- bouwbank N.V. het statig heren huis in de Paterstraat, dat in 1902 door Ir. Keysers voor Dr. Janssen z.g. gebouwd was. Onder leiding van de directeuren W. Laurensse, L. Quicken, Fles- kens en Mr. v. Laake heeft toen deze bank zijn nuttig werk verricht ook voor deze streek. Aan de opbouw en uitbreiding van het handelsleven heeft zij door haar credietverlening een groot aandeel gehad, terwijl van hatir adviezen voor geldbelegging dank baar gebruik werd gemaakt. Vanuit Venray werden in Box meer en Horst correspondentschap pen gevestigd, waardoor de Neder landsche Landbouwbank N.V. een integererende rol speelde in de financiële geschiedenis van deze hele streek. De betekenis van een bank is moeilijk af te lezen uit de jaar verslagen. Men zwijgt terecht over het doen en laten, maar zoveel staat toch wel vast, dat b.v. in de uiterst moeilijke crisis jaren hetj zakenleven veel aan de bank ver schuldigd is. En dat de Neder landsche Landbouwbank een intend sief aandeel gehad heeft in de groei en bloei van deze hele streek. ,-JVA DE OORLOG De langzame personeelsuitbreiding toonde voor de oorlog reeds aanj dat op allerlei terrein de hulp der bank werd ingeroepen, maar haar grote betekenis heeft ook de „ge wone man" wel overduidelijk ge merkt na de bevrijding. Verschillende uitbetalingen van molest en het rijk liepen over de bank en in de credietverlening nam ongekende vormen aan, zeker na de geldzuivering, die ook weer over de bank liep. In 1946 moest daarom dringend worden uitgebreid. Dat is inderdaad ook gebeurd en men meende toen al voor de eerste dertig, veertig jaren klaar te zijn. Onder leiding echter van directeur L. Laurensse, namende bankzaken een dergelijke vlucht, dat spoedig bleek, dat ook de nieuw geschapen ruimte te klein was. De industrialisatie werd door de bank intensief gesteund en de om vorming van landbouw naar indus trie werd op financieel terrein door haar ten zeerste behartigd. Nieuwe tijden stelden nieuwe eisen ook aan het geldverkeer en om die eisen te kunnen inwilligen, was niet alleen een naamsverandering nodig in Nederlandse Credietbank n.v., maar ook grotere ruimten, betere accomodatie en meer personeel. De vestiging van een nieuw cor respondentschap In Gennep was daarvan een klein bewijs. Bü het gereedkomen van de jongste verbouwing is aan die op gave-wensen voldaan en zo kan de Nederlandse Credietbank n.v. a.s. maandag met trots de uitgebreide kantoorruimten aan de klanten en belangstellenden tonen. Dat velen dit tevens zien als een bewijs van de groei en bloei dezer streek, toont al aan, welk een rol de bank ln het hedendaagse leven speelt. Dat bij deze heropening de ge dachten nog wel eens terug gaan naar de eerste directeuren W. Lau rensse en Quicken is haast vanzelf sprekend. Deze mannen van het eerste uur hebben de hoeksteen gelegd van de trotse Instelling, die maandag a.s. gaarne de bezoekers ontvangen zal. De fai&§ëjbeester- der gemeente Venray brengt ter algemene kennis dat de volksconcerten voor 1957 zijn vastgesteld als volgt: 1. zondag, 12 mei 1957, Venray's Harmonie te Venray, Markt, 8 uur. 2. zondag, 19 mei 1957, Fanfare De Peelklank, Ysselsteyn, Hense- nluspleln, 8 uur. 3. zondag, 2 juni 1957* Fanfaife St Catharina, Leunen, Markt, 8 uur. 4. zaterdag, 15 juni 1957, Fanfare On3 Genoegen, Oirlo, Hensenius- plein, 8 uur. 5. zaterdag, 22 juni 1957, Fanfare Sub Matris Tutela, Oostrum, Markt 8 uur. 6. zaterdag, 6 juli 1957, Harmonie St Oda, Merselo, Henseniuspl. 8 uur. 7. zondag, 14 juli 1957, Fanfare Ons Genoegen, Oirlo, Markt, 8 uur. 8. zaterdag, 27 juli 1957, Venray's Harmonie, Henseniusplein, 8 uur. 9. donderdag, 15 augustus 1957, Fanfare De Peelklank, Ysselsteyn, Markt, 8 uur. 10. zaterdag, 24 augustus 1957, Fanfare St. Catharina, Leunen, Henseniusplein, 8 uur. 11. zaterdag, 31 augustus 1957, Fanfare Sub Matris Tutela, Oos trum, Markt 8 uur. 12. zondag, 8 september 1957, Venray's Harmonie, Henseniusplein 8 uur. 13. zaterdag, 14 september 1957, Harmonie St Oda, Merselo, Markt 8 uur. 14. zondag, 22 september 1957, Venray's Harmonie, Henseniusplein 8 uur. i Venray, 31 maart 1957. Vondsten te Overloon Bij het dennen-planten op het Helder te Overloon, stiet men op een onbekend graf. Het bleek het stoffelijk overschot te bevatten van een Duits soldaat, wat is overge bracht naar het Duits kerkhof te Ysselsteyn. Verder werd er een hele partij granaten gevonden, die door de mijnopruimingsdienst onschadelijk werden gemaakt. Invoer van paarden verboden Nadat enige weken geleden een geval van kwade droes werd ont dekt bij een zending hier ingevoer de paarden uit Joego-Slavië, zijn bij ene latere aanvoer opnieuw paarden met deze ziekte aange troffen. Met het oog op het risico ten opzichte van de Nederlandse paar- denstapel en de Nederlandse be volking de kwade droes is ook zeer gevaarlijk voor mensen heeft de veterinaire dienst inmid dels de invoer van alle paarden verboden. Nieuws in 't kort Gisteren is te Venlo de nieuwe verkeersbrug over de Maas door minister Algera geopend en in ge bruik gesteld. De eigenlijke feesten zijn pas volgend jaar. J De Horster Harmonie zal ln Juli a.s. haar 140-jarig bestaan feestelijk herdenken. De veerpont Heijen-Boxmeer zal uit de vaart genomen worden, daar door de brug te Oeffeit dit bedrijf niet meer lonend is. Wim de Lint uit Zevenberg- senhoek, de kampioenploeger van Nederland en Arie van Dijk uit 'sHeer Arendskerke, zijn geschikt bevonden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap te Ohio U.S. A. fK Een van de twee gedetineerden, pit de strafgevangenis te Scheve pingen ontvlucht, heeft zijn gevan geniskleding laten terugbezorgen. De winnaars van de 5 Appèl huizen zijn nu bekend, waarbij een uit Brouwhuis by Helmond. Sigarenbandjes-actie Een grootscheepse sigarenbandjes- actie gaat op de lagere school kracht byzetten aan de actie van het ver bond voor veilig verkeer. Tien mil joen sigarenbandjes worden bij de actie ingezet. Er staan meer dan 150 verschillende verkeerstekens op afgedrukt. Pater Benjamin Hoefnagels Zestig jaar priester Pater Benjamin Hoefnagels OFM te Maastricht vierde woensdag zijn diamanten priesterfeest. De thans 84-jarige, die te Asten is geboren, Werd op 3 april 1897 door de toen malige bisschop van Roermond, imgr. Boermans tot priester gewyd, 'verbleef vele jaren in Venray. Het grootste deel van zyn pries- terlijke arbeid heeft pater Hoef nagels verricht in de zielzorg te Maastricht. Gewijzigde ritus bp huwelijkssluiting Het Nederlands episcopaat heeft besloten tot Invoering van een nieuwe ritus by de huweiyksslui- ting. zy gaat reeds met Pasen in. In de veranderde ritus zal een veel- vuldiger gebruik worden gemaakt van de landstaal. Ook de opzet van de plechtigheid heeft veranderingen ondergaan. De plechtigheid is op verschillen de punten uitgebreid. Aan bruid en bruidegom wordt gevraagd of zy bereid zajn elkaar Hef te hebben vóór zy het jawoord geven. Na de bevestiging door de priester volgt een korte aanspraak tot de ge tuigen. Ook de wydlng en het aan reiken van de ringen is in de nieu we liturgie gewyzigd vastgelegd. Tenslotte volgt een litaniegebed. Het nieuwe rituale is opgesteld door een speciale commissie, die door de Nederlandse bisschoppen is ingesteld. Het werd vorig jaar november door de Heilige Congre gatie der Riten te Rome goed gekeurd. Tank in de sloot Oiflo beleefde wel een zeer vreemdsoortig ongeluk. Door onop gehelderde oorzaak, kantelde daar by een tanktransport, een tank van een der grote vrachtwagens de sloot in. Men had nog al wat moeite het gevaarte weer op de weg te helpen. Trouwens men had meer pech bij dit transport. Later vloog in Yssel steyn, een der vrachtwagens In brand, zoals u elders kunt lezen. Echtpaar gedood by auto-ongeluk Dinsdagmorgen gebeurde op de Apeldoornseweg onder de gemeente Hattem een ongeluk, dat de 45-jarige heer P.J. Beeks, sluiswachter by de sluis te Belfeld en woonachtig in Baarlo, alsmede aan zyn echtgenote het leven kostte. Druk bezoek aan de voorjaarsbeurs In Utrecht is Dinsdagmorgen de de 68ste jaarbeurs geopend. Tot en met 11 april zullen ruim 2800 fir ma's uit binnen- en buitenland in de Jaarbeurshallen exposeren. Meer dan 1400 ondernemingen zuUen een overzicht geven van de Nederlandse produktiemogeiyk- heden. Daarnaast worden buitenlandse artikelen van byna 1400 firma's af komstig uit 23 landen, op de beurs getoond. Onder de buitenlandse inzendingen neemt West-Duitslandmeteen aan tal van 546 de belangrijkste plaats in. Daarna volgt Engeland met 252, de Verenigde Staten en Zwitserland met elk 90 en Frankrijk met 72. Om twaalf uur waren bezoekers uit 23 landen geregistreerd. S.V.V.-nieuws Zondag moet het eerste naar Blerick en mag proberen, ook daar een overwinning weg te halen. Hier in Venray werd met 30 gewon nen, maar de Blerickenaren zyn in opmars, dus het is opletten ge blazen. Venray 2 Is vrij na een goede overwinning op Wit-Zwart 2, dat met 42 verslagen werd. Een derde plaats is zeker, als de komende wedstryd tegen Blerick gewonnen wordt. En met wat geluk komen we ook nog wel een plaatsje verder. Venray 3 krijgt Hegelsom op be zoek. Dat Is voor de derde ronde van de bekercompetitie. Jongelui, willen we hierin een rol biyven spelen, dan is het aanpakken ge blazen. Het vierde mag op zijn lauweren gaan rusten. Door het gelukspel van 22 tegen Sevenum 3 is de vyfde plaats in de eindstand bereikt. Het had o.i. wat hoger gekund, maar onze junioren mogen tevreden zyn. M.H.C.V.-nleuws Zondag speelde een kombinatie- elftal tegen een sterke Gymnasium- ploeg. De wedstryd eindigde in een 21 overwinning voor Venray. Maar voor het zover was, hadden de gymnasiasten de eerste 1—0 voorsprong genomen en dat was verdiend, want ze waren vlugger en doortastender dan Venray. Via een strafbuUy kwam MHCV gelyk en toen ging 't ineens veel vlotter in de Venrayse ploeg, met 't gevolg, dat Venray met 2—1 voor kwam te staan. Het gymnasium bleef fanatiek aanvaUen, maar zonder resultaat. Het tweede elftal of liever negen tal verloor met 2—0 tegen een andere gymnasium ploeg. De opga ve bleek voor 9 spelers te zwaar. Zondag gaan de heren van MHC V I naar Heerlen, waar hun niets anders te doen staat dan maar te winnen. De standeniyst per 26 maart Is: Venray 13 10 1 2 21 33 12 Tegelen 2 14 9 3 2 21 34 14 Weert 2 15 9 1 5 19 50 21 HMHC 3 12 6 0 6 12 33 22 Geleen 12 7 0 5 12 32 13 Greenstar2 9 3 4 2 10 17 14 Blerick 2 18 3 2 11 6 17 52 Heerlen 2 9 2 0 7 4 10 36 Asten 12 1 1 10 3 11 48 van 29 maart t/m 4 april 1957 GEBOREN: Vos Henricus, Bakel en Mllheeze Kunen Wilhelmus, Kl.-Oirlo F 12 Mulders Gertrudis, Paardekopw. 18 Peters Peter, Oirlo F 19 Clephas Martha, Veulen H 40d Jacobs Antonius, Spurkt B 22 Philipsen Johanna, Nieuwlandstr. 24 van Ooi Franciscus, Veulen H 35 van Vegchel Elisabeth, Leunen K 36 Claessens Peter, Heidse Peelweg 20 OVERLEDEN: Bloemen Hendrik J. J. H., echtg. van Verhaegen J. J. D. M., 55 jaar, arts, Stationsweg 9. Vermeulen Jacobus, echtg. van Verhaag W. H., 74 jr, Oostrum C 23a. ONDERTROUWD: Hesen, Lambertus M., 30 jr, zwem badexploitant, te Horst en Peters, Maria M.M., 31 jr, Oirlo E 39 Hendrlx, Theodorus H., 30 jr, landbouwer, Grubbenvorst en Baten Gertuda M.G., 22 jr, Oirlo E 51 Swinkels, Pleter J.H., 26 jr, land bouwer, Oirlo E 52 en Baten, Jo hanna P.A., 21 jr, Oirlo E 51 Klaassen, Martinus A.M., 24 jr, bakker, Merselo M 23 en Swinkels, Maria H., 24 jr, Merseloseweg 25 GETROUWD: Janssen, Peter A., 31 jr, ambten, ter secretarie, VlerUngsbeek en Man- ders, Johanna M.Th., 30 jr, Venray Siy'pen, Theodorus J., 29 jr, elec. lasser, Stevensweert en Peeters, Geertruida J.M., 27 jr, Venray Brand te Ysselsteyn Donderdagavond geraakte op de militaire opslagplaats te Ysselsteyn, eèh militaire wagen (mét 24 wielen), beladen met een tank, ln brand. Door snel optreden van de Ven rayse brand weer?-bleef de tank ge spaard, de aanhangwagen kreeg ernstige schade aan de banden. Voor de vele biyken van deelne ming by de ziekte, het overiyden en de begrafenis van rcujn lieve echtgenote, onze moeder en oma Antoinette Philipsen-Jacobs betuig ik, mede namens kinderen en kleinkinderen, hartelyk dank, speciaal aan H.H. geestehjken, dok toren, zusters ziekenhuis en buurt. P. H. Philipsen F 24 Klein Oirlo Gazon graszaden gazon maaiers alle tuingereedschappen Turkenburgs Depot Maandag op de markt te bezichtigen Dealer Garage N.V. DE PEELSTREEK Dankbetuiging. Langs deze weg betuigen wy hartelyk dank voor de deelneming ondervonden by het overiyden en de begrafenis van ons lief zoontje en broertje Antoon. Byzonder dank aan de Zusters van het Ziekenhuis, de buurt en verder aan Begrafenisonderneming Goumans voor de cor^pte uitvoe ring en regeling van de begrafenis fam. Wijn&nds-Kepser en kinderen Venray, Oostsingel 30. Op 24 april a.s. hopen onze lieve ouders, schoon- en grootouders Peter Joh. Hub, van Dijck Maria Gertruda Wismans hun 40jarige echtvereniging te vie ren. Uit dankbaarheid wordt om 10 uur in de parochiekerk van de H. Oda te Ysselsteyn een plechtige H. Mis opgedragen. Dat hun nog vele jaren mogen geschonken worden, wensen hun dankbare kinderen en kleinkinde ren. Dagadres: zaal Bos-Janssen, Ysselsteyn VENRAY Premiebetaling zondag 7 april van 1112 uur in zaal H. Arts te Merselo, voor Merselo, Weverslo en Hiept zondag 7 april nm. van 3 tot 4 u. by H. van Vegchel, kavel 38 te Vredepeel. Premie bedraagt li/, pet. Vanaf maandag 8 uur loten verkrijgbaar by de Debitante M. SCHEEFHALS Bontekoestraat 6 Venray Aspergesteker biedt zich aan. Wil dit ook per perceel in accoord doen. P. Arts, Boshuizen C 66. Is uw teeltplan nog niet geheel klaar, probeer het dan eens met suikerbieten. De pryzen liggen hoog. Slechts verplichtingen voor een jaar. Zaaizaad direct leverbaar. H. Janssen, Sevenum Tel. 04767—452 G 101c CAMP ANWEST TIM PA MAXIS EBBERINK Marktstraat 5 Te koop 200 pullen Reds-Perm. 200 pullen W x H (8 wk,) G. Jakobs, Broek weg 14. J. Coenen-Houtackers Roulette steunt, vormt en doet wonderen voor Uw figuur. Dèt is het geheim van de cirkel. De pasvorm van Roulette blijft ook na vele malen wassen behouden Roulette is alleen echt, met het ingenaaide Roulette etiket. Verkrijgbaar in poplin, nylon, „padded". atijn, Het speciale Haak-ln schouderband rolt niet, striemt niet en blijft altijd op zijn plaats. Hat beeft (oen losse lintjes en kan in een „wip" worden versteld. Vraagt ook de nieuwe Roulette gaines, step-ins en panties.

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2